Starší žáci

Starší žáci odmítli vládnout kraji po celou zimní přestávku!!

Vamberk 6:1 Hořiněves

branky - František Ferdinand

ŽK 0:1, ČK 0:0,PK 0:0,poločas 2:1, rozhodčí Vrána.
 

Sestava Hořiněvse - Cudlín - Černý Jaroslav,Kopecký,Novák,Bačina David - Halama,Černý Ondřej,Ferdinand František,Lipenský - Jonáš,Havel

střídali - Horák,Ferdinand Nikolas

Po prohře Dvora Králové naši hráči mohli v případě jakéhokoliv bodového zisku v tomhle zápase se posunout na první místo tabulky. Ale jejich přístupem a okolnostmi před zápasem jsme absolutně propadli a od průměrného mužstva naší soutěže, který nastoupil v deseti lidech dostali obrovskou "pěst na oko" a zaslouženě jsme utrpěli takovýhle debakl.
Já jsem s odstupem času rád, že se to nakonec stalo teďka v posledním zápase podzimní sezony a né třeba v posledním zápase celé sezony v červnu, kdy by jsme už tenhle propadák nemohli napravit a litovat toho několik let. 
Tenhle zápas nás nenechá usnout přes zimu v nějakém sebeuspokojení, že vedeme tabulku, ale naopak nám ukázalo, že musíme celou zimu odřít na maximum a nechat v každém tréninku,turnaji,přátelském zápase 100% a pokud tohle zvládneme, tak v červnu tady budeme slavit jeden z největších úspěchů Hořiněvského fotbalu. 
PS: „Všichni bychom chtěli hrát první ligu, ale přitom se chováme a děláme proto jen to, jako bychom hráli okresní přebor.“

 
4.11. 2017 - Dobrý herní projev znamenal jednoznačné vítězství!!
 
Hořiněves 6 : 1 Borohrádek 
 
branky - Halama 3, Lipenský 2, Jonáš
 
ŽK 0:0, ČK 0:0,PK 0:0,poločas 3:1, rozhodčí Daněk.
 
Sestava Hořiněvse - Cudlín - Černý Jaroslav,Ferdinand František,Kopecký,Dlouhý - Havel,Jonáš,Bačina David,Halama - Novák,Lipenský
 
střídali - Ferdinand Nikolas,Černý Ondřej,Bačina Milouš 
 

V předposledním utkání našeho mužstva jsme přivítali na domácím hřišti Borohrádek, za který výrazně střelecky řádí hráč Tavali, na kterého jsme se celý týden připravovali, a on nakonec z rodinných důvodů nedorazil.

Do utkání jsme ale vstoupili i tak jak jsme byli připraveni z tréninků a od úvodních minut jsme soupeře jednoznačně přehrávali, v utkání se začali objevovat i různé herní kombinace, které se snažíme o tréninkách pilovat a tím jsme hlavně soupeře rozebírali a díky tomu jsme dokázali vstřelit několik branek. Za vyzdvihnutí stojí dnešní střelci, když se nám rozzářil Kuba Halama, který dokázal už v druhém utkání za sebou vstřelit 3 branky ale i Ondra Lipenský, který vstřelil branku v minulém utkání a dnes dokonce dvě. Je výborné vědět, že k našim běžným střelcům se dokáží přidat i další hráči.

Já jsem dnes velice spokojen hlavně s herním pojetím, kdy byla konečně vidět i fotbalovost od našich hráčů a není ten výsledek utkání jen u bojován a u kopán jako se nám stávalo v minulých utkáních, touhle cestou pokud půjdeme, tak věřím, že dokážeme bojovat o přední příčky tabulky i v jarní části sezony.

V posledním utkání zajíždíme na hřiště do Vamberka, kde nás čeká velice nepříjemný soupeř, který aktuálně má výborné výsledky, ale jak už jsem zmínil v předešlých řádcích, pokud navážeme na dnešní utkání, tak věřím, že i v tomhle utkání zvítězíme. 

 
28.10. 2017 - Jednoznačný zápas pro naše mužstvo!!
 
Hostinné 0 : 6 Hořiněves 
 
branky - Halama 3, Jonáš, Ferdinand, Lipenský 
 
ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:2, rozhodčí Klečka.
 
Sestava Hořiněvse - Cudlín - Černý Jaroslav,Kopecký,Bačina David,Ferdinand Nikolas - Lipenský, Novák,Černý Ondřej,Halama - Jonáš,Ferdinand František
 
střídali - Havel,Bačina  Milouš
 

V dnešním typickým podzimním počasí jsme zajížděli na hřiště zatím posledního mužstva naší tabulky a to do Hostinného. Za žádnou cenu jsme tohle utkání nechtěli podcenit, aby se nezrodilo nějaké velké překvapení, a zároveň jsme chtěli tohle utkání pojmout jako nácvik kombinací a herních dovedností do dalších utkání.

V utkání jsme od první minuty jasně dominovali, ale naše tristní koncovka se bohužel zas nezměnila a tak jsme soupeře hodně, hodně šetřili v počtu branek. Jediný co můžu vyzdvihnout je to, že kluci se o kombinační fotbal snažili, i když to bylo na velice těžkým a podmáčeným terénu, kde i díky tomu a i nedokonalosti zatím tohohle našeho herního projevu vznikala spousta chyb a nepřesností.  

V tomhle utkání jsme zaslouženě zvítězili, když na zakončení na i mimo branku jsme vyhráli 0:33, tak zas selhala naše koncovka, která znamenala rozdíl ve skóre jen 0:6.

V dalším utkání nás čeká těžký soupeř a to v podobě Borohrádku, který má většinu mužstva složený z ročníku hráčů 03, ale i tak nic jiného než vítězství nebereme. 

 
21.10. 2017 - Vyrovnaný zápas, který rozhodl soupeř v penaltách!!
 
Hořiněves 0 : 0 Dvůr Králové  pk. 2:4
 
ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, rozhodčí Nymsa.
 
Sestava Hořiněvse - Cudlín - Černý Jaroslav,Ferdinand František,Kopecký,Bačina David - Halama,Jonáš,Černý Ondřej,Ferdinand Nikolas - Novák,Lipenský 
 
střídali - Havel,Bačina Milouš 
 

Starší žáci se utkali v přímém souboji o první místo s mužstvem Dvora Králové.

Utkání se po celou dobu odehrávalo ve středu hřiště, kde bylo viděno spoustu osobních soubojů než nějaké velké fotbalovosti.

Bohužel hosté dokázali pokrýt naše silné stránky a to v podobě rychlých protiútoků a klíčových hráčů. Mužstvo soupeře má postavenou kostru mužstva na hráčích 2003, stejně jako naše mužstvo, jen má okolo sebe výborné hráče ročníku 2005 až 2006, který bohužel v utkání zastínili většinu našich hráčů jak v soubojích, tak fotbalovosti.

Našim hráčům nejde v tomhle utkání odepřít bojovnost, ale věřil jsem, že dokážeme silově a důrazně vzrůstově menšího soupeře přetlačit, ale to se nám nepovedlo naopak menší hráči v soubojích přetlačovali nás.

V utkání si vytvořili obě mužstva po jedné vyložené šanci, ale oba brankáři dokázali skvěle zasáhnout, tak se zrodila zasloužená remíza 0:0. Ke které jsme mohli přidat ještě jeden bod z penalt, ale už jako po několikáté jsme neunesli tíhu pokutových kopů a prohráli jsme na tuhle fotbalovou dovednost 2:4.

Soupeř se na nás dotáhl v tabulce a o skoré nás vystřídal na prvním místě.

Já si myslím, že i druhé místo je zatím hodně úžasný výsledek v tabulce pro tohle mužstvo a když se ve zbylých 3 zápasech dokážeme udržet co nejblíže prvnímu místu pro jarní boje, tak budeme spokojeni.

V zimě nás čeká strašně moc práce, protože jak už jsem zmínil veřejně, tohle mužstvo je obrovsky závislé na 3 hráčích a bez nich nedokážeme být produktivní ani konkurenceschopný.

V zimě uděláme všechno proto, aby tohle mužstvo udělalo rapidní skok ve svojich výkonech a dokázalo tohle mužstvo táhnout ještě více hráčů než tomu je doposud. Protože mohli by jsme se ukonejšit výsledkama, ale ty co sledují naše herní výkony celý podzim, tak uznají, že máme ještě obrovské mezery a to skoro ve všech fotbalových dovednostních. 

 
10.10. 2017 - Zasloužené vítězství!!
 
Nová Paka 1 : 4 Hořiněves 
 
branky - Jonáš 2, Novák, Ferdinand 
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, rozhodčí Vitvar.
 
Sestava Hořiněvse - Cudlín - Bačina David,Ferdinand František,Kopecký,Černý Jaroslav - Halama,Černý Ondřej,Jonáš,Lipenský - Novák,Havel
 
střídali - Bačina Milouš
 

Dnes jsme předehrávali víkendové utkání v Nové Pace na umělém trávníku pod umělým osvětlením, což je nevídaná věc na téhle mládežnické úrovni.

