Mladší přípravka

20.10. 2018 - Předposlední kolo našich nejmenších!!

V dnešním dni jsme zajížděli do areálu Malšovy Lhoty, kdy jsme se utkali nejprve s domácím mužstvem, kdy jsme zas dostali lekci z fyzické sily soupeře, který nás převyšoval svoji silou, jsme dokázali hrát vyrovnaně, když tam dal trenér soupeře stejně staré hráče jako máme my v mužstvu. V druhém zápase to bylo podobné jako v prvním proti Slavii Hradec jsme bojovali co nám síly stačili, ale soupeř nás zas přestřílel. Naše mužstvo čeká v příští týdnu poslední kolo na podzim, tak se ho pokusíme užít na 100%!!

 

14.10. 2018 – V dalších utkáních jsme si udělali radost několika vstřelenýma brankami!!

V dnešním pěkném slunečném dnu jsme zavítali do areálu do Dohalic, kdy jsme se v prvním utkání utkali s Lhotou pod Libčany, která byla vyspělejší, a zaslouženě nás vysoko porazilo, ale kluci bojovali, co jim síla stačila. V druhém utkání už v podobně starém soupeři z Vysoké jsme se rvali o každý balon a dokázali jsme vstřelit 3 branky, tak to je prostě super, a že nám soupeř vstřelil více branek, no a co, budeme trénovat a dřít a jednou mu to vrátíme.

 

6.10. 2018 – Až o 3 roky starší holky a klucic nás teda vůbec nešetřili!!

V dnešních zápasech jsme se utkali s mužstvy, který nastoupili až s o 2 až 3 roky staršíma hráči a hráčkami a tak nás fyzicky a fotbalově přehráli a zaslouženě v utkání zvítězili nad námi vysokým rozdílem. Nás ale i tak velice těší, že jsme se dokázali gólově prosadit proti starším protihráčům.

Hlavu nahoru makáme a hlavně bavíme se fotbalem dále!!

 

27.9. 2018 – Podle slov trenéra super výkony!!

V dnešních zápasech na domácí půdě, jsme se utkali s mužstvem Stěžer, kdy se nám povedlo s tímhle mužstvem po skvělém výkonu remizovat. V druhém zápase proti Prasku, který byl vyspělejší, ale i tak jsme makali a bavilo nás to i přes prohru. Dnes kluci podle trenéra si zaslouží velikou pochvalu s jakým zájmem a nadšením k utkáním přistoupili.

 
22.9. 2018 - Konečně fyzicky a věkově stejně starý soupeř a hned parádní výkon od kluků!!

Dnes jsme nastoupili v pěkném areálu na Háječku, proti domácímu FC Hradec, který na nás vyrukoval s fyzicky a věkově stejnými hráči. Hned to bylo znát, hrál se fotbal nahoru dolu, kluci to bavilo, měli obrovskou radost z každé vstřelené branky a prostě byla radost se dívat na obě dvě mužstva, jak si užívají každý dotek s míčem a každou branku v jedné nebo druhé síti.

Prostě dnes paráda z obou stran, více takových zápasů.

 
16.9. 2018 - Proti vyspělému soupeři zatím nemáme moc šancí!!

K dnešnímu turnaji mladších přípravek jsme zajížděli na hřiště Kunčic, kde nás čekalo veliké překvapení, jak soupeř z Roudnice, tak domácí Kunčice, byli o dvě hlavy větší a fyzicky vyspělejší a to se v každém utkání potvrdilo a dostali jsme brankový příděl od obou soupeřů. Ale nám to nevadí, protože až vyrosteme, tak jim to vrátíme i s úroky. Za bojovný  a nebojácný výkon si kluci zaslouží velkou pochvalu.

 

8.9. 2018 Poprvé na domácím hřišti!

V dnešních zápasech jsme přivítali v našem areálu mužstva Třebechovic a Předměřic a naši borečci zas s radostí podstupovali každý souboj a herní situaci s těmahle staršíma soupeři. Je fantastické vidět, jak náš hráč má radost ze vstřelené branky a to ať to je za jakéhokoliv skóre utkání. Těšíme se na další práci s těmahle malinkýma nadějemi TJ Sokol Hořiněves, hlavně, aby měli radost z pohybu a ty další dovednosti se postupem času dostaví a posunou nás po fotbalové stránce dále.

 

6.9. 2018 Vstup do nové sezony s naší novou budoucností!!

K prvním zápasům jsme zajížděli do pěkného areálu v Třebechovicích, kde jsme se utkali s domácím mužstvem a Černilovem. Oba dva soupeři měli ve svém středu věkově i fyzicky starší kluky, kteří po celou dob v utkání dominovali. Ale nám vůbec nevadí, jaký má tohle naše mužstvo výsledky, ale chceme u kluků vybudovat lásku k fotbalu a aby se těšili z každého momentu na hřišti a v dresu našeho klubu.

 

2.6. 2018 – Poslední kolo jsme dostali pěkně na zadek!!:)

V posledním letošním turnaji nejmenších jsme narazili na vyspělého a šikovného soupeře z Černilova a Předměřic, kteří nás ve všem předčili a vstřelili nám spoustu branek.

Naši hráči si ale z toho nemusí dělat hlavu, jsme na začátku fotbalové cesty, a pokud budeme správně pracovat a budeme trpělivé, tak to jednou těmhle soupeřům ve vyšších kategoriích vrátíme.

 
24.5. 2018 - Další zkouška ohněm pro naše nejmladší naděje!!
 

Proti vyspělejšímu a většímu soupeři naši hráči bojovali co jim síla a odvaha stačila, ale po nedůležité výsledkové podstatě jsme 2 x prohráli. Hlavní je, že kluci mají radost ze hry a chtějí se stále zlepšovat a zlepšovat.

 

19.5. 2018 – Naše malinké mužstvo nestačilo na vyspělejší soupeře!!

V dnešních zápasech jsme dali možnost hrát mladším hráčům kteří začínají dělat první krůčky s fotbalem a vůbec si nevedli špatně, výsledky neřešme, ale jejich snaha a nadšení v zápasech bylo veliké a věřme, že je to bude takhle bavit stále více a více a díky tomu se budou i lepšit fotbalově a časem přijdou i ty vysněné výsledky některých rodičů a fanoušků.

 

12.5. 2018 – Vyrovnané boje s mužstvy z FC Hradec Králové!!

V dnešních utkáních nás čekalo v areálu Smiřic, dva zápasy s mužstvy FC Hradec Králové, v prvním zápase jsme nad mladším soupeřem a fyzicky menším celé utkání dominovali jak herně, tak střelecky a zaslouženě jsme zvítězili 8:2. V druhém utkání proti větším a starším kamarádům z druhého týmu jsme hráli vyrovnané utkání a rozešli jsme se soupeřem zaslouženě nerozhodně.

Za oba dva zápasy si zaslouží kluci velikou pochvalu a už se těšíme na další utkání v Hořiněvsi
 

5.5. 2018 - Pomalu a jistě začleňujeme nové hráče!!

V dalším utkání mladších přípravek zavítali do našeho sportovního areálu mužstva Slavie Hradec a Vysoké. V prvním zápase se hrál vyrovnaný zápas se spoustou šancí na obou stranách a nakonec se nám podařilo proměnit o jednu více a zvítězit 3:4. V druhém utkání už starší a fyzicky větší Vysoká jednoznačně přehrála a zaslouženě nás porazila 2:6.

Nám se blíží pomalu a jistě konec sezony a tak se snažíme zapojovat už nováčky v našich fotbalových řadách a kluci a holky mají obrovskou radost z každé minuty v našem dresu a to nás velice těší a dělá nám to také obrovskou radost.

29.4. 2018 – V krásném počasí podala naše přípravka bojovný výkon!!

Za krásného počasí jsme zavítali do útulného areálu Kratonoh. V prvním utkání jsme se utkali s domácím mužstvem, kdy průběh utkání byl vyrovnaný a naši hráči dokázali vstřelit o jednu branku více a v utkání zvítězit 2:3. V druhém utkání velice dobré mužstvo z Kunčic bylo aktivnější, ale nám se dařilo vstřelit zase více branek než soupeř a v utkání zvítězit.

V horkém počasí naši hráči a hráčka bojovali na plné pecky a díky tomu dokázali zvítězit ve všech dnešních utkání a ještě si myslím, že si to užili všichni.

 
21.4. 2018 - Vydařená sobota!!
 

V dnešním dni nás čekali 3 utkání. V prvním utkání jsme nastoupili proti velice šikovnému mužstvu z Třebechovic A“ a ty nás dokázali porazit 3:0. V druhém utkání proti fyzicky menšímu a věkově mladšímu soupeři z Třebechovic B“ jsme jednoznačně zvítězili 12:1. V posledním utkání asi nejhezčím z celých 3 zápasů jsme porazili Smiřice 7:3 a to hlavně díky výbornému výkonu Denise Horáka.

Za dnešní výkon si kluci zaslouží obrovskou pochvalu.

 
14.4. 2018 - Vstup do jarní části!!
 
V dnešních prvních utkání na jaře na hřišti ve Stěžerách, jsme chtěli si hlavně fotbal užít a kluci, kteří doposud ještě nikdy nehráli žádné fotbalové utkání, aby získali nové zkušenosti a zalíbil se jim fotbal u nás. To si myslím se nám povedlo, kdy jsme vstřelili spoustu branek a bylo k vidění i spousty pěkných individuálních akcí.
 
22.10. 2017 - Výborně zakončený podzim!!
 

Mladší přípravka zakončila skvěle podzimní sezonu na hřišti v Malšově Lhotě, kdy v prvním utkání jednoznačně přehrála a porazila mužstvo domácích 0:8. V druhém utkání nastoupila proti mužstvu Slavie HK, kde se dostala po dobrém výkonu do několikabrankového náskoku, který nás ale uspokojil a tak utkání bojovný soupeř dokázal zdramatizovat a konečný výsledek nakonec byl 7:8 ve prospěch našeho mužstva. Za dnešní výkony až na pár minut proti Slavii HK si zaslouží všichni velikou pochvalu jak za předvedený herní projev, tak za spoustu branek v síti soupeře.

Za celý podzim všem našim hráčům paří obrovská poklona, velice nás tohle mužstvo herně překvapilo a hlavně nás těší, že se do našeho mužstva se pomalu a jistě zapojují i nový hráči, kteří se chystají u nás dělat první fotbalové krůčky. Doufejme, že přes zimu se náš počet v téhle kategorii hráčů rozšíří ještě více.

Zároveň bych chtěl poděkovat všem našim fanouškům a rodičům, kteří svoje děti a naše hráče podporovali. 

 
14.10. 2017 - Navázali jsme výborně na předešlé utkání!!
 

Za krásného podzimního slunečního dnes jsme na domácím hřišti v Hořiněvsi přivítali v prvním utkání mužstvo Myštěvse, proti kterému jsme nezačali vůbec dobře. V prvních dvou minutách jsme inkasovali dvě branky a kluci z toho byli velice zaražený. V dalších minutách jsme se z toho pomalu a jistě oklepávali a dokázali vstřelit několik branek a utkání jak výsledkově, tak herně zvládnout a zvítězit 5:3. V druhém zápase proti Dohalicím bylo utkání po celou dobu velice pěkné a bojovné, ale díky tomu, že jsme měli lepší koncovku tak naše mužstvo zvítězilo 6:0. Za hosty hrál velice dobře náš bývalí hráč Fanda Erben.

Za dnešní výkony všichni od brankáře až po naše nejmenší si zaslouží velikánskou pochvalu, kluci turnaj od turnaje se lepší a lepší. Škoda, že už v příštím týdnu je čeká poslední podzimní zápas.

 
11.10. 2017 - Dvě zaslouženě vyhrané utkání!!
 

V dnešním dnu jsme nastoupili na hřišti ve Smiřicích, v prvním zápase proti mužstvu z Prasku, kdy jsme byli po celé utkání lepší, ale nedařila se nám koncovka a díky tomu bylo výsledkově utkání napínavé až do poslední chvíle, kdy jsme nakonec zvítězili těsným brankovým rozdílem 2:1. V druhém zápase jsme se utkali s mužstvem RMSK Cidlina a v tomhle utkání jsme po celou dobu dominovali a byli tam vidět od našich hráčů i světlé momenty jak individuální, tak kombinační a po zásluze jsme zvítězili 11:0.

