Mladší žáci

4.11. 2018 - Postup do jarní finálové části!!
 
Hořiněves 1 : 1 Třebeš 
 
branky - Kopecký Jakub 
 
Dnes jsme hráli v Malšově Lhotě 2 utkání, jak se říká o všechno a nutno říci, že k tomu kluci i tak přistoupily. 
V prvním utkání nás čekal druhý tým tabulky Třebeš, které jsme na podzim ještě nevzali ani bodík, ještě že je všechno jednou poprvé. 
Utkání jsme začali velkým náporem a zaslouženě vsítili první branku důrazným Jakubem Kopeckým, pak sice soupeř vyrovnal po zbytečné chybě naši obrany. Dál se utkání hrálo dle mě ve velkém tempu, když šance byli na obou stranách a Ty Filipa Urbana byli jako vždy 100%, no utkání skončilo tedy remízou 1:1, což nám pro další vývoj pomohlo a v dalším utkání nám tedy stačila remíza s Malšovkou/Slavii.
 
Slavie Hradec 1 : 2 Hořiněves 
 
branky  - Havel, Středa
 
 
 
27.10. 2018 - Velice špatný výkon od našich hráčů!!
 
Jičín 1 : 1 Hořiněves 
 
branky - Urban 
 
V sobotu nás čekal soupeř, kterého jsme již 2x porazili a tak k tomu chlapci bohužel přistoupili a soupeř nás hned po začátku potrestal gólem, do poločasu byl náš výkon asi nejhorší za cely podzim , bez bojovnosti snahy no hrůza, po velmi důrazné domluvě se náš výkon výrazně zlepšil ale stačilo to bohužel pouze na remízu 1:1.. když branku vsítil Urban.Utkání se hrálo na umělé trávě, na kterou nejsme zvyklí ´, ale to nás neomlouvá. Výkon prostě velice špatný a jediný kdo snesl lepší měřítko byl náš nejmladší Tomík Kopecký. 
 
Olympie HK 0 : 1 Hořiněves 
 
branky - Havel 
 
Ve druhém zápase nás čekala Hradecká Olympie a byla od začátku jasně lepší a jen díky výbornému výkonu Jakuba Horáka byl poločasový stav 0:0, druhý poločas jsme začali o trošku lépe a výkon obou mužstev se vyrovnal, když jsme šly do vedení brankou Filipa Havla a to byl také konečný výsledek. Výkon nebyl optimální, ale když se nedaří fotbalově musí se makat, což ve druhém utkání platilo. S Olympii jsme sehráli 3 utkání a poprvé jsme byli horší, ale máme 9 bodů.. 

Vzhledem k tomu, že Slavia klopýtla s Hořicemi, nás v neděli čekájí zápasy o vše.. a co že vlastně jde?? 
První 3 týmy v tabulce budou hrát na jaře finálovou skupinu, to znamená, že jestli ji hrát chceme musíme v Malšovce urvat vítězství!! Tak pojedte všichni fandit.
 

20.10. 2018 - Dnes jsme přivítali na našem hřišti kvalitní mužstva!!

Hořiněves 0 : 3 Nový Hradec

V tomhle utkaní jsme se utkali s nejkvalitnějším mužstvem naší skupiny. Ten od první chvíle dokazoval svoji kvalitu, a i když jsme se snažili, tak jsme na soupeře fotbalově neměli a když jsme nedokázali proměnit těch pár brankových příležitosti, tak nám nezbylo nic jiného než soupeři pogratulovat k zasloužené výhře.

 

Hořiněves 3 : 2  Chlumec nad Cidlinou

Branky – Středa 2 , Urban

V druhém utkáni jsme chtěli za každou cenu zvítězit.  Bohužel, i když jsme byli od prvních minut v utkaní aktivnější, tak jsme nechali soupeře jít do vedeni, naštěstí nás to nakoplo ještě více a dokázali jsme utkaní strhnout na svoji stranu a vytvářeli jsme si jednu brankovou příležitost za druhou, ale koncovka stále pokračovala v podobny režii jako v minulých zápasech, tak nakonec v poslední minutě soupeř dokázal ještě snížit. Dneska nás výkon se nám moc nezamlouval, tak nás může jen těšit vítezství v druhem zápase.

V dalším týdnu nás čeká velice důležité utkáni v Jičíně.

 

14.10. 2018 – Po nepovedených výkonech jsme vytěžili jen bod!!

Třebeš 2 : 1 Hořiněves

Branky – Urban

V prvním utkání v Malšově Lhotě jsme nastoupili proti velice kvalitnímu soupeři z Třebše, který byl v prvním poločase aktivnější, ale nám se povedlo dostat do vedení, bohužel před koncem prvního poločasu jsme po dvou hrubých chybách inkasovali a Třebeš šla do šaten za stavu 2:1. V druhém poločase jsme chtěli utkání strhnout na svoji stranu, bohužel po herní stránce jsme v druhém poločase byli lepší, ale díky špatný koncovce se nám nepodařilo vstřelit branku a tak jsme odešli poraženi.

 

Slavie Hradec/ Malšova Lhota 0 : 0 Hořiněves

V tomhle utkání jsme narazili na soupeře, který má v tabulce stejně bodů a nejspíše se rozhodne mezi náma, kdo půjde do jarní finálové skupiny. Utkání bylo bojovné, ale po fotbalové stránce velice špatné, obě dvě mužstva jen nakopávali balony o které podstupovali jeden souboj za druhým, tak díky tomu jsme se nejspíše rozešli se soupeřem zaslouženou remízou 0:0.

 
6.10. 2018 - Dnes dvě vypracované výhry!!
 
Hořiněves 3 : 0 Hořice 
 
branky - Pongo 2, Středa
 

V prvním zápase v pěkném areálu v Miletíně, jsme nastoupili proti mužstvu z Hořic, který po celé utkání působilo houževnatým dojmem a dokázali i občas naše mužstvo v obrané fázi potrápit, nás může mrzet jen zas velice špatná koncovka, protože ze spousty šancí jsme dokázali vstřelit jen 3 branky.

 
Hořiněves 2 : 0 Lázně Bělohrad 
 
branky - Urban, Havel
 

V druhém utkání jsme nastoupili proti domácím, kteří na nás v úvodu vlétli a dokázali nás přehrávat a nám se dařilo hrozit jen z rychlých protiútoků, když z jednoho takového nám byl nabídnut pokutový kop. Který bohužel Urban neproměnil, ale o pár minut později to dokázal odčinit, když po individuální akci vstřelil naši vedoucí branku na 1:0. Od vstřelené branky jsme byli lepším týmem na hřišti a zas jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou, když se nám podařilo proměnit jen jednu a to Filipem Havlem.

Za dnešní pasáže utkání si zaslouží kluci pochvalu a jen nás může mrzet, že nedokážeme držet tempo zápasu po celou dobu a hlavně obrovsky špatná koncovka, která nás může mrzet proti kvalitnějším soupeřům.

 
29.9. 2018 - V dobrých výkonech pokračujeme!!
 
Jičín 1 : 3 Hořiněves 
 
branky - Urban,Havel,Středa 
 
Po druhé v tomto týdnu jsme zajížděli na horkou půdu do Jičína, kde nás čekal domácí Jičín a Olympia HK.
První zápas pro nás začal dobře, když skóroval Filip Urban a na 0:2 zvyšoval Filip Havel to byl také poločasový zasloužený výsledek, byli jsme jasně lepší jen nás stále trápí koncovka, ale snažíme se na tom pracovat. Ve druhém poločase ještě skóroval Jakub Středa a domací 1x. Celkový výsledek byl tedy 1:3 a velice rád kluky chválím... :-)
 
Olympie Hradec 0 : 3 Hořiněves
 
branky - Středa 2, Kopecký Tomáš
 
Ve druhém poločase nás čekal těžký tým Olympie, vyhecovaný navíc trenérskými kolegy s výběrů OFS naším Otíkem a Romanem Lokvencem:-))
Otas měl tým hostů velice dobře přečtený což nám pomohlo k výhře, ale postupně, byl to velice důrazný zápas z obou stran, když vetší kvalita na kopačkách našich hráčů znamenala poločasový stav 0:2 když obě branky vsítil Kuba Středa, třetí branku přidal Tomík Kopecký a vítězství 3:0 bylo naprosto zasloužené a vydřené, když obrovskou pochvalu zaslouží celý tým, ale rád bych vyzvedl Jirku Frýdu a Daniela Staffu.
kluci jen tak dál......!!!!!!!
 
Olympie Hradec 1 : 3 Hořiněves
 
branky - Urban,Středa, Pongo
 
V týdnu nás čekala dohrávka s Olympii, která nám měla opravdu co vracet, na asi nejhezčím hřišti v Kuklenách, ale náš tým se ničeho nezalekl a šel hned ve druhé minutě do vedení když balón do branky doslova dotlačil Filip Urban, druhou branku vsítil po pěkné akci Jakub Středa, a to byl také poločasový stav, třetí branku vsítil Pongo, domácí sice v závěru snížily na 1:3,ale to už nám nemohlo pokazit radost a tak vezeme další 3 body z horké půdy.
V sobotu nás čekají zápasy v Miletíně a doufám, že budeme pokračovat v součastných výkonech.

25.9. 2018 - Výborný výkon!!

Jičín 0 : 5 Hořiněves

branky - Urban 2, Středa, Kopecký Jakub, Havel

Dnes nás čekala dohrávka způsobená naším krásným soustředěním v Itálii a to v Jičíně, netradiční čas, problém s dopravou, kterou vyřešila paní starostka zapůjčením nového fozu Fiatu Ducato 8+1 i řidičem, moc děkujeme.

Za krásného slunného ale chladného počasí nás čekal neznámy soupeř. První půle byla vyrovnaná s minimem šancí když se jednou pěkně trefil Kuba Kopecký a v závěru poločasu nás úžasně podržel ve velké formě chytající kapitán mužstva Kuba Horák.

Druhý poločas byl jasně v naši režii a zaslouženě jsme přidali 4 góly.Středa, Urban 2xHavel , když chvílemi byl náš výkon i fotbalový.

Celý tým podal dobrý výkon, jen tak dál.....    

22.9. 2018 - Dvě rozdílné utkání!!

Chlumec nad Cidlinou 2:2 Hořiněves

branky - vlastní, Středa

Dnes nás cekal těžký soupeř a to Chlumec nad Cidlinou,v krásnem areálu na nádherném hřišti se hrál pěkný fotbal nahoru dolu, když nás několikrát podržel brankář Kuba Horák a šli jsme zasloužené do vedeni vlastni brankou domácích, potom začal festival zahozených gólovek 3x Urban a 1x Středa a soupeř ze dvou protiútoku otočil skoré na svoji stranu v závěru se nám po velkém tlaku podařilo alespoň vyrovnat, když se pěkné trefil hlavou Kuba Středa. Škoda celkově převládá z utkaní spíše zklamaní mělo se jednoznačně vyhrát!!!

Nový Hradec 4:1 Hořiněves 

branky - Pongo

Ve druhem utkaní nás cekal asi nejtěžší soupeř a to Novy HK, je to tým poskládaný z celého okolí a je úplně jinde. Kluci ale bojovali. Konečná prohra je pro nás velice milosrdná, když spoustu šanci Kuba ještě chytil a čestný gól vsítil pěkné Pongic. Nedá se nic dělat, musíme dál makat a makat a zlepšení přijde.

 

15.9. 2018 – Zranění brankáře Horáka ovlivnilo velice naše výsledky!!

Hořiněves 0 : 3 Slavie HK

V prvním utkání na domácím hřišti proti Slavii HK jsme začali velice dobře, ale bohužel vytvořené šance se nám nedařilo proměňovat.  Pak přišel rozhodující moment utkání, kdy při výkopu od branky si špatně šlápl náš brankář Horák a nebyl schopen pokračovat v zápase a byl odvezen do fakultní nemocnice v HK, kde nakonec vyloučili nějakou zlomeninu, tak doufejme, že to vydrželi i vazy a bude brzy zpět na hřišti. Do branky se postavil náš brankář starší přípravky ročníku 2009, který chytal velice dobře, ale hosté využili jeho slabiny a to fyzických parametrů a dvakrát namířili balon pod břevno branky a dostali se do vedení 0:2. V dalším průběhu utkání jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou, ale s velice špatnou koncovkou a tak nás hosté dorazili v závěru ještě třetí brankou.

 

Hořiněves 0 : 5 Třebeš

V druhém utkání jsme herně nepodali vůbec špatný výkon, ale soupeř dokázal na rozdíl od nás svoje šance proměnit a zvítězit zaslouženě 0:5.

V dnešních dvou utkáních jsme chtěli navázat jak výsledkově, tak herně na minulé utkání, ale ani jedno se nám nepovedlo. Doufejme, že se nám to podaří v příštích utkáních v Chlumci nad Cidlinou.

 
8.9. 2018 - Dobrý vstup do nové sezony!!

 

Hořiněves 4 : 1 Hořice

Branky – Středa 2, Urban, Frýda

K prvnímu mistrovskému utkání v letošní sezoně jsme vstoupili na domácím hřišti.

Hned od úvodních minut jsme na soupeře vlétli a chtěli jsme mu vstřelit co nejvíce branek, to bohužel se nám pár minut nevedlo, kdy jsme zahazovali jednu šanci za druhou, až prostřelil hostujícího brankáře Urban 1:0. Pak přišla ojedinělá střela hostů, která našemu brankáři překvapivě vypadla do branky 1:1. V ten moment to hostující mužstvo nakoplo a začalo být utkání herně vyrovnané, ale nám se před koncem prvního poločasu podařilo vstřelit branku na 2:1 a to jak se později ukázalo byl zlomujíce moment pro celé utkání. V druhém poločase jsme měli v utkání herní převahu a jen nás může mrzet, že jsme z množství šancí proměnili jen dvě.

 

Hořiněves 4 : 2 Lázně Bělohrad

Branky – Středa 3, Frýda

Do tohohle utkání se nám povedlo vstoupit výborně, když jsme se během prvních deseti minut dostali do vedení 2:0 a hlavně za zmínku stojí branka Jirky Frýdy, který napálil balon z 20 m přímo do horního růžku hostující branky. Do poločasu se nám podařilo vstřelit ještě jednu branku a šli jsme do kabin za stavu 3:0. V druhém poločase jsme trošku polevili a soupeř začal být v utkání aktivnější a přišla odměna vstřelení branky na 3:1. Ani tahle situace nás neprobudila a soupeř herně byl lepší až ho zlomila naše 4 branky z kopačky Středy. Pak nám hosté v posledních minutách ještě vstřelili branku na 4:2.

Za dnešní výkon si zaslouží naši hráči velikou pochvalu, v utkání bylo spoustu nepřesností a chyb, ale máme začátek soutěže a věřím, že naše výkony se budou zápas od zápasu zlepšovat.

 
 
2.6. 2018 - Bohužel rozloučení se sezonou se nám nepovedlo!!
 
Hořice 2 : 0 Hořiněves 
 

V posledním kole v letošní sezoně jsme zavítali do pěkného areálu v Hořicích, kde jsme se první zápas utkali s mužstvem Hořic, které na nás vlétlo takovým způsobem, že jsme 10 minut se nedokázali dostat ani ze svojí poloviny a díky tomu se domácí dostali do vedení 2:0. Pak se hra začínala trošku vyrovnávat a nám se povedlo i párkrát vystřelit na domácí branku, ale nic to nezměnilo na výsledku utkání a tak domácí nás přehráli a díky tomu zaslouženě v utkání zvítězili!!

 
Červený Kostelec 2:0 Hořiněves 
 

V druhém utkání proti Červenému Kostelci jsme chtěli v posledním zápase sezony zvítězit, ale bohužel vše zhatila jedna naše velká chyba, která pustila soupeře do vedení, a pak už nám nezbývalo v utkání síla na to, abychom utkání otočili ve svůj prospěch. Tak jsme se rozloučili ze sezonou z rozporuplnou náladou a doufejme, že v příští sezoně, to bude zas o kus lepší!!

 
26.5. 2018 - Špatný výkon, stačil jen na dvě prohry!!
 

Lázně Bělohrad 4 : 1 Hořiněves

branky - Poříz

Velice špatný úvod zápasu znamenal jednoznačné utkání pro domácí mužstvo.

 

Chlumec nad Cidlinou 4 : 0 Hořiněves

Bohužel ani v druhém utkání se nám nepodařilo zlepšit herní projev a tak naše mužstvo zaslouženě podlehlo soupeři i v druhém utkání.

Pokud kluci chtějí takhle přistupovat jako dnes ke každému utkání, tak nemáme moc šancí do budoucna v krajských soutěžích vyhrávat.

 
19.5. 2018 - Dvě výhry po dobrých výkonech!!
 

Hořiněves 6 : 0 Úpice

Branky – Poříz 3, Urban 2, Kopecký Jakub

V prvním utkání na domácím hřišti jsme jasně v celém utkání dominovali a jen je obrovská škoda, že jsme nedokázali vstřelit více branek.

Hořiněves 2 : 0 Lánov

Branky – Poříz, Urban

V druhém utkání nás čekal soupeř, který byl na druhém místě tabulky, a čekali jsme velice těžké utkání. Naši hráči ale k utkání přistoupili dobře a po celé utkání dokázali se soupeřem držet krok a na rozdíl od hostů dokázali proměnit svoje brankové příležitosti a tak jsme se dočkali poprvé v jarní části dvou výher za sebou.

Za dnešní výkony si zaslouží všichni kluci velikou pochvalu.  

 

12.5. 2018 – První utkání nepovedené, druhé výborné!!

Hořice 4 : 0 Hořiněves

V prvním zápase jsme inkasovali v brzkém začátku a to utkání bohužel rozhodlo. Domácí po celé utkání bylo jednoznačně lepší a zaslouženě nás vysoko porazili.

 

Červený Kostelec 3 : 3 Hořiněves

branky - Poříz,Středa,Urban

V druhém utkání se hrál vyrovnaný fotbal nahoru dolu a v utkání jsme tady vždycky museli dotahovat, ale naše mužstvo se nevzdalo ani v poslední minutě a díky tomu dokázalo utkání vyrovnat na 3:3.

V prvním zápase jsme doplatili na špatnou koncentraci ve vstupu do utkání, ale za druhé utkání i přes některé chyby si zaslouží kluci velikou pochvalu.

 

5.5. 2018 – Dobré výkony našeho mužstva!!

Hořiněves 1 : 1 Dvůr Králové

Branky – Poříz

V prvním zápase s mužstvem, který je na prvním místě tabulky jsme odehráli velice vyrovnaný zápas, kdy naši hráči bojovali na 100%.Dokázali jsme se dostat do vedení 1:0, pak se nám nepodařilo proměnit několik brankových příležitostí a když ani hosté nedokázali využít svoje brankové příležitosti díky skvělým zákrokům Horáka, tak vypadalo, že utkání dotáhneme do vítězného konce, ale bohužel několik sekund před koncem nám hosté vstřelili vyrovnávací branku a tak utkání skončilo 1:1.

 

Hořiněves 4 : 2 Hostinné

Branky – Středa, Kopecký Jakub, Poříz, Černý Ondřej

V tomhle zápase jsme nic jiného než vítězství a aktivní hru nechtěli. Tak se nám to povedlo, byli jsme aktivnější od prvních minut a lepší a jen díky tomu že jsme nedokázali proměnit několik brankových příležitostí, zůstalo skoré utkání jen 4:2 pro nás.

Za oba dva zápasy si zaslouží naši hráči obrovskou pochvalu, kdy už po minulém víkendu byla vidět hlavně stoupající herní forma.

 
28.4. 2018 - Špatná koncovka nás stála lepší výsledky!!
 
Lázně Bělohrad 3 : 2 Hořiněves 
 
branky - Urban 2
 

V prvním zápase proti domácímu mužstvu jsme chtěli hrát aktivně hned od úvodní minuty. Po celé utkání jsme byli herně lepší a vytvořili jsme si spoustu brankových příležitostí, ale ty se nám nedařili proměnit a tak soupeř potrestal naše veliké 3 chyby a díky tomu v utkání zvítězil.

 
Chlumec nad Cidlinou 2 : 1 Hořiněves 
 
branky - Černý Ondřej
 

V druhém zápase proti Chlumci nad Cidlinou se nám nepovedl první poločas, který jsme jak herně, tak výsledkově nezvládli. V druhém poločase se nám podařilo vstřelit hned v úvodu branku na 2:1 a dostalo nás to herně do pohody a soupeře jsme přehrávali, ale to co jsme dokázali neproměnit, to jsem dlouho neviděl. Několik samostatných nájezdů a i netrefení prázdné branky znamenalo další naší prohru.

 
21.4. 2018 - Zlepšený výkon stačil jen na jednu výhru!!
 
Hořiněves 4 : 0 Úpice 
 
branky - Urban 3, Černý 
 

V prvním utkání proti oslabené Úpici jsme po celé utkání dominovali a jen díky špatné koncovce jsme nedokázali zvítězit větším brankovým rozdílem. Jsem rád, že se nám povedla i herní stránka v utkání.

 
Hořiněves 0 : 1 Lánov 
 

V druhém utkání proti domácímu Lánovu, který disponoval v útoku velice vyspělým hráčem, který nám po celé utkání zatápěl a nakonec nám vstřelil jedinou branku utkání. Nám se nepodařilo proměnit vytvořené šance a tak aktivnější domácí nejspíše zaslouženě v utkání zvítězili.

14.4. 2018 - Nedaří se nám jak herně, tak výsledkově!!
 
Hořiněves 0 : 1 Hořice 
 

V prvním utkání proti Hořicím, jsme chtěli navázat na naše poslední utkání z minulého týdne proti Hostinnému, ale to se nám vůbec nepovedlo. Na těžkém terénu byl soupeř od první minuty aktivnější a jen díky tomu, že nedokázal ze spousty střel trefit branku, tak se nám dařilo držet výsledek 0:0 až do závěrečných minut, kdy po našich individuálních chybách soupeř nejspíše zaslouženě nám vstřelil branku na 0:1. Nám se nedaří kombinace, míče se od nás odráží a zbytečně se rychle i zbavujeme míčů a jarní část nás zatím zastihla v hrozném herním stavu.

 
Hořiněves 0 : 2 Červený Kostelec 
 

V druhém utkání proti Červenému Kostelci byl náš herní projev o kousek lepší, ale zas jsme nedokázali pohlídat výborně individuálně vybavené hráče hostů, kteří nás 2x potrestali a v utkání zaslouženě zvítězili.

Nám nezbývá než začít na plné obrátky trénovat, trénovat a trénovat, jinak nebudeme v téhle soutěži na soupeře stačit.

 
7.4. 2018 - Neproměné šance nás stáli zápas se Dvorem Králové!!
 
Hořiněves 1 : 2 Dvůr Králové
 
branky - Středa 
 

První zápas dnešního dne nás čekal Dvůr Králové, kterému unikla na podzim jen těsně finálová skupina.

Od úvodních minut soupeř měl mírnou herní převahu, ale nedokázal se dostat do nějaké vyložené šance a tak přišel náš protiútok a ten dokázal proměnit Středa a dostal nás do vedení 1:0. Pak jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, které jsme nedokázali proměnit, a přišel bohužel těsně před koncem prvního poločasu trest, když hosté nás za nemohoucnost potrestali střelenou brankou na 1:1. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně, ale bohužel po naší rozehře nás soupeř napadl a vstřelil nám hned branku na 1:2, to nás zarazilo a trvalo nejméně polovinu druhého poločasu, než jsme se z toho dostali a dokázali si vytvořit další brankové příležitosti, které bohužel nebyli proměněny a tak soupeř nás těsně porazil.

 
Hořiněves 4 : 1 Hostinné 
 
branky -Středa, Burian, Urban 2
 

V druhém utkání jsme chtěli soupeře za každou cenu porazit a připsat si první výhru v jarní části. Kluci k tomu tak přistoupili a po celé utkání měli mírnou převahu, ze které dokázali vytěžit 4 branky a zaslouženě zvítězit 4:1.

Jediné co nás může mrzet v tomhle utkání, tak je spousta neproměněných šancí, jinak si kluci zaslouží za tohle utkání velkou pochvalu.

 
31.3. 2018 - Úvod jarní části se nám nepovedl!!
 
Hořiněves 1 : 2 Lázně Bělohrad 
 
branky - Urban 
 

V prvním podzimním utkání jsme narazili na mužstvo z Lázní Bělohrad, se kterým jsme v podzimní části třikrát zvítězili.

V úvodních minutách jsme byli aktivnější a díky tomu jsme šli do vedení 1:0. Pak se nám naskytla možnost po faulu na Urbana kopat pokutový kop, který ale bohužel náš brankář Kuba Horák neproměnil a od té doby se dostalo hostující mužstvo do hry a po zásluze v druhém poločase utkání otočilo a zvítězilo 1:2.

 
Hořiněves 0:3 Chlumec nad Cidlinou 
 

V druhém utkání jsme chtěli napravit zaváhání z prvního a kluci k utkání přistoupili skvěle a soupeře od prvních minut přehrávali a vytvářeli si jednu brankovou příležitost za druhou, které ale bohužel trestuhodně zahazovali. A jak to bývá, pokud zahazuješ jednu brankovou příležitost za druhou, tak přijde trest a ten přišel z rychlého protiútoku a hosté se ujali vedení 0:1. Od tohohle momentu se hra vyrovnala, a když nám chvilku před koncem prvního poločasu hostě z dálky vstřelili druhou branku, tak nás to zlomilo úplně a v druhém poločase už nás hosté svoji aktivní hrou přehráli a zaslouženě zvítězili 0:3.

 
11.11. 2017 - Zbytečně pokažený konec podzimní části!!
 
