Starší přípravka

14.4. 2018 - Výborný výkon znamenal dvě vítězství!!
 
FC Hradec dívky 2 : 11 Hořiněves
 
FC Hradec dívky 4 : 6 Hořiněves 
 

V prvním zápase jsme podali výborný výkon, kdy nám fungovala kombinace, kterou jsme dokázali i přenést v branky a v utkání vysoko zvítězit 2:11. V druhém zápase jsme soupeři vstřelili rychle branky a předváděli pěkný kombinační fotbal, když ke konci přišlo lehčí povolení a domácí dokázali snížit na rozdíl dvou branek.

Za dnešní výkon si zaslouží všichni kluci obrovskou pochvalu, a pokud budeme předvádět takovéhle herní představení v dalších utkáních, tak můžeme mířit vysoko.

 
5.4. 2018 - Nepovedený výkon, i tak stačil na dvě výhry!!
 
Hořiněves 5 : 2 Lhota pod Libčany
 
Hořiněves 7 : 4 Lhota pod Libčany
 

Po dlouhé zimní přestávce nás dnes čekal neznámý soupeř a to Lhota pod Libčany, tým který hrál druhou skupiny a za celý podzim neprohrál a ukazoval u nás proč..

Hned na začátku utkání jsme se dostaly velmi snadno do vedení 2:0 Středa a Havel, ale pak jsme uplně úplně přestaly hrát a jen výborné zákroky Jirky Strnada nás držely nad vodou, poločas byl 3:0 Středa ale nic zaslouženého, nebyl to fotbal ale zakopávaná když se nedařilo hlavně našim tahounům Havlovi Středovi a Kopeckému, po domluvě o přestávce jsem čekal výrazné zlepšení, ale bylo snad ještě horší konečný výsledek 5:2 Středa, Havel je tedy výrazně lepší než předvená hra což vycítil i soupeř….

Druhé utkání jsem začalo naprosto hrozně a již po 3min. jsme prohrávali zaslouženě 0:2, pak se ale začal náš tým výrazně zvedat, kluci začli bojovat běhat, dokonce si už ji přihrály a tak byl poločasový výsledek 2:2 Havel 2x

Ve druhé půli už to bylo výrazně lepší a dvěmi krásnými brankami Toma KOPECKÉHO se skóre začalo překlápapět v náš prospěch a dalšími góly Středy a 2xJakuba Kopeckého se skóre zastavilo na 7:4.

Celkově dnes nic moc, ale první zápas na přírodní trávě, předtím v podstatě jen jeden trenink na hřišti.Terén byl navíc velice těžky, tak 6 bodů bereme všema deseti a těšíme se že to bude už jen a jen lepší. Dnes bych vyzvedl výkon Toma Kopeckého a Jirky Strnada…jen tak dál

 
12.10. 2017 - Vyrovnané utkání s lídrem soutěže!!
 
Předměřice 5:3 Hořiněves
 
Předměřice 2:4 Hořiněves
 

Za těžkých větrných podmínek jsme nastoupili na hřišti v Předměřicích, kde se nám postavilo domácí mužstvo, které zatím suverénně ovládá soutěž starších přípravek a to dokonce bez jediné prohry.

Podle slov trenéra Michala Středy, byli utkání vyrovnané a pro obě strany bylo těžké hrát proti větru, ale naši borci se s tím skvěle popasovali, a i když nedokázali několik brankových příležitostí proměnit, tak ani v jednom zápase nebyli horším mužstvem, bohužel jen díky horší koncovce první utkání prohráli a v druhém utkání si to vynahradili a zaslouženě zvítězili.

Tohle utkání bylo bohužel pro starší přípravku poslední na podzim a teď budeme čekat na rozhodnutí komise STK, která rozhodne kolik mužstev se bude účastnit na jaře finálové skupiny starších přípravek, doufejme, že ve finálové skupině bude i naše mužstvo, né jen z důvodu, že se může prát o obhajobu soutěže z loňského roku, ale taky proto, že by nás čekala spousta těžkých utkání ve kterých se naši hráči můžou jen a jen zlepšovat.

 
5.10. 2017 - V chladném počasí nás srážela špatná koncovka!!
 