V úvodu utkání jsme začali aktivně a vytvořili jsme si několik brankových příležitostí, které jsme ale nedokázali proměnit a tak se utkání pomalu začalo herně vyrovnávat. Pak po naší kombinaci pronikl do vápna Jonáš a prostřelil výborně chytajícího domácího brankáře, 0:1. Díky tomu začala naše herní převaha, ale nedokázali jsme vytěžit z toho další branku a tak přišel trest v podobě první střely domácích na naší branku a vyrovnání na 1:1. To dalo domácím obrovskou energii a ty nás díky tomu začali herně přehrávat, tak jsme byli rádi, že jsme to přečkali a herní převahu domácích ukončil rozhodčí tím, že ukončil první poločas. Do druhé půle vstoupilo naše mužstvo aktivně a začalo si zas vytvářet brankové příležitosti, které jsme trestuhodně zahazovali, naštěstí jednu proměnil až Novák. To nám dodalo trošku klidu na kopačky a podařilo se nám vstřelit díky Jonášovi branku na 1:3. Tahle branka by měla znamenat, že bychom měli už utkání odehrávat ve větším klidu a na polovině domácích, ale bohužel bylo to naopak velice dobře kombinující mladé mužstvo Nové Paky bylo v závěrečných minutách více na balonu. Nám se jen po pěkné kombinaci Jonáše a Ferdinanda podařilo přidat čtvrtou branku.

Tohle utkání zas navazovalo na předešlé, spousta neproměněných šancí, které by znamenalo mnohem větší vítězství, dále nám chybí mezihra, která by nám dala více klidu a více balonu na našich kopačkách, utkání vítězíme, ale jen silou vůle, důrazu a rychlosti, což třeba na naše soupeře o čelo tabulky nemusí stačit.

Chtěl bych velice pochválit domácí hráče, který nastoupili s několika hráči mladších žáků a po herní stránce hráli parádně. Myslím si, že až dorostou do věku starších žáků a fyzicky vyrostou, tak to bude jedno z nejlepších mužstev na který v téhle soutěži budeme moc narazit.

 
7.10. 2017 - Vydřené vítězství!!
 
Hořiněves 2 : 1 Týniště nad Orlicí 
 
branky - Novák, Jonáš 
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, rozhodčí Buchta.
 
Sestava Hořiněvse - Cudlín - Černý Jaroslav,Ferdinand František,Kopecký,Kočíš - Černý Ondřej,Jonáš,Bačina David,Halama - Novák,Lipenský
 
střídali - Havel, Bačina Milouš
 

Mužstvo starších žáků se utkalo s mužstvem Týniště, kdy už před zápasem naše podmáčené hřiště slibovalo více bojovné utkání než nějaké galapředstavení.

V úvodních minutách jsme si jako každé utkání vytvořili několik brankových příležitostí, které naši hráči nedokázali proměnit a tak hosté se z první střely na branku dostali do vedení 0:1. To bohužel zarazilo naše hráče a na naše kopačky se začala vkrádat nervozita. Pak se naštěstí povedlo vyrovnat Novákovi na 1:1. Ale naše hra bohužel měla obraz minulých zápasů a k tomu se ještě přidala neschopnost vystřelit nebo trefit branku hostů a bez toho nemůžeme vstřelit branku, která by strhla utkání na naši stranu. Díky tomu pokračovalo bojovné a vyrovnané utkání až do 69 minuty, kdy Jonáš z 20m napřáhl a vystřelil a propálil všechno před sebou a balon se zastavil až v síti, díky tomu jsme dokázali zvítězit 2:1.

Dneska bohužel se zas nepovedlo změnit náš herní projev z minulých utkání, i když k tomu dnes přispěl těžký terén a i velice nepříjemný a bojovný tým hostů. V dalším utkání nás čeká mužstvo Nové Paky, utkání se bude odehrávat na umělé trávě, tak snad tam se nám už povede zlomit né moc dobrý herní projev.  

 
1.10. 2017 - Dnes nás těší jen vítězství!!
 
Kostelec/Častolovice 1 : 3 Hořiněves 
 
branky - Ferdinand František 2, Novák 
 
ŽK 0:0,ČK 0:0,PK 0:0, poločas 1:2, rozhodčí Matula.
 
Sestava Hořiněvse - Cudlín - Ferdinand František,Bačina David,Ferdinand František,Černý Jaroslav - Halama,Černý Ondřej,Novák,Lipenský - Jonáš,Bačina Milouš
 
střídali - Havel,Kopecký
 

Dnes nás čekal po čtvrtku, kdy jsme odvedli maximální a bojovný výkon proti přednímu týmu tabulky, opačný souboj s mužstvem ze spodu tabulky.

Bohužel kluky jsem chválil za minulí výkon v utkání, kdy na hřišti všichni nechali 100%, to se o dnešním utkání nedá říct. Nedaří se nám už několikátý zápas herní projev, který končí i na obrovských individuálních chybách a nedostatků, které by už ve starších žácích neměli být.

Dnes to bylo proti mužstvu fyzicky menšímu těžké pro naše hráče v tom, že domácí v 9 hráčích zahušťovali střed hřiště a napadali naše hráče ve 3 až 4 hráčích a s tím si naši kluci nevěděli vůbec rady. A když se dostali do 100% šance, tak jí trestuhodně zahodili. Díky tomu soupeř furt měl naději v utkání na nějaký zvrat nebo i odehrání utkání pro ně v přijatelném výsledku. Kdybychom měli proměnit všechny šance, co jsme si dnes vytvořili, tak utkání skončí pro nás dvouciferným vítězstvím.

Nás doopravdy může těšit jen vítězství v tomhle utkání.

Já se budu snažit pracovat s našimi hráči na herním projevu a koncovce, zároveň musí hráči pochopit, že i když teď se vyhrává, tak je potřeba o to více dřít na svojich individuálních dovednostech, bohužel pokud budou hledat výmluvy typu (na nic balon, hrbolaté hřiště, špatné kopačky, počasí atd.) tak se nikam neposuneme jak herně jako tým, tak individuálně jako hráči. Další věc je i psychická odolnost, která u našich hráčů létá nahoru a dolu a nedokážeme najít správnou rovnováhu.

Prostě, i když stále jsme na prvním místě tabulky, tak máme před sebou spoustu práce a výzev, protože pokud nechceme být první jen po 9 kolech ale i první po 30 kolech v červnu. Tak všichni musíme začít ještě usilovněji pracovat včetně nás jako trenérů a makat, makat, dřít, dřít a pak můžeme být celkově jako mužstvo teprve odměněni. 

 
28.9. 2017 - I přes spoustu zranění jsme nechali v zápase maximum a díky tomu jsme dnes zvítězili!!
 
Hořiněves 1 : 0 Žacléř
 
branky - Novák 
 
ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, rozhodčí Buchta.
 
Sestava Hořiněvse - Cudlín - Halama,Ferdinand František,Ferdinand Nikolas,Černý Jaroslav - Urban,Černý Ondřej,Novák,Lipenský - Jonáš,Bačina Milouš
 
střídali - Bačina David,Kopecký,Frýda Jiří
 

Dnes jsme nastoupili proti mužstvu, které ještě v normální hrací době neprohrálo a bylo jen o jeden bod za námi v průběžné tabulce.  Díky tomu se dal očekávat vyrovnaný zápas.

Bohužel nám už začali komplikace před zápasem, kdy nám přišlo 14 hráčů na utkání a z toho mě 10 oznámilo, že je bolí nějaká část těla.

Do utkání jsme vstoupili teda s několika mladšíma žáky opřený o naše pochroumané opory ročníku 2003. V úvodu utkání jsme měli mírnou převahu, ze které jsme nedokázali vytěžit žádnou vyloženou brankovou příležitost. Hostující tým pomalu a jistě nám začal ukazovat proč je v rozjeté sezoně, tak úspěšný. V utkání bylo vidět spousta soubojů a naši hráči, i když nehráli žádný líbivý fotbal, tak nechávali i přes svoje zdravotní omezení úplně všechno na hřišti a díky tomu se nám podařilo dotlačit jednou balon do sítě hostů a pak uhájit jedno brankové vedení a v tomhle utkání zvítězit.

Já si tohohle utkání vážím z celé sezony zatím nejvíce, protože kluci si dneska společně šli za jedním cílem a to překonat svoje bolístky a nechat na hřišti úplně všechno a vyhrát. Vím, že to nebyl pro oko diváka moc koukatelný zápas, ale takovéhle utkání plné soubojů a obrovského úsilí nás můžou posunout dále.

Myslím si, že ani jeden tým v tomhle utkání nebyl výrazně lepší a ceníme si i hodnocení rozhodčího Buchty, který oznámil, že takhle kvalitní utkání plného soubojů a nasazení dlouho nepískal.

Začínáme mít víc a víc překážek, ale ať je dostaneme v jakékoliv podobě, tak po každé překážce vyjdeme silnější a odolnější, tak v tom případě bych Vám naši milí soupeří, chtěl  tímto oznámit - Těšte se na kluci z buranova(tak nás občas soupeři nazývají)!!

 
23.9. 2017 - Nepovedeným výkonem jsme došli k vítězství!!
 
Hořiněves 1 : 0 Třebechovice 
 
branky - Halama
 
ŽK - 0:0, ČK 0:0, PK 0:0. poločas 0:0, rozhodčí Liebisch.
 
Sestava Hořiněvse - Cudlín - Černý Jaroslav,Kopecký,Ferdinand František,Bačina David - Lipenský,Novák, Černý Ondřej,Halama - Jonáš,Ferdinand Nikolas
 
střídal - Havel 
 

Dnes starší žáci s novou posilou v bráně Michalem Cudlínem ze Stěžer, chtěli odčinit jednoznačnou porážku z minulého utkání z Černilova.

