PODZIM 2018                            -výhra -remíza -prohra

kolo soupeř datum čas sraz výsledek
1. Smiřice - Hořiněves čt
6.9.
17:00 16:30         3 : 7
 Horák 3, Kopecký 2,
 Kramář,Urban       

         
3 : 7
Urban 3, Kramář,
Hořínek,Kopecký 2                                   
2. FC HK dívky - Hořiněves
(hřiště Nový Hradec)
po
10.9.
17:00 15:45 2 : 3
Strnad 2, Kopecký

4 : 7
Strnad 2, Kopecký 2,
Kramář,Horák 2
3. Hořiněves - Předměřice čt
13.9.
17:00 16:30 7 : 4
Strnad 2, Horák 3,
Erben,Kopecký


8 : 4
Horák 4, Kopecký 2,
Hořínek,Kramář
4. Malšova Lhota - Hořiněves ne
23.9.
12:30 11:15 6 : 2

6 : 4
5. Hořiněves - Třebechovice čt
27.9.
17:00 16:30 7 : 4 

10 : 2
6. Malšova Lhota B - Hořiněves ne
7.10.
12:30 11:15 6 : 7

8 : 5
7. Hořiněves - Třebeš dívky čt
11.10.
16:30 16:00 11 : 0

5 : 1
8. Třebeš - Hořiněves út
16.10.
16:00 14:45  
9. Hořiněves - Stěžery čt
25.10.
16:00 15:30  
10. Hořiněves - Nový Hradec čt
1.11.
15:00 14:30  

 

 

JARO 2018                                   -výhra -remíza -prohra

kolo soupeř datum čas sraz                               výsledek                                  
1. Hořiněves - Lhota p. L.  čt
5.4.
17:00 16:30 5 : 2
Středa 3, Havel 2

7 : 4 
Havel 2, Kopecký Tomáš 2,
Kopecký Jakub 2, Středa
2. FC HK dívky - Hořiněves
(hřiště Nový Hradec)
so
14.4.
9:00 8:00 2 : 11
Středa 6, Staffa Dominik,Horák,Havel,
Kopecký Jakub


4 : 6

Havel 4, Středa 2
3. Hořiněves - Předměřice čt
19.4.
17:00 16:30 5 : 2
Středa 3, Havel 2
4 : 1
Středa 2, Havel 2
4.  Probluz - Hořiněves
27.4.
17:00 16:00 6 : 9
Středa 7, Hořínek,Kopecký Jakub

4 : 6
Středa 2, Kopecký Jakub 3, Hořínek
5. VOLNO so
5.5.
     
6. Hořiněves - Třebechovice     čt
10.5.
17:00 16:30 3 : 0
Havel,Středa,Kopecký Tomáš

5 : 0

Havel 2, Středa,Kopecký Tomáš, Staffa
7. Prasek - Hořiněves so
19.5.
14:30 13:30 3 : 6
Středa 2, Kopecký Tomáš 2,
Kopecký Jakub,Havel


4 : 6
Středa 3,Hořínek,Havel,
Staffa Dominik
8. Hořiněves - Skřivany čt
24.5.
17:00 16:30 6 : 2
Středa 3, Havel 3

4 : 1
Havel 2, Středa,Pejcha
9.  Vysoká - Hořiněves so
2.6.
9:30 8:30 3 : 3
Havel 2, Kopecký jakub

4 : 4

Havel 2, Středa, Kopecký Tomáš
10. Hořiněves - Malšova Lhota čt
7.6.
17:00 16:30 4 : 2
Havel 2, Kopecký Jakub, Zahradník
5 : 4
Hořínek,Horák,Havel,
Kopecký Jakub,Bačina
11. Kunčice - Hořiněves so
16.6.
10:00 9:00 7 : 4
Středa 2,Havel,Kopecký

5 : 5
Středa 4, Kopecký Jakub
 

PODZIM 2017                                             -výhra -remíza -prohra

kolo soupeř datum čas sraz                              výsledek                                  
1. Hořiněves - Probluz čt
7.9.2017
17:00 16:30 1 : 8
Malý

6 : 9
Havel 5, Malý
2. Cerekvice - Hořiněves so
9.9.2017
14:00 13:15 0 : 24
Havel 8, Středa 6, Horák 4,Kopecký Tomáš 3,
Kopecký Jakub 2, Bačina


0 : 20
Středa 8, Kopecký Jakub 6, Havel 5,Horák
3. Smiřice - Hořiněves so
16.9.2017
14:00 13:15 1 : 19
Středa 6, Havel 5, Horák 2, Strnad 4, Kopecký Jakub,Malý

1 : 13

Středa 5, Havel 5,Kopecký,Horák 2
4. VOLNO so
23.9.2017
     
5. Dohalice - Hořiněves čt
28.9.2017
14:30 13:45 4 : 6
Středa 4, Havel 2

9 : 9
Středa 5, Pejcha 2,Horák 2
6. Hořiněves - Třebechovice čt
5.10.2017
16:30 16:00
4 : 4
Středa 3, Havel

3 : 4
Havel 2, Pejcha
7.  Předměřice - Hořiněves so
14.10.2017
10:00 9:00 5 : 3
Středa, Pejcha, Hořínek

2 : 4
Středa 3, Pejcha

 

 

 

Jaro 2017                                                                 -výhra -remíza -prohra

kolo

           soupeř             

   datum   

čas

sraz

            výsledek                

1.

