17.9. 2017 - Boj v téhle soutěži pokračuje!!

Vysoké Mýto 5 : 0 Hořiněves

ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 4:0, rozhodčí Matoušek.

Sestava Hořiněvse - Frýda - Polák Daniel,Šmída,Štancl, Bačina Dominik - Ruml,Koza,Jonáš,Novák(41.Halama) - Kadlec,Urban

V dnešním utkání jsme zajížděli na krásný stadion do Vysokého Mýta, v tomhle utkání nás nečekalo vůbec nic lehkého.

Soupeř byl po celé utkání aktivnější a lepší, ale bohužel zas nás sráželi individuální chyby, které nejspíše pramení i tím, že naši hráči jsou pod velkým tlakem soupeře.

Hodnocení utkání se mě píše těžko, protože kdo vidí naše utkání, tak soupeř nás ve všech činnostech přehrává, ale naši hráči velice bojují a tak doufejme, že třeba v příštím zápase se jim povede díky velké bojovnosti překvapit zatím také né moc úspěšného v sezoně soupeře z Pardubiček.

9.9. 2017 - Srážejí nás vlastní chyby!!

Jičín 5 : 0 Hořiněves

ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 3:0, rozhodčí Styblík.

Sestava Hořiněvse - Frýda - Polák Daniel, Šmída,Štancl,Bačina Dominik - Ruml,Koza,Koblížek,Jonáš(40.Ferdinand) - Kolman,Kadlec(75. Bačina David)

Bohužel nás srážejí individuální chyby, které děláme, důkaz je takový, že Jičín i když měl herní převahu první poločas tak nedokázal vstřelit branku svojí zásluhou, ale přesto vedl 3:0 a to bohužel díky dvěma vlastním brankám našich hráčů a jedné nesmyslné nahrávce do běhu útočníka, který pokračoval sám n brankáře a tuhle šanci proměnil.

V druhém poločase pokračovali domácí v herní převaze, ale dokázali z toho vytěžit jen dvě branky.

Naše mužstvu nechybí snaha, ale zatím doopravdy naše výkony na tuhle úroveň nestačí, ale nevzdáváme se budeme makat, dřít a pracovat dále.

2.9. 2017 - Zbytečně prospaný první poločas utkání rozhodl!!

Hořiněves 0 : 8 Chrudim

ŽK 1:1,ČK 0:0, PK 1:1(nedal ani jeden), poločas 0:7, rozhodčí Kánská.

Sestava Hořiněvse - Kadlec - Urban,Šmída,Novák,Bačina Dominik - Černý J.,Polák Martin,Koza,Halama - Kolman,Frýda

V dnešním utkání jsme přivítali mužstvo z Chrudimi, kteří byli všichni ročníku 2002, který v loňském roce nastupovali v první lize starších žáků. To už naznačovalo, co nás čeká v tomhle utkání.

Nám se povedlo v prvních minutách držet ze soupeřem krok, ale pak bohužel jedna smolná branka rozhodla utkání, protože naši hráči zas se dostali do psychického bloku a hosté nás začali demolovat jednou brankou za druhou a to se zastavilo na poločasovém výsledku 0:7.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem takovým, že pro nás utkání je 0:0 a chceme uhrát co nejlepší výsledek a nakonec se nám povedlo vytvořit několik brankových příležitostí, které jsme neproměnili, a hosté nám vstřelili branku po naší chybě na 0:8 a to byl konečný výsledek utkání.

Co k tomu říct. Naši hráči se utkávají s obrovskou kvalitou a možná nejlepšími hráči co tady v jejich věku ve východočeském kraji na krajské úrovni můžou potkat.

Víme, že výsledky a herní projev je strašidelný, ale já těmhle hráčům věřím, že když budou na 100% makat na každém tréninku a v každém utkání, tak se minimálně na jaře těmhle hráčům vyrovnáme nebo alespoň přiblížíme.

Tady mě krásně ukazuje v těhle časech charakter hráčů, protože vyhrávat umí každý, ale prohrávat a nevzdávat se a jít si za svým cílem umějí jen opravdický silný lidi. Vyhrávat v okresním přeboru proti klukům, který se vší skromností k nim do toho neumějí kopnout by dokázal každý trošku fotbalista.

Proto můžete se nám posmívat, můžete se na nás vykašlat ale jednou se tohle obrátí a věřte, že já a všichni kdo s námi tuhle fotbalovou válku vedou na to nezapomeneme, až nás budete zas plácat po ramenech, protože já tohle nezažívám poprvé v trenérské kariéře. Příklad je hráči ročníku 2003 a 2004, když prohrávali ve svých začátcích v mladší přípravce 10:0 a podobně(všichni nám říkali, že se na ně mám vykašlat a dát je na jiný sport) a o pár let na ně nikdo ve vyšších kategoriích okresních nebo tuhle sezonu v krajských soutěží nemá.