Za dnešní výkon si naši chlapci zaslouží velikou pochvalu, bojovali od první chvíle až do poslední a odměnou jim bylo několik vstřelených branek a dvě vítězství.

 
4.10. 2017 - Velká bojovnost znamenala dobré výkony!!
 

Mladší přípravka ve všední den zamířila do pěkného fotbalového areálu v Chlumci nad Cidlinou, kde se v prvním utkání utkala s mužstvem domácích, nad kterým se dostala brzo do vedení 0:2, ale bohužel domácí, který měli ve svém týmu velice šikovné hráče utkání vyrovnali. V závěru se nám povedlo utkání strhnout na svoji stranu, ale bohužel domácí vyrovnali ke konci utkání a tak konečný výsledek utkání byl 3:3. V druhém zápase jsme narazili na mužstvo z Lovčic, který bylo fyzicky vyspělejší než naše mužstvo, ale naši svojí velkou bojovností v tomhle vyrovnaném utkání strhli výsledek na svoji stranu a zaslouženě zvítězili 2:3.

Za dnešní výkony si naši hráči zaslouží velikou pochvalu, kdy v každém utkání bojovali na 100%.

 
27.9. 2017 - Velmi dobré výkony od našich nejmenších bojovníků!!
 

Ve všední den jsme zajížděli za pěkného podzimního počasí na hřiště do Smiřic. V prvním utkání jsme se utkali s mužstvem Roudnice, v utkání jsme byli aktivnější a střelecky lepší a tak jsme v utkání zaslouženě zvítězili 5:0. V druhém zápase s velice fotbalově šikovným mužstvem Lhoty pod Libčany jsme se hráli vyrovnané utkání, které díky dobrému výkonu našich hráčů jsme strhli na svoji stranu a i v tomhle utkání zvítězili 5:3.

Za obě dvě utkání si kluci zaslouží velikou pochvalu, kdy i naši nováčci svojí bojovností pomohli zkušenějším klukům dojít k dobrému výkonu a vstřelením branek a i vítězství. 

 
25.9. 2017 - Veliká pochvala za bojovnost a nasazení našich hráčů!!
 

Mladší přípravku dnes čekali tři utkání v areálu Nového Hradce. V prvním utkání se utkali s mužstvem Nového Hradce, který jednoznačně přehráli a zaslouženě zvítězili 10:2. V druhém zápase proti holkám FC Hradec dívky se jim povedlo obrátit nepříznivý výsledek ze 4:1 na 4:6 a to hlavně díky velké bojovnosti a nezdáváni se. V posledním zápase nám nechyběla bojovnost, ale už nám chyběli síly a tak Vysoká nás zaslouženě porazila 5:1.

Za dnešní výkony si všichni hráči zaslouží velkou pochvalu, za velikou bojovnost a nasazení v každém utkání.

 
17.9. 2017 - Další boje naši nejmenší svedli v Černilově!!
 

V dnešním chladném dopoledne naši hráči nastoupili proti mužstvu Černilova, nad kterým se jim povedlo po dobrém výkonu dostat do vedení 1:4, ale bohužel domácí přidali na výkonu a dokázali utkání srovnat na 4:4. V druhém zápase jsme se utkali s mužstvem Předměřic, který mají široký kádr se spoustou malinkých šikovných hráčů a tenhle souboj nad námi vyhráli jak herně, tak výsledkem 7:4.

Kluci si zaslouží za dnešek i tak velikou pochvalu, když střídali světlé a tmavé momenty v utkáních, ale hlavně, že si obě dvě utkání užili a do příště se zas nabudili, aby vstřelil znova spoustu branek a i třeba nějaké utkání vyhráli.

 
7.9. 2017 - Zamračený čtvrtek!!
 
Dnes mladší přípravka na domácím hřišti za deštivého počasí přivítala v prvním zápase mužstvo z Urbanic, kde bohužel podlehla díky tomu, že né všichni hráči chtěli hrát, jak nejvíc umí.

V druhém zápase jsme už svoje individuální výkony zlepšili a díky tomu jsme i vysoko zvítězili 6:1 nad Libčanami. V posledním utkání ze Smiřicemi jsme byli herně lepší, ale díky špatné koncovce a výbornému výkonu hostujícího brankáře jsme v utkání prohráli 3:1.

Do těhle utkání se zapojili další budoucí maličký fotbalisti, kterým pro naši budoucnost musíme dávat prostor a tak v téhle sezoně půjdou stranou výsledky, ale budeme se zaměřovat na co největší rozšíření naší základny mládežnické. Chceme zaujmout co nejvíce nových fotbalistů a fotbalistek.

 
3.9. 2017 - Výborný vstup do nové sezony!!
 

V prvních letošních zápasech naší mladší přípravky jsme zajížděli na hřiště Třebše, kde jsme se utkali s domácím mužstvem kluků, kdy jsme po celé utkání byli lepší a díky naší střelecké produktivitě jsme zaslouženě zvítězili 3:4. V druhém utkání proti dívkám Třebše, jsme byli po celé utkání také lepší, ale zlepšili jsme koncovku a dokázali zvítězit 0:9.

Za dnešní výkony si všichni hráči zaslouží velkou pochvalu a doufejme, že naše mladší přípravka se bude rozrůstat o nové hráče a hráčky.

 
3.6. 2017 - Rozloučení se sezonou se nám povedlo!!
 

V posledních dvou utkáních v téhle sezoně mladší přípravky jsme nastoupili proti talentovaným mladým hráčům z FC HK. V každém utkání jsme zaslouženě zvítězili, ale soupeř nám ukázal, že na svůj věk je velice talentovaný a v budoucnosti o nich ještě uslyšíme.

Za tuhle sezonu si naši hráči mladší přípravky zaslouží velikou pochvalu a poděkování za výborné výkony a výsledky v celé sezoně, za které i mluví velice nepopulární tabulka v téhle kategorii, kdy naše mužstvo skončilo na druhém místě z 36 týmů. Kluci mají před sebou velikou budoucnost, když na sobě budou nadále pracovat a rozvíjet svůj potencionál. 

 
27.5. 2017 - Jednoznačné utkání!!
 
V dnešních utkáních jsme proti mladšímu soupeřům vstřelili spoustu branek a naši hráči si to užívali na plné obrátky. 
V posledních utkáních přivítáme na domácím hřišti FC Hradec A" a B".
 
17.5. 2017 - Dva rozdílné zápasy našeho mužstva!!
 

Mladší přípravka v prvním zápase narazila na velice dobré mužstvo z Vysoké, které měli výborného hráče ve svém středu, který nás dokázal několikrát potrestat a vstřelit nám několik branek, a tak díky tomu jsme zaslouženě první utkání prohráli. V druhém utkání jsme nastoupili proti mladšímu soupeři, kterému jsme dokázali vstřelit 13 branek a zaslouženě zvítězit.

Dnes nám ukázalo zas silnější mužstvo, že máme spoustu rezerv na kterých je potřeba hodně pracovat.

 
13.5. 2017 - 5 bojovníků vyválčilo jasné vítězství!!
 

Bohužel na dnešní utkání nám chybělo 5 hráčů a tak naši hráči museli bez střídání zvládnout dvě utkání, ve kterých i tak jasně dominovali a zvítězili jasně jak v prvním, tak v druhém utkání, kdy soupeře přehráli rozdílem třídy.

Klukům patří velké díky a obrovská pochvala za dnešní parádní výkony!!

10.5. - Dnes jednoznančná dominance našich hráčů!!
 
V dnešním krásném slunečním dnu jsme nastoupili na hřišti ve Smiřicích, kde jsme se utkali v prvním zápase proti rezervě Myštěvse a po celé utkání jsme byli lepší a byla to jen otázka kolik se nám podaří vstřelit branek, v tomhle zápase bylo i vidět mnoho krásných branek a akcí. V druhém zápase jsme nastoupili proti Myštěvsi A" a v tomhle utkání jsme ještě více dominovali než v tom prvním, naši hráči se dokázali prosadit v soubojích 1 vs 1, dokázali si i nahrát, prostě dnes si zaslouží celé mužstvo velkou pochvalu.
 
6.5. 2017 - Dnes jsme podali dva rozdílné výkony!!
 

V domácím turnaji mladších přípravek jsme v prvním zápase narazili na tým z Nového Hradce, na který jsme v úvodních minutách vlétli a vstřelili jsme mu dvě branky, pak náš výkon uvadl a začal hrozit soupeř a byl nebezpečnější a aktivnější a tak zaslouženě v druhém poločase strhl výsledek na svoji stranu a v utkání zvítězil. V druhém zápase jsme se utkali s dívkami FC Hradec Králové, které jsme od úvodních minut přehrávali a dokázali jsme jim vstřelit deset branek a ještě spoustu šancí neproměnit.

Za druhý zápas si naši hráči zaslouží velikou pochvalu. 

3.5. 2017 - Dnes jsme navázali na předešlé výkony!!
 

Ve všední den jsme zajížděli na hřiště do Malšovy Lhoty, kde nás čekalo domácí A“  a  B“ mužstvo. V prvním zápase jsme se utkali s A“ mužstvem a byli jsme po celou dobu lepší, ale neproměňovali jsme svoje brankové příležitosti a tak nás produktivní domácí vždycky potrestali vstřelenou brankou a nám se vždy podařilo výsledek utkání dotáhnout, nakonec jsme se soupeřem rozešli remízově. V druhém utkání jsme brzy prohrávali, ale i tak jsme soupeře mačkali a byla jen otázku času kolik branek mu vstřelíme a to se nám nakonec povedlo a zvítězili jsme 1:8.

Za dnešní výkony chválím chlapce, ale musí si uvědomit, že nejde si všechno vybrečet, jak řekl jeden otec našeho hráče, nechtějme, aby si o nás soupeři mysleli, že jsme uplakanci.  

28.4. 2017 - Dobrý výkon našeho mužstva!!
 

V dnešním chladném a deštivém počasí v krásném areálu Slavie Hradec, jsme se v prvním zápase utkali s nejkvalitnějším týmem v téhle soutěži. Bohužel až moc s velkým respektem naši hráči do tohohle utkání nastoupili a domácí nás v prvním poločase jasně přehráli a vstřelili nám několik branek. V druhém poločase se naše hra už mnohem zlepšila a dokázali jsme druhý poločas odehrát se soupeřem vyrovnaně a vstřelit mu taky několik branek. Škoda, že jsme takhle nehráli i v prvním poločase, když si domácí mužstvo udělalo velký náskok.

V druhém zápase jsme proti fyzicky většímu soupeři byli po celé utkání lepší a zaslouženě jsme vysoko zvítězili, když bylo vidět na hřišti i několik pěkných akcí od našich hráčů.

Za dnešní výkony, až na první poločas v prvním utkání si kluci zaslouží velkou pochvalu. 

11.4. 2017 - Výborný vstup do jarní části!!
 
 V prvních zápasech v jarní části jsme nastoupili na hřišti ve Smiřicích, kde jsme se v prvním utkání utkali s mužstvem z Roudnice, kterého jsme celé utkání přehrávali a dokázali jsme zvítězit 1 : 11. V druhém zápase jsme hráli s mužstvem Lhoty pod Libčany, kde už utkání bylo vyrovnanější, ale jen díky naší neschopnosti v koncovce skončilo utkání jen 2 : 6 pro nás. V posledním utkání s mužstvem Smiřic už náš výkon byl takový rozporuplný a díky tomu jsme soupeři ze Smiřic vstřelili jen 8 branek.

Dnes si všichni hráči zaslouží pochvalu, jen škoda, že se nám nepodařilo vstřelit více branek. Teď nás čeká zas až do 26. dubna, díky odložení několika zápasů a pak nás čeká náročný program.

 
30.10. 2016 - Výborné zakončení podzimní části!!
 

Mladší přípravka odehrála na podzim poslední dvě utkání na hřišti v Hradci Králové, kde se utkala s místním týmem FC Hradec A a B“. V prvním utkání naše mužstvo bylo jednoznačně lepší a zaslouženě vysoko zvítězilo 13:3. V druhém utkání jsme B“ mužstvo trošku podcenili, ale i tak se nám povedlo vysoko zvítězit 10:4.