V utkání jsme začali ospale a hosté nás dostali hned pod velký tlak, ze kterého se nám podařilo dostat hned do 100% šance, když sám na branku postupoval Jonáš, který ale svoji šanci neproměnil. Pak přes obrovsky neurovnaný výkon, kdy soupeř byl aktivní a důrazný, se nám podařilo vytvořit ještě několik brankových příležitostí, ale ty také nebyli proměněny a tak jsme šli do kabin s poločasovým výsledkem 0:0. Do druhé půle se moc obraz hry nezměnil, nám se nedařila kombinace a bojovný hosté byli aktivnější a více na balonu než naše mužstvo, ale nám se zas podařilo dostat do 100% šance Novákem, kterou zastavila branková konstrukce. Pak se nám zas z lehkého tlaku hostů podařilo vymanit a dostat do rychlého protiútoku a to už skončilo brankou, když Halama svůj samostatný postup na brankáře proměnil, 1:0. Do další šance se povedlo dostat Novákovi a Jonášovi, ale brankové příležitosti zahodili a tak jsme se museli strachovat hlavně v závěrečných minutách o výhru v tomhle utkání, když v poslední minutě nás podržel brankář Cudlín kdy chytil hostům 100% šanci, kdy osamocený hráč Třebechovic na malém vápně nedokázal Cudlína prostřelit.

Nám se herně nedařilo stejně jako v Černilově, ale dnes bojovností a silou se nám povedlo tohle utkání urvat a vyhrát, i takové utkání jsou a doufejme, že se nám podaří co nejdříve zas dostat na herní pohodu. V dalším utkání přivítáme na domácím hřišti v boji o čelo tabulky Žacléř.

 
17.9. 2017 - Obrovský pád zpět do reality!!
 
Černilov 4 : 1 Hořiněves 
 
branky - Novák 
 
ŽK - 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:1, rozhodčí Janeček.
 
Sestava Hořiněvse - Horák - Ferdinand Nikolas,Ferdinand František, Bačina David,Černý Jaroslav - Halama,Novák,Černý Ondřej,Bačina Milouš - Lipenský,Mouček
 
střídali - Jonáš,Havel
 

Dnes jsme zajížděli na půdu soupeře, kterému nevyšel vstup do sezony a zároveň soupeř co pro nás znamená takové malé derby.

Bohužel komplikace nám začali už před utkáním, kdy utrpěl náš hráč Jonáš v předzápase za mladší dorost zranění, které mu nedovolovalo plně nastoupit k tomuhle utkání a zároveň Novák a Halama měli v nohou zápas za mladší dorost. Pak ještě když Vám Ferdinand odjede na výlet k tetě pro kterého musíte v tomhle stavu jet, tak to není vůbec dobrá příprava před utkáním.

To se bohužel projevilo hned v úvodních minutách, kdy domácí na nás vlétli jak uragán a vypracovali si několik brankových příležitostí, ze kterých proměnili dvě a dostali se zaslouženě do vedení 2:0. Nám se podařilo díky Novákovi snížit na 2:1, ale to bylo od nás vše na celé utkání, naše celková hra byla katastrofální, bez náboje bez bojovnosti a bez nápadu.

Tak soupeř nás né jen, že porazil, ale jednoznačně přehrál což mě osobně úplně vyděsilo.

Je možné, že jsme až moc po skvělém úvodu létali v oblacích a tuhle facku co nám dal Černilov jsme potřebovali, abychom se vrátili k poctivé práci o tréninku a o zápase. Věřím, že v dalším zápase proti Třebechovicím náš výkon bude o 100% lepší.

 
9.9. 2017 - Po špatném výkonu nás může těšit jen vítězství!!
 
Hořiněves 5 : 2 Dobruška 
 
ŽK - 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:2, rozhodčí Junek.
 
branky - Novák 3, Ferdinand František 2
 
Sestava Hořiněvse - Horák - Ferdinand Nikolas,Kopecký,Ferdinand František,Bačina David - Černý Jaroslav,Černý Ondřej,Novák,Halama - Jonáš,Lipenský
 
střídali - Havel,Bačina Milouš,Mouček
 

Starší žáci se po druhé v sezoně představili na domácím hřišti a to proti mužstvu z Dobrušky.

Úkol zněl jasně, na soupeře vlétnout a od úvodní minuty diktovat tempo hry a vstřelit co nejvíce branek. Hráči splnili jen polovinu a to, že od úvodních minut byli aktivní, ale to co předváděli v koncovce, to bylo naprosto žalostné. A to co se dělo po několika neproměněných našich šancí, kdy náš obránce v 15.minutě nahrál dozadu našemu brankáři a ten chtěl udělat kličku napadajícímu hostujícímu hráči, ta se mu nepovedla a hosté se poprvé dostali na naši polovinu a hned z toho vstřelili branku na 0:1. Pak začali naši hráči zmatkovat a na jejich kopačky se pomalu vkrádala nervozita a díky tomu se nám nedařilo vstřelit branku, ale ani pořádně kombinovat. Branku se nám povedlo vstřelit až díky změnám v sestavě a úniku Ferdinanda, který vyrovnal na 1:1. Pak bohužel přišla další hrubá chyba co naše obrana v čele s brankářem vymyslela a tak se hosté zas lacino ujali vedení 1:2 a to byl konečný výsledek prvního poločasu.

Po trošku větší bouři v kabině, která kluky měla motivovat a hlavně probudit ze snění, že všechno půjde samo a že soupeř se porazí sám. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že tam necháme všechno jen, abychom utkání strhli ve svůj prospěch. Dlouho nám hosté v čele s výborně chytajícím brankářem odolávali, ale pak po vyrovnání na 2:2 z nás spadla deka a dokázali jsme během pár minut soupeři ještě vstřelit 3 branky a utkání bylo rozhodnuté.

Dnes bohužel díky tristní koncovce a neuvěřitelným chybám, které se nevidí ani v mladší přípravce jsme si utkání zbytečně zkomplikovali, ale i tak jsme zaslouženě zvítězili, protože jsme měli po celé utkání jasnou herní převahu.

V dalším zápase zajíždíme do Černilova, kde tohle utkání bude pro nás jedno z nejprestižnějších zápasů v podzimní části sezony. Domácím se zatím díky začátkům na velkým hřišti v soutěži nedaří, ale hráčskou kvalitu určitě mají, tak nás nečeká lehké utkání, ale nic jiného než vítězství nebereme.

 
6.9. 2017 - Důležité vítěztsví!!
 
Roudnice 3 : 5 Hořiněves 
 
branky - Jonáš 4, Novák 
 
ŽK - 0:0, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 0:3, rozhodčí Skyba.
 
Sestava Hořiněvse - Horák - Ferdinand Nicolas, Bačina David,Ferdinand František,Černý Jaroslav - Urban,Černý Ondřej,Novák,Halama - Jonáš,Lipenský
 
střídali - Havel,Kopecký,Bačina Milouš
 

V dnešní dohrávce 1. kola nás čekal soupeř z Roudnice. Do utkání obě dvě mužstva vstupovala ze 100% bilancí a to ze 3 zápasů 3 výhry a očekávalo se vyrovnané utkání.

Od úvodních minut jsme měli mírnou převahu, kterou jsme dokázali využít Jonášem a dostat se do vedení 0:1. Pak se nám dařili rychlí přechody do útoku a Jonáš dvěma brankami zvýšil náskok na konečný poločasový výsledek 0:3. Do druhého poločasu jsme vstoupili velice dobře a to, když se nám hned po rozehraní druhého poločasu podařilo vstřelit branku a to díky kombinaci mezi Ferdinandem a Novákem, 0:4. Tenhle výsledek vypadal jednoznačně pro nás a vypadalo to, že můžeme utkání dohrát v klidu a pohodě. Bohužel se domácí dostali do rychlého protiútoku, který zastavil až faul našeho brankáře a penalta, kterou domácí s přehledem proměnili. To domácí nakoplo a začali být aktivnější a přehrávat nás. Díky tomu snížili do konce na 2:4 a dostali naše mužstvo do obrovské nervozity a křeče, ze které nás vysvobodil až jedinečný útok a zvýšení výsledku utkání na 2:5. Tahle branka nám dodala klid na kopačky a i přesto, že domácí vstřelili ještě jednu branku v utkání, tak jsme si výsledek pohlídali a hlavně za prvních 45  minut utkání zaslouženě zvítězili.

 
 
3.9. 2017 - Vydřené vítězství!!
 
Solnice 0 : 3 Hořiněves
 
branky - Novák 2, Lipenský 
 
ŽK 1:3, ČK 0:0,poločas 0:1, rozhodčí Jehlička.
 
Sestava Hořiněvse - Horák - Staffa,Kopecký,Bačina David,Černý J. - Černý O.,Halama,Novák,Bačina Milouš - Ferdinand, Lipenský
 
střídal - Havel 
 

Dnes jsme postrádali několik hráčů a tak je museli nahradit mladší žáci, kteří si odbyli někteří premiéru na velkým hřišti.

Nám se povedlo hned v první minutě utkání skórovat a pak jsme si dokázali vytvořit několik šancí, které jsme ale nedokázali proměnit a pak se začali i osmělovat domácí, kteří začali mít více ze hry a tak jen díky výborným zákrokům Horáka (ročník 2006) jsme stále drželi vedení, pak náš hráč Novák prošel skoro přes půl hřiště sám a vstřelil branku na 0:2, která nám mohla dát pomyslný klid. Bohužel herně a fyzicky už jsme odpadli a domácí nás ještě více přitlačili na naši polovinu a nám se už povedlo jen jednou dostat na jejich půlku a to i vstřelit branku na 0:3.

Dnešní utkání nenabídlo žádnou krásu, ale já si tohohle utkání cením nejvíce, protože v naší základní sestavě nastoupilo 5 mladších žáků, kteří se rvali do posledních sil na hřišti.

