Starší přípravka

18.10. 2018 - Utkání bez náboje rozděleno po jedné výhře na každou stranu!!
 
Hořiněves 8 : 5 Nový Hradec 
 
Hořiněves 4 : 5 Nový Hradec 
 

Dnes v předehrávce posledního podzimního kola jsme se utkali s mužstvem z Nového Hradce. V utkáních bez velkého nasazení jsme v prvním zaslouženě vyhráli. Ale ve druhém náš profesorský výkon bez bojovnosti a nasazení už na soupeře nestačil a tak jsme zas tentokrát zaslouženě prohráli. Příští čtvrtek nás čeká poslední podzimní utkání a to na domácím hřišti proti mužstvu ze Stěžer.

 
16.10. 2018 - Neurovanné utkání na Třebši!!
 
Třebeš 5 : 5 Hořiněves 
 
Třebeš 2 : 5 Hořiněves 
 

V dnešním všedním dnu jsme zavítali na hřiště Třebše, kde jsme byli nemile překvapeni ze stavu hrací plochy. Přes tohle jsme se snažili přenést a i když nám balon furt skákal, tak jsme se snažili bojovným výkonem soupeře přehrávat a přetlačit, to se nám dařilo, ale i díky snaze o individuální akce jsme ztráceli balon a soupeř to dokázal několikrát potrestat brankou. Ale i tak bych od kluků očekával větší nasazení v utkáních a větší náboj, protože pokud by tam tohle vše bylo, tak bychom soupeře přehráli v každém utkání a né jen v jednom.

 

11.10. 2018 – Jednoznačné utkání!!

Hořiněves 11:0 Třebeš dívky

Hořiněves 5 : 1 Třebeš dívky

V dnešních utkáních jsme měli problém složit sestavu, ale to se nám povedlo díky doplnění z mladší přípravky a v utkáních jsme naprosto po celou dobu dominovali a byli jsme jednoznačně lepší ve všech směrech, jen nás může mrzet velice špatná koncovka, díky které jsme nevstřelili ještě více branek.

 
7.10. 2018 - Vyrovnané utkání skončilo jednou výhrou a jednou prohrou!!
 
Malšova Lhota B" 6 : 7 Hořiněves 
 
Malšova Lhota B" 8 : 5 Hořiněves 
 

Dnes jsme zavítali na hřiště do Malšovy Lhoty, kde nás čekalo mužstvo domácích složené z hráčů, kteří nejsou tolik vytěžované v A“ mužstvu. V prvním utkání naše nasazení a hra ještě byla solidní, kde bylo vidět na hráčích nějaká radost a bojovnost.

Bohužel v druhém utkání jsme začali prohrávat o několik branek a kluci přestali úplně bojovat, skoro jsem je musel přemlouvat, aby ještě hráli a vůbec třeba střídající hráči šli na hřiště, přitom vůbec v téhle kategorii nejde o výsledek, ten je druhořadý, tady se kluci stále učí fotbal a hlavně, aby měli radost z fotbalu. Bohužel už pozoruji delší dobu na některých hráčích, že zápal do fotbalu je o proti jiným hráčům menší než ostatních v mužstvu.  Beru to i na sebe, že nedokážu zatím tolik kluky v táhnout do hry s názvem fotbal. Ale zas nejde to nějakým způsobem tahat na krev, pokud ty hráči budou sportovat, ať už to je fotbal, florbal, atletika, hokej, tak já budu spokojen, hlavně aby dělali co je nejvíc baví a jsou do toho zapálený, protože pokud to dítě nebude bavit, tak můžu se snažit jak chci, tak jim nedokážu pomoc ke zlepšení a to tady konkrétně ve fotbale.

 
 
27.9. 2018 - Výkon a výsledek super!!
 
Hořiněves 10 : 2 Třebechovice 
 
Hořiněves 7 : 4 Třebechovice 
 

V dnešním dni jsme přivítali na domácím hřišti mužstvo Třebechovic. Kde podle slov trenéra jsme byli po celé utkání jednoznačně lepší jak fotbalově, tak nasazením a v každém utkání jsme zaslouženě zvítězili. Za dnešek si po herní stránce zaslouží kluci velikou pochvalu!!

 
23.9. 2018 - Velice kvalitní utkání s lepším koncem pro soupeře!!
 
Malšova Lhota A" 6 : 2 Hořiněves 
 
Malšova Lhota A" 6 : 4 Hořiněves 
 

V dnešních utkáních jsme očekávali velice kvalitní zápasy podle výsledků a doslechu co šlo na mužstvo Malšovy Lhoty a vše se potvrdilo.

V prvním utkání jsme začali dobře a byli jsme aktivnější než domácí a díky tomu jsme šli do vedení 1:2 po poločase, když jsme krom penalty neproměnili spoustu šancí. V druhém poločase ale nám ukázali domácí obrovskou fotbalovou sílu a zaslouženě utkání otočili a zvítězili 6:2.

V druhém zápase jsme chtěli odčinit druhý poločas z prvního a to se nám povedlo skvěle, když jsme soupeře zas začali přehrávat a odstřelovali jsme ho ze všech pozic, to vedlo zas k našemu poločasovému vedení. Bohužel zas přišel druhý poločas a zas domácí ná nás vlétli a strhli utkání na svoji stranu a zaslouženě i v druhém zápase zvítězili.

Za dnešní výkony se nemusíme vůbec stydět, proti nám stál nejspíše jeden z nejkvalitnějších soupeřů v soutěži, který pokud bude pracovat na svoji cestě stálého zlepšení, tak můžou se z nich stát v budoucnu velice kvalitní fotbalisté.