Za podzimní část si všichni hráči tohohle mužstva zaslouží obrovskou pochvalu a pro mě je obrovské překvapení jak se jim dařilo. Ale musíme nadále a i více pracovat na svojich fotbalových kvalitách, abychom tyhle výkony a výsledky předváděli i v dalších kategoriích.

 
22.10. 2016 - Bdělí výkon!!
 

Po 14 dnech jsme nastoupili k dalším utkáním na domácím hřišti. V prvním utkání jsme nastoupili proti soupeři z Nového Hradce, dostali jsme se do poločasového vedení 4:0, ale v druhém poločase jsme podali velice špatný výkon a byli jsme rádi za vítězství 5:3. V druhém utkání se nám vůbec nedařilo a bez náboje a efektivity jsme nakonec byli rádi za konečnou remízu s hráčky z FC Hradec.

 
8.10. 2016 - První porážka!!
 
Dnes jsme zajížděli na hřiště Černilova, který proti nám nejdříve postavil B" mužstvo, které jsme porazili 7:5 a v druhém utkání s mužstvem A" jsme se utkali a utrpěli první porážku v soutěži 4:1. Ale podle hodnocení trenéra Bačiny, výkon všech hráčů byl dobrý a Černilov jedno utkání vyhrál zaslouženě.
 
28.9. 2016 - Jednozančná záležitost mladší přípravky!!
 
V prvním zápase jsme celou dobu dominovali a dokázali vysoko zvítězit 9:1 nad mužstvem Urbanic. V druhém zápase proti mladšímu týmu, jsme měli naprostou převahu, kterou jsme vyjádřili 9 brankami v síti Libčan. Za dnešek patří velké díky všem hráčům a velká pochvala. V příštím utkání nás už čeká velice kvalitní soupeř z Černilova, kde se prokáže jak na tom jsme.
 
24.9. 2016 - Mladší přípravka nepřestává překvapovat!!
 
Dnes nás čekala dvě utkání na hřišti Třebše. V prvním utkání jsme se utkali s mužstvem dívek místního klubu a v utkání jsme měli stálou převahu a jen díky fyzicky vyspělé brankářce jsme se nemohli střelecky prosadit více, ale jinak v utkání jsme zaslouženě zvítězili 5:4. V druhém utkání proti chlapcům z Třebše jsme byli po celý zápas jednoznačně lepší a dokázali vysoko vyhrát 11:0. Za oba dva zápasy zas klukům patří velká pochvala.
 
17.9. 2016 - Výborný výkon v obou zápasech!!
 
Dnes jsme poprvé letos přivítali na domácím hřišti turnaj mladších přípravek. V prvním utkání jsme se utkali s Myštěvsí A" a po celý zápas jsme byli aktivnější a lepší a zaslouženě jsme zvítězili 3:0. V druhém zápase proti Myštěvsi B", jsme svoji herní převahu proměnili v 6 branek a zvítězili vysoko 6:1.
Za dnešní výkony klukům patří velká pochvala ale vyzdvihnout bych dnes chtěl výkon Jirky Strnada jak v bráně tak ve hřišti a našeho nového střelce branek Denise Horáka!!
 
11.9. 2016 - Dnes jsme úřadovali v Třebechovicích!!
 
V prvním zápase jsme se utkali s mužstvem Malšovy Lhoty a ta na nás nastoupila s fyzicky většíma klukama, ale nám se dařilo po celé utkání se soupeřem krok a jen díky neproměnění spousty šancí jsme se rozešli se soupeřem remízovým výsledkem 5:5. V druhém zápase jsme se utkali s domácím mužstvem Třebechovic a po celé utkání jsme soupeře přehrávali a dokázali mu vstřelit neuvěřitelný 21 branek.
Zas všem klukům patří velká pochvala, doopravdy pro mě to je jedno z největších překvapení zatím probíhající sezony!!
 
7.9. 2016 - První utkání sezony jsme zvládli skvěle!!
 
K prvnímu turnaji v nové sezoně jsme zajížděli na hřiště do Smiřic. V prvním utkání jsme se utkali s mužstvem Dohalic a po celé utkání jsme měli převahu a dokázali jsme vysoko 8:2 zvítězit. V druhém utkání proti staršímu a fyzicky vyspělejšímu týmu z Probluze jsme hráli vyrovnaný zápas a zaslouženě jsme se rozešli remízou 1:1. V posledním utkání před krásnou kulisou, jsme se utkali s domácím týmem Smiřic a po celé utkání jsme měli mírnou převahu a zaslouženě jsme 5:1 zvítězili. Dnešní výkony našich hráčů mě mile překvapili a zaslouží všichni velikou pochvalu!!
 
 
11.6. 2016 - Úspěšný závěr úspěšné sezony!!
 

V posledních utkání na domácím hřišti v téhle sezoně jsme přivítali mužstva Prasku A“ a B“. V prvním zápase jsme se utkali s A“ mužstvem, který byl vyspělejší a fotbalovější a celou dobu nás přehrávali a zaslouženě vyhráli nad námi 3 : 7. V druhém utkání jsme se utkali už s námi rovnějším soupeřem a v utkání jsme měli zas my celou dobu převahu a zaslouženě zvítězili 6:3.

V dnešní zápase se s touhle kategorii rozloučili hráči Jakub Středa, Milan Bačina, Dominik Staffa, Jakub Malý, Martin Zahradník.

Zároveň bych chtěl všechny hráče pochválit za skvělou sezonu, kdy podávali skvělé výkony a fotbalově se zlepšili zas o kousíček a budu se těšit na další spolupráci v nové sezoně.

4.6.2016 - Nevydařený zápasy!!
 

Dnes jsme zajížděli na hřiště do Roudnice. Kde jsme v prvním utkání nastoupili proti mužstvu Stěžer a bohužel naším ospalým výkonem jsme nechali soupeře hrát a zaslouženě prohráli 4:2. V druhém utkání jsme hráli s mužstvem Roudnice, kde jsme zas naopak bojovali  a makali, ale domácí dokázali každou svoji šanci proměnit a zaslouženě zvítězit 4:1. Za druhý zápas naše hráče chválím a věřím, že pokud budou hrát v příštím týdnu v posledních utkáních takhle, tak určitě zas vyhrajeme.

 
26.5.2016 - Bojovný výkon našich hráčů!!
 
Dnes jsme ve všední den na domácím hřišti přivítali v prvním utkání mužstvo Probluze, který disponoval fyzicky vyspělejšíma a rychlejšíma hráči a tak po celé utkání měl velkou převahu a dokázal zvítězit nad námi vysoko 0:7. V druhém utkání jsme nastoupili proti mužstvu Dohalic, když jsme bojovali co to šlo a díky tomu jsme dokázali vstřelit pěkných 5 branek a zaslouženě zvítězit 5:2. Za dnešek za oba dva zápasy musím všechny kluky pochválit.
 
 
20.5. 2016 - Výborný výkon našich hráčů!!
 
V dnešních utkání jsme se utkali s mužstvem FC Hradec Králové, který se rozdil na mužstva A" a B". V prvním utkání jsme nastoupili proti mužstvu A" a zvítězili jsme 16:7, kdy za vyzdvihnutí stojí první soutěžní branky hráčů Strnada Jiřího a Erbena Františka. V druhém utkání nad mužstvem B" jsme měli obrovskou převahu, kterou jsme dokázali i střelecky potvrdit a zaslouženě vysoko zvítězit 13:0. Všichni kluci si zaslouží za dnešní výkon velkou pochvalu a jsem rád, že se začínají i prosazovat mladší hráči.
 
15.5. 2016 - Zasloužená dvě vítězství!!
 
V prvním zápase jsme v krásném areálu Slavie Hradec nastoupili proti mužstvu Třebechovic, kterého jsme fyzicky a i herně přehráli a zaslouženě zvítězili 6:0. V druhém zápase proti domácímu mužstvu Slavie Hradec jsme prospali první poločas a soupeř nám vstřelil 3 branky a po prvním poločase jsme prohrávali 3:0, ale díky skvělé bojovnosti a skvělému druhému poločasu jsme utkání otočili a zaslouženě zvítězili 3:4. Klukům patří velké dík za bojovnost a nasazení a taky za to, že se nikdy za žádného stavu nevzdávají!!
 
7.5. 2016 - Neuvěřitelná bojovnost našich hráčů!!
 
V dnešních prvních jarních zápasech v Hořiněvsi jsme přivítali v prvním utkání mužstvo Libčan, který jsme po celý zápas přehrávali a zaslouženě zvítězili 3:2. V druhém zápase se Lhotou pod Libčany, jsme po hrozném výkonu v prvním poločasu dostali 7 branek, ale to co se dělo v druhém poločase, kdy kluci začali hrát na 110% a dokázali vstřelit soupeři 6 branek a ještě trefit dvě břevna soupeře a tak i když jsme v utkání prohráli 6:7, tak za obrovskou bojovnost a nevzdání se v druhém poločase si zaslouží všichni kluci obrovskou pochvalu!!
 
22.4. 2016 - Začínají být vidět pokroky hráčů!!
 

V dalších zápasech na hřišti v Předměřicích nás čekali 3 zápasy. V prvním zápase se nám podařilo zvítězit nad Malšovou Lhotou B" 6 : 1. Pak nás čekal vyspělejší soupeř Malšova Lhota A" a bylo to znát jak na herním výkonu, tak na výsledku 1:4. V posledním zápase nás čekalo výborné mužstvo Předměřic, kteří nám na podzim nadělili asi 12 branek, ale ted se hra už velice vyrovnala  a bylo to vidět jak na výsledku 4:7,tak příklad toho, že kluci se lepší a posouvají fotbalově.

 
16.4.2016 - Výborný vstup do jarní části sezony!!
 

K prvním jarním zápasům jsme odjížděli na hřiště do Skřivan. V prvním utkání jsme se utkali s domácím mužstvem a herně zápas byl vyrovnaný, ale naši hráči Pejcha a Středa dokázali vždycky strhnout skoré na svoji stranu a tak jsme dotáhli tenhle zápas do vítězného konce. V druhém utkání jsme nastoupili proti mužstvu Myštěvse a v utkání jsme od prvních minut jasně dominovali a soupeře úplně přehrávali a tak zaslouženě vysoko zvítězili. 

Za dnešní výkon zaslouží všichni naši hráči velkou pochvalu, protože pro mě byl jejich výkon po dlouhé pauze velké překvapení a je vidět, že naše cesta je dobře nastavená a kluci dělají malé krůčky kupředu ve fotbalové kvalitě.

24.10.2015 - Rozloučení s úspěšným podzimem!!

K posledním zápasům zajíždělo naše mužstvo mladší přípravky do Černilova, kde se utkalo s domácím mužstvem B" a dokázalo ho jasně přehrát a zvítězit vysoko 3:7. V druhém utkání proti A" mužstvu domácích, kteří byli fotbalově lepší a fyzicky větší jsme utrpěli velký debakl a prohráli jsme 9:0.

Myslím si, že za podzimní utkání, kdy naše mladší přípravka se skládala z nových hráčů se nemáme za co stydět a kluci bojovali a lepšili se rychlím způsobem. Máme před sebou samozřejmě velikou kupu práce, ale věřím, že v tomhle mužstvu je veliký potencionál, který dokáže kluci jako lidsky, tak fotbalově posouvat dále.

7.10. 2015 - I přes velkou absenci , zbývající hráči předvedli dobrý výkon!!

Dnes jsme v nevšední den k utkání mladších přípravek odjížděli na hřiště do Vysoké, kde nám chybělo spoustu hráčů. Kde jsme se v prvním utkání utkali s mužstvem Nového Hradce, který byl fyzicky větší než naši hráči a díky tomu se mu povedlo zvítězit 6:2. V druhém utkání, které bylo s domácím soupeřem naprosto vyrovnané, ale u nás zazářil střelecky Jakub Středa a dokázal soupeři vstřelit 4 branky a zvítězili jsme 2:4. 

Za dnešní výkon proti fyzicky větším soupeřům si kluci zaslouží velikou pochvalu a už nás v závěru podzimní části sezony čekají poslední zápasy na hřišti v Černilově.

2.10. 2015 - Na vítězné vlně!!

