Muži

27.10. 2018 - Poslední zápas podzimu za 3 body!!
 
Hořiněves 4:1 Lhota p. L.B.
 
Branky : Hošek 2x , Souček , Satranský - Peroutka 
 
ŽK : Ladislav Hošek 
 
Sestava : Šlesingr - Pelc , Novák Jan , Rejfek , Satranský - Satranský ml. , Souček (46.Koza), Novák Erik (70.Bačina Dominik), Rešl - Hošek , Dus(75.Frýda)
 
 Dnes jsme na domácím hřišti odehráli poslední zápas v podzimní části . Za mužstvo našich mužů nastoupilo pár dorostenců , kteří už měli zápas v nohou . To se ale nijak neprojevilo a hned ve 3. minutě zápasu jsme dali první gól kdy se prosadil Hošek . Asi o pět minut později zahrávali hostující hráči roh , který proměnili krásnou hlavičkou . Nerozhodný stav trvat asi dvě minuty . V 11. minutě zahrával roh jeden z našich nejmladších hráčů , když se balón odrazil od zadní týče do branky . V 17. minutě dal svůj druhý gól Hošek a zvýšil naše vedení na 3:1 . Od tohoto okamžiku se hraju pomalu vyrovnávala a zápas nabídl poslední gólovou šanci a to ve 41. minutě kdy po standartní situaci přiletěl míč do pokutového území , který uklidil do brány Satranský starší . Ve druhém poločase se skóre neměnilo a tak zápas skončil 4:1 pro nás .
 
13.10. 2018 - Bohužel dostali jsme lekci z produktivity!!
 
Jeníkovice 4 : 1 Hořiněves 
 
branky - Souček 
 
Rozhodčí-Jaroslav Šeba 
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr – Satranský st.,Novák Jan, Hošek ml.,Polák Daniel(46.Šmída) - Satranský ml.,Souček,Rejfek,Rešl(77.Koza) – Kaplan(46.Miffek),Jonáš(67.Dus) 
 
V předposledním podzimním utkání na venkovním hřišti jsme měli po vyhraném derby z minulého víkendu obrovskou chuť zvítězit za 3 body a posunout se opět v tabulce.To se nám bohužel nepodařilo. Úvod utkaní nebyl z naší strany špatný ani herně jsme se neztráceli až do chvíle než nás soupeř potrestal a ve 13 minutě vstřelil úvodní gól.Ale po tomto gólu jsme se nechtěli vzdát ale takřka nic se nám nedařilo.Často jsme ztráceli balóny a to se nám bohužel nevyplatilo a již ve 20 minutě jsme dostali gól na 2:0.To už se pro nás nevyvíjelo utkání dobře a nepřidala tomu ani odpískaná penalta proti našemu týmu,kterou naštěstí soupeř neproměnil a nám se malinko ulevilo,protože jsme viděli že to ještě není ztracené. Po chvíli hry se po levé straně dokazál prosmíknout jeden z našich útočníků a krásně nahrával před prázdnou bránu našemu střednímu záložníkovi,který upravil skóre na 2:1. Zápas jsme se snažili aspoň do poločasu vyrovnat,ale bohužel pak přišla studená sprcha ve formě gólu do šatny a tím se soupeř dostal do vedení 3:1. Druhý poločas začal celkem klidně.Postupem času jsme se dostávali do gólových příležitostí,ale branková konstrukce byla několikrát proti a opět při nás stála střelecká smůla.Věděli jsme,že už nám nezbývá nic jiného než dát všechny síly do útoku a snažit se za posledních 20 minut aspoň snížit nebo dokonce vyrovnat,ale tím že jsme se snažili až moc útočit přicházeli časté ztráty míče a nakonec jeden z hráčů soupeře dokázal upravit skóre na konečných 4:1. Bohužel se nám nepodařilo navázat na výkon z minulého týdne,ale i tak věřím,že hlavně mladí kluci na kterých je i přes prohrané zápasy vidět snaha a myslím si i čím dál větší sehranost dokážou dohnat přední příčky tabulky a o pustup ještě zabojovat. Příší týden nás čeká zápas v Malšově Lhotě tak budeme rádi pokud nás něktěří z vás přijedou podpořit a pomohou nám urvat 3 body.
 
6.10. 2018 - Konečně výhra v derby!!
 
Hořiněves 3 : 0 Sendražice
 
branky - Hošek ml.,Souček,Bačina Dominik
 
Rozhodčí-Ondřej Smolko 
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Jonáš(85.Šmída),Novák Jan, Hošek ml.,Polák Martin(46.Miffek) - Satranský ml.(60.Dus),Souček,Černý,Satranský st.(85.Frýda) - Rejfek,Kolman(70.Bačina Dominik) 
 
V posledním vesnickém derby v podzimní části jsme chtěli soupeři vrátit porážku z prvního derby v této sézoně a zárověn zlomit prokletí,které nás proti Sendražicím sužuje už delší dobu. Nastoupili jsme opět v omlazené sestavě s věkovým průměrem 19,2 a pevně jsme věřili,že naše mladá sestava dokáže porazit zkušenějšího soupeře. Již v první minutě zápasu zahrozil soupeř,ale to nás nabudilo o to víc vyhrát tento zápas. Do vedení se nám podařilo dostat díky skvělé přihrávce Hoška ml.,kterou jeden z našich hráčů jen těsně netrefil a brankář hostů nestihl zareagovat a balon skončil v síti soupeře. Po našem vedoucím gólu soupeř přitvrdil což vedlo občas i k zářekným faulům ze strany soupeře,ale v tomto zápase karty nepadaly.V prvním poločase se toho už moc nestalo,když nebude brát v potaz neuznaný gól našeho útočníka,který se nacházel v údajném offsidu a tak první poločas skončil naším vedením 1:0 a my jsme už byli přesvědčeni,že dnes získáme 3body a konečně prolomíme prokletí. Začátek druhého poločasu byl víceméně klidnejší a postupem času přibývali šance na obouch stranách,která jsme my ani soupeř neproměňovali až do chvíle než jeden z našich středních záložníků dostal skvělou nahrávku a po samostatném úniku a následovném přehození brankáře nás poslal do vedení dva nula.To už na tom byl soupeř psychicky špatně a opět začal faulovat. Poslední hřebíček do rakve přidal jeden z našich nejmladších hráčů,který dostal opět krásnou přihrávku a po samostném úniku následné střele,kterou ještě dokázal brankář vyrazit pouze před sebe se opět tento náš hráč dostal k dorážce a prostřelil brankáře hostů a zvýšil naše vedení na 3:0 a po pár minutách od toho gólu rozhodčí ukončil i druhý poločas my jsme mohli slavit vítězství a zlomené prokletí. Myslím si,že naše mladé mužstvo vůbec nezklamalo a díky skvělému týmovému výkonu můžeme slavit výhru ve VESNICKÉM DERBY a naše odlepení od dna tabulky. Pokud budeme v takových výkonech pokračovat můžeme hrát daleko výšše v tabulce než doposud. A abych nezapomněl,obrovská pochvala patří i fanouškům kteří nás celý zápas podporovali a dohnali nás k vítězství.
 
30.9. 2018 - Další ztráta bodů!!
 
Lhota p.L.B 1 : 1 Hořiněves

branky – Hošek ml.
 
ŽK 4:2, ČK 1:1(Hošek st.), PK 2:0, poločas 1:0, rozhodčí-Koza Vladimír
 
Sestava Hořiněvse – Šlesingr – Satranský st.,Hošek st.,Novák,Bačina(85.Koza) – Satranský ml.,Jonáš(79.Pergler), Rejfek,Miffek(60.Dus) – Rešl, Hošek ml.
 
Dnes jsme odjížděli na zápas do Lhoty pod Libčany s cílem uspět a získat konečně 3 body . Do zápasu jsme nastoupili v omlazené sestavě s několika hráči z mladšího dorostu . Začátek prvního poločasu se nám dost vyvedl . Měli jsme více ze hry , a ve 24 . minutě přišel krásný centr do vápna , který hlavou zakončil Ladislav Hošek ml. . Poté jsme měli dvě šance v pokutovém území , kde byl dvakrát faul na našeho útočníka . Bohužel byl rozhodčí jiného názoru . První poločas tak vyzněl 1:0 pro nás . Do druhého poločasu jsme chtěli jít s tím , že udržíme tento výsledek a nejlépe přidáme další góly . To se nám bohužel nepovedlo . Nejdříve byla proti nám odpiskaná penalta , kterou výborným zákrokem náš brankář zneškodnil , a zanedlouho přišla další odpiskaná penalta na kterou už bohužel náš brankář nedosáhl . Konečný výsledek zápasu tak skončil bohužel 1:1 . Závěrem bych pouze dodal,že fotbal se hraje na branky a ty se nám v téhle sezoně nedaří dávat.V dalším utkání nás čeká derby proti Sendražicím tentokrát na domácím hřišti a tak doufám že dorazíte v hojném počtu a doženete nás k vítězství.

22.9. 2018 – Bohužel za dobrou hru  body nedostanete!!

Hořiněves 0 : 2 Stěžery B“

ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, rozhodčí Grosman

Sestava Hořiněvse – Šlesingr – Hošek st., Hošek ml., Novák Jan, Polák Daniel(70.Šmída) – Novák Erik, Koza(46.Miffek),Rejfek,Jonáš – Rešl, Pudleiner(65.Dus)

Dnes jsme chtěli zvítězit a navázat na výkon a branky z minulého domácího utkání.

Bohužel jsme zas zaspali začátek, kdy nám soupeř vstřelil rychlou branku a pak málem ještě jednu, naštěstí ji Šlesingr vytlačil na tyčku. No a to bylo od hostů skoro vše, pak jsme drželi balon na svojich kopačkách, ale bohužel bez nějakých velkých vyložených šancí a když už jsme se do ní dostali, tak nás zastavil brankář hostů nebo branková konstrukce. Pak se nám povedlo vyrovnat, ale rozhodčí bohužel branku neuznal, v zápětí nám utekl soupeř do protiútoku a náš obránce ho zastavil a rozhodčí nařídil pokutový kop, který hosté proměnili a rozhodli utkání. Pak už jsme neměli ani fyzické ani morální síly na to, abychom utkání alespoň dokázali vyrovnat.

Tak bohužel odcházíme z další porážkou, i když náš mladý tým, ve kterém v dnešním utkání nastoupilo 8 hráčů do 16 let, byl herně lepší, tak fotbal se hraje na branky a ty se nám v téhle sezoně nedaří dávat.

 

15.9. 2018 – Zasloužená výhra!!

Hořiněves 5 : 2 Malšova Lhota B“

Branky – Kopecký 2, Jonáš 2, Satranský

ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, rozhodčí Smolko.

Sestava Hořiněvse – Šlesingr – Šmída(46.Kolman),Novák,Šimiak(35.Jonáš),Satranský st. – Miffek(80.Frýda),Rejfek,Kopecký,Satranský ml.(85.Pelc) – Rešl,Dus(46.Koza)

Proti oslabenému soupeři, který díky tomu, že se mu utkání křižilo z A“ mužstvem dával sestavu horko těžko dohromady jsme chtěli poprvé v sezoně zvítězit.

Od úvodních minut jsme měli herní převahu, ze které přišel první branka po střele Kopeckého, kterou brankář propustil za svoje záda. Druhou branku jsme vstřelili po rohovém kopu na který si znova naskočil Kopecký a chladnokrevně zakončil, 2:0. Další branku dal Jonáš, který z dálky vypálil nechytatelně pod břevno hostující branky na 3:0 a za tohohle stavu jsme šli do kabin. V druhém poločase jsme ubrali na plynu a hosté se nám vyrovnali v držení balonu a utkání se odehrávalo úplně bez tempa, které občas pročísla naše branková příležitost. Nakonec ještě do konce utkání padly na každé straně dvě branky, když hosté nám dali z protiútoků dvě branky, když jsme se všichni snažili dát až zbytečně branku.

Dnes po herní stránce to bylo pro nás velice špatné utkání, ale zas nás může těšit první výhra v sezoně na kterou budeme chtít navázat v dalším domácím utkání proti Stěžerám B“.

 

8.9. 2018 Díky špatnému začátku přišla další prohra!!

Hořiněves 1 : 2 Jeníkovice

branky - Souček 

Sestava Hořiněvse – Šlesingr – Hošek st.,Novák(75.Koza),Šimiak,Satranský st.(80.Polák Daniel) – Jonáš,Černý,Souček(80.Kolman),Novák(60.Dus) – Rejfek,Hošek ml.

V prvním domácím utkání jsme se utkali s Jeníkovicema. Chtěli jsme v utkání zvítězit, abychom udrželi krok se špičkou tabulky. Bohužel se nám nepovedl začátek a hosté se po dvou rychlých akcí na jeden dotek dostali do vedení 0:2 a pak se zatáhli, a i když jsme ze všech sil se snažili utkání strhnout na svoji stranu, tak se nám to nepovedlo. Bohužel neproměňujeme vyložené šance a pak v případě zatažení soupeře na svoji polovinu, nedokážeme ani si je vytvářet.

Máme velice mladé mužstvo, které věřím se bude otrkávat a budeme se lepšit jak v herní stránce, tak se dostaví i vytoužené výsledky, které jsou už na rozdíl od mládeže v mužích potřeba.

5.9. 2018 Další prohrané derby!!

Sendražice 1 : 0 Hořiněves 

Sestava Hořiněvse – Šlesingr – Hošek st.(75.Miffek),Novák,Kopecký,Polák Daniel(46.Šimiak) – Jonáš,Černý,Souček(60.Rešl),Satranský st.(60.Dus) – Rejfek,Hošek ml.

V netradiční termín jsme nastoupili v derby proti Sendražicím, který jsme už dlouho neporazili. To jsme chtěli změnit v dnešním utkání.

Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale bez nějakých výrazných šancí, což platilo i pro našeho soupeře na druhý straně. V druhém poločase jsme si začali vytvářet šance, ale bez brankového efektu a tak přišel trest v podobě úniku domácího hráče přes půl hřiště, který dokázal dopravit balon až do naší sítě. Nám se už nepovedlo na tohle odpovědět a tak znova prohráváme derby a Sendražice můžou dále dominovat v tihle utkáních.

 

19.8. 2018 – Na úvod bereme bod!!

Stěžery B" 1 : 1 Hořiněves 

branky - Hošek ml.

V prvním utkání v nové sezoně jsme zavítali na hřiště do Stěžer, kde jsme se utkali s posíleným B“ mužstvem.

Do úvodních minut jsme vstoupili aktivně a díky tomu jsme se dočkali hned ve druhé minutě vedení 0:1. Pak se hra vyrovnala a přelévala se z jedné strany na druhou, ale bez nějakých výrazných brankových příležitostí. Až v poslední minutě prvního poločasu nám domácí po závaru před naší brankou vstřelili branku na 1:1. V druhém poločasu byli více aktivnější domácí, kteří ale neproměnili svoje brankové příležitosti a tak jsme se rozešli v úvodním kole se soupeřem nerozhodně.  V dalším utkání nás čeká derby v Sendražicích.

 

9.6. 2018 – Poslední utkání v sezoně zvládnuto!!

Hořiněves 5 : 1 Malšova Lhota B“

branky – Hošek ml.,Satranský ml., Provazník, Kolman, Jan Novák

ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 3:0, rozhodčí Mottajček

Sestava Hořiněvse – Šlesingr – Hošek st., Kopecký (60.Polák Daniel), Novák, Satranský st.(75. Šmída) – Koza,Černý M.(60. Polák Martin),Provazník, Satranský ml. (75. Dus) - Hošek ml., Kolman ( 46. Miffek)

 

V dnešním posledním utkání sezony jsme se chtěli rozloučit vítězně a to se nám po dobře odehraném utkání i povedlo a po celé utkání jsme byli jednoznačně lepší a jen nás může mrzet, že jsme neproměnili více brankových příležitostí.

Tahle sezona je za námi a můžeme říci, že to je nepovedená sezona, takový skrytý cíl bylo postoupit do III.třídy, ale už po nevydařeném podzimu bylo jasné, že tenhle cíl už nebude moc být na jaře realizován.  Od příští sezony se naše mužstvo postaví na kostře mužů (Hošek ml., Hošek st.,Šlesingr, Satranský, Kopecký, Provazník a atd.),která bude doplněna každý zápas několika hráči dorostu. Skončila doba přemlouvání a hájení některých hráčů v tomhle kádru a tak pokud někdo z nich bude chtít odejít, tak mu určitě nebudeme v žádném případě bránit. V příští sezoně bude jasný cíl na podzim se držet co nejblíže k možnému postupovému místu a na jaře zaútočit na postup do III.třídy.

 

3.6. 2018 – Po dobrém výkonu přišla porážka způsobena brankou v poslední minutě!!

Stěžery B“ 1 : 0 Hořiněves

ŽK 2:2, PK 0:0, ČK 1:1(Rejfek), poločas 0:0, rozhodčí Stránský.

Sestava Hořiněvse – Šlesingr – Hošek st.(46.Rejfek),Novák, Kopecký,Polák Daniel – Satranský(70.Dus),Provazník(80.Šmída),Koza,Souček – Kolman(46.Šimiak),Hošek ml.

 

V dnešním utkání jak už se stává tradicí jsme nastoupili s několika hráči ročníku 2002 a v utkání jsme proti domácímu mužstvu vůbec nepropadli. Hrálo se vyrovnané utkání, kdy o trošku nebezpečnější byli domácí, kteří nakonec utkání v posledních minutách strhli na svoji stranu a zvítězili.