 

13.9. 2018 Velice bojovný a dobrý výkon našich kluků!!

Hořiněves 8 : 4 Předměřice

Hořiněves 7 : 4 Předměřice

 

V dnešním utkání jsme přivítali na domácím hřišti velice dobrý tým z Předměřic, který v kategoriích přípravek pod vedením trenéra Hronka jen rozkvétá.

Věděli jsme, že soupeř bude velice technicky dobře vybaven a bude chtít hrát kombinačně. Tak náš úkol zněl hrát rychle, důrazně a hlavně furt napadat, aby soupeř neměl ani chvilku času na žádné akce. Tohle všechno kluci splnili na jedničku, a když k tomu přidali výbornou koncovku, tak jsme v obouch utkání zaslouženě zvítězili.

Za dnešní výkony si kluci zaslouží velikou pochvalu.

 

10.9. 2018 – Proti vyspělejším soupeřkám jsme vybojovali další výhry!!

FC Hradec dívky 2 : 3 Hořiněves 

FC Hradec dívky 4 : 7 Hořiněves 

V dnešních utkání jsme se utkali na Novém Hradci s dívkami z FC Hradec Králové, které díky tomu, že můžou hrát o rok déle než kluci v kategoriích, tak byli vyspělejší proti nám. Ale kluci byli herně a fotbalově lepší a i když jsme prohrávali souboje, tak jsme po fotbalové stránce dokázali soupeřky předčít a zaslouženě v obou utkáních zvítězit. Super bojovný výkon od kluků, všem patří velká pochvala!!

 

6.9. 2018 Parádní vstup do nové sezony!

Smiřice 3 : 7 Hořiněves 

Smiřice 3 : 7 Hořiněves 

K prvním zápasům jsme zavítali na hřiště do Smiřic, kde jsme se utkali s domácím mužstvem.

Od úvodních minut utkání jsme byli aktivnější a od našich hráčů byli vidět pěkné individuální akce, ale i herní kombinace. Velice mě tohle mužstvo v prvních zápasech překvapilo a můžeme se těšit na to co nám tyhle borečci budou dále předvádět v dalších zápasech.

 
 

7.6. 2018 – Dokázali jsem obhájit titul ve starších přípravkách!!

Hořiněves 5 : 4 Malšova Lhota

Hořiněves 4 : 2 Malšova Lhota

V posledních domácích utkání se nám po velice vydařené sezoně povedlo 2x zvítězit a díky tomu jsme dokázali po druhé za sebou vyhrát Okresní přebor starších přípravek, což je něco fantastického. Ale ještě více nás těší individuální růst některých hráčů našich.

Velkou pochvalu si zaslouží všichni hráči co nastoupili v letošní sezoně za tohle mužstvo a taky za skvěle odvedenou práci trenéra Michala Středy, který v našem klubu působí druhým rokem a po druhé za sebou získává trofej.

 
2.6. 2018 - Spravedlivá dělba bodů!!
 
Vysoká 3 : 3 Hořiněves 
 
Vysoká 4 : 4 Hořiněves
 
V sobotu nás čekalo náročné utkání se silným soupeřem v krásném areálu Vysoká nad Labem.
To že nás čeká težký soupeř jsme věděli, ačkoli jsem se klukům ani slůvkem nezmínil o důležitosti utkání, když dvě výhry by v podstatě znamenali vítězství v celé soutěži, bylo vidět že to kluky svazuje.. 
V prvním utkání na nás soupeř doslova vlétl a rázem vedl 3:0, když my jsme šance neproměnovali, což nás trápí celou jarní sezonu. Velkým týmovým výkonem se nám podařilo utkání vyrovnat a v poslední minutě jsme mohli i vyhrát, škoda, ale 3:3 byl zasloužený konečný výsledek.

Druhé utkání za úporného vedra bylo jak na houpačce a skončilo remízou 4:4, celé utkání jsme byli o trošku lepší, ale bohužel se nám nepovedlo utkání strhnout na svoji stranu. Tým vysoké byl jasně nejlepším týmem se kterým jsme letos utkali a tak nám nezbylo nic jiného než čekat na pomoc našeho největšího rivala, a to kluků z Předměřic, kteří nás nezklamali a 1x vyhráli v Kunčicích a tak máme dále osud soutěže ve svých rukách.Můžeme už ve čtvrtek slavit obhajobu titulu ve starších přípravkách, což by byl obrovský úspěch, ale k tomu ještě musíme ve čtvrtek porazit nepříjemného soupeře z Malšovy Lhoty.
 

24.5. 2018 - Po dobrém výkonu zasloužené dvě výhry!!

Hořiněves 6 : 2 Skřivany

Hořiněves 4 : 1 Skřivany

V dnešním zápase nás čekal velice důrazný a nepříjemný soupeř ze Skřivan. 

V prvním utkání jsme se dostali brzo do vedení a díky tomu jsme hráli po celé utkání uvolněně a vytvářeli si jednu šanci za druhou a jen díky špatné koncovce skončilo utkání jen 6:2. V druhém utkání bylo vše jinak, nepovedlo se nám brzy vstřelit branku, ale byli jsme aktivnější a dostávali se do jedné brankové příležitosti za druhou, ale bez gólového efektu a tak přišel trest z druhé strany a hosté se ujali vedení 0:1. Ale naši hráči přidali na obrátkách a vytvářeli si jednu šanci za druhou a díky tomu jsme začali pomalu a jistě utkání strhávat na svoji stranu a i díky tomu, jsme zaslouženě v druhém utkání zvítězili 4:1.

