PODZIM 2017                           -výhra  -remíza   -prohra

kolo soupeř  datum čas sraz                                 výsledek                            
1. Hořiněves - Slavie Hradec  so
19.8.2017
12:00 11:15 5 : 2
Jonáš, Ferdinand,Novák,Bačina Milouš,Halama
2. Velké Poříčí - Hořiněves so
26.8.2017
15:00 13:30 1 : 9
Novák 3, Jonáš 2, Ferdinand 2,Oláh 2
3. Solnice - Hořiněves ne
3.9.2017
15:00 13:30 0 : 3 
Novák 2, Lipenský 
4. Roudnice - Hořiněves stř
6.9.2017
17:30 16:15 3 : 5
Jonáš 4, Novák
5. Hořiněves - Dobruška so
9.9.2017
14:00 13:15 5 : 2
Novák 3, Ferdinand 2
6. Černilov - Hořiněves ne
17.9.2017
14:45 13:45 4 : 1
Novák
7. Hořiněves - Třebechovice so
23.9.2017
11:30 10:30 1 : 0
Halama
8. Hořiněves - Žacléř čt
28.9.2017
17:00 16:15 1 : 0
Novák
9. Častolovice - Hořiněves ne
1.10.2017
15:00 13:15 1 : 3
Ferdinand František 2, Novák
10. Hořiněves - Týniště n.O. so
7.10.2017
9:00 8:15 2 : 1
Novák, Jonáš
11. Nová Paka - Hořiněves úterý
10.10.2017
17:00 15:30 1 : 4
Jonáš 2, Novák, Ferdinand
12. Hořiněves - Dvůr Králové so
21.10.2017
10:30 9:45 0 : 0 pk. 2 : 4
13. Hostinné - Hořiněves so
28.10.2017
10:00 8:15 0 : 6
Halama 3, Jonáš,Ferdinand, Lipenský
14. Hořiněves - Borohrádek so
4.11.2017
9:30 8:45 6 : 1
Halama 3, Lipenský 2, Jonáš
15. Rokytnice n.O. - Hořiněves so
11.11.2017
11:45 9:45                                     6 : 1
                              Ferdinand

 

JARO 2017                                  -výhra  -remíza   -prohra

kolo soupeř datum čas sraz výsledek
16. Hořiněves - Olympia HK
(hřiště Sendražice)
so
18.3.2017
14:30 13:45                               0 : 6                                 
17. Hostinné - Hořiněves pond
8.5.2017
11:00 9:30 2 : 8
Kolman 2, Chudý 2, Novák 2, Jonáš, Bačina David
18. Hořiněves - Vamberk so
1.4.2017
14:00 13:15 3 : 2
Kolman 2, Halama
19. VOLNO so
8.4.2017
     
20. Nová Paka - Hořiněves
(hřiště Stará Paka)
st
12.4.2017
17:00 15:45 5 : 3
Mouček, Kolman 2
21. Velké Poříčí - Hořiněves ne
16.4.2017
15:00 13:30 3 : 2
Jonáš 2
22. Hořiněves - Stěžery so
22.4.2017
14:30 13:45 2 : 3
Kolman, Jonáš
23. Týniště n.O. - Hořiněves so
29.4.2017
10:00   8:30 5 : 1
Kolman
24. Hořiněves - Solnice so
6.5.2017
14:30 13:45 8 : 0
Novák 2, Jonáš 2, Kolman 2, Černý Ondřej,Halama
25. Rokytnice v.O.H. - Hořiněves so
13.5.2017
10:00 8:15 5 : 2
Jonáš 2
26. Hořiněves - Dobruška so
20.5.2017
14:30 13:45 0 : 1
27. Dvůr Králové - Hořiněves ne
28.5.2017
  9:30  8:15 2 : 3 
Chudý 2, Jonáš
28. Hořiněves - Třebechovice so
3.6.2017
14:30 13:45 1 : 1
PK 3:4
Novák
29. Hořiněves - Borohrádek st
7.6.2017
18:00 17:15 4 : 0
Malik 2, Novák, Frýda
30. Hořice - Hořiněves ne
11.6.2017
14:30 13:30 2 : 3
Malik, Ruml, Kolman

 

 

PODZIM 2016                              -výhra  -remíza   -prohra

kolo soupeř datum čas sraz            výsledek                     
1. Olympia Hradec - Hořiněves ne
21.8.2016
9:30 8:15 13:1
Halama
2. Hořiněves - Hostinné so
27.8.2016
14:30 13:45 0 : 3
 
3. Hořiněves - Hořice stř
31.8.2016
17:30 16:45 0 : 3
4. Vamberk - Hořiněves ne
4.9.2016
16:00 14:30                   11 : 0
5. VOLNO so
10.9.2016
     
6. Hořiněves - Velké Poříčí so
17.9.2016
14:30 13:45 3 : 6
Halama, Jaroš, Novák
7. Stěžery - Hořiněves pát
23.9.2016
17:00 15:45 7 : 2
Koloman, Kopecký
8. Borohrádek - Hořiněves stř
28.9.2016
10:00 8:15 12 : 2
Halama, Chudý
9. Hořiněves - Týniště nad O. so
1.10.2016
13:30 12:45                        0 : 7
10. Solnice - Hořiněves ne
9.10.2016
16:00 14:15                        3 : 1
                     
Novák
11. Hořiněves - Rokytnice v O.h so
15.10.2016
13:00 12:15                        0 : 6
                     
12. Dobruška - Hořiněves  so
22.10.2016
10:00 8:30                        3 : 4
                      (2:4 penalty)
Jonáš 2, Kolman a penalta rozhodující
13. Hořiněves - Dvůr Králové so
29.10.2016
11:30 10:45                        3 : 1
              Kolman 2, Jonáš
14. Třebechovice - Hořiněves ne
6.11.2016
12:00 10:30                        5 : 0
15. Hořiněves - Nová Paka so 
12.11. 2016 
11:30 10:45                        2 : 5
               Jonáš, Bačina David