Ale nás zas velice potěšil výkon našich mladých kluků a hlavně musím vyzdvihnout výkon na stoperu Honzy Nováka, který si vedl naprosto suverénně.

Tahle sezona pro ně je taková otrkávajíc a v příští sezoně s doplněním několika mužů do toho šlápneme na plný plyn směr pryč ze IV.třídy.

 

26.5. 2018 – Debakl u prvního!!

Libřice 7 : 0 Hořiněves

ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 1:0, rozhodčí Liebisch

Sestava Hořiněvse – Šlesingr – Satranský, Koza st.(46.Koza ml.),Novák(46.Rešl),Hošek st. – Souček(60.Miffek),Rejfek(80.Dus),Provazník,Černý – Kolman(46.Šmída),Hošek ml.

Domácí dnes přebírali po zápase pohár pro vítěze IV.třídy a tak né jen, že na utkání byli nažhaveni od první minuty, ale i přišla se na ně podívat velká početná divácká návštěva před kterou se chtěli předvést. Naše mužstvo tam odjelo se zbytkem mužů, co dohráváme sezonu plus s mladšími dorostenci, který měli v tomhle horku už jeden zápas v nohou.

Bohužel se nám nepodařilo zachytit začátek utkání a domácí z nás si udělali trhací kalendář a za první poločas nám dokázali vstřelit 5 branek a utkání bylo rozhodnuto. V druhém poločasu už se jen utkání dohrávalo a i přes to nám domácí vstřelili dvě branky a tak jsme odjížděli z Libřic s obrovskou ostudou 7:0.

 
19.5. 2018 - Omlazená sestava neproměnovala svoje brankové příležitosti!!
 

Hořiněves 1 : 1 Jeníkovice

branky – Hošek ml.

ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 1:0, rozhodčí Koza ml.

Sestava Hořiněvse – Šlesingr – Hošek st.,Kopecký(13. Satranský st.),Novák,Polák Daniel(70.Polák Martin) – Souček,Koza,Rejfek,Satranský ml. – Kolman(50.Rešl), Hošek ml.

 

V dnešním zápase jsme využili ve velkém počtu naše hráče mladšího dorostu, kterým je 15 až 16 let místo některých hráčů, kteří se nedokáží ani omluvit na utkání.

Od první minuty jsme byli aktivnější a lepší v utkání, ale nemohli jsme se dlouho prosadit v koncovce. Až po spolupráci Kolmana a Hoška ml., zakončoval posledně jmenovaný z malého vápna do branky a dostal nás do vedení 1:0. Stále jsme byli v utkání aktivnější a dostávali se do jedné brankové příležitosti za druhou, ale koncovka byla katastrofální. Tak přišel zákonitě trest, kdy hostům byla nabídnuta sporná penalta, kterou naštěstí hostující hráč neproměnil. Tak jsme mohli pokračovat v náporu, který ale byl bez branky. Z ničeho nic hosté podnikli protiútok, ze kterého si vybojovali rohový kop, a ten hostující hráči  proměnili v branku, 1:1. Nám už se nepodařilo vytvořit nějakou brankovou příležitost a tak jsme se rozešli se soupeřem za nerozhodného stavu 1:1.

Za dnešní utkání zaslouží velikou pochvalu hlavně naši mladší hráči, kteří vůbec v utkání nezklamali.

12.5. 2018 – Další derby zaslouženě prohrané!!

Sendražice  3 : 0 Hořiněves

ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 1:0,poločas 1:0, rozhodčí Koza.

Sestava Hořiněvse – Šlesingr – Satranský st.(80.Polák Martin),Hošek ml.,Kopecký,Hošek st. – Rešl(80.Koza),Novotný(60.Novák),Černý(80.Miffek),Satranský ml. – Rejfek,Provazník

V posledním vesnickém derby v letošní sezoně jsme chtěli soupeři vrátit dvě podzimní porážky.

Bohužel přístup některých hráčů není dobrý, což už víme dlouho a díky tomu hrajeme jen IV.třídu a pokud už konečně naše vedení klubu nezasáhne a něco s touhle situací neudělá, tak budeme hrát IV.třídu ještě hodně dlouho.

Já bych se k utkání ani moc nevyjadřoval, myslím si, že soupeř nastoupil v nejslabší sestavě v letošní sezoně a stejně nám dokázal vstřelit 3 branky a mě nezbyde než jim gratulovat ke třetímu vítězství v letošní sezoně nad náma a zaslouženým posměškům na hlavu nás HOŘINĚVÁKŮ, které si za tyhle výkony zasloužíme.

Jak už jsem zmínil v komentáři, pokud se něco nezmění, tak v příštím sezoně můžeme čekat podobné výsledky jako v letošní sezoně. Je to bohužel smutné, protože můžu říct, že povahově a i po stránce kamarádství máme dobré mužstvo, ale po fotbalové a přístupové stránce bohužel nemáme ani na IV.třídu. A teď jde o to jestli chceme vychovávat mladé hráče pro jiné kluby, který hrají vyšší soutěže a naše mužstvo mužů si bude hrát v klidu pro srandu a pro žízeň IV.třídu a nebo uděláme velký řez do mužstva, zapojíme mladé hráče a budeme mít v příští sezoně jednoznačné ambice k postupu do vyšších soutěží!!

 
5.5. 2018 - Tragická koncovka znamenala jen těsnou výhru!!
 
Hořiněves 1 : 0 Lhota pod Libčany B"
 
branky - Rešl 
 
ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, rozhodčí Liebich
 
Sesatva Hořiněvse - Šlesingr - Hošek st., Hošek ml.,Kopecký,Rešl - Novotný(80.Dus),Rejfek,Novák(70.Koza),Satranský ml. - Pergl(46.Herel),Šimiak(60.Polák) 
 

V dnešním utkání jsme se utkali s mužstvem, které nemá za celou sezonu jediný bod a dostává od každého brankové příděly, ideální proto si zahrát klidný fotbal a vstřelit několik branek.

Bohužel to se nám ani jedno nepovedlo a i když jsme vyhráli na střely 30:0, tak naše až trapné řešení 100% brankových příležitostí znamenalo, že jsme byli nakonec rádi, za jednu chybu brankáře hostí, kterou potrestal Rešl a těsnou výhru 1:0.

V dalším utkání nás čeká vesnické derby v Sendražicích, tohle utkání ani tak neznamená pro nás důležitost bodů do tabulky, jako prestiž na další dny a měsíce v našem okolí, tak doufejme, že naše mužstvo si to uvědomí a napraví dvě porážky z podzimu.

 
22.4. 2018 - Špatný výkon nestačil na slabého soupeře!!
 
Malšova Lhota B" 2 : 1 Hořiněves 
 
branky - Miffek 
 
ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:0, rozhodčí Koza.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Hošek st, Kopecký,Hošek ml.(35.Polák Martin),Rešl - Novotný(80.Koza),Rejfek, Provazník,Satranský ml.(70.Miffek) - Šimiak,Pergl(75.Dus)
 

Dnes mužstvo mužů nastoupilo v nezvyklí ranní nedělní čas na hřišti v Malšově Lhotě, kde se utkalo s posílenou místní rezervou.

V utkání nám už jak bývá zvykem chybělo několik hráčů a tak nám muselo pomoci několik mladších dorostenců.

V utkání nevalné úrovně, kdy jsme všichni v utkání hráli na půl plynu bez nějakého většího zápalu se ujali hosté vedení po pokutovém kopu, který proměnil domácí Kekelák. Nám se povedlo vytvořit brankové příležitosti na vyrovnání, které jsme ale neproměnili a tak domácí šli do kabin po prvním poločase ve vedení 1:0. V druhém poločase jsme chtěli utkání otočit na svoji stranu, ale bohužel místo toho nám domácí vstřelili po rychlém protiútoku branku na 2:0. Pak už se utkání jen dohrávalo, když se nám povedlo až v závěru utkání snížit Miffkem.

Bohužel takovýhle chodící výkon co jsme předvedli nám nebude stačit ani na tu prokletou IV. třídu.

 
14.4. 2018 - Vydřená výhra!!
 
Hořiněves 1 : 0 Stěžery B"
 
branky - Novotný 
 
ŽK 2 : 1. ČK 1:0(Satranský st.), PK 0:0, poločas 1:0, rozhodčí Grosman.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Hošek st.(80.Šmída),Hošek ml.,Kopecký,Satranský st. - Rešl,Novák(15.Novotný), Černý,Satranský ml.(75.Pergl) - Rejfek,Provazník
 

Dnešní zápas proti mladému mužstvu ze Stěžer bylo velice fyzicky náročný, soupeř figuruje v kádru s hráči s průměrem věku 22 let.

V úvodních minutách jsme byli aktivnější ale bez nějaké vyložené šance, tak se pomalu a jistě do utkání dostával náš soupeř, který nás na pár minut zamknul na naší polovině a jen s vypětím našich všech sil nám nevstřelil branku. To se povedlo nám, když Novotného střela z 20 m zapadla za brankáře hostů a díky tomu jsme se dostali do vedení 1:0. Do konce poločasu jsme si vytvořili ještě dvě brankové příležitosti, ale ani jedna se nám nepodařila proměnit.

V druhém poločase jsme chtěli výsledek utkání udržet a co nejdříve dát druhou uklidňující branku, to se nám bohužel nepovedlo a pomalu a jistě nám docházeli fyzické síly a soupeř začínal být aktivnější a lepší. Bohužel v 62. minutě se soupeř dostal do samostatného úniku a Satranský starší na poslední chvíli zatáhl za záchrannou brzdu, která ho ale stála oprávněné vyloučení v utkání. Tak jsme utkání dohrávali v desíti a se štěstím se nám povedlo utkání ubránit a zvítězit těsným výsledkem 1:0.

V dalším utkání zajíždíme v neděli na hřiště do Malšovy Lhoty.

 
7.4. 2018 - Nepovedený vstup do jara!!
 
Hořiněves 0:2 Libřice 
 
ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:2, rozhodčí Skyba.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Hošek st., Kopecký, Hošek ml., Satranský ml.(75.Šmída) - Satranský st.,Rejfek,Provazník,Rešl(80.Dus) - Šimiak,Pergl(60.Novák)
 

V dnešním prvním jarním zápase, jsme se sešli v naší sestavě poprvé po 5 měsících skoro bez fotbalové aktivity, bez nějaké fyzické zátěže, tak bohužel se dalo očekávat hrůzostrašné fotbalové představení od nás a ještě proti soupeři, který se netají ambicemi k postupu do III.třídy.

Ale od úvodních minut se odehrával vyrovnaný zápas, který bohužel rozhodli naše dvě chyby, když obě dvě potrestal náš bývalí hráč v dresu soupeře Vlasta Fof. Do druhé půle jsme se chtěli ještě pokusit s výsledkem něco udělat, ale bohužel, i když jsme měli mírnou herní převahu, tak jsme si krom jedné šance Šimiaka nedokázali vytvořit, žádnou brankovou příležitost a tak hosté vysloveně ukopali v druhém poločase vedení 0:2 a zaslouženě zvítězili.

 
21.10. 2017 - Hořká tečka za podzimní částí!!
 
Jeníkovice 4 : 1 Hořiněves 
 
branky - Šimiak
 
ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 3:0, rozhodčí Vlachý.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Novák,Hošek ml.(40.Šmída),Kopecký,Herel - Satranský st.,Rejfek(85.Koza ml.),Provazník,Rešl - Šimiak,Pergler
 

V posledním podzimním utkání jsme měli po prohraném derby z minulého víkendu problém složit sestavu, když se z různých důvodů omluvilo 8 lidí. Tak muselo během pár hodin odehrát druhý zápas několik dorostenců.

Úvod utkání jsme začali vlažně a domácí mužstvo nás hned potrestalo, když z protiútoku postupoval sám na brankáře domácí útočník, kterého stáhnul náš obránce a byl nařízen pokutový kop, který domácí hráč s přehledem proměnil. Pak jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, ale nedokázali jsme je proměnit a tak po další naší chybě postupoval sám na brankáře domácí hráč a vstřelil branku na 2:0. Herně jsme stále měli větší převahu, ale domácí chodili do protiútoků ze kterých nám zatápěli a dokázali i vstřelit do poločasu třetí branku. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit s tím, že pokusíme se ještě s výsledkem něco udělat, ale tím stylem jakým jsme se všichni prezentovali, bychom neporazili ani mladší žáky a tak nám domácí ještě přidali jednu branku a nám se podařilo snížit jen krásnou střelou Šimiaka na 4:1.

Podzim je za námi a bohužel jsme velice zklamaný z pozice ze které budeme vstupovat na jaře do soutěže, protože byl cíl být co nejblíže postupovým příčkám a na jaře se porvat o postup do III.třídy, bohužel s hlavníma aspirantama na postup jsme prohráli, tak bohužel nejspíše na jaře už to nebudeme mít ve svých rukách a už to bude velice těžké dostat se na postupovou příčku.

 
 
14.10.2017 - Další derby jsme nezvládli!!
 
Hořiněves 1 : 3 Sendražice
 
branky - Rejfek
 
ŽK 4:2, ČK 1:0,PK 0:0, poločas 0:1, rozhodčí Grosman.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Satranský ml.,Kopecký,Hošek ml.,Rešl - Novotný(70.Novák),Provazník,Černý,Satranský st. - Rejfek,Šimiak 
 

Dnes bylo na našem hřišti odehráno druhé podzimní utkání derby ze sousední vesnicí a to ze Sendražicema.

Věděli jsme, že Sendražice po znovuzrození a vrácení několika hráčů z úspěšných dob minulých mají velice kvalitní mužstvo plné výborných fotbalistů, kteří prošli i vyššími fotbalovými soutěži. Proto jsme chtěli hrát důrazný a nepříjemný fotbal, abychom moc nedávali Sendražicím prostoru k fotbalovosti. Bohužel někteří naši hráči (Rejfek, Satranský, Černý a spol)  od prvních minut si spletli důraznou hru se zákeřnou a tak utkání od prvních minut bylo stále přerušováno většinou našimi fauly a díky tomu od prvních minut bylo vyhrocené.

Hosté se dostali do vedení po naší hrubé chybě, kdy náš hráč chtěl vyřešit vyvezení balonu fotbalově, ale balon mu utekl a hostující hráč toho využil a pohotovou střelou do šibenice dostal hosty do vedení 0:1. Nám se povedlo dostat do 100% šance Rejfkem, který ale nesmyslně a trestuhodně svoji šanci zahodil střelou brankáři do ruky. Pak se odehrával boj uprostřed hřiště, kdy více balon na kopačkách mělo hostující mužstvo, ale branka žádná nepadla a tak hosté šli do kabin s jednobrankovým vedením. U nás v kabině zněli instrukce, že musíme nechat na hřišti úplně všechno, abychom alespoň uhráli jeden bod. Bohužel hned v prvním minutách druhého poločasu tenhle náš plán dostal výraznou trhlinu a to tím, že byl vyloučen oprávněně náš hráč Satranský ml. . Ale i tak jsme se nevzdávali a přišla odměna a to taková, že z trestného kopu jsme po chybě hostujícího brankáře dokázali vyrovnat. To nám vlilo spoustu nových sil do žil a chtěli jsme utkání strhnout na svoji stranu, ale to se bohužel nepovedlo a hosté nám zasadili ránu do vazu a to v podobě vstřelené branky na 1:2. Většina našeho mužstva díky tomu, že do té doby dávala do utkání všechny  svoje síly co v sobě měli, tak už neměla sílu na zvrat a tak nás hosté dorazili třetí brankou na 1:3 a po druhé v sezoně nejspíše zaslouženě zvítězili.

Našim hráčům se nedala vyčíst snaha a bojovnost, ale bohužel chybí nám VŠEM fyzická kondice, a pokud chceme nahradit fotbalovost, nasazením, důrazem a bojovností, tak musíme na to mít fyzickou kondici. Ale i tak děkuji hráčům za to, že dokázali druhý poločas i o jednoho hráče bojovat a mírně Sendražice přehrávat.

Bohužel řeknu Vám důvod proč tolik pro někoho hrotím vesnické derby a celkově utkání IV.třídy. Většina z Vás je informována o tom, že náš klub má na dnešní dobu velkou mládežnickou základnu složenou hlavně z okolí naší vesnice. To okolí co je kolem nás nemá bud vůbec žádnou mládež anebo takovou co se vší úctou nemá moc velkou fotbalovou budoucnost. Proto se nechci dočkat toho, že tady budu 12 let vychovávat hráče, který budou samozřejmě chtít hrát co nejvyšší dospělé soutěže, což naprosto chápu a budou odcházet třeba do těhle okolních vesnic. Proto mě velice mrzí, že naše mužstvo mužů hraje IV.třídu a ještě s mužstvy z okolí prohrává ( Sendražice,Dohalice,Neděliště,Cerekvice).

Další věc je ta, že za Hořiněves hrají hráči, kteří nemají s obcí Hořiněves nic společného, já jen řeknu díky bohu za ně, bez nich by už mužstvo mužů několik let v Hořiněvsi nebylo. A těch pár hráčů co v Hořiněvsi je a nedávno za naše mužstvo nastupovalo, tak bud už věkově jsou ve fotbalovém důchodu nebo z pracovních důvodů už nemůžou hrát a nebo ještě mají nějaké osobní důvody k tomu, že za náš klub nehrají a těm můžu touhle formou vzkázat jen to, že několikaletá doba skončila, kdy jsme Vás chodili prosit a přemlouvat, aby jste nám šli pomoc, k tomu se nikdo v klubu už nikdy nesníží pokud tady budu působit já.