 
 
 
26.8. 2017 - Jednoznačná záležitost našeho mužstva!!
 
Velké Poříčí 1 : 9 Hořiněves 
 
ŽK 0:0,ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:6, rozhodčí Hofman.
 
branky - Novák 3, Jonáš 2, Ferdinand 2, Oláh 2
 
Sestava Hořiněvse Horák - Lipenský,Kopecký,Bačina David - Černý,Bačina Milouš,Novák,Oláh - Ferdinand,Jonáš,Halama
 
střídal - Havel 
 

V druhém utkání letošní sezony jsme zajížděli na hřiště Velkého Poříčí.

Tohle utkání bylo od první minuty v naší režii, kdy jsme vyhráli vysoko, ale nemůže nás to těšit, protože jsme dokázali zahodit minimálně 10 dalších 100% šancí.

Já můžu klukům po gratulovat za vysoké vítězství, ale za výkon bohužel nemůžu chválit, musíme se naučit proměňovat co nejvíce brankových příležitostí, jinak nás těžší soupeři v utkání budou porážet.

 
 
19.8. 2017 - Úspěšný vstup do nové sezony!!
 
Hořiněves 5 : 2 Slavie Hradec Králové
 
branky - Jonáš, Bačina Milouš,Novák,Ferdinand,Halama
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:1, rozhodčí Janeček
 
Sestava Hořiněvse - ´Durček - Dlouhý,Kopecký,Ferdinand, Bačina David - Kočíš,Novák,Oláh,Halama - Jonáš,Havel 
 
střídal - Bačina Milouš
 

V prvním zápase starších žáků v letošní sezoně jsme postrádali několik hráčů(Mouček, Černý Jaroslav, Černý Ondřej, Lipenský, Horák, Ferdinand Nikolas).

Tak v polepené sestavě jsme byli plný očekávání, s čím na nás vyrukuje soupeř, který je nováček v téhle soutěži. Bohužel kvalita soupeře neodpovídala krajské úrovni a od první minuty jsme měli herní převahu, kterou jsme hrůzostrašnou koncovkou nedokázali proměnit a tak hosté se dostali z ojedinělé střely z 20m do vedení 0:1. Pak zas nastal náš obrovský tlak na soupeře a díky 3 brankám jsme šli do kabin o poločase s vedením 3:1. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že chceme proměňovat svoje vytvořené šance, ale bohužel koncovka byla od nás strašidelná. Tak nakonec jsme soupeři vstřelili ještě dvě branky a jednu mu po chybě našeho brankáře darovali a tak konečný výsledek byl 5:2.

Po herní stránce po vápno hostující branky naše hra nebyla vůbec špatná, ale zakončení vytvořených šancí byla katastrofa a to nás proti mnohem silnějším soupeřům může v budoucnu mrzet.

V příštím zápase zajíždíme v sobotu na hřiště Velkého Poříčí.

 
11.6. 2017 - Vybojované vítězství!!
 
Hořice 2 : 3 Hořiněves 
 
branky - Malik, Ruml, Kolman 
 
ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:2, rozhodčí Kubišta.
 
Sestava Hořiněvse - Kadlec - Ruml, Kolman,Polák Martin,Polák Daniel - Bačina Dominik,Oláh,Malik,Halama - Jonáš,Frýda 
 
střídali - Bačina David,Malá,Černý Ondřej,Kočíš 
 

V posledním zápase v Hořicích nás už čekal boj před utkáním, kdy nám vypadlo 5 hráčů(Urban,Novák,Chudý,Koza,Kopecký) a bylo hodně náročné složit na rychlo mužstvo na dnešní zápas, to se nám naštěstí povedlo díky tomu, že je nahradilo 5 mladších žáků.

Úvod utkání se hrál v opatrném duchu, kdy z první vážnější situace vstřelil branku Fanda. Bohužel domácí nás také potrestali z rohového kopu, kdy naši hráči nedokázali odvrátit balon pryč z našeho pokutového území a domácí vyrovnali. Nám se povedlo těsně před koncem prvního poločasu vstřelit branku na 1:2. Kdy po krásném centru Bačiny ze vzduchu Ruml krásně napálil balon k tyči a dostal nás do vedení 1:2. Do druhého poločasu na nás domácí vlétli jako uragán a vytvářeli si jednu šanci za druhou, kdy nakonec vstřelili zaslouženě vyrovnávací branku na 2:2. Nám se pak zranila opora zadních řad Kolman, který ale přes sebezapření si šel stoupnout alespoň do útoku a dokonce dokázal vstřelit rozhodující branku utkání, kdy po přihrávce Jonáše postupoval sám na brankáře a vstřelil branku, která nakonec znamenala, že utkání skončilo s výsledkem 2:3.

Za dnešní zápas si zaslouží naši hráči obrovskou pochvalu jak tohle utkání zvládli, nemůžeme říct, že jsme v utkání byli lepší naopak soupeř byl v některých fázích utkání mnohem lepší, ale díky bojovnosti a nasazení jsme tohle utkání zvládli a pro kluky tohle vítězství je jako jedna velká odměna za tu cestu z prvních krůčků na velkém hřišti od začátku sezony až do dnešního zápasu.

Ufff tohle byl neuvěřitelný boj, který na začátku vypadal jako něco nemožného, když naše mužstvo od soupeřů dostávalo jeden výprask za druhým a herní projev byl katastrofální, snažili jsme se chytat každého stébla a navazovat na to v dalším a dalším utkání. Kdo viděl naše první utkání na podzim a konečný na jaře, tak musí uznat, že se ušla obrovsky dlouhá cesta, kdy naši hráči se zvedali v herních činostech víc a víc a začali přehrávat mužstva, které je doslova zesměšňovala na podzim.

Musím Vás jen upozornit, i když se tohle mužstvo rozdělí na mladší dorost a starší žáci, tak pokud tyhle hráči na sobě budou pracovat a mít stoupající výkonost podobně a  nebo ještě více jako v letošní sezoně, tak to se mají soupeři na co těšit.

 
7.6. 2017 - Zasloužené vítězství!!
 
Hořiněves 4 : 0 Borohrádek 
 
branky - Malik 2, Novák, Frýda 
 
ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, rozhodčí Janeček.
 
Sestava Hořiněvse - Kadlec - Bačina Dominik,Kolman,Polák Martin,Ruml - Halama,Chudý,Novák,Koza - Malik, Jonáš
 
střídali - Bačina David, Polák Daniel, Malá,Frýda
 

V posledním domácím zápase jsme přivítali mužstvo z Borohrádku, které nám na podzim uštědřilo vysokou porážku 12:2.

I díky tomu jsme věděli, že jim máme co vracet a tak jsme k tomu utkání přistoupili s jasným cílem a to zvítězit. Do utkání jsme vstoupili aktivně a byli jsme lepší, ale první vážnější šanci měli hosté, když z brankové čáry vyhlavičkoval balon náš hráč Kolman. Pak se nám povedlo vstřelit branku po krásné kombinaci Fandy s Jonášem, kdy prvně jmenovaný vstřelil naši vedoucí branku. Druhou branku do poločasu se podařilo vstřelit díky individuální akci Nováka, který zvýšil výsledek utkání na 2:0. V druhém poločase přidal třetí branku Fanda a čtvrtou branku přidal náš náhradné brankář Frýda, který krásným přebráním balonu do běhu postupoval sám na brankáře a zkušeně vstřelil branku na 4:0.

V tomhle utkání jsme zaslouženě zvítězili a jen nás může mrzet spousta neproměněných brankových příležitostí. V posledním utkání zajíždíme v neděli na hřiště do Hořic, kde budeme chtít navázat jak výsledkově, tak herně na dnešní utkání.

 
3.6. 2017 - Výborný výkon stačil jen na bod!!
 
Hořiněves 1 : 1 Třebechovice 
pk 3:4
 
branky - Novák 
 
ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, rozhodčí Pálka.
 
Sestava Hořiněvse - Kadlec - Bačina Dominik, Kolman,Malik,Ruml - Urban,Novák,Chudý,Koza - Jonáš,Halama 
 
střídali - Polák Daniel,Frýda,Malá
 

Dnes nás čekalo další utkání, ve kterém jsme chtěli udělat krok k lepším výkonům a posunu v tabulce.

Od úvodních minut bylo utkání vyrovnané, když se zas bohužel soupeř dostal do vedení z první vážnější situací. Nám se naštěstí díky lobu Nováka povedlo vyrovnat na 1:1. Pak začal veliký boj na hřišti, který byl velice vyhecovaný z obou stran, a obě dvě mužstva si vytvořila několik brankových příležitostí, které neproměnila a tak se utkání rozhodovalo v penaltovým rozstřelu. Bohužel nám se nepovedlo dvě penalty proměnit a tak hostující tým si z našeho hřiště odvezl o bod více.

Za výkon v utkání naše hráče chválím je vidět, že na jaře naše výkony jen stoupají, chtěl bych tuhle stoupající tendenci proměnit v posledních dvou utkání v 6 bodů.

 
 
28.5. 2017 - Vydřené vítězství!!
 
Dvůr Králové 2 : 3 Hořiněves 
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:3, rozhodčí Zlámal.
 
Sestava Hořiněvse - Frýda - Polák Daniel,Polák Martin,Kolman,Bačina Dominik - Halama,Chudý,Novák,Koza - Malik,Jonáš
 
střídali - Bačina David,Kadlec,Ruml
 

Dnes nás čekalo důležité utkání, které jsme chtěli za každou cenu zvládnout a odrazit se od konce tabulky.