30.8. 2017 - Naprostá demolice!!

Nový Hradec 14 : 1 Hořiněves

branky - Ornst

ŽK 0:0,ČK 0:0, PK 0:0, poločas 7:0, rozhodčí Kánská.

Sestava Hořiněvse - Frýda(46.Kadlec) - Janďourek,Jonáš,Kolman,Šmída - Polák Martin,Koza(64.Halama),Ornst,Ferdinand - Štancl,Bačina Dominik

Na tohle utkání jsme přijeli přímo ze soustředění, kde jsme měli nějakou fyzickou přípravu, ale mysleli jsme si, že tohle zvládneme, ale bohužel absolutně jsme tohle utkání nezvládli a to jak po fotbalové stránce, tak hlavně po psychické, kdy nám domácí vstřelili hned v úvodu 3 branky, a bylo pro naše hráče po utkání, když nám domácí nastříleli rekordní prohru v novodobé mládežnické historii našeho klubu.

Za tohle utkání se obrovsky stydíme a musíme se všichni omluvit za velkou ostudu co jsme způsobili našemu klubu.

27.8. 2017 - Jaroměř nás vyučovala!!

Jaroměř 9 : 0 Hořiněves

ŽK 1:0,ČK 0:0, PK 0:0, poločas 4:0, rozhodčí Škoda.

Sestava Hořiněvse - Kadlec - Štancl,Novák,Šmída,Bačina Dominik(60.Frýda) - Koza,Jonáš(46.Polák Daniel),Polák Martin,Urban(50.Ornst) - Kolman,Ferdinand

V druhém utkání během 5 dnů jsme se utkali s výborným mužstvem Jaroměře, který má ve svojim kádru většinu hráčů ročníku 2001 a ty nám ukázali svoji kvalitu v prvním utkání.

Bohužel nám se nepovedlo poučit z minulého utkání a domácí nás od první minuty přehrávali a díky tomu, že pod obrovským tlakem jsme dělali až hrůzostrašné chyby, tak nám domácí vstřelili 9 branek a zaslouženě v utkání zvítězili.

23.8. 2017 - Jaroměř nás naprosto ve všem přehrála!!

Hořiněves 0 : 6 Jaroměř

ŽK 1:0,ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:3, rozhodčí Franěk.

Sestava Hořiněvse - Kadlec - Bačina Dominik,Jásenský,Novák,Ornst - Jonáš,Polák Martin,Polák Daniel(Bačina ,Koza - Frýda(46.Halama),Kolman

V dnešním zápase Jaroměř nás naprosto přehrála a zaslouženě zvítězila. Bohužel, zatím na tuhle soutěž naše mužstvo nestačí, díky tomu, že nemáme skoro žádné hráče ročníku 2001, tak nám roční zkušenosti chybí v téhle soutěži. Zároveň nám to ukazuje, zas mnohem vyšší rychlostní stupeň oproti žákovským soutěžím a to hlavně jak v rychlosti a důrazu.Budeme na sobě muset hodně pracovat, abychom co nejdříve se takovým soupeřům jako Jaroměř minimálně vyrovnali.

19.8. 2017 - Vstup do nové soutěže pro nás nám zas otevřel oči!!

Hořiněves 1 : 4 Vrchlabí

ŽK 1:1, ČK 0:0,PK 0:0, poločas 0:4, rozhodčí Janeček

Sestava Hořiněvse - Kadlec - Ornst,Polák Martin,Jásenský, Janďourek - Polák Daniel,Novák,Šmída,Koza - Koblížek,Kolman

střídali - Bačina Dominik,Ferdinand,Jonáš,Halama,Frýda

V prvním historickém zápase mužstva mladšího dorostu Hořiněvse/Dohalic jsme přivítali na našem hřišti soupeře z Vrchlabí. Díky tomu, že jsme neznali kvalitu soutěže ani soupeřů, tak nás čekal pěkný skok rovnýma nohama do vody.

To se také potvrdilo, když hostující mužstvo na nás vlétlo jak uragán a ukazovalo nám svoje kvality hned od úvodní minuty a já jsem zůstal se střídajícími hráči na střídačce stát jen s otevřenou pusou.

Soupeř nám ukázal, do jaké fotbalové úrovně jsme zas vstoupili, kde bude po nás požadováno obrovské nasazení po celý zápas, všechno v obrovské rychlosti a velikém důrazu.

Soupeř v dnešním utkání zvítězil zaslouženě, ale já se těším na tuhle soutěž, protože tady ta soutěž naše hráče a i Dohalic, může posunout fotbalově o kus dopředu, jen nám bude chvilku trvat, než si na tenhle styl hry zvykneme. Pro mě bude úkol přizpůsobit tomuhle tempu tréninky a věřím, že v klukách je obrovský potencionál, který když promění, tak se v téhle soutěži neztratí.

V dalším zápase nás čeká ve středu od 17:30 na domácím hřišti Jaroměř.