Dnes nás čekala na hřišti v Předměřicích dvě mužstva, která zas ročníkově byla podobná našemu. Tak v prvním utkání jsme jasně dominovali nad mužstvem Lokomotivy Hradec Králové, které jsme přehráli a dokázali zvítězit vysoko 7:1. V druhém utkání nás čekalo mužstvo Urbanic, se kterým jsme odehráli vyrovnané utkání, ale díky více proměněných šancí jsme dokázali zvítězit 6:4. Za dnešek si kluci zaslouží velkou pochvalu a u některých jsou vidět fotbalové krůčky už velice dobře a u některých méně, ale je důležité, že všichni se pomalu a jistě posouvají kupředu.

26.9.2015 - Jasné výhry našeho mužstva!!

V dnešním brzkém ránu jsme zavítali na hřiště Třebše, kde jsme se v prvním utkání utkali s místním dívčím týmem Třebeš dívky, po celé utkání jsme byli lepší a soupeři dokázali vstřelit 4 branky a zvítězit. V druhém utkání jsme se utkali s Třebší mužstvem chlapců, které jsme úplně jednoznačně přehráli jak v pohybu, tak v důrazu a zaslouženě zvítězili vysoko 2:10.

Za dnešní výkon si naši chlapci zaslouží velikou pochvalu, protože v každém dnešním utkání pracovali na 100% a díky tomu byli jasně lepší a užili si další výhry v sezoně!!

24.9.2015 - Výborný výkon našeho mužstva!!

Dnes na posledním turnaji mladší přípravky na domácím hřišti jsme přivítali mužstva FC Hradec dívky, se kterým jsme odehráli první zápas, ve kterém jsme měli po celý zápas jasnou převahu, kterou se nám podařilo vyjádřit jen 4 góly. V druhém utkání jsme se utkali věkově podobně stejným mužstvem, ale hosty jsme po celé utkání naprosto přehrávali a dokázali mu vstřelit rekordní počet branek a zvítězit 12:0.

Za dnešek si kluci zaslouží velikou pochvalu, protože ve všech utkáních bojovali a makali na 100% a zkoušeli věci z tréninků, které se učíme. A díky tomu přišla zasloužená vítězství.

19.9.2015 - Další posun!!

Dnes naše mladší přípravka přijela na výborně připravený hřiště do Dohalic, kde se utkala s místním týmem. V utkání s domácím mužstvem jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale nakonec domácím se podařilo svoje šance proměnit a zaslouženě zvítězit 11:6. V druhém utkání s mužstvem Probluze, jsme mohli jít několikrát do vedení ale samostatný nájezdy se nám nepodařilo proměnit a tak fyzicky větší hráči Probluze nám vstřelili rychle za sebou 3 branky a celé utkání ovládli a zaslouženě zvítězili 6:2.

Dnes jsme zas prokázali maličký fotbalový krůček dopředu, co se daří dělat našim chlapcům. Doufám, že naše stoupající fotbalové dovednosti budou pokračovat a díky tomu se pak přidají i vstřelené branky a poznání pocitu vítězného utkání.

12.9.2015 - První výhra nové přípravky!!

Dnes naše nejmenší mužstvo nastoupilo na domácím hřišti v prvním zápase proti Stěžerům a slavilo první vítězství v sezoně 7:5. Ve druhém zápase jsme nastoupili proti mužstvu Roudnice, který měli ve svém týmu urostlého Nuna a ten dokázal díky velkému nákopu nám vstřelit 5 branek a porazit nás. V posledním utkání proti Předměřicím jsme nastoupili asi proti nejlepšímu soupeři dnešního dne a soupeř hrál výborně a zaslouženě vysoko zvítězil 1:10. Naši kluci zas udělali od minulého týdne další krůček k zlepšení a velikou pochvalu si zaslouží náš brankář Honza Hořínek, který chytal v každém zápase výborně a protihráči ho dokázali překonat vždy jen vzduchem, kam bohužel ještě nedošáhne. 

5.9.2015 - Začíná nová éra téhle kategorie!!

Mladší přípravka dnes zajížděla na hřiště Kunčic, kde začala svou novou éru, kdy už nemůže spoléhat na svoje největší tahouny téhle kategorie Matěje Poláka a Kubu Horáka.

V prvním zápase jsme nastoupili proti mužstvu Prasku a tohle utkání bylo po celou dobu vyrovnané. Prasek díky svému jedinému narostlému hráči, který měl velký nákop a našeho malého brankáře trestal střelami pod brankovou konstrukci, kam nemohl dosáhnout, vstřelil 6 branek a v utkání zvítězil 2:6. V druhém utkání jsme nastoupili proti mužstvu Kunčic, které byli o hlavu větší a důraznější a tak nás naprosto po celé utkání přehrávali a vstřelili nám 13 branek a zvítězili 13:2.

Já si myslím, že jsme na úplném začátku u téhle kategorie, jako když jsme tenkrát začínali tvořit v Hořiněvsi mládež, kdy naši hráči taky výsledkově neoslňovali a po spoustě práce, která nás čeká u tohohle ročníku 07,08,09 si myslím, že ten posun v dovednostech fotbalových přijde taky a pak budou i výsledky, jen bude potřeba spousta trpělivosti.

15.8.2015 - Krásné umístění na turnaji v Rodunici!!

Výsledky našeho týmu ve skupině:

TJ Sokol Hořiněves – Olympie Hradec Králové 2:0 (Polák 2)

TJ Sokol Hořiněves - Loko Borohrádek 3:2 (Polák 2, Staffa Daniel)

TJ Sokol Hořiněves – Lhota pod Libčany 3:2 (Středa, Frýda, Polák)

FK Jaroměř – TJ Sokol Hoříněves 2:1 (Pejcha)

TJ Sokol Hořiněves – FK Náchod 2:0 (Polák, Staffa Daniel)

TJ Sokol Hořiněves – RMSK Cidlina 1:1 (Gajzl)

TJ Sokol Hořiněves - Choceň 1:3 (Polák)

čtvrtfinále:

RSCM Rozkoš 6 - 1  TJ Sokol Hořiněves

Zápas o 5 místo:

TJ Sokol Hořiněves - Nový Hradec 3:2 (Polák 2, Frýda)

 

Celkové pořadí turnaje: 1. RSCM Rozkoš/TJ Červený Kostelec, 2. TJ Čelechovice na Hané - futsal, 3. FK Jaroměř, 4. Spartak Choceň, 5. TJ Sokol Hořiněves, 6. FC Nový Hradec, 7. FK Meteor Praha, 8. FK Černilov, 9.

Sestava TJ Sokol Hořiněves: Horák - Staffa Daniel, Frýda Jiří, Staffa Dominik, Matěj Polák, Marek Gajzl, Jakub Středa, Adam Pejcha, Jakub Malý

Dnes jsme zajížděli ještě s 3 hráči ročníku 2006 (již věkově jako starší přípravkou) na kvalitně obsazený turnaj do Roudnice u Hradce Králové, kterého se zúčastnilo 16 týmů! Vzhledem k prázdninám nám někteří hráči chyběli (Zahradník, Bačina, Horák, Erben, Kopecký). V naší skupinu jsme hráli naprosto vyrovnané zápasy, až na zápas s mužstvem Jaroměře, které nás vyloženě přehrálo. Ve čtvrtfinále jsme mohli utkání za stavu 2:1 zdramatizovat, ale nepovedlo se nám proměnit vyložené šance, a tak soupeř nás potrestal střelou z větší vzdálenosti na 1:3 a pak nám ještě přidal 3 branky a tak vzniknul asi zasloužený postup soupeře do semifinále. V zápase o 5 místo si to kluci vynahradili a to neskutečným obratem. Ještě 5 minut před koncem zápasu prohrávali 2:0. Nakonec zabrali a 3 góly v posledních minutách zápas otočili a získali tak zasloužené krásné 5 místo. Dnes si zaslouží všichni kluci obrovskou pochvalu za to, jak celý turnaj bojovali.

13.6.2015 - Úspěšný závěr!!

Dnes mladší přípravka odjížděla k posledním zápasům téhle sezony do Dohalic. Kde se první zápas utkala s mužstvem Prasku, se kterým sehrála naprosto vyrovnaný zápas, kdy nakonec vstřelila a o jednu branku více a zvítězila v tomhle utkání 5:4. V dalším zápase jsme se utkali s mužstvem Skřivan, které jsme přehráli a zaslouženě zvítězili 6:1. Klukům bych chtěl touhle cestou poděkovat za skvělou sezonu a obrovský kus práce, kterou za sebou nechali. Před sebou máme teď měsíční volno a pak se vrhneme znova do práce a doufám, že třeba příští rok bude zas o kousek ještě lepší než tenhle uzevřený.

6.6. 2015 - Prohry  s velice kvalitními soupeři!!
 
Dnes mladší přípravka zajížděla na hřiště Kunčic, kde se utkala s nejsilnějšími soupeři v jarní části sezony a postrádala svého lídra týmu Matěje Poláka. V prvním utkání jsme se utkali s domácím mužstvem Kunčic. Utkání bylo od prvních minut vyrovnané a bojovné, ale domácí proměnili o jednu šanci více a zvítězili 2:1. Do druhého utkání jsme nastoupili proti mnohem většímu a lepšímu soupeři Kratonohám a dokázali jsme se soupeřem držet krok až do závěrečných minut a prohráli jsme těsným výsledkem 7:5. V příštím týdnu zakončíme letošní sezonu na hřišti v Dohalicích.
 

30.5. 2015 - Kvalitní utkání!!

V posledním utkání na domácím hřišti jsme se představili v kompletním složení proti mužstvu Lhoty pod Libčany, které má velice šikovné hráče. I když jsme se dostali do dvoubrankového vedení, tak jsme ho bohužel neudrželi a aktivnější hosté nám vstřelili zaslouženě 4 branky a zvítězili 2:4. V druhém zápase jsme narazili na soupeře z Roudnice, kterého jsme celý zápas přehrávali a ještě nedokázali spoustu šancí proměnit, ale i tak jsme zvítězili 7:2. Dnes jsme konečně narazili na kvalitního soupeře, který se nám dokázal vyrovnat a po zásluze nás porazil. V dalším utkání nás prověří v sobotu na hřišti v Kunčicích další kvalitní mužstva domácích a Kratonoh.

14.5. 2015 - Zas vítězíme!!
 
Dnes v netradičně ve všední den jsme zavítali na hřiště Lokomotiva Hradec. V prvním utkání jsem se utkali s mužstvem Předměřic. Po celý zápas jsme působili ospalým dojmem a díky tomu bylo utkání po celou dobu vyrovnané. Minutu před koncem jsme vedli 4:3 a nakonec náš soupeř zásluhou vyrovnal a konečný výsledek skončil remízou 4:4. V druhém utkání jsme už vlétli na domácí tým dnešního dne a po celý zápas jsme byli lepší. Jen z důvodu, že všichni chtěli vstřelit branku jsme inkasovali 3 branky a vstřelili bohužel jen 8 branek a tak jsme zvítězili zaslouženě 8:3. Příští víkend máme volno a poté přivítáme na domácím hřišti Roudnici a Lhotu pod Libčany.

10.5.2015 - První prohra po roce!!

V dnešním utkání mladších přípravek jsme nastoupili na hřišti v Dohalicích, kde jsme se nejdříve utkali s mužstvem Třebechovic B“, které jsme celý zápas přehrávali a mohli mu vstřelit více než 6 branek v utkání. V druhém zápase jsme nastoupili proti Malšovicím, se kterými jsme naposledy před rokem prohráli a utkání podle toho taky tak vypadalo. Byl to konečně nám vyrovnaný soupeř - jak fyzicky, tak fotbalově a utkání jsme mohli přiklonit na svou stranu, ale své šance jsme neproměnili, kdežto Malšovice ty své ano, a proto nás zaslouženě porazili. I tak chlapcům patří za výkony velké díky a hlavu vzhůru, něco skončilo a něco nového začíná!! Příští zápas nás čeká už ve čtvrtek na hřišti Lokomotivy Hradec Králové.

2.5. 2015 - Vítězná série pokračuje!!

Dnešní utkání mladších přípravek se hrálo za krásného počasí v našem sportovním areálu, kde jsme přivítali mužstvo FC Hradec Králové. V prvním utkání s mužstvem A“ jsme hráli vyrovnaný fotbal, ve kterém se nám podařilo vstřelit o 2 branky více než soupeři a tak jsme zvítězili 4:2. V dalším utkání jsme se utkali s B“ mužstvem, které bylo fyzicky menší a tak jsme mu dokázali vstřelit 10 branek a zvítězit 10:1. Za dnešní výkon kluci opět zaslouží velkou pochvalu, ale stále je spousta a spousta práce k zlepšení.