Tak sportu zdar a Sendražicím ještě jednou gratuluji a slibuji jim, nevím, jestli už na jaře, ale jednou Vám tyhle porážky vrátíme i s úroky!!:-)

 
8.10.2017 - Spousta zahozených šancí, ale 3 body máme!!
 
Lhota pod Libčany B" 0 : 3 Hořiněves 
 
branky - Rejfek 2, Šimiak
 
ŽK 1:1, ČK 0:0,PK 0:0, poločas 0:0, rozhodčí Částka.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Herel(70.Dus),Kopecký,Hošek,Rešl - Satranský ml.(80.Miffek),Rejfek,Černý,Satranský st.(65.Pergler) - Šimiak,Novák(55.Novotný)
 

Naše mužstvo mužů zajíždělo za deštivého počasí na hřiště posledního mužstva naší tabulky a to Lhoty pod Libčany B“. V utkání zněl úkol jasně,vyhrát!!

Bohužel jsme ale nejspíše špatně pochopili, že soupeř se sám neporazí a tak náš profesorský fotbal, kdy jsme nedokázali udělat rychlejší krok znamenal to, že jsme dokázali zahodit tak 7x 100% šanci a tak mohl přijít trest, kdy domácí mohli nám vstřelit vedoucí branku, naštěstí nás zachránila branková konstrukce.  

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a díky tomu jsme prolomili strašidelnou koncovku a během 10 minut dokázali vstřelit 3 branky a po tom jsme spadli zas do našeho ležérního chodícího výkonu, kdy jsme dokonce nechávali chvílemi i soupeře hrát na naší polovině, což se mu nejspíše zas dlouho nestane.

No dnes můžeme říci, díky bohu, že to máme za sebou a máme 3 body.

V dalším utkání nás čekají Sendražice a pokud se nezlepšíme o 100%, tak tohle důležité derby pro místní hráče ale i pro vývoj tabulky nezvládneme.

 
23.9. 2017 - Jednoznančná záležitost našeho mužstva!!
 
Hořiněves 7 : 1 Malšova Lhota B"
 
branky - Šimiak 2,Rešl 2,Hošek ml,Kopecký,Herel
 
ŽK 1:1, ČK 0:0,PK 0:0, poločas 5:1, rozhodčí Liebisch.
 
Sestava Hořiněvse - Frýda Lukáš - Pelc(60.Pergler),Hošek ml.,Kopecký,Muller(46.Herel) - Satranský st.(60.Dus),Rejfek,Satranský ml.,Novotný - Šimiak,Rešl
 

Dnes na velice podmáčeném a těžkém terénu nás čekalo B“ mužstvo z Malšovy Lhoty. Utkání jsme chtěli za každou cenu zvládnout a tak jsme na hosté vlétli jak uragán a během prvních 10 minut jsme se dostali do vedení 3:0 a to nám dalo obrovskou lehkost v utkání, kdy byli i přes těžký terén od nás viděny pěkné fotbalové momenty, které znamenali vysoké vítězství 7:1. Nás jen můžou mrzet zahozený 100% šance, které mohli znamenat mnohem vyšší brankový rozdíl v tomhle utkání.

V dalším utkání přivítáme na domácím hřišti soupeře z Probluze, kde budeme chtít navázat na dnešní výkon.

 
 
16.9.2017 - Vydřené vítězství!!
 
Stěžery B" 2 : 3 Hořiněves 
 
branky - Provazník, Satranský st.,Novák
 
ŽK 3:5, PK 1:0, ČK 1:1(Hošek st.), poločas 0:2, rozhodčí Ikziguel.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Novotný,Hošek ml.,Kopecký,Hošek st. - Rešl,Rejfek,Provazník,Satranský st.(80.Miffek) - Šimiak, Novák(60.Pergler)
 

V dnešním chladném a deštivém počasí jsme zavítali na hřiště k nováčkovi v soutěži a to mužstvu Stěžer B“, tohle mužstvo je složeno z mladých hráčů po dorosteneckém a někteří ještě v dorosteneckém věku.

V úvodních minutách bylo utkání vyrovnané, když domácí nedokázali proměnit svoje dvě slibné příležitosti. A tak přišla chvíle Provazníka, který zatáhl balon k vápnu a nechytatelnou střelou od brankové konstrukce dostal balon do sítě, vedeme 0:1. Začali jsme mít mírnou převahu, která vyústila v druhou branku, když Šimiak krásně hlavou posunul na Satranského st., který do prázdné branky uklidil balon po druhé, vedeme 0:2 a to byl konečný výsledek prvního poločasu. V druhém poločase jsme chtěli utkání kontrolovat, bohužel jsme se zas dopustili dvou hrubých chyb a domácí během 5 minut utkání vyrovnali na 2:2. Naštěstí se nám povedlo utkání strhnout na svoji stranu a to díky Novákovi, který tečovanou střelou přes obránce vsítil branku na 2:3. Tímhle výsledkem utkání skončilo a tak si zaslouženě za průběh utkání vezeme ze Stěžer 3 body.

 
9.9. 2017 - Zbytečně prohrané utkání!!
 
Libřice 4 : 2 Hořiněves
 
branky - Rešl, Provazník
 
ŽK 1:3, PK 0:1, ČK 0:0, poločas 2:2, rozhodčí Koza ml.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Hošek st.,Kopecký,Hošek ml.,Muller - Rešl(70.Pergler),Rejfek,Satranský ml.(80.Šmída),Satranský st. - Šimiak,Provazník
 

Dnes naše mužstvo mužů zavítalo na horkou půdu do Libřic, kde se utkalo s domácím mužstvem. které vede průběžnou tabulku IV.třídy.

V úvodních minutách byla hra vyrovnaná, ale první změnu skoré utkání udělali domácí, který rozebrali, rychlím protiútokem naši obranu a vstřelili branku na 1:0. Nám se povedlo vyrovnat po chybě domácího brankáře, kterému vypadl balon z náručí a Rešl dopravil balon do prázdné branky, 1:1. Bohužel pak jeden z našich nejzkušenějších hráčů hrubě chyboval a domácí útočník chladnokrevně tuhle šanci proměnil. Nám se během pár minut povedlo zas srovnat krok a to díky penaltě, kdy průnik do vápna Šimiaka zastavil domácí obránce rukou, penaltu za naše mužstvo proměnil Provazník.

V druhém poločase byl průběh bez nějakých vyložených šancí z obou stran, až bohužel z ničeho nic domácí vystřelili zpoza vápna a dostali se do vedení 3:2. Pak už to od nás byla jedna velká křeč, ze které jsme nedokázali si ani vytvořit nějakou šanci a naopak domácí nás dorazili čtvrtou brankou a díky tomu zaslouženě zvítězili.

Bohužel pokud budeme každý zápas dělat jednu hrubou chybu za druhou, tak budeme hrát IV.třídu ještě několik let a to určitě neplánujeme, protože nebudeme se tajit cílem v téhle sezoně bojovat do posledního kola o postup do vyšší soutěže.

 
2.9. 2017 - 10 branek v jednom utkání!!
 
Hořiněves 6 : 4 Jeníkovice 
 
branky - Šimiak 3, Rejfek, Kolman,Satranský ml.
 
ŽK 1:0, PK 0:0, ČK 0:0, poločas 3:1, rozhodčí Merbs.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Hošek st.,Fejk,Hošek ml.,Muller(80.Koza ml.) - Dus(70.Polák),Rejfek,Satranský ml.,Satranský st. - Pergler(60.Kolman),Šimiak
 

V domácím utkání proti mužstvu Jeníkovic, jsme chtěli odčinit porážku z minulého týdne. Do utkání jsme vstupovali bez 10 hráčů a tak na svoji premiéru  v životě za muže čekali naši 3 mladší dorostenci.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a díky tomu jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou, ze kterých jsme si jen dokázali vytvořit dvoubrankový náskok a to díky skvělé střelecké potenci Šimiaka. Bohužel jak to bývá, když neproměníš šance, tak dostaneš branku, hosté z ojedinělého protiútoku vstřelili branku na 2:1, naštěstí se nám brzo povedlo odpovědět krásnou dalekonosnou brankou na 3:1 Satranského mladšího. V druhém poločase se nám podařilo ještě vstřelit další 3 branky, ze kterých bych nejvíce vyzvednul tu Petra Kolmana, který nastoupil poprvé v životě v 15 letech za muže a hned vstřelil branku. Bohužel jednoznačné utkání jsme si až neuvěřitelně zkazili v posledních 5 minutách, kdy jsme si nechali po hrubých chybách našich nejzkušenějších hráčů vstřelit 3 branky.

V dalším utkání nás čeká vedoucí mužstvo tabulky Libřice.

 
 
26.8. 2017 - Zasloužená prohra v derby!!
 
Sendražice 3 : 1 Hořiněves 
 
branky - Šimiak
 
ŽK 0:2, PK 0:0, ČK 0:0, poločas 1:1, rozhodčí Kincl.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Hošek st.(46.Satranský st.),Hošek ml.,Kopecký,Novotný(84.Horák) - Novák, Rejfek,Provazník,Satranský ml. - Rešl(46.Muller),Šimiak(75.Pergler)
 

Dnes jsme nastoupili k prvnímu derby nové sezony, kádr náš po dlouhé době byl skoro v plném počtu a to tak, že na jednoho hráče dokonce už nedal dres. Bohužel moc místních hráčů v našem mužstvu není na rozdíl od domácích, a tak nechápou jak pro obyvatele (hráče,fanoušky) Hořiněvse, je tohle utkání důležité. To nám krásně ukázali domácí, kteří byli na naše mužstvo díky sousedským vztahům (a minulosti v našem klubu) velice motivovaný a to také přenesli na hřiště, zároveň musíme uznat, že do jejich mužstva se vracejí velice kvalitní hráči.

Po celé utkání domácí byli ve všech směrech lepší, a i když jsme se dostali do vedení 0:1, tak utkání domácí zaslouženě otočili a zvítězili.

Po tomhle utkání nám nic jiného nezbyde než pogratulovat domácím k zasloužené první výhře z 3 utkáních které nás v letošní sezoně čekají a doufat, že jim to v příštím utkání v Hořiněvsi vrátíme.

 
19.8. 2017 - Úspěšný vstup do nové sezony!!
 
Hořiněves 3 : 1 Lhota pod Libčany B"
 
branky - Šimiak 2, Rejfek
 
ŽK 2:0, PK 0:0, ČK 0:0, poločas 2:0, rozhodčí Grosman.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Hošek st.,(70.Horák),Kopecký,Hošek ml,Satranský st. - Satranský ml.,Provazník,Rejfek,Novotný(15.Pergler,65.Dus) - Šimiak,Rešl
 

V úvodním kole jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo Lhoty pod Libčany, do sezony jsme chtěli vstoupit úspěšně. V mužstvu se objevilo několik nových tváří (Novotný, Šimiak, Horák, Pergler) a bohužel naše mužstvo přišlo o dva tahouny z let minulých a to Kaplana (osobní důvody) a Pudleinera (osobní důvody), který nám bohužel hlavně po fotbalové stránce budou chybět.

K utkání od úvodních minut jsme byli aktivnější a díky tomu jsme po parádní kombinaci šli do vedení 1:0 už ve třetí minutě utkání, pak jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, ale nedokázali jsme je proměnit až samostatný nájezd Šimiak proměnil a zvýšil na 2:0 a to také byl konečný výsledek prvního poločasu. Do druhého poločasu jsme šli s cílem zvýšit náskok, to bohužel se nám dlouho nevedlo a tak hosté z ojedinělé akce vstřelili snižující branku na 2:1 a propukla mírná nervozita v našem mužstvu. Naštěstí ji brzo uhasil druhou brankou v utkání Šimiak, který zvýšil na konečný výsledek 3:1.

V dnešním utkání nás může jen mrzet spousta neproměněných šancí, jinak si myslím, že výkon na to, že jsme se viděli poprvé po dvou měsících nebyl vůbec špatný.

V dalším utkání nás čeká derby v sousední vesnici Sendražicích.

 
 
11.6. 2017 - Závěr sezony se nám nepovedl!!
 
Libčany B" 4 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 0:2, PK 0:0, ČK 0:0, poločas 1:0, rozhodčí Grosman.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Pelc,Fejk(50.Miffek),Hošek ml,Satranský ml. - Novák,Rešl,Černý,Kopecký - Kaplan,Rejfek
 

V posledním utkání v letošní sezoně jsme zajížděli na hřiště do Libčan, kde domácí mužstvo případným vítězstvím nad námi by se radovala z postupu do III.třídy.

Od úvodních minut bylo domácí mužstvo aktivnější a lepší, díky tomu se dostalo do vedení po naší chybě, kdy domácí hráč postupoval na naši branku sám a vstřelil branku na 1:0. Nám se povedlo vytvořit taky brankové příležitosti, ale ty jsme nedokázali proměnit a tak poločasový výsledek byl 1:0. V druhém poločase na nás domácí vlétli jak uragán a během pár minut nám vstřelili 3 branky a rozhodli dnešní utkání. Nám se pak podařilo vytvořit taky několik brankových příležitostí, ale ukázal se rapidní rozdíl kvality v koncovce mezi našim a domácím mužstvem.

Soupeři gratulujeme k jednoznačnému vítězství a postupu do vyšší soutěže.

Nám se snad v dalších letech podaří složit mužstvo takové, abychom nebyli spokojeny jen, že si jdeme zahrát IV.třídu a že občas vyhrajeme, ale že budeme chtít každým zápas vyhrát s tím, abychom mohli postupovat do vyšších soutěží a zároveň mít radost z fotbalu.

Zároveň Všem hráčům patří velké díky, že tuhle sezonu odehráli důstojným způsobem a že vytvořili jádro mužstva, o které se třeba budeme moc v příští sezoně odpíchnout.

 
3.6. 2017 - Ve slepené sestavě jsme sahali po bodu!!
 
Jeníkovice 3 : 2 Hořiněves 
 
branky - Satranský ml., Miffek
 
ŽK 0:0, PK 0:0,ČK 0:0, poločas 2:0, rozhodčí Koza.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Muller, Hošek ml.,Fejk,Pelc - Novák,Satranský ml.,Kopecký,Miffek - Kaplan,Rejfek
 

V tomhle utkání jsme odjížděli bez 8 hráčů a tak po dlouhé době museli nastoupit naši dva hráči v záloze a to Muller a Fejk, který svými výkony vůbec nezklamali.

Dnes se domácí dostali do vedení 3:0 a pak zahodili spoustu šancí ještě navýšit výsledek tohohle utkání. Ale po tom co se nám povedlo snížit utkání dvěma brankami, tak jsme přejali iniciativu ve svůj prospěch, ale bohužel několik 100% brankových příležitostí se nám nepodařilo proměnit a tak domácí nakonec udrželi výsledek 3:2 a v utkání za prvních 70 minut zaslouženě zvítězili.

Nás čeká poslední utkání v neděli na hřišti už postupujícího mužstva z Libčan.

 
31.5. 2017 - Posílené mužstvo z Probluze zaslouženě zvítězilo!!

Hořiněves 1 : 2 Probluz B"

branky - Rejfek

ŽK 3:2, PK 0:0,ČK 0:0, poločas 0:2, rozhodčí Dostál.

Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Hošek st.,Kopecký,Hošek ml.,Pelc - Satranský ml.,Rejfek,Kaplan,Novák - Černý,Satranský st.


Ve všední den jsme přivítali na domácím hřišti B“ mužstvo z Probluze, hosté přijeli posíleni o několik hráčů z A“ mužstva a bylo to na jejich hře od začátku znát. V utkání byli aktivnější a díky tomu vstřelili nám dvě branky a několik vyložených šancí zahodili. Nám se podařilo snížit, ale bohužel nevytvořili jsme si skoro žádnou vyloženou šanci a tak jsme zaslouženě prohráli.

Bohužel zbytečně panovala na hřišti nervózní hra, ke které přispěli obě dvě mužstva zbytečnými zákroky a i pan rozhodčí Dostál, který některé zákroky za hranicí pouštěl.

V dalším utkání zajíždíme na hřiště Jeníkovic.

 
27.5. 2017 - Podařilo se nám v druhém poločase otočit utkání!!
 
Hořiněves 3 : 1 Černilov B"
 
branky - Kaplan 2, Kopecký
 
ŽK 2:1, PK 0:0,ČK 0:0, poločas 0:1, rozhodčí Krejska. 
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Hošek st.,Kopecký,Hošek ml.,Pelc - Satranský ml.,Rešl,Kaplan,Novák - Miffek(50.Pudleiner),Fejk
 

V dnešním utkání jsme bez několika hráčů přivítali na domácím hřišti mužstvo Černilova B“. V prvním poločase mužstvo Černilova bylo aktivnější a šlo zaslouženě do vedení 0:1. V druhém poločase naši hráči šlápli na pedál a utkání zaslouženě otočili a zvítězili 3:1.

V dalším utkání se utkáme ve středu na domácím hřišti s Probluzí B“.

 
 
20.5. 2017 - Zbytečně vyhrocený zápas pro domácí!!
 
Libřice 3 : 1 Hořiněves
 
branky - Hošek st.
 
ŽK 2:3, PK 1:0,ČK 0:0, poločas 2:1, rozhodčí Kincl. 
 
Sestava Hořiněvse - Hošek ml. - Pelc,Černý,Kopecký,Satranský st. - Kaplan,Rešl,Rejfek,Novák(60.Satranský ml.) - Hošek st.,Pudleiner
 

V dnešním utkání mužů, jsme odjížděli zas ve slepené sestavě na hřiště do Libřic, aspiranta na postup do III. třídy.

V utkání jsme měli mírnou převahu, kterou jsme nedokázali proměnit v branky a tak domácí nás trestali z efektivity a dokázali nám ze 4 šancí vstřelit 3 branky a tak po zásluze v utkání zvítězili.