Hořiněves - Stěžery

čtvrt  6.4.2017

16:30

16:00

5 : 2

Staffa Dominik 2, Středa 2,Staffa Daniel

4 : 2

Staffa Daniel 2,Kopecký Jakub,Pongo

2.

Kunčice - Hořiněves 

so   15.4.2017

10:00

8:45

1 : 9

Středa 3, Staffa Daniel 2, Havel,Kopecký Jakub,Polák,Dominik Staffa

2 : 7

Středa 3, Havel,Staffa Daniel,Kopecký Jakub,Frýda

3.

Hořiněves - Malšova Lhota

čtvrt    20.4.2017

17:00

16:30

6 : 2

Havel 2,Urban,Polák,Středa,Burian

9 : 5

Středa 2, Kopecký Jakub 2,Urban,Staffa Dominik,Burian,Polák,Havel

4.

Předměřice - Hořiněves

čtvrt   27.4.2017

17:00

16:30

1 : 4

Středa, Polák Matěj,Staffa Daniel,Burian

2 : 6

 Filip Urban, Jakub Kopecký, Matěj Polák 2x, Jakub Středa a Daniel Staffa 

 5. 

 Hořiněves - Skřivany

čtvrt   4.5.2017

17:00

16:30

3 : 0

Staffa Daniel 3

5 : 1

Burián 3, Staffa Dominik,Středa

6.

Hořiněves - Vysoká

čtvrt   11.5.2017

17:00

16:30

7 : 2

                Staffa Daniel,Polák,                Frýda,Burian,Kopecký,Středa,Malý

8 : 0

Středa 4, Pongo,Burian 2, Kopecký

7.

Lhota pod Libčany - Hořiněves 

ne   21.5.2017

14:00

13:30

1 : 4

Kopecký Jakub,Středa,Havel,Polák

1 : 6

Polák 4, Frýda, Pongo

8.

Hořiněves - Třebeš B"

čtvrt     25.5.2017,

17:00

16:30

6 : 2

Středa 2, Malý 2, Havel, Urban

10 : 2

Burian 3, Kopecký Jakub 3, Polák, Pongo,Středa, Malý

9. 

Urbanice - Hořiněves 

ne   4.6.2017

10:00

9:30

0 : 4

Středa 3, Havel

0 : 2

Polák, Středa

 

 

PODZIM 2016                                       -výhra -remíza -prohra

kolo

           soupeř             

   datum   

čas

sraz

            výsledek                

1.

Malšova Lhota -Hořiněves 

so   3.9.2016

10:00

8:45

5:3

Burian,Kopecký,Frýda

4:3

Kopecký 2, Havel

2.

 Hořiněves - Třebeš C

čtvrt   8.9.2016

17:00

16:30

6 : 2

Středa, Burian, Polák 4

5 : 2

Polák 2, Středa 2, Malý

3.

Stěžery - Hořiněves

pát    16.9.2016

17:00

16:00

3 : 2

Frýda, Středa

2 : 6

Středa 3, Malý, Staffa Dominik,Frýda

4.

 Hořiněves - Vysoká

čtvrt   22.9.2016

17:00

16:30

8 : 3

Polák 4, Středa 2, Pongo,Burian

5 : 6

Polák 2, Středa, Kněžík,Havel

 5. 

Předměřice - Hořiněves 

so   1.10.2016

10:00

9:00

4 : 5

Středa 2, Polák 2, Kopecký

1 : 4

Polák 2, Středa, Staffa Daniel

6.

Hořiněves - Cerekvice

čtvrt   6.10.2016

16:00

15:30

22 : 0

Středa 7,Havel 4,Jarkovský 3,Kopecký Jakub 2, Žák 2, Polák 2, Frýda, Burian

14 : 0

Polák 5, Horák 4, Malý,Kněžík,Burian,Středa

7.

Probluz - Hořiněves 

pát   14.10.2016

16:00

15:15

1 : 1

Malý 

0 : 4

Středa 2, Kopecký, Urban

8.

Hořiněves - FC Hradec dívky

čtvrt     20.10.2016

16:00

15:30

4 : 0

Havel 2,Středa, Urban

3 : 0

Urban, Staffa Dominik, Staffa Daniel

9. 

Hořiněves - Slavie Hradec

čtvrt   27.10.2016

15:00

14:30

7 : 0

Burian 2, Středa 2, Kopecký, Staffa Daniel, Urban

11 : 2

Středa 3,Kopecký 3,Havel 2,Urban 2,Malý 

 

 

Hořiněves