25.4.2015 - Dobré utkání v Černilově!!

V dnešních utkáních na hřišti Černilova jsme postrádali několik hráčů z důvodu nemoci. Hřiště Černilova byla menší než jsme zvyklí, ale i tak jsme si, i když nevalnou hrou, s touto situací poradili. V prvním utkání jsme po celé utkání B! mužstvo Černilova přehrávali a vstřelili jsme mu 10 branek, když se i přes celé hřiště trefil náš brankář Kuba Horák. V druhém utkání jsme narazili na bojovného a šikovného soupeře, se kterým byla hra vyrovnaná, jen nám se dařilo proměňovat vytvořené příležitosti a tak jsme zvítězili 3:9. Za dnešek si opět kluci zaslouží velikou pochvalu!! V dalších utkáních se utkáme v sobotu na domácích hřištích s mužstvy FC Hradec Králové A“ a B“.

18.4.2015 - Naše mužstvo zas rozdávalo radost v utkáních!!

Dnešní den přinesl první tři utkání naší mladší přípravky na domácím hřišti. V prvním utkání jsme se utkali s velice snaživým ale mladším mužstvem Malšovy Lhoty B“, které jsme přehráli a porazili 14:1. V dalším utkání jsme se utkali s Malšovou Lhotou A“, která na nás nastoupila s urostlými hráči a díky tomu utkání bylo vyrovnanější, ale přesto jsme potvrdili svou větší fotbalovou kvalitu a porazili hostující mužstvo 5:2. V posledním utkání jsme nastoupili proti mužstvu Dohalic, kde dostali šanci nejmladší hráči našeho družstva - ti vůbec nezklamali a dokázali zvítězit 12:0. Za dnešní parádní výkony a výbornou střeleckou potenci patří všem našim hráčům velká pochvala. Příští utkání zajíždíme v neděli na hřiště Černilova.

11.4.2015 - Výborný vstup do jarní části sezony!!

K prvním jarním utkání jsme zajížděli na hřiště Třebše, kde jsme se v prvním utkání utkali s místním mužstvem D, které jsme po celý zápas naprosto přehrávali a vstřelili mu 14 branek. Jen díky dobrému výkonu domácího brankáře se nám jich nepodařilo vsítit ještě více. V druhém utkání jsme měli po celý zápas taky převahu, ale nedařilo se nám dávat branky a tak utkání skončilo jen výhrou našeho mužstva 0:7.
Za dnešní výkon zaslouží celé naše mužstvo velkou pochvalu a doufám, že v domácím prostředí v sobotu navážeme na dnešní výkony.

 

1.11. 2014 - Naše mužstvo jasně dominovalo v utkáních!!

Naši nejmenší fotbaloví borci v dnešních posledních podzimních zápasech jasně dominovali. V obou utkáních jsme měli po celé zápasy jasnou převahu, která byla proti Stěžerským mužstvům i výrazně brankově vyjádřena.
Za celý podzim si naši borci zaslouží velkou pochvalu. Všichni za poctivý přístup, jak k tréninkům, tak k utkáním a za zasloužená vítězství ve všech podzimních utkáních mimo smolné porážky s Malšovicemi. Všichni hráči dělají pomalými ale jistými krůčky velký kus v zlepšení fotbalových dovedností a já věřím, že přes dlouhou zimu se zase fotbalově posuneme dále a budeme na jaře ještě lepší než jsme byli doteď. Tak ještě jednou VŠEM HRÁČŮM mladší přípravky velká pochvala!!
 

25.10.2014 - Parádní výkon!!

K dnešním předposledním utkání mladších přípravek jsme zajížděli do krásného areálu Slavie HK. Zde jsme se v prvním utkání utkali s FC Hradec dívky, které jsme po celé utkání přehrávali a bohužel se nám podařilo vstřelit jen 6 branek a díky tomu jsme zvítězili jen 6:0.
V druhém utkání jsme nastoupili proti celku z Vysoké, který nás prověřil trošku více, ale díky tomu, že se snažil hrát s nám pěkný fotbal, naši hráči vyráželi do protiútoků a vstřelili týmu Vysoké 10 branek. Zaslouženě jsme zvítězili 10:3. Dnes si všech 11 dětí zaslouží pochvalu za velkou bojovnost a spoustu vstřelených branek. K posledním podzimním utkání budeme příští sobotu od 12:00 zajíždět do Dohalic.

 

18.10. 2014 - Zasloužené dvě výhry!!
 
Dnes jsme se na domácím hřišti utkali s mužstvem Slavie Hradec, které jsme naprosto přehráli a vstřelili jsme mu 9 branek, navíc jsme ještě spoustu šancí zahodili. V druhém zápase proti Olympii Hradec Králové to byl už jiný šálek kávy. Hosté byli nám naprosto vyrovnaným soupeřem a přes výborný výkon Daniela Staffy a Matese Poláka jsme je dokázali porazit těsným výsledkem 3:2, když nás chvilku před koncem zachránil výborně chycenou penaltou Jakub Horák. Za dnešní zápasy si kluci zaslouží velikou pochvalu. Rozjeli novou vítěznou sérii, která, jak doufám, bude trvat minimálně stejně dlouho, jako ta minulá

12.10.2014 - První porážka po roce a půl!!

V dnešních zápasech jsme se utkali na hřišti v Malšovicích s mužstvy Malšovic a Třebechovic. První utkání proti mladšímu soupeři z Třebechovic jsme jasně vyhráli a soupeře naprosto přehráli a zvítězili 7:0. V druhém utkání nás čekal vzrůstově i věkově odlišný soupeř z Malšovic, který nám byl naprosto vyrovnaným soupeřem. Bohužel v tomhle utkání nezářila ani jedna obrana ani brankáři, a tak domácí mužstvo vstřelilo o jednu branku více a zvítězilo 8:7. Připravilo nám první porážku tohoto mužstva od 1.6.2013. Za dnešní výkon si kluci zaslouží pochvalu. Že se dnes prohrálo, to se nic neděje, každá série jednou končí proto, aby začala nová a ještě delší a úspěšnější.
 
5.10.2014 - Šolc soupeře nešetřil!!
Dnes jsme nastoupili bez našeho hlavního tahouna mladší přípravky Matěje Poláka, kterého nahradil plnohodnotně Michal Šolc. V prvním utkání jsme se utkali s týmem Předměřic. Utkání bylo po celou dobu vyrovnané. Na naší straně stál střelec Šolc a ten soupeři vstřelil všech 7 branek - díky němu jsme zvítězili 7:2. V druhém utkání jsme se utkali s Lokomotiva HK, se kterou to byl podobný zápas jako s Předměřicemi, ale my jsme dokázali proměnit své brankové příležitosti a zvítězit 5:2. Za dnešní výkony chválím všechny hráče našeho mužstva a těším se na další utkání, které odehrajeme v neděli v Malšovicích.
18.9. 2014 - Brankové hody Matěje Poláka!!
 
Dnes v neobvyklý termín a čas pro naše mužstvo mladší přípravky jsme zajížděli na hřiště Lhoty pod Libčany. Zde jsme se utkali s domácím mužstvem a týmem Roudnice. První zápas s mužstvem Lhoty pod Libčany byl vyrovnaný, ale domácí své brankové příležitosti nevyužívali a my jsme díky velkému střeleckému umu Matěje Poláka vstřelili 7 branek a tak po zásluze zvítězili 1:7. V druhém utkání jsme se utkali s mužstvem Roudnice, která na nás vlétla a vstřelila nám během chvilky 3 branky. Z tohoto šoku jsme se první poločas nedokázali vzpamatovat. Do druhého poločasu jsme vlétli jak vyměnění a díky tomu jsme dokázali vstřelit 4 branky. Po zásluze za výkon v druhém poločase i zvítězit. V dnešním turnajovém dni bych chtěl vychválit hlavně Matese Poláka, který vstřelil 9 branek a bojoval jako lev.

13.9.2014 - Pokračujeme v dobrých výkonech!!

 V dnešním turnajovém dni na domácím hřišti jsme přivítali kvalitní mužstva. První mužstvo, které nás prověřilo bylo mužstvo Kunčic, které jsme od začátku přehrávali ale zase jsme vyhořeli na proměňování šancí, a tak jsme soupeři vstřelili jen 5 branek. V dalším utkání jsme narazili na fyzicky vyspělé mužstvo Kratonoh, které nám bylo vyrovnaným soupeřem a po dobrém výkonu z obou stran jsme nakonec byli šťastnější a zvítězili jsme 4:3. V posledním utkání jsme se utkali s mužstvem Dohalic, které jsme naprosto přehráli a dokázali jsme vstřelit 13 branek, o které se podělili skoro všichni hráči našeho mužstva. Za dnešek všechny kluky chválím a už se těším na další utkání, až je uvidím s radostí a nasazením bojovat o co nejvíce vstřelených branek a vítězství.

6.9.2014 - Dnes jsme v Prasku řádili jako uragán!! 

Dnešním dnem jsme zahájili novou sezonu mladších přípravek, kdy jsme zajížděli na hřiště do Prasku. S domácím týmem jsme se utkali hned v prvním zápase a nadějné malinké mužstvo Prasku jsme naprosto přehráli a přestříleli. Po bojovném výkonu jsme zvítězili 11:0. V druhém utkání nás čekalo mužstvo Skřivan, které bylo už nám bylo věkově a fyzicky vyrovnané, ale fotbalovou dovedností jsme ho naprosto přehráli a brankově přestříleli. Jen díky výbornému výkonu brankáře Skřivan jsme jim nevstřelili více branek. Za dnešní zápasy si všichni kluci zaslouží pochvalu a zároveň doufám, že do dalších fotbalových bojů budeme zase o kousek lepší.

30.8. 2014 - Výborný turnaj v Dohalicích!!
 
V dnešním turnaji mladších přípravek jsme se utkali v 8 zápasech 2x s každým týmem a musím to hodnotit pozitivně, protože to mělo posloužit jako příprava před zahájením sezony a taky aby si kluci po dlouhé pauze odzkoušeli herní zatížení a někteří poprvé oblékli fotbalový dres. V konečném pořadí jsme skončili na 3. místě a obdrželi krásné ceny od pořadatelů z Dohalic.
 
1.Miletín, 2. Kunčice, 3. HOŘINĚVES, 4. Dohalice A", 5. Dohalice B"
 
7.6. 2014 - Smolná rozlučka s Krajským přeborem!!
 
V dnešních zápasech nám chyběly všechny opory, na kterých jsme celé jaro stavěli a tak dostali prostor další hráči. V prvním zápase nad urostlými hráči Jičíněvse jsme hráli vyrovnanou partii do té doby než nám domácí vstřelili dvě branky. Naše mužstvo polevilo a inkasovalo do konce zápasu ještě další. V dalším utkání s Jičínem jsme hráli vyrovnaně a po celý zápas jsme drželi vedení, které nám hosté dokázali vzít v poslední minutě utkání. V posledním zápase s mužstvem Třebše jsme inkasovali rychlé tři branky a bohužel se po mohutném finiši už nepodařilo vyrovnat. Rozloučení s jarní sezonou mladších přípravek a i minimálně pro příští sezonu s krajským přeborem, který jsme se rozhodli nepřihlásit.
  
1.6. 2014 - A" mužstvo rozstřílelo Jičín!!
 
V turnajových utkáních na Háječku v Hradci Králové jsme se nejprve utkali s mužstvem Jičína, které naše A“ mužstvo porazilo 11:1 a naše B“ mužstvo prohrálo 3:7. K dalším utkáním jsme nastoupili proti mužstvu Třebechovic, které nás naprosto přehrálo, jak fyzicky, tak herně a porazilo nás 0:7. Odplata přišla od našeho B“ mužstva, které dokázalo zvítězit 5:3. Poslední utkání našeho mužstva a Hradce bylo nejhezčí utkání celého turnaje. Nejdřív nám Hradec během 5 minut vstřelil 5 branek a poté jsme dokázali v druhém poločase během prvních 6 minut otočit výsledek utkání v náš prospěch na 5:6. Nakonec jsme utkání nedotáhli do vítězného konce a bohužel jsme prohráli 8:7. Ale i tak za celý turnaj patří našim chlapcům velká pochvala za snahu a bojovnost.
 
24.5. 2014 - Dnes se více dařilo mladšímu mužstvu!!
 
V dnešních utkáních mladších přípravek jsme se utkali s nejlepším trojlístkem soutěže a určitě jsme nezklamali. V prvních utkání jsme opět remizovali s FC Hradec Králové a v dalších zápasech spíš zářili naši menší hráči, kteří dokázali zaskočit Javorku a pak málem Třebeš, od které dostali branku v poslední minutě na 4:4. Za dnešní výkon si naši kluci zaslouží velkou pochvalu. Jen mě mrzí, že na tréninky chodí hráčů přes 20 a na zápas nás přijde jen 13. Chtěl bych tímto apelovat na rodiče, aby se vždycky pokusili vyhradit si jedno dopoledne o víkendu na turnaj svých dětí.
 
18.5. 2014 - Remíza s FC Hradec!!
 
V dnešních zápasech na Háječku v Hradci králové jsme nastoupili proti kvalitnímu domácímu týmu, se kterým jsme dokázali hrát vyrovnaně a domácí díky dvěma penaltám nakonec dokázali náš náskok dohnat a konečný výsledek byl 4:4. V dalších utkáních A" mužstva jsme remizovali s Jičíněvsí 7:7, kde jsme taky prohospodařili náskok. V utkání s RMSK Cidlinou bychom asi nedokázali vstřelit branku ani kdyby se hrálo dvakrát tak déle! V utkáních našeho mladého B" mužstva jsme utrpěli obrovskou lekci od FC Hradec, který byl herně úplně někde jinde. V dalších utkáních to bylo vyrovnané, ale jak RMSK Cidlina tak Jičíněves byly lepší v zakončení a díky tomu vždy těsně zvítězily. Za dnešní zápasy zaslouží děti opět pochvalu. Je vidět malinký krůček vpřed, který opět chceme rozvinout v dalších zápasech na domácím hřišti v sobotu.
 
11.5. 2014 - Dnes kluci zářili!!
 
Mladší přípravka odjížděla jen se 12 hráči k turnaji do Hlušic, když jim chybělo 8 nemocných hráčů. Nejdříve se utkala s celkem Nového Bydžova, kdy jednou zvítězila a podruhé prohrála. V dalších utkáních jsme dokázali dvakrát porazit mužstvo Třebechovic a v posledním dvojzápase s Třebší jsme zaznamenali jednu výhru a jednu prohru. Naši hráči v A“ mužstvu předvedli dnes skvělý výkon a díky tomu odešli s třemi výhrami. Naši mladší hráči dnes taky podali výborný výkon a byla jim dána odměna v podobě prvního vítězství v sezoně. Dnes si zaslouží kluci velkou pochvalu jak za výkony, tak za obrovskou zarputilost a fyzickou výdrž, kterou prokázali v tak malém počtu hráčů. Doufejme, že angíny a výlety příští týden už nebudou a budeme se moct účastnit na hřišti na Háječku v Hradci Králové s kompletním týmem.
 
3.5. 2014 - Po celý trunaj dobré výkony!!
 
Ads by Keep NowAd Options
 
V dnešním dni jsme poprvé hostili turnaj mladších přípravek na domácím hřišti za nepříliš jarních klimatických podmínek.
V prvních utkáních jsme se utkali s týmy RMSK Cidlina. První utkání bylo po celou hrací dobu vyrovnané, nicméně i přes dobrý výkon jsme těsně podlehli. V dalším utkání naši mladší borci se taky dokázali vyrovnat starším protihráčům a výsledek byl pro ně příliš krutý. V dalších utkáních jsme se utkali s týmy Javorky, která má velmi kvalitní a nadějné hráče, kteří nás bohužel v obou utkáních přehráli a zaslouženě zvítězili. V posledním utkání s Jičínem jsme inkasovali rozhodující branku půl minuty před koncem utkání a podlehli tak našemu soupeři 3:4.
Ale i přes porážky kluci hráli dobře a za bojovnost a snahu si zaslouží pochvalu.
 
 
19.4. 2014 - Premiéra v Kraji!!
 
Ads by Keep NowAd Options
 
Hořiněves - Javorka A"                6 : 4
Hořiněves B - Javorka B              0 : 9
Hořiněves A - Třebechovice A      6 : 9
Hořiněves B - Třebechovice B      2 : 9
Hořiněves A - Jičíněves A            6 : 4
Hořiněves B - Jičíněves B            4 : 11
 
V dnešních 6 zápasech jsme rozdělili náš tým na dvě mužstva. V mužstvu A" byli hráči ročníku 05 až 06 a v mužstvu B" byli hráči 07 a mladší, kteří teprve nedávno začali s fotbalem. Můj první dojem, když opomenu výsledky, je úžasný. Myslím si, že přihlášení do krajské soutěže mladší přípravky byl posun dopředu z naší strany. Tady si všichni hráči zahrají a jsou vytížení stejně minimálně 3 zápasy. Všechny hráče chci za jejich snahu na hřišti pochválit a doufám, že v dalších zápasech na domácím hřišti to bude zase o kousek lepší a bude zase o kousek větší radost z fotbalu.
 
1.3. 2014 Povedený turnaj!!
 
Konečné pořadí
1. Nové Město, 2. Lázně Bělohrad, 3. Trutnov, 4. Hostinné, 5.Dvůr Králové, 6. Červený Kostelec, 7. FK Jaroměř, 8.HOŘINĚVES, 9. Nová Paka, 10. Žacléř
 
8.2. 2014 Kvalitní turnaj v Hořicích!!
 

K dnešnímu dni jsme odjížděli na první zimní turnaj mladších přípravek do Hořic. Kde jsme se utkali s velice kvalitními soupeři. Po celý turnaj kluci předváděli bojovný a pěkný výkony a tak zaslouženě skončili na konečném pěkném 4. místě. Klukům patří velká pochvala a můžu říci,že mě mile překvapili.

 
Konečné pořadí
1. SK Jičín,2. Hořice, 3. Dohalice, 4.HOŘINĚVES, 5. Železnice, 6.Lázně Bělohrad A", 7.Lázně Bělohrad B"
 

3.11. 2013 - Zasloužené vítězství!!

Dnešní mistrovské zápasy mladších přípravek byli poslední v letošním roce. Bohužel za velice nepříjemného a deštivého počasí jsme nastoupili v rvním zápase proti týmu z Dohalic,kterého jsem od prvních minut hlavně díky skvělému výkonu Matese Poláka přehrávali a zaslouženě jsme zvítězili 7:1.V druhém utkání už za vydatného deště jsme se utkali s mužstvem Olympie Hradec Králové,který nám byl vyrovnaným soupeřem,ale na branky jsme zaslouženě zvítězili 7:1.Dnes byl náš nejlepší hráč Matěj Polák a za bojovnost všech našich hráčů je velice chválím.Podzimní část jsme zakončili s bilancí 17 zápasů a 17 výher a Mates Polák zaznamenal 65 branek!!  

19.10. 2013 - Vydřené výhry!!

Dnešní zápasy mladší přípravky za pěkného počasí se odehrávali na hřišti v Kratonohách, kde jsme se první zápas utkali s týmem Lhoty pod Libčany, která byla asi zatím nejkvalitnějším soupeřem, proti kterému jsme nastoupili v podzimní části sezony. Zápas byl vyrovnaný,ale díky střelecké potenci našeho hráče Matěje Poláka jsme dokázali zvítězit 2:4.V druhém zápase jsme nastoupili proti domácímu týmu, který byl fotbalově šikovný ale fyzicky a věkově ještě malí a tak naše výhra byla až pro něj krutá a skončila konečným výsledkem 1:10.Všem našim hráčům patří i malá pochvala, ale zároveň pokárání v tom, že dokážeme hrát mnohem lépe než dnes.

13.10. Další vítězství!!

K dnešním utkáním jsme zajížděli na hřiště do Předměřic,kde jsme se utkali v prvním zápase s týmem Skřivan a zápas to byl vyrovnaný a jen díky parádnímu výkonu Matese Poláka jsme zvítězili 6:5.V druhém zápase jsme nastoupili proti týmu RMSK Cidlina Nový Bydžov a v tomhle zápase jsme měli herní převahu  a zaslouženě zvítězili 6:3.Za dnešní utkání patří všem našim hráčům velká pochvala!K dalším zápasům zajíždíme v sobotu na hřiště do Kratonoh.

5.10. Další jasná záležitost našich fotbalových nadějí!!

V dalších utkání jsme se utkali na hřišti v Nepolisech s týmy Nepolis a Kunčic, se kterými jsme měli v obou zápasech jasnou převahu díky výbornému výkonu všech našich hráčů a díky tomu jsme porazily Nepolisy 0:7 a Kunčice 2:9. Velká pochvala patří všem našim hráčům, kteří do těchto utkání zasáhli.

28.9. - Jasné výhry našeho týmu !!

Proti začínajícímu a malému soupeři ze Stěžer jsme měli v obou utkáních herně a gólově naprosto navrch a zaslouženě jsme obě dvě utkání vyhráli.Všichni naši hráči si zaslouží za utkání pochvalu a taky za malinké fotbalové krůčky kupředu. K dalším utkáním odjíždíme v sobotu do Nepolis proti kvalitnímu domácímu celku a týmu z Kunčic!!

21.9. - Naše mladší přípravka pokračuje v krasojízdě!!

Podle slov trenérů naše mužstvo mělo v obou utkání jak herně tak výsledkově navrch. Nejdříve zvítězilo nad mužstvem Urbanic 2:7 a pak si poradilo s mužstvem FC Hradec Králové dívky také 2:7. Další utkání nás čekají v sobotu na domácím hřišti s týmy Stěžery A" a B".

14.9. 2013 - Kluci v této sezóně zatím předvádějí skvělé výkony!

Na domácím hřišti jsme před sebou měli trojutkání proti soupeřům z Roudnice A" a B" a Předměřicím. Začali jsme utkáním s týmem Roudnice A. Ve výborném utkání, které bylo vyrovnané, jsme nakonec převáželi misku vah na svoji stranu a zvítězili 4:2. Ve druhém utkání proti Roudnici B", která disponuje malinkými a šikovnými kluky, jsme hráli taky s našimi malinkými a šikovnými kluky a ty větší jsme nechali odpočívat. Nakonec jsme v tomhle utkání zvítězili 11:2. Posledního soupeře , tým Předměřic, který zatím v průběhu sezony drtí jednoho soupeře za druhým obrovskými gólovými rozdíly, jsme nejspíše zaskočili. I když se soupeř ujal v utkání vedení 0:2, nám se podařilo po výborném výkonu utkání otočit a zvítězit 3:2. Za dnešní výkony bych chtěl pochválit všechny hráče, protože to byla od nich jedna velká paráda a doufám, že takhle, nebo dokonce lépe, budeme pokračovat dále.

 
8.9. 2013 - Parádní vstup do sezony od našich chlapců!

Na utkání do Vysoké jsme odjížděli za krásného počasí a s výbornou náladou. Čekají nás s tímhle týmem další úplně nové fotbalové začátky, jsou to většinou kluci, až na pár výjimek, co začínají a nebo nehrají fotbal ani pár měsíců. Ale Vysoká, co taky začíná na stejné startovní čáře, mě velice překvapila hojným počtem dětí a myslím si, že se vydali tou nejlepší fotbalovou cestou být jednou úspěšný v prezentaci klubu v mistrovských soutěžích.V obou utkáních jsme od první minuty dominovali a kluci mě velice překvapili, jak se snažili hrát kombinačně a každý chtěl za každou cenu získat balon a vstřelit branku - obrovský fotbalový hlad po vítězství. Naprosto jsme dnes Vysokou přehráli a už se těším na další utkání tohoto týmu, který bude hrát v sobotu od 10:00 na domácím trávníku proti Roudnici A" a B" a Předměřicím.

17.8.2013 - Parádní turnaj v Roudnici!!