Jen nás mrzí zlomení nosu Pudleinera a zbytečně vyhrocená atmosféra utkání, když tomu napomáhal i svými výroky pan rozhodčí. 

 
13.5. Jednoznančné derby!!
 
Hořiněves 3 : 0 Sendražice 
 
branky - Rejfek,Satranský ml, Pudleiner
 
ŽK 3:0, PK 0:0,ČK 0:0, poločas 3:0, rozhodčí Oláh. 
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Pelc(20.Hošek st.)Kopecký,Hošek ml.,Satranský st.(70.Miffek) - Rešl,Rejfek(60.Novák),Černý,Satranský ml. - Pudleiner,Kaplan
 

Dnes nás čekalo utkání, které má pro nás hráče ale i fanoušky největší náboj a to bylo proti soupeři z vedlejší vesnice ze Sendražic.

Bohužel nás mrzí, že soupeř přijel bez svých dvou klíčových hráčů a to Fedora a Vrány a místo nich přivezl jako náhradu třeba „pupkatého strejdu“(který spíš patří za zábradlí, kde může třeba rozdávat pohlavky, bouřlivým divákům a koukat jak mladší hráči přistupují na hřišti k podobně starým hráčům jako je on, jako velký příklad mu může být třeba hráč Pavel Kopecký, před kterým jak herně, tak charakterově, patří velká lidská a fotbalová úcta snad každého hráče.

Tak díky tomu jsme si to se soupeřem nemohli rozdat na férovku a celé utkání jsme ovládli, jediné co nás může mrzet, že jsme hráli chodící fotbal a soupeři jsme vstřelili jen 3 branky a nechali jsme ho odjet do naší sousední vesnice pro něj s přijatelným výsledkem.

Doufejme, že se v příštím ročníku zas potkáme ve IV. Třídě, protože tohle utkání má snad jediný velký náboj ve IV. Třídě pro náš klub a byla by škoda, kdybychom o něj přišli.

 
7.5. 2017 - Posílené mužstvo domácích pokořeno!!
 
Probluz B" 2 : 4 Hořiněves
 
branky - Satranský ml. 2, Pudleiner, Kopecký
 
ŽK 1:3, PK 0:0,ČK 0:0, poločas 0:1, rozhodčí Kincl. 
 
Sestava Hořiněvse - Hošek ml. - Pelc,Černý,Kopecký,Satranský st. - Kaplan,Provazník,Rejfek,Satranský ml. - Hošek st.(46.Miffek)Pudleiner
 

Hned druhý den po včerejším utkání jsme se utkali s rezervou Probluze, která měla na utkání připraveno 6 hráčů, které nastoupili v sobotu za A“ mužstvo.

V utkání mělo domácí mužstvo více ze hry, ale nám se dařilo proměňovat naše vytvořené šance a díky tomu jsme dokázali v tomhle utkání i přes velkou únavu zvítězit.

V příštím utkání nás čeká asi nejdůležitější zápas a to derby ze sousední vesnicí Sendražicemi, který má pro nás veliký náboj a motivaci zvítězit.

 
6.5. 2017 - Zasloužené vítězství!!
 
Hořiněves 3 : 0 Smiřice B"
 
branky - Kaplan,Pudleiner,Satranský st.
 
ŽK 3:3, PK 1:0(Pudleiner neproměnil), ČK 0:0,poločas 3:0, rozhodčí Koza.
 
Sestava Hořiněvse - Hošek ml. - Pelc,Rešl,Kopecký,Hošek st. - Satranský ml.,Rejfek,Satranský st.,Kaplan - Novák(60.Miffek),Pudleiner
 

Dnes jsme přivítali soupeře, který nás v minulém víkendu na domácím hřišti porazil 4:2.

Tak jsme mu měli co vracet a zároveň jsme chtěli udělat radost domácím fanouškům.

Náš výkon v tomhle utkání byl velice vlažný, ale i tak se nám povedlo vstřelit několik branek a vytvořit si spoustu šancí, které jsme ještě nedokázali proměnit.

Bohužel soupeři se kterým jsme se utkali dnes bychom měli vstřelit mnohem více branek a místo toho zbytečně se necháváme vyprovokovávat k šarvátkám v utkáních, které moc nepůsobí dobře na mladé publikum v podobě našich mládežnických hráčů.

 

30.4. 2017 - Prohra na posledním!!
 
Smiřice B" 4 : 2 Hořiněves 
 
branky - Pudleiner 2
 
ŽK 0:3, PK 0:0, ČK 0:0,poločas 1:0, rozhodčí Merbs.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Hošek st.,Kopecký,Hošek ml.,Satranský st. - Rešl(70.Novák),Koza(46.Miffek),Černý,Satranský ml. - Pudleiner,Provazník

Dnes jsem se zápasu nezúčastnil, tak jen stručné hodnocení trenéra.

V dnešním utkání nám chybělo několik hráčů. Bohužel jsme trestuhodně zahazovali jednu šanci za druhou a domácí nás z protiútoku trestali brankami a tak díky tomu zaslouženě zvítězili. 

Doufáme, že jim to za týden na našem hřišti vrátíme i s úroky.

 
 
22.4. 2017 - Soupeř prokázal svoji kvalitu a zvítězil!!
 
Hořiněves 2 : 4 Libčany B"
 
branky - Provazník, Satranský st.
 
ŽK 3:2, PK 1:0, ČK 0:0, poločas 1:1, rozhodčí Vlachý.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Satranský st.,Kopecký,Hošek ml.,Satranský ml.(46.Pelc) - Rešl(70.Novák),Černý,Rejfek,Kaplan - Provazník,Pudleiner
 

Dnes nás čekalo první mužstvo tabulky, které je rezervním týmem prvního mužstva Krajského přeboru.

V úvodních minutách jsme na soupeře vlétli a dostávali ho pod tlak, bohužel bez gólového efektu. Z rychlého protiútoku, byla nařízena penalta na Pudleinera, kterou Provazník proměnil. V 30 minutě přišla naše chyba v bránění a dostali jsme vyrovnávací branku, která hosty nakopla, ale i tak se nám povedlo udržet remízu 1:1 do poločasu. V druhém poločase na nás hosté vlétli a v brzkém čase nám vstřelili branku na 1:2. Pak se nám po hrubce brankáře hostů povedlo vyrovnat a vypadalo, že strhneme zápas na svoji stranu, ale samostatný nájezd Pudleinera skončil jen na brankové konstrukci. Bohužel v závěru přišla další naše hrubá chyba a takovýhle soupeř co k nám dnes zavítal, tuhle chybu potrestal a strhl zápas na svoji stranu, nám už nestačili síly a ještě jsme v poslední minutě inkasovali branku na 2:4. Dnes jsme bojovali, ale soupeř byl kvalitnější a zaslouženě zvítězil.

 
15.4. 2017 - Zasloužená výhra na domácím hřišti!!
 
Hořiněves 1 : 0 Jeníkovice 
 
branky - Hošek ml. 
 
ŽK 1:0, PK 0:0,ČK 0:0, poločas 1:0, rozhodčí Grosman
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Satranský st.,Kopecký,Hošek ml.,Pelc(55.Kaplan) - Pudleiner,Rešl(70.Hošek st.),Černý,Satranský ml. - Provazník(80.Miffek),Rejfek
 

V dnešním zápase naši muži chtěli na domácím odčinit porážku a špatný výkon z minulého domácího utkání proti Libřicím.

Hned od úvodu utkání jsme přebrali větší iniciativu v utkání a měli jsme herní převahu, ze které jsme dokázali vytěžit první branku v utkání, kdy dalekonosná střela Hoška ml. zapadla pod břevno hostujícího brankáře, 1:0. Pak jsme měli několik možností, které jsme ale díky naší nemohoucnosti nedokázali proměnit a někdy ani nedokázali zakončit. Pak hosté ke konci poločasu zahrozili, taky dalekonosnou střelou, která se odrazila od břevna a několika rohy, které nedokázali proměnit.

V druhém poločase byla hra vyrovnaná a díky skvělým brankářům jak na naší straně Šlesingr, tak hostující Černý se už brankové skóre neměnilo a tak jsme zvítězili 1:0.

V dnešním zápase po herní stránce to od nás nebylo špatné a jen obrovská škoda toho, že nedokážeme dotáhnout dobře rozehrané akce až do finální části.

V příštím utkání přivítáme na domácím hřišti první mužstvo tabulky Libčany B“.

9.4. 2017 - Muži vezou 3 body z Černilova!!
 
Černilov B" 0 : 2 Hořiněves 
 
branky - Pudleiner 2
 
ŽK 0:0, PK 0:0, ČK 0:0, poločas 0:0, rozhodčí Křičenský
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Satranský st.,Koza,(40.Hošek st.),Hošek ml,Pelc - Novák(60.Miffek),Černý,Kopecký,Satranský ml. - Rejfek,Pudleiner
 

V dnešním zápase jsme zajížděli za krásného počasí a na krásně připravené hřiště v Černilově. V tomhle utkání jsme chtěli napravit špatný výkon z minulého domácího utkání.

Od úvodní minuty jsme byli aktivnější a měli více balon na noze, ale nedokázali jsme proměnit několik brankových příležitostí a tak první poločas skončil remízou 0:0. V druhé půlce se nám podařilo díky brance Pudleinera, který z první po centru od rohového praporku napálil balon přímo do šibenice domácí branky 0:1. Pak domácí nás zatlačili na vlastní polovinu, ale několika výbornými zákroky nás podržel Šlesingr. Konečné skóre utkání uzavřel Pudleiner, který samostatný nájezd zkušeně proměnil a dal podobu konečnému výsledku 0:2.

V dnešním zápase se nám podařilo vyhrát po dobrém výkonu, ale bohužel jsme po (Jistebickém, Kaplanovi) přišli nejspíše zas na další dobu díky zranění o dalšího hráče Kozu.

 
1.4. 2017 - Zasloužená porážka!!
 
Hořiněves 1 : 2 Libřice 
 
branky - Koza 
 
ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 1:0(nedal Rejfek), poločas 0:0, rozhodčí Merbs
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Satranský st.,Koza,Hošek ml.,Hošek st. - Novák(60.Pelc),Rejfek,Kopecký,Satranský ml. - Kaplan(80.Miffek),Pudleiner
 

V dnešním zápase nás čekalo za krásného počasí první domácí utkání. Zas nám chybělo jako bohužel každý zápas několik hráčů.

Od první minuty jsme přistupovali k utkání bez zájmů a chuti a hosté nás po celé utkání přehrávali, když jsme se dostali do brankové příležitosti díky pokutovému kopu, tak Rejfek trestuhodně pokutový kop napálil do tyčky a nevyužil šanci dostat domácí do vedení. Pak hosté si vytvářeli jednu šanci za druhou, ale nedokázali je proměňovat. Nakonec se nám podařilo vstřelit vlastní branku a za chvilku po chybě našeho brankáře inkasovat ještě jednu branku. Pak už se nám povedlo v závěru jenom snížit, ale hosté se radovali ze zasloužené výhry v utkání.

S takovýmhle přístupem k utkání neporazíme ani nikoho ve IV.třídě, je potřeba si z tohohle vzít ponaučení a v Černilově jít do toho utkání s úplně jiným přístupem a nasazením.

 
26.3. 2017 - 3 body z derby!!
 
Sendražice 3 : 4 Hořiněves 
 
branky - Satranský st.,Satranský ml.,Provazník,Černý
 
ŽK 3:4, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 2:2, rozhodčí Markrajnc.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Koza,Hošek ml.(80.Hošek st.)Kopecký,Satranský ml. - Rešl,Rejfek,Černý,Satranský st.(85.Novák) - Pudleiner,Provazník
 

V prvním zápase v jarní části jsme po dlouhé zimní přestávce zavítali do vedlejší vesnice, a to když jsme ukončili podzimní sezonu 12. listopadu a od té doby jsme se pořádně nesešli až na tenhle první jarní zápas a hned na derby.

V prvním poločase byla hra vyrovnaná a domácí se dostali 2x do vedení a nám se povedlo 2x vyrovnat a tak po první půlce jsme šli za nerozhodného stavu do kabin. V druhém poločase jsme se dostali do vedení 2:3 a domácí nás začínali přehrávat a vytvářet si brankové příležitosti, které ale trestuhodně zahazovali. Povedlo se jim vyrovnat až z pokutového kopu (kdy prý Rejfek hodil s domácím hráčem o zem a tak byl nařízený pokutový kop), toho se ujal ještě otřesený hráč po penaltovém zákroku a zkušeně proměnil a vyrovnal na 3:3. Hned po rozehrávce na půlce se Rejfek ujal balonu a po dvou nahrávkách s Provazníkem se dostali až do domácího vápna a strhli výsledek díky pěknému zakončení Satranského mladšího na svoji stranu. Ten nakonec byl i konečný a zrodilo se naše první vítězství v téhle sezoně nad Sendražicemi.

V dalším zápase nás čeká na domácím hřišti kvalitní soupeř z Libřic.

12.11. 2016 - Rozloučení s podzimní sezonou za 3 body!!
 
Hořiněves 5 : 3 Smiřice B"
 
branky - Kaplan 2, Pudleiner, Satranský st., Hošek ml. 
 
ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, rozhodčí Merbs.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Muller(46.Hošek st.),Jistebnický,Hošek ml.,Pelc(46.Novák) - Satranský ml.(80.Miffek),Kopecký,Rejfek,Satranský st. - Pudleiner,Kaplan 
 

Poslední zápas podzimní sezony proti poslednímu týmu tabulky jsme chtěli za každou cenu vyhrát. Ale náš výkon tomu neodpovídal, podařilo se nám vstřelit 5 branek a spoustu šancí zahodit, ale všichni hráči si musí sáhnout do svědomí, protože jsme celé utkání všichni odehráli na půl plynu a naštěstí to dneska na soupeře stačilo.

V druhé polovině podzimní části jsme zachránili sezonu, kdy se nám povedlo ze 7 utkání 5 vyhrát a po jedné remíze a prohře jsme získali většinu bodů, co máme v tabulce.

Doufejme, že na jaře se nám podaří ustálit kádr, protože v podzimní části nastoupilo za naše mužstvo 21 hráčů a doufáme, že seženeme přes zimu i nějakou posilu do našeho kádru, která nám pomůže se prát o přední příčky tabulky IV.třídy.

 
5.11. 2016 - Zasloužená výhra nad prvním mužstvem!!
 
Libčany B" 1 : 2 Hořiněves 
 
branky - vlastní, Kaplan 
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, rozhodčí Kincl. 
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Hošek st., Jistebnický,Hošek ml.,Rešl - Satranský st.,Rejfek, Kopecký,Satranský ml.(46.Pelc) - Kaplan,Pudleiner
 

Mužstvo mužů jelo na hřiště lídra soutěže, který na domácím hřišti už neprohrál skoro dva roky.

V úvodních minutách bylo domácí mužstvo aktivnější a lepší a po zásluze se dostalo do vedení 1:0, pak si vytvořilo několik brankových příležitostí, které ale neproměnilo a tak se šlo do kabin v poločase utkání za stavu 1:0. V druhém poločase se nám hned v úvodu podařilo vyrovnat na 1:1, kdy brankář domácích netrefil balon po nahrávce od svého spoluhráče, a balon do skákal do branky 1:1. Za 5 minut jsme měli možnost zahrávat trestný přímý kop, který Kaplan krásně umístil do šibenice a dostal nás do vedení 1:2. Pak utkání dostalo úplně jiný obraz, kdy domácí otevřeli svoji obranu a náš hráč Pudleiner dokázal jít od půlky hřiště 6x sám na bránu a ani jednou to neproměnit, to je až neuvěřitelné. Díky tomu jsme se museli o výhru strachovat až do posledních minut.

Kdy jsme nakonec po zásluze za druhý poločas získali v tomhle utkání 3 body.

 
29.10. 2016 - Smolná porážka!!
 
Jeníkovice 2 : 1 Hořiněves 
 
branky - Rejfek 
 
ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 1:1, poločas 1:1. rozhodčí Koza.
 
Sestava Hořiněvse - Hošek ml.- Pelc,Kopecký,Jistebnický,Hošek st.- Pudleiner,Rešl,Rejfek,Satranský ml.- Novák,Kaplan
 

Dnes jsme odjížděli na zápas jen v 11 hráčích. Ale i tak jsme chtěli v utkání v Jeníkovicích bodovat. Vypadalo to na začátku zápasu, že se nám to povede, ale dokázali jsme zahodit v prvních 20 minutách 5x 100% příležitost a tak přišel trest na nerovném terénu se odrazil našemu obránci balon do ruky a rozhodčí zapískal proti nám penaltu, kterou domácí zkušeně proměnili. Nám se v zápětí z pokutového kopu podařilo vyrovnat. V druhém poločase jsme pokračovali v náporu, ale bez vyložené šance, a když jsme si ji vypracovali, tak jsme ji trestuhodně neproměnili a tak domácí z druhé střeli na bránu vstřelili branku na 2:1 a v utkání zvítězili. 

 
22.10. 2016 - Zasloužené vítězství!!
 
Hořiněves 3 : 0 Černilov B" 
 
branky - Pudleiner 2, Kaplan 
 
ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, rozhodčí Stránský.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Pelc,Kopecký,Hošek,Satranský ml. - Satranský st.,Rešl,Rejfek,Kaplan - Pudleiner,Novák(60.Miffek)
 

Dnes jsme nastoupili proti Černilovu B“ a od úvodních minut jsme byli jasně lepší a díky rychlím vstřeleným brankám, jsme mohli ve vlažném tempu dohrát utkání a zvítězit 3:0. 