Olympie Hradec 2 : 1 Hořiněves
 
branky - Středa
 
Na poslední zápasy jsme odjeli za ještě přijatelného podzimního dne na hřiště Olympie Hradec v Kuklenách, kde jsme se v prvním utkání utkali s domácím mužstvem. V úvodních minutách jsme měli utkání ve svých rukou a soupeře jsme přehrávali a přišla zasloužená branka do sítě domácích. Bohužel pak se nám nepodařilo proměnit několik 100% vyložených brankových příležitostí a v posledních sekundách prvního poločasu nám domácí vstřelili branku na 1:1. Do druhého poločasu povzbuzený domácí vlétli jak vyměněný a začali nás přehrávat a z toho, že byli aktivnější a lepší v druhém poločase se jim podařilo vstřelit druhou branku a za druhý poločas zaslouženě v utkání zvítězit 2:1. Nás mrzí, že jsme v prvním poločase neproměnili svoje šance, které by znamenali to, že nedovolíme soupeři si připsat teprve druhé vítězství v sezoně.
 
Jičín 3 : 0 Hořiněves
 

V druhém zápase jsme nastoupili naopak proti soupeři, který disponuje jenom hráči ročníku 2005 a vede tabulku naší skupiny. V utkání byl soupeř důraznější, aktivnější a zaslouženě zvítězil 3:0, když ještě několik brankových příležitostí soupeře chytil zas skvěle chytající Kuba Horák.

 Tímhle zápasem jsme ukončili podzimní sezonu, ve které jsme nastupovali se smíšeným mužstvem složeným z několika hráčů starší přípravky, a myslím si, že nás tohle mužstvo velice překvapilo jak herně, tak i výsledkově.

Klukům patří velké díky za odmakaný podzim a musíme se připravit na jaro, abychom zas dokázali tuhle bodovou a výkonovou hranici o kus dále.  

 
4.11. 2017 - Výborný výkon brankáře Horáka znamenal dobré výsledky!!
 
Hořiněves 3 : 1 Slavie Hradec 
 
branky - Poříz, Bačina Milouš,Frýda
 

V prvním zápase jsme nastoupili proti mužstvu ze Slavie Hradec, proti kterému se nám hlavně výsledkově daří. Úvod utkání jsme zaspali a tak se hosté dostali do vedení 0:1 a ještě si dokázali vytvořit několik 100% šancí, které ale výborně dokázal zneškodnit Kuba Horák a tak nastal čas obratu, kdy jsme ještě v prvním poločase vyrovnali na 1:1 a v druhém jsme dokázali utkání strhnout na svoji stranu a zvítězit 3:1. 

 
Hořiněves 1 : 2 Třebeš
 
branky - Havel 
 

V druhém utkání jsme nastoupili proti velice kvalitnímu mužstvu z Třebše, které nás po celý zápas herně přehrávalo a jen díky výborným zákrokům našeho brankáře Kuby Horáka jsme dokázali držet stále naději v bodový zisk v utkání až do poslední minuty.  Nakonec jsme v utkání podlehli 1:2, ale i tak si kluci zaslouží velikou pochvalu a hlavně Kuba Horák za své výkony, doufejme, že na tyhle výkony dokáže navázat i v posledních utkáních v příštím kole na Olympii HK. 

 
25.10. 2017 - Dobré výkony našeho mužstva!!
 
Lázně Bělohrad 1 : 3 Hořiněves 
 
branky - Poříz 2, Kopecký Tomáš
 

V dnešním dohrávaném zápase na hřišti v Bělohradě, jsme se utkali v letošní podzimní části se soupeřem pod druhé a chtěli jsme navázat na první zápas, kdy jsme předvedli dobrý výkon a i zvítězili. To se nám všechno povedlo, a i když jsme v utkání brzo prohrávali, tak díky nasazení a bojovnosti jsme dokázali vstřelit 3 branky a zvítězit. Za zmínku stojí to, že do druhého zápasu v životě za mladší žáky nastoupil Tomáš Kopecký ročník 2008 a dokázal už po druhé vstřelit v utkání branku.

 
Hořice  5 : 0 Hořiněves 
 

V úvodních minutách utkání jsme byli aktivnější a měli jsme i více ze hry, ale bohužel po hrubé chybě našeho brankáře nám domácí vstřelili branku na 1:0 a od té doby utkání ovládali a dokázali nám ještě vstřelit další 4 branky. Dnes nám nezbyde nic jiného než soupeři pogratulovat k vítězství.

 
22.10. 2017 - Dva rozdílný soupeři!!
 
Chlumec nad Cidlinou 1 : 3 Hořiněves 
 
branky - Poříz,Kopecký Tomáš,Urban
 

V utkání s Chlumcem za deštivého počasí jsme odehráli vyrovnané utkání, když jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, ze kterých jsme na rozdíl od domácích dokázali vstřelit 3 branky a díky tomu jsme zaslouženě zvítězili 1:3. V tomhle utkání bych vyzdvihl výborné nasazení od našich hráčů a i snažili se všechny akce zakončovat střelou, což se nám nedaří pokaždé.

 
Nový Hradec 5 : 0 Hořiněves
 

V zápase s Novým Hradcem jsme dostali obrovskou fotbalovou lekci, tenhle soupeř je podlé mého jeden z nejlepších, se kterým se utkáváme v téhle skupině. Herními dovednostmi úplně nad námi tenhle soupeř přečníval. Zaslouženě v tomhle utkání zvítězil a to ještě milosrdným výsledkem pro nás 5:0.

 
14.10. 2017 - Jedna výhra a jedna prohra!!
 
Hořiněves 1:0 Slavie HK
 
branky - Burian
 

V prvním domácím zápase jsme přivítali společné mužstvo Malšovy Lhoty a Slavie HK. V utkání jsme byli herně pasivnější, ale dokázali jsme soupeři zatápět z rychlých protiútoků, ze kterých se nám jednou povedlo vstřelit branku, která nakonec znamenala naše těsné vítězství v utkání.

 
Hořiněves 0:2 Třebeš 
 

V druhém zápase proti mužstvu Třebše jsme odpadli fyzicky a soupeř nás po celé utkání přehrával a zaslouženě zvítězil 0:2 a to jen díky několika výborným zákrokům našeho brankáře Kuby Horáka.

 

30.9. 2017 - Dvě různá utkání!!
 
Olympie HK 0:0 Hořiněves
 

V dnešních zápasech jsme dnes nastoupili bez několika hráčů, kdy se nám hromadí zranění a nemoci hráčů (Staffa Daniel, Horvát, Staffa Dominik, Urban, Burian). Ale musíme se s tím porvat a zapojit i hráče starší přípravky, abychom tyhle utkání mohli odehrát.

V prvním zápase jsme narazili na domácí Olympii, se kterou se po celé utkání hrál herně vyrovnané utkání, kdy jsme si ale na rozdíl od domácích vytvářeli 100% brankové příležitosti, které se nám bohužel nepovedli proměnit a tak jsme se rozešli se soupeřem remízou 0:0.

 
Jičín 6 : 0 Hořiněves
 

V druhém utkání jsme nastoupili proti prvnímu mužstvu tabulky, které má složený tým jenom z hráčů ročníku 2005 a to proti našemu týmu, který je složen z poloviny ze starší přípravky bylo hodně znát. Hosté měli po celé utkání herní převahu, kterou jen díky dnes skvělému brankáři Horákovi nedokázali tolik využít a vstřelili nám naštěstí jen 6 branek.

Za dnešní výkony nejde klukům upřít snaha, ale bohužel někteří hráči ročníku 2005, což jsou v našem mužstvu 4, neplní to, aby na nich mužstvo stálo a pomáhali těm mladším k lepším výkonům a výsledkům a ty mladší zatím nemají jak fyzicky, tak fotbalově na hráče ročníku 2005.

24.9. 2017 - Špatná koncovka nás stála lepší výsledky!!
 
Nový Hradec 4:0 Hořiněves 
 

V prvním zápase bez několika hráčů jsme nastoupili proti mužstvu z Nového Hradce, který byl po celé utkání aktivnější a díky svojí kvalitní hře nám dokázal vstřelit 4 branky, když 3 padli po našich hrubých chybách. 

 
Chlumec nad Cidlinou 1:1 Hořiněves 
 
branky - Středa
 

V druhém zápase proti Chlumci nad Cidlinou bylo herně utkání vyrovnané, ale nám se podařilo zahodit několik 100% šancí včetně neproměněného pokutového kopu. Tak a jak se říká nedáš dostaneš, tak náš obránce vytvořil hrubou chybu, kterou hasil za cenu faulu v pokutovém území a soupeř šanci z pokutového kopu těsně před koncem využil a tak jsme se rozešli se soupeřem s výsledkem 1:1.

Za dnešní zápasy, si kluci zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a nasazení, ale mrzí nás špatná koncovka hlavně v druhém zápase, která nás stála vítězství.

 
16.9. 2017 - Dnes vydřené body!!
 
Třebeš 0 : 0 Hořiněves 
 

V prvním zápase jsme narazili na mužstvo z Třebše, který mělo v nohou prohrané utkání s domácím mužstvem ze Slavie Hradec.

Od úvodních minut mělo domácí mužstvo mírnou převahu, kterou ale nedokázalo po celé utkání využít ve vstřelení branky a tak nám se povedlo po né moc povedeném výkonu a hlavně díky skvělému výkonu našeho brankáře Horáka vytěžit z tohohle utkání  1 bod.

 
Slavie Hradec 2 : 2 Hořiněves 
 
branky - Černý Ondřej 2
 

V druhém zápase proti domácím, už utkání začalo vyrovnaně, ale domácí se ujali vedení po naší individuální chybě, pak bohužel přišla druhá chyba naší obrany a domácí šli zaslouženě do vedení 2:0, pak si vytvořili ještě několik šancí, které ale pochytal zas výborně chytající Horák. Díky tomu nám dal šanci na nějaký zlom v utkání, který přišel díky individuální akci Černého, který za přispění domácího obránce dostal balon do sítě a snížil na 2:1. Pak naše mužstvo ožilo a začalo mít iniciativu na svojí straně a díky tomu jsme si vytvářeli šance, když jednu z nich přerušil nedovoleně domácí obránce a naše mužstvo díky proměnnému pokutovému kopu Černým vyrovnalo na 2:2.

Kluci zaslouží pochvalu, za to, že po prvním poločase kdy je soupeř přehrál a vstřelil jim dvě branky se nevzdali a dokázali utkání vyrovnat.

 
9.9. 2017 - Výborné výkony našich hráčů!!
 
Hořiněves 4 : 1 Hořice 
 
branky - Černý Ondřej,Středa,Urban,Burian
 

V prvním zápase jsme se utkali s mužstvem Hořic, který nás v přátelském zápase před sezonou jasně přehrál a vstřelil nám 6 branek. Proto museli naši hráči odevzdat na hřišti maximum, abychom mohli pomýšlet na lepší výsledek než v přátelském utkání.

To se nám povedlo a díky tomu, že jsme vstřelili první branku, tak jsme hosty zaskočili a když už se hosté začali rozjíždět, tak jsme je zastavili další vstřelenou brankou v jejich síti.

Jsme rádi za první výhru v soutěži, kdy tvoříme po loňské sezoně úplně nové mužstvo, které doplňují i hráči starší přípravky.

 
Hořiněves 3 : 1 Lázně Bělohrad
 
branky - Černý Ondřej,Urban,Burian
 

V druhém utkání jsme přivítali mužstvo z Lázní Bělohrad, které má ročníkově podobně poskládané mužstvo jako my. Ale v utkání jsme měli herní převahu, kterou jsme nedokázali proměnit ve více branek, a proto bylo utkání až do konce výsledkově vyrovnané. Ale i tak jsme si v tomhle utkání vítězství zasloužili více.

Klukům za dnešní výkony patří velká pochvala a poděkování jak k utkáním přistoupili.

 
2.9. 2017 - Vstup do nové sezony se nám nepovedl!!
 
Hořiněves 1 : 1 Olympia Hradec Králové 
 
branky - Černý Ondřej
 

V prvním utkání naše mladé mužstvo se utkalo s domácím mužstvem Olympie, kdy tohle utkání probíhalo vyrovnaně a to když domácí ale ani naše mužstvo neproměnilo 100% šance a tak jsme se rozešli zaslouženou remízou 1:1

 
 
Hořiněves 0 : 6 Jičín 
 

V druhém utkání jsme nastoupili proti velice silnému mužstvu z Jičína, který má svoje mužstvo postavené na hráčích ročníku 2005 a bohužel jejich silová převaha byla znát a zaslouženě nás vysoko porazili.

 
10.6. 2017 - Výborný výkon proti Rychnovu!!
 
Nový Hradec 3 : 1 Hořiněves 
 
branky - Oláh 
 

V předposledním zápase v letošní sezoně jsme nastoupili proti domácímu celku z Nového Hradce.

V úvodních minutách jsme měli velkou herní převahu, kterou jsme ale nedokázali proměnit ani ze 100% šancí v branku a tak přišel trest ze strany domácího mužstva, který vstřelil náhodnou branku a ráz utkání se rapidně změnil, najednou už na hřišti bylo jen jedno mužstvo a to domácí, které zaslouženě nás porazilo 3:1.

 
 
Rychnov nad Kněžnou 3 : 3 Hořiněves 
 
branky - Polák 2, Oláh
 

V druhém zápase jsme nastoupili proti nejlepšímu mužstvu naší skupiny.

V celém utkání probíhal vyrovnaný zápas, když jsme dvakrát dokázali dotáhnout nepříznivý výsledek utkání a pak dokonce se nám podařilo dostat do vedení 2:3, ale bohužel pak přišla naše hrubá chyba a tak kvalitní mužstvo jakým Rychnov je tuhle situaci potrestalo a zaslouženě vyrovnalo na 3:3.

V tomhle utkání se ukázalo, že naši hráči můžou hrát s jakýmkoliv soupeřem jenom musí mít k tomu nastavenou hlavu. Bohužel na našem mužstvu v letošní sezoně bylo poznat až moc velký rozdíl mezi psychickým rozpoložením kdy se daří a kdy né a to podle mého názoru byl hlavní důvod toho, že jsme v letošní sezoně měli velké herní ale výsledkové výpadky.

Ale i tak klukům patří velká pochvala, za to jak v první historické sezoně našeho klubu v krajském přeboru mladších žáků bojovali a myslím si, že jsme určitě ostudu neudělali. Z mého pohledu to bylo pro kluci po fotbalové stránce určitě mnohem větší plus pro jejich fotbalový rozvoj do budoucnosti (rychlost, nasazení, bojovnost, kvalita soupeřů atd.) než v Okresním přeboru, kde bychom určitě mohli pravidelně vysoko vítězit a třeba i zopakovat loňský úspěch mladších žáků, ale účel téhle kategorie je vychovávat co nejkvalitnější hráče pro další kategorie, kde už se více zaměřuje na výsledek.

 
3.6. 2017 - Bohužel špatná produktivita nás stála druhý zápas!!
 
Hořiněves 13 : 0 Rasošky
 
branky - Oláh 4, Bačina David 3, Černý Ondřej 2, Kočíš 2, Černý Jaroslav 2
 

Naštěstí poslední utkání s tímhle soupeřem, je krásný, že zvítězíme o spoustu branek, ale úroveň a náplň tohohle utkání je 0.

Hořiněves 0 : 4 Černilov

To co naši hráči neproměnili v úvodních minutách utkání, kdy jsme místo toho, abychom vedli o tři branky, tak jsme dostali z protiútoku ke konci prvního poločasu branku na 0:1. V druhém poločase jsme už odpadli jak fyzicky, tak po inkasovaných brankách i psychicky a hostující tým už v závěru utkání dominoval.

Bohužel našeho největšího rivala v soutěži jsme chtěli za každou cenu v tomhle posledním vzájemném utkání  v téhle sezoně porazit, ale bohužel i když nás nikdy v žádném utkání v letošní sezoně nepřehráli, tak i díky lepším jedincům v sestavě, který vždy pomohli strhnout utkání na svoji stranu vzájemná bilance jasně hovoří pro Černilov. 

27.5. 2017 - Dvě vybojované remízy!!

 
Třebeš 2 : 2 Hořiněves 
 
branky - Oláh 2
 
Utkání bylo po celou dobu vyrovnané a zaslouženě jsme si rozdělili body.
 
Týniště 1 : 1 Hořiněves 
 
branky - Černý Ondřej
 

V druhém utkání jsme se ujali vedení 0:1, ale bohužel se domácím podařilo vyrovnat a tak i v druhém utkání jsme se rozešli remízou.

 
20.5. 2017 - Nedaří se, ale od výkonu z druhého zápasu se můžeme odrazit!!
 
Hořiněves 0 : 2 Nový Hradec 
 

Naprosto vyrovnané utkání, kdy naši hráči udělali dvě individuální chyby a soupeř je potrestal. Bohužel začínáme mít obrovský problém s koncovkou a nedaří se nám vstřelit už několikátý zápas branky.

 
Hořiněves 0 : 3 Rychnov nad Kněžnou
 

V druhém utkání proti nejlepšímu mužstvu v naší tabulce, jsme hráli velice náročný a bojovný fotbal, který přinášel ovoce v prvním poločase. Pak bohužel nám docházeli síly a soupeř nás díky tomu přetlačil a dokázal nám vstřelit 3 branky.

První poločas nám ukázal, že můžeme hrát s kýmkoliv, ale musíme zlepšit koncovku a změnit nasazení k utkáním.

 
13.5. 2017 - Nepovedené výkony našich hráčů!!
 
Hořiněves 1 : 2 Olympie Hradec 
 
branky - Mouček 
 

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a dostali jsme se zaslouženě do vedení, pak přišel bohužel 5 minutový výpadek a soupeř ho dokázal využít a vstřelit nám dvě branky, nám se pak nepodařilo proměnit několik brankových příležitostí a tak jsme zaslouženě prohráli.

 
Hořiněves 2 : 4 Vamberk 
 
branky - Oláh 2
 

V druhém utkání jsme chtěli napravit dojem z prvního utkání, ale soupeř nás trestal z každého protiútoku a tak nám dal lekci z produktivity a radoval se z druhé výhry v sezoně.

Dnes se mi utkání hodnotí těžce, na našich hráčích bylo vidět taková malátnost, neaktivita a únava.

Do příštích utkání musíme hráče nabudit a povzbudit a věříme, že se jim vrátí nadšení a radost ze hry a díky tomu přijdou i lepší výsledky. 

 
30.4. 2017 - Jedna lekce a druhý zas zbytečný zápas!!
 
Černilov 5 : 0 Hořiněves 
 

Dnes nás čekal náš největší rival v soutěži, ale bohužel v tomhle utkání a v sestavě v jaké jsme nastoupili jsme na soupeře vůbec nestačili, mohli jsme jen překvapit, ale to jen v případě, kdyby se naši hráči nedopouštěli chyb, které soupeř kvalit Černilova trestal. Můžeme poděkovat našemu brankáři Jakubu Horákovi, že ještě několik brankových příležitostí Černilovu vychytal. Gratuluji jim k nejvyššímu vítězství nad námi v téhle sezoně.

PS: Uděláme vše, abychom Vám tohle vrátili dřív nebo později i s úroky.:)

 
Rasošky 0 : 16 Hořiněves 
 
branky - Oláh 3, Mouček 4, Horák Jakub 2, Černý Jaroslav 2, Havel Ondřej 2, Havel Filip, Horák Denis, Bačina David

 

Zbytečný zápas, který bohužel ničí úroveň krajského přeboru mladších žáků.

Jediný co jde trošku vyzdvihnout je to, že skoro všichni hráči vstřelili branku a dokonce i hráč ročníku 2009 Denis Horák.

 
22.4. 2017 - Výborné výkony našich hráčů!!
 
Třebeš 1 : 6 Hořiněves 
 
branky - Oláh 4, Mouček 2
 
Dnes jsme jeli do Albrechtic nad Orlicí, kde hraje svoje domácí utkání mužstvo z Týniště nad Orlicí o několik hráčů oslabeny. Nám se povedlo ale v prvním utkání porazit mužstvo z Třebše vysokým rozdílem, kdy jsme od úvodních minut byli aktivnější a lepší a dostali jsme se do vedení do poločasu 0:6. Pak jsme nechali naše dvě opory Moučka a Oláha celý poločas odpočívat a místo nich hrála až na 3 hráče sestava složená ze starší přípravky a ta dokázala hrát vyrovnaně proti staršímu soupeři.
 
Týniště nad Orlicí 3 : 3 Hořiněves 
 
branky - Oláh 2, Mouček 
 
Tenhle zápas snad nepostrádal nic, hrál se v obrovském nasazení, kde byla vvidět bojovnost,fotbalovost, branky. Myslím si, že v tomhle utkání jsme si zaslouženě rozdělili body.
Za dnešní výkony si zaslouží všichni hráči velkou pochvalu a hlavně všichni hráči starší přípravky.
 
15.4. 2017 - Oslabenému mužtsvu se nedařilo na Novém Hradci!!
 
Nový Hradec 3 : 0 Hořiněves 
 

V dnešních zápase nám chybělo několik hráčů a tak svoji premiéru zažili v tomhle mužstvu dva hráči starší přípravky a to Filip Urban a Kryštof Pongo.

V prvním utkání jsme narazili na domácí mužstvo z Nového Hradce a v prvním poločase jsme nedokázali proměnit několik brankových příležitostí a tak se šlo do poločasu za nerozhodného skóre. V druhém poločase na nás domácí hráči vlétli a donutili nás díky svému tlaku ke dvou vlastním brankám a k jedné velké hrubé chybě, kterou taky domácí potrestali, tak bohužel jsme se v tomhle zápase porazili sami.

 
Rychnov nad Kněžnou 4 : 0 Hořiněves 

V druhém zápase proti nám nastoupilo mužstvo z Rychnova, které bylo velice kvalitní a celý zápas nás přehrávalo a zaslouženě nás porazilo 4:0.

Doufáme, že v příštích zápasech se naše sestava vrátí do plného stavu a budeme zas plně konkurovat našim soupeřům. 

 
8.4. 2017 - Vydařené utkání!!
 
Olympie Hradec Králové 3 : 4 Hořiněves
 
branky - Oláh 2, Mouček,Dlouhý
 

V prvním zápase nás čekalo domácí mužstvo z Olympie. Od úvodních minut jsme byli lepší a díky tomu jsme se dokázali dostat do vedení 0:4. Bohužel v druhém poločase jsme k utkání přistoupili vlažně a po dvou našich hrubých chybách jsme inkasovali dvě branky a pak ještě domácí dokázali v posledních minutách snížit na 3:4. Naštěstí už jim nezbylo moc času a tak jsme dokázali výsledek 3:4 udržet a zvítězit.

 
Vamberk 1 : 5 Hořiněves 
 
branky - Oláh 2,Mouček,Kočíš,Černý Ondřej
 

V druhém utkání jsme nastoupili proti Vamberku, který byl o trošku lepší soupeř než Rasošky v minulém kole a tak utkání bylo od první minuty jednoznačné a jen bohužel škoda, že se nám nepovedlo proměnit další vyložené šance a vstřelit více branek.

 
1.4. 2017 - První mistrovské utkání v jarní části!!
 

Hořiněves 7 : 0 Rasošky

V prvním mistrovském utkání na jaře, jsme přivítali slabého a nekvalitního soupeře z Rasošek, který patří svojí kvalitou do okresního přeboru. Bohužel my jsme se tomu soupeři úplně přizpůsobili a katastrofálním způsobem jsme došli k povinnému vítězství 7:0.

Hořiněves 0 : 0 Černilov

Utkání, které už bylo na úrovni krajské soutěže. Od úvodních minut bylo utkání vyrovnané, svoje šance ani jedno mužstvo neproměnilo a tak zaslouženě si mužstva rozdělila po bodu do tabulky. 

 
 
6.10. 2016 - Závěr podzimní části nám nevyšel!!
 
Hořiněves 0 : 1 Olympie Hradec
 
V prvním zápase jsme proti Olympii podali dobrý výkon, ale bohužel jsme na rozdíl od hostů nedokázali proměnit ani 100% šance a tak jsme zas po několikáté v sezoně doplatili na špatnou koncovku a jednu inkasovanou branku a v utkání prohráli.
 
Hořiněves 0 : 3 Chlumec 

V zápase s Chlumce jsme vůbec nezačali špatně a v úvodních minutách jsme byli aktivnější a lepší, ale bohužel po prvním inkasované brance jsme přestali hrát a jen díky výbornému výkonu našeho brankáře Kuby Horáka jsme prohráli jen 0:3.

 
Hořiněves 2 : 1 Jičín
 
branky - Dlouhý, Černý Ondřej
 

V posledním utkání podzimní části jsme se utkali s posledním týmem tabulky a to Jičínem, který ale svými výkony vůbec neodpovídá své pozici v tabulce. Taky proti nám se dostal do vedení a naše mužstvo muselo utkání otočit a pak znova díky fantastickým zákrokům Kuby Horáka dokázalo těsné vedení uhájit a v utkání zvítězit 2:1.

 
 
30.10. 2016 - Nedaří se!!
 
Třebeš 4 : 1 Hořiněves 
 
branka - Oláh 
 

V prvním zápase s Třebší jsme začali aktivně, mohli jsme hned v úvodu vstřelit 2 branky, jenže jsme ve 100% šancích neuspěli a tak nás potrestal kat Kuba Konečný a z rychlého protiútoku nás potrestal brankou na 0:1. Pak jsme se nadechli k dalšímu náporu, ale ten byl narušen druhou brankou a pak Třebeš převzala otěže utkání a zaslouženě zvítězila. 

 
Jičín 0 : 0 Hořiněves 
 

V druhém zápase s velice lepšícím týmem z Jičína, se nám bohužel od začátku nedařilo, Jičín byl pohyblivější, agresivnější a dokázal si vypracovat více brankových příležitostí, které skvěle vychytal brankář Jakub horák a pro nás nakonec má bod zlata. 