Hořiněves 4:4 Třebechovice 
 
Hořiněves 3:4 Třebechovice
 

V dnešním chladném počasí na velice těžkém terénu jsme se utkali v posledních podzimním domácím zápase s mužstvem Třebechovic. V prvním utkání jsme začali velice chladně a hosté se dostali brzo do vedení 0:1, to nás trošku probudilo a dokázali jsme utkání ještě do poločasu otočit, bohužel hosté začali druhý poločas jako ten první a měli mírnou převahu, ze které vytěžili 3 branky. Když už vypadalo, že naši hráči odejdou poraženi, tak se nevzdali a v posledních minutách dokázali alespoň utkání vyrovnat na 4:4.

V druhém utkání to bylo galapředstavení našich neproměněných šancí, kdy jsme nedokázali prostřelit několikrát hostujícího brankáře a když už jsme ho překonali, tak nás zastavila branková konstrukce. A tak díky tomu, že byla naše špatná koncovka, tak jsme tohle utkání ve kterém jsme byli herně lepší prohráli 3:4.

V posledním podzimním utkání ve čtvrtek zajíždíme na hřiště suverénního mužstva Předměřic, který ještě neztratil ani bod.

 
26.9. 2017 - Herně nepovedené utkání v Dohalicích!!
 
Dohalice 4 : 6 Hořiněves 
 
Dohalice 9 : 9 Hořiněves 
 

V těhle utkání nás čekal jasný úkol 2x zvítězit, aby se nám povedlo nadále ucházet o finálovou jarní skupinu, kde by nás čekali velice kvalitní utkání. To se nám bohužel nepovedlo, protože dnes nešla našim hráčům upřít snaha, ale nedařila se jim kombinace a ani někteří nedokázali prodat svoje individuální schopnosti ani v jednom utkání. Tak ještě uvidíme do konce podzimní části nás čekají dva velice kvalitní soupeři a to Třebechovice a Předměřice, pokud se nám povede prodat naše schopnosti, tak můžeme oba dva soupeře porazit!!

 
16.9. 2017 - 32 branek v síti našeho rivala ze Smiřic!!
 
Smiřice 1 : 19 Hořiněves 
 
Smiřice 1 : 13 Hořiněves 
 

V tomhle utkání nás čekal specifický souboj, kdy ještě v loňské sezoně jsme v kategorii starších přípravek nastupovali v souklubí Smiřice/Hořiněves, tak díky tomu známe prostředí a i některé hráče vzájemně. V obouch utkání jsme měli jasnou herní převahu nad soupeřem, který ve svém kádru měl i hráče mladší přípravky a jen nás může mrzet několik neproměněných šancí, které nás můžou v těžších utkání velice mrzet.

9.9. 2017 - 44 branek, rekorní výhry!!
 
Cerekvice 0 : 24 Hořiněves 
 
Cerekvice 0 : 20 Hořiněves 
 
Po nepodařeném prvním kole, jsme zavítali na hřiště Cerekvic, kde se očekávalo jednoznačné vítězství, to se nakonec potvrdilo a díky 44 brankám vstřeleným, jsme si trošku napravili reputaci ze čtvrtka. Ale tenhle soupeř, který má ve svém základu několik šikovných, ale malinkých fotbalistů nám nemůže být měřítkem.
 
7.9. 2017 - Špatný vstup do nové sezony!!
 
Hořiněves 1 : 8 Probluz 
 
branky - Malý 
 

Dnes starší přípravka zahájila novou sezonu, kdy bude obhajovat prvenství v loňském ročníku.

Vstup ale do nové sezony nám vůbec nevyšel, než jsme se rozkoukali, tak nám mužstvo Probluze vstřelilo 6 branek a rozhodlo o vítězství v prvním utkání, když už se nám nepovedlo nic s utkáním vymyslet. Nakonec se nás jednoznačně herně i výsledkově porazilo 1:8.

 
Hořiněves 6 : 9 Probluz 
 
branky - Havel 5, Malý
 

V druhém zápase jsme klukům domluvili a jejich výkon se rapidně zlepšil, bohužel jsme narazili an špatnou koncovku, díky které jsme i druhé utkání prohráli a hosté které byli v druhém zápase herně horší, využili náš handicap v bráně a to malinký brankář a dokázali nám vstřelit 9 branek. Nám se bohužel z několika šancí povedlo vstřelit jen 6. A tak jsme zaslouženě prohráli 6:9.