 
15.10. 2016 - Vydřené vítězství!!
 
Libřice 0 : 1 Hořiněves 
 
branky - Satranský st.
 
ŽK 3:2, ČK 1:0, PK 0:0, poločas 0:1, rozhodčí Dostál.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Pelc,Jistebnický,Hošek,Satranský st. - Pudleiner(85.Miffek),Kopecký,Koza,Satranský ml. - Kaplan, Rejfek(75.Vítek)
 

Bohužel i na muže doléhá z mládeže lazaret(Černý,Rešl,Přiklopil,Muller,Navrátil,Javůrek,Novák,Hošek st.).

Ale i tak jsme v utkání chtěli zvítězit, protože postavení v tabulce ve IV.třídě neodpovídá kvalitě kádru a jménu klubu.

Od úvodních minut jsme byli aktivnější a po zásluze jsme se dostali do vedení po krásném centru Kaplana na který si naskočil Satranský st. a hlavou nedal brankáři šanci, 0:1. V druhém poločase jsme ubrali na tempu a domácí začali být aktivnější, ale nedokázali se prosadit a tak jsme v utkání zaslouženě zvítězili a znova domácím sebralo body mužstvo,které nazvali po prvním vzájemném zápasu v referátu jako nejhorší tým v soutěži.

 
8.10. 2016 - Bohužel zasloužená remíza!!
 
Hořiněves 2 : 2 Sendražice
 
branky - Rešl, Rejfek
 
ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:1, diváci 90, rozhodčí Vlachý.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Pelc(60.Hošek st.),Jistebnický,Hošek ml.,Satranský st. - Satranský ml.,Rejfek,Kopecký,Pudleiner - Kaplan,Rešl(70.Novák)
 

Dnes jsme nastoupili k druhému derby v sezoně proti hráčům z naší sousední vesnice ze Sendražic.

Po minulém derby, kdy jsme prohráli, jsme chtěli za každou cenu v utkání zvítězit a porážku jim oplatit.

Od úvodních minut jsme byli aktivnější a vytvářili jsme si brankové příležitosti. Ale první branka padla do naší sítě, kdy po chybě našeho hráče šli hosté do protiútoku a dostali se do vedení 0:1. Nám se naštěstí díky brance Rešla podařilo vyrovnat na 1:1. Ale pak co střelec branky Rešl nedal, to myslím všichni přítomní lidé ještě neviděli. Po výborně vypracované individuální akci, kdy obešel obránce a pak i brankáře hostí a zbývalo mu zakončit do prázdné branky, tak branku z 2 m trestuhodně přestřelil a skóre se v utkání neměnilo. Pak jsme si vytvořili další šance, které jsme také nedokázali proměnit, tak výsledek prvního poločasu byl 1:1. Do druhé půle vlétli hosté aktivněji a hra se už přelévala z jedné strany na druhou, když zas hosté svoji šanci dokázali proměnit a vedli 1:2. Pak hosté naštěstí ještě neproměnili svoji 3 šanci v utkání, kterou skvěle zlikvidoval náš brankář Šlesingr. Nám se povedlo z penalty vyrovnat na konečný výsledek utkání na 2:2.

Bohužel přijde mi, že naše všechna mužstva od nejmenších až po největší trápí koncovka. Nám se v tomhle utkání nepodařilo vyhrát, i když první poločas kdybychom vedli větším brankovým rozdílem, tak se nikdo nemohl divit, ale v druhém poločase se hra vyrovnala a za ten si už zasloužila mužstva dělbu bodů.

 
2.10. 2016 - Zbytečná prohra!!
 
Probluz B" 2 : 1 Hořiněves 
 
branky - Černý 
 
ŽK 2:5, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci 50, rozhodčí Feistel.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Muller(46.Hošek st.),Jistebnický,Hošek,Pelc - Rešl,Černý,Kopecký(70.Miffek),Satranský st. - Kaplan,Novák(46.Pudleiner)
 

V utkání na Probluzi jsme chtěli po minulém vítězství bodovat, nevěděli jsme, s jakou sestavou na nás domácí mužstvo nastoupí, ale i tak jsme šli s cílem zvítězit.

V utkání jsme začali aktivně a měli jsme mírnou převahu, když ale nás domácí z rychlého protiútoku potrestali brankou na 1:0 a přebrali větší aktivitu v utkání, nám se nepovedlo proměnit brankové příležitosti a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí. V druhém poločasu jsme byli už lepší a bohužel díky dvěma těsným ofsajdům nám nebyli uznány 2 branky a když už nebyl ofsajd a byl překonám brankář domácích, tak nás zastavila branková konstrukce. Naštěstí umístěná střela Černého zapadla do rohu branky a znamenala výsledek 1:1 a vypadalo že se Hořiněves nadechuje k obratu v utkání, ale bohužel po chybě našeho stopera se dostal hostující útočník k balonu a střelou z 20 m dal zpět vedení domácím 2:1 a to byl bohužel i konečný výsledek utkání.

 
25.9. 2016 - Konečně za 3 body!!
 
Smiřice B" 0 : 2 Hořiněves 
 
branky - Satranský ml.,Kaplan
 
ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci 60, rozhodčí Krejska.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Pelc(75.Hošek st.)Kopecký,Hošek ml.,Muller - Satranský ml.(80.Miffek),Černý,Rešl,Pudleiner - Kaplan, Novák(60.Satranský st.)
 

V utkání jsme byli po celou dobu lepší a jen díky neuvěřitelně špatné koncovce jsme nedokázali utkání rozhodnout dříve a díky tomu jsme se až do 70 minuty museli bát nějaké povedené akce domácích, kteří by nám vstřelili branku. Naštěstí propadla brankáři střela doprostřed brány Satranského a dala na naše kopačky trošku klidu. Pak krásnou střelou utkání rozhodl Kaplan a mohli jsme se radovat z prvních 3 bodů vybojovaných na hřišti v sezoně.

 
17.9. 2016 - Nedaří se!!
 
Hořiněves 0 : 2 Libčany B"
 
ŽK 4:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0 : 2, diváci 40, rozhodčí Grosman.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Pelc,Jistebnický(70.Miffek),Kopecký,Satranský st. - Satranský ml.(46.Novák),Hošek,Černý,Pudleiner - Kaplan,Rejfek
 

Dnes jsme chtěli konečně bodovat, ale na naše hřiště zavítal asi zatím nejkvalitnější mužstvo se kterým jsme se setkali ve IV. třídě. V zápase soupeř celou dobu byl aktivnější, ale nám se podařilo vytvořit si i několik brankových příležitostí, které bohužel jsme neproměnili, a soupeř dokázal taky zahodit spoustu šancí, ale na rozdíl od nás aspoň 2 proměnil.

V dalším utkání zajíždíme na hřiště Smiřic, který ještě po 6 kolech nezískali ani bod.

 
 
10.9. 2016 - Hosté svoje šance proměnili a zaslouženě zvítězili!!
 
Hořiněves 0 : 4 Jeníkovice 
 
ŽK 1 : 1, ČK 0:0, poločas 0:3, diváci 50, rozhodčí Konhfert.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Muller,Jistebnický,Kopecký,Javůrek(46.Pelc) - Rešl(46.Rejfek),Černý,Koza(10.Satranský st.),Satranský ml.(75.Novák) - Kaplan, Pudleiner
 
Bohužel v dalším domácím utkání jsme utrpěli porážku. Velký rozdíl byl v proměňování brankových příležitostí, když nám se nepovedlo proměnit několik samostatných nájezdů a brankových 100% příležitostí. Naopak hosté dokázali i díky svému zkušenému mužstvu každou svoji šanci proměnit a tak díky tomu i vysoko zvítězit.
Jediné plus v tomhle utkání je, že jsme se konečně po půl roce sešli v docela optimální sestavě, ale díky faktorům, že někteří neviděli několik měsíců balon a o fyzické stránce ani nemluvím, tak jsme dopadli, jak jsme dopadli.
Hlavu vzhůru, musíme začínat makat, určitě nejsme, tak hrozný fotbalisti, abychom byli na konci tabulky nejhorší fotbalové soutěže.
 
3.9. 2016 - Další prohra ve IV.třídě!!
 
Černilov B" 3 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 0 : 2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci 40, rozhodčí Koza.
 
Sestava Hořiněvse - Novák - Satranský, Fejk,Javůrek, Pelc - Pudleiner,Navrátil,Černý,Kaplan - Rejfek, Bačina(46.Jistebnický)
 
Bez několika hráčů a v polepené sestavě, jsme nedokázali proměnit i ty nejvyloženější šance a tak jsme zaslouženě prohráli!!
 
 
27.8. 2016 - Po hrozném výkonu alespoň bod!!
 

Hořiněves 2 : 2 Libřice 

branky - Pudleiner, Kopecký

ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci 100, rozhodčí Štancl.

Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Muller,Kopecký,Navrátil,Javůrek - Pudleiner,Kaplan,Černý,Satranský - Rejfek(70.Fejk),Pelc(46.Vítek)

V prvním utkání na domácím hřišti jsme přivítali Libřice.V polepené sestavě a ve velmi horkém počasí, jsme po celé utkání podávali hrozný a chodící fotbal a jen díky tomu, že soupeř se nám přizpůsobil a nám se podařilo vstřelit v poslední minutě utkání po rohovém kopu Kopeckým branku na 2:2.Tak si každý mužstvo rozdělilo zaslouženě po bodu.

Bohužel i ve 4.třídě se musí běhat u fotbalu, pokud to nepochopíme, budeme hodně dlouho se plácat v téhle hrozné soutěži.

 
20.8. 2016 - Prohrané derby!!
 
Sendražice 3 : 2 Hořiněves 
 
branky - Vítek, Pudleiner 
 
ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 120, rozhodčí Kincl.
 
Sestava Hořiněvse : Šlesingr - Fejk,Kopecký,Navrátil,Javůrek - Satranský,Koza, Rejfek,Pudleiner - Kaplan,Novák(60.Vítek)
 

V prvním utkání hraném v nové sezoně ( první jsme vyhráli kontumačně nad Probluzí B“, která se k utkání nedostavila) jsme zavítali do vedlejší vesnice do Sendražic.

V utkání jsme chtěli zvítězit, protože to je asi největší derby, které můžeme hrát v našem okolí a díky tomu, že spousta hráčů Sendražic prošla Hořiněvsí, tak o to víc bylo utkání pro domácí motivující.

Do utkání jsme vstoupili výborně a domácí jsme přehrávali, ale bohužel několikrát jsme trestuhodně zahodili i 100% šance a tak přišel trest od domácích, kdy po krásném trestném kopu Satranského nedal našemu brankáři Šlesingrovi šanci a dostal domácí do vedení 1:0 a to byl konečný výsledek prvního poločasu. Do druhé půle jsme chtěli utkání otočit ve svůj prospěch a začali jsme aktivně, ale bohužel po protiútoku domácích jsme inkasovali branku na 2:0. Ještě se nám podařilo snížit Vítkem na 2:1. Ale pak po hrubě chybě našeho záložníka se domácí Koval řítil sám na brankáře a zvýšil výsledek na 3:1. Nám se pak už jen povedlo Pudleinerem výsledek korigovat na 3:2.  A pak další šance zahodit, tak domácí díky výborné koncovce a bojovnosti se můžou radovat z prvního vyhraného derby nad Hořiněvsí.

 

11.6. 2016 - Muži sestupují do IV.třídy!!

Hořiněves 4 : 4 Prasek

branky - Fof 2, Pudleiner, Rejfek 

ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 3:2, diváci: 100, rozhodčí Hruška

Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Navrátil, Javůrek, Kopecký, Müller (75. Pelc) – Pudleiner (70. Novák), Černý, Rejfek, Satranský (70. Miffek) – Kaplan (70. Vítek), Fof

V dnešním zápase jsme měli ještě malou naději na záchranu ve III.třídě, ale už jsme to neměli ve svých rukou. Potřebovali jsme, aby Starý Bydžov porazil Neděliště a Kobylice zachránili se v 1. B třídě a my zvítězili nad mužstvem Prasku.

Bohužel nám se nepovedlo zvítězit, Starý Bydžov nevyhrál a Kobylice po porážce před posledním kolem jsou výrazně ohroženi sestupem.

K utkání s Praskem přijel k nám velice kvalitní mužstvo, které je složeno z hráčů, kteří ještě v podzimních utkáních nastupovali ve vyšších soutěží. Ale my jsme soupeře dokázali hned v úvodu utkání zaskočit a po chybě hostujícího brankáře Drugdy jsme se dostali do vedení 1:0. Bohužel pak po vlastní brance našeho obránce hosté vyrovnali a během pár minut strhli utkání na svoji stranu 1:2. Nám se povedl před koncem prvního poločasu utkání otočit a to nejdříve po vyrovnávací brance Fofa a pak dalekonosné střele Černého, kterou škrtal zády Fof a dostal nás do vedení 3:2, to byl konečný výsledek prvního poločasu. Do druhé půle na nás hostující tým vlétnul a zatlačil nás před naší branku a bohužel zas přišel rychlí obrat v utkání, kdy nám dokázal vstřelit dvě rychlé branky a dostal se do vedení 3 : 4. Nám se už pak podařilo v poslední minutě utkání jen z penalty vyrovnat na 4:4.

Hodnocení sezony je velice hořké, protože sestupujeme do IV. Třídy, která není vůbec atraktivní, protože nás čeká málo zápasů a ještě skoro samé B“ mužstva, kdy bohužel víme, jak fungují, že na venkovní zápasy jezdí v 11 lidech a prohrávají a na domácí hřišti jsou posíleny hráči z A“ mužstva a vrací soupeři porážky z venkovních utkání. Díky tomu nás nečeká vůbec lehká cesta zpět do III.třídy do které se budeme chtít co nejrychleji vrátit.

První úkol bude sehnat nového trenéra a druhý úkol rozloučit se s hráči, kteří bohužel jsou velice dobrý přátelé, ale pokud Vám přijdou na 6 utkání za celou sezonu, tak pro fotbal nepoužitelný. Dále tady chceme hráče, který mají alespoň trošku citový vztah k fotbalu a k našemu klubu a už né žádné hráče, které jsem musel před každým tréninkem a zápasem přemlouvat, aby vůbec přišli reprezentovat náš klub Hořiněvse.

 
4.6.2016 - Vykřesali jsme naději!!
 
Hořiněves 3 : 2 Kosičky B"
 
branky - Fof 2, Rejfek
 
ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 2:1, diváci: 45, rozhodčí Koza
 
Šlesingr – Müller, Javůrek, Kopecký, Satranský – Pudleiner, Rešl, Rejfek, Novák (70. Miffek) – Fof, Kaplan
 

Dnes jsme hráli utkání, ve kterém jen výhra znamenala ještě nějakou šanci v záchranu ve III.třídě, to se přes obrovskou bojovnost a nasazení všech našich hráčů nakonec povedlo. Ale prostě záchrana už není v našich rukách, ale na to nemůžeme brát ohled a jen výhra nad Praskem nám dá ještě aspoň malou naději na záchranu ve III.třídě.

Bohužel jsme si to prohráli přístupem dávno v jiných utkání, kdy nás spoluhráči nechali ve štychu anebo neuvěřitelnýma našima špatnýma výkonama jsme se nechali porazit.

 

28.5.2016 Potupa,ostuda,katastrofa = bohužel realita!!

Cerekvice 11 : 1 Hořiněves

branky - Novák

ŽK 4:4, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 5:0, diváci: 75, rozhodčí Liebisch. 

Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Fejk,Navrátil,Kopecký,Pelc - Pudleiner,Rejfek,Černý,Vítek(50.Masařík) - Novák,Miffek

Tohle je ostuda celého hořiněveského fotbalu, kdy mládežnický mužstva drtí jednoho soupeře za druhým a muži jim dělají jen ostudu! Mě osobně mrzí každá prohra, ale co je pro mě největší zklamání, to jak se na nás spousta hráčů VYSRALA, to je pro mě největší prohra!! 
Cerekvicím gratuluji k postupu a přeji jim, aby vše šlapalo a parta fungovala jako teď, co nejdéle, protože charakter a parta mužstva se ukazuje až v horších časech, bohužel tak jako se to ukazuje teď v Hořiněvsi.

 
22.5.2016 - Díky chlapům co nás v tom nenechali!!
 
Roudnice B" 3 : 1 Hořiněves 
 
branky - Fof 
 
ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:0, diváci: 60, rozhodčí Kincl
 
Sestava Hořiněvse - Novák - Pelc, Navrátil, Kopecký, Satranský st. - Fof, Rejfek, Černý, Masařík - Vítek,Miffek(80.Bačina)
 

Bez 9 hráčů(Kaplan,Šlesingr, Rešl,Pudleiner,Javůrek,Muller,Satranský ml.,Fejk,Jistebnický) jsme odjížděli bojovat o záchranu ve III.třídě, bohužel takhle se nepřistupuje k takovéhle situaci. Já jen poděkuji borcům co dnes nastoupili, že na hřišti nechali maximum a málem jsme dokázali posíleného soupeře několika hráči A.třídy zaskočit.

 
14.5. 2016 - Nemám slov!!
 
Hořiněves 1 : 4 Nové Město 
 
branky - Pudleiner 
 
ŽK 2:2, ČK 1 : 0 (2. ŽK Muller), PK 0:0, Poločas 0:1, diváci : 50, rozhodčí Dostál
 
Sestava Hořiněvse  Šlesingr - Muller, Navrátil, Javůrek, Pelc(75.Jistebnický) - Pudleiner, Rejfek,Kopecký,Fof - Kaplan, Novák(70.Masařík)
 
K utkání není se potřeba vyjadřovat a k chování fanoušků se už taky nebudu vyjadřovat!! Jen se modlím, aby tohle neznamenalo konec mužské kopané v Hořiněvsi, že funkcionáři a realizační tým vychladne a neukončí činnost v našem klubu.  
 