 
23.10. 2016 - Remízový víkend!!
 
Hořiněves 1 : 1 Olympie Hradec 
 
branky - Bačina David
 

V dnešních zápasech nám chyběli 3 opory našeho mužstva (Polák, Kočíš a Černý). Ale i tak jsme chtěli podat dobrý výkon a bodově se prosadit. První zápas nás čekalo utkání s Olympii, která se herně v posledních utkání herně zlepšila. V úvodních minutách jsme byli aktivnější a lepší než soupeř a zaslouženě jsme šli do vedení 1:0 z pokutového kopu. Bohužel v druhém poločase se hra vyrovnala a soupeř nás ze standartní situace potrestal a vyrovnal na 1:1. Pak ani naše mužstvo ani hostující nedokázalo proměnit svoje šance a tak jsme se rozešli s konečným výsledkem utkání 1:1.

 
Hořiněves 0 : 1 Třebeš 
 

Od úvodních minut byli hosté lepší a i když se nám podařilo udržet čtvrtý poločasový remízový výsledek s tímhle soupeřem v téhle sezoně, tak bohužel naše obrana byla pod takovým tlakem druhý poločas, že udělala jednu větší chybu a soupeř ji potrestal a zaslouženě v tomhle utkání zvítězil.

 
Hořiněves 1 : 1 Černilov 
 
branky - Oláh 
 

V posledním utkání nás čekalo takové malé derby, které jsme chtěli za každou cenu vyhrát. Ale po vyrovnaném průběhu utkání, kdy naše mužstvo neproměnilo svoje velké šance, tak i hosté dokázali zahodit svoje brankové příležitosti a tak další dnešní utkání skončilo pro nás výsledkem 1:1 a zaslouženě jsme si soupeřem rozdělili do tabulky po jednom bodu.

 
15.10. 2016 - Jasné vítězství nad Novým Hradcem!!
 
Nový Hradec 1 : 6 Hořiněves 
 
branky - Polák 4, Oláh,Mouček
 

V prvním zápase s Novým Hradcem jsme od úvodních minut dominovali a soupeře přehráli a zaslouženě vysoko zvítězili. Za tohle utkání zaslouží velkou pochvalu celé mužstvo, ale výborný výkon podal čtyřgólový střelec Matěj Polák, který se pere proti hráčům o 2 roky starším. 

 

Olympia Hradec 2 : 1 Hořiněves 
 
branky - Bačina David
 

V druhém zápase s mužstvem Olympie byl od úvodních minut zápas naprosto vyrovnaný, ale na rozdíl od nás domácí dokázali vstřelit dvě branky ze svých šancí a nám se povedlo proměnit jen jednu. Pak v posledních minutách už to byla obrovská křeč a nám se nepodařilo vstřelit ani vyrovnávací branku.

 
8.10. 2016 - Trápí nás koncovka!!
 
Hořiněves 0 : 2 Jičín 

V prvním utkání s Jičínem, se kterým jsme v minulém týdnu přišli o vedení, až v poslední minutě utkání jsme měli co vracet. Bohužel jsme začali velice špatně a Jičín byl od úvodních minut aktivnější a lepší a po zásluze se dostal do vedení 0:1. My jsme pak začali přebírat iniciativu v utkání, ale bohužel nedařila se nám koncovka a nemohli jsme vstřelit branku ani z vyložených šancí a tak přišel brejk hostů a vstřelení branky na 0:2 a to byl konečný výsledek utkání.

 
Hořiněves 1 : 2 Olympie Hradec 
 
branky - Polák
 

V druhém utkání s mužstvem Olympie, jsme začali už lépe a soupeře jsme zavřeli na svoji polovině. Bohužel 10 minut se soupeř na naši polovinu nedostal a pak přišel trest dlouhý nákop a hlavička hráče z Olympie za sebe a bohužel vedení soupeře 0:1. My jsme v tlaku nepolevovali ale bohužel hned na začátku druhé půle po malé domu a špatném zpracování brankáře dává Olympie na 0:2, 2x na půlce u nás a 2 branky. My jsme se nadechli k obrovskému náporu, ze kterého vstřelili jsme kontaktní branku 1:2 a pak jsme začali soupeře úplně drtit, nejdřív vykopl balon z brankové čáry, pak jsme vstřelili branku na 2:2 a tam nám nebyla uznána pro údajnou ruku. V poslední minutě jsme vstřelili další branku, ale nebyla uznána pro ofsajd a tak soupeř z minima vytěžil maximum a v utkání zvítězil 1:2.

 
Hořiněves 1 : 1 Chlumec
 
branky - Polák
 

V posledním utkání s mužstvem Chlumce jsme chtěli předešlé dvě utkání napravit a podle toho jsme začali, soupeře jsme mačkali na svoji polovině a dokázali mu vstřelit branku na 1:0. Pak přišla ojedinělá šance hostů a ty hned z toho vstřelili branku na 1:1. Utkání bylo už vyrovnané a hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale když v poslední minutě Matěj Polák nedal samostatný nájezd, tak jsme zas bohužel skončily dnešní turnaj bez výhry.

 
2.10. 2016 - Zklamání z výkonu našich hráčů!!
 
Nový Hradec 2 : 0 Hořiněves 
 

V prvním zápase jsme proti domácím, začali katastrofálně, bez pohybu a aktivity a domácí nás za tuhle pasivitu zaslouženě potrestali brankou na 1:0. Když jsme začínali se pomalu rozjíždět, tak bohužel jsme měli mírnou převahu, ale jen po vápno domácích, které jsme nedokázali ohrozit ani jednou střelou na branku. A tak v závěru po individuální chybě našeho hráče nám domácí vstřelili branku na 2:0 a to byl konečný výsledek utkání.

 
 
Jičín 1 : 1 Hořiněves 
 
branky - Olah
 

V druhém utkání proti Jičínu jsme začali dobře, když se nám podařilo hned v začátku utkání vstřelit branku na 1:0, pak jsme soupeře přehrávali a díky své žalostné koncovce jsme nedokázali proměnit ani 100% šance a tak přišel v poslední minutě utkání protiútok Jičína a vstřelil nám z první střely na branku vyrovnávací branku na 1:1. 

 
Černilov 2 : 0 Hořiněves 
 

V posledním utkání jsme chtěli napravit předešlé špatné výkony, ale místo toho, aby to tak bylo, tak naši hráči nechali útočníka z Černilova samotného a ten si díky tomu mohl střelu připravit, podívat a prostřelit našeho brankáře na 1:0. Pak jsme začali dřít, co to šlo, ale bohužel dnes nám nevycházelo vůbec nic, nahrávky, souboje, zakončení a tak i když jsme soupeře zmáčkli s blížícím koncem, tak přišel protiútok a Černilov nám vstřelil rozhodující branku na 2:0 a bylo utkání rozhodnuto.

 
24.9. 2016 - Prokletí Třebeš stále trvá!!
 
Jičín 1 : 5 Hořiněves 
 
branky - Mouček 2, Oláh, Černý Jaroslav, Černý Ondřej
 

V prvním zápase s mužstvem Jičína, jsme byli mírný favorit. To jsme v utkání chtěli potvrdit a tak jsme na soupeře vlétli. Během 10 minut jsme vedli 3:0 a měli pak už po celé utkání vše ve svých rukou a zaslouženě jsme si došli pro vysokou výhru 5:1.

 
Třebeš 3 : 1 Hořiněves 
 
branky - Černý Ondřej
 

V druhém utkání jsme už po třetí za sebou narazili asi na nejlepší mužstvo v naší skupině. Domácí mužstvo na nás vlétlo a jen díky štěstí a dobrým zákrokům Horáka jsme nedostali v prvních 10 minutách minimálně 5 branek, potom co jsme přežili tlak domácích  se nám povedl protiútok a podařilo se nám dostat do vedení 0:1. Bohužel zas nás domácí ztrestali brankou ze standartní situaci a vyrovnali na konečné poločasové skoré 1:1. 3 zápas a 3 poločasová remíza ze soupeřem. Druhý poločas jsme nezačali vůbec špatně a dokázali jsme ze soupeřem držet krok. Bohužel v takovýmhle utkání s tak kvalitním soupeřem rozhodují malé chybičky a tu jsme událi a kanonýr domácích Konečný nás potrestal a dostal svoje mužstvo do vedení 2:1. Pak jsme měli jedinou šanci na srovnání Olahem, který postupoval sám na brankáře a neproměnil a v zápětí nám ukázali domácí, jak se proměňují samostatné nájezdy a zas KONEČNÝ nám vstřelil branku na 3:1 a určil tímto konečný výsledek utkání.

 
17.9. 2016 - Bojovný výkon, ale bez vstřelené branky se nedá vyhrávat!!
 
RMSK Cidlina/Chlumec 1 : 0 Hořiněves 
 

V prvním zápase jsme zaspali začátek proti posílenému mužstvu ligovýma hráčema, kdy nás soupeř zmáčkl na vlastní polovině a dokázal nám vstřelit branku na 1:0. Postupem času se hra vyrovnávala, ale nám se nedařila koncovka, a naopak výbornýma zásahy nás držel stále ve hře v utkání náš brankář Horák.

Utkání se hrálo ve výborném tempu a utkání by slušela spíše remíza, ale nám se nepodařilo proměnit nějakou z našich brankových příležitostí.

Nový Hradec 0 : 0 Hořiněves 

V druhém utkání jsme nastoupili proti domácímu mužstvu Nového Hradce. Od úvodní minuty jsme byli aktivnější a měli spoustu brankových příležitostí, ale když se nám nepodařilo proměnit ani pokutový kop Olahem, tak bohužel se nám v utkání nepodařilo vstřelit branku a můžeme nakonec být rádi, že domácí z rychlých protiútoků nám nevstřelili branku a to jen díky zas skvělým zákrokům našeho brankáře Horáka.

Třebeš 2 : 0 Hořiněves 

V posledním utkání dnešního dne jsme chtěli potrápit zatím suverénního soupeře, který prochází soutěží bez inkasované branky a z 9 zápasů s 9 výhrami. Soupeř byl od začátku utkání lepší, ale zas díky bojovnému výkonu a výbornému výkonu našeho brankáře Horáka, který dokázal chytit i pokutový kop Třebše jsme šli do kabin s poločasovým výsledkem 0:0. Bohužel jsme se nepoučili z minulého týdne, kdy jsme za stejného stavu šli do druhé půle a inkasovali jsme branky z kopaček Konečného a to tři, tak dnes teda nám dokázal vstřelit jen 2 branky. Ale Třebeš málem přišla o svoji neprůstřelnost, ale když už byl brankář překonám, tak nás zastavila branková konstrukce nebo zastupující hráč na brankové čáře.

Za dnešní velkou bojovnost chválím všechny hráče, ale musím pochválit hodně našeho brankáře ročníku 2006 Jakuba Horáka, který předvedl několik fantastických zákroků.

 

10.9. 2016 - Výborné výkony nám přinesli první dvě výhry v kraji!!
 
Hořiněves 2 : 1 Olympia Hradec
 
branky - Oláh 2
 

Prvního vyhraného utkání v kraji jsme dosáhli díky výbornému výkonu celého mužstva. A díky dvěma vstřelenýma brankami našeho tahouna mužstva Luciána Olaha, kterýsi v zápase nešťastně vstřelil vlastní branku na 1:1, ale pak po střele Moučka dorazil balon do branky Olympie a svoji chybu napravil a zařídil naše první vítězství.

 
Hořiněves 0 : 3 Třebeš 
 

V druhém zápase s Třebší, která začala soutěž výborně a každého soupeře přehrává a poráží jsme nezačali vůbec špatně. V prvním poločase naprosto vyrovnané utkání, kdy naše mužstvo neproměnilo svoje příležitosti, ale zároveň zas dokázalo zabránit Třebši, aby vstřelila branku. V druhém poločase hosté přidali na důrazu a to byl rozhodující faktor v utkání, kdy jsme začali propadávat v osobních soubojích a díky tomu se hostům podařilo vstřelit 3 branky a tak zaslouženě nad námi zvítězit.

Pro nás zas další škola v krajské soutěži a ponaučení do dalších utkání.

 
Hořiněves 3 : 0 Černilov
 
branky - Polák 2, Mouček
 

V posledním zápase dne s mužstvem Černilova, který nás v minulém týdnu porazilo, jsme zakončili tenhle turnaj výborným výkonem a hostující mužstvo jsme přehráli a pustili jsme ho jen do jediný šance, která pro nás skončila šťastně na tyči a naopak nás může mrzet, že jsme nedokázali hostům vstřelit ještě více branek. 

 
4.9. 2016 - Vstup do krajské soutěže máme za sebou!!
 
Černilov 2 : 0  Hořiněves 
 

V prvním krajském utkání jsme zajížděli na hřiště v Černilově. Utkání začali lépe domácí a hned v úvodu nám vstřelil nejlepší hráč mužstva domácích Krejza, pak se utkání přelévalo z jedné strany na druhou, ale nám se nepodařilo skoro vůbec ohrozit domácí branku a tak v závěru utkání přišel trest od domácích, kteří po rohovém kopu vstřelili druhou branku a zaslouženě v utkání zvítězili.

 
Chlumec 2 : 0 Hořiněves 
 

V druhém utkání dne nás čekalo velice kvalitní mužstvo z Chlumce nad Cidlinou. Hostující mužstvo na nás od úvodní minuty vlétlo a my jsme vůbec nasazenému tempu nestačili. To hostující mužstvo po celé utkání drželo a díky tomu bylo lepší a zaslouženě nad námi vyhrálo.

Tak první zápasy kraje za námi a už po nich můžeme porovnat neporovnatelné, protože rozdíl mezi krajskou soutěží a okresní je veliký.

Ale naše mužstvo má velký potenciál a doufám, že se budeme tomuhle tempu pomalu a jistě přizpůsobovat a naše výkony v dalších utkání budou lepší a lepší.

 
 
11.6. 2016 - Další trofej naše!!
 
Malšovice 1 : 17 Hořiněves 
 
branky - Novák 5, Jonáš 3, Ferdinand 3, Mouček 2, Polák, Kočíš, Bačina David,Bačina Milouš
 

V posledním zápase nás čekal poslední krůček k našemu vytyčenému a vysněnému cíli.

Zajížděli jsme na hřiště do Malšovic, kde proti nám mužstvo domácích nastoupilo jen se 7 hráči a tak už před utkáním bylo jasné, že budeme jasným favoritem a utkání bude otázkou skoré. Od úvodních minut jsme měli jasnou převahu a povedlo se nám proměnit ze spousty šancí alespoň 17 a tak jsme potvrdili nejúspěšnější sezonu za několik let vysokým vítězstvím 1 : 17.

Za celou sezonu si zaslouží všichni hráči, kteří zasáhli do těhle všech utkání velkou pochvalu a velké uznání. Dosáhli něčeho co se 42 let žádnému jinému mužstvu z Hořiněvse nepovedlo a to získat nějakou mládežnickou trofej a nevím, jestli někdy v historii vůbec nějaké mužstvo Hořiněvse dokázalo získat pověstné double (vítězství v poháru a i v mistrovské soutěži). Tak ještě jednou díky za skvělou sezonu a věřím, že těmahle úspěchy nekončíme a ještě o těhle hráčích hodně někde uslyšíme.

 
 
4.6.2016 - Jednoznačné utkání!!
 
Hořiněves 10 : 0 Třebeš dívky
 
branky - Jonáš 7, Halama 2, Novák
 
Po celé utkání jsme měli jasnou převahu a hostující tým ani jednou nevystřelil na naši branku a nás může jen mrzet, že jsme zas nedokázali proměnit několik možná i desítek brankových příležitostí.
Chybí nám poslední krůček, který můžeme udělat v posledním utkání v Malšovicích, ale poslední kroky jsou většinou nejtěžší, tak uvidíme příští sobotu.
 
31.5. 2016 - Vydřená výhra!!
 
Hořiněves 6 : 3 Červeněves 
 
branky - Jonáš 3, Mouček, Halama, Novák

Dnes v deštivém počasí nás čekal velice nepříjemný soupeř z Červeněvse. 

Od úvodních minut jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, ale bohužel jsme z mnoha šancí dokázali proměnit jen jednu a tak přišel bohužel trest hosté z jedné šance vyrovnali a hned vzápětí z druhé se dostali do vedení, ale naštěstí jsme díky dorážce Halami dokázali vyrovnat na 2:2 a tak první poločas skončil remízou. Do druhé půle jsme chtěli vlétnout a utkání vzít do svých rukou, ale bohužel po 5 minutách jsme inkasovali zas po chybě branku na 2:3, naštěstí nás to nepoložilo a soupeře jsme mačkali na svojí polovině a dokázali vstřelit 4 branky a zaslouženě zvítězit 6:3.

Dnes to bylo utkání, kde nás to stálo spoustu sil a nervů, ale kluci to zvládli a zaslouží velkou pochvalu. 
25.5. 2016 - Důležitá výhra!!
 
Třebeš 1 : 3 Hořiněves 
 
branky - Jonáš 2, Ferdinand
 

Ve všední den jsme zajížděli na hřiště soupeře z Třebše, který proti nám vždy staví mužstvo úplně jiné, než které nastupuje v okresním přeboru. A dnes tomu nebylo jinak, já bych byl rád, kdybychom nastoupili proti kvalitnějšímu soupeři v tom případě, kdyby nám tenhle zápas neměl ohrozit naši celou sezonu, kterou máme výborně rozehranou a plus kdyby Třebeš stavěla podobné mužstvo i proti našim konkurentům(Stěžery, Nové Město). Proto byla vyžádána soupiska dalších mužstev Třebše a některý hráči museli jít místo zápasu trénovat, protože se nevešli do limitu hráčů ze soupisek.

V utkání jsme měli celkovou převahu a jen díky tomu, že jsme nedokázali proměnit i ty nejvyloženější šance jsme nedokázali zvítězit větším brankovým rozdílem a domácím se povedlo korigovat utkání jen z pokutového kopu na 1:3.

Dnes si všichni hráči zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a nasazení. V dalším utkání přivítáme na domácím hřišti v úterý od 17:00 nevyzpytatelného soupeře z Červeněvse.

 
22.5. 2016 - Zasloužená výhra!!
 
Kunčice  1 : 10 Hořiněves 
 
branky - Jonáš 4, Novák 4, Mouček, Bačina Milouš
 

Dnes jsme zajížděli na půdu nevyzpytatelného soupeře, který trápil přední týmy tabulky. 

 Nás dokázal zaskočit v úvodu, kdy se dostal do vedení 1:0, ale my jsme pokračovali v trpělivé hře a měli jsme velkou převahu, ze které jsme dokázali vytěžit 10 branek a tak zaslouženě jsme v utkání zvítězili.

 
14.5. 2016 - Důležitá výhra!!
 
Hořiněves 3 : 1 Nové Město
 
branky - Ferdinand 2, Jonáš 
 
Dnes nás čekal velice důležitý duel proti silnému soupeři z Nového Města. Který jsme výsledkově zvládli, ale výkonem naprosto vůbec, naše ustrašená a kostrbatá hra, to bylo něco strašného pro oči trenérů a fanoušků. Ale i tak děkujem hráčům, že i přes to, že se jim nedařilo, dokázali utkání strhnout na svoji stranu a zvítězit.
 
7.5. 2016 - Jasné vítězství věnované zraněnému Dominiku Dlouhému!!
 
Hořiněves 14 : 0 Malšova Lhota 
 
branky - Ferdinand 7, Jonáš 6, Novák 
 
V dnešním utkání nás čekal soupeř, se kterým jsme zbytečně na podzim remizovali 3:3 a tak náš úkol zněl jasně, odčinit podzimní zaváhání.
 
V utkání od první minuty jsme měli jasnou převahu, kterou jsme dokázali střelecky využít a jednoznačně zvítězit.
Velká černá kaňka na utkání je zranění našeho hráče Dominika Dlouhého, který po souboji s větším hráčem soupeře spadl na ruku a utrpěl zlomeninu dvou kostí v ruce a musel podstoupit v nemocnici operaci, která snad dopadla dobře a bude co nejdříve zdráv a zas bojovat po boku našich hráčů. Tímto mu přejeme za celý klub brzké uzdravení!!
 
5.5. 2016 - Utrápené vítěztsví!!
 
Hořiněves 13 : 0 Myštěves 
 
branky - Jonáš 7, Novák 4, Mouček 2 
 

V dnešním dohrávaném víkendovém kole jsme přivítali mužstvo z Myštěvse. V utkání jsme byli jasným favoritem, ale i přes vysoké vítězství naše hra byla katastrofální, dnes jsme vyhráli jen díky skvělému výkonu Nováka a Jonáše, který soupeře porazili sami. 

Víc k tomuhle utkání radši psát nebudu a doufám, že v sobotním utkání proto Malšově Lhotě bude náš výkon o 100% lepší!!

 
26.4. 2016 - Jednoznačné vítězství!!
 
Hořiněves 18 : 1 Kosičky 
 
branky - Jonáš 5, Novák 3, Staffa 3, Halama 2, Mouček 2, Havel, Dlouhý, Bačina Milouš
 
V dnešním dohrávaném utkání jsme přivítali mužstvo Kosiček, který se nachází na posledním místě tabulky. Přes velkou marodku našich hráčů jsme využili pomoc 3 hráčů mladší přípravky, který podali parádní výkon.
 
Celý zápas jsme měli jasnou převahu a jen díky tomu, že jsme nevstřelili z několika 100% šancích branku skončil zápas jen  18:1.
 
Za dnešek si zaslouží všichni hráči velkou pochvalu a ještě jednou bych chtěl vyzdvihnout výkon Staffy Dominika, Pejchy a Kopeckého.
 
23.4. 2016 - Zbytečně ztracené body!!
 
Stěžery 5 : 5 Hořiněves 
 
branky - Jonáš 3, Ferdinand 2
 

Dnes nás čekalo velice důležité utkání na hřišti ve Stěžerách. Všichni hráči měli maximální servis a maximální podporu od celého trenérského týmu a rodičů a měli se soustředit jen na utkání. 

Do utkání jsme vstoupili aktivně a během prvních minut jsme mohli vstřelit 3 branky, ale Ferdinand s nimi naložil trestuhodně. Naštěstí se nám podařilo vstřelit po samostatném úniku branku Jonášem a dostali jsme se do vedení 0:1. Pak přišla první šance domácích a po zaspání naší obrany, kdy náš brankář vyrazil balon, a naše obrana nechala dorážet do prázdné branky domácího hráče a stav utkání byl 1:1. Pak se nám povedlo díky střele Ferdinanda dostat do vedení 1:2. Ale pak přišel nesmyslný faul Nováka a přišel trest z 20 m z trestného kopu Jeřábek trefil břevno, od kterého se balon odrazil do zad brankáře Horáka a stav utkání byl 2:2. Druhá střela domácích a skončila v naší brance. Pak zas nastal platonický tlak našich hráčů ale Jonáš z 2m přestřelil branku a tak přišel po chybě našeho obránce Bačiny, který jako poslední obránce chtěl obehrát hráče domácích a ten mu balon sebral a vstřelil branku na 3:2. Pak po další chybě našeho obránce Kopeckého, který prohrál trestuhodně souboj a domácí hráč díky důraznému postupu na naši branku dotlačil balon do naší branky a vedl 4:2. Pak zas nastal náš tlak a zámek domácích na svoji půlce, ze kterého jsme vytěžili jen jednu branku a to Jonášem 4:3 a to byl konečný výsledek prvního poločasu. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a přicházela jedna šance za druhou našich hráčů, ale bohužel bud nás zastavil výborný brankář Cudlín anebo konstrukce branky. Pak po samostatném úniku Jonáše, kterého srazil ve vápně Cudlín, rozhodčí pískl pokutový kop, který proměnil Jonáš 4:4. Vypadalo to, že utkání otočíme, protože jsme domácí drželi na svojí polovině.Pak ale přišla zas další chyba našeho obránce Poláka, který chtěl obehrát domácího hráče, a taky se mu to nepovedlo a ten samostatný únik dokázal proměnit 5:4. 5 minut před koncem dokázal vstřelit vyrovnávací branku Ferdinand 5:5. Pak nastal obrovský tlak od našich hráčů, ale bohužel bez proměnění v branku, a když krásnou střelu Nováka vyrazil Cudlín na břevno, tak utkání skončilo 5:5.

Hodnocení utkání se mi postupem času hodnotí lépe, po utkání mě přepadlo obrovské zklamání z konečného výsledku, ale kluci v utkání makali a dřeli, co to šlo a za to zaslouží obrovskou pochvalu. Po herní stránce jsme úplně jasně přehráli našeho soupeře, ale bohužel nám dali domácí obrovskou lekci v produktivitě, kterou by jim záviděl jakýkoliv tým i ve vyšších soutěžích a kategoriích, protože dokázat z 5 šancí vstřelit 5 branek, to zaslouží obrovskou pochvalu pro domácí mužstvo. Protože nám se minimálně z 3x tolik šancí podařilo vstřelit jen taky 5 branek. Ale i po tomhle utkání máme všechno ve svých rukou, pokud se nám podaří všechno zvítězit, tak se nemusíme vůbec ohlížet na výsledky ostatních týmů, ale nečekají nás vůbec lehké zápasy (Třebeš, Nové Město, Malšova Lhota) na rozdíl od našeho dnešního soupeře, který má tyhle soupeře už za sebou.

 
 

11.4 2016 – Důležité utkání výsledkově i herně povedené!!

FC Hradec dívky 0 : 4 Hořiněves

Branky – Ferdinand 2, Jonáš, Polák

Dnes nás čekal nevyzpytatelný soupeř, protože nevíme vždy, jak bude posílen ligovými hráčkami, který jsou vyspělejší a ještě o rok starší než naši hráči. Naštěstí dnes nastoupilo tohle mužstvo s hráčky ročníku 2002 až 2005. 

Před utkáním jsme nabádali hráče k velkému nasazení a důrazu a hlavně, aby byli plně koncentrovaný na zápas.

Všechno naši hráči od prvních minut plnili na jedničku a v utkání jsme měli po celou dobu herní převahu, kterou se nám bohužel jen nepodařilo proměnit ve více branek a zvítězit vetším brankovým rozdílem.

Dnes bych chtěl pochválit všechny hráče za předvedený výkon, ale i tak bych chtěl vyzdvihnout jednoho jedince a to výkon našeho hráče Matěje Poláka, který byl od některých hráček až o 4 roky mladší a o půlku menší, ale svým obrovským důrazem a nasazením tyhle holky převyšoval.

Další puzzle do naší vysněné skládačky je přiložena, je před námi ještě obrovský kus cesty, ale pokud budou mít kluci hlavu (velké vítězství se rodí v hlavě) nastavenou, tak jako v dnešním v zápase a budou na tréninkách makat na 110%, tak vím na 120%, že dřív nebo později je buď ve sportovním životě, nebo osobním čekají jen samé úspěchy!!

 
5.4.2016 - Náročné utkání zvládnuto!!
 
Slavie Hradec 3 : 7 Hořiněves 
 
branky - Jonáš 3, Halama 2, Mouček, Novák 
 

V dalším utkání jarní části jsme zavítali do krásného areálu Slavie Hradec. Věděli jsme, že díky zdecimovanému stavu našeho mužstva a velmi nepříjemnému soupeři, že nás v utkání nečeká nic lehkého.

V utkání se nám povedlo po rohu díky Novákovi dostat do vedení. A náš tlak sílil, ale první nákop domácích za půlku a zaváhání naší obrany znamenal vyrovnání, bohužel během pár minut se neuvěřitelně domácí stejným způsobem dostali dokonce do vedení. Naštěstí dlouho netrvalo a díky brankám Halami a Jonáše jsme dostali vedení na svoji stranu a pak po potvrzení další brankou Jonáše jsme převzali otěže zápasu do svých rukou a bohužel se nám nepodařilo proměnit všechny šance  a tak utkání skončilo jen 3:7. 

Dnes musím kluci pochválit, protože všichni v krásném letním počasí makali na 100%!! 

V dalším utkání nás čeká velice těžké utkání na půdě FC Hradec dívky.

 
2.4.2016 - Úspěšné vkročení do jarní části!!
 
Hořiněves 11 : 0 Předměřice 
 
branky - Jonáš 4, Mouček 2, Kočíš 2, Halama 2, Frýda 
 
Po dlouhé zimní přestávce jsme se představili na domácím hřišti proti mužstvu Předměřic. V utkání nám bohužel chybělo několik klíčových hráčů(Novák,Ferdinand,Polák,Dlouhý). Od úvodních minut jsme měli nad soupeřem jasnou převahu, kterou se nám ale nedařilo tolik jak by mělo proměnit v brankové příležitosti, hra byla velice neurovnaná a chvílemi až strašidelná od našich hráčů. Ale když přivřu oči, tak se i pár světlejších momentů v utkání našlo, doufám, že od nich se odrazíme a v dalším zápase, který nás čeká v úterý na Slavii Hradec bude naše hra zas o kus lepší! Ještě bych chtěl vyzdvihnout branku Martina Jonáše, který z 20 m trefil přímo šibenici,což byla fotbalová paráda!

28.10. 2015 - Úspěšně zakončený podzim!!

Třebeš dívky 0 : 8 Hořiněves

branky - Novák 4, Ferdinand 2, Bačina Milouš 2

V posledním podzimním utkání jsme na státní svátek odjížděli na hřiště do Třebše, kde jsme se utkali s místním dívčím týmem. V utkání jsme měli od začátku mírnou převahu, kterou jsme ale nedokázali proměnit ve více branek  a tak utkání skončilo jen rozdílem o 8 branek.

Před sebou máme ted do 11. ledna volnější režim, ve kterém budeme absolovovat ještě několik tréninků a 2 halové turnaje. Pak si kluci dají měsíční pauzu od fotbalu, aby získali novou energii a motivaci k další fotbalové práci, který nás čeká od ledna spousta.

24.10.2015 - Ani vedení 4:1 nestačilo na body!!

Hořiněves 4 : 5 Třebeš

poločas 4:1

 Dnes jsme chtěli potvrdit nadvládu v letošní podzimní části sezony, to se nám od prvních minut dařilo, kdy jsme soupeře jasně přehrávali a dokázali mu vstřelit 4 branky a tak poločas utkání byl 4:1. V druhém poločase se stalo, co ještě dnes nechápu a dlouho chápat nebudu, naše mužstvo polevilo ne o 50%, ale rovnou o 99%!! A to soupeř posílený hráči krajského přeboru dokázal po zásluze potrestat rychlými 4 góly a otočit utkání ve svůj prospěch. Pak se naši chlapci zas probudili ale i přes obrovský tlak už se nedokázali střelecky prosadit, a když už ani penaltu Ferdinand neproměnil, tak vrchol dnešního dne ukončil pan rozhodčí s výsledkem 4:5 pro hostující mužstvo. Dnes jsme si zkazili celý podzim, ale věřím, že něco špatně je vždy pro něco dobré, přes zimu budeme dřít, dřít a dřít, abychom se na jarní část sezony nachystali a dokázali splnit náš jasně stanovený cíl!! Abych nezapomněl ve středu 28.10 nás čeká poslední utkání na Třebši, proti místnímu mužstvu dívek, doufám, že v tomhle utkání potvrdíme svoji kvalitu a hlavně napravíme tohle obrovské zaváhání!! 

10.10.2015 - Výkon odpovídající kvalitě mužstva!!

Nové Město 2 : 9 Hořiněves

branky - Fedrinand 5, Novák, Mouček, Jonáš, Dlouhý

V dnešním velice důležitém zápase jsme nastoupili proti mužstvu Nového Města, který byl před utkáním v tabulce na druhém místě. Po náročné týdenní tréninkové fázi, kdy jsme se snažili dostat naše hráče zas na 100% výkonost a nasazení, které jsme chtěli přenést do tohohle utkání. To se nám povedlo do utkání jsme vlétli a soupeře od začátku utkání naprosto přehrávali, ten chvílema nevěděl kam má dříve skočit. Díky tomuhle tempu jsme mu dokázali vstřelit rychlé 4 branky a další šance neproměnit. Pak naše tempo trošku uvadlo a soupeř se začal více dostávat do hry a dokázal vstřelit branku na 1:4 a to byl konečný výsledek prvního poločasu.  Do druhé půle jsme vlétli jako do první a soupeře jsme naprosto začali znova přehrávat, ale bohužel on z jednoho protiútoku, který vzniknul naší chybou dokázal vstřelit branku na 2:4 a vypadalo to na zdramatizování utkání. Naštěstí se nám hned z rozehrávky podařilo vstřelit branku na 2:5 a dokázali jsme pak ještě přidat 4 branky a zvítězit vysoko 2:9.
Za dnešní výkon si zaslouží všichni velkou pochvalu a hráči ne jen nám všem trenérům, rodičům, divákům a hlavně sobě dokázali, že pokud zapnou na 100%, tak v téhle soutěži málokterý soupeř na nás bude stačit.

4.10. 2015 - Malátný výkon stačil jen na remízu!!

Malšova Lhota 3 : 3 Hořiněves

branky - Novák 2, Mouček

Dnes naše mužstvo zajíždělo na hřiště do Malšovy Lhoty, hned od odjezdu nastali komplikace v podobě shánění některých hráčů po vesnici. Pak rozhozeni touhle událostí jsme přijeli pozdě než bylo plánováno na hřiště do Malšovy Lhoty, kde jsme naprosto zaspali začátek utkání. V utkání bohužel jsme 2x prohrávali a když se nám povedl výsledek strhnout na svoji stranu a vypadalo to, že se konečně zvedneme, tak nás přerušil konec prvního poločasu. Do druhé půle jsme vstoupili ještě hůře než do první a domácí nás zatlačili na svoji polovinu, ze které se nám dařilo dostávat do protiútoků, které jsme ale bohužel neproměnili. A tak přišla naše několikátá chyba v utkání a domácí hráč touhle šancí nepohrdl a dokázal 6 minut před koncem utkání vyrovnat na konečných 3:3.

K dnešnímu utkání se mi těžko vyjadřuje, protože nejspíše bohužel naši hráči ukolébaný minulými výsledky, kde jim stačilo hrát méně jak na půl plynu a stejně zvítězili vysokým brankovým rozdílem, tak dnes proti silnějšímu soupeři, který podle hodnocení svého trenéra předvedl nadstandartní výkon, to bohužel nestačilo. Nás teď čeká série těžkých utkání, na které se budeme snažit naše hráče připravit a hlavně je naladit zas na vyšší rychlostní stupeň, který by měli už předvést v příštím utkání s druhým týmem tabulky v Novém Městě, jinak nás čekají zbytečné komplikace za naším vytyčeným cílem.

1.10. 2015 - Malátný výkon stačil k vysoké výhře!!

Předměřice 0 : 15 Hořiněves

branky - Ferdinand 4, Novák 4, Mouček 3, Jonáš 2, Bačina David 2

V dnešním utkání jsme zajížděli do Předměřic, které jsou poslední v tabulce a většinou mají ročníkově mladší hráče v mužstvu,než odpovídá pro kategorii mladších žáků. V utkání jsme měli po celý zápas jasnou převahu a bohužel hráčům v tomhle utkání stačilo hrát na půl plynu a i tak dokázali vstřelit soupeři 15 branek. Já doufám, že nás tyhle soupeři neukolébali, protože hned v neděli  nás čeká velice těžký soupeř a to Malšova Lhota, která teď drtí jednoho soupeře za druhým, na tohle utkání se musíme připravit tak, že dáme do toho zápasu všichni 100% a pokud ano, tak si myslím, že nás čeká sladká odměna v podobě dalšího vítězství.

27.9. 2015 - Jasná záležitost našeho mužstva!!

Myštěves 2 :  13 Hořiněves

branky - Halama 3, Mouček 3, Novák 3, Jonáš 2, Ferdinand, Bačina David

V dnešním utkání jsme zajížděli na hřiště Myštěvse, kde nás čekal tým ze spodu tabulky. V tomhle utkání jsme chtěli na soupeře vlétnout a vstřelit mu rychle několik branek, tenhle úkol se nám povedlo splnit na 100% a to tak, že ve 20 minutě utkání jsme už vedli 0:9, pak do konce poločasu už se domácím podařilo jen snížit na 1:9. Ve druhém poločasu už jsme hráli jen na půl plynu, což se mi vůbec nelíbilo, ale nakonec jsme i tak dokázali domácím vstřelit 4 branky a konečný výsledek byl pro nás zasloužený a jednoznačný a to 2:13. V dalším utkání nás čeká dohrávka prvního kola a to ve čtvrtek v Předměřicích nad Labem od 17:00.

22.9.2015 - Neuspokojivý výkon stačil na jednoznačnou výhru!!

Hořiněves 6 : 0 Malšovice

branky - Jonáš 3, Ferdinand, Mouček, David Bačina

Dnes naši hráči nastoupili ke 4 zápasu za sebou bez tréninku a to proti mužstvu Malšovic, který přijeli o 20 minut později na utkání.

Hned v úvodu utkání se nám podařilo vstřelit 3 rychlé branky a to jakoby naše hráče ukolébalo a přestali napadat, hrát aktivně, běhat, nabízet se a některým začal i překážet balon. Tak nakonec se nám povedlo díky tomuhle strašidelnému výkonu zvítězit nad mužstvem ze spodu tabulky jen 6:0 a to jsme i přes náš chodící fotbal spoustu šancí nedokázali proměnit. Doufám, že v dalším utkání v neděli v Myštěvsi bude náš výkon o 100% lepší a dokážeme soupeři ukázat větší naši sílu a vstřelit mu více branek.

19.9. 2015 - Zasloužená výhra!!

Hořiněves  3 : 1 Stěžery

branky - Novák 3

Dnes naše mužstvo nastoupilo proti jednomu z nejkvalitnějších mužstev téhle soutěže. V začátku utkání jsme se dostali do velkého náporu, ale branku se nám nedařilo vstřelit, břevna a výborný brankář hostů Cudlín byl proti. Tak přišel trest v podobě protiútoku hostů a vstřelení první branky utkání a bohužel naše mužstvo prohrávalo 0:1. Naštěstí nás to nezlomilo a stále jsme měli v utkání mírnou převahu, kterou dokázal proměnit Novák a vstřelit vyrovnávací branku na 1:1 a to byl konečný výsledek prvního poločasu. Do druhé půle jsme chtěli pokračovat ve výkonu z první půle s tím rozdílem, že chceme už dávat branky a to se nám povedlo z několika šancí alespoň 2x a tak jsme v tomhle utkání zaslouženě zvítězili 3:1.

Dnes bych chtěl za výkon pochválit všechny hráče a hlavně vyzvednout náš motor našeho mužstva a to jmenovitě Erika Nováka, který dnes zas nám všem ukázal, když chce, že jeho fotbalové umění na 11 let je obdivuhodné.

17.9. 2015 - Jasné domácí vítězství!!

 
Hořiněves 8 : 2 Kunčice 
 
branky - Jonáš 3, Ferdinand 2, Mouček, Novák, Halama
 
V předehrávaném utkání jsme proti oslabenému soupeři měli po celé utkání jasnou převahu, kterou jsme ale v produktivitě bohužel zas plně nevyužili a dokázali jsme vstřelit jen 8 branek hostům. V dalším utkání v sobotu na hřišti v Hořiněvsi  přivítáme Stěžery, který nás asi plně prověří.

15.9.2015 - Zasloužené vítěztsví!!

Červeněves 0 : 7 Hořiněves

branky - Ferdinand 2, Jonáš 2, Novák, Staffa, Halama 

Dnes jsme zajížděli na hřiště do Červeněvse, kde jsme předvídali mnohem kvalitnějšího soupeře, než se kterýma se utkalo naše mužstvo v předchozích zápasech. Domácí hráli velice tvrdě a důrazně a to na nás platilo, i když celý zápas se odehrával na polovině domácích, tak jsme díky zahuštěnému prostoru před domácí brankou se těžko prosazovali do zakončení. Naštěstí jsme pár střel dokázali dostat do domácí branky a tak jsme zaslouženě zvítězili. V dalších utkání nás prověří hned ve čtvrtek prozatím první mužstvo tabulky a to Kunčice a hned vzápětí jeden papírově z nejsilnějších mužstev téhle soutěže a to Stěžery, tam se ukáže jaká je naše síla a jestli se můžeme prát o první příčku tabulky.

12.9.2015 - Rekordní výsledek!!

Kosičky 0 : 30 Hořiněves

branky - Novák 8, Jonáš 6, Bačina David 6, Mouček 5, Halama 2, Polák 2, Dlouhý

V dnešní utkání v Kosičkách jsme zaznamenali rekordní výsledek hlavně díky tomu, že domácí měli ve svém týmu hráče od mladší přípravky až po mladší žáky. Celé utkání jsme soupeře přehrávali a nedovolili mu vystřelit na branku naopak nám se podařilo jen vstřelit 30 branek místo třeba 50. Takovéhle utkání nás vůbec nikam neposune, doufám, že v úterý v Červeněvsi nás čeká kvalitnější soupeř, který nás více prověří.

8.9. 2015 - Jednoznačná záležitost!!

 
Hořiněves 19 : 0 Slavie Hradec
 
branky - Ferdinand 7, Jonáš 4, Dlouhý 3, Mouček 2, Novák, Bačina David, Halama
 

Dnes jsme přivítali mužstvo Slavie Hradec, který přijelo jak s hráči starší přípravky, tak s hráči menšího vzrůstu. Naše mužstvo od první minuty natlačilo soupeře na svoji polovinu a kdyby lépe řešilo finální fázi, tak by utkání muselo skončit mnohem více než 19:0. Já dnes můžu být spokojen jen s výsledkem, protože předvedená hra byla u našeho mužstva špatná a neuvěřitelné řešení vytvořených šancí nás může proti silnějším soupeřům velice mrzet, třeba jako v minulém utkání s FC Hradec dívky.

 

5.9.2015 - Dnes nám nebylo přáno vyhrát!!

Hořiněves 2:2 FC Hradec dívky

branky - Ferdinand, Jonáš

Mladší žáci dnes vstoupili do sezony proti asi nejkvalitnějšímu mužstvu, na jaké můžeme v téhle soutěži narazit. Od začátku utkání jsme hostující hráčky zatlačili na svoji polovinu a výbornou brankářku hostí jsme zásobovali několika střelami, ale branku né a né vstřelit, pak v 15 minutě utkání se stalo něco neuvěřitelného, když náš obránce chybuje a hostující hráčka přechází do protiútoku a vstřelí vedoucí branku hostí 0:1. Hráči jsou úplně zaskočeni vývojem utkání a hosté nás začínají přehrávat a neuběhlo ani 5 minut a hosté vstřelí další branku, která naštěstí neplatí pro údajný nově zavedený v téhle kategorii ofsajd. Pak jsme převzali zas zpět utkání do svých rukou ale náš tlak přerušil hvizd rozhodčího a tak jsme šli do kabin za poločasového výsledku 0:1. Do druhé půle po menším důrazném vysvětlení, že je v některých fázích utkání potřeba přidat, jsme na hosty vlétli a mačkali je a mačkali, až se nám povedlo se štěstím vstřelit branku na  1:1. Pak náš tlak ještě více zesílil a brankové konstrukce zvonili a brankářka hostů předváděla výborné zákroky ale až nedosáhla na střelu Jonáše. Huráá vedeme 2:1. Tlak náš nekončí hosté je na nich vidět už únava a naši hráči ale zahazují jednu šanci za druhou a tak se hra přeleje na naši stranu a náš stoper chce vyvézt balon z naší poloviny, ale hostujíc hráčka ho důrazně atakuje, bere mu balon a postupuje sama na naši branku a vstřelí vyrovnávací gól na 2:2. No to se nám nechce věřit, že se tohle vůbec mohlo stát, ale i tak nepolevujeme a ženeme se za dnešním vítězstvím, ale prostě dnes nám nebylo dáno zvítězit a po neproměnění 1000% šancí Nováka, Jonáše, Poláka se dnes rozcházíme se soupeřem výsledkem 2:2.

 
Chlumec 10 : 0 Hořiněves 
 
Dnes jsme k zápasu odjížděli bez 7 hráčů mužstva mladších žáků, kteří nahradili 3 hráči mladší přípravky, soupeř  byl proti nám o hlavu větší a o pár let starší a tak  nám uštědřil obrovský debakl, který ale jsme mohli zmírnit, kdyby se nám podařilo z minimálně sedmi 100% příležitostí vstřelit branky. Tak nám rozloučení s docela úspěšnou sezonou hodně zhořklo.
 
 
6.6. 2015 - Katastrofální výkon!!
 
Hořiněves 2 : 6 Stěžery
 
branky - Jonáš, Bačina Dominik
 
Dnes jsme mohli alespoň vybojovat druhé místo případným vítězstvím. Ale kluci předvedli nejhorší výkon v sezoně a zaslouženě prohráli 2:6. V posledním utkání sezony zajíždíme k velice kvalitnímu soupeři a to k mužstvu Chlumce nad Cidlinou.
 

30.5.2015 - Spravedlivá remíza!!

Hořiněves 4 : 4 Třebeš B"

branky - Jonáš 2, Malík, Novák

Dnes mladší žáci nastoupili proti B“ mužstvu Třebše a od úvodních minut jsme měli jasnou převahu, kterou jsme vyjádřili bohužel jen 3 brankami i když jsme jich mohli vstřelit minimálně 8. Do druhé půle se hosté osmělili, vyrovnali hru a zaslouženě vyrovnali skóre utkání, a tak se zrodila nejspíše zasloužená remíza, která nás poslala zase o něco hlouběji v tabulce. V dalším utkání se můžeme vrátit na druhé místo, pokud se nám podaří zvítězit v posledním sobotním domácím utkání sezony proti Stěžerám.

24.5. 2015 - Za druhý poločas zasloužené vítěztsví!!

 
Kunčice 1 : 4  Hořiněves
 
branky - Jonáš 2, Bačina Milouš, Bačina Dominik
 
Naši mladší žáci bez několika hráčů nastoupili na hřišti v Kunčicích, kde potkali soupeře, který je velice snaživý a bojovný. To nám v utkání dělalo od začátku problémy a tak domácí byli první poločas nebezpečnější a zaslouženě se dostali do vedení 1:0 a první poločas tak vyhráli 1:0. Po důrazné domluvě v kabině jsme začali alespoň trošku hrát. Přidali jsme na důrazu a po vyrovnávací brance jsme převzali otěže zápasu. Domácí už přehrávali a zaslouženě vstřelili 4 branky a v utkání tak zvítězili 1:4. Ve středu nás čeká semifinálové pohárové utkání na hřišti Slavie Hradec, kde se utkáme s mnohem staršími soupeřkami - FC Hradec dívky.
 
 
16.5. 2015 - Vydřené vítězství!!
 
Hořiněves 4 : 3 FC Hradec dívky
 
branky - Malík 2, Hušek, Jurčenko
 
Dnes jsme se utkali s mnohem starším dívčím soupeřem FC Hradec Králové a museli jsme se obejít bez dvou našich nejlepších střelců mužstva Nováka a Jonáše. Do utkání jsme vstoupili zastrašeným dojmem a příliš velkým respektem. Hosté nás od prvních minut zatlačili, ale bez výrazné šance. My jsme naopak podnikali rychlé protiútoky, které se nám nedařily proměnit. Pak hosté z většího důrazu dotlačili balon do naší branky a vstřelili branku na 0:1 - to bylo konečné skóre prvního poločasu. Po důrazné domluvě v kabině nastoupilo naše mužstvo v úplně jiném světle a začalo už i unavené mužstvo dívek přehrávat. Odměnou nám bylo rychlé otočení zápasu. Poté se z ojedinělé akce povedlo dívkám vyrovnat, ale nepřestávali jsme hrát ve své hře a dokázali jsme opět strhnout výsledek na svoji stranu. Hned z rozehrávky vstřelit branku na 4:2 a poté už jsme měli utkání pod kontrolou, i když se podařilo dívkám snížit, tak jsme si vítězství pohlídali a nakonec jsme vyhráli 4:3. Dnes za druhý poločas chválím kluky a jdeme dál bojovat o příčky nejvyšší.
 

10.5.2015 - DĚKUJI HRÁČŮM ZA NEUVĚŘITELNOU BOJOVNOST A VÝKON V 6 HRÁČÍCH!!

Předměřice 4 : 2 Hořiněves

branky - Jurčenko 2

V dnešním zápase mladších žáků jsme nastoupili u našeho největšího rivala, se kterým se potkáváme několikrát za rok v přátelských ale mistrovských zápasech, a tak se dokonale známe. Tento zápas mohl vypovědět, kdo se bude ucházet nejspíše o nejvyšší příčky v soutěži mladších žáků a ukázat nám, jak na tom doopravdy po fotbalové stránce jsme.

Průběh zápasu byl jak na houpačce. Začátek zápasu nás domácí mužstvo zatlačilo a vytvořilo si několik slibných příležitostí, které ale neproměnilo. Pak jsme se mohli dostat do vedení my, když Jurčenko ze strany postupoval sám na brankáře, ale nepodařilo se mu ho prostřelit. Poté přišel asi rozhodující moment v tomhle zápase - pan rozhodčí Pára udělil 1. žlutou kartu Jonášovi. Do teď nevíme za co, ale o 5 minut déle už byl faul od Jonáše na jasnou žlutou kartu, kterou udělil rozhodčí správně, ale v případě nejasné 1. žluté karty to znamenalo vyloučení Jonáše a pro nás znamení, že budeme hrát 40 minut o jednoho hráče v poli méně. Když se nám zranil o 5 minut déle náš klíčový hráč a motor mužstva Novák, tak to s námi nevypadalo vůbec ale vůbec dobře. Bohužel další velké ovlivnění od pana rozhodčího bylo to, že jsme dostali branku na 1:0 v čase 31:50, když se rozhodčí utkání divil, že mladší žáci hrají 30 minut, a když na něj začal můj asistent křičet, že je už takový čas, pískl s úsměvem poločas a řekl "no co, tak jsem jakoby nastavil". Na našich hráčích byla vidět obrovská frustrace a zklamání. Ale ještě jsme měli před sebou druhý poločas, ve kterém jsem řekl klukům ať se nevzdávají a nechají tam všechno. Oni poslechli, i když jsme dostali velice brzo druhou branku od hráče Košaty, který naprosto převyšuje tuhle soutěž, jak fotbalovými, tak především fyzickými proporcemi, se kterými by se nejspíše neztratil ani v mladším dorostu. Pak nastal neuvěřitelný moment, kdy se nám během 5 minut po rychlých únicích Jurčenka podařilo srovnat na 2:2 a nastala v nás obrovská euforie, kterou bohužel rychle zchladil hráč Košata, který vstřelil 5 minut před koncem branku na 3:2. Poté nás dorazil ještě Satranský, který zkušeně zakončil samostatný únik na brankáře a vstřelil branku na 4:2. Rád bych touto cestou poděkoval VŠEM hráčům za enormní bojovnost a nasazení a i když jsme dohrávali proti velice fyzicky vyspělému mužstvu, se skoro sestavou starší přípravky a v 6 lidech, tak až do konce jsme ho dokázali trápit. Jsem na Vás borci pyšný, že i přes nepříznivé podmínky v utkání jsme se nevzdali a teď nebo později se nám to vrátí. Soupeři jen pogratuluji k vítězství v utkání a vzkážu jim touto cestou, že jim budeme až do posledního kola šlapat na paty.