Dnes výkon našich hráčů byl úplně jinde v porovnání s odfláknutým utkání v Kunčicích.

Když budou kluci pokračovat v podobných výkonech jako dnes, tak se nám může podařit obhájit loňský triumf v celé soutěži starších přípravek.

 
22.5. 2018 - První zaváhání našeho mužstva na jaře!!
 
Kunčice 5 : 5 Hořiněves 
 
Kunčice 7 : 4 Hořiněves 
 

V utkáních prvního a druhého jsme chtěli soupeře přehrát a vstřelit mu co nejvíce branek. Utkání byla ale vyrovnaná, ale naše hrůzostrašná koncovka znamenala nakonec jen jednu remízu, kterou jsme dokázali vybojovat ze stavu 5:2. V druhém utkání jsme byli od začátku aktivnější, ale domácí co vystřelili na naši branku, tak nám skončilo v síti a tak nakonec v druhém utkání zaslouženě zvítězili.

Nic se neděje borci, máme to vše ve svých rukách a další utkání si zas užijeme a zvítězíme.

 
18.5. 2018 - Vybojované dvě vítězství!!
 
Prasek 3 : 6 Hořiněves 
 
Prasek 4 : 6 Hořiněves 
 

V pátečním odpoledni jsme zavítali do pěkného areálu v Prasku. Kde jsme chtěli potvrdit roli favorita a v utkání zvítězit. To se nám nakonec 2 x povedlo, ale vůbec to nešlo lehce, proti kvalitnímu a bojovnému mužstvu domácích jsme se strašně těžko prosazovali a obě dvě utkání bylo vyrovnané a jen naše lepší koncovka znamenala 2 výhry naše.  

10.5. 2018 Nejhorší herní projev v jarní části našeho mužstva nakonec stačil na dvě výhry!!

Hořiněves 3:0 Třebechovice

Hořiněves 5:0 Třebechovice

V dnešních utkáních s mužstvem z Třebechovic jsme čekali velice náročné utkání a dobré herní kvality. Bohužel i když jsme byli v utkání aktivnější, tak to co jsme předváděli v koncovce jsme dlouho na našem hřišti neviděli. Povedlo se nám několikrát netrefit prázdnou branku anebo neuvěřitelně trefit brankáře soupeře. Utkání zdobilo několik nepřesností a celkově dojem z naší předvedené hry nebyl moc dobrý.

Je potřeba obě dvě utkání hodit za hlavu a vše napravit v Prasku jak herně, tak výsledkově.

 
27.4. 2018 - Vybojované vítězství!!
 
Probluz 6 : 9 Hořiněves 
 
Probluz 4 : 6 Hořiněves 
 

Starší přípravka ve všední den zavítala na hřiště do Probluze, kde nás čekal soupeř z podzimu, který nás přímo přejel a vstřelil nám několik branek.

Tak jsme mu to v dnešním utkání chtěli vrátit i s úroky a to se nám povedlo, když i bez našeho hlavního tvořitele hry Filipa Havla jsme dokázali v každém zápase vstřelit několik branek a ještě k tomu zvítězit.

Za dnešní výkon si zaslouží velikou pochvalu Jakub Středa, který vstřelil několik branek a po celé utkání bojoval na 100%.

 
19.4. 2018 - Po pěkném výkonu zasloužené dvě výhry!!
 
Hořiněves  5 : 2 Předměřice 
 
Hořiněves 4 : 1 Předměřice 
 

V dnešním zápase nás čekal soupeř z nedalekých Předměřic, který ovládl podzimní tabulku, věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého v těhle utkáních.

Ale od prvního utkání jsme byli aktivnější a až na pár výjimek jsme byli v každém utkání lepší a jen díky spoustě neproměněných šancí jsme nedokázali zvítězit větším brankovým rozdílem.

Za dnešní výkony si zaslouží všichni kluci velikou pochvalu.

 
14.4. 2018 - Výborný výkon znamenal dvě vítězství!!
 
FC Hradec dívky 2 : 11 Hořiněves
 
FC Hradec dívky 4 : 6 Hořiněves 
 

V prvním zápase jsme podali výborný výkon, kdy nám fungovala kombinace, kterou jsme dokázali i přenést v branky a v utkání vysoko zvítězit 2:11. V druhém zápase jsme soupeři vstřelili rychle branky a předváděli pěkný kombinační fotbal, když ke konci přišlo lehčí povolení a domácí dokázali snížit na rozdíl dvou branek.

Za dnešní výkon si zaslouží všichni kluci obrovskou pochvalu, a pokud budeme předvádět takovéhle herní představení v dalších utkáních, tak můžeme mířit vysoko.

 
5.4. 2018 - Nepovedený výkon, i tak stačil na dvě výhry!!
 
Hořiněves 5 : 2 Lhota pod Libčany
 
Hořiněves 7 : 4 Lhota pod Libčany
 

Po dlouhé zimní přestávce nás dnes čekal neznámý soupeř a to Lhota pod Libčany, tým který hrál druhou skupiny a za celý podzim neprohrál a ukazoval u nás proč..