Dnešní výkony jsou pro nás velké zklamání, budeme muset si muset probrat na tréninkách jak budeme postupovat v dalších utkání.

 
4.6. 2017 - Ukončili jsme jarní část s bilancí 18 výher z 18 zápasů!!
 
Urbanice 0 : 4 Hořiněves 
 
branky - Středa 3, Havel
 

V prvním utkání jsme byli po celou dobu lepší a jen díky špatné koncovce jsme vstřelili jen 4 branky.

 
Urbanice 0 : 2 Hořiněves
 
branky - Polák, Středa 
 

V druhém utkání jsme dlouho nemohli vstřelit branku, až po individuální akci se prosadil Polák a dostal naše mužstvo do vedení a pak už přidal pojišťující branku Středa a tak se nám podařilo zvítězit v tomhle utkání 0:2.

Tohle utkání bylo poslední v letošní velice úspěšné sezoně, kdy jsme zas navázali na historický úspěch z minulé sezony, kdy mladší žáci ovládli svoji kategorii, tak v letošním roce se to povedlo naší starší přípravce. Klukům patří za to velká pochvala a myslím si, že pro ně to je i veliká motivace na sobě dále pracovat, aby tenhle triumf nebyl jejich poslední. 

 
 
25.5. 2017 - Předávání pohárů korunováno výborným výkonem!!
 
Hořiněves 6 : 2 Třebeš B"
 
branky - Středa 2, Malý 2, Havel, Urban
 

Dnes nás čekal čekal soupeř Třebeš C, ale hlavně také zasloužené předávání poháru za vítězství v celé soutěži z rukou předsedy OFS HK pana Martina Zbořila a ligového brankáře FC HK pana Radima Ottmara, celá událost byla velice příjemná a krásná.

Slabý soupeř nám dnes moc práce nenadělal a tak jsme zaslouženě první utkání vyhráli 6:2.

 

Hořiněves 10 : 2 Třebeš B"
 
branky - Burian 3, Kopecký 3, Polák,Pongo,Malý, Středa
 

Druhé utkání bylo v podobném duchu, když jsme zvýtězili 10:2.

CELKOVĚ OPĚT VELKÁ POCHVALA VŠEM HRÁČŮM ALE I RODIČŮM A BABIČKÁM A DĚDŮM…..ZA FANDĚNÍ…

Ještě nás čeká poslední krok, aby to na jaře bylo 100%.

 
21.5. 2017 - Spanilá jízda pokračuje!!
 
Lhota pod Libčany 1 : 4 Hořiněves 
 
branky - Kopecký Jakub, Středa, Polák Matěj, Havel Filip
 

Dnes nás čekal velmi těžký soupeř a zároveň to bylo utkáni prvního s druhým a to Lhota pod Libčany/ Roudnice – Smiřice/Hořiněves.

Na velmi krásném hřišti a za krásného počasí se hrál pěkný rychlý fotbal.

V prvním utkání šly domácí do vedení sporným gólem přes půl hřiště, ale v zápětí krásně vyrovnal po individuální akci Jakub Kopecký, poté se krásně trefil Mates Polák, netradičně hlavou Fíla Havel a na konečných 1:4 upravil Jakub Středa 

Lhota pod Libčany 1 : 6 Hořiněves 

branky - Polák Matěj 4, Pongo, Frýda

Do druhého utkání jsme vstoupili lépe a před bouřlivým publikem vedli 0:1 gólem Jirky Frýdy, poté sice soupeř po naší hrubce vyrovnal, ale to bylo poslední co jsme jim dovolili, poté už jsme byli jasným pánem na hřišti a po 3 gólech dnes skvěle hrajícího Matese Poláka, jednoho Kryšofa Ponga a jednoho vlastního jsme naprosto zaslouženě vyhráli 1:6 a co to znamená?