 

2.5.2015 - Výborný výkon našich hráčů!!

Hořiněves 6 - 2 Roudnice B"

branky - Novák 4, Jonáš, Bačina Dominik

Dnes nás čekal zatím nejsilnější soupeř v jarní části sezony a to mužstvo Roudnice B“. Na utkání jsme se snažili naše hráče připravit důsledně a hlavně je velice nabudit, aby na soupeře vlétli hned na začátku a dokázali mu vstřelit rychlé branky. To se nám povedlo dokonale, když v dnešním utkání doslova exceloval hráč domácích Novák, který hned ve 3. minutě utkání vstřelil krásnou branku o horní konstrukci branky na 1:0. Pak se nám podařilo vstřelit další branku Jonášem a pak přišly další šance, které jsme bohužel neproměnili a tak přišel jedinečný útok hostů a vstřelená branka na 2:1. Naštěstí se nám povedlo vsítit branku po dalekonosné střele Bačiny, 3:1. Pak už jsme měli v utkání mírnou převahu, kterou dokázal svými brankami potvrdit Novák a ještě dokázal sám zahodit svoje brankové příležitosti, ale i připravit ostatním hráčům brankové příležitosti, které neproměnili. Za dnešní výkon zaslouží kluci obrovskou pochvalu. V neděli nás čeká asi nejtěžší úkol v jarní části sezony a to vyhrát na půdě našeho největšího rivala a to Předměřic. Mají nejsilnější mužstvo z téhle soutěže postavené na jednom z nejlepších hráčů, který už dávno přesahuje kvality této žákovské kategorie, ale já věřím, že se na ně dokážeme dobře připravit a bojovat stejně jako v dnešním utkání a porazit je. Takže v neděli v 11:00 v Předměřicích.

 

26.4. 2015 - Jasné vítězství!!
 
Myštěves  1 - 12 Hořiněves 
 
branky - Jurčenko 5, Jonáš 2, Bačina Dominik 2, Novák, Bačina David, Koza
 
V zápase v Myštěvsi jsme nastoupili v nejsilnějším složení. Do utkání jsme vstoupili velice dobře, když hned v první minutě utkání dokázal vstřelit branku Jonáš, který svým důrazem dotlačil do domácí branky balon. Pak se nám hned během dalších 5 minut podařilo vstřelit 4 branky a bylo o utkání rozhodnuto. Po zbytek utkání pokračovala exhibice v našem podání. Vyzdvihnout si zaslouží všichni hráči, kteří podali výborný výkon, ale i tak bych chtěl pochválit jednoho hráče o chlup více a to Davida Jurčenka, který po celé utkání převyšoval všechny hráče na hřišti a vstřelil 5 branek, plus si připsal ještě 3 asistence na brankách jeho spoluhráčů. Pak ho bohužel vyřadil z utkání brutálním faulem bez balonu hráč domácích, který si vyléval frustraci na výsledku utkání a důrazné (upozorňuji důrazné, ne zákeřné) hře Jonáše. Tohle naprosto náš celý realizační tým odsuzujeme a nechápeme ještě zastávání domácích fanoušků. Za takový čin, být to náš hráč, dostane od nás pár facek a pár zápasů si nezahraje za naše mužstvo!! Ještě jednou děkuji hráčům za výborný výkon podaný v tomto zápase a udělali jsme další krok ke splnění cílů!! V dalším utkání narazíme na domácím hřišti na velice silného soupeře - Roudnice B“.
 
 
18.4. 2015 - Výborný vstup do jarní části sezony!!
 
Hořiněves 9 : 1 Nové Město
 
branky - Hušek 3, Jonáš 2, Bačina Milouš, Halama,Mouček,Novák
 
V dnešním utkání nastoupilo mužstvo mladších žáků do finálové skupiny prvním zápasem na domácím hřišti proti mužstvu Nového Města. Od začátku utkání jsme měli herní převahu, která se nám ale nedařila vyjádřit střelecky a tak z ojedinělého útoku hostujícího mužstva padla branka do naší sítě 0:1. Naštěstí nás to nezlomilo a pokračovali jsme v našem obrovském tlaku, který vyvrcholil konečně tíženou brankou do hostující sítě, 1:1. Pak už se naše mužstvo osmělilo a začalo přidávat jednu branku za druhou do té doby až se zastavil náš dnešní brankostroj na 9 brankách. Konečný, a ještě si myslím mírumilovný, výsledek pro hosty byl 9:1. Za dnešní výkon si naši borci zaslouží velkou pochvalu. Vytyčili jsme si nějaký cíl, za kterým si celé jaro půjdeme a dnes to byl jeden z mnoha kroků k jeho splnění.
 
1.11. 2014 - Výborný výkon a zasloužené vítězství!!
 
Hořiněves  4 : 0 Stěžery
 
branky- Jonáš,Hušek,Jurčenko,Bačina Dominik
 
Dnes jsme hráli velice důležité utkání, ve kterém jsme museli zvítězit, abychom se dostali do jarní finálové skupiny o první místo.
Naši hráči k tomuhle utkání od první minuty tak přistoupili a od začátku měli nad soupeřem mírnou převahu. Hlavně díky neuvěřitelné bojovnosti a taky trošku fotbalových dovedností jsme vstřelili v utkání 4 branky a díky výbornému výkonu hostujícího brankáře Cudlína jsme nevstřelili ještě více branek. V utkání nám byly obrovskými tahouny svýma výkonama Novák, Jurčenko a Bačina Dominik, ke kterým se přidali i ostatní hráči a doopravdy myslím, že nejen já, ale i diváci, musíme před hráči za dnešní výkon smeknout klobouk. Všem chlapcům děkuji za přístup po celý podzim k tréninkům a zápasům a těším se na zimu, kdy uděláme kus fotbalové práce a na jaře se pustíme do boje o první příčku v Okresním přeboru mladších žáků.

25.10.2014 - Jasné vítězství!!

Malšova Lhota 2 : 6 Hořiněves

branky - Jonáš 4,Polák Daniel,Bačina Dominik

Dnes jsme zajížděli na hřiště do Malšovy Lhoty, kde jsme potřebovali vyhrát k udržení nadějí postupu do finálové jarní části sezony. To se nám povedlo a to hlavně díky rychlým 2 brankám v úvodu utkání. Tyto branky nám daly pomyslný klid na kopačky a sebevědomí. Po celý zápas jsme soupeře přehrávali a jen díky naší neschopnosti proměňování brankových příležitostí neskončilo utkání větším brankovým rozdílem. Domácí hrozili jen jedním hráčem, kterého několikrát výborně vychytal brankář mladší přípravky Jakub Horák. Příští a rozhodující zápas, ve kterém budeme potřebovat vyhrát, nás čeká na domácím hřišti v sobotu od 12:00 proti mužstvu Stěžer.

20.10. 2014 - Zasloužená dělba bodů!!

FC Hradec dívky 1 : 1 Hořiněves

branky : Jonáš

Dnes jsme odehráli další důležité utkání s cílem dostat se do finálové 10 pro jarní část sezony. Čekal nás velice těžký a nepříjemný soupeř v podobě fyzicky narostlých a věkově starších holek ročníku 2001.
Do utkání jsme ale vstoupili velice dobře a soupeře v prvních minutách přehrávali. Díky tomu se nám podařilo vstřelit i vedoucí branku na 0:1, kdy po krásné narážečce Jurčenka a Jonáše posledně jmenovaný s přehledem prostřelil brankářku domácích. Po vstřelené brance se hra začínala přelévat z jedné strany na druhou a domácí mužstvo si vytvořilo několik šancí, které ale chytil výborně chytající Polák Daniel. Bohužel ke konci prvního poločasu nám domácí vstřelili branku, když domácí hráčka postupovala ze strany sama na našeho brankáře a prudkou ranou ho prostřelila 1:1. To byl konečný výsledek prvního poločasu. Do druhé půle jsme vlétli a chtěli strhnout výsledek na svoji stranu, ale bohužel jsme neproměnili svoje šance a domácí celek taky ne. Utkání skončilo zaslouženou remízou. Uvidíme v posledních dvou kolech, jakou bude mít hodnotu tenhle bod do tabulky z dnešního utkání. Protože stále díky němu to máme ve svých rukou - když dvakrát vyhrajeme v posledních dvou zápasech, tak nás jistota postupu mezi 10 týmů o první místo nemine. V dalším zápase zajíždíme v sobotu na hřiště do Malšovy Lhoty.

11.10.2014 - Zasloužené vítězství!!

Hořiněves 4 : 3 Malšovice

branky - Jonáš 3, Jurčenko

V dnešním utkání mladších žáků jsme chtěli na domácím hřišti konečně zvítězit a zlepšit si postavení v tabulce a náladu v týmu. To se nám naštěstí povedlo, ale průběh zápasu byl naprosto infarktový. Od začátku utkání jsme měli výraznou převahu na hřišti, ale vstřelit branky, to pro nás začíná být nepřekonatelný úkol. Z několika vyložených šancí jsme za zápas trefili 7 tyček a 5 břeven a dvakrát netrefili prázdnou branku. A tak díky tomu, abysme vedli v utkání o několik branek, tak jsme ještě 8 minut před koncem prohrávali 2:3. Hosté ze 4 střel na branku vstřelili 3 branky a dováděli nás díky výborné brankářce a hlavně jejím dobře postaveným brankovým konstrukcím k šílenství. Nakonec se štěstí přiklonilo na naší stranu a v posledních minutách jsme strhli utkání v náš prospěch a zvítězili jsme 4:3. Dnes, kdyby byl výsledek dvojciferný, nikdo by se nemohl divit, ale bohužel fotbal je o proměňování šancí a to nám poslední zápasy vůbec nejde. Nakonec hosté mohli z minima vytěžit maximum. Teď nás čeká první mužstvo tabulky FC Hradec dívky, které je vzrůstově a věkově úplně jinde než my, ale já pevně věřím, že když budeme proměňovat šance, tak soupeře můžeme velice potrápit a překvapit.

 
25.9.2014 - Další nepovedené utkání!!

Hořiněves 2 : 3 Třebeš B"

branky - Jonáš 2

Dnes jsme předehrávali 4.kolo na domácím hřišti proti mužstvu Třebše B", které přijelo jen s ročníkem 2003. Celé utkání jsme byli aktivnější a lepší, ale přišla nejspíš na naše hráče nemoc našeho mužstva mužů, protože to, co zahazovali, a především Martin Jonáš, za šance, to bylo něco neuvěřitelného. V prvním poločase jsme z chyby našeho obránce dostali zbytečný gól na 0:1. Naštěstí po individuální akci Jonáše jsme dokázali vstřelit branku na 1:1, a tak skončil první poločas. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že musíme hlavně proměňovat naše vytvořené brankové příležitosti - to se bohužel moc nedařilo. Svitla naději po krásné kombinaci Nováka a Jonáše, který krásně přehodil brankáře a hostí a dostal nás do vedení 2:1. Pak přišly asi 3 samostatné nájezdy v podání Jonáše a Jurčenka, ale ani jeden neproměněný, a tak přišel záhy trest - hostující tým se po dlouhé době dostal na naši polovinu a z protiútoku po nedůrazném vyběhnutí našeho gólmana vstřelil do prázdné branky vyrovnávací branku na 2:2. Bohužel nás tenhle gól utlumil a hosty osmělil, ti začali být aktivnější než my a ze zahrávání rohového kopu hostujícího týmu si domácí hráč hlavou vstřelil vlastní branku na 2:3. Takové bylo konečné skóre utkání. Bohužel dnes jsme sice nehráli špatně, ale doplatili jsme na neproměňování vyložených šancí. Hosté ze svých 5 střel na branku dokázali vstřelit 3 branky a my z 20 šancí a střel jen 2 branky.Díky tomu musíme zase pogratulovat soupeři k dnešnímu vítězství a soustředit se na příští utkání s Třebeš dívky, které pro nás bude velice důležité, pokud chceme hrát na jaře o umístění o 1. až 10. místo.

23.9.2014 - Dnes jsme na soupeře nestačili!!

Předměřice 3 : 0 Hořiněves

V dnešní dohrávce 1. kola jsme nastoupili na hřišti Předměřic.Čekali jsme vyrovnané utkání, ve kterém nás čekal úplně jiný soupeř, než s jakými jsme se utkali v minulých kolech. Od začátku utkání na nás domácí mužstvo vlétlo a nepouštělo nás vůbec na jejich polovinu. Z obrovského desetiminutového tlaku nám vstřelilo 2 branky a dostalo se do vedení 2:0. Poté jsme se lehce osmělili, ale nám se v tomhle utkání vůbec nic nedařilo - od nahrávek přes střely až po souboje, které jsme prohrávali jeden za druhým. Rychlé napadání a přistupování domácích hráčů z nás úplně dělalo kluky, kteří hrají fotbal poprvé. Naší hráči se zmohli jen na odkopávání balonů a nebo vyrobili nespočet nepřesných přihrávek. V druhém poločase si už domácí hlídali výsledek a ještě po hrubce našeho brankáře vstřelili branku na 3:0. Dnešní utkání nám otevřelo oči a po dvou jasných vítězství nás vrátilo na zem. Domácí trenéři měli naši hru přečtenou a naprosto naše silné stránky vymazali ze hřiště. My si z toho můžeme vzít jen ponaučení do dalších zápasů, že s takovou rychlostí, důrazem a napadáním se budeme setkávat často. Pokud budeme chtít hrát o nejvyšší příčky v tabulce na jaře, tak nám nezbude nic jiného, než se na tento styl hry připravit a nejlépe se ho naučit taky. Ještě jednou gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství. Věřím, že se ještě jednou na jaře utkáme a tuto jasnou záležitost jim i s úroky vrátíme!

20.9. 2014 - Další pousta vstřelených branek!!

 
Cerekvice 4 : 10 Hořiněves
 
branky - Jonáš 5,Novák 2, Mouček 3
 
V utkání v Cerekvici jsme chtěli zvítězit, zahrát si pěkný fotbal a připravit se na těžký dvojboj, který nás čeká s týmy Předměřic a Třebše B“. Bohužel i když jsme hned od začátku zamkli soupeře na své polovině, dokázal ze dvou překročení za 15 na naši půlku vstřelit 2 branky - to bylo jako zlý sen. Naštěstí jsme ještě do poločasu asi z 10 střel na branku dokázali vstřelit 4 branky a šli jsme do kabin s vedením 2:4. Po důrazné domluvě jsem si myslel, že už budeme pokračovat v nastaveném trendu z posledních 10 minut prvního poločasu, ale bohužel to byl omyl. Domácí nám během 5 minut druhého poločasu dokázali ze 2 překročení naší půlky vstřelit dvě branky a vyrovnat stav utkání. Naštěstí se naši hráči probudili a dokázali do konce zápasu vstřelit z asi 20 možností 6 branek a zvítězit 4:10. Dnes, i přes vysokou výhru, se mi vůbec nelíbil výkon našeho mužstva. Naši hráči si mysleli, že se soupeř porazí sám a všechno bylo jako ze zpomaleného filmu. Obdivuhodná bilance domácího celku z 5 střel dát 4 branky a jednou trefit tyčku, to je něco, co kdybychom uměli my, tak nemáme po dvou zápasech na kontě vstřelených 21 branek, ale minimálně 40!! V úterý nás čeká soupeř z Předměřic, na kterého musíme předvést úplně odlišný výkon, abychom měli nějakou šanci bodovat

13.9.2014 - Brankostroj našich hráčů!!¨

Hořiněves 11 - 0 Slavie Hradec

branky - Jonáš 5,Novák 3,Mouček,Polák Matěj

Dnes nás čekal start do důležité sezony, od které jak trenéři, tak fanoušci očekávají nejen dobré výsledky, ale taky velký posun ve fotbalovém umění všech hráčů. Do utkání jsme vstoupili od začátku utkání aktivně a soupeře jsme po celé utkání naprosto přehrávali a jen díky nemohoucnosti a výbornému brankáři hostí jsme nevstřelili více branek. Za tohle utkání kluci zaslouží pochvalu, že po celé utkání bojovali a chtěli vstřelit branku. Jediné, co bych jim vyčetl, je počet vstřelených branek, protože dnes byla možnost natrénovat si kombinaci a zakončení, které by se nám v jiných zápasech proti kvalitnějším mužstvům nemuselo vyplatit. V dalším utkání zajíždíme na hřiště Cerekvic.
 
30.8. 2014 - Vydařený turnaj ve Stěžerách!!
 
V dnešním turnaji jsme zavítali jako předpřípravu před mistrovskými zápasy na turnaj mladších žáků do Stěžer, kde jsme podávali po celý turnaj vynikající výkon. Díky obrovské bojovnosti našich hráčů jsme uhráli krásný výsledek - 2. místo v konečném pořadí, kdy jsme nestačili na tým FC Hradec Králové dívky, které byly jak věkově tak fyzicky nad naše síly. Za výkony všem hráčům patří velké díky a myslím si, že tato sezona bude plna očekávání a úspěchů, pokud k tomu budou kluci přistupovat tak, jak k tomu přistupovali v dnešním turnaji.
 
1. FC Hradec dívky 2. Hořiněves, 3. Předměřice, 4. Roudnice, 5. Stěžery, 6. Třebeš, 7. Třebeš dívky
 
 
16.8. 2014 - 6. místo z 24 týmů!!
 
V dnešním chladném počasí jsme zavítali na velice kvalitní a dobře týmově obsazený turnaj do Roudnice. Nastoupili jsme s hráči ročníku 2003 a mladší. Po celý turnaj jsme měli zlepšující tendenci výkonnostní a k tomu se přidávaly i výsledky, které znamenaly pro nás krásné konečné 6.místo z 24 týmů. Na turnaji jsme dokázali porazit mužstva jako je FK Příbram, Olympia Hradec, FK Kolín a další. Za turnaj si zaslouží všichni velkou pochvalu jak za chování ve volných chvílích, tak za výkony v zápasech. Vyzdvihnout bych chtěl výkon našeho brankáře Jakuba Horáka, který je ročník narození 2006 a po celý turnaj byl pro nás velkou oporou. Čeká nás další spousta práce v téhle sezoně, ale toto je první signál toho, že uděláme vše pro to, abychom se co nejvíce zlepšili a předváděli dobrý fotbal a díky tomu aby se pak dostavila i odměna v podobě výsledků a umístění v tabulce, která by znamenala třeba nejúspěšnější sezonu za poslední roky.
 
Výsledky - Hořiněves 0:3 Havlíčkův Brod, Hořiněves 2 :2 Skřivany, Hořiněves 5:4 FK Kolín A", Hořiněves 3 : 2 Nový Hradec, Hořiněves 4 :0 Olympie Hradec,
Hořiněves 1 : 5 Nové Město, Hořiněves 1:4 Rovensko, Hořiněves 4:3 1.FK Příbram, Hořiněves 1:1 po pena. 0:1 Xaverov
 
Konečné pořadí -
 1. Nové Město nad Metují, 2. AFK Sadská, 3.Rovensko pod Troskami,4.Roudnice,5.Xaverov, 6. HOŘINĚVES, 7.Přelovice, 8.Skřivany, 9.1.FK Příbram, 10. MFK Chrudim, 11. FK Kolín A", 12. FK Černilov A", 13. Hořice, 14.Havlíčkův Brod, 15.Nový Hradec, 16.FK Kolín B", 17.Opatovice nad Labem, 18.Roudnice B", 19. Černilov B". 20. Stěžery, 21. Olympia Hradec, 22.Čelechovice, 23. Citov, 24.Roudnice C"
 
 
14.6. 2014 - Zasloužená výhra!! 
 
Hořiněves 4 : 2 Smiřice
 
branky - Jonáš 2, Novák, Němec
 
V dnešním utkání jsme dali šanci i hráčům z mladší přípravky a ti vůbec nezklamali. Po celé utkání jsme měli jasnou převahu proti mladému mužstvu ze Smiřic, ale bohužel se nám nedařilo proměňovat brankové příležitosti, a tak nás hosté ze dvou střel dvakrát potrestali a dostali se do vedení. Naštěstí jsme druhý poločas šlápli na plyn a otočili jsme utkání ve svůj prospěch. V dnešním utkání kluci makali na 100% a snažili se i o kombinační hru, tak bych byl naprosto spokojen, kdybychom aspoň půlku z vytvořených šancí proměnili, protože výsledek utkání mohl být i dvouciferný v náš prospěch. Ale klukům patří velké dík za celou sezonu, kdy se prali proti starším jedincům a věřím, že do příští sezony vletíme jako uragán a budeme bojovat o horní příčky Okresního přeboru.
 
7.6. 2014 - Hra na jednu bránu!!
 
Hořiněves 5 : 1 Cerekvice
 
branky - Jonáš 4, Bačina David
 
K dnešnímu zápasů proti týmu z vedlejší vesnice jsme nastoupili v kompletním složení. Po celé utkání jsme soupeře přehrávali a bylo to dobývání branky hostů, kteří stáli v šesti lidech před svou branou a odkopávali balon. Nám se z několika desítek střel podařilo vstřelit jen 5 branek. Naši chlapci si vyzkoušeli úplně jinou hru než na co jsou zvyklí. Dnes museli dobývat soupeře a prosadit se v zahuštěném prostoru před brankou, který jim dělal obrovské problémy. Ale snaha se nedá upřít a tak jim i tak patří velké dík za dnešní výkon v zápase.
 
31.5. 2014 - Lošanová řádila!!
 
Červeněves 8 - 1 HOŘINĚVES
 
K dnešnímu zápasu mladších žáků jsme odjížděli na hřiště Červeněvse, kde vládne a táhne celé mužstvo dívka Lošanová, která střílí jednu branku za druhou každému soupeři. My jsme ji chtěli nějak zastavit nebo alespoň zabránit v tom, aby nám vstřelila branky. Bohužel ji fyzicky ani jeden z našich hráčů nedokázal odstavit od balonu, a tak nás dvojice s výborným hráčem ročníku 2001 Drobným po celé utkání sama přehrávala. Zajímavostí je, že když hráčka Lošanová byla na střídačce, domácí tým se nedokázal dostat ani na naši polovinu a neohrozil naši branku. Ale bohužel utrpěli jsme díky tomu největší debakl v jarní části sezony 8:1. V posledních dvou kolech této soutěže přivítáme na domácím hřišti mužstva Cerekvic a Smiřic.
 
24.5. 2014 - I přes herní převahu jsme bohužel prohráli!! 
 
Hořiněves 1 : 3 Kobylice 
 
V dnešním utkání jsme se za stálého deště utkali s více fyzicky vyspělým týmem, ale i přes to jsme dokázali po celé utkání mít mírnou převahu. Bohužel jsme zase doplatili na špatnou koncovku a hosté vytěžili z minima maximum, a tak si díky tomu odvážejí vítězství 1:3. Herně hrajeme dobré utkání, ale bohužel nás trápí koncovka, neproměňujeme už několikáté utkání svoje šance a soupeř pak 4krát vystřelí na branku a vstřelí nám 3 branky. V dalším utkání zajíždíme na hřiště do Červeněvse, kde nám bude asi víc než celý tým Červeněvse největší soupeř jejich hráčka Lošanová.
 
11.5. 2014 - Bohužel dnes bez překvapení!!
 
Předměřice 3 : 1 Hořiněves 
 
Branky - Jurčenko
 
V dnešním utkání s prvním týmem tabulky jsme chtěli po podzimní výhře nad ním zkusit překvapit znova. Od první minuty bylo utkání vyrovnané, ale my jsme měli blíže ke vstřelení branky. Bohužel ale svoje šance Jurčenko, Mouček a Jonáš nevyužili, a tak skóre bylo stále 0:0. Až díky střele z větší vzdálenosti Jurčenka jsme se dostali do vedení 0:1,ale to nám bohužel dlouho nevydrželo a domácí vyrovnali na 1:1. Tímto výsledkem skončil i první poločas. Ve druhém poločase jsme chtěli navázat herně na první a proměnit svoje šance, bohužel se nám to nepovedlo a domácí nás po celý druhý poločas přehrávali a díky pokutovému kopu a chybě našeho brankáře nám vstřelili 2 branky a zaslouženě v dnešním utkání vyhráli. My jsme nedokázali navázat na poslední dobré herní výkony z předešlých zápasů a dnes prohráli. Věřím, že pokud se vrátíme ke své hře, tak se nám příští týden povede na domácím hřišti porazit mužstvo Malšovic. 
 
3.5. 2014 - Dobrý výkon bohužel na body nestačil!!
 
Hořiněves 0 : 4 Kunčice
 
V dnešním utkání jsme nastoupili bez 4 hráčů a bohužel to bylo v utkání znát hlavně po fyzické stránce, kdy jsme měli jen jednoho hráče na střídání. Po celé utkání jsme měli mírnou převahu, ale hosté těžili z fotbalových kvalit a zarputilosti hráče Gábora, který podnikal do naší obrany protiútoky, ze kterých nám vstřelil branky a nebo na ně nahrával.
Myslím si, že po herní stránce zaslouží naši hráči pochvalu, ale bohužel, i když jsem vystřelili několikrát na bránu soupeře, dnes dát branku vynikajícímu brankáři hostů byl nadlidský úkol.
V dalším utkání zavítáme na hřiště prvního týmu tabulky Předměřic a věřím, že ho dokážeme opět překvapit jako na podzim.
 
26.4. 2014 - Zasloužené vítězství!!!
 