V průběhu naší letní přípravy jsme zavítali na výborně zorganizovaný turnaj mladších přípravek do Rudnice. Na turnaj jsme odjeli bohužel bez našeho nejlepšího střelce Davida Jurčenka, kterého nahradil po domluvě s pořadateli o pár měsíců starší Erik Novák. Ten byl klíčem našeho úspěchu v celém turnaji. Dětem bych chtěl poděkovat za bojovný výkon za snahu a i výborné chování po celý den. Skalpy mužstev jako je Mladá Boleslav, FK Kolín a další si budeme v Hořiněvsi pamatovat ještě dlouho.

Výsledky a pořadí v turnaji.

Rovensko pod Troskami 8:0 Hořiněves , Hořiněves 1:0 FK Mladá Boleslav , Kratonohy 0:6 Hořiněves , Nové Město nad Metují 4:2 Hořiněves , Hořiněves 3:2 FK Kolín , Hořice 3:3 Hořiněves , Hořiněves 1:4 Kunčice

1.Rovensko pod Troskami,2.Roudnice,3.Hořice,4.Skřivany,5.Nové Město nad Metují, 6.Jíčín,7.Černilov,8.Kunčice ,9.HOŘINĚVES,10.Havlíčkův Brod,11.FK Mladá Boleslav,12.MFK Chrudim,13.FK Kolín,14.Lhota pod libčany,15.TJ Přelovice,16.Kratonohy 

15.6. - 2013 - Parádní rozlučka s úspěšnou sezonou mladší přípravky!
Za dnešního krásného počasí jsme odjeli k posledním dvěma zápasům letošní sezony do Velichovek, kde jsme se utkali v prvním utkání s týmem FC Hradec dívky. Soupeře jsme v bojovném utkání přehrávali a vstřelili mu osm branek a zvítězili jsme v poměru 8:5. Ve druhém utkání jsme nastoupili proti hodně malým, ale šikovným, chlapcům z Urbanic. Těm jsme díky naší rozlučce s mladší přípravkou kanonýrů ročníku 2004 vstřelili 12 branek a zvítězili 12:0.
V obou zápasech jsme měli navrch a doslova si myslím, že naši hráči si poslední dva zápasy letošní sezony užili. Za oba zápasy si všichni zaslouží velkou pochvalu od nás trenérů. V sobotu všichni naši mladší hráči oblečou dres starší přípravky a zkusí si na chvilku zahrát za starší přípravku a rozloučit se se sezonou i starší přípravky.

8.6. 2013 - Dnes jsme soupeře naprosto přehráli!

V dnešním krásném dopoledním počasí jsme zavítali do areálu Malšovy Lhoty, kde jsme se utkali s domácím týmem a Třebechovicemi.
V prvním utkání jsme nastoupili proti týmu Malšovy Lhoty a soupeř, i když vypadal narostle na svůj věk, se nedokázal ani jednou za celý zápas dostat pořádně na naši půlku, tudíž bylo jen otázkou, kolik se nám podaří vstřelit branek. Bohužel v poměru střel na bránu a gólů kluci v tomto utkání neměli moc dobře seřízená mířidla, a tak do černého zamířili jen čtyřikrát. Díky tomu jsme zvítězili 4:0.
V druhém utkání jsme nastoupili proti menšímu soupeři z Třebechovic, který ale , narozdíl od Malšovy Lhoty, byl fotbalově trošku napřed. Naši ostrostřelci ho tentokrát nešetřili a vstřelili mu osm branek, zvítězili jsme 8:2. Za dnešní výkon bych chtěl naše svěřence velice pochválit, škoda těch spousty neproměněných šancí, které naši hráči nedokázali proměnit v branku. Příští týden odehrajeme ve Velichovkách poslední turnaj v letošní sezoně a rozloučí se s touto kategorií 3 hráči - David Jurčenko, Martin Mouček a David Bačina - a přesunou se do mladších žáků.

1.6. 2013 - I utkání ve kterém vedete 5:0 se dá prohrát.

Dnes, za stálého deště a bez pěti hráčů, jsme zavítali na hřiště na Novém Hradci Králové, kde jsme se utkali s domácím týmem a Olympií Hradec Králové.
V prvním utkání jsme poměřili síly s Olympií a utkání to bylo vyrovnané. Chvíli jsme vedli, chvíli prohrávali, a nakonec utkání skončilo spravedlivou remízou 3:3. V dalším utkání jsme nastoupili proti Novému Hradci a od začátku utkání jsme dominovali jak ve hře tak vstřelenými brankami. První poločas skončil vedením našeho družstva 4:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili hned vstřelenou brankou na 5:0 a pak se začaly dít věci. Domácí nám během chvilky nastříleli 4 branky a skóre bylo 5:4. Naštěstí dnes střelecky indisponovaný Martin Mouček vstřelil dvě branky a dostal nás do vedení 7:4. Poté začala další kanonáda domácích, kteří v posledních sekundách vstřelili branku na 8:7, a tak jsme si jasně vyhrané a dobře odehrané utkání zkazili úplně sami. Protože někteří naši hráči kvůli inkasované brance (i přesto, že jsou ve vedení 5:1) začnou brečet a vztekat se a říkat, že jim to nejde, tak v tom případě je jen omlouvá to, že jsou ještě malé děti a psychicky labilní. Ale já věřím, že postupem času se jejich psychika bude srovnávat a budou velkými nadějemi Hořiněvse. Rád bych chtěl upozornit rodiče, že pokud kvůli nepříjemnému počasí, jaké bylo včera, my jako trenéři nebo soupeř utkání neodloží, tak se musí odehrát, ať se děje co se děje. Proto doufám, a byl bych rád, kdyby toto byla naprostá výjimka, že na utkání a bez omluvy děti nedorazí kvůli špatnému počasí.

25.5. 2013 - Dnes naši hráči dvakrát otočili nepříznivé skóre!
Dnes za poměrně přijatelného počasí a na pěkně připravených hřištích jsme se utkali s týmy Slavie Hradec Králové a Malšovice. V prvním utkání se Slavií Hradec Králové jsme se ujali vedení 1:0, ale hosté během chvilky otočily skóre ve svůj prospěch. To nás nezlomilo a dokázali jsme nejen otočit skóre, ale taky soupeře naprosto přehrát a vstřelit mu dalších 5 branek a zvítězit 6:2. V druhém utkání jsme nastoupili proti hráčům Malšovic, kteří mají za trenéra ligového hráče Hradce Králové Marka Kuliče. Vstoupili jsme do utkání velice aktivně a první minuty jsme hosty ani nepustili za půlku. Nicméně když jsme je pustili tak velmi šikovný Kulič ml. nám utekl a vstřelil branku. Přesto jsme dále hosty přehrávali, ale hned vzápětí se opakovala stejná situace a opět Kulič mladší utekl a vstřelil nám gól na 0:2. My jsme ale krásnými kombinacemi po ose Mouček,Bačina a Jurčenko dokázali utkání rychle otočit v náš prospěch na 3:2. Přidávali jsme další branky a konečné skóre v poločase bylo 6:2. V druhém poločase kluci polevili a konečné skóre zápasu bylo 6:5 pro Hořiněves. Musím za dnešek pochválit kluky za obrovskou bojovnost a snahu, i když se nedařilo,tak to je ta správná cesta k úspěchu.

19.5. 2013 - Bohužel nedaří se,ale my to zlomíme!!

V neděli za krásného počasí jsme zavítali na výborně připravené hřiště Lokomotiva Hradec Králové. V prvním utkání jsme změřili síly s domácím týmem Lokomotiva Hradec Králové. Utkání bylo vyrovnané, jen jsme bohužel neudrželi vedení a po každém inkasovaném gólu byli naši kluci sráženi psychicky dolů a podle toho se tak vyvíjel i zápas a konečné skóre. V druhém zápase jsme nastoupili proti Lhotě pod Libčany, nad kterou jsme se ujali vedení 2:0 a měli jsme naprostou převahu. Jenže kámen úrazu poslední doby našich svěřenců je inkasovaný gól. Přestože znamenala branka soupeře jenom snížení, tak naši kluci úplně vypnuli pomyslný knoflík v hlavě a Lhota nás přejela jednoznačně herně a výsledkově. Bohužel u mladších dětí hraje velkou roli psychika. Každý vstřelený gól a každý inkasovaný gól, to, co to udělá u mladších dětí poznáte, i když fotbalu příliš nerozumíte. My se musíme s trenéry nad tímto problémem zamyslet, protože se nám to stává i u starších kluků a musíme se snažit aby nejen naši svěřenci fotbalově rostly, ale pokusit se i vybudovávat si psychickou odolnost nejen do fotbalu ale i do života, protože psychika v životě lidí hraje obrovskou roli.

11.5. 2013 - Dnes dobrý výkon od všech kluků!

Za ještě docela dobrého počasí jsme nastoupili na domácím hřišti proti týmům Kunčice a Velichovky. S Velichovkami to byl přátelský zápas, protože mužstvo Libčan dalo vědět před zápasem, že nesložilo svůj tým dohromady a nedorazí.
V prvním utkání jsme se utkali s týmem Kunčic, který disponoval malinkými ale šikovnými hráči, které ale předčili hlavně v tomto zápase střelecky disponovaní Martin Mouček (5 branek) a David Bačina (4 branky). K nim se přidal Mates Polák s jednou brankou. Kromě těchto střelců musím vyzdvihnout také všechny kluky do jednoho za obrovskou snahu v utkání, ve kterém dokázali zvítězit 10:4.
Ve druhém utkání jsme nastoupili v přátelském utkání proti týmu z Velichovek, který nás doslova zaskočil tím, že nám vstřelil 4 branky v prvním poločase. Nicméně my jsme se nevzdali a v druhém poločase jsme dokázali obrátit výsledek v náš prospěch a nakonec jsme zvítězili 8:5.
K dalším utkáním budeme zajíždět v neděli od 10:00 na hřiště Lokomotivy Hradec Králové.

5.5. 2013 - Dnes dobré i špatné chvilky v zápasech.

Za nepříznivého počasí jsme zajížděli na hřiště Velichovek, kde jsme se první zápas utkali s mužstvem Třebše B", který byl složen většinově z dívčích hráček. Ty jsme od první chvíle větším důrazem a aktivitou přehrávali a dařila se nám kombinace a dokonce i souboje jeden na jednoho. Díky tomu všemu jsme vstřelili Třebši B" 6 branek a 3 inkasovali, protože náš začínající gólmánek ještě nedosáhne do takových výšek, kam mířily střely protihráček. Konečné skóre hovořilo pro nás 3:6.

V druhém zápase jsme nastoupili proti Třebši A", která hrála velice důrazně a až někdy agresivně, což v této kategorii není moc zvykem a to taky vedlo převážně k úspěchu našeho soupeře. Ten nás v osobních soubojích přetlačil a byl důraznější před naší brankou více než naši obránci, a tak jsme utrpěli vysokou prohru 7:3. Nicméně si z toho můžeme vzít ponaučení, že i v této kategorii už se dá hrát laicky řečeno od podlahy a znamená to (a asi i v této kategorii bude stále znamenat) skoro vždy úspěch v podobě vítězství v utkání. Ale i přesto chválím za dnešek své svěřence a věřím, že si příští týden na domácím hřišti v Hořiněvsi napravíme reputaci se soupeři z Libčan a Kunčic.

28.4. 2013 - Jedna výhra a jedna prohra.

Dneska jsme zajížděli na fotbalové hřiště do Dohalic, kde jsme se utkali v prvním zápase s domácími Dohalicemi. Ti byli o hlavu větší než my, a tak nám udělili nejvyšší porážku od dob, co jsme založili mladší přípravku. Ale naši kluci jim to velice usnadnili. Po prvních gólech, které inkasoval náš začínající gólmánek Kuba Malý, kluci přestali úplně hrát a pomáhat Kubíkovi v bráně, a tak do naší branky padal jeden gól za druhým. Konečné skóre se zastavilo na devítce. V druhém zápase jsme dali do brány Davida Bačinu, který moc práce v první půlce proti Předměřicím neměl, protože kluci hráli tak, jak mají, a jak to trénujeme. Předměřice jsme přehrávali a stříleli jsme i branky. Ve druhém poločase jsme trošku polevili a náš soupeř se dostal i do pár šancí, které ale výborně zlikvidoval náš gólman David Bačina. My jsme díky našim střelcům Davidovi Jurčenkovi a Martinu Moučkovi přidali ještě dvě branky a radovali jsme se z výhry 4:0. K dalším utkáním zajíždíme příští neděli do Velichovek a utkáme se tam s týmy Třebše A" a B".