Hned na začátku utkání jsme se dostaly velmi snadno do vedení 2:0 Středa a Havel, ale pak jsme uplně úplně přestaly hrát a jen výborné zákroky Jirky Strnada nás držely nad vodou, poločas byl 3:0 Středa ale nic zaslouženého, nebyl to fotbal ale zakopávaná když se nedařilo hlavně našim tahounům Havlovi Středovi a Kopeckému, po domluvě o přestávce jsem čekal výrazné zlepšení, ale bylo snad ještě horší konečný výsledek 5:2 Středa, Havel je tedy výrazně lepší než předvená hra což vycítil i soupeř….

Druhé utkání jsem začalo naprosto hrozně a již po 3min. jsme prohrávali zaslouženě 0:2, pak se ale začal náš tým výrazně zvedat, kluci začli bojovat běhat, dokonce si už ji přihrály a tak byl poločasový výsledek 2:2 Havel 2x

Ve druhé půli už to bylo výrazně lepší a dvěmi krásnými brankami Toma KOPECKÉHO se skóre začalo překlápapět v náš prospěch a dalšími góly Středy a 2xJakuba Kopeckého se skóre zastavilo na 7:4.

Celkově dnes nic moc, ale první zápas na přírodní trávě, předtím v podstatě jen jeden trenink na hřišti.Terén byl navíc velice těžky, tak 6 bodů bereme všema deseti a těšíme se že to bude už jen a jen lepší. Dnes bych vyzvedl výkon Toma Kopeckého a Jirky Strnada…jen tak dál

 
12.10. 2017 - Vyrovnané utkání s lídrem soutěže!!
 
Předměřice 5:3 Hořiněves
 
Předměřice 2:4 Hořiněves
 

Za těžkých větrných podmínek jsme nastoupili na hřišti v Předměřicích, kde se nám postavilo domácí mužstvo, které zatím suverénně ovládá soutěž starších přípravek a to dokonce bez jediné prohry.

Podle slov trenéra Michala Středy, byli utkání vyrovnané a pro obě strany bylo těžké hrát proti větru, ale naši borci se s tím skvěle popasovali, a i když nedokázali několik brankových příležitostí proměnit, tak ani v jednom zápase nebyli horším mužstvem, bohužel jen díky horší koncovce první utkání prohráli a v druhém utkání si to vynahradili a zaslouženě zvítězili.

Tohle utkání bylo bohužel pro starší přípravku poslední na podzim a teď budeme čekat na rozhodnutí komise STK, která rozhodne kolik mužstev se bude účastnit na jaře finálové skupiny starších přípravek, doufejme, že ve finálové skupině bude i naše mužstvo, né jen z důvodu, že se může prát o obhajobu soutěže z loňského roku, ale taky proto, že by nás čekala spousta těžkých utkání ve kterých se naši hráči můžou jen a jen zlepšovat.

 
5.10. 2017 - V chladném počasí nás srážela špatná koncovka!!
 
Hořiněves 4:4 Třebechovice 
 
Hořiněves 3:4 Třebechovice
 

V dnešním chladném počasí na velice těžkém terénu jsme se utkali v posledních podzimním domácím zápase s mužstvem Třebechovic. V prvním utkání jsme začali velice chladně a hosté se dostali brzo do vedení 0:1, to nás trošku probudilo a dokázali jsme utkání ještě do poločasu otočit, bohužel hosté začali druhý poločas jako ten první a měli mírnou převahu, ze které vytěžili 3 branky. Když už vypadalo, že naši hráči odejdou poraženi, tak se nevzdali a v posledních minutách dokázali alespoň utkání vyrovnat na 4:4.

V druhém utkání to bylo galapředstavení našich neproměněných šancí, kdy jsme nedokázali prostřelit několikrát hostujícího brankáře a když už jsme ho překonali, tak nás zastavila branková konstrukce. A tak díky tomu, že byla naše špatná koncovka, tak jsme tohle utkání ve kterém jsme byli herně lepší prohráli 3:4.

V posledním podzimním utkání ve čtvrtek zajíždíme na hřiště suverénního mužstva Předměřic, který ještě neztratil ani bod.

 
26.9. 2017 - Herně nepovedené utkání v Dohalicích!!
 
Dohalice 4 : 6 Hořiněves 
 
Dohalice 9 : 9 Hořiněves 
 

V těhle utkání nás čekal jasný úkol 2x zvítězit, aby se nám povedlo nadále ucházet o finálovou jarní skupinu, kde by nás čekali velice kvalitní utkání. To se nám bohužel nepovedlo, protože dnes nešla našim hráčům upřít snaha, ale nedařila se jim kombinace a ani někteří nedokázali prodat svoje individuální schopnosti ani v jednom utkání. Tak ještě uvidíme do konce podzimní části nás čekají dva velice kvalitní soupeři a to Třebechovice a Předměřice, pokud se nám povede prodat naše schopnosti, tak můžeme oba dva soupeře porazit!!

 
16.9. 2017 - 32 branek v síti našeho rivala ze Smiřic!!
 
Smiřice 1 : 19 Hořiněves 
 
Smiřice 1 : 13 Hořiněves 
 

V tomhle utkání nás čekal specifický souboj, kdy ještě v loňské sezoně jsme v kategorii starších přípravek nastupovali v souklubí Smiřice/Hořiněves, tak díky tomu známe prostředí a i některé hráče vzájemně. V obouch utkání jsme měli jasnou herní převahu nad soupeřem, který ve svém kádru měl i hráče mladší přípravky a jen nás může mrzet několik neproměněných šancí, které nás můžou v těžších utkání velice mrzet.

9.9. 2017 - 44 branek, rekorní výhry!!
 