TO,ŽE UŽ NÁS V LETOŠNÍ SEZÓNĚ NIKDO NEDOŽENE A NAPROSTO ZASLOUŽENĚ VYHRAJEME OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH PŘÍPRAVEK, UŽ TED SE TĚŠÍME NA KRÁSNÝ POHÁR…..

Dnes budu opět jen a a jen chválit, celý tým se zlepšuje a doufám, že dál bude...

Pohled na tabulku je opravdu krásný a doufám, že ještě ty 4 zápasy dotáhneme do vítězného konce...

11.5. 2017 - Po výborném výkonu další dvě výhry!!

 
Hořiněves 7 : 2 Vysoká 
 
branky -  Staffa Daniel,Středa,Malý,Polák,Burian,Frýda,Kopecký
 
Dnes nás čekal soupeř Vysoké nad Labem a od rána jsem řešil jediný rébus, naše gólmanská jednička Kuba Horák je nemocná, co s tím, kdo půjde chytat, nakonec padla volba na Kryštova Ponga a byla správná.
Již od začátku jsme byli jasně lepší a po velice pěkných akcích jsme vedli zásluhou Daniela Staffy, Kuby Středy, Kuby Malého a Matese Poláka 4:0 poté soupeř po naší hrubce sice snížil, což byl také poločasový výsledek 4:1, poté ale góly Honzíka Buriana,  Jirky Frýdy ,  Jakuba Kopeckého jsme naprosto zaslouženě vyhráli 7:2.
 
Hořiněves 8 : 0 Vysoká 
 
branky - Středa 4, Burian 2, Kopecký,Pongo
 
Do druhého zápasu jsem udělal změnu na místě gólmana a šel chytat ten nejmenší a to Mates Polák. Hned na začátku otevřel skóre Jakub Středa, poté Burian,opět Středič a pak Kuba Kopecký a poločas byl 4:0. Ve druhém poločase jsme ještě přidali další dvě branky a to Kuba Středa, poté Honza Burian a Kryštov Pongo a byl z toho jednozačný výsledek 8:0.
Dnes budu jen chválit, ale opatrně, opravdu dobrým výkonem jsme 2x zaslouženě zvýtězili.
Dnes se na to dalo se na koukat a hodně góĺů padlo po krásných akcích, jasně je co zlepšovat,ale od toho jsou treninky, ale dnes kluci na 1.
A teď se připravit na příští neděli, zajíždíme na horkou půdu do Lhoty pod Libčany a jedeme si pro dalších 6 bodů... :-)
 ZA DNEŠNÍ VÝKON KLUCI VELKÁ GRATULACE.
 
4.5. 2017 - Dnes 2x za 3 body!!
 
Hořiněves 3 : 0 Skřivany 
 

Dnes nás čekal urostlý tým SKŘIVANY/ČERVENĚVES o kterém jsme toho moc nevěděli.

První zápas začal opět naším vlažným výkonem, když jenom kopem balón dopředu a nejsme schopni si 2-3x za sebou pořádně přihrát, ale šlo se do vedení pěkným gólem Daniela Staffy a poločasový výsledek byl 1:0.

V poločase se mě přišel zeptat trenér hostů, zda bychom nepůjčili jejich hráči kopačky (náhodně přijel), když nikdo neměl, nechal ho rozhodčí na mé přimluvení hrát v teniskách, chlapec byl naprosto rozdílovým hráčem, dal nám 3 branky a byl úplně u všeho.Náš výkon byl sice velice bojovný Mates Polák i vyrovnal na 2:2, ale již zmíněný střelec strhl vítězství na stranu hostí. Po zápase jsem začal  mít pochybnosti o totožnosti toho chlapce dle zápisu se jmenoval  Matěj a od začátku na něj křičeli Petře a tak jsem se ho o přestávce zeptal, zda je Matěj, nééé odpověděl hráč, já jsem Petr a tak jsme vyhráli kontumačně 3:0, nevím, komu to pomůže, hráč to obrečel, trenér lhal, jak mohl a FAIR PLAY dostalo na frak… "V šatně tomu dal krásně za pravdu Filip Urban, když říkal trenére a pak že se soupeř neporazí sám".