Lovčice 1 - 7 Hořiněves 
 
branky : Jonáš 5, Novák, Jurčenko
 
Dnes naši kluci sehráli velmi dobré utkání proti týmu z Lovčic, které se nachází na 4. místě tabulky. I přes inkasovaný gól v prvních minutách jsme dokázali po celé utkání mít mírnou převahu a vstřelit 7 branek. Do utkání jsme přenesli tréninkové věci a to ve formě nahrávek a roztahování hřiště a to na soupeře platilo. Za to bych chtěl dnes všechny hráče pochválit a věřím, že pokud v příštích utkáních navážeme na tento výkon a nebo ho ještě vylepšíme, tak věřím, že se herní posun a výsledek dostaví.
 
19.4. 2014 - Jednoznačné vítězství!!
 
Hořiněves 7 : 0 Ohnišťany
 
branky - Jonáš 3,Novák 2,Polák,Němec
 
K dnešnímu utkání jsme nastoupili s cílem zahrát si fotbal a vstřelit co nejvíce branek. Bohužel se nám to od začátku zápasu moc nedařilo proti velmi bojovnému soupeři, ale postupem času jsme se začali rozkoukávat a naše hra se zlepšila a přidaly se i branky v síti soupeře. V dnešním utkání kluci nedřeli a nepracovali na 100%, což se mi i přes vítězství nelíbí, protože víme, že proti lepšímu soupeři by nám takový výkon nemusel stačit. Tak věřím, že se v příštím zápase vrátíme k maximálnímu výkonu od všech hráčů.
 
9.4. 2014 - Dobrý výkon,ale krutý výsledek!!
 
Třebeš B" 8 - 4 HOŘINĚVES
 
branky - Jonáš 2, Novák,Jurčenko
 
Dnešní zápas navazoval výkonem a bojovností na minulý zápas s dívkami. Naši hráči od prvních minut byli vyrovnaným soupeřem velmi kvalitnímu soupeři z Třebše a přetahovali se o výsledek až do posledních 10 minut zápasu, kdy jsme dostali branku na 5:4 a přestali jsme hrát tu svoji hru a domácí nám přidali další 3 branky. Věřím, že kdybychom za stavu 4:4 proměnili ty šance, co jsme si vytvořili, tak bychom z tohoto utkání nemohli odejít jako poražení. Ale i přes to musím kluky za 50 minut zápasu velice pochválit, byla to paráda a věřím, že pokud na tenhle výkon navážeme v dalším zápase s Ohništany, tak minimálně neprohrajeme.
 
 
5.4. 2014 - Parádní výkon!!
 
HOŘINĚVES 2 - 1 FC Hradec Králové dívky
 
branky - Němec,Jonáš
 
V dnešním utkání jsme nevěděli, co očekávat, protože přijely Hradecké dívky, které jsou ještě o rok starší než minimální hranice téhle kategorie u kluků, a tak v dnešním zápase byl rozdíl i mezi půlkou našeho týmu a soupeřovými hráčkami až 4 roky. Přesto jsme kluky nabádali, že fyzická velikost a věk není rozhodující faktor ve fotbale a kluci to velice dobře pochopili a od prvních minut to přenášeli na hřiště. V utkání jsme byli celou dobu aktivnější a měli jsme i více brankových příležitostí, kdežto hostující tým hrozil nejvíce díky fyzicky vyspělé kapitánce, která nám dělala veliké starosti v obranné fázi, ale díky bojovnému a šikovnému přístupu naší obrany jsme ji dokázali pohlídat. V utkání byly od nás velice hezké momenty, kdy naši hráči dokázali přenášet hru z jedné strany na druhou, nebáli se přejít 1vs1 atd. Zkrátka za dnešní výkon si zaslouží všichni hráči do jednoho velkou pochvalu a odměna pro ně je vítězství v utkání. V dalším zápase náš čeká velice těžké utkání na hřišti Třebše.
 
26.3. 2014 - Nevydařené utkání!!
 
Libčany 3 : 3 HOŘINĚVES
 
branky - Jonáš 3
 
Ads by Keep NowAd Options
 
Ads by Keep NowAd Options
 
Ads by Keep NowAd Options
 

K prvnímu jarnímu zápasu jsme zajížděli na hřiště do Urbanic, kde jsme se utkali s týmem Libčan. Hned od začátku nás provázely zmatky, neboť zápas se hrál v brzké hodině a ve všední den, tudíž zmatky v podobě zapomenutých kopaček, pozdních příjezdů hráčů...

Domácí tým se oproti podzimnímu utkání, kdy jsme mu uštědřili na našem domácím hřišti debakl v podobě 10 gólů, zlepšil o 100%. Jeho vyspělí a rychlejší hráči nám dělali po celý zápas obrovské problémy. V utkání jsme se po krásné dalekonosné střele Martina Jonáše ujali vedení 0:1, ale domácí během chvíle vyrovnali na 1:1 a my se hned po rozehrání po samostatném úniku Martina Jonáše ujali vedení 1:2. To byl konečný výsledek prvního poločasu.

Ve druhém poločase jsme chtěli hlavně uklidnit hru a zkusit hrát tu svoji, co zkoušíme na každém tréninku. Bohužel se nám to naprosto vůbec nedařilo a spíše to chvílemi vypadalo, že naši hráči nehrají za tým Hořiněvse, ale sami za sebe. Domácí tak zaslouženě vyrovnali na 2:2 a ještě zahodili další šance. My jsme se díky další střele z dálky Martina Jonáše ujali vedení 2:3, ale domácí zaslouženě ještě během posledních minut zápasu vyrovnali.

Dnešní výkon našich hráčů byl nemastný a neslaný, ale nejspíše to bylo způsobeno tím, že byla dlouhá zimní přestávka. Doufám, že v příštím zápase proti dívkám z FC Hradec Králové už bude výkon kluků o kus lepší.

 
16.3. 2014 - 1. místo v Předměřicích!!
 
Ads by Keep NowAd Options
 
Ads by Keep NowAd Options
 
Ads by Keep NowAd Options
 
Ads by Keep NowAd Options
 
Ads by Keep NowAd Options
 
Ads by Keep NowAd Options
 
Ads by Keep NowAd Options
 
Dnešní turnaj byl pro nás specifický, protože nemáme oficiálně mužstvo starší přípravky, ale máme řadu kvalitních hráčů pro tuto kategorii. Tudíž jsme se zkusili přihlásit dnešní turnaj a ten nám ukázal, i přes velice kvalitní soupeře, že bychom se určitě v této kategorii neztratili.
První zápas jsme nastoupili proti domácímu výběru Předměřic, který jsme naprosto přehráli a zvítězili 10:0. V druhém utkání už to bylo vyrovnanější s týmem Třebechovic, ale také jsme měli mírnou převahu po celý zápas a vytěžili jsme ze spousty šancí jen vítězství 2:0. Ve třetím zápase jsme taktéž po celé utkání měli hru pod kontrolou proti týmu z Nepolis a zvítězili jsme 6:1. V dalším utkání jsme zažili takové menší drama s týmem Malšovic, nad kterým jsme vedli 2:0 a Malšovice nám dokázaly během minuty vstřelit dva rychlé góly a vyrovnat. To nás ale nepoložilo a dokázali jsme vítězství strhnout na svoji stranu a zrodila se naše výhra 6:2. V dalším utkání, o kterém můžu říci, že bylo atmosférou a rivalitou nejlepší utkání turnaje, s týmem Černilova se zrodila zasloužená remíza 3:3. V posledním utkání, kde jsme potřebovali neprohrát s týmem Nového Bydžova, abychom skončili na prvním místě, jsme měli velkou dávku štěstí, protože nám soupeř nastřelil 3x brankovou konstrukci a přesto jsme dokázali vstřelit dvě branky a zvítězit 2:1! Za dnešní výkon po celý turnaj zaslouží kluci obrovskou pochvalu a myslím si, že jsme dnes zaznamenali jeden z velkých úspěchů naší mládežnické kopané.
 
Konečné pořadí :
 
1. HOŘINĚVES, 2. Černilov, 3. RMSK Cidlina Nový Bydžov, 4.Třebechovice, 5. Malšovice, 6. Nepolisy, 7. Předměřice
 
 
 
22.2. 2014 - Velmi kvalitní turnaj v Jičíně!!

Dnes jsme zajížděli do Jičína na turnaj hráčů ročníku 2002 a mladší. Postrádali jsme našeho nového brankáře Martina Poláka a hráče Kopeckého a Jurčenka. Turnaj byl velice dobře připravený a byl obsazen velice kvalitními mužstvy. Celý turnaj jsme se prezentovali dobrým dojmem až na zápas s Jičínem, který nás svou fotbalovou šikovností naprosto přehrál a uštědřil nám debakl. Zápas o 3. místo rozhodla desátá sekunda utkání s Olympii Hradec, kdy naši kluci inkasovali branku a naprosto přestali hrát a dovolili soupeři zkazit dobrý dojem z našeho herního projevu po celý turnaj. Za chování po celý turnaj bych chtěl hráče pochválit a nebýt toho posledního zápasu, tak jsem spokojen i s herním výkonem našich svěřenců. Byl to poslední turnaj pro kategorii mladších žáků a ještě nás čeká jeden turnaj 15.března v Předměřicích a to pro hráče ročníku 2003 a mladší.

 
Konečné pořadí -
 
1. Jíčín, 2. Olympia Hradec Králové, 3. Lázně Bělohrad A", 4.HOŘINĚVES, 5.Jíčíněves,6. Lázně Bělohrad B", 7. FK Černilov
 
2.2. 2014 - Velice povedený turnaj v Předměřicích!!
 

Na dnešní turnaj jsem odjeli bez dvou hráčů mladších žáků Daniela Poláka a Lucky Malé a se 7 hráči starší přípravky.Turnaje se účastnilo šest mužstev a hrálo se systémem každý s každým 2x. My jsme každý zápas předváděli dobrý a bojovný výkon a odměnou nám za to bylo konečné 2. místo v celkovém pořadí.Všichni kluci si zaslouží velkou pochvalu za dnešní nasazení o zápasech a chování po celý turnaj.

 
Konečné pořadí
 
1. Malšovice, 2. HOŘINĚVES, 3. Slavie Hradec, 4. Předměřice A", 5. Stěžery, 6. Předměřice B"
 
 
26.1. 2014 - Další dobrá zkušenost z turnaje na Třebši!!

K dnešnímu dni jsme odjížděli do Třebše na první letošní turnaj mladších žáků ročníku 2001 až 2002,s týmy většinou z krajských soutěží.Bohužel nám vypadli 3 naši nejstarší hráči našeho týmu a tak museli dnes nastoupit proti až o 4 roky starším soupeřům naši hráči starší přípravky.Hned první zápas se nám ukázala pravá tvář dnešního turnaje  a mužstvo Černilova nás jak fyzicky,herně,tak výsledkově převálcovalo. V druhém zápase se z toho otrkali a po dobré herní stránce jsme bohužel z velkých hrubých chyb inkasovali čtyři branky a prohráli 4:1. V třetím zápase jsme naprosto vyhořeli.Soupeř z Třebše nás úplně přehrál a chvílemi to byla bohužel proti nám z jejich strany exhibice a to vše díky tomu,že kluci byli v tomhle zápase úplně nesoustředěný a vůbec nebyla vidět na nich snaha se o výsledek porvat.V posledním zápase ve skupině s týmem Holic jsme se vrátili alespoň částečně k naší hře a hned to bylo herně znát,bohužel výsledek byl podle mého názoru příliš pro nás krutý,5:0.V zápasech o umístění jsme hráli do první inkasované branky naprosto vyrovnaný zápas s týmem Slavie Hradec Králové, ale po inkasované brance jsme se herně z hroutili a dostali ještě další 4 branky. V posledním zápase o 9. místo s Třebší B" jsme hráli jedno z nejlepších utkání dnešního dne a bohužel se nám nepodařilo 2 x udržet vedení a po základní hrací době skončil výsledek 2:2 a na penalty jsme bohužel prohráli v poměru skóre 8:9.

Ads by Keep NowAd Options
 
Ads by Keep NowAd Options
 

Hodnocení turnaje z mého pohledu je takové. Výsledkově se to dnes nedá nějak hodnotit,protože v mládežnických kategoriích je hodně znát každý rok u hráče natož rozdíl 3 až 4 let.Nejvíce mrzí,že se nám nedaří přenášet do zápasů a turnajů věci,které každý trénink se snažíme s trenéry do hráčů vštěpovat a to bohužel dnešní turnaj naprosto ukázal. I tak si všichni kluci zaslouží pochvalu za slušné chovaní po celý den turnaje a za vyvinutou snahu během některých zápasů.

 

Konečné pořadí turnaje :

1.FK Jaroměř, 2. FK Černilov, 3. Broumov, 4. Malšovice,5. Holice, 6. Předměřice, 7. Třebeš A",8. Slavie Hradec Králové, 9. Třebeš B". 10. HOŘINĚVES 

 

2.10. 2013 - Vydřené vítězství!!

Hořiněves 8 : 3 SK Smiřice

Branky : Jonáš 6,Bačina,Jurčenko

V posledním podzimním zápase jsme se utkali na domácím hřišti v sousedksém derby s týmem Smiřic.Soupeř nás hned zaskočil rychlou brankou,ze které jsme se naštěstí rychle oklepali a díky první brance za mladší žáci Matese Poláka(hráč ročníku 2006) jsme vyrovnali na 1:1.Pak už se začala projevovat naše mírná herní převaha a díky 6 brankám Martina Jonáše jsme zvítězili vysoko 8:3. Za dnešní zápas chválím všechny naše hráče za bojovný výkon.

19.10. 2013 - Krutá porážka našeho týmu!!

Hořiněves 3 : 11 Červeněves 

Branky : Jonáš,Bačina,Jurčenko

V předposledním zápase podzimní části sezony se naši mladší žáci utkali s týmem Červeněvse. Před utkáním jsme byli seznámeni s největší sílou Červeněvse a to mladou hráčkou Lošanovou, která v předešlých zápasech nastřílela už kolem 50 branek. Bohužel i když jsem se snažili maximálně eliminovat její fotbalovou sílu, tak nás prakticky ještě s jedním hráčem hostů porazila sama a udělila nám až krutý debakl 3:11. My jsme herně nepropadli a myslím si, že i chvílema jsme soupeře přehrávali, ale každý protiútok Lošanové končil vstřelenou brankou v naší síti. Já i přes tenhle největší debakl, který jsme od znovu založení mládežnických družstev inkasovali, jsem s výkonem našich svěřenců spokojen a věřím, že příští rok se i výsledková karta obrátí.

12.10. 2013 - Dnes jsme zaslouženě utrpěli debakl!!

Kobylice 10 : 0 Hořiněves

Do dnešníhon utkání jsme nastoupili bez zraněného Erika Nováka,který s zlomil ruku a už bohužel letos nebude moci hrát fotbal.Dále nám chyběl jediný hráč ročníku 2001 a  to Lukáš Němec.Chtěli jsme tyhle hráče nahradit bojovností a velkým nasazením,bohužel ani jedno v dnešním utkání hráči nesplnili,tak nám domácí nadělili deset branek.Kluci si musí uvědomit,že s takovýmhle příštupem,to nepůjde.V dalším utkání přivítáme v sobotu od 13:30 na domácím hřišti Červeněves.

6.10. 2013 - Bohužel domácí svoje šance proměňovali a tak vyhráli!!

Malšovice 5 : 0 Hořiněves

V dnešním utkání hraném za krásného počasí jsme nastoupili na hřišti v Malšovicích, kde jsme chtěli odčinit naprostý propadák v Cerekvici. Do prvního poločasu vstoupili lépe domácí, ale přes jejich mírnou převahu nedokázali vstřelit branku i díky tomu, že jsme měli trochu štěstí, a tak první půle skončila 0:0. Do druhé půli jsme vlétli aktivně a domácí přehrávali, jen chyběl ten vedoucí gól. Ten se nám bohužel nepovedl a z protiútoku udělali domácí roh a z toho vstřelili vedoucí branku na 1:0. My jsme ale hráli dál aktivně a vytvářeli si šance jednu za druhou. Bohužel nám domácí udělovali lekci z produktivity - vždy po naší neproměněné šanci domácí zaútočili a vstřelili branku. V dnešním zápase, kdyby byly proměněny všechny brankové příležitosti, by konečné skóre utkání nebylo 5:0 ale třeba 10:7. Kluky až na výjimky chválím za oddřený zápas a věřím, že pokud budeme proměňovat své šance a budeme hrát jako dnes, tak v příštím utkání v sobotu od 13:45 v Kobylicích třeba i zvítězíme.

3.10. Obrovské zklamání!!

Cerekvice 4 : 3 Hořiněves

Branky : Jonáš 2, Polák

K dnešnímu zápasu jsme odjížděl na poslední chvíli, protože se hrálo už v brzkém čase a v týdnu, tak jsme museli sbírat děti po školních družinách. Pak velké silácké řeči mých svěřenců nabuzených po sobotní výhře nad lídrem okresního přeboru. Když se tohle všechno sečetlo, tak to co se dělo první poločas na hřišti z naší strany, to byl hodně zlý sen. Hořiněvští kluci vypadali, jakoby dnes začali hrát fotbal a Cerekvice nás naprosto přehrávaly a zaslouženě se dostaly do poločasového vedení 2:0. Já jsem vlastním očím nevěřil, co se dělo první poločas. Po bouřce v poločase v kabině jsme vlétli na domácí jak vyměnění a dostali je pod tlak. Bohužel jeden dlouhý nákop a nedorozumění našeho stoppera s gólmanem znamenal vlastní branku a vedení domácíh už 3:0. Naštěstí z penalty snížil Daniel Polák na 3:1 a najednou jakoby se Hořiněves probudila po 45 minutovém spánku. Domácí jsme přehrávali a vstřelili dvě rychlé branky díky Martinu Jonášovi na 3:3 a další pološance neproměnili. Domácí se bohužel dostali opět na naši půlku 3 minuty před koncem a měli z toho rohový kop, ze kterého osamocený hráč domácích uklidil hlavou balon do naší branky a dal na 4:3. Toť černá tečka za dnešním zápasem a konečný výsledek! Naši kluci během 5 dní zjistili, že bez nasazení, bez bojovnosti a bez chtění zvítězit se hrát fotbal nedá ani proti takovému soupeři jako jsou Cerekvice. Za svůj dnešní výkon se kluci z naší sousední vecnise zaslouženě radovali z vítězství! My na dnešní utkání rychle zapomeneme a na Malšovice v neděli v 11:00 vlétneme jako vyměnění!

28.9. Vydřená výhra!!

Hořiněves 1 :0 Předměřice

Branky : Koza

K domácímu utkání proti kvalitnímu celku z Předměřic, který před naším utkáním měl ze sedmi odehraných zápasů sedm výher, jsme nastupovali s tím, že bychom nechtěli utrpět debakl, ale zároveň pokusit se překvapit. První minuty utkání nám ukázaly, že zas taková herní převaha soupeře to v dnešním utkání nebude. Hra byla první poločas naprosto vyrovnaná, i jsme měli nebezpečnější závary před brankou než soupeř a z jednoho ze závarů vznikla naše první krásná branka, kdy z voleje napálil míč do protipohybu brankáře Honza Koza a dostal nás do vedení 1:0, to bylo konečné skóre prvního poločasu. Do druhé půle jsme vlétli jako do první a soupeře jsme k naší brance moc nepouštěli, ale zároveň jsme si nevytvořili jakoukoli vyloženou šanci. V posledních 10 minutách utkání nás Předměřice zatlačily na vlastní půlku a tam nás mačkaly až do poslední minuty utkání, které jsme díky nehezkému a nefotbalovému odkopávání udrželi jen tak tak. Tak jsme se radovali z překvapivého vítězství nad kvalitním soupeřem. Rád bych se vyjádřil k úrovni hry. Věřím, že naše nakopávání a odkopávání v posledních minutách utkání bylo hrozné, ale bohužel našim klukům docházely síly a taky se někde muselo projevit to, že Hořiněves nastoupila do utkání s jedním hráčem ročníku 2006, třemi hráči ročníku 2004, třemi hráči ročníku 2003 a čtyřmi hráči ročníku 2002 a jednou hráčkou ročníku 2001. Předměřice figurovaly jenom s hráči ročníku 2001 a hlavně 2002. Věřím, že příští sezonu, až Předměřicím skončí hráči 2001 v mladších žácích, se jim herně a hlavně fyzicky vyrovnáme a zahrajeme si i pěkný fotbal. V dalším utkání odjíždíme ve čtvrtek na hřiště Cerekvic, kde se utkáme od 16:30 s domácím týmem.

26.9. Překvapivá a nakonec zasloužená remíza!!

Hořiněves 5:5 Stěžery/Probluz

Branky : Jonáš 3,Polák Daniel,Novák

V předehrávce 14.kola jsme nastoupili na domácím hřišti proti mužstvu Stěžery/Probluz, od kterého jsme v 1.kole dostali měsíc zpátky na jejich půdě 10:0. Chtěli jsme od utkání, aby se každý z našich hráčů vydal ze všech sil a za žádnou cenu to nevzdával, ať se děje, co se děje, protože jen tak jsme se mohli rovnat věkově staršímu, fyzicky narostlému, herně a fotbalově dobrému mužstvu. Začali jsme zápas aktivně a měli jsme více ze hry do té doby než nám jeden ze stavebních kamenů stěžerského týmu Tuček vstřelil branku na 0:1. To pak hosté ožili a bohužel nám přidali během chvíle i druhou. Ale my jsme se po druhé brance osmělili a snažili se dále pracovat a hrát hru, kterou jsme si řekli a ta přinesla ovoce, když do samostatného úniku vyslal Erik Novák Martina Jonáše a ten proměnil a snížil na 1:2. To také bylo konečné skóre prvního poločasu. Ve druhé půli jsme chtěli pracovat stále stejně ne li více. Povedlo se nám zachytit začátek druhé půle, kdy jsem po rohovém kopu Lukáše Němce a hlavičky Erika Nováka vstřelili vyrovnávací branku na 2:2. Hosté pak měli více balon na kopačkách, ale my jsme ho svou aktivitou a napadáním do vyložených šancí nepouštěli. Bohužel přišla zbytečná chyba od našeho hráče, ten chytil balon před vápnem do ruky a rozhodčí nařídil přímý volný kop, který hosté proměnili a dostali se do vedení 2:3. My jsme chtěli těžit z protiútoků a to se nám dařilo když třikrát utekl Martin Jonáš a vstřelil během 5 minut dvě branky a dostal nás do vedení 4:3. To nás dostalo do varu a dostávali jsme se do dalších šancí a jednu z nich zastavil nedovoleně hostující obránce a rozhodčí nařídil pokutový kop, který se štěstím proměnil Daniel Polák na 5:3. Chybělo do konce utkání 5 minut a my vedeme 5:3. Hostující tým rozehrává po inkasované brance, ale my se ještě radujeme ze vstřelené branky a hostující hráč hned z rozehrávky míří směrem k naší bráně, střílí a dává hned gól na 5:4. Naše vedení 5:3 mohlo trvat ani ne 30 sekund. Bohužel to hosty nakoplo a mleli nás v posledních minutách. Povedlo se jim vstřelit branku dvě minuty před koncem na 5:5, kdy naši hráči nedůrazem nedokázali odvrátit balon od naší branky. Bohužel nám v posledních sekundách hosté málem vstřelili další branku, naštěstí s vypětím všech sil jsme to ubránili. A tak konečné skóre utkání skončilo asi zaslouženě 5:5. V dnešním zápase, ve kterém nám naději na slušný výsledek moc lidí nedávalo, jsme dokázali motivovat hráče k heroickému výkonu a je škoda, že jsme neudrželi dvoubrankové vedení. Tohle utkání pro slabé nervové povahy (jako jsem já) nebylo! Ještě jednou velké dík a velká pochvala pro naše hráče za odvedenou bojovnost a výkon v dnešním zápase. V dalším utkání na domácím hřišti v sobotu od 14:30 přivítáme první tým tabulky Předměřice.

21.9. Jeden hráč nás dokázal porazit!!

Kunčice 6 : 0 Hořiněves

Na zápas do Kunčic jsme odjížděli bez našich dvou brankářů a tak do branky musel Dominik Bačina. Po celý zápas jsme měli územní převahu, ale bohužel na nás stačil jeden velmi šikovný a urostlý snědý chlapec, který svou technikou, důrazem a rychlostí všechny naše hráče předčil a dokázal z rychlých protiútoků vstřelit 6 branek a ještě pár zahodit. My jsme měli balon v držení více na kopačkách, ale bohužel fotbal se hraje na góly a na ty dnes zaslouženě vyhráli domácí Kunčice (alá tým Petra Gábora). V dalších zápasech nás čeká ve čtvrtek na domácím hřišti druhý tým tabulky Stěžery a hned v sobotu na domácím hřišti první tým tabulky Předměřic.

17.9. - Zasloužené vítězství!

Hořiněves 10 : 1 Libčany/Urbanice

branky Jonáš 4,Novák 4,Polák Martin,Němec

Dnešní zápas nás čekal se soupeřem z chvostu tabulky. Hned náš první pohled na soupeře po jeho příjezdu ke hřišti do Hořiněvse nás opět udivil - fyzicky narostlí hráči Libčan oproti nám. Ale hned první minuty ukázaly, že velikosti hráčů opět nesvědčí o fotbalovém umění. Hned ve druhé minutě po sólu Erika Nováka přes 5 hráčů a zakončení k tyči nás dostal do vedení 1:0. Dnešní zápas byl o možnosti zkusit si věci, co zkoušíme na tréninku bez soupeře, a to se nám chvilkami i vedlo a přidávali jsme jednu branku za druhou. Chvílemi jsme bohužel se přizpůsobovali hře soupeře a díky tomu neskončil dnešní zápas minimálně o 10 branek ještě více. Za dnešní výkon si naši svěřenci zaslouží pochvalu, ale stále tam byly věci, které by na mnohem lepšího soupeře nestačily a ty musíme pomalu a jistě odstraňovat. V dalším zápase zajíždíme v sobotu od 14:30 na hřiště do Kunčic,kteří v dnešním utkání vyhráli 14:1 nad Ohnišťanama.