Cerekvice 0 : 24 Hořiněves 
 
Cerekvice 0 : 20 Hořiněves 
 
Po nepodařeném prvním kole, jsme zavítali na hřiště Cerekvic, kde se očekávalo jednoznačné vítězství, to se nakonec potvrdilo a díky 44 brankám vstřeleným, jsme si trošku napravili reputaci ze čtvrtka. Ale tenhle soupeř, který má ve svém základu několik šikovných, ale malinkých fotbalistů nám nemůže být měřítkem.
 
7.9. 2017 - Špatný vstup do nové sezony!!
 
Hořiněves 1 : 8 Probluz 
 
branky - Malý 
 

Dnes starší přípravka zahájila novou sezonu, kdy bude obhajovat prvenství v loňském ročníku.

Vstup ale do nové sezony nám vůbec nevyšel, než jsme se rozkoukali, tak nám mužstvo Probluze vstřelilo 6 branek a rozhodlo o vítězství v prvním utkání, když už se nám nepovedlo nic s utkáním vymyslet. Nakonec se nás jednoznačně herně i výsledkově porazilo 1:8.

 
Hořiněves 6 : 9 Probluz 
 
branky - Havel 5, Malý
 

V druhém zápase jsme klukům domluvili a jejich výkon se rapidně zlepšil, bohužel jsme narazili an špatnou koncovku, díky které jsme i druhé utkání prohráli a hosté které byli v druhém zápase herně horší, využili náš handicap v bráně a to malinký brankář a dokázali nám vstřelit 9 branek. Nám se bohužel z několika šancí povedlo vstřelit jen 6. A tak jsme zaslouženě prohráli 6:9.

Dnešní výkony jsou pro nás velké zklamání, budeme muset si muset probrat na tréninkách jak budeme postupovat v dalších utkání.

 
4.6. 2017 - Ukončili jsme jarní část s bilancí 18 výher z 18 zápasů!!
 
Urbanice 0 : 4 Hořiněves 
 
branky - Středa 3, Havel
 

V prvním utkání jsme byli po celou dobu lepší a jen díky špatné koncovce jsme vstřelili jen 4 branky.

 
Urbanice 0 : 2 Hořiněves
 
branky - Polák, Středa 
 

V druhém utkání jsme dlouho nemohli vstřelit branku, až po individuální akci se prosadil Polák a dostal naše mužstvo do vedení a pak už přidal pojišťující branku Středa a tak se nám podařilo zvítězit v tomhle utkání 0:2.

Tohle utkání bylo poslední v letošní velice úspěšné sezoně, kdy jsme zas navázali na historický úspěch z minulé sezony, kdy mladší žáci ovládli svoji kategorii, tak v letošním roce se to povedlo naší starší přípravce. Klukům patří za to velká pochvala a myslím si, že pro ně to je i veliká motivace na sobě dále pracovat, aby tenhle triumf nebyl jejich poslední. 

 
 
25.5. 2017 - Předávání pohárů korunováno výborným výkonem!!
 
Hořiněves 6 : 2 Třebeš B"
 
branky - Středa 2, Malý 2, Havel, Urban
 

Dnes nás čekal čekal soupeř Třebeš C, ale hlavně také zasloužené předávání poháru za vítězství v celé soutěži z rukou předsedy OFS HK pana Martina Zbořila a ligového brankáře FC HK pana Radima Ottmara, celá událost byla velice příjemná a krásná.

Slabý soupeř nám dnes moc práce nenadělal a tak jsme zaslouženě první utkání vyhráli 6:2.

 

Hořiněves 10 : 2 Třebeš B"
 
branky - Burian 3, Kopecký 3, Polák,Pongo,Malý, Středa
 

Druhé utkání bylo v podobném duchu, když jsme zvýtězili 10:2.

CELKOVĚ OPĚT VELKÁ POCHVALA VŠEM HRÁČŮM ALE I RODIČŮM A BABIČKÁM A DĚDŮM…..ZA FANDĚNÍ…

Ještě nás čeká poslední krok, aby to na jaře bylo 100%.

 
21.5. 2017 - Spanilá jízda pokračuje!!
 
Lhota pod Libčany 1 : 4 Hořiněves 
 
branky - Kopecký Jakub, Středa, Polák Matěj, Havel Filip
 

Dnes nás čekal velmi těžký soupeř a zároveň to bylo utkáni prvního s druhým a to Lhota pod Libčany/ Roudnice – Smiřice/Hořiněves.

Na velmi krásném hřišti a za krásného počasí se hrál pěkný rychlý fotbal.

V prvním utkání šly domácí do vedení sporným gólem přes půl hřiště, ale v zápětí krásně vyrovnal po individuální akci Jakub Kopecký, poté se krásně trefil Mates Polák, netradičně hlavou Fíla Havel a na konečných 1:4 upravil Jakub Středa 

Lhota pod Libčany 1 : 6 Hořiněves 

branky - Polák Matěj 4, Pongo, Frýda

Do druhého utkání jsme vstoupili lépe a před bouřlivým publikem vedli 0:1 gólem Jirky Frýdy, poté sice soupeř po naší hrubce vyrovnal, ale to bylo poslední co jsme jim dovolili, poté už jsme byli jasným pánem na hřišti a po 3 gólech dnes skvěle hrajícího Matese Poláka, jednoho Kryšofa Ponga a jednoho vlastního jsme naprosto zaslouženě vyhráli 1:6 a co to znamená?

TO,ŽE UŽ NÁS V LETOŠNÍ SEZÓNĚ NIKDO NEDOŽENE A NAPROSTO ZASLOUŽENĚ VYHRAJEME OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH PŘÍPRAVEK, UŽ TED SE TĚŠÍME NA KRÁSNÝ POHÁR…..

Dnes budu opět jen a a jen chválit, celý tým se zlepšuje a doufám, že dál bude...

Pohled na tabulku je opravdu krásný a doufám, že ještě ty 4 zápasy dotáhneme do vítězného konce...

11.5. 2017 - Po výborném výkonu další dvě výhry!!

 
Hořiněves 7 : 2 Vysoká 
 
branky -  Staffa Daniel,Středa,Malý,Polák,Burian,Frýda,Kopecký
 
Dnes nás čekal soupeř Vysoké nad Labem a od rána jsem řešil jediný rébus, naše gólmanská jednička Kuba Horák je nemocná, co s tím, kdo půjde chytat, nakonec padla volba na Kryštova Ponga a byla správná.
Již od začátku jsme byli jasně lepší a po velice pěkných akcích jsme vedli zásluhou Daniela Staffy, Kuby Středy, Kuby Malého a Matese Poláka 4:0 poté soupeř po naší hrubce sice snížil, což byl také poločasový výsledek 4:1, poté ale góly Honzíka Buriana,  Jirky Frýdy ,  Jakuba Kopeckého jsme naprosto zaslouženě vyhráli 7:2.
 
Hořiněves 8 : 0 Vysoká 
 
branky - Středa 4, Burian 2, Kopecký,Pongo
 
Do druhého zápasu jsem udělal změnu na místě gólmana a šel chytat ten nejmenší a to Mates Polák. Hned na začátku otevřel skóre Jakub Středa, poté Burian,opět Středič a pak Kuba Kopecký a poločas byl 4:0. Ve druhém poločase jsme ještě přidali další dvě branky a to Kuba Středa, poté Honza Burian a Kryštov Pongo a byl z toho jednozačný výsledek 8:0.
Dnes budu jen chválit, ale opatrně, opravdu dobrým výkonem jsme 2x zaslouženě zvýtězili.
Dnes se na to dalo se na koukat a hodně góĺů padlo po krásných akcích, jasně je co zlepšovat,ale od toho jsou treninky, ale dnes kluci na 1.
A teď se připravit na příští neděli, zajíždíme na horkou půdu do Lhoty pod Libčany a jedeme si pro dalších 6 bodů... :-)
 ZA DNEŠNÍ VÝKON KLUCI VELKÁ GRATULACE.
 
4.5. 2017 - Dnes 2x za 3 body!!
 
Hořiněves 3 : 0 Skřivany 
 

Dnes nás čekal urostlý tým SKŘIVANY/ČERVENĚVES o kterém jsme toho moc nevěděli.

První zápas začal opět naším vlažným výkonem, když jenom kopem balón dopředu a nejsme schopni si 2-3x za sebou pořádně přihrát, ale šlo se do vedení pěkným gólem Daniela Staffy a poločasový výsledek byl 1:0.

V poločase se mě přišel zeptat trenér hostů, zda bychom nepůjčili jejich hráči kopačky (náhodně přijel), když nikdo neměl, nechal ho rozhodčí na mé přimluvení hrát v teniskách, chlapec byl naprosto rozdílovým hráčem, dal nám 3 branky a byl úplně u všeho.Náš výkon byl sice velice bojovný Mates Polák i vyrovnal na 2:2, ale již zmíněný střelec strhl vítězství na stranu hostí. Po zápase jsem začal  mít pochybnosti o totožnosti toho chlapce dle zápisu se jmenoval  Matěj a od začátku na něj křičeli Petře a tak jsem se ho o přestávce zeptal, zda je Matěj, nééé odpověděl hráč, já jsem Petr a tak jsme vyhráli kontumačně 3:0, nevím, komu to pomůže, hráč to obrečel, trenér lhal, jak mohl a FAIR PLAY dostalo na frak… "V šatně tomu dal krásně za pravdu Filip Urban, když říkal trenére a pak že se soupeř neporazí sám".

 

Hořiněves 5 : 1 Skřivany

branky - Burian 3, Staffa Daniel,Středa

Do druhého zápasu jsme vstoupili úplně jinak. Pomohla nejspíše velmi výrazné domluva, že takhle opravdu hrát nemůžeme a všichni do toho musí dát 100% a výkon se výrazně zlepšil. Díky tomu po pěkných akcích jsme vedli v poločase 2:0, kdy za vyzdvihnutí stojí gól Dominika Staffy, kdy po jeho individuální nádherné akci na 2:0 zvyšoval Honza Burian konečně spokojenost. Druhý poločas byl ještě lepší spousta pěkných kombinačních akcí a další dva góly Buriana čímž zkompletoval Hattrick, „gratulace“.J

Poté soupeř sice snížil, ale poslední slovo měl Kuba Středa a ustanovil skóre na konečných 5:1.

Kluci dokázali, že fotbal hrát umí, což všichni víme, ale…………….

Takže celkově gratulace, máme již 30 jarních bodů a jedem dál…. J)))

Jen tak dál.

 
27.4. 2017 - Vydřené dvě vítězství!!
 
Předměřice 1 : 4 Hořiněves 
 
branky - Polák Matěj,Burian, Staffa Daniel,Středa
 

Dnes nás čekal soupeř, který nas v zimní přípravě pokaždé porazil a tak jsem byl zvědav jak to půjde na venkovním hřišti.

K prvnímu utkání jsme nastoupili s nosánkem pěkně nahoru a kluci v domění, že jsou první tabulce vůbec nehráli, po trošku důrazné domluvě jsme přeci jen zaslouženě zvýtězili, když se postupně trefil Jakub Středa, Daniel Staffa, Matěj Polák a Honza Burian a tak byl konečný výsledek 1:4

 
Předměřice 2 : 6 Hořiněves 
 
branky -  Polák Matěj 2, Středa,Urban,Kopecký,Daniel Staffa
 

Do druhého utkání jsme vstoupili o poznání lépe, když se zlepšil hlavně pohyb utočících hráčů a hned to bylo vidět. Postupně se do černého trefil Filip Urban, Jakub Kopecký, Matěj Polák 2x, Jakub Středa a Daniel Staffa a byla z toho zasloužená výhra. 2:6

Hold bez poctivé výkonu všech se soupeř sám neporazí J)) ale za druhý výkon už alespoň malá pochvala.

 
 
20.4. 2017 - Zasloužené dvě vítězství!!
 
Hořiněves 6 : 2 Malšova Lhota 
 
branky - Havel 2, Urban, Polák, Středa, Burian
 

Dnes k nám zavítal soupeř, který nás na podzim 2x porazil a bylo tedy co vracet J

Již od prvních minut bylo jasné, kdo je na hřišti pánem a po pěkných akcích jsme jsme zaslouženě zvítězili 6.2 a to skončilo snad 10 našich gólových 100% šancí nevyužito.

 
Hořiněves 9 : 5 Malšova Lhota 
 
branky - Středa 2, Kopecký Jakub 2, Urban, Staffa Dominik, Burian, Polák, Havel
 

Do druhého zápasu jsme vstoupili přesně opačně, než jsme chtěli a již po chvilce jsme prohrávali 0:1 naprosto laxním přístupem, po důrazné domluvě se vše obrátilo a rázem jsme vedli 8:1, poté přišlo takové uspokojení a spousta drobných chyb a tak zápas skončil celkovým skórem 9:5

Celkově ale dnes ve veliké zimě kluci podali výborný výkon, zaslouženě 2xvyhráli a tak jsme v tabulce po šesti zápasech na prvním místě s plným bodovým ziskem 18 bodů a skóre 40:14. Gratulace

 
15.4. 2017 - Nadělovali jsme v Kunčicích!!
 
Kunčice 1 : 9 Hořiněves 
 
branky - Středa 3, Staffa Daniel 2, Havel, Kopecký Jakub,Polák, Dominik Staffa
 

V prvním utkání jsme jasně dominovali a jen kvůli špatné koncovce jsme nedokázali vstřelit domácím více branek.

 
Kunčice 2 : 7 Hořiněves 
 
branky - Středa  3, Havel, Staffa Daniel,Kopecký Jakub, Frýda
 

Druhé utkání se hrálo nahoru dolu a nám se podařilo proměnit více šancí než domácím, když nás několika výbornými zákroky podržel Jakub Horák.

 
6.4. - 2017 - Jednoznačný vstup do finálové skupiny!!
 
Hořiněves 5 : 2 Stěžery 
 
branky - Staffa Daniel, Staffa Dominik 2, Středa 2 
 

Vstup do jarní části se nám podařil a dokázali jsme porazit po takovém neurovnaném výkonu mužstvo Stěžer.

 
Hořiněves 4 : 2 Stěžery 
 
bŕanky - Staffa Daniel 2, Pongo,Kopecký Jakub
 

V druhém utkání už se herní projev zlepšil, ale bohužel se nám nedařilo vstřelit branky a tak nám musel pomoci několika dobrými zákroky náš brankář Kuba Horák.

 
27.10. 2016 - Výborné zakončení podzimní části!!
 
Hořiněves  7 : 0 Slavie Hradec
 
branky - Burian 2, Středa 2, Staffa Daniel, Kopecký Jakub, Urban
 

V posledním utkání v podzimní části jsme zakončili jednoznačně a vysoko jsme zvítězili 7:0.

 
Hořiněves 11 : 2 Slavie Hradec 
 
branky - Středa 3, Kopecký Jakub 3, Havel 2, Urban 2, Malý 
 

V druhém utkání jsme soupeře přehrávali ještě více a vstřelili jsme mu 11 branek.

I když některé podzimní zápasy se nám nepovedli, tak úkol postoupit do finálové skupiny pro jarní část byl splněn. A až na jaře se ukáže jaká je síla a kvalita tohohle mužstva.

 
20.10. 2016 - Zasloužené vítězství!!
 
Hořiněves 4 : 0 FC Hradec dívky 
 
branky - Havel 2, Středa Urban 
 
V utkání bylo naše mužstvo aktivnější a soupeře drželo na svoji polovině a zaslouženě zvítězilo.
 
Hořiněves 3 : 0 FC Hradec dívky 
 
branky - Urban, Staffa Daniel, Staffa Dominik
 
V druhém utkání už se hra trošku vyrovnala, ale nám se povedlo být v koncovce aktivnější a zaslouženě jsme i v druhém utkání zvítězili.
 
14.10. 2016 - Bohužel máme jen 4 body!!
 
Probluz 1 : 1 Hořiněves 
 
branky - Malý 
 
V utkání jsme začali velice vlažně a domácí se dostali do vedení, pak jsme přidali a domácí jsme začali přehrávat, ale bohužel ze spousty šancí jsme dokázali vstřelit jen jednu branku, která znamenala remízu a zklamání pro nás.
 
Probluz 0 : 4 Hořiněves 
 
branky - Středa 2, Urban, Kopecký
 
V druhém utkání jsme se poučili z prvního a od úvodních minut jsme byli aktivnější a soupeře jsme přehrávali a jen díky velice špatné koncovce tohle utkání neskončilo konečným větším rozdílem. 
 
 
6.10. 2016 - Demolice Cerekvic!!
 
Hořiněves 22 : 0 Cerekvice
 
branky - Středa 7, Havel 4, Jarkovský 3, Kopecký 2, Žák 2,Polák 2, Frýda, Burian
 
Hořiněves 14 : 0 Cerekvice 
 
branky - Polák 5, Horák 4, Středa 2, Burian, Kněžík,Malý
 
Tyhle utkání nemají pro nás vůbec žádný význam, našim hráčům by dal mnohem více trénink. A klukům a dívkám z Cerekvic by určitě prospělo více trénovat a nebo hrát ve svojich věkových kategoriích.
 
1.10. 2016 - Kvalitní utkání s lepším koncem pro nás!!
 
Předměřice 4 : 5 Hořiněves 
 
branky - Středa 2, Polák 2, Kopecký
 
V utkání jsme od úvodních minut dominovali a jen bohužel velice špatná koncovka našich hráčů nechávala utkání po výsledkové podobě až do závěrečných minut vyrovnané.
 
Předměřice 1 : 4 Hořiněves 
 
branky : Polák 2, Staffa Daniel, Středa
 
V  druhém utkání už byla hra vyrovnanější, když v zahazování šancí jsme se s domácíma v tomhle utkání střídali a bylo až neuvěřitelné co naši hráči, ale i soupeře dokázali neproměnit. Nakonec v závěrečných minutách jsme utkání strhli ve svůj prospěch. Poprvé v sezoně jsme dokázali vyhrát obě dvě utkání a to nám snad pomůže k vytyčenému podzimnímu cíli a to skončit v tabulce do 5. místa a postoupit do finálové skupiny pro jarní část.
 
22.9. 2016 Bohužel zbytečně ztracený druhý zápas!!
 
Hořiněves 8 : 3 Vysoká 
 
branky - Polák 4, Středa 2, Pongo, Burian
 
V první zápase jsme po celé utkání dominovali a zaslouženě v utkání zvítězili.
 
Hořiněves 5 : 6 Vysoká 
 
branky - Polák 2, Středa, Kněžík,Havel
 
V druhém zápase jsme vstoupili aktivněji a brzy jsme se dostali do vedení 2:0, pak hosté z rychlých protiútoků nám dávali branky až skoré utkání otočili na 2:3. Pak zas naše mužstvo zaplo a otočilo utkání na stav 5:3, ale bohužel během 5 minut nám hosté vstřelili 3 branky po individuálních chybách našich hráčů a nejspíše díky tomu zaslouženě zvítězili 5:6.
 
16.9. 2016 Jedna výhra a jedna prohra!!
 
Stěžery 3 : 2 Hořiněves 
 
branky - Středa, Frýda 
 
V prvním zápase jsme doháněli celý zápas dvoubrankové manko, ale po celé utkání jsme byli aktivnější a lepší, bohužel jsme neproměnili soustu šancí, a když už se nám povedlo vyrovnat a měli jsme 3 samostatné nájezdy, které jsme neproměnili, tak domácí nám vstřelili v poslední minutě branku na 3:2.
 
Stěžery 2 : 6 Hořiněves
 
branky - Středa 3, Malý, Staffa Dominik, Frýda
 
V druhém zápase jsme dominovali a jen jediný velký rozdíl mezi prvním a tímhle zápasem byl v tom, že jsme dokázali proměnit alespoň z té spousty šancí 6 a zaslouženě v druhém utkání zvítězili. Za dnešní výkony si zaslouží kluci velkou pochvalu.
 
 
8.9. Zasloužené dvě výhry!!
 
Hořiněves 5 : 2  Třebeš 
 
branky - Polák 2, Středa 2, Malý
 
V dnešních utkáních jsme chtěli napravit dojem z minulého kola v Malšově Lhotě a to se nám povedlo dokonale. Když jsme od úvodních minut v utkání dominovali a díky individuálním schopnostem Matěje Poláka zaslouženě v utkání zvítězili.
 
Hořiněves 6 : 2 Třebeš 
 
branky - Polák 4, Středa, Burian
 
V druhém utkání jsme nezačali dobře, když hostující mužstvo se dostalo do vedení, ale naše síla mužstva je veliká a přes mírný tlak po celé utkání jsme skoré utkání otočili a zaslouženě vysoko zvítězili.
 
3.9. Dvě smolné prohry!!
 
Malšova Lhota 5 : 3 Hořiněves 
 
branky -  Burian, Kopecký, Frýda
 
První utkání sezony se nám vůbec nepovedlo, i když jsme byli v utkání aktivnější, tak hosté díky tomu, že mají ve svém středu skvělého hráče trestali každou individuální chybu a tak v utkání zaslouženě zvítězili!!
 
Malšova Lhota 4 : 3 Hořiněves 
 
branky - Kopecký 2, Havel
 
V druhém hraném utkání jsme zas byli lepší, jen se nám nedařilo proměnovat šance a tak bohužel ani vedení 2:3 dvě minuty před koncem utkání nestačilo k vítěztsví a domácí utkání dvěma slepenýma brankami otočili a zvítězili i po druhé 4:3.
Výkon od našich hráčů nebyl špatný, ale rozhodlo neproměnování šancí a asi i díky nesehranosti spousta individuálních chyb.