 

Hořiněves 5 : 1 Skřivany

branky - Burian 3, Staffa Daniel,Středa

Do druhého zápasu jsme vstoupili úplně jinak. Pomohla nejspíše velmi výrazné domluva, že takhle opravdu hrát nemůžeme a všichni do toho musí dát 100% a výkon se výrazně zlepšil. Díky tomu po pěkných akcích jsme vedli v poločase 2:0, kdy za vyzdvihnutí stojí gól Dominika Staffy, kdy po jeho individuální nádherné akci na 2:0 zvyšoval Honza Burian konečně spokojenost. Druhý poločas byl ještě lepší spousta pěkných kombinačních akcí a další dva góly Buriana čímž zkompletoval Hattrick, „gratulace“.J

Poté soupeř sice snížil, ale poslední slovo měl Kuba Středa a ustanovil skóre na konečných 5:1.

Kluci dokázali, že fotbal hrát umí, což všichni víme, ale…………….

Takže celkově gratulace, máme již 30 jarních bodů a jedem dál…. J)))

Jen tak dál.

 
27.4. 2017 - Vydřené dvě vítězství!!
 
Předměřice 1 : 4 Hořiněves 
 
branky - Polák Matěj,Burian, Staffa Daniel,Středa
 

Dnes nás čekal soupeř, který nas v zimní přípravě pokaždé porazil a tak jsem byl zvědav jak to půjde na venkovním hřišti.

K prvnímu utkání jsme nastoupili s nosánkem pěkně nahoru a kluci v domění, že jsou první tabulce vůbec nehráli, po trošku důrazné domluvě jsme přeci jen zaslouženě zvýtězili, když se postupně trefil Jakub Středa, Daniel Staffa, Matěj Polák a Honza Burian a tak byl konečný výsledek 1:4

 
Předměřice 2 : 6 Hořiněves 
 
branky -  Polák Matěj 2, Středa,Urban,Kopecký,Daniel Staffa
 

Do druhého utkání jsme vstoupili o poznání lépe, když se zlepšil hlavně pohyb utočících hráčů a hned to bylo vidět. Postupně se do černého trefil Filip Urban, Jakub Kopecký, Matěj Polák 2x, Jakub Středa a Daniel Staffa a byla z toho zasloužená výhra. 2:6

Hold bez poctivé výkonu všech se soupeř sám neporazí J)) ale za druhý výkon už alespoň malá pochvala.

 
 
20.4. 2017 - Zasloužené dvě vítězství!!
 
Hořiněves 6 : 2 Malšova Lhota 
 
branky - Havel 2, Urban, Polák, Středa, Burian
 

Dnes k nám zavítal soupeř, který nás na podzim 2x porazil a bylo tedy co vracet J

Již od prvních minut bylo jasné, kdo je na hřišti pánem a po pěkných akcích jsme jsme zaslouženě zvítězili 6.2 a to skončilo snad 10 našich gólových 100% šancí nevyužito.

 
Hořiněves 9 : 5 Malšova Lhota 
 
branky - Středa 2, Kopecký Jakub 2, Urban, Staffa Dominik, Burian, Polák, Havel
 

Do druhého zápasu jsme vstoupili přesně opačně, než jsme chtěli a již po chvilce jsme prohrávali 0:1 naprosto laxním přístupem, po důrazné domluvě se vše obrátilo a rázem jsme vedli 8:1, poté přišlo takové uspokojení a spousta drobných chyb a tak zápas skončil celkovým skórem 9:5

Celkově ale dnes ve veliké zimě kluci podali výborný výkon, zaslouženě 2xvyhráli a tak jsme v tabulce po šesti zápasech na prvním místě s plným bodovým ziskem 18 bodů a skóre 40:14. Gratulace

 
15.4. 2017 - Nadělovali jsme v Kunčicích!!
 
Kunčice 1 : 9 Hořiněves 
 
branky - Středa 3, Staffa Daniel 2, Havel, Kopecký Jakub,Polák, Dominik Staffa
 

V prvním utkání jsme jasně dominovali a jen kvůli špatné koncovce jsme nedokázali vstřelit domácím více branek.