14.9. - Po dobrém výkonu jsme utrpěli porážku!

Hořiněves 2 : 3 Lovčice

Branky : Jonáš 2

Do tohoto utkání jsme vstupovali bez našeho klíčového a jediného hráče ročníku 2001 Lukáše Němce, ale i přesto jsme věřili, že soupeř bude na naší úrovni a dokážeme s ním hrát vyrovnaný fotbal a třeba ho i porazit. Hostující tým figuruje s velice fyzicky narostlými hráči, a to proti našim hráčům (zakrslíkům) vypadalo docela komicky. Ale jak první minuty zápasu ukázaly, fyzická převaha neznamená ve fotbale až tolik. A tak naši hráči měli od prvních minut mírnou převahu nad soupeřem a vytvářeli si šance, které bohužel neproměňovali. Největší šance byla, když kopal pokutovým kop Dominik Bačina, ale bohužel neúspěšně. Hostující tým chvíli po tom svou možnost pokutového kopu neodmítl po nesmyslném zahraní rukou Martina Jonáše a hostující hráč s přehledem penaltu proměnil 0:1 a to bylo konečné skóre prvního poločasu. Do druhého poločasu jsme vlétli na soupeře a dokázali jsme díky Martinu Jonášovi hned na začátku druhého poločasu vyrovnat 1:1. Bohužel hned z rozehrávky hostů po aktivním napadání postupoval sám na bránu David Jurčenko, ale bohužel se zapletl do balonu a hostující obránce mu ho sebral. A tak nás velice šikovný hostující hráč z ojedinělé akce potrestal a dostal hosty do vedení 1:2. Ale i přesto jsme dále soupeře mačkali a přišlo zasloužené vyrovnání na 2:2. A tak už vypadalo, že utkání zlomíme v náš prospěch když z 20 metrů napřáhl hráč hostů a trefil se pod břevno naší branky a dostal zas hosty do vedení 2:3. To bohužel bylo nakonec konečné skóre utkání. Z dnešního utkání, i přes dobrý výkon našich chlapců, jsem byl velice zklamán a to z výsledku utkání, i když samozřejmě výsledek není tak důležitý. Proti takovým soupeřům, i když někteří naši hráči byli oproti soupeři o 2 až 3 roky mladší a asi jednou tak menší, bychom měli vyhrávat. V dalším utkání přivítáme už tohle úterý na domácím hřišti od 17:00 Libčany/Urbanice.

7.9. 2013 - Jasné naše vítězství!!

Ohnišťany 3 : 9 Hořiněves

Branky : Polák Daniel 2,Němec,Novák,Bačina Dominik,Bačina David,Polák Martin,Mouček,Koza 

Od tohoto utkání jsme se po předešlých špatných výkonech chtěli odrazit. To se nám od první minuty dařilo. Díky narůstajícímu skóre nám rostlo sebevědomí a kluci předváděli proti odevzdanému soupeři vcelku dobrý fotbal, s výjimkou posledních 10 minut, kdy jsme se asi nechali ukolébat stavem utkání. Domácí těžili v útoku z velice šikovné dívky, která nás asi nejvíce zaměstnávala v obrané části a vstřelila nám všechny 3 branky. Já bych chtěl vyzdvihnout dnes všechny naše hráče, kteří se dokázali rozdělit 9 branek mezi 8 hráčů. Mínusy dnešního utkání byly takové, že jsme zase dokázali zahodit spoustu dalších šancí na vstřelení branky a pro mě nepochopitelné chování našich dvou velice nadějných hráčů. V příštím utkání přivítáme na domácím hřišti od 15:00 tým z Lovčic.

3.9. 2013 - Další lekce v nové sezoně!!

Stěžery/Probluz 10 : 0 Hořiněves

Tohle utkání navázalo na dvě předchozí. Celky proti nám jsou vyspělejší, důraznější, rychlejší. Třeba jako dnes někteří hráči Stěžer mají dynamit v noze a jejich 7 branek z 10 padlo tak, že byla střela z 20 metrů, kam náš brankář nedosáhl. Prostě naše kombinace, o kterou se snažíme, nám nevychází. A to především díky tomu, že hráči soupeřů jsou rychlejší a nebo nás přetlačí v soubojích. My jsme se vydali nějakou cestou a tou budeme pokračovat, ať výsledky budou jakékoliv. Jednou taky naši hráči vyrostou a budou mít nákop a když k tomu přidají ty návyky, které se snažíme do nich každý trénink vštěpovat, tak jednou se těmto týmům taky výsledkově pomstíme. Po minulé výsledkově vydařené sezoně přichází velké probuzení a ukázka nám trenérům toho, že máme ještě spoustu fotbalové ale i psychologické práce s našimi hráči. Teď zatneme zuby a budeme pracovat a bojovat. Pokračovat v téhle práci, kterou máme rozdělanou s těmito hráči a odměna přijde. Nepřijde zítra, nepřijde za týden, ale v příštích měsících a letech. Za to bych dal ruku do ohně.

31.8.2013 - Nepovedené utkání.

Hořiněves 2 : 9 Třebeš B"

Branky : Jonáš,Novák

Bohužel tohle utkání nemůžu hodnotit, protože jsem viděl jen závěrečné minuty. Ale podle slov trenérů Moučka a Bačiny bylo utkání zcela nepovedené od první minuty a zase jsme neproměnili spoustu šancí. Zato kluci z Třebše nám ukázali, jak se nakládá se svými šancemi, a skóre zápasu tak bylo vysoké. K dalšímu utkání odjíždíme v úterý na hřiště Probluze od 17:00.

26.8. 2013 - Dobrý výkon našich kluků,nestačil na vyspělejší holky!

FC Hradec Králové dívky 4:1 Hořiněves

Branky : Mouček

V prvním utkání v kategorii mladších žáků a v sezoně jsme hned zavítali na hřiště do Urbanic, kde jsme se utkali s hráčkami FC Hradec, které byly až o 4 roky starší než naši nejmladší hráči. Bohužel nejspíš pohled našich hráčů na výškovou převahu našich soupeřek nás nejspíš zastrašil a během prvních deseti minut jsme inkasovali 4 branky od nejlepší hráčky ve své kategorii v ČR dívek Karolíny Lošanové. Od té doby jsme zjistili, že se jich nemusíme bát a začali jsme je pomalu a jistě přehrávat ale nedařilo se nám vstřelit branku a tak první poločas skončil 4:0. Do druhé půle jsme šli s tím, že zvýšíme aktivitu a pokusíme se hlavně hrát svou hru, kterou už nějaký ten týden trénujeme a to vše kluci přenesli na hřiště. Chvílemi to byla naše exhibice bohužel neproměněných šancí, která vyvrcholila tím, když Erik Novák překopl z pokutového kopu branku. Ale i tak náš tlak neutichl a dále jsme mačkali soupeřky co to šlo, ale naši hráči měli několikrát prázdnou branku a nedokázali ji trefit a nebo trefovali spojnice branky. Až se povedl našemu nejmladšímu hráči Martinu Moučkovi doklepnout balon do prázdné branky 4:1. Pak pokračoval festival neproměňování brankových příležitostí a tak konečné skóre utkání bylo 4:1. Dnešní utkání jsme po herní stránce zvládli krom prvních deseti minut na výbornou. Horší bylo naše zakončení a nakládání s brankovými příležitostmi. Opět ponaučení pro příští zápasy, že velikost našeho soupeře neznamená, že budou lepšími fotbalisty než my. Pokud budeme hrát v příštím zápase stejně jako druhý poločas, anebo i lépe, tak si myslím, že přijde vítězná radost našich kluků a všech našich fanoušků. Další utkání sehrajeme v sobotu od 13:30 na domácím hřišti proti týmu Třebeš B".

22.6. 2013 - Rozloučili jsme se vítězně!


Hořiněves 2 : 1 Třebeš dívky

Branky: Jonáš,Novák

V posledním utkání této sezony jsme nastoupili na domácím hřišti se všemi hráči obou našich kategorií. Po celé utkání jsme byli trošku lepší, a i když jsme měli díky našim hráčům mladší přípravky proti holkám o několik let starším výškový a fyzický handicap, tak jsme je dokázali přehrát a porazit. Své šance dokázali proměnit Erik Novák a Martin Jonáš. Za dnešní výkon si zaslouží všichni obrovskou pochvalu a za celou sezonu ještě jednou tak větší! Doufám, že budeme nadále postupovat po malinkých krůčcích kupředu jak fotbalově, tak hlavně lidsky. Teď si naši hráči dají měsíční prázdniny a na prvním tréninku se sejdeme v 16:30 ve čtvrtek 1.srpna 2013.

10.6. 2013 - Nemastný a neslaný výkon našeho týmu!

Kobylice 4 : 7 Hořiněves

Branky: Novák 3,Jurčenko 2,Jonáš,Bačina David

Dnes v netradiční hrací den v pondělí jsme zajížděli na suverénně poslední tým naší tabulky, kterému se bodově nevede, ale herně na tom není vůbec špatně.
My jsme se na podmáčeném trávníků plném kaluží snažili hned na domácí vlítnout a neinkasovat jako v posledních zápasech, kdy jsme hned na začátku inkasovali branku. Přijde mi, jak kdyby hráči potřebovali inkasovat branku, aby pro ně zápas začal. Po inkasovaném gólu jsme se na domácí vrhli a vstřelili hned vyrovnávací branku a vzápětí i vedoucí branku na 1:2. Ale domácí dobře hrající hráč nám dokázal vstřelit vyrovnávací branku na 2:2. To bylo konečné skóre prvního poločasu. Do druhé půle jsme vlítli jak uragán a během pěti minut jsme vstřelili 3 branky a vedli jsme 2:5. Poté jako kdyby na nás padlo uspokojení a domácí dokázali snížit až na 4:5. Naštěstí kluci zabrali a vstřelili ještě dvě branky a tak zvítězili nad soupeřem 4:7. Z dnešního utkání mám pocit, že kluci si mysleli, že soupeř se porazí sám bez nějaké velké snahy a podle toho k tomu naši kluci přistupovali. Jediné štěstí bylo, že Kobylice mají ve svém týmu spoustu malých ale šikovných hráčů, které jsme fyzicky předčili a vstřelili jim branky, které znamenaly naše vítězství. V příštím zápase se utkáme v sobotu 22.června na domácím hřišti s týmem Třebeš dívky a rozloučíme se s velice úspěšnou, a možná i nejúspěšnější, sezonou za poslední roky ve fotbalovém oddílu TJ Sokol Hořiněves.

8.6. 2013 - Výborný výkon našich svěřenců!

Hořiněves 6 : 2 Chlumec nad Cidlinou B"

Branky : Novák 2,Jonáš 2,Jurčenko,Bačina David

V dnešním krásném počasí jsme nastoupili na domácím hřišti proti nepříjemnému a kvalitnímu soupeři z Chlumce nad Cidlinou.

Opět, a jak už vypadá se nám to stává pravidlem, jsme hned v začátku utkání inkasovali branku a museli jsme dohánět náskok soupeře. První vyrovnávací branku vstřelil Martin Jonáš, ke kterému se odrazil balon z rohového kopu a on prostřelil všechno před sebou a vstřelil branku na 1:1. Další branku vstřelil Erik Novák, když šel za důrazně za dorážkou střely Davida Jurčenka na 2:1, a to byl konečný výsledek prvního poločasu. Do druhého poločasu jsme vlítli jak uragán a po několika neproměněných šancích vstřelil David Jurčenko branku krásnou střelou k tyči na 3:1. Poté bohužel náš gólman podběhl dlouhý balon a ten směřoval do branky, ze které se ještě snažil ho vykopnout Martin Polák, ale bohužel se mu to nepovedlo, 3:2. Naštěstí jsme hned skóre navýšili a to v podobě Davida Bačiny, který jako hráč mladší přípravky vstřelil svůj premiérový gól za starší přípravku a velice pěkný a důležitý, kdy krásným obloučkem přehodil gólmana a dostal nás do vedení 4:2. To soupeře zlomilo a přestal hrát. Pak už to byla otázka kolik svých příležitostí dokážeme proměnit. Bohužel své šance už proměnil jen Martin Jonáš a Erik Novák, a tak jsme zvítězili 6:2. Dnes bych chtěl pochválit celé mužstvo za velice snaživý výkon a taky hraní kombinačního fotbalu, který je v této kategorii až neuvěřitelný, ale naši kluci už občas mají velké záblesky tohoto stylu fotbalu. Další utkání hrajeme už v pondělí od 17:30 v Kobylicích. 

31.5. 2013 - Další navlečený korálek k lepším výkonům.

Třebeš C"  2 : 6 Hořiněves

Branky : Novák 3,Jonáš 2,Jurčenko

Na dnešní zápas na Třebši v takovém nevhodném čase jsme měli chaos už při odjezdu na zápas, protože kluky jsme sbírali doslova ze škol a školních autobusů, ale nakonec jsme dorazili včas a i utkání se nám povedlo.

Opět jsme začátek prochrápali, bylo to takové ospalé od našich kluků a toho domácí využili hned v úvodu střelou k tyči, která prošla našemu gólmanovi pod tělem a tak se domácí ujali vedení 1:0. My jsme se snažili hned o vyrovnání a to propásl David Bačina, když mu Erik Novák nahrál před prázdnou bránu a on ji přestřelil. Naštěstí dnes výborně hrající Erik Novák dokázal po samostatné akci vyrovnat a v zápětí strhnout zápas do našeho vedení. Další branku vstřelil David Jurčenko, který dnes zápas odbojoval a za to mu byla dána odměna v podobě branky. Do poločasu jsme měli ještě další brankové příležitosti, ale ani Erik Novák a ani Martin Jonáš je nedokázali proměnit a tak první poločas skončil našim vedením 1:3. Do druhé půle jsme vstoupili ospale a domácí nás přehrávali a vytvářeli si jednu šanci za druhou, ze které vytěžili naštěstí jen snížení na 2:3. Ale onen inkasovaný gól nás probudil a hned po rozehrání mohl vstřelit branku Erik Novák, ale v samostatném postupu na gólmana si ukopl balon a brankář ho chytil. Ale opět Erik Novák po krásné narážce s Martinem Jonášem vymetl všechny pavučiny v horním růžku domácí branky, vedeme 2:4. Hned po rozehrání domácích napadáme. Martin Jonáš bere domácímu stoperovi balon a postupuje sám na brankáře a střílí branku na 2:5. Po této brance jako kdyby domácí zmizeli ze hřiště a naši hráči si vytvářeli jednu brankovou příležitost za druhou. Nicméně branku už jsme vstřelili jen jednu a to Martin Jonáš. Konečné skóre bylo 2:6 pro náš tým. Dnes bych chtěl vyzdvihnout všechny kluky a dívku, kteří v dnešním utkání bojovali a hráli co jim síly stačily a za to jim patří velká pochvala. Sami vidí, že pokud takhle naplno hrají všichni, tak se dá porazit i soupeř, který nám před 3 týdny udělil lekci v podobě naší prohry 1:10. V dalším utkáním příští sobotu nás čeká na domácím hřišti v Hořiněvsi hodně těžký soupeř z Chlumce nad Cidlinou, ale věřím tom, že pokud budou kluci hrát jako dnes a nebo zase o kousek lépe,tak budeme Chlumci důstojným soupeřem.

25.5. 2013 - Probuzení našich chlapců!

Hořiněves 2 : 1 Stěžery

Branky : Jonáš,Jurčenko

Do dnešního zápasu jsme šli s tím, že dnes zlomíme neúspěšnou sérii zápasů a psychicky se zvedneme. To se nám povedlo díky výbornému výkonu všech našich hráčů. I přesto, že naši hráči neproměnili spoustu brankových příležitostí, jsme dokázali zvítězit a to díky krásnému sólu hráče mladší přípravky Davida Jurčenka přes čtyři hráče, kdy jsme se ujali vedení 2:1. To bylo i konečné skóre zápasu. V tu chvíli jako kdyby našim hráčům narostla křídla. Bylo jich plné hřiště a ta euforie a chuť hrát, co jsme poslední dva zápasy postrádali, byla zpět. Jsem rád, že se nám toto utkání povedlo a doufám, že v příštím zápase v pátek na Třebši na tento výkon navážeme a nebo ho ještě vylepšíme.

 

21.5. 2013 - Obrovské zklamání u nás propuklo po dvou zápasech,ale nezdáváme se!

Nový Hradec 9 : 2 Hořiněves

Branky : Novák Erik, Jurčenko David

Na dnešní zápas jsme odjížděli s nadějí, že napravíme neuvěřitelný výsledek z minulého zápasu. Bohužel příděl branek a výkon našich hráčů byl snad ještě horší než minulý zápas. Nejspíše jsme úplně uvadlí a psychicky nejsme schopni ani obejít pětiletého kluka. Ale já věřím, že naši svěřenci nemohli zapomenout během 14 dní hrát fotbal a hned v příštím zápase proti Stěžerám všem rodičům divákům, ale i nám trenérům, dokážou, že se nevzdávají a dokážou vybojovat utkání i když se nedaří. Soupeři z Nového Hradce gratuluji. Byl herně a elánem do zápasu úplně někde jinde než my a po zásluze nás takto vysoko porazil.

11.5. 2013 - Bohužel začo to počasím a skončilo výkonem kluků!

Hořiněves 1 : 10 Třebeš B"

Branky: Bačina Dominik

Na dnešní den asi dlouho já osobně nezapomenu. Nejen kvůli počasí, kdy padaly proudy vody z nebe a z fotbalového hřiště nám udělaly hřiště na vodní polo. Ale počasí a hřiště bylo pro obě mužstva stejné. My jsme poprvé v sezoně nastoupili v kompletní sestavě.
Do utkání jsme vlítli aktivně. Hned jsme napadali a i měli mírnou převahu, ale z prvního útoku jsme inkasovali branku na 0:1. Nevím, co ta branka způsobila našim hráčům v hlavě, ale mně to přišlo, jako by jim zmáčkla v hlavě nějaký knoflík a vypnula jim všechny věci a dovednosti, co jsme se za 4 roky tréninků a zápasů ve fotbale naučili. Hosté nás od udaného momentu naprosto přehrávali, jak fotbalově, tak bojovností. Nastříleli nám největší pytel branek nejen v této sezoně, ale i za poslední 4 roky, co s tímto mužstvem hrajeme. Je pravda, že hostům každá střela spadla do branky, ale i tak musím uznat, že v tomto zápase byli úplně jinde než my. Pozitivum asi vidím jedině v tom, že nám to ukázalo, že rovnat se s vyššími soutěžemi, ze které kluci z Třebše nejspíše byli, je zatím nad naše síly a máme toho spoustu, ale doopravdy spoustu, co trénovat. Další mě mrzí postoj některých rodičů a fanoušků, kteří byli poprvé na jaře na utkání a měli nelichotivé připomínky jak na naše osoby trenérů, tak i hráčů. Chtěl bych touto cestou požádat o trošku trpělivosti a času a ne hned po jednou velkém nezdaru všechnu naši práci odsoudit. Věřte, že já osobně tomu věnuji ze 7 dnů v týdnu 5 dní svého volného času a dělám vše pro to, abych kluky naučil co nejlépe hrát fotbal, ale zároveň se snažím dělat z nich dobré lidi do života. Chtěl bych vidět některé kritiky, jak by tohle všechno dělali. Pokud ano,rád je uvítám v úterý nebo ve čtvrtek na tréninku. Já, i když jsem byl zklamán po včerejším výkonu a z přístupu kluků, jim stále věřím a vždy věřit budu a to ať budou první nebo poslední. Pro mě bude největší odměna když uvidím, že se fotbalově lepší a rostou z nich dobří lidé. Další zápas nás čeká v úterý 21.května na Novém Hradci.

30.4. 2013 - Výborný výkon od všech kluků!

Třebeš dívky 0 : 3 HOŘINĚVES

Branky - Novák, Jonáš, Jurčenko

Na dnešní den čarodějnic jsme zajížděli na Třebeš, kde jsme se utkali s naším dívčím rivalem již s uzdraveným Erikem Novákem a Dominikem Bačinou. Hned od první minuty bylo znát, kdo chce dnes více vyhrát. Kluci se snažili předvádět hru se spoustou přihrávek a s obrovským nasazením a bojovností.První gól vstřelil po samostatné akci Erik Novák, který obešel tři hráčky a vystřelil nechytatelnou střelu k levé tyči, gólmanka domácích neměla šanci. Vstřelená branka byla pro nás ještě větším impulsem a kluci se snažili přidat další branku. A ta přišla vzápětí kombinací od gólmana Dominik Bačiny, který rozehrál po zemi na Martina Poláka, ten vyvezl balon a posunul po lajně na Davida Bačinu, který obešel protihráčku a nacentroval před bránu, kde byl osamocený David Jurčenko a vstřelil branku na 0:2. Takové bylo konečné skóre prvního poločasu. Do druhé půli se náš soupeř trošku probudil a snažil se změnit vývoj, ale dnes dobře pracující obrana, kterou držel výborně hrající Martin Jonáš, nepustila holky do žádné vážné situace. Martin Jonáš se za svůj dnešní výkon odměnil brankou, když vyvezl balon až před velké pokutové území a vystřelil přímo pod břevno branky, kam domácí gólmanka nedosáhla. Vedli jsme 0:3 a to bylo konečné skóre dnešního zápasu, ve kterém jsme měli i další šance na vstřelení branky. Za dnešní výkon mám jen slova chvály pro všechny mé svěřence. Samozřejmě stále je toho spousta, co zlepšovat, ale pokud budeme zkoušet věci (přejití kličkou hráče 1 na 1, náběh hned po nahrávce do volného prostoru a další) jako v dnešním zápase, a doplníme to bojovností a nasazením, tak jsem přesvědčen, že kluci se budou touto cestou jen a jen zlepšovat. V dalším utkání přivítáme na domácím hřišti 11. května Třebeš B" a budeme chtít na dnešní výkon navázat a přidat další dílek k naší pomyslný skládačce.

27.4. 2013 - Zasloužené vítězství proti šikovnýmu soupeři!

HOŘINĚVES 9 : 4 Kobylice

Branky - Jonáš 6 , Jurčenko 3

Na domácí utkání s posledním celkem tabulky jsme velice složitě skládali naši sestavu, protože nám chyběl zraněný Daniel Polák, Erik Novák, Petr Kopecký a ještě se nám zranil Dominik Bačina. Toto torzo kluků musela nahradit naše čtveřice borců z mladší přípravky. Zápas jsme začali hned vstřelenou brankou v úvodních minutách a dalšími zahozenými šancemi. Proti velmi dobře hrajícímu a bojovnému týmu jsme se hlavně prosazovali brejkovými situacemi, kdy Martin Jonáš postupoval minimálně desetkrát sám na bránu a z toho dal 6 gólů. Stejně tak David Jurčenko, ten šel minimálně šestkrát sám na bránu a dal z toho 3 góly. Ale jinak herně se nám moc nevedlo, ale to bylo způsobené tím, že se nám rozpadla úplně celá naše sedmička hráčů, kteří nastupují pravidelně. Ti, kteří je zastoupili, pořádně ještě nevěděli, kde se mají pohybovat a tím byl způsoben takový menší chaos. Ale i tak bych chtěl pochválit všechny za bojovnost a nasazení a vyzdvihnout Kubu Durčeka za to, že si vedl velice dobře při své brankářské premiéře. V úterý zajíždíme na hřiště Třebše dívek a doufáme, že se nám kluci uzdraví a budeme zas kompletní.

 

23.4. 2013 - Dnešní utkání nás zas všechny vrátilo zpátky na zem!

Stěžery 3 : 2 HOŘINĚVES

Branky - Jonáš 2

Na utkání do Stěžer jsme odjížděli v dobrém rozpoložení z předešlých výkonů a výsledků. Chtěli jsme po našich hráčích, aby na předešlé výkony navázali, jenže to se nám bohužel nepovedlo a hned od začátku jsme byli ospalí a takoví malátní. Domácí nás přehrávali, ale i přes to Martin Jonáš utekl a dostal nás do vedení 0:1, a to bylo konečné skóre prvního poločasu. Do druhého jsme chtěli vlítnout jak vyměnění, ale to se nám taky nepovedlo. Domácí nás dále přehrávali svou aktivitou, ale opět jsme dokázali dát z pasivity gól z dalšího úniku Martina Jonáše. Ten nás dostal do vedení 0:2, ale to se nám nepodařilo udržet a hned vzápětí jsme dostali gól na 1:2 a domácímu týmu narostla křídla. Ze všech sil jsme se snažili tento výsledek udržet, ale to se nám nepovedlo a domácí zaslouženě vyrovnali na 2:2. Pak přišlo něco neuvěřitelného. Rozhodčí (místní chlapec ze Stěžer) pískl penaltu v čase, když už měl být konec utkání. A to za to, že náš hráč si kryl obličej a domácí hráč ho trefil balonem do ruky před obličejem. Následovala penalta a tu domácí proměnili. Po ní rozhodčí ukončil utkání s výsledkem 3:2 pro domácí. My jsme si za dnešní výkon nezasloužili vyhrát. Pochopím, že se stane, že to zrovna nejde a nedaří se, ale když není vidět od kluků snaha ani bojovnost, tak pak to je špatné a tímto způsobem nemůžeme a nebudeme dobře hrát v dalších zápasech, natož vyhrávat. Já doufám, že si kluci z tohoto utkání vzali ponaučení a do příštího domácího sobotního utkání s Kobylicemi vlítnou jako vyměnění.Dnešní incident po utkání s panem rozhodčím a mnou neřešte, za to si budu zodpovídat já a klub TJ Sokol Hořiněves. Vás všech hráčů se to týkat nebude a hrát se bude dále tak, jak se hrálo a vše bude tak, jak bylo doteď.Trénink ve čtvrtek v 16:30.