 

20.4. 2013 - 3 zápasy a 3 x zasloužená výhra.

Dnešní počasí odpovídalo spíše tomu být schovaný doma v posteli, nicméně my jsme vyjeli na kopec do Velichovek, kde jsme byli jako na větrné hůrce v plné síle a utkali jsme se s FC Hradec Králové A" a B" a proti domácím Velichovkám. První utkání jsme nastoupili proti FC HK A". První poločas utkání byl takový nemastný neslaný. Kluci na obou stranách se rozkoukávali, ale i přesto jsme se dostali do vedení díky gólům Matěje Poláka a Dominika Staffy. V druhém poločase se hrál svižný fotbal a díky snížení od FC Hradec na 2:1 dostalo utkání i větší náboj. Po přidání dalšího gólu Matěje Poláka jsme zase vzali otěže utkání do svých rukou.Pak už Martin Mouček vstřelil branku na 4:1 a to i bylo konečné skóre prvního zápasu. V druhém utkání jsme nastoupili proti FC Hradec B". V tomto týmu nastupovaly velmi talentované malé naděje FC Hradec, které jsme však přehrávali naším větším důrazem a vyspělostí a nastříleli jsme jim pořádný pytel gólů a tak konečné skóre bylo 8:2. V posledním utkání proti Velichovkám jsme dali šanci převážně menším klukům, a ti se své role ujali velice dobře. V utkání měli celou dobu mírnou převahu, ze které vytěžili vítězství 5:2. Ve všech 3 utkáních bych ocenil snahu kluků o zkoušení kličky hráčovi, nahrávky a výběru místa. Za to nám byly odměnou tři výhry. Díky tomu se nám půjde veseleji do další tréninkové práce. Příští dvojutkání odehrajeme v neděli od 14:00 na hřišti v Dohalicích proti domácímu týmu a Předměřicím.

 

13.4. 2013 - První dvojzápas v jarní části sezony.

Na dnešní zápasy jsme cestovali do Stěžer, kde jsme se utkali s týmy Stěžery A" a B". Za velmi příjemného jarního počasí jsme nastoupili první zápas proti Stěžerám B", se kterými jsme po celý zápas byli lepší. Díky proměněnému nájezdu Milouše Bačiny jsme se ujali vedení 1:0. Další gol přidal po samostatném sólu Matese Poláka David Jurčenko, který dorážel vyraženou střelu Matese do prázdné branky. Konečné skóre bylo 0:2 pro naše nejmenší fotbalisty. Ve druhém zápase jsme nastoupili proti týmu Stěžery A", který měl ve svém středu urostlého hráče, který byl proti naším prckům jak golem.Naši hráči ho nedokázali zastavit, a tak nám tento hráč vstřelil 6 branek. Nicméně jsme s nimi stále drželi krok díky gólu Martina Moučka a čtyř branek Davida Jurčenka, ale bohužel nás tento urostlý chlapec nakonec přestřílel a utrpěli jsme porážku 7:5. Ale i tak bych chtěl vyzdvihnout náš výkon, protože kluci dřeli až do posledních minut a snažili se tento zápas vyhrát. V dalších utkáních nás čeká příští sobotu souboj s FC Hradec A" a B".  

 

16.2. 2013 - Užitečný turnaj v Hořicích.

Na dnešní turnaj jsme odjížděli bez svých nemocných opor Jurčenka a Moučka.Halový turnaj pro nejmenší fotbalové hráče měl zpestřit zimní fotbalovou přípravu našim odchovancům,kteří jsou teprve ve svých 5 až 8 letech na úplném začátku fotbalových dovedností a taky to tak vypadalo.Nicméně kluci je dokázali nahardit obrovskou snahou a bojovností,a to je pro nás pro trenéry mnohem důležitější než nějaký výsledek zápasu nebo umístění v turnaji.Naše výsledky v základní skupině : Hořiněves 0:0 Dvůr Králové, Hořiněves 0:2 FK Náchod, Hořiněves 0:4 Hořice, Hořiněves 2:2 Dohalice(inkasovaný gol na 2:2 20 sekund před koncem).Díky poslednímu místu v základní skupině jsme se utkali o 9. až 10. místo s týmem Hořice B",který jsme porazili 2:1 a obsadili jsme 9. konečné místo v turnaji.Jak jsem už v předchozích větách zmínil,výsledek nebo umístění není důležité.Pro nás trenéry je důležitá snaha a bojovnost kluků o své fotbalové zlepšení a dosažení co nejlepšího výsledku.Za to je velice chválíme! Konečné pořadí turnaje 1.Hořice, 2.Roudnice, 3.Česká Skalice, 4.Dvůr Králové, 5.Nová Paka, 6.Dohalice, 7.Náchod, 8.Záhornice, 9.HOŘINĚVES, 10.Hořice B".       

3.11. 2012 - Výborné zakončení podzimní sezony.

K posledním dvěma utkáním podzimní sezony jsme odjeli do Velichovek,kde jsme se nejdříve utkali s Roudnicí B", nad kterou jsme od začátku zápasu dominovali a tak jsme zaslouženě zvítězili 7:0. Ve druhém utkání nás čekala Roudnice A", a to i díky předešlým výsledkům napovídalo, že to bude hodně kvalitní mužstvo. První poločas jsme s nimi hráli naprosto vyrovnaný zápas, kdy po dvou trestných kopech Davida Bačiny jsme vždy dokázali odpovědět na hostující branky. V druhém poločase nás mužstvo z Roudnice přehrávalo, ale díky dobrému bránění a troškou toho štěstíčka jsme udrželi konečné skóre 2:2.

 

20.10. 2012 - Jedna výhra a jedna prohra!

V dopoledních hodinách jsme nastoupili k dalším zápasům ve Velichovkách,kde jsme se utkali s Černilovem A" a B".Chyběl nám, a bude nám chybět do konce podzimní části, David Jurčenko,který má zlomenou ruku a prostřednictvím tohohle bych mu popřál za tým a klub TJ Sokol Hořiněves brzké uzdravení a návrat mezi nás. Teď přistoupíme k zápasům. V prvním utkání jsme nastoupili proti týmu Černilov A". Hostující tým měl mírnou převahu po celý první poločas a díky tomu dokázal 3krát skórovat,a tak do druhého poločasu nastoupil s brankovým vedením. To ale náš tým neodradilo a snažil se vyrovnat.Málem se mu to povedlo,protože po golech Davida Bačiny a Milouše Bačiny jsme stáhli skóre na rozdíl jediného gólu, na 2:3. Měli jsme i další šance na srovnání stavu, ale to se nám nepovedlo, a tak hostující tým nám v posledních 3 minutách vstřelil 3 branky a díky tomu se radoval z výhry 2:6. V druhém utkání jsme nastoupili proti týmu Černilov B",kde jsme působili jako jeden muž a bojovali jsme jeden za jednoho bez našeho kanonýra Davida Jurčenka. Naši hráči se o brankový příděl do sítě podělili skoro každý nějakou brankou,kterou zaznamenal i 5-letý Dominik Staffa.

 

14.10. 2012 - Další parádní výkon našeho nejmladšího mužstva!!

I přes chaos při odjezdu na zápas,kdy jsem spletl začátek zápasu a místo toho, abychom začínali hrát v 9:00 v Urbanicíh,tak jsme teprv vyjížděli z Hořiněvse, jsme vše zvládli velmi dobře. Za to musím poděkovat trenérům panu Vítkovi a Moučkovi a všem rodičům,kteří vezli své děti na zápas,a napravili tak mou chybu rychlým přesunem do Urbanic. Ještě jednou jim patří mé velké díky. Teď k zápasům. V prvním utkání jsme nastoupili proti domácímu týmu z Urbanic. Hned od začátku jsme měli mírnou převahu,kdy po krásné akci ,kterou musím vyzdvihnout, David Bačina po lajně nahrál Davidu Jurčenkovi a ten zatáhl balon po lajně a nahrál před prázdnou branku Matýskovi Polákovi a ten do prázdné branky otevřel skoré na 0:1 pro nás. Druhý a třetí gol přidal David Jurčenko a druhý poločas vstřelil čtvrtý gol po samostatné akci David Bačina. Konečné skoré bylo 1:4 pro nás. Druhý zápas jsme nastoupili proti týmu děvčat z FC Hradec Králové,a tento zápas byl od začátku až do konce vyrovnaný,kdy ale důraz a střelecké schopnosti Davida Jurčenka předčily družstvo dívek, a tak díky Davidovi Jurčenkovi,který zaznamenal už 33. gol v sezoně, jsme vyhráli 2:4.Musím pochválit celé mužstvo za odvedenou práci v obou zápasech.A rodičům vzkázat,že v těchto kategoriích se nehraje na výsledky,tady jde o to,aby každý kluk hrál a zdokonaloval se ve fotbalových schopnostech. Pozitivní výsledek je pak už jen taková sladká tečka za odvedenou práci na hřišti.

 

6.10.2012 - Další parádní výkony naší mladší přípravky!!

Za slunečného, nejspíše i posledního letošního počasí, jsme nastoupili v prvním utkání na domácím hřišti proti týmu z Nového Hradce, které jsme herně přečnívali celý zápas. Mohl to být pro nás ještě lepší výsledek,protožr kluci hráli výborně, ale nakonec jsme vyhráli pouze 6:3. Ve druhém zápase se proti nám postavil soupeř ze Slavie Hradec, se kterým jsme se dostali v prvním poločase do vedení 2:0.Ve druhém poločase nás hostující celek už přehrával a nakonec se mu podařilo vyrovnat na 2:2. Ale kluky musím opět pochválit, protože celý zápas bojovali a snažili si nahrávat a plnit si, co měli.

 

30.9.2012 - V Třebši s jednou výhrou a jednou prohrou!!

V prvním utkání na hřišti Třebše jsme nastoupili proti týmu z Malšovic,které jsme první poločas herně předčili a vedli jsme 4:1.Další spoustu šancí neproměnili. V druhém poločase tým z Malšovic přidal na obrátkách a vstřelil nám kontaktní dva goly, ale nakonec jsme po dobrém výkonu uhájili vítězství v podobě 4:3. Ve druhém zápase nás čekal další kvalitní soupeř, domácí Třebeš, se kterou jsme hráli první půlku naprosto vyrovnaný zápas, který byl po poločase 1:1. Ke zlomu v utkání došlo při vstřelení branky hráčem Třebše na 2:1.Pak jsme se snažili o vyrovnavací gol,který se nám nepodařil vstřelit. Ale i přesto musím pochválit všechny kluky za bojovnost a snahu.

 

22.9.2012 - Další parádní výkony naší mladší přípravky!!

V prvním utkání na domácím hřišti jsme nastoupili v kompletním složení našeho týmu proti Malšově Lhotě,kterou jsme herně předčili a nastříleli jí osm branek.Ve druhém zápase nás čekal kvalitnější soupeř z Třebechovic, se kterým jsme hráli první půlku naprosto vyrovnaný zápas. Ke zlomu v utkání došlo při vstřelení branky od Davida Jurčenka na 3:2 a od té doby jsme byli lepší a ještě jsme soupeři vstřelili 3 branky. Konečné skoré bylo 6:2 pro naše skvěle začínající mužstvo.

 

16.9.2012 – Utkání s Lokomotivou HK a Lhotou pod Libčany.

V neděli 16.9.2012 jsme hráli dvě utkání na hřišti ve Lhotě pod Libčany. V duelu s Lokomotivou HK jsme remízovali 2:2.

Branky: Jurčenko 2

 

V zápase se Lhotou pod Libčany jsme prohráli 1:2. Měli jsme několik příležitostí skórovat, ale lepší mušku měli Lhoťané.

Branky: Jurčenko

 

 

 8.9.2012 - Zápas s Kunčicemi, Libčanami a Velichovkami. 

V duelu s Kunčicemi jsme  zaslouženě vyhráli 5:1.

Branky: Polák 5

 

Zápas s Libčanami jsme také s převahou vyhráli 4:1.

Branky: Jurčenko 4

 

A do třetice všeho dobrého jsme zvítězili i v zápase proti Velichovkám . Zde jsme měli jasnou herní převahu a krásně jsme si zastříleli. Zápas skončil 12:0.

Branky: Jurčenko 6, Bačina D. 2, Bačina M. 2, Mouček, Polák