 
Kunčice 2 : 7 Hořiněves 
 
branky - Středa  3, Havel, Staffa Daniel,Kopecký Jakub, Frýda
 

Druhé utkání se hrálo nahoru dolu a nám se podařilo proměnit více šancí než domácím, když nás několika výbornými zákroky podržel Jakub Horák.

 
6.4. - 2017 - Jednoznačný vstup do finálové skupiny!!
 
Hořiněves 5 : 2 Stěžery 
 
branky - Staffa Daniel, Staffa Dominik 2, Středa 2 
 

Vstup do jarní části se nám podařil a dokázali jsme porazit po takovém neurovnaném výkonu mužstvo Stěžer.

 
Hořiněves 4 : 2 Stěžery 
 
bŕanky - Staffa Daniel 2, Pongo,Kopecký Jakub
 

V druhém utkání už se herní projev zlepšil, ale bohužel se nám nedařilo vstřelit branky a tak nám musel pomoci několika dobrými zákroky náš brankář Kuba Horák.

 
27.10. 2016 - Výborné zakončení podzimní části!!
 
Hořiněves  7 : 0 Slavie Hradec
 
branky - Burian 2, Středa 2, Staffa Daniel, Kopecký Jakub, Urban
 

V posledním utkání v podzimní části jsme zakončili jednoznačně a vysoko jsme zvítězili 7:0.

 
Hořiněves 11 : 2 Slavie Hradec 
 
branky - Středa 3, Kopecký Jakub 3, Havel 2, Urban 2, Malý 
 

V druhém utkání jsme soupeře přehrávali ještě více a vstřelili jsme mu 11 branek.

I když některé podzimní zápasy se nám nepovedli, tak úkol postoupit do finálové skupiny pro jarní část byl splněn. A až na jaře se ukáže jaká je síla a kvalita tohohle mužstva.

 
20.10. 2016 - Zasloužené vítězství!!
 
Hořiněves 4 : 0 FC Hradec dívky 
 
branky - Havel 2, Středa Urban 
 
V utkání bylo naše mužstvo aktivnější a soupeře drželo na svoji polovině a zaslouženě zvítězilo.
 
Hořiněves 3 : 0 FC Hradec dívky 
 
branky - Urban, Staffa Daniel, Staffa Dominik
 
V druhém utkání už se hra trošku vyrovnala, ale nám se povedlo být v koncovce aktivnější a zaslouženě jsme i v druhém utkání zvítězili.
 
14.10. 2016 - Bohužel máme jen 4 body!!
 
Probluz 1 : 1 Hořiněves 
 
branky - Malý 
 
V utkání jsme začali velice vlažně a domácí se dostali do vedení, pak jsme přidali a domácí jsme začali přehrávat, ale bohužel ze spousty šancí jsme dokázali vstřelit jen jednu branku, která znamenala remízu a zklamání pro nás.
 
Probluz 0 : 4 Hořiněves 
 
branky - Středa 2, Urban, Kopecký
 
V druhém utkání jsme se poučili z prvního a od úvodních minut jsme byli aktivnější a soupeře jsme přehrávali a jen díky velice špatné koncovce tohle utkání neskončilo konečným větším rozdílem. 
 
 
6.10. 2016 - Demolice Cerekvic!!
 
Hořiněves 22 : 0 Cerekvice
 
branky - Středa 7, Havel 4, Jarkovský 3, Kopecký 2, Žák 2,Polák 2, Frýda, Burian
 
Hořiněves 14 : 0 Cerekvice 
 
branky - Polák 5, Horák 4, Středa 2, Burian, Kněžík,Malý
 
Tyhle utkání nemají pro nás vůbec žádný význam, našim hráčům by dal mnohem více trénink. A klukům a dívkám z Cerekvic by určitě prospělo více trénovat a nebo hrát ve svojich věkových kategoriích.
 
1.10. 2016 - Kvalitní utkání s lepším koncem pro nás!!
 
Předměřice 4 : 5 Hořiněves 
 
branky - Středa 2, Polák 2, Kopecký
 
V utkání jsme od úvodních minut dominovali a jen bohužel velice špatná koncovka našich hráčů nechávala utkání po výsledkové podobě až do závěrečných minut vyrovnané.
 