17.4. 2013 - I když prohráváte 1:4,tak to neznamená,že se nedá ještě vyhrát!

Chlumec B" 4 : 6 HOŘINĚVES

Branky - Jonáš 3, Novák 3

V dnešním utkání jsme zajížděli k nejvzdálenějšímu soupeři do Chlumce nad Cidlinou. Soupeř budil respekt už díky tomu, že to je obrovská líheň vynikajících fotbalistů, ale zároveň minulým výsledkem, kdy dokázal rozstřílet Kobylice 1:12. To nás však nemělo zastrašit, ale o to víc nabudit a zkusit v Chlumci vyhrát. Do zápasu jsme vlítli jak uragán. Domácí jsme přehrávali, ale bohužel třikrát postupoval Dominik Bačina sám na gólmana a nedal. Zato hosté z první akce, kdy se dostali za polovinu, hned vstřelili vedoucí gól na 1:0. Nás to nezlomilo a měli jsme další šance. Třeba šance Erika Nováka, který překopl z metru prázdnou branku a hned z protiútoku domácí vstřelili branku na 2:0. My jsme ale stále nepolevovali. Střela Dominika Bačiny skončila na břevně branky. Další šanci měl David Jurčenko, který mohl postupovat sám na prázdnou bránu, ale zalekl se vybíhajícího gólmana, a ten mu míč sebral a hned založil útok. Domácí nám vstřelili díky tomu 3. gól. Byli potřetí u naší brány a vstřelili nám 3. branku, to bylo pro nás trenéry něco neuvěřitelného a lekce z produktivity pro naše mužstvo. Zkusili jsme prohodit do obrany Dominika Bačinu a do útoku Martina Jonáše a to byl zlom utkání. Martin Jonáš v poslední minutě prvního poločasu utekl a snížil na 3:1 pro nás a za tohoto stavu jsme šli do šaten. Kluky jsme nabudili, aby nic nevzdávali, že tu střeleckou smůlu musíme prolomit. Poté naši borci vlítli na domácí hned od první minuty, ale bohužel bez vstřeleného gólu. Zato výborně vybavený hráč domácích si vzal od své branky balon a prošel přes celé hřiště a v klidu zakončil k tyči a náš gólman se bezmocně natahoval, a tak se domácí ujali vedení 4:1. To už málokdo věřil, že bychom mohli ještě vyhrát, ale nevzdávali jsme se a hned jsme se zase zakousli do domácích. Toho využil Erik Novák, který dvěma brankami v rychlém časovém sledu dal naději za stavu 4:3 pro domácí. To jsme vytušili obrovskou šanci zápas zlomit v náš prospěch a to se také povedlo po úniku Martina Jonáše, který vstřelil branku na 4:4. Mačkali jsme domácí dále, jen málem opět přišla pohroma, kdy asi z 20 metrů domácí hráč z trestného kopu napálil balon do tyčky, která ještě teď zní našemu gólmanovi v uších. Naštěstí unikl po pravé straně Martin Jonáš a zpětnou přihrávkou pod sebe našel Erika Nováka, který vstřelil naši vedoucí branku na 4:5. Utkání se blížilo k závěru a nám se povedlo pojistit výsledek gólem Martina Jonáše na 4:6. Takové bylo konečné skóre dnešního utkání. Toto utkání bych vzal jako příklad toho, že i za stavu, kdy prohráváte o 3 góly není nutno se vzdávat. Obrovsky chválím celé mužstvo za velkou zarputilost a bojovnost až do poslední minuty. Nicméně bychom si určitě s trenéry přáli, aby naši hráči proměňovali více svých šancí, díky čemuž nebudou muset být takové nervy jako dnes, protože dnešní zápas nám trošku hnul s hladinou tlaku v těle. Další zápas nás čeká v úterý v 17:30 na hřišti ve Stěžerách.

13.4. 2013 - Jednoznačné vítězství po našem výborném výkonu!

Hořiněves 2 : 0 Třebeš C"

Branky: Novák Erik 2

V prvním mistrovském jarním zápase jsme chtěli navázat na výborné výkony z podzimní části, ale bohužel opět v nekompletním složení bez dvou hráčů Daniela Poláka a Petra Kopeckého. V utkání po našem ospalém začátku jsme pomalu přebírali otěže zápasu a hosty jsme chvílemi mleli, ale bohužel jsme zahazovali jednu šanci za druhou, až se ujala střela Erika Nováka, která nás poslala do vedení 1:0. V dalších chvílích jsme tlačili, ale brankové konstrukce byly proti nám, stejně tak dobře chytající golman hostů. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že už to střelecké trápení chceme prolomit, ale to se nám moc nepovedlo. Zaplať pánbůh Erik novák dokázal balon dotlačit podruhé do branky a díky němu jsme vedli 2:0. I když jsem měli další spoustu příležitostí, konečné skoré se nezměnilo a vyhráli jsme 2:0. Chtěl bych opět pochválit všechny kluky za přístup k utkání a zkoušení kombinační hry, kerou zkoušíme už několik tréninků. Bojovnost a vůle za vítězstvím byla veliká, a tak je všechny obrovsky chválím a doufám, že to přeneseme do dalšího utkání s Chlumcem nad Cidlinou a třeba tomu přidáme ještě další stupínek k lepší fotbalové hře. 

 

9.4. 2013 - V přátelském utkání jsme vyhráli!

Hořiněves  4 : 2 Předměřice

Branky: Jurčenko,Bačina Dominik,Jonáš,Novák Erik

V prvním zápase na trávě po 5 měsících jsme chtěli, aby hráli všichni kluci minimálně poločas, a to se nám podařilo kromě zraněného Poláka Daniela a Bačiny Davida. V utkání, ve kterém byla znát nerozehranost, a to jak u nás tak u soupeře, jsme po celý zápas byli lepším týmem a proměnili alespoň čtvrtku šancí, co jsme si vytvořili, a díky nim jsme vyhráli. Stínem utkání bylo zranění minutu před koncem Erika Nováka, u kterého pevně věřím, že bude mít co nejdříve svůj osudný malíček na ruce v pořádku. V sobotu nás čeká první mistrovský zápas proti týmu Třebše od 14:30, tak přijďte všichni fandit.
 

23.3. 2013 - Velmi dobře odehraný a hlavně odbojovaný turnaj!

Na dnešní turnaj jsme odjížděli, jak už se nám to děje bohužel před každým turnajem z různých důvodů, bez čtveřice hráčů (Kopecký,Koza,Polák Daniel,Malá). Čtveřici hráčů starší přípravky zastoupila čtyřka mladších bojovníků a to Jurčenko David, Bačina David, Polák Matěj a Mouček Martin! Turnaje se zúčastnilo 6 mužstev a každý s každým hrál dvakrát. Díky tomuto systému jsme před sebou měli 10 zápasů. Ze začátku to bylo na naší straně takové pomalé a ospalé, ale zápas od zápasu jsme naše výkony stupňovaly a se všemi soupeři jsme odehráli naprosto vyrovnanou partii. Až na výjimku komplexu Opatovice, které bych přejmenoval na Brychta tým a soupeř, protože v jejich službách hrál vynikající hráč, o kterém podle mého názoru ještě uslyšíme, a to Vojta Brychta. Kluci zjistili, že když se jim nedaří, tak se o to více musí bojovat a bojovnost přinášela obrovské ovoce, za kterou hlavně s pány trenéry Moučkem a Bačinou chválíme. Já věřím, že pokud budeme takto bojovat v každém turnaji a zápase a budeme se po malých krůčcích zlepšovat ve fotbalových dovednostech,tak nemusíme mít strach o budoucnost hořiněvské kopané. Když počasí dovolí, příští týden už začne po půl roce stráveném v hale zápasový maraton na fotbalovém hřišti, na který se už celé mužstvo těší.

Naše výsledky v turnaji: 

Roudnice 4 - 2 Hořiněves                                                      Roudnice 3:0 Hořiněves 

Jonáš Martin,Novák Erik

Předměřice 1:2 Hořiněves                                                     Předměřice 1:1 Hořiněves

Jonáš Martin 2                                                                            Polák Martin

Černilov 0:2 Hořiněves                                                          Černilov 1:2 Hořiněves

Bačina Dominik,Jonáš Martin                                                 Novák Erik,Jonáš Martin

Stěžery 2:0 Hořiněves                                                            Stěžery 0:2 Hořiněves

                                                                                                     Novák Erik,Jonáš Martin

Opatovice 6:2 Hořiněves (hráč Opatovic Brychta 5x)         Opatovice 3:1 Hořiněves(Brychta 3x) 

Bačina Dominik,Novák Erik                                                            Mouček Martin

Konečné pořadí: 1. Roudnice, 2. Předměřice, 3. Opatovice, 4. Hořiněves, 5. Stěžery 6. Černilov

 

27.1. 2013 - Velmi užitečný turnaj v Hradci Králové.

Na dnešní turnaj jsme odjížděli bez nemocného Martina Poláka a Fandy Malíka, kteří byli nahrazeni z mladší přípravky Davidem Jurčenkem, Davidem Bačinou a Martinem Moučkem. Halový turnaj nám měl ukázat, jaký máme herní výpadek po 3 měsících bez zápasového zatížení a turnaj nám ukázal i obrovské slabiny, které máme a které jsou v tomto věku dalo by se říci normální. V turnaji v základní skupině jsme měli za soupeře Slavii Hradec Králové, FK Náchod a SK Třebechovice. V dalších zápasech o umístění jsme se utkali s Malšovicemi a Kobylicemi. Konečné umístění bylo 1. FK Náchod, 2. Třebechovice, 3. RMSK Cidlina Nový Bydžov, 4. Olympia Hradec Králové, 5. HOŘINĚVES, 6. Kobylice, 7. Slavie Hradec Králové, 8. Malšovice.


Hořiněves 2 - 0 Slavie Hradec Králové
 

Erik Novák,Martin Jonáš

Utkání od začátku ukázalo, že nám bude dělat hlavní problém povrch, na kterém se hrálo. Balon dětem odskakoval a utíkal od nohou, ale i s tímto problémem se potýkal soupeř, kterého jsme po celý zápas mírnou převahou přehrávali a dokázali jsme zvítězit díky brankám Martina Jonáše a Erika Nováka.

Hořiněves 0 - 5 FK Náchod

Tohle mužstvo nám snad nejvíce otevřelo oči. Na začátku na nás vlétli a měli naprostou převahu nad námi. Byli důrazní, rychlí, plnili to, co jim trenér říkal a při svých šancích byli skoro neomylní. Jejich herní pojetí a styl bylo vyučování jak pro naše kluky tak i pro nás trenéry, že stejně staří kluci jako naši můžou už umět a plnit takové fotbalové situace. Tomuto týmu já osobně děkuji. Ukázal mi, že ještě víc musím přidat na náročnosti tréninků a různých herních situací v zápasech, že i v takovém věku to jde.

Hořiněves 0 - 5 Třebechovice

Toto utkání považuji za další poučení, ale zároveň si myslím, že konečný výsledek je příliš krutý k našemu týmu. Naše mužstvo dokázalo hrát chvilkami vyrovnaně se soupeřem, určitě to nebylo jako proti Náchodu, který nás naprosto přehrával.

Boj o 5. - 8. místo

Hořiněves 3 - 1 Malšovice

Daniel Polák, David Jurčenko, Dominik Bačina

V utkání jsme byli aktivnějším celkem, kdy jsme zahazovali jednu šanci za druhou a za stavu 2:0 pro nás si dal Martin Jonáš zbytečnou vlastní branku. Měli jsme trošku obavy o dobře rozehraný zápas, ale díky Danovi Polákovi jsme hned navýšili skóre na 3:1 a to byl i konečný výsledek našeho zápasu.

Boj o 5. - 6. místo

Hořiněves 1:1 Kobylice na penalty 2:1

Erik Novák

Mužstvo Kobylic, to bylo pro mě největší překvapení turnaje. Mužstvo, kterému jsme v mistrovských zápasech nasázeli 6 gólů, udělalo od té doby neuvěřitelný kus ve fotbalové práci. V utkání se ujali hosté hned ze začátku vedení 0:1 po vlastní brance Dády Poláka, který si zbrklým odkopem vstřelil vlastní branku. Vyrovnat se nám podařilo až v poslední minutě díky pohotovosti a rychlé dorážce Erika Nováka. Díky vyrovnanému konečnému stavu přišly na řadu penalty. První sérii penalt za nás s přehledem proměnil Martin Jonáš a hostující hráč minul branku. V druhé sérii opět chladnokrevně Dominik Bačina proměnil svou penaltu a tentokrát i hostující hráč proměnil. V třetí sérii náš Daniel Polák zbytečně uspěchaně kopl svou penaltu a trefil přímo veprostřed gólmana. Naštěstí hostující hráč opět minul branku, a tak jsme se radovali z vyhraného penaltového rozstřelu a celého zápasu.

 

3.11. 2012 - Bohužel fotbal se hraje až do poslední minuty.

HOŘINĚVES 2 - 2 Nový Hradec Králové

Domácí v posledním domácím zápase nastoupili proti kvalitnímu mužstvu z Nového Hradce.Chtěli jsme na hosty od první minuty nastoupit aktivně a co nejrychleji vstřelit branku. To vše se nám povedlo na podtrženou jedničku. Když otevřel skóre zápasu Martin Jonáš a hned  vzápětí vstřelil druhou branku po samostatném úniku, kdy si dovolil i kličku gólmanovi na 2:0. Náš tlak pokračoval dále. Hostující tým jsme naprosto přehrávali a byla otázka času, kdy mu vstřelíme další gól. To se bohužel nepovedlo. A jako by naše hráče vedení v zápase ukolíbalo a nechali hosty v posledních minutách prvního poločasu zatlačit. Naštěstí nám branku nevstřelili.Do druhého poločasu jsme šli s tím,že musíme zase hrát to, co na začátku zápasu,ale to se nám bohužel vůbec nepovedlo. Hostující tým pokračoval v obrovském tlaku,ze kterého se nám podařilo vytvořit  jeden protiútok, ze kterého Martin Jonáš trefil tyčku a odražený balon,který se odrazil před prázdnou branku,nedokázal Erik Novák dopravit do prázdné branky. Do konce utkání chyběly pouhé 3 minuty a hostující tým vstřelil kontaktní gól na 2:1, který ho ještě více nabudil a v poslední minutě jsme nedokázali ubránit při rohovém kopu hostujícího hráče, který vstřelil vyrovnávací branku na 2:2. Bohužel se nám nepovedlo zakončení jinak parádního podzimu,za který jsme mohli být odměněni prvním místem.Ale kdybych měl hledat pozitivní věc na tom promarněném zápase,tak kluci by si měli vzít ponaučení,že se musí hrát naplno i za stavu, kdy vedou o 2 góly až do konečného hvizdu rozhodčího a ba naopak, až jednou budou prohrávat,tak jak viděli v tomhle zápase, dá se i viditelně ztracené utkání, ve kterém se prohrává, vyrovnat nebo i vyhrát.

 

26.10. 2012 - Vysoká výhra na Třebši.

Třebeš B" 2 - 8 HOŘINĚVES   

V pátek jsme zajížděli k dalšímu utkání na Třebeš v termínu podzimních prázdnin,které nám sebraly naštěstí jen jednoho hráče Malíka,který jel na prázdniny k tetě.Dále jsme bohužel postrádali zraněného Daniela Poláka,Davida Jurčenka a nemocného Pepu Trentafilova,ale které na výbornou zastoupili hráči z mladší přípravky.

Začátek zápasu se nám povedl na výbornou. V prvních 10 minutách jsme měli obrovský tlak a vstřelili jsme díky Martinu Jonášovi dvě branky. Po dvou vstřelených brankách jsem vrátil Martina Jonáše zpátky do obrany, ale bohužel Martin létal stále v oblacích díky vstřeleným gólům, a během dvou minut zařídil díky nesoustředěnosti jednou penaltu (za faul a jeden přímý kop, za plácnutí rukou do balonu). Ještě ke všemu toho domácí využili a vstřelili z toho 2 branky a srovnali skóre na 2:2. Ke konci prvního poločasu dokázal po samostatné akci Erik Novák,který obešel 4 protihráče,vstřelit branku na 2:3 pro nás, a tím taky skončil první poločas. Do druhého poločasu vlétli domácí jako pokropeni živou vodou a dostali nás pod obrovský tlak,ze kterého jsme naštěstí neinkasovali, ale naopak jsme dokázali z protiútoku vstřelit branku Martinem Jonášem na 2:4. Od té doby, jako by na hřišti existovalo jedno mužstvo, a my jsme přidali ještě 4 branky a další spoustu branek ještě nedali. Největší neproměněná šance byla Honzika Kozy,který měl 1000% šanci, sám před prázdnou brankou nikým neatakován a jako by se zalekl a zamířil mimo bránu. Po dnešním utkání bych chtěl pochválit celé mužstvo za nasazení a odvedenou práci v dnešním zápase. Vyzdvihnout bych chtěl výkon Dominika Bačiny na postu stopera v obraně, kdy sbíral všechny balony a byl vždy o krok napřed před soupeřem. Příští týden hrajeme na domácím hřišti poslední podzimní zápas, kdy se utkáme s Novým Hradcem od 12:00. Tento zápas bude mít velký náboj,protože vítěz bude přezimovat na prvním místě,a i když já nerad hraji na výsledky a umístění v tabulce,tak by to byla taková odměna pro trenéry,hráče a jejich rodiče za odvedenou práci na podzim a motivace do další práce.

 

20.10. 2012 - Krásné utkání,se špatným koncem pro náš tým!

HOŘINĚVES 1 - 2 Třebeš dívky

V sobotu na domácím hřišti jsme nastoupili za mlhavého počasí proti týmu Třebeš dívky.Hostující hráčky,které jako dívky mohou být o rok starší než chlapci v mládežnických fotbalových soutěžích,měly výškovou a i fyzickou převahu. A asi díky tomu se naši hráči v prvním poločase zalekli takto velkých dívek a hostující tým nás potrestal dvěma slepenými góly. O poločasové přestávce jsme se snažili naše chlapce nabudit a vysvětlit jim,že výška a fyzická převaha neznamená že jsou lepší fotbalistky než my, a že se jich nebudeme bát.A tak jsme šli do druhého poločasu s tím,že se popereme o vítězství v tomto zápase a zkusili jsme přehodit z útoku do obrany Dominika Bačinu a naopak dát do útoku Martina Jonáše. Tento tah se jevil jako správný recept na vstřelení branky.Hned od začátku druhého poločasu jsme měli mírnou převahu,kdy jsme zahazovali jednu šanci za druhou. Až Martin Jonáš po samostatném uniku na hostující brankářku snížil na 1:2 a náš tlak se zvyšoval a zvyšoval. Bohužel i když se míč několikrát kutálel po brankové čáře, našim hráčům se ho nepovedlo dostat do branky,a tak jsme utrpěli první porážku v sezoně na domácím hřišti a druhou v sezoně celkově.Já bych, i přes prohrané utkání, chtěl vyzdvihnout všechny hráče,že se nevzdávají i za ne dobře vyvíjejícího se stavu a bojují až do poslední minuty.Když budeme takto hrát jako druhý poločas v dalším zápase na Třebši,tak s kouskem štěstí, co jsme teď neměli,nemám strach o to,že nepoznáme další radost z vyhraného utkání.

 

8.10. 2012 - Dnes nás mohl potěšit jen výsledek!

Kobylice 2 - 6 HOŘINĚVES

V netradiční den, a to v pondělí, jsme zajížděli na zápas do Kobylic. Už od prvního pohledu na našeho soupeře bylo znát, že byli vzrůstem menší a i někteří hráči věkově oproti našemu týmu mladší. A díky tomu jsme měli od začátku zápasu územní převahu, kterou jsme potvrdili golem a to po dalekonosné střele Daniela Poláka. Další gol přidal po samostatné akci Erik Novák. Po další, bohužel samostatné, akci přes celé hřiště a všech sedm protihráčů, i když měl několik volných spoluhráčů před brankou, Martin Jonáš proběhl hráči Kobylic jako buldozer a na třikrát dokopal balon do branky. Čtvrtý gol přidal znovu Daniel Polák. Konečné skoré po prvním poločase bylo 0:4 pro nás. Druhý poločas jsme zkusili hráče ze svých postů přemístit na jiné posty,aby zkusili být univerzální. To bohužel bylo pro naši hru něco šíleného. Nejen že se nedařilo si nahrát ani na 1 m balon,ale naši hráči neplnili to, co měli plnit na svých postech.Kličkovali i přes nabídku svých volných spoluhráčů. Hlavní věcí, která mě mrzí, je, že nebyla vidět ani snaha a náznaky bojovnosti. A tak nám domácí tým vstřelil 2 branky. Domácí tým mě velice zaujal, protože má hodně šikovné a věkově mladé hráče, kteří až se dostanou na svou věkovou kategorii, co mají hrát, tak budou rovnocenným a ne-li výborným soupeřem pro všechny další soupeře. Konečné skoré bylo 2:6, když ještě druhý poločas završil hattrick Daniel Polák a 6. gol přidal Dominik Bačina. Po sobotním utkání, kdy jsem já i můj kolega Rudolf Bačina svoje svěřence nemohli vynachválit, tak v porovnání výkonu ze sobotního zápasu a z dnešního zápasu,to je, jak se lidově říká, NEBE a DUDY!

Pokud chtějí kluci být nejlepší, jak pořád říkají na trénincích a v kabině před zápasem, a budou pro to dělat vše, co je v jejich silách, plnit si co mají a dělat vše poctivě a pořádně, i když jim něco nejde nebo se nepodaří, a zvednou hlavu a nebudou to vzdávat a ba naopak, budou se snažit stále to furt dokola opakovat, dokud jim to nepůjde lépe a lépe, budou s pokorou nastupovat ke každému soupeři, ať je poslední nebo první stejně, tak věřím, že i jednou můžou patřit k těm nejlepším,jakými chtějí být!!

 

6.10. 2012 - Krásné utkání,které odměnili diváci bouřlivým potleskem!

HOŘINĚVES 5 - 1 Chlumec B"

V sobotu jsme na domácím hřišti přivítali k dalšímu podzimnímu utkání Chlumec. Začátek zápasu se nám vůbec nepovedl. Hned ve druhé minutě jsme inkasovali gol,když jsme nechali projít přes celou naší půlku hráče Chlumce. Ale to naše kluky velmi nabudilo a hned se snažili o vyrovnání,které přišlo po důrazu Daniela Poláka před bránou.Hned po rozehrání jsme mohli vstřelit další gol,ale bohužel střelu Dominika Bačiny zastavila horní spojnice brány.Na druhé straně opět hostující tým mohl strhnout vedení na svoji stranu, ale trefil tyčku,od které se balon odrazil do našeho golmana, a od našeho golmana znova do tyčky,ale s kupou štěstí to nakonec gol nebyl.První poločas skončil 1:1.Do druhého poločasu jsme vlétli jak uragán. Kluci bojovali a napadali hostující hráče,kteří pod tlakem kupili chyby, a my jsme z toho měli spoustu šancí. Ty proměnil Erik Novák, který vstřelil 2 goly, a po jednom golu vstřelili ještě Daniel Polák a Dominik Bačina. Po krásném utkání,které se našim i hostujícím fanouškům zcela jistě líbilo,byla obě dvě mužstva odměněna bouřlivým potleskem.Chválím celé mužstvo za obrovské nasazení, bojovnost a snahu o nahrávání!!

 

28.9. 2012 - Výhra 5:0 na Třebši.

Třebeš C" 0 - 5 HOŘINĚVES

Podle slov trenérů vynikající výkon od našeho mužstva,které bojovalo a plnilo si vše co mělo a díky tomu vyhrálo na Třebši 0:5.

 

22.9. 2012 - Vybojované vítězství nad Stěžerami.

HOŘINĚVES 2 - 0 Stěžery

 

V sobotu jsme na domácím hřišti přívítali k dalšímu podzimnímu utkání Stěžery. Domácí v kompletním složení, krom nemocného Petra Kopeckého,měli ze začátku zápasu nad soupeřem trochu navrch a začáteční aktivita se proměnila hned v gólovou radost, kdy Daniel Polák z trestného kopu prostřelil vše, co mu stálo v cestě a ujali jsme se vedení 1:0. Zbytek 1. poločasu probíhal ve vyrovnaném průběhu.Do druhého poločasu hosté naskočili aktivně a hned si vytvořili několik golových situací, které naštěstí pro domácí tým neproměnili.Uklidňující branku jsme vstřelili 5 minut před koncem, kdy Martin Jonáš dlouhým nákopem našel Dominika Bačinu, který obešel hostujícího obránce a skvěle zakončil k pravé tyčce a díky tomu mohla propuknout druhá gólová radost v domácím týmu 2:0. Zbytek zápasu se už dohrávalo bez nějakých vyložených šancí na obou stranách, a tak se domácí mohli radovat z druhé výhry v této sezoně. Na konec bych chtěl pochválit všechny domácí hráče za bojovnost, ale i přesto bych chtěl vyzdvihnout výborný výkon Martina Jonáše v obraně a v útoku Dominika Bačinu.

 

13. 9. 2012 - Přátelské utkání starších přípravek v Předměřicích.

Ve čtvrtek 13.9.2012 se starší přípravka s několika hráči mladší přípravky zúčastnila přátelského utkání se starší přípravkou TJ Slavoj Předměřice. Prvních 30 minut se hrálo v počtu 7 + 1. Tento duel skončil remízou 0 : 0. Druhá polovina se hrála v počtu 4 + 1 a duel skončil také remízou, ale 5 : 5.