Od úvodních minut se hrál fotbal nahoru dolu, kdy jsme na rozdíl od domácích dokázali svoje šance proměnit a dostat se do vedení o dvě branky. Pak bohužel nastala ruka v našem vápně a domácí z pokutového kopu snížili na 1:2. Nám se po tom podařilo vytvořit několik brankových příležitostí, které jsme trestuhodně zahodili. Pak se povedla dalekonosná střela Chudému a dostali jsme se do vedení o dvě branky a to byl konečný výsledek prvního poločasu.

Do druhého poločasu jsme chtěli navázat minimálně na výkon z prvního poločasu, bohužel domácí na nás vlétli jak uragán a mačkali nás a vůbec nás nepouštěli z naší poloviny a díky tomu se jim podařilo snížit na 2:3. Našemu mužstvu se rozpadla úplně hra a začali jsme odkopávat balony, prohrávat souboje a ztrácet lacině balony a díky tomu byl Dvorský tlak větší a větší a díky tomu vznikl další pokutový kop proti našemu mužstvu. Ten naštěstí náš  brankář Frýda chytil a tak se nám se štěstím podařilo ubránit vítězství 2:3.

 

Za první poločas naši hráči zaslouží velkou pochvalu, ale za katastrofální výkon v druhém poločase si minimálně náš soupeř zasloužil bod z dnešního utkání.

V dalším zápase nás čeká na domácím hřišti mužstvo Třebechovic a v tomhle utkání budeme chtít zas zvítězit.

 
20.5. - Výborný výkon,bohužel zkazila branka v poslední minutě!!
 
Hořiněves 0 : 1 Dobruška 
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, rozhodčí Kánská.
 
Sestava Hořiněvse - Frýda - Polák Daniel,Polák Martin,Kolman,Bačina Dominik - Koza,Chudý,Novák,Halama - Jonáš,Malík
 
střídali - Malá,Urban
 

Co napsat k tomuhle zápasu. Podali jsme jeden z nejlepších výkonů v letošní sezoně, kdy jsme dokázali hrát v obrovském nasazení, vytvořit si několik brankových příležitostí, dokázali jsme sehrát i několik krásných fotbalových akcí, bohužel bez toho, abychom z nich vytěžili branku.

Tak nás hostující mužstvo v poslední minutě potrestalo a vstřelilo nám jedinou branku utkání, která znamenala totální zklamání, kdy už nebyl čas na odpověď, a znamenala porážku v utkání.

Já musím kluci pochválit za dnešní výkon, celý týden jsme trénovali v obrovském nasazení, které bylo fyzicky náročné, ale přeneslo se pak do utkání, kde pak po herní stránce to bylo obrovsky znát.

Musíme v tomhle režimu pokračovat a věřím, že hned v příštím zápase ve Dvoře Králové se nám dostat odměnu a to v podobě, vítězství a odpoutání ze dna tabulky.

 
13.5. 2017 - Obrovské zklamání od našich hráčů!!
 
Rokytnice 5 : 2 Hořiněves 
 
branky - Jonáš 2
 
ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:1, rozhodčí Hlavsa.
 
Sestava Hořiněvse - Kadlec - Bačina Dominik,Malik,Polák Martin,Ruml - Halama,Chudý,Novák,Koza - Kolman,Jonáš 
 
střídali - Malá,Polák Daniel,Kadlec
 

Dnes jsme odjížděli přes velké personální potíže s odvozem na utkání na nejdelší výlet do Orlických hor.

Bohužel k tomuhle utkání můžu říct jen, že kluci to pojali jako výlet a procházku po horách.

Víc k tomu nemám a gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství, kterému jsme ho neuvěřitelnými hrubkami darovali. 

 
 
8.5. 2017 - Navázali jsme na sobotní výborný výkon!!
 
Hostinné 2 : 8 Hořiněves
 
branky - Novák 2, Kolman 2, Chudý 2, Jonáš,Bačina David
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:4, rozhodčí Havlík.
 
Sestava Hořiněvse - Kadlec - Bačina Dominik, Polák Martin,Malik,Ruml - Urban,Novák,Chudý,Halama - Kolman,Jonáš 
 
střídali - Malá,Bačina David,Kadlec,Koza
 

V dohrávce 17. kola jsme zajížděli na hřiště do Hostinného, kde nás čekal zápas velice důležitý, kdy jsme se chtěli odpoutat od dna tabulky a navázat na sobotní výkon.

V prvních minutách se konečně karta obrátila a oproti minulým utkáním jsme místo inkasované branky, dokázali vstřelit branku, která nás nakopla. Tenhle moment vlil chlapcům krev do žil a byli jsme po celý první poločas aktivnější a lepší, když domácí hrozili jen z nakopávaných balonů, které se jim jednou povedlo provést díky naší pasivitě v obrané činnosti proměnit a snížit na 1:2. Pak ale naši hráči zas vzali otěže utkání do svých rukou a dokázali ještě do konce prvního poločasu vstřelit dvě branky. V druhém poločase jsme prostřídali naši sestavu, ale i tak jsme byli lepší v utkání a podařilo se nám vstřelit ještě čtyři branky.

Za dnešní výkon si zas kluci zaslouží velkou pochvalu, na kterém mě mrzí jen to, že se v utkání objevovali pasáže, kdy naši hráči na několik minut úplně upustili od nasazení a bojovnosti a nechávali soupeři až zbytečně hodně prostoru a času na hru.

V dalším utkání zajíždíme do Rokytnice v Orlických horách, kde budeme chtít podat minimálně stejný výkon a zvítězit.

 
6.5. 2017 - Výborný výkon korunovaný vysokou výhrou!!
 
Hořiněves 8 : 0 Solnice 
 
branky - Novák 2, Kolman 2, Jonáš 2, Halama, Černý Ondřej
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 5:0, rozhodčí Koza.
 
Sestava Hořiněvse - Kadlec - Bačina Dominik, Polák Daniel,Malik,Ruml - Koza,Novák,Chudý,Halama - Kolman,Jonáš 
 
střídali - Malá,Bačina David,Oláh,Černý Ondřej, Frýda
 

V dnešním zápase zněl úkol jasně, využít naší stoupající výkonost a zvítězit.

Od úvodních minut jsme byli aktivnější a lepší a soupeře jsme po celý zápas přehrávali a dokázali mu vstřelit pro nás rekordní počet branek v soutěži starších žáků.

Děkuji hráčům za přístup k utkání, jak k tomu všichni přistoupili jak v nastavení v hlavě, tak provedení pokynů, které jim byli uděleny.

V příštím zápase zajíždíme k získání dalších 3 bodů k dohrávce 17.kola na hřiště do Hostinného.

 
29.4. 2017 - Trápili jsme favorita utkání dlouho!!
 
Týniště nad Orlicí 5 : 1 Hořiněves 
 
branky - Kolman 
 
ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 2:0, rozhodčí Pešava.
 
Sestava Hořiněvse - Frýda - Ruml,Polák Martin,Malik,Bačina Dominik - Halama,Novák,Chudý,Urban - Kolman,Jonáš
 
střídali - Mouček,Koza,Polák Daniel, Kadlec
 

V posledním zápase téhle sezony, kdy jsme zajížděli na přední celek tabulky jsme chtěli soupeře překvapit.

Věděli jsme, že soupeř těží z rychlých protiútoků a tak jsme se na takové situace připravovali, ale bohužel nepovedlo se nám to přenést do utkání a tak nás soupeř trestal z nákopů a rychlých protiútoků, které bohužel pro nás využíval.

V druhém poločase jsme proházeli sestavu a vypadalo to, že dobře, ale po snížení na 2:1 a začínající naší převaze přišel dlouhý nákop a útěk domácího útočníka a zasadil nám pomyslný hřebíček do rakve. Naše plány se úplně rozpadli a utkání se už odehrávalo pod taktovkou domácích, který dokázali ještě vstřelit dvě branky.

V dnešním zápase nás porazila zase naše nedisciplinovanost a neplnění taktických povinností, který by už měli starší žáci plnit. Důkaz toho, že jsme soupeři byli rovnocenným soupeřem bylo i to, jak podrážděně a nervózně reagovali domácí funkcionáři a rodiče, dokud jejich hráči nestrhli v závěru utkání na svoji stranu.

 
22.4. 2017 - Stoupající herní projev nebyl odměněn body!!
 
Hořiněves 2 : 3 Stěžery 
 
branky - Jonáš, Kolman 
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1 : 2, rozhodčí Vlachý
 
Sestava Hořiněvse - Kadlec - Bačina Dominik,Chudý,Polák Martin,Ruml - Urban,Novák,Jonáš,Koza - Halama,Kolman
 
střídali - Dlouhý,Oláh 
připraveni - Malá,Bačina David,Frýda
 

Dnes jsme chtěli navázat hned od úvodních minut na výkon z druhého poločasu ze zápasu z Velkého Poříčí.