Předměřice 1 : 4 Hořiněves 
 
branky : Polák 2, Staffa Daniel, Středa
 
V  druhém utkání už byla hra vyrovnanější, když v zahazování šancí jsme se s domácíma v tomhle utkání střídali a bylo až neuvěřitelné co naši hráči, ale i soupeře dokázali neproměnit. Nakonec v závěrečných minutách jsme utkání strhli ve svůj prospěch. Poprvé v sezoně jsme dokázali vyhrát obě dvě utkání a to nám snad pomůže k vytyčenému podzimnímu cíli a to skončit v tabulce do 5. místa a postoupit do finálové skupiny pro jarní část.
 
22.9. 2016 Bohužel zbytečně ztracený druhý zápas!!
 
Hořiněves 8 : 3 Vysoká 
 
branky - Polák 4, Středa 2, Pongo, Burian
 
V první zápase jsme po celé utkání dominovali a zaslouženě v utkání zvítězili.
 
Hořiněves 5 : 6 Vysoká 
 
branky - Polák 2, Středa, Kněžík,Havel
 
V druhém zápase jsme vstoupili aktivněji a brzy jsme se dostali do vedení 2:0, pak hosté z rychlých protiútoků nám dávali branky až skoré utkání otočili na 2:3. Pak zas naše mužstvo zaplo a otočilo utkání na stav 5:3, ale bohužel během 5 minut nám hosté vstřelili 3 branky po individuálních chybách našich hráčů a nejspíše díky tomu zaslouženě zvítězili 5:6.
 
16.9. 2016 Jedna výhra a jedna prohra!!
 
Stěžery 3 : 2 Hořiněves 
 
branky - Středa, Frýda 
 
V prvním zápase jsme doháněli celý zápas dvoubrankové manko, ale po celé utkání jsme byli aktivnější a lepší, bohužel jsme neproměnili soustu šancí, a když už se nám povedlo vyrovnat a měli jsme 3 samostatné nájezdy, které jsme neproměnili, tak domácí nám vstřelili v poslední minutě branku na 3:2.
 
Stěžery 2 : 6 Hořiněves
 
branky - Středa 3, Malý, Staffa Dominik, Frýda
 
V druhém zápase jsme dominovali a jen jediný velký rozdíl mezi prvním a tímhle zápasem byl v tom, že jsme dokázali proměnit alespoň z té spousty šancí 6 a zaslouženě v druhém utkání zvítězili. Za dnešní výkony si zaslouží kluci velkou pochvalu.
 
 
8.9. Zasloužené dvě výhry!!
 
Hořiněves 5 : 2  Třebeš 
 
branky - Polák 2, Středa 2, Malý
 
V dnešních utkáních jsme chtěli napravit dojem z minulého kola v Malšově Lhotě a to se nám povedlo dokonale. Když jsme od úvodních minut v utkání dominovali a díky individuálním schopnostem Matěje Poláka zaslouženě v utkání zvítězili.
 
Hořiněves 6 : 2 Třebeš 
 
branky - Polák 4, Středa, Burian
 
V druhém utkání jsme nezačali dobře, když hostující mužstvo se dostalo do vedení, ale naše síla mužstva je veliká a přes mírný tlak po celé utkání jsme skoré utkání otočili a zaslouženě vysoko zvítězili.
 
3.9. Dvě smolné prohry!!
 
Malšova Lhota 5 : 3 Hořiněves 
 
branky -  Burian, Kopecký, Frýda
 
První utkání sezony se nám vůbec nepovedlo, i když jsme byli v utkání aktivnější, tak hosté díky tomu, že mají ve svém středu skvělého hráče trestali každou individuální chybu a tak v utkání zaslouženě zvítězili!!
 
Malšova Lhota 4 : 3 Hořiněves 
 
branky - Kopecký 2, Havel
 
V druhém hraném utkání jsme zas byli lepší, jen se nám nedařilo proměnovat šance a tak bohužel ani vedení 2:3 dvě minuty před koncem utkání nestačilo k vítěztsví a domácí utkání dvěma slepenýma brankami otočili a zvítězili i po druhé 4:3.
Výkon od našich hráčů nebyl špatný, ale rozhodlo neproměnování šancí a asi i díky nesehranosti spousta individuálních chyb.