PODZIM 2017                                             -výhra -remíza -prohra

kolo soupeř datum čas sraz                              výsledek                                  
1. Hořiněves - Probluz čt
7.9.2017
17:00 16:30 1 : 8
Malý

6 : 9
Havel 5, Malý
2. Cerekvice - Hořiněves so
9.9.2017
14:00 13:15 0 : 24
Havel 8, Středa 6, Horák 4,Kopecký Tomáš 3,
Kopecký Jakub 2, Bačina


0 : 20
Středa 8, Kopecký Jakub 6, Havel 5,Horák
3. Smiřice - Hořiněves so
16.9.2017
14:00 13:15 1 : 19
Středa 6, Havel 5, Horák 2, Strnad 4, Kopecký Jakub,Malý

1 : 13

Středa 5, Havel 5,Kopecký,Horák 2
4. VOLNO so
23.9.2017
     
5. Dohalice - Hořiněves čt
28.9.2017
14:30 13:45 4 : 6
Středa 4, Havel 2

9 : 9
Středa 5, Pejcha 2,Horák 2
6. Hořiněves - Třebechovice čt
5.10.2017
16:30 16:00
4 : 4
Středa 3, Havel

3 : 4
Havel 2, Pejcha
7.  Předměřice - Hořiněves so
14.10.2017
10:00 9:00 5 : 3
Středa, Pejcha, Hořínek

2 : 4
Středa 3, Pejcha

 

 

 

Jaro 2017                                                                 -výhra -remíza -prohra

kolo

           soupeř             

   datum   

čas

sraz

            výsledek                

1.

Hořiněves - Stěžery

čtvrt  6.4.2017

16:30

16:00

5 : 2

Staffa Dominik 2, Středa 2,Staffa Daniel

4 : 2

Staffa Daniel 2,Kopecký Jakub,Pongo

2.

Kunčice - Hořiněves 

so   15.4.2017

10:00

8:45

1 : 9

Středa 3, Staffa Daniel 2, Havel,Kopecký Jakub,Polák,Dominik Staffa

2 : 7

Středa 3, Havel,Staffa Daniel,Kopecký Jakub,Frýda

3.

Hořiněves - Malšova Lhota

čtvrt    20.4.2017

17:00

16:30

6 : 2

Havel 2,Urban,Polák,Středa,Burian

9 : 5

Středa 2, Kopecký Jakub 2,Urban,Staffa Dominik,Burian,Polák,Havel

4.

Předměřice - Hořiněves

čtvrt   27.4.2017

17:00

16:30

1 : 4

Středa, Polák Matěj,Staffa Daniel,Burian

2 : 6

 Filip Urban, Jakub Kopecký, Matěj Polák 2x, Jakub Středa a Daniel Staffa 

 5. 

 Hořiněves - Skřivany

čtvrt   4.5.2017

17:00

16:30

3 : 0

Staffa Daniel 3

5 : 1

Burián 3, Staffa Dominik,Středa

6.

Hořiněves - Vysoká

čtvrt   11.5.2017

17:00

16:30

7 : 2

                Staffa Daniel,Polák,                Frýda,Burian,Kopecký,Středa,Malý

8 : 0

Středa 4, Pongo,Burian 2, Kopecký

7.

Lhota pod Libčany - Hořiněves 

ne   21.5.2017

14:00

13:30

1 : 4

Kopecký Jakub,Středa,Havel,Polák

1 : 6

Polák 4, Frýda, Pongo

8.

Hořiněves - Třebeš B"

čtvrt     25.5.2017,

17:00

16:30

6 : 2

Středa 2, Malý 2, Havel, Urban

10 : 2

Burian 3, Kopecký Jakub 3, Polák, Pongo,Středa, Malý

9. 

Urbanice - Hořiněves 

ne   4.6.2017

10:00

9:30

0 : 4

Středa 3, Havel

0 : 2

Polák, Středa

 

 

PODZIM 2016                                       -výhra -remíza -prohra

kolo

           soupeř             

   datum   

čas

sraz

            výsledek                

1.

Malšova Lhota -Hořiněves 

so   3.9.2016

10:00

8:45

5:3

Burian,Kopecký,Frýda

4:3

Kopecký 2, Havel

2.

 Hořiněves - Třebeš C

čtvrt   8.9.2016

17:00

16:30

6 : 2

Středa, Burian, Polák 4

5 : 2

Polák 2, Středa 2, Malý

3.

Stěžery - Hořiněves

pát    16.9.2016

17:00

16:00

3 : 2

Frýda, Středa

2 : 6

Středa 3, Malý, Staffa Dominik,Frýda

4.

 Hořiněves - Vysoká

čtvrt   22.9.2016

17:00

16:30

8 : 3

Polák 4, Středa 2, Pongo,Burian

5 : 6

Polák 2, Středa, Kněžík,Havel

 5. 

Předměřice - Hořiněves 

so   1.10.2016

10:00

9:00

4 : 5

Středa 2, Polák 2, Kopecký

1 : 4

Polák 2, Středa, Staffa Daniel

6.

Hořiněves - Cerekvice

čtvrt   6.10.2016

16:00

15:30

22 : 0

Středa 7,Havel 4,Jarkovský 3,Kopecký Jakub 2, Žák 2, Polák 2, Frýda, Burian

14 : 0

Polák 5, Horák 4, Malý,Kněžík,Burian,Středa

7.

Probluz - Hořiněves 

pát   14.10.2016

16:00

15:15

1 : 1

Malý 

0 : 4

Středa 2, Kopecký, Urban

8.

Hořiněves - FC Hradec dívky

čtvrt     20.10.2016

16:00

15:30

4 : 0

Havel 2,Středa, Urban

3 : 0

Urban, Staffa Dominik, Staffa Daniel

9. 

Hořiněves - Slavie Hradec

čtvrt   27.10.2016

15:00

14:30

7 : 0

Burian 2, Středa 2, Kopecký, Staffa Daniel, Urban

11 : 2

Středa 3,Kopecký 3,Havel 2,Urban 2,Malý 

 

 

Hořiněves