Bohužel se nám to nepovedlo, ale i tak hra byla v úvodních chvílích utkání vyrovnaná a hrála se spíše ve středu hřiště. Bohužel přišla naše hrubá chyba, kdy náš obránce nesmyslně odkopával balon od branky na penaltu a hosté to dokázali potrestat a dostat se do vedení 0:1. Pak přišlo velké sólo Nováka, který prošel přes několik hráčů, ale nastřelil jen brankovou konstrukci. Pak přišla pěkná přihrávka od Chudého, díky které postupoval sám na brankáře Kolman a ten ho fauloval a byl nařízen pokutový kop, který s přehledem proměnil Jonáš, 1:1. Bohužel pak náš hráč zbytečně hrál patičkou na půlce (místo toho, aby rozehrál normálně) a poslal do rychlého protiútoku hosty, který dokázali tuhle možnost perfektně zužitkovat a dostali se do vedení 1:2. V druhém poločase jsme byli aktivnější a díky tomu jsme se dostali do vedení, když Kolman dokázal proměnit svůj samostatný nájezd, 2:2. Pak ale přišlo několik chyb našich hráčů najednou a hosté strhli vedení na svoji stranu a dokázali ho už udržet.

Já musím kluci zas pochválit, za to jak se zlepšuje jejich herní projev a jak začínají být rovnocenným soupeřem pro mužstva, který nás na podzim jasně přehrávali. Vím, že je pro ně u bijící, když všichni je chválí za výkony, ale i tak prohrávají. K tomu můžu jen říct, většina výkonů je o psychickém rozpoložení, a když dokážeme tu psychiku správně naladit a budeme tvrdě a stále pracovat, tak ta odměna už brzy přijde, to jsem 100% přesvědčen!!

 
16.4. 2017 - Přehráli třetí tým tabulky, ale na body to nestačilo!!
 
Velké Poříčí 3 : 2 Hořiněves 
 
branky - Jonáš 2 
 
ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, rozhodčí Buchta 
 
Sestava Hořiněvse - Frýda - Bačina Dominik,Kolman,Polák Martin, Ruml - Urban,Chudý,Novák,Koza - Malík,Jonáš
 
střídali - Malá,Polák Daniel,Halama,Dlouhý

Dnes jsme zajížděli k třetímu celku tabulky, který nás přivítal v útulném areálu a pěknou travnatou plochou.

Nám se nepovedl zas začátek utkání a hned v druhé minutě jsme inkasovali branku na 1:0. Pak jsme si dokázali vytvořit několik 100% šancí, které jsme ale nedokázali proměnit a tak přišel trest na druhé straně a z rychlého protiútoku jsme inkasovali druhou branku. Pak se poločas dohrál bez výrazných šancí jak na naší, tak na hostující straně. Do druhého poločasu, jsme se snažili hráče nabádat, aby utkání nevzdávali a že mají na to, aby utkání strhli ve svůj prospěch. Bohužel vstup do poločasu se nám nevyvedl a domácí nám brzy vstřelili po nedorozumění naší obrany branku na 3:0. Pak ale začala naše asi nejlepší pasáž tohohle mužstva zatím na velkým hřišti, kdy jsme ve zbývajících 30 minutách domácí nepustili na naši polovinu a vytvořili jsme si přímo drtící tlak, který ale vedl jen po dvou tečovaných střelách Jonáše jen ke snížení na 3:2.

Dnes můžeme litovat jen neproměněných šancí, domácí mužstvo, které je tak vysoko v tabulce vůbec nepotvrdilo svoje kvality a naopak nám se začíná herní projev pomalu a jistě zvedat a naši hráči si začínají zvykat na velké hřiště.

Slova domácího trenéra, že jsme vyměnili oproti podzimu půlku mužstva nebo jinak nechápe jak je možný, že jsme se takhle zvedli.

Vysvětlení je jednoduché všichni hráči co nastupují v mužstvu starších žáků mají velkou kvalitu, jen bohužel zatím ji nedokázali a stále nedokáži plně projevit na hřišti, ale kdo viděl poslední zápasy tohohle mužstva může semnou souhlasit. Stále dnešní i předešlé výkony mají velké rezervy a věřím, že když je pomalu a jistě odstraníme, tak v téhle soutěži můžeme porazit kohokoliv.  

V příštím zápase přivítáme na domácím hřišti mužstvo ze Stěžer od 14:30.

 
13.4. 2017 - Katastrofální první poločas nás stal celé utkání!!
 
Nová Paka 5 : 3 Hořiněves 
 
branky - Kolman 2, Mouček
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, rozhodčí Soukup 
 
Sestava Hořiněvse - Frýda - Ruml,Chudý,Novák,Urban - Koza,Polák Martin,Bačina Dominik,Jonáš,Halama - Kolman
 
střídali - Mouček,Malá,Polák Daniel,Oláh
 

Dnešní zápas v týdnu, byl už od první chvíle ve velkých zmatcích, kdy byl dvakrát přesunut na jiný termín a jiný čas. Pak jsme bloudili a hledali hřiště, díky tomu jsme přijeli těsně před zápasem.

Od prvních minut náš výkon byl neurovnaný, nebojovný a katastrofální, kdy nás domácí nepustili skoro na svoji polovinu. Do druhé půle jsme proházeli sestavu a některým hráčům domluvili, ale nám se povedlo začít hrát až za rozhodnutého stavu 5:0, kdy jsme začali po vstřelené brance na 5:1 hrát a dokázali jsme ještě rychle vstřelit 2 branky a snížit na 5:3 a pak se nám podařilo vytvořit několik závarů před bránou, ale už bez brankového efektu. A tak díky katastrofálnímu prvnímu poločasu jsme zaslouženě se soupeřem prohráli. 

 
1.4. 2017 - Parádně vybojované utkání!!
 
Hořiněves  3 : 2 Vamberk 
 
branky - Kolman 2, Halama
 
ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, rozhodčí Hofman
 
Sestava Hořiněvse - Frýda - Ruml,Chudý,Kolman,Oláh - Novák,Halama,Bačina Dominik,Koza,Mouček - Jonáš
 
střídali - Malá,Černý Ondřej,Dlouhý
 

Tohle utkání bylo už od prvních chvil pro nás strašně složité( před utkáním nám vypadlo 5 hráčů Polák Daniel,Polák Martin,Urban Matěj,Kadlec Adam, Kopecký Petr). Plus museli nastoupit 4 hráči, kteří měli dva zápasy v nohou z mladších žáků.

I přes tohle všechno kluci zaťali zuby a bojovali od prvních chvil, soupeř působil od prvních minut v utkání sebevědomě a díky tomu se nám ho podařilo v utkání zaskočit. Utkání bylo plných soubojů až někdy za hranicí pravidel. Ale myslím si, že kluci odehráli jedno z nejlepších utkání zatím na velkém hřišti a možná můžu říct i v celé sezoně.

Díky obrovskému sebezapření a potlačení bolesti se podařilo několikrát utéct všem našemu hráči Kolmanovi, který ale několikrát svoji šanci v prvním poločase zahodil a v druhém poločase dokázal naopak svoje dvě šance proměnit v branky a díky tomu se nám povedlo zvítězit.

Kluci si zaslouží obrovskou pochvalu za to, jak dnešní utkání odjezdili na 110% a šli si za tím vítězstvím. Doufám, že jim tohle utkání otevře oči k dalším utkáním, že když se vydají ze všech sil a přistoupí všichni k utkání na 100%, tak můžeme porážet i mužstva, které jsou na špici naší soutěže.

 
18.3. 2017 - Jasná záležitost pro mužstvo z Kuklen!!
 
Hořiněves 0 : 6 Olympie Hradec Králové
 
ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:3, rozhodčí Šlesingr.
 
Sestava Hořiněvse - Kadlec - Polák Daniel,Kolman,Chudý,Urban - Polák Martin,Bačina Dominik,Halama,Koza,Novák - Jonáš
 
střídali - Bačina David,Malá,Frýda,Oláh
 

V prvním jarním zápase jsme přivítali nejlepšího soupeře, na kterého můžeme v naší soutěži narazit. Od první minuty hostující mužstvo bylo lepší, rychlejší, kvalitnější a v utkání jasně dominovali. Naši hráči neplnili vůbec to, co měli a díky tomu soupeři ulehčovali situaci a inkasovali spoustu branek.

V příštím zápase budeme hrát proti přijatelnějšímu soupeři, ale pokud všichni nepodají 100% výkon a nebudou plnit taktické pokyny, tak nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek.

 
12.11. 2016 - Výkon nebyl špatný, ale na body to nestačilo!!
 
Hořiněves 2 : 5 Nová Paka 
 
branky - Jonáš, Bačina David 
 
ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:4, rozhodčí Bouz.
 
Sestava Hořiněvse - Polák Martin - Olah,Chudý,Kopecký,Bačina David - Bačina Dominik,Mouček,Halama,Novák,Urban - Jonáš 
 
střídali - Bačina David, Malá, Bačina Milouš,Kadlec
 

V posledním utkání s mužstvem Nové Paky, jsme neodehráli vůbec herně špatné utkání, ale bohužel opakují se stále chyby z celého podzimu. Kdy nás soupeř překonává dlouhým nakopávaným balonem a urostlým a rychlostně vybaveným útočníkem, který tyhle balony sbírá a střílí nám branky. Ale musím naše oslabené mužstvo pochválit za snahu a bojovnost oproti urostlejšímu a staršímu soupeři.

Máme za sebou první půl rok na velkém hřišti, kdy to byla první zkušenost většiny kádru s velkým hřištěm a i celého trenérského týmu. My musíme tuhle část brát jako zkušenost a snažit se učit každým zápasem, každou chybou anebo povedenou akcí, prostě musíme dřít, dřít a dřít a odměna dřív nebo později se dostaví. 

 
5.11. 2016 - Bohužel špatný výkon nás zas vrátil o krok zpět!!
 
Třebechovice 5 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, rozhodčí Štajer. 
 
Sestava Hořiněvse - Polák Martin - Kopecký,Chudý,Novák, Polák Daniel - Urban,Mouček,Koza,Jonáš,Bačina Dominik - Kolman
 
střídali - Bačina David, Malá, Halama
 

Zápas starších žáků v Třebechovicích po minulých dvou utkání, které se nám povedli byl jedno velký zklamání. V tomhle utkání naši hráči nepodali výkon, kde by se vydali na 100% ze svých sil a už vůbec nedodržovali nějaké taktické pokyny, které dostali.Bohužel už ve straších žácích v krajské soutěži pokud nesplníte tyhle dva faktory, tak to dopadne jako dnes.

V posledním utkání přivítáme na domácím hřišti Novou Paku.

 
29.10. 2016 - První 3 body!!
 
Hořiněves 3 : 1 Dvůr Králové nad Labem
 
branky - Kolman 2, Jonáš 
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, rozhodčí Koza.
 
Sestava Hořiněvse - Polák Martin - Kopecký,Chudý,Novák,Polák Daniel - Urban,Bačina David,Mouček,Jonáš,Bačina Dominik - Kolman 
 
střídali - Malá,Kadlec,Dlouhý
 

V dnešním utkání jsme chtěli navázat na výkon z minulého utkání z Dobrušky. To se nám povedlo a díky výbornému výkonu všech hráčů, jsme si připsali první výhru za 3 body, jen nás může mrzet spousty zahozených dalších brankových příležitostí.

V dalším utkání nás čeká v sobotu mužstvo Třebechovic.  

 
22.10. 2016 - První body!!
 
Dobruška 3 : 4 Hořiněves 
(penalty 2:4)
 
branky - Jonáš 2, Kolman a rozhodující penalta Kolman
 
ŽK 0:0,ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:2, rozhodčí Štajer.
 
Sestava Hořiněvse - Polák Martin - Kopecký,Kolman,Chudý,Polák Daniel - Novák,Koza,Bačina Dominik,Dlouhý,Urban - Jonáš 
 
střídali - Kadlec, Malá, Bačina Milouš
 

No přes všechny komplikace co tohle utkání provázelo, to vše dopadlo až neuvěřitelně dobře.

Díky tomu, že jsme se dostali v úvodu utkání, díky dvěma brankám Jonáše do vedení 0:2. Tak jsme dostali do těla takovou pomyslnou energickou injekci a utkání se odehrávalo nahoru dolu a bylo v prvním poločase naprosto vyrovnané. Bohužel chvíli před koncem prvního poločasu po individuální chybě našeho obránce jsme dostali branku na 1:2. Do druhé půlky jsme chtěli vstoupit aktivně, ale skutečnost byla úplně opačná, byli jsme zalezlí a bohužel čekali jsme nejspíše na vyrovnávací inkasovanou branku, která bohužel přišla. Nastala po další chybě, kdy na půlce náš obránce špatně rozehrál a hosté šli do protiútoku ze kterého vstřelili vyrovnávací branku na 2:2. Pak vypadalo, že utkání skončí remízou, když po individuální akci Kolman utekl všem a vstřelil naši vedoucí branku na 2:3. Bohužel rozhodčí už měl píšťalku v ústech, že ukončí utkání a budeme brát první 3 body, ale poslední střela na naši branku skončila brankou a tak konečný výsledek po základní hrací době byl remíza 3:3. Penaltový rozstřel jsme nezačali dobře, když Koza kopl penaltu doprostřed branky a brankáři do náručí, ale zbytek mužstva svoje penalty proměnil a provizorní penaltový brankář Kolman chytil dvě penalty a tak jsme přidali další bodík do tabulky za vítězství v penaltách. 

 
15.10. 2016 - Naše mužstvo představuje lazaret!!
 
Hořiněves 0 : 6 Rokytnice v Orlických horách 
 
ŽK 0:0, PK 0:1, poločas 0:3, rozhodčí Vodák.
 
Sestava Hořiněvse - Polák Daniel - Kopecký,Polák Martin, Chudý,Malá - Urban, Novák,Kadlec,Olah,Bačina Dominik - Jonáš
 
střídali - Bačina David,Mouček, Bačina Milouš, Černý 
 

V tomhle zápase jsme postrádali 7 hráčů z 15 členného kádru a to hlavně ze zdravotních důvodů.

Bohužel skoro od začátku soutěže nemůžeme se rovnat soupeřům v téhle soutěži v kompletním složení a bohužel tohle lepení kádru na tuhle soutěž kvalitou nestačí. Ale věřím, že podzimní část zuby nehty dobojujeme a přes zimu máme skoro 5 měsíců na to, abychom se všichni dali do 100% zdravotního stavu a hlavně mohli začít společně trénovat minimálně 2x týdně, protože už v téhle kategorii je potřeba učit se nějaký systém hry a poziční hru, ale bohužel pokud máte na tréninku průměrně 8 starších žáků, tak to nikdy nemůžete na trénovat. Upřímně řečeno, já už vyhlížím a modlím se ať už je leden a začne zimní příprava s kompletním kádrem.

Za tohle utkání si zaslouží pochvalu a poděkování hráči, který celý dopoledne hráli za svoji kategorii a bez oběda a žádného odpočinku šli hrát i za starší žáky.

V příštím zápase zajíždíme na hřiště do Dobrušky.

 
9.10. 2016 - Nejlepší výkon v sezoně!!
 
Solnice 3 : 1 Hořiněves 
 
branky -  Novák 
 
ŽK 0:1, PK 1:0, poločas 1:1, rozhodčí Nosek.
 
Sestava Hořiněvse - Polák Martin - Černý Ondřej, Kolman,Chudý,Koza - Novák,Olah,Mouček,Urban,Bačina Dominik - Jonáš 
 
střídali - Malá,Kadlec,Bačina David
 

Dnes jsme zajížděli do Solnice, bohužel se zdecimovaným kádrem (dlouhodobě zraněný Jaroš, Ringl, Halama, Dlouhý) nemocný Kopecký, Polák Daniel. Tak museli nastoupit 4 mladší žáci, který si nakonec vedli výborně.

Do utkání jsme vlétli jak uragán a soupeře jsme zavřeli na jeho polovině a vytvářeli si jednu možnost za druhou ke vstřelení branky. Nakonec dokázal po individuální akci vstřelit branku Novák na 0:1. Pak náš tlak pokračoval do doby, kdy místní hráč (v tomhle utkání rozhodčí) pískl penaltu, kdy hráč domácích brkl o svoje nohy a upadl ve vápně a tak domácí vyrovnali na 1:1. Tím se hra vyrovnala a první poločas skončil remízou 1:1. Do druhé půle domácí dali do útoku rozdílového hráče, který jim v prvním poločase pomohl zabránit, abychom jim nevstřelili více branek, teď sám zatápěl našemu mužstvu a to obrovsky z pozice útočníka. Soupeř už byl druhý poločas lepší a byla otázka času, kdy nám vstřelí vítěznou branku a ta přišla po naší chybě a bohužel položila nás úplně do kolen a pak už jen v poslední minutě domácí navýšili na konečné výsledek 3:1.

Odehráli jsme jedno z nejlepších utkání, ale nepodařilo se nám z toho vytěžit alespoň nějaký bod do tabulky. Ale můžeme se od tohohle utkání zas odpíchnout do další práce.

Bohužel co mi kazí pohled na tohle utkání, tak jsme přišli o další 2 hráče Petr Kolman utrpěl těžký výron v kotníku a Martin Polák nastupuje do nemocnice na operaci, oběma hráčům přejeme brzké uzdravení. Do konce podzimní části z 15 členého kádru se musíme obejít nejspíš už bez 6 hráčů, ale nezbývá nám nic jiného než bojovat a ze všech sil podzimní část dohrát a od jara v plné síle se všemi hráči vlétnout k lepším výkonům a výsledkům.

1.10. 2016 - Musíme se odrazit od výkonu v prvním poločase!!
 
Hořiněves 0 : 7 Týniště nad Orlicí
 
ŽK 0:0, PK 0 : 0, poločas 0 : 6, rozhodčí Olah.
 
Sestava Hořiněvse - Horák - Polák Daniel,Chudý,Kolman,Kopecký - Koza,Urban,Novák,Bačina Dominik, Halama - Jonáš 
 
střídali - Kadlec,Bačina David,Polák Martin,Malá
 

V dnešním utkání jsme chtěli něco změnit. Musíme začít stavět taktiku, podle toho na co máme. Žádným útočným fotbalem a ani nějakým krásným kombinačním fotbalem, bohužel aktuálně nemůžeme uspět. Snažil jsem se klukům vysvětlit dnes poprvé obranu v bloku, kterou teď budeme každé utkání produkovat, dokud to nevypilujeme co nejlépe, jen tak můžeme v těhle těžkých začátcích uspět. První poločas kluci se snažili být všichni pod balonem, mít zahuštěný střed hřiště a soupeř, který v soutěži přiděluje jednomu soupeři za druhým brankové příděly si s touhle situací po herní stránce nevěděl rady. I když podle skóre prvního poločasu to nevypadá, tak po herní stránce to bylo úplně vyrovnané utkání, kdy jsme si zas bohužel nepohlídali urostlého útočníka hostů, na kterého to hostující tým nakopával a překonal tím náš blok a ten hráč nám vstřelil 6 branek.

Bohužel v druhém poločase se nám ten systém úplně rozpadl a byla to obrovská holomajzna a soupeř nás skoro nepustil za půlku, a jen díky své nemohoucnosti v koncovce nám nevstřelil více branek.

Hodnocení průběhu sezony, nemůže být vůbec kladné, ale zažíváme tuhle situací všichni poprvé, a jak hráči nikdy předtím nehráli na velkém hřišti, tak bohužel ani mi trenéři jsme nikdy netrénovali fotbal na velkém hřišti a proto se všichni musíme učit a zdokonalovat. Teď teprve na velkém hřišti začíná opravdový fotbal, to co se děje od 6 let hráče po dobu konce mladších žáků na zmenšeném hřišti to je jen taková dlouhá příprava na opravdický fotbal. Ten nám touhle sezonou začal a prostě musíme všichni se zakousnout a přetrpět posměšky, negativní reakce a znechucenost z výsledků a jít si za svým cílem, protože ta odměna je na konci cesty velice sladká(„viz loňská sezona až po 6 letech práce“). 

 
 
28.9. 2016 - Katastrofální výkon!!
 
Borohrádek 12 : 2 Hořiněves 
 
branky - Chudý, Halama
 
ŽK 1:2, PK 0:0, poločas 4:1, rozhodčí Staněk.
 
Sestava Hořiněvse - Polák Martin - Polák Daniel,Chudý,Jonáš,Bačina David - Bačina Dominik, Novák,Kolman, Halama - Urban,Mouček
 
Na utkání jsem nebyl, ale podle ohlasů trenérů výkon katastrofa a přístup ještě horší...
 
23.9. 2016 - Bohužel jsme na domácí nestačili!!
 
Stěžery 7 : 2 Hořiněves 
 
branky - Kopecký, Koloman
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 4:1, rozhodčí Junek.
 
Sestava Hořiněvse : Kadlec - Polák Martin, Chudý, Novák, Kopecký - Halama,Mouček,Koloman,Koza - Urban, Jonáš
 
střídali - Bačina Dominik
 

Co k tomuhle utkání říct?? Už od předzápasové chvíle, kdy nám nepřijeli 3 hráči bez omluvy, bylo tohle utkání komplikované. Vrchol všeho bylo to, že náš nový hráč Kadlec díky velkému vzrůstu neoblékl dres a tak jsme museli ho postavit do brány, protože brankářský dres jediný oblékl, pokud jsme nechtěli hrát v utkání v 10 lidech. Tak Kadlec zažil premiéru v bráně. Další hráč, který měl doučování (Koloman), tak trenér Mouček v průběhu utkání pro něj musel zajet, protože se nám zranil ve 20 minutě Jonáš (který nakonec utkání zázračně dohrál).

Takže průběh před utkáním a v průběhu utkání naprostá KOMEDIE!!

Jediný co můžu veřejně slíbit, tohle byla poslední kapka mojí trpělivosti s některými hráči, který tady s prominutím zavádějí věci z předešlých klubů a nejspíše i škol a můžu slíbit hráčům a věrným divákům, že tohle bylo naposled. Radši dáme přednost mladším žákům, kteří i když se nedaří, tak furt se nabízejí a chtějí chodit za mužstvo starších žáků. Někteří hráči byli našima oporami v minulých letech, tak se ale teď musí chytnout za nos a začít zas jezdit po zadku a jít příkladem anebo jinak můžou z našeho klubu rychle taky zmizet.

Ze 70% se tady zaměřujeme hlavně na fotbal, ale taky chceme aby chlapci byli připraveni trošku na život, aby měli nějaké morální vlastnosti a dokázali trošku svým chováním i reprezentovat náš klub a i sebe v budoucnosti. Neumím si představit, jak by pochodili v práci, když by najednou vůbec nepřišli nebo mlátili kolegy nebo u rodičů doma, když by najednou nepřišli bez omluvy vůbec domu.

Zbytek budeme už řešit uvnitř klubu….

S pozdravem trenér Rejfek!!

17.9. 2016 - Zatím nejlepší výkon!!
 
Hořiněves 3 : 6 Velké Poříčí
 
branky - Halama, Jaroš, Novák
 
ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:3, rozhodčí Grosman.
 
Sestava Hořiněvse - Polák Martin - Kopecký,Jonáš,Chudý, Polák Daniel - Urban,Jaroš,Novák,Halama - Bačina Dominik,Koza 
 
střídali - Mouček,Bačina David, Ringl 
 

Dnes jsme přivítali první mužstvo tabulky na domácím hřišti. V utkání poprvé za nás nastoupili 4 nový hráči z FK Černilov ( Jaroš, Chudý, Ringl a Urban). Do utkání jsme vstoupili aktivně a byli jsme od první minuty lepší a díky tomu jsme se dostali do vedení 1:0 po dorážce Halami. Bohužel věděli jsme, že soupeř bude hrát na fyzicky urostlého hráče Goise a i tak jsme to nedokázali pokrýt a bohužel tenhle hráč po individuálních akcích nám vstřelil dvě rychlé branky. Nám se ale povedlo po střele Nováka srovnat na 2:2 a po kombinaci Chudý, Novák a zakončující Jaroš se dostáváme do vedení 3:2. Ale do poločasu zas po chybné rozehrávce, kterou zachytil hostující útočník a vstřelil svoji třetí branku v utkání a tak udal výsledek prvního poločasu na 3:3.

V druhé půli jsme chtěli navázat na výkon z prvního poločasu a nedostat rychlou branku. Bohužel ani jedno se nám nepovedlo a hostující mužstvo vstřelilo nám branku 3:4. Ale naši hráči se nevzdávali a bojovali dále, ale bohužel jsme nedokázali proměnit svoje brankové příležitosti a tak přišel trest v podobě branky na 3:5, kterou jsme inkasovali bohužel z nepochopitelného vypuštěného souboje našeho útočníka Jonáše na půlce a obránce dlouhým balonem vyzval znovu do samostatného úniku Goise a ten vstřelil svoji 5 branku v utkání. Pak už se utkání jen dohrávalo a hostům se povedlo vstřelit ještě branku na 3:6.

Dnes chci všechny hráče pochválit za velké nasazení v utkání, a pokud budeme pomalu odstraňovat chybičky, tak půjdeme jak herně, tak výsledkově nahoru.

 
 
4.9. 2016 - Po hrozivém výkonu vysoká porážka!!
 
Vamberk 11 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 1:0, diváků 50, rozhodčí Mervart.
 
Sestava Hořiněvse - Polák - Malá,Polák Daniel, Bačina Dominik,Kopecký - Koza,Novák,Oláh,Halama - Jonáš,Dlouhý 
 
střídali - Bačina David,Mouček,Kočíš 
 
V prvním poločase, kdy naši hráči jen chodili a vůbec neprojevovali snahu, jsme utrpěli poločasový debakl 9:0, v druhé půli po bouři v kabině se hráči probudili a zápas byl už vyrovnanější. 
 
 
31.8. 2016 - Zdravotně zdecimovaný kádr vzdoroval kvalitnímu soupeři!!
 
Hořiněves 0 : 3 Hořice 
 
ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, diváků 45, rozhodčí Janeček.
 
Sestava Hořiněvse - Polák Martin - Kopecký,Novák,Bačina Dominik,Bačina David - Koza, Olah,Mouček,Halama - Jonáš, Dlouhý 
 
střídali - Malá, Havel, Bačina Milouš
 
 
27.8. 2016 - Zlepšený výkon nestačil na body!!
 
Hořiněves 0 : 3 Hostinné
 
ŽK 2:0, ČK 0:0, PK 0:0, diváků 60, rozhodčí Štancl.
 
Sestava Hořiněvse - Polák Martin - Kopecký,Bačina Dom.,Polák Matěj, Bačina David - Halama, Černý, Mouček, Olah,Koza - Jonáš
                           
  střídali - Dlouhý, Malá, Havel, Horák
 

V dnešním prvním utkání na domácím hřišti jsme snad naposled postrádali dvojici hráčů, na kterých tohle mužstvo chceme stavět Polák Daniel a Novák Erik.

V úvodních minutách jsme byli lepší, ale bohužel hosté nás dokázali po hrubých chybách potrestat a vstřelit nám 3 branky za sebou a po tom co Jonáš z malého vápna nikým neatakovaný přestřelil prázdnou branku, jsme nedokázali nic s výsledkem v prvním poločase udělat. V druhém poločase po zlepšeném výkonu jsme už neinkasovali žádnou branku a zároveň nedokázali žádnou vstřelit a tak jsme v utkání prohráli 0:3.

Ale zas už tam byl vidět další malinký krůček zlepšení, bude to ještě spoustu zápasů trvat, ale pokud ty krůčky budeme dělat, takhle, tak věřím, že v jarní sezoně už budeme rovnocenným soupeř všem v téhle krajské soutěži starších žáků.

 
 
21.8. 2016 -  Premiéra na velkém hřišti nevyšla!!
 
Olympie Hradec 13 : 1 Hořiněves 
 
branky - Halama
 
ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, diváků 50, rozhodčí Kanská.
 
Sestava Hořiněvse - Horák - Kopecký,Bačina Dom.,Polák Martin, Bačina David - Halama, Černý, Mouček, Olah - Jonáš, Koza 
                            
  střídali - Polák Matěj, Kočíš Filip, Dlouhý Dominik, Malá Lucie 
 

V prvním utkání na velkém hřišti v životě našich hráčů a asi s největším favoritem soutěže Olympii Hradec Králové nám vůbec nevyšlo.

Od začátku utkání nás domácí přehrávali ve všech směrech a dokázali z většiny vypracovaných šancí nám vstřelit branku a vysoko nad námi zvítězit 13:1.

My musíme hledat v každém zápase pozitiva a stavět na tom, čeká nás spousta práce a dřiny, ale věřím, že za půl roku už Olympii na domácím hřišti potrápíme mnohem více.