7.5. 2016 - Vydřená výhra!!
 
Hořiněves  4 : 2 Malšova Lhota 
 
branky - Pudleiner 2, Rejfek 2 
 
ŽK 2:4, ČK 0:1 (Křičenský za 2. ŽK), PK 2:1 (nedal hostující Soukup), poločas 4:0, diváci: 50, rozhodčí Čožík
 
Sestava Hořiněvse - Rešl - Satranský ml.,Kopecký,Javůrek,Muller - Pudleiner(80.Masařík)Černý,Rejfek,Fof(55.Satranský st.) - Vítek(55.Pelc),Novák(75.Miffek)
 

Dnes nás čekalo jedno z 6 existenčních utkání ve III.třídě, a tak jsme chtěli v utkání zvítězit. Před tímhle zápasem jsme přišli o dva hráče základní sestavy (Navrátila, Kaplana) a půl hodiny před zahájením utkání se nám kvůli rodinným problémům omluvil brankář Šlesingr. Tak moc v dobré situaci jsme do utkání nešli.

Od prvních minut jsme soupeře zmáčkli na svoji polovině ale bez výrazné brankové příležitosti. Až po zahrání trestného kopu Rejfkem, jsi výborně naběhl na centr Pudleiner a hlavou zakončil na přední tyč a dostal nás do vedení 1:0. Během pár minut utíkal Pudleiner sám na brankáře, který ho faulem zastavil a rozhodčí nařídil pokutový kop, který proměnil Rejfek 2:0. V 19. minutě z opačné strany postupoval sám na brankáře Fof a brankář zas nesmyslně fauloval a uviděl červenou kartu a domácí měli příležitost druhého pokutového kopu, který proměnil znova Rejfek 3:0. Ve 30 minutě po krásném pasu Černého na který si naběhl Pudleiner a postupoval sám na brankáře, kterého prostřelil a dostal nás do vedení 4:0. Do konce poločasu jsme měli dvě vyložené šance, které ale Vítek a ani Novák nedokázali proměnit. První poločas skončil 4:0. V druhé půlce jsme nechtěli zbytečně inkasovat a naopak vstřelit ještě nějaké branky. Ale bohužel i ty nejvyloženější 100% šance nedokázal proměnit Rejfek, Novák a ani Pelc a tak hosté dokázali vstřelit dvě slepené branky a zbytečně utkání zdramatizovali.

Dnes se nám povedlo první existenční utkání vyhrát a další nás čeká na domácím hřišti příští sobotu od 17:00 proti Novému Městu.

 
30.4.2016 - Bohužel zbytečná prohra!!
 
Hořiněves 1 : 2 Syrovátka
 
branky - Rejfek 
 
 ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 60, rozhodčí Koki. 

Sestava Hořiněves: Šlesingr – Muller, Navrátil, Kopecký, Javůrek – Satranský(46.Novák), Černý(73. Masařík), Rešl, Pudleiner – Kaplan, Vítek(46.Rejfek)

Dnes na naše hřiště zavítal soupeř ze Syrovátky, který byl podle tabulky ve kterém je na 2 místě papírovým favoritem v utkání. Ale i tak jsme chtěli v utkání zvítězit, protože pro nás každý bod do tabulky teď v závěrečných kolech má cenu zlata.

V utkání v prvním poločase měli optickou převahu hosté, kteří ale nedokázali z několika střel trefit naší branku a nám se naopak nepovedlo skoro vůbec ohrozit hostující branku.

Do druhé půle jsme chtěli zlepšit hlavně útočnou fázi v utkání, ale než se nám to podařilo nějak udělat, tak nás hned hosté po 2 minutách druhého poločasu potrestali, kdy z trestného kopu a následné dorážky se dostali do vedení 0:1. My jsme začali hrát a už se tam objevovali nějaké náznaky ohrožení hostující branky, ale bohužel bez žádného gólového efektu a ten přišel na druhé straně po naší ztrátě balonu se hnal soupeř do protiútoku, který dokázal proměnit na 0:2. Nám se podařilo bohužel už jen snížit na 1:2 a pak ještě do závěrečných minut jsme  měli pár střel na branku, který ale úplně minuli hostující 3 tyče branky a tak se hosté radovali z výhry v utkání.

Myslím si, že dnes kdyby se neopakovali chyby našich hráčů, tak jsme minimálně mohli v tomhle utkání vytěžit bod. Ale bohužel se nám to nepovedlo a teď nás čekají dvě domácí utkání za sebou, a pokud v nich nebudeme 2x bodovat za 3 body, tak nám začne velice reálně hrozit sestup do IV. třídy.

23.4. 2016 - Vydřený bod!!

 
Starý Bydžov 2 : 2 Hořiněves 
 
branky - Pudleiner 2 
 
ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 30, rozhodčí Hruška
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Navrátil(46.Pelc),Kopecký,Javůrek,Muller - Pudleiner, Černý, Rejfek(85.Miffek),Satranský st.(60.Masařík) - Novák,Kaplan
 

Dnes nás čekal další důležitý zápas k našemu cíli a to záchraně ve III. třídě. Bohužel zas jak už bývá u nás pravidlem nám chybělo 6 hráčů.

V utkání nás čekal důrazný a bojovný soupeř. Od prvních minut se hrál spíš boj ve středu hřiště než nějaký krásný fotbal. Ale z první vážnější šance nám domácí rychlonohý Fiala po svém úniku po kraji hřiště vstřelil branku na 1:0. Nám se povedlo odpovědět po pěkně zahraném rohu Kaplana, na který si zaběhl Pudleiner a vyrovnal 1:1. Bohužel neuběhlo ani několik minut a přišla standartní situace domácích a náš obránce neuhlídal urostlého hráče domácích a ten nám vstřelil branku na 2:1,to byl konečný výsledek prvního poločasu. Do druhé půle jsme chtěli minimálně vyrovnat a to se nám povedlo díky akci Pudleinera, který prostřelil domácího brankáře a vyrovnal na 2:2. Vedoucí branku měl na hlavě Muller, ale bohužel prázdnou branku přestřelil.  Pak nás domácí začali přehrávat a zahrávali jednu standartní situaci za druhou, ale naštěstí pro naše mužstvo je nedokázali proměnit. V závěru utkání mohl po samostatném úniku na brankáře vstřelit branku Novák, ale nepodařilo se mu přejít přes vybíhajícího brankáře. Domácí v posledních minutách utkání si vytvořili dvě 100% šance, který neproměnili,tak díky tomu se nám povedlo v tomhle utkání získat velice cenný bod do tabulky.

V dalším utkání nás čeká domácí zápas v sobotu od 15:00 s mužstvem Syrovátky.

 

16.4.2016 - Vyhrané derby před výbornou diváckou kulisou!!
 
Hořiněves 3 : 2 Neděliště 
 
branky - Černý,Pudleiner, Rejfek
 
 ŽK 3:3, ČK 0:0, PK 1:1 (nedal Stanner T.), poločas 1:1, diváci: 130, rozhodčí Krejska.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Pelc(56.Satranský st.),Kopecký,Navrátil,Satranský ml. - Pudleiner, Rešl(56.Vítek),Černý,Masařík(46.Muller) - Rejfek,Kaplan(90.Miffek)
 

V dnešním sousedském zápase, pro naše mužstvo neexistovala jiná varianta než výhra!!

V utkání to od prvních minut na našich hráčích bylo cítit, všichni jezdili po zadku, soupeře jsme tvrdě dostupovali a dohrávali, ale zdravá agresivita k fotbalu patří. Derby mělo i spoustu vypjatých emočně chvílí, kdy bohužel jak od našich hráčů, tak i od hostujících bylo zbytečné dohrávání soubojů i po odpískání.

Ale přejdeme k průběhu utkání….

První branka padla po krásně zahraném trestném kopu od našeho hráče Marka Černého, který přestřelil zeď a nedal brankáři šanci 1:0. Pak bohužel po obrovské hrubce našeho hráče, který nahrával zpět našemu brankáři, který byl už pod tlakem dvou útočníků hostů, kteří balon zachytili a vstřelili branku na 1:1. V prvním poločase si už ani jedna strana nevypracovala žádnou brankovou příležitost a tak první poločas skončil 1:1. V druhém poločase se bohužel dostali hosté do vedení po tvrdé střele z vápna k tyči naší branky, kam náš brankář nedosáhl 1:2. Naštěstí se nám povedlo brzy vyrovnat, když po úniku ze strany Rejfka a jeho centru na Pudleinera, který hlavou zakončil a napravil svoji obrovskou chybu z prvního poločasu a vyrovnal na 2:2. Pak přišla další kritická pasáž pro domácí, kdy po faulu našeho obránce na hranici vápna hostující hráč dopadl do velkého pokutového území a k překvapení všech se nekope trestný kop ale penalta proti domácímu mužstvu. Naštěstí zkušený hráč Stanner se svojí brankovou příležitostí naložil trestuhodně a pokutový kop neproměnil. Pak po souboji v hostujícím vápně hostů rozhodčí píská stažení našeho hráče a dává možnost pokutového kopu i domácím, který přes velkou nervozitu proměňuje Rejfek a dostává domácí do vedení 3:2. Pak po pár ještě dramatických situacích před naší brankou rozhodčí píská do píšťalky a ukončuje utkání a domácím si připisují životně důležitou výhru.

V dnešním dramatickém utkání, kdy herně to asi nebylo hezké utkání, ale byl to spíš jeden velký boj, který ale domácí potřebovali k udržení šancí v pokračování ve třetí třídě zvítězit. Dnes patří i velké poděkování našem věrným Všem fanouškům, který na nás nezanevřeli a stále nás v obrovském počtu chodí podporovat a vytváří na III. třídu neuvěřitelnou atmosféru.

Naše mužstvo příští sobotu zajíždí v sobotu na hřiště do Starého Bydžova, kde bereme jen vítězství v utkání!!

10.4.2016 - Bojovalo se, ale na body to nestačilo!!

Nový Hradec B" 3 : 1 Hořiněves 

branky - Masařík 

ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 25, rozhodčí Podhajský.

Sestava Hořiněves - Šlesingr - Pelc(80.Miffek), Navrátil,Kopecký,Satranský ml.(65.Satranský st.) - Masařík(60.Muller),Rešl,Černý,Vítek(46.Pudleiner) - Rejfek,Kaplan

Dnes jsme mohli jen překvapit na hřišti Nového Hradce. Do utkání jsme nastoupili se změnami v sestavě a s cílem za každou cenu bojovat, bojovat a zkusit urvat na hřišti soupeře nějaký bod. V prvním poločase utkání bylo vyrovnané, domácí se dostali do vedení po chybě našeho obránce, který špatně rozehrál a domácí útočník to potrestal brankou. Pak Rejfek postupoval sám ze strany na brankáře, který jeho střelu vyrazil k Masaříkovi a ten lobem přeloboval domácího obránce a vyrovnal na 1:1. Pak zas domácí po chybě našeho obránce, který chtěl odkopnout balon, ale bohužel nahrál přímo před prázdnou branku domácímu hráči a ten vstřelil branku na 2:1 a to byl konečný výsledek prvního poločasu. Do druhé půle jsme chtěli utkání minimálně srovnat, ale bohužel nás srazila další branka do naší sítě úplně na kolena a pak už se jen utkání dohrávalo. 

Dnes nejde žádnému hráči vytknout, že by nebojoval nebo se nesnažil, ale bohužel individuálníma chybami jsme se dnes připravili o lepší výsledek. V příštím utkání přivítáme v sobotu v derby na domácím hřišti mužstvo Nedělišt.

 
2.4.2016 - Mužstvo mužů padlo na dno!!
 
Hořiněves 0 : 2 Lokomotiva Hradec Králové B"
 
ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 90, rozhodčí Ležík.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Navrátil, Kopecký,Fejk, Muller(75.Pelc) - Satranský ml.(65.Masařík),Rejfek,Černý,Pudleiner(79.Miffek) - Kaplan,Vítek(75.Novák)
 
 
V dnešním utkání všichni hráči věděli, že jde o hodně a bohužel výsledek odpovídá za vše! Naše obrovská až trapná nemohoucnost v proměnování šancí, naše hrůzostrašná obrana všech hráčů po ztrátě balonu a u standartních situací, to bohužel nebude stačit ani ve IV.třídě.Nechci nikomu z našich hráčů sahat do svědomí, ale myslím si, že nikdo z nás si nesáhl na dno pro lepší výsledek v dnešním utkání. Po některých hráčích se bohužel nemusejí ani prát dresy!! Pokud se nám nepovede zvítězit na Novém Hradci, tak začneme dělat jak personální změny v mužstvu, tak už nebudeme žádné hráče přemlouvat dál k trénování a hraní fotbalu u nás v Hořiněvsi a budeme dohrávat soutěž s hráči, který třeba nemají takovou fotbalovou kvalitu, ale důležitý je, že mají a budou mít chuť do fotbalu u nás a do další sezony ať už ve III.třídě nebo ve IV.třídě, začneme od nuly!!
 
26.3. 2015 - Bohužel zasloužená prohra!!
 
Ohnišťany 3 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 2:0 (nedal Matějka), poločas 0:0, diváci: 80, rozhodčí Konhefr.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Javůrek, Kopecký, Fejk, Navrátil(75. Pelc) - Satranský st.(Masařík),Černý,Rešl,Fof - Rejfek,Vítek

V dnešním prvním zápase jarní části sezony jsme nastoupili bez několika hráčů (Kaplan,Pudleiner,Satranský ml,Miffek,Novák,Přiklopil,Muller) na hřišti Ohnišťan a přesto jsme chtěli v utkání bodovat.

Po celý zápas byl domácí tým aktivnější a držel míč více na svých kopačkách a i měl více nebezpečných situací v utkání, ale nám se naskytli za stavu 0:0 dvě obrovské šance, kdy postupoval Rešl a pak Rejfek osamoceni na brankáře ale ani jeden nedokázal takovéhle šance proměnit. A tak z velkého tlaku, kterého domácí na nás víc a víc vytvářeli v druhém poločase, vznikl první pokutový kop pro domácí, který ale Šlesingr dokázal vyrazit a tak vypadalo, že dnes se k nám přiklonila i štěstěna a že se nám podaří u dobře hrajících domácích bodovat. Bohužel pak přišel protiútok, kdy domácí využili zaváhání našeho brankáře a bohužel vstřelili první branku utkání. To nás velice nahlodalo a když za pouhé dvě minuty měli možnost domácí dalšího pokutového kopu, který proměnil bezpečně nejlepší hráč domácích Martinič a bylo utkání rozhodnuté. Pak už jen v 90 minutě upravili skoré na 3:0.
Dnes, i když jsme se dlouho výsledkově drželi, tak bohužel jsme nedokázali bodovat. V dalším utkání přivítáme na domácím hřišti Lokomotiva Hradec B“ od 16:00 a musíme za každou cenu bodovat, protože posílený mužstva pod námi nás přeskakují a začínáme už v sobotu tuhý boj o přežití ve 3. třídě. 

 

7.11. 2015 - Vydřený bod!!
 
Boharyně 1 : 1 Hořiněves 
 
branky - Rejfek 
 
ŽK 0 : 0, ČK 0 : 0, PK 1:1, poločas 1:0, diváci 50, rozhodčí Olah.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Runkas, Fejk, Navrátil, Javůrek - Satranský st., Rejfek, Kopecký, Kluka - Pudleiner, Novák(80. Miffek)
 
V dnešním zápase jsme odjížděli bez 7 hráčů( Černý,Pelc,Hořínek,Muller, Satranský ml.,Přiklopil, Rešl) a tak jsme mohli jen v tomhle utkání překvapit.
Od prvních minut bylo utkání vyrovnané, kdy si výrazné šance nevytvořilo žádné mužstvo, až přišla sporná situace, kdy po souboji s Navrátilem upadl domácí hráč a rozhodčí odpískal penaltu a domácí jí bohužel pro nás v klidu proměnili 1:0. Pak domácí měli mírnou převahu, kterou ale neproměnili a tak jsme šli do kabin za poločasového výsledku 1:0. Do druhé půle jsme šli s odhodláním vyrovnat a utkání se hrálo nahoru dolu, kdy se do příležitostí dostávali jak domácí, tak naše mužstvo. Ale branka padla až po zahrání rukou domácího hráče ve vápně, kdy rozhodčí nařídil pro nás pokutový kop, který proměnil Rejfek, 1:1. A tak utkání skončilo nejspíše zaslouženou remízou. V tomhle utkání jsme všichni jezdili po zadku a možná zjistili, že když tohle začneme provozovat, tak dokážeme vyrovnaně hrát i s tak kvalitním soupeřem jako je Boharyně. Velké poděkování patří našim fanouškům, kteří nám vytvořili naprosto domácí prostředí. 
Do jarní části nás čeká spousta práce a hlavně podle vývoje tabulky nás čeká obrovský boj v jarní části sezony. 

1.11. 2015 - Propad pokračuje!!

Kosičky B" 5 : 0 Hořiněves  

ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 60, rozhodčí Částka. 

Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Runkas, Kopecký, Hořínek, Satranský st. - Satranský ml. (20. Miffek), Černý, Rejfek, Pudleiner - Pelc(60. Fejk), Kluka

Katastrofa, hrůza!!! Už jen vyhlížíme konec podzimní části a budou muset udělat obrovské změny v zimní přestávce v hráčském kádru pokud chceme pokračovat ve III. třídě i v příštích sezonách, bohužel některé výkony našich hráčů by nestačili ani na IV.třídu. 

24.10. 2015 - Jasná prohra v derby!!
 
Hořiněves 0 : 5 Cerekvice
 
ŽK 4:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:3, diváci: 100, rozhodčí Krejska.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Javůrek, Hořínek, Kopecký, Rešl - Navrátil(46. Satranský),Černý,Rejfek,Pudleiner(83. Pelc) - Runkas(70. Miffek)Muller(46.Kluka)
 
K tomuhle zápasu se vyjádřím tak, že jen pogratuluji soupeři k úplně zasloužené vysoké výhře. Byl to asi nejlepší soupeř na podzim, proti kterému naše mužstvo nastoupilo. Nás teď čeká důležité utkání v Kosičkách, které budeme chtít za každou cenu vyhrát a alespoň trošku lépe si připravit lepší pozici pro jarní boje o záchranu.

17.10.2015 - Konečně výhra!!

Hořiněves 2 : 1 Roudnice B"

branky - Rejfek 2

ŽK 4:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 50, rozhodčí Štancl

Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Javůrek, Hořínek, Kopecký, Navrátil(46.Runkas) - Satranský ml., Černý, Rejfek, Satranský st. - Pudleiner(80.Brixi), Novák(73. Pelc)

Dnešní zápas pro naše mužstvo byl velice důležitý, potřebovali jsme už konečně bodovat a to nejlépe za plný počet bodů.

To se nám povedlo, i když se pro nás ten zápas vůbec nevyvíjel přívětivě, protože od začátku utkání jsme měli mírnou převahu a několik brankových příležitostí a nedokázali jsme je proměnit a pak přišel první protiútok host a hned z toho byla branka v naší síti 0:1. Pak jsme se do hostů ještě více zakousli ale bez žádného výrazného brankového ohrožení. Až na konci poločasu se nám podařilo vyrovnat a to po rozevření obrany hostů, kterou prošel Rejfek a střelou z hranice vápna překonal hostujícího brankáře 1:1 a to byl konečný výsledek prvního poločasu. Do druhé půle jsme šli s tím, že chceme za každou cenu strhnout utkání na svoji stranu a to se nám nakonec povedlo, i když jsme nedokázali proměnit i ty nejvyloženější šance, tak nakonec jednu ano. A to v 70. minutě po individuální akci Rejfka a jeho střele z hranice penalty, kdy dokázal prostřelit hostující obraný val i s hostujícím brankářem a dostal domácí do vedení 2:1. A pak utkání už nenabídlo moc zajímavých momentů a tak se domácí dočkali po dlouhé době vydřené výhry.

V příštím utkání přivítáme mužstvo ze sousední vesnice, které před sezonou velice posílilo svůj hráčský kádr a díky tomu prožívá výbornou sezonu, kdy se pere o první příčky tabulky. V tomhle utkání hostující tým bude favoritem, ale naše mužstvo nedá svoji kůži zadarmo a bude chtít soupeře co nejvíce potrápit a nejlépe ho porazit!! 

10.10. 2015 - Propad pokračuje!!

Nové Město 2:1 Hořiněves

branky - Pudleiner

ŽK 3:4, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 60, rozhodčí Mottajček.

Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Runkas, Navrátil, Kopecký, Javůrek - Satranský ml., Černý(60. Satranský st.), Hořínek, Kluka(75. Novák) - Rejfek, Pudleiner

Dnes jsme chtěli konečně prolomit špatnou sérii utkání a zvítězit. Bohužel všechny tyhle plány zkazila hned první minuta utkání, kdy jsme si nechali vstřelit branku po individuální chybě našeho hráče. Druhá branka do naší sítě přišla o několik minut později, kdy zas přišla další individuální chyba a domácí hráči ji se štěstím dokázali proměnit. Pak i když se nám povedlo Pudleinerem snížit na 2:1, tak pak až na jednu brankovou příležitost se nám nepodařilo další vytvořit  a naopak domácí nám mohli vstřelit ještě více branek.
Bohužel nás už několikátý zápas sráží individuální chyby, které nám vždy zboří nějaké představy o utkání a pak začneme v utkání tvořit obrovský zmatek na hřišti, u některých hráčů vznikne otrávenost a nedisciplinovanost. Šíře našeho hráčského kádru činí 22 hráčů, jsme velice rádi, že máme tolika hráčů, ale bohužel kvantita nedokáže vynahradit kvalitu. Prostě skoro všichni hráči musí si sami uvědomit, že bez nějakého alespoň individuální tréninkové fáze anebo 100% jízdy po zadku v utkání bohužel nemají ani na 3.třídu!!
V utkání s Roudnicí zkusíme přestavět rozestavení některých hráčů a zkusit dát mužstvu nějaký impuls, který by nás nakopl zas do pozitivního a bojovného myšlení a hlavně aby se nám podařilo vstřelit více jak 2 branky a konečně v tomhle utkání zvítězit!!

 4.10. 2015 - Nedaří se!!

Malšova Lhota 4 : 1 Hořiněves

branky - Kopecký

ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 2:1, diváci: 60, rozhodčí Doubrava

Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Runkas, Fejk(46. Brixi), Hořínek, Muller - Pudleiner(65.Satranský st.), Černý, Kopecký, Kluka(75. Novák) - Rešl, Rejfek(80.Pelc)

report ze stránek Malšovy Lhoty

Po úvodním oťukávání hosté skórovali v 5. min. z prvního rohového kopu, když hostující Kopecký po nedůrazných odkopech prostřelil vše co měl před sebou 0 : 1. Ze šoku jsme oklepali brzy. V 8. min. došlo při závaru v šestnáctce hostí ke strkanici mezi Hladíkem a brankářem hostí, kterou rozhodčí pro oba aktéry ocenil ŽK. Naše převaha úměrně narůstala, ale zatím bez výrazných šancí. Za zmínku stály jen nepřesné střely... Petra Soukupa nebo L. Kekeláka. Ve 26. min. dokázal přesprintovat obranu hostí L. Kekelák, ale za překonaným brankářem zazvonila jen tyč. Následně po rohovém kopu jen těsně mimo střílel Petřík. Ve 36. min. opět nebezpečně vystřelil Petřík, hostující brankář míč stačil vyrazit, ale na následnou křížnou střelu KOTÍKA byl krátký 1 : 1. Náš nápor gradoval a ve 42. min. po rohovém kopu zůstal před brankou hostí neobsazený BAJÁK, který s přehledem poslal míč do sítě 2 : 1. Naše aktivita pokračovala i ve druhém poločase, kdy se v 53. min. prosadil L. KEKELÁK po perfektní přihrávce Hladíka 3 : 1. V 57. min. z dobré pozice odmítl zvýšení Baják. V 62. min. L. KEKELÁK bezpečně proměnil penaltu nařízenou za sražení Petra Soukupa 4 : 1. A to bylo z naší strany vše. Bohužel další 100% šance v podání L. Kekeláka, Petra a Pavla Soukupa, Bajáka nebo střídajícího Podzimka už změnu skoré nepřinesly...

Vyjádření k dnešnímu utkání Hořiněvse. Bohužel musíme začít od nuly, jako to bylo na začátku sezony, protože někteří hráči po úvodních kolech, které jsme vyhráli jen díky štěstí, a obrovské bojovnosti si myslí, že to teď půjde bez těchto faktorů a bohužel je vidět, že asi nepůjde. Nikdo z nás není takový fotbalista, aby dokázal odehrát utkání na půl plynu a bez tréninků a stačilo by to na III. třídu. Když se vyhrávalo ze začátku sezony, tak to bylo spojeno i s neuvěřitelně hojnou docházkou na tréninky, příchody na zápas, tak jak bylo domluveno, přípravou před utkáním, prostě pokud chceme i v dalších sezonách hrát vyšší soutěže, tak tohle se musí dodržovat. A hlavně jezdit po prdeli po hřišti jako třeba někteří hráči Malšovy Lhoty, který nás důrazem, rychlostí, přistupováním k hráčům úplně naprosto předčili!!  

26.9.2015 - Katastrofa!!

Syrovátka 6 : 1 Hořiněves

branky - Brixi

ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 5:0, diváci: 60, rozhodčí Konhefr

Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Müller(46.Pelc), Navrátil(30.Kluka), Kopecký, Runkas - Satranský ml., Černý, Hořínek, Rešl(46. Pudleiner) - Rejfek, Brixi(70. Novák)

Ve 25. minutě po individuálních chybách a krásných střelách domácích se prohrávalo 5:0, bohužel do toho se nám zranil stoper Navrátil, tím to mu přejem brzké uzdravení.Výkon - katastrofa,hrůza děs...ale nezbývá nic jiného než zvednout hlavy a vyhrát příští zápas v Malšově Lhotě!!

19.9. 2015 - Hledáme střelce!!!
 
Hořiněves 0 : 0 Starý Bydžov
 
ŽK 3:5, ČK 0:1 (88. Ondráček za 2. ŽK), PK 0:0, diváci: 100, rozhodčí Grossman.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Muller,Navrátil, Kopecký, Runkas - Rešl,Hořínek,Černý,Satranský st, - Rejfek, Kluka(70. Pelc)
 

Naše mužstvo mužů nastoupilo do utkání se Starým Bydžovem bez svého nejlepšího střelce Pudleinera a bez několika hráčů. Ale i tak jsme chtěli za každou cenu zvítězit.

V utkání jsme začali aktivně a měli jsme mírnou převahu, která se nám ale nedařila proměnit v nějaké brankové příležitosti. Když už vypadalo, že se dostaneme do vedení, tak dalekonosná střela Rejfka, která zapadla do branky hostů nebyla v překvapení všech uznána pro údajný ofsajd. Pak pokračovala hra spíše ve středu hřiště bez výrazných šancí na obou stranách a tak první poločas skončil 0:0. Do druhé půle jsme vstoupili s tím, že chceme dostat alespoň jednou balon do branky hostů, ale to se nám vůbec nedařilo. Bohužel místo nějakého našeho tlaku byla hra kouskována, protože hosté přidali na důrazu a domácí hráče to utkání začalo pěkně bolet. Domácí měli několik standartních situací, které né jen, že nedokázali proměnit, ale nedokázali ani pořádně hostující branku ohrozit. A tak jsme se rozešli ze soupeřem s výsledkem 0:0 , se kterým asi budou spokojenější hosté.

Nám v letošní sezoně funguje výborně obraná hra, což dokazuje to, že jí máme nejlepší z celé soutěže. Ale zároveň nám vůbec nefunguje útok, který se neuvěřitelně trápí a dokázal vstřelit jen 6 branek ze 7 utkání a je nejhorší v celé soutěži.

V příštím utkání zajíždíme na hřiště v Syrovátce a tam si půjdeme za prolomením střelecké neschopnosti a budeme chtít získat 3 body!!

 
 
12.9. 2015 - Neuvěřitelná smůla!!
 
Neděliště 3 - 2 Hořiněves 
 
branky - Pudleiner, Navrátil
 
ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:2, diváci: 90, rozhodčí Štancl
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Runkas, Kopecký,Navrátil,Muller - Pudleiner(80.Novák),Černý,Hořínek,Satranský ml.(70.Satranský st.) - Rejfek,Rešl
 
 

V dnešním utkání jsme nastoupili v sousedském derby skoro v kompletní sestavě.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a domácí přehrávali od prvních minut a díky tomu jsme hned díky Pudleinerovi se dostali do vedení 0:1, když si naběhl na nahrávku Rejfka a udělal kličku brankáři a zakončil do prázdné branky. Pak jsme mohli vstřelit další branky, jenže šance Rejfka, Rešla a Pudleinera nebyla využita a tak přišel trest, když domácí v kombinaci na jeden dotek se dostali k našemu vápnu a domácí hráč nechytatelnou střelou vyrovnal na 1:1. Nám se během pár minut podařilo utkání zas strhnout na svoji stranu, když výborně zahrál standartní kop Navrátil a trefil se přímo k tyči a domácí brankář nestačil ani zareagovat, vedeme 1:2. Do poločasu si vytváříme další šance, ale bud chytá domácí brankář anebo nás zastavuje branková konstrukce. Tak díky tomu je poločasový výsledek 1:2. Do druhé půle jsme asi vstoupili uspokojení výsledkem a domácí začali aktivněji a měli více ze hry. No a trest přišel po pár minutách, když domácí hráč prošel celým středem hřiště a střelou k tyči nedal našemu brankáři šanci 2:2. To nás probudilo a začali jsme zas domácí mačkat na jejich polovině, ale ani nejvyloženější šance se nám nedaří proměnit, a když už překonáme brankáře, tak nás zastavila několikrát branková konstrukce. A tak v největším našem tlaku domácí nakopávají balon a domácí útočník postupuje sám na brankáře a přehazuje ho a dostává domácí do vedení 3:2.Pak domácí zavřeme na jejich polovině a bušíme do nich jak hluchý do vrat, ale k ničemu je to křeč a alespoň vyrovnávací branku se nám nedaří vstřelit a tak domácí z minima těží maximum.

Co k tomuhle zápasu říci?? Asi nic, já se přiznám osobně jsem takovýhle zápas blbec nikdy nezažil, takové smůly v jednom utkání to se jen tak nevidí.

Doufám, že v příštím utkání na domácím hřišti smůlu zlomíme a konečně zas zvítězíme!!

 
5.9. 2015 - Posílení hosté zaslouženě mají 3 body!!
 
Hořiněves 0:1 Nový Hradec B"
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 50, rozhodčí Šmolka
 
Hořiněves : Šlesingr - Runkas, Fejk, Navrátil, Muller - Miffek(60. Novák), Rejfek, Hořínek, Satranský ml.(75.Pelc) - Satranský st., Pudleiner
 

V dnešním utkání jsme na domácím hřišti nastoupili proti mužstvu Nového Hradce B“, který přijel posílen o několik hráčů svého A“ mužstva. Nám chybělo několik hráčů (Černý, Rešl, Jistebnický, Kopecký, Přiklopil a Hušek).

Od začátku utkání měli hostující hráči balon více na kopačkách a vytvářeli si brankové příležitosti, které ale nedokázali proměnit. Naopak nám se dařilo z dobré obrané činnosti vyrážet do protiútoků, které ase nám ale taky nepodařili proměnit a tak první poločas skončil zaslouženou remízou 0:0. Do druhé půle jsme vlétli aktivněji a měli mírnou převahu, která ale byla bez nějakého výrazného ohrožení branky soupeře. Pak se hra přelévala z jedné strany na druhou, a když místo toho, abychom šli do protiútoku, tak po naší zbytečné ztrátě si vzal na svoji polovině balon dnes nejvýraznější hráč na hřišti Gejza Bendig, prošel až do našeho velkého vápna, kde dokázal přihrát na svého spoluhráče Doška, kterému se podařilo se štěstím prostřelit našho brankáře 0:1. Nám se pak vyskytla možnost vyrovnat, ale když už jsme byli ve vápně hostů, tak nám chyběla přesnost v zakončení anebo přímočarost, kdy jsme místo střelby občas hledali ještě jiné vyšperkování dané situace a tu nám hosté vždy překazili.

Dnes jsme utrpěli první porážku v sezoně asi úplně zaslouženě, protože hosté si vytvořili více brankových příležitostí a hlavně jednu dokázali proměnit.

No nedá se nic dělat, všechno budeme chtít příští týden napravit ve vesnickém derby v Nedělištích, kde budeme chtít za každou cenu zvítězit, ale na soupeřově malém hřišti nás vůbec nečeká lehká práce.

 

30.8.2015 - Zasloužená remíza!!

Lokomotiva Hradec B" 1:1 Hořiněves

branky - Pudleiner

ŽK 1:5, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 60, rozhodčí Hruška

Hořiněves: Šlesingr – Jistebnický (46. Miller),Kopecký, Navrátil, Runkas – Rešl, Černý,Hořínek, Satranský ml. (63. Satranský st.) – Pudleiner, Rejfek (75. Přiklopil)

Dnešní utkání jsme poprvé absolvovali v kompletním složení. A taky to bylo hned znát na našem výkonu. Kdy jsme nastoupili proti mnohem staršímu mužstvu Lokomotivy ale se spoustou zkušeností, který v zápasech uplatňují.

V prvních minutách jsme mohli hned zápas strhnout na svoji stranu, když náš hráč Pudleiner postupoval 2x sám na brankáře, ale vždy ho vychytal výbornými zákroky domácí brankář. Pak nás domácí svými krátkými nahrávkami na jeden dotek dostávali pod tlak a úplně nás rozhodili a tak bohužel se dostali po krásném pasu domácího záložníka na osamoceného útočníka, který prostřelil našeho brankáře a dostal domácí do vedení 1:0. To se nám naštěstí v poslední minutě poločasu povedlo vymazat, když po centru Rejfka si výborně naběhl Pudleiner a po kličce brankáři zakončil do prázdné branky a vyrovnal konečné skoré prvního poločasu na 1:1. V druhém poločasu měli více ze hry domácí, ale když si vytvořili brankovou příležitost, tak výborným zákrokem je zastavil Šlesingr. A když ani nám se nepovedlo po šancích Pudleinera a Přiklopila změnit skoré utkání, tak jsme si zaslouženě ze soupeřem rozdělili body do tabulky za výsledek 1:1.

Dnes to bylo náročné utkání, kdy počasí nám nepřálo a zároveň domácí, který hrají fotbal chodící, ale plný přesných nahrávek a tak nás stálo vždy spoustu sil vybojovat balon do své moci. Dnes si za svůj výkon zaslouží vyzdvihnout Pudleiner a brankář Šlesingr.

22.8. 2015 - Štastnější domácí mají 3 body!!

 
Hořiněves 1 : 0 Ohništany 
 
branky - Kopecký 
 
ŽK 3:4, ČK 0:0, PK 0:0, diváci 80, rozhodčí Olah.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Jistebnický(50.Satranský st.), Navrátil, Kopecký, Runkas - Rešl, Černý, Hořínek, Pudleiner(75.Novák) - Muller, Rejfek
 

Dnešní utkání předpovídalo velice vyrovnaný fotbalový boj a to se taky potvrdilo. Hosté byli v začátku zápasu aktivnější a vytvářeli si nadějné brankové příležitosti, které neproměnili. Ale pozadu nezůstali ani domácí, když sám na brankáře postupoval Muller ale svoji šanci zahodil. Pak měl další příležitost domácí Pudleiner,ale ten zbytečně zbrkle vystřelil mimo branku. A tak první půle skončila 0:0. Do druhé půle hosté vlétli a měli mírnou převahu a zásobovali naši branku několika zakončeními, které ale nebyla vůbec přesné. Domácí se dostávali do protiútoků, které se jim ale moc nedařili. Rozhodující branka utkání padla po rohovém kopu na který si výborně zaběhl domácí Kopecký a hlavou překonal hostujícího brankáře. Pak hosté si vytvořili mírný tlak, který ale nedokázali využít a tak utkání skončilo výhrou 1:0 domácích.

V tomhle utkání, které bylo zbytečně vyhrocené jsme dokázali na rozdíl od hostů proměnit jednu ze svých příležitostí a tak jsme zaslouženě zvítězili.

 
15.8. 2015 - Výborný Runkas nám zařídil bod z Prasku!!
 
Prasek 0 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:0, diváci: 90, rozhodčí Grossmann. 
 
Sestava Hořiněvse - Runkas - Muller, Navrátil,Kopecký, Jistebnický - Satranský st.(75.Miffek), Rešl,Rejfek, Pudleiner - Novák(70.Přiklopil), Satranský ml.
 

K dnešnímu utkání jsme zajížděli na horkou půdu do Prasku, kde jsme postrádali dva nové otce v našem kádru a to Marka Černého a Honzu Šlesingra, touhle cestou jim za klub TJ Sokol Hořiněves gratulujeme a přejeme pro svoje rodiny hlavně zdravíčko.

Ted k zápasu, v dnešním utkání jsme chtěli navázat na domácí výhru, bohužel proti znovuzrozenému a posílenému Prasku, který nás od prvních minut začal lehce přehrávat a držel více balon na svých kopačkách. Ale bez nějakého výrazného ohrožení naší branky a nám se taky nedařilo výrazně prověřit obranu domácích. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivně, to se nám povedlo, ale za cenu toho, že se hra přesouvala z jedné půlky na druhou a v tomhle byli více nebezpečnější domácí, kteří si vytvářeli větší brankové příležitosti, které díky Runkasovi v brance nedokázali proměnit. A když ani nám se v posledních minutách nepodařilo proměnit 100% šanci, kdy Rejfek centroval do vápna, kde hlavou minul Miffek a za ním ještě zakončoval Müller, ale jeho střelu vyrazil výborným zákrokem na brankovou konstrukci domácí brankář, tak nakonec jsme si rozdělili se soupeřem z dnešního utkání bod za remízu 0:0.

V příštím utkání přivítáme na domácím hřišti Ohnišťany a budeme chtít 100% bodovat, tak tím to zveme všechny fanoušky na tohle nejspíše vyrovnané utkání.

8.8. 2015 - Výborný vstup do nové sezony!!
 
Hořiněves 2 : 0 Boharyně
 
branky - Pudleiner, Muller
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 55, rozhodčí Částka.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Runkas, Kopecký, Navrátil, Jistebnický - Pudleiner, Rešl, Černý, Satranský ml.(75.Pelc) - Rejfek, Novák(60. Muller)
 

K prvnímu zápasu v nové sezoně jsme nastoupili bohužel bez 3 hráčů minulé sezony (Krejčí a Hořínek - ukončené hostování a Kaplan - odpočinek od fotbalu – nově zájem hostovat v Sendražicích)  a trenéra Šolce, se kterým se po vzájemné dohodě ukončila spolupráce v našem klubu. Nový trenér našeho mužstva je náš předseda fotbalu Miroslav Fejk. Nové tváře v našem mužstvu jsou Jan Novák 15 let a David Pelc 17 let.

V prvním utkání jsme chtěli na domácím hřišti bodovat a to se nám nakonec povedlo na 100%. Průběh utkání ale nebyl pro nás velice příznivý, když v prvním poločase hosté nás přehrávali a dokázali si vypracovat minimálně 3 100% šance, které neproměnili a tak poločasový výsledek byl 0:0. Do druhé půle jsme si řekli, že musíme projevit větší aktivitu a víc dostávat hosty pod tlak což se nám povedlo dokonale, protože jsme přebrali v utkání iniciativu a soupeře mírně přehrávali a začali si také konečně vytvářet brankové příležitosti, které se nám ale nedařili proměnit ve vytouženou branku. Až individuální akce Pudleinera, který přešel přes dva hráče a střelou z vápna do protipohybu brankáře dostal naše mužstvo do vedení 1:0. Pak soupeř se hnal za vyrovnáním a nechal nás jít do protiútoků, který proměnil po nahrávce Pudleinera hráč Müller, který protlačil balon mezi nohama brankáře a zvýšil konečný výsledek utkání na 2:0.

Dnešní utkání jsme v obrovském vedru odřeli a odjezdili a i díky tomu se nám povedlo zvítězit. Po fotbalovosti nás asi nejspíše nečeká lehký podzim, protože nás opustili kvalitní technicky vybavený fotbalisti. Ale partou a bojovností jak jsme si dokázali už dnes je určitě dokážeme nahradit.

13.6. 2015 - Exhibiční zápas!!

Malšova Lhota  4 : 0 Hořiněves

ŽK 0:0, ČK 0:0,  PK  0:0,  poločas  2:0,  diváci:  30,  rozhodčí  Šmolka

Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Navrátil,  Runkas, Müller (46.Rejfek),  Jistebnický (46.  Koza) -  Kopecký, Černý,  Krejčí(70. Fejk), Pudleiner - Rešl, Hořínek.

Dnešní zápas se dohrával ve znamení konce sezony, kdy obě dvě mužstva měla záchranu v soutěži jistou a tak k tomuhle utkání, tak přistoupila. Ale domácí tenhle zápas vzali o trošku více vážněji a zaslouženě zvítězili 4:0. Předsezoní úkol byl splněn, ale k dalšímu ročníku by jsme měli hlavně hráči přistoupit jinak než v tom letošním, zlepšit jak docházku na tréninky, tak hlavně na zápasy.
 

6.6. 2015 - Důležité vítězství!!
 
Hořiněves 1 - 0 Prasek
 
branky - Rejfek
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 60, rozhodčí Kincl.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Runkas, Navrátil, Kopecký, Muller - Kaplan (65. Pudleiner), Černý, Hořínek, Rešl - Krejčí(46.Satranský ml.), Rejfek
 
Dnes mužstvo mužů muselo v utkání s Praskem bodovat aby získalo 100% jistotu záchrany v soutěži. To se povedlo i když utkání bylo po celý průběh vyrovnané. Nakonec přes obrovské množství šancí na obou stranách domácí jednu proměnili a zaslouženě tak zvítězili v tomto utkání. V posledním utkání v Malšově Lhotě se rozloučíme se sezonou.
 
30.5. 2015 - Bez vstřelené branky nemůžememe vyhrát!!
 
Hořiněves  0 - 0 Lužec
 
ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 0:0, diváci: 60, rozhodčí Vlachý.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Jistebnický(46.Rejfek), Muller, Kopecký,Navrátil - Satranský ml., Černý, Hořínek(70.Fejk), Pudleiner - Runkas, Kaplan
 
Dnes mužstvo mužů nastoupilo proti poslednímu celku tabulky. Úkol zněl jasně "je potřeba vyhrát", abychom měli jistou záchranu v soutěži. Podle toho k tomu naši hráči přistoupili a od prvních minut jsme soupeře zavřeli na svou polovinu. Nicméně přes obrovské množství šancí jsme mu nedokázali vstřelit branku, a tak první poločas skončil remízou 0:0. Do druhé půle jsme šli s tím, že tam prostě tu branku musíme dotlačit ať se děje co se děje. Bohužel se nám to nevedlo a když už byl brankář hostů překonaný, tak balon v cestě do brány zastavila branková konstrukce a nebo naprosté selhání našich hráčů v trefení odkryté branky. Nakonec hosté mohli po chybné rozehrávce vstřelit rozhodující branku. Naštěstí naši obránci obětavě zastavili tento pokus a utkání tak skončilo naprosto nespravedlivou remízou. Ale pokud nedáš z tolika možností branku, tak se zvítězit samozřejmě nedá. V dalším utkání přivítáme mužstvo Prasku, které na našem hřišti musí vyhrát - pokud by u nás prohrálo, tak by byl Prasek nejspíše dalším sestupujícím z této soutěže, takže nás nečeká vůbec lehký úkol. Ale my potřebujeme a budeme chtít za každou cenu v tomhle utkání zvítězit a získat 100% jistotu záchrany!!
 
 
23.5. 2015 - Torzo mužstva hraje na co má!!
 
Roudnice B" 4 : 0 Hořiněves 
 
Sestava Hořiněvse - Runkas - Jistebnický(46.Andrejsek)Muller, Kopecký, Navrátil - Miffek,Hořínek,Rejfek,Rešl - Krejčí,Pudleiner
 
Dnes už před utkáním bylo jasné, že budeme rádi, když nastoupíme na hřišti v Roudnici minimálně v 11. Z různých důvodů se nám omluvilo 8 hráčů (Satranský ml, Satranský st., Kaplan, Černý, Šlesingr, Přiklopil, Fejk) a k tomu musel po prvních 45. minutách odjet do zaměstnání Jistebnický a tak po 4 letech musel obout na nohy kopačky Andrejsek a odehrát celý druhý poločas. Bohužel po 10 minutách se nám zranil Krejčí a musel z utkání odstoupit a tak jsme dohrávali utkání jen o 10 hráčích. Výsledek je jednoznačný pro domácí, kteří si v poklidu došli pro 3 body v dnešním utkání. Příští týden přivítáme na domácím hřišti poslední mužstvo tabulky Lužec a případná výhra bude znamenat 100% záchranu v soutěži, tak by bylo dobré, kdyby si alespoň na tento zápas zkusili zajistit svou účast všichni hráči a zároveň fanoušci, které budeme potřebovat s jejich mohutnou podporou, která nám od nich v posledních zápasech chybí.
 
16.5. 2015 - Katastrofa!!!
 
Hořiněves 0 : 6 Vysoká B"
 
ŽK 1:0, ČK 0:0,PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 30, rozhodčí Štancl.
 
Sestava Hořiněves - Šlesingr - Navrátil(60.Fejk),Muller,Kopecký, Jistebnický(80.Miffek) - Runkas, Černý, Hořínek, Satranský ml. - Kaplan,Rejfek
 
Dnes jsme nastoupili skoro v kompletním složení, naopak hosté byli rádi, že složili 11 hráčů, aby proti nám mohli nastoupit v plném počtu. Utkání podle toho taky tak ze začátku vypadalo. 
Hosty jsme na prvních 20 minut zavřeli na jeho polovinu, ale když bohužel neproměníme ani 100% šance, tak je to pak těžké. Další rána přišla, když ve 30. minutě hosté z ojedinělého útoku na domácí branku obloučkem přehodili našeho brankáře a dostali se do vedení 0:1. Do poločasu se už nic vážného ani na jedné straně neodehrálo. Poločas skončil výsledkem 0:1. Do druhé půle jsme si řekli, že vlétneme, že už je na čase se probudit a proměnit šance. Bohužel to, co jsme si řekli v kabině, zůstalo v kabině a naopak hosté nás zatlačili na svou polovinu a měli brankové příležitosti. Poté když jsme se osmělili a vyrovnali hru, tak hosté udeřili podruhé, když hostující hráč nejspíš centroval a jeho centr zapadl do branky na 0:2. Tahle branka nám zlomila vaz a půlka mužstva se na to už vykašlala, a tak nás Vysoká zmáčkla a vytvářela si brankové příležitosti, ze kterých proměnila ještě 4 a zaslouženě vyhrála 0:6. Výsledek je hrůzostrašný, ale nejspíše jsme si ho za dnešní výkon, kdy jsme utkání v podstatě odchodili a byli jsme někteří otrávení, že vůbec musíme hrát, zasloužili. Musíme se dát do kupy. Myslím, že tohle utkání můžeme vzít jako budíček a jet na příští utkání do Roudnice už konečně bojovat a jezdit po zadku a třeba překvapit a urvat nějaké body u favorita utkání.
 
9.5. 2015 - Zasloužená výhra domácích!!
 
Červeněves 2 : 0 Hořiněves
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 80, rozhodčí Olah
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Fejk,Muller,Kopecký,Jistebnický - Přiklopil,Hořínek,Rejfek,Navrátil - Runkas,Miffek
 
V dnešním zápase mužů jsme jeli k rozjetému soupeři s nejslabší sestavou, v jaké jsme v jarní části nastoupili a bez několika hráčů (Satranský st. a ml. , Kaplan, Rešl, Černý, Pudleiner, Krejčí), proto jsme měli z tohoto utkání velikou obavu.
 K zápasu se dá dodat jen "děkujeme Ti Honzo Šlesingr, že jsi chytil několik velice vyložených šancí domácích, kterých si po celý zápas, kdy měli naprostou převahu, vytvořili několik a naštěstí proměnili jen dvě". K tomuto zápasu jen asi po gratuluji soupeři k jasnému vítězství a věřím, že v kompletní sestavě bychom mu byli větším soupeřem než dnes. V dalším utkání přivítáme v sobotu na domácím hřišti Vysokou B“.
 
2.5. 2015 - Důležité vítězství!!
 
Hořiněves 2 : 0 Kosičky B"
 
branky - Rejfek, Hořínek
 
ŽK 1:1, ČK  0:0, PK 0:0,  poločas 0:0,  diváci:  60,  rozhodčí  Krejska.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Jistebnický, Muller, Kopecký, Fejk(46.Krejčí - 60.Miffek) - Navrátil, Černý,Hořínek,Satranský ml. - Rejfek,Runkas
 
V dalším utkání během 3 dnů jsme nastoupili proti mužstvu z Kosiček, které bylo v tabulce jen bod před námi a tak jsme chtěli potvrdit vítězství ze čtvrtka a v tomto utkání také získat 3 body. Jenže jsme vstoupili do utkání takovým vlažným tempem, které nám ale překvapivě stačilo na to, abychom měli po celý první poločas mírnou převahu, ale bohužel jen s jednou výraznou šancí, kterou neproměnil Navrátil. První poločas tak skončil zaslouženou remízou 0:0. Do druhé půle jsme si řekli, že se nemůžeme přizpůsobovat hře hostů, kteří k nám tohle utkání jen nejspíše z povinnosti přijeli odehrát a jeden bod z utkání jim stačil. Namísto vlétnutí na soupeře jsme byli nepříjemně překvapeni probuzením hostujícího mužstva, které nás zatlačilo na svou polovinu a vytvářelo si brankové příležitosti. Naštěstí z ojedinělého protiútoku, když Hořínek vyslal dlouhý balon na Rejfka, který postupoval ze strany sám na brankáře a se štěstím ho propálil mezi nohama a vsítil branku na 1:0. Pak jsme mohli skóre zvýšit, když Navrátil postupoval sám na brankáře, ale byl hostujícím brankářem nedovoleně zastaven a k údivu všech, i hostujících hráčů, se nepískala penalta ale odkop od branky hostů. Tak se hosté nadechli k závěrečnému náporu, který jsme 5 minut před koncem uťali druhou brankou, když krásnou střelou pod horní konstrukci hostující branky zvýšil skóre domácí hráč Hořínek, 2:0. Pak už si hosté ani domácí nevytvořili žádnou brankovou příležitost a tak utkání skončilo výsledkem 2:0. V tomhle utkání můžu jen říci, díky bohu za 3 body. Jinak k předvedené hře se radši nebudu vyjadřovat. V dalším utkání zajíždíme v sobotu na hřiště Červeněvse, který bude jasným favoritem utkání.
 
30.4. 2015 - Vydřené vítězství!!
 
Hořiněves 3 : 1 Nové Město
 
branky - Černý, Rejfek, Navrátil
 
ŽK 1:2, ČK 0:1 (80.  Bambas za  2. ŽK),  PK  0:0,  poločas 1:1,  diváci: 90,  rozhodčí Dostál.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Jistebnický(80. Miffek), Muller, Kopecký, Navrátil - Kaplan(46. Krejčí), Černý,Hořínek,Satranský ml. - Rejfek,Runkas
 
Dnešní dohrávaný zápas s mužstvem Nového Města byl pro nás velice důležitý. V boji o potřebné body do tabulky, abychom se co nejvíce vzdálili boji od sestupových příček, jsme nastoupili ve skoro nejsilnějším složení. Jenže se nám vůbec nepovedl vstup do utkání. Už ve druhé minutě zápasu jsme inkasovali branku na 0:1 , když po nedorozumění našich obránců vstřelil hostující útočník branku z malého vápna. Nás to naštěstí nepoložilo a šli jsme do utkání tak, jak jsme měli. Měli jsme mírnou převahu, kterou se nám ale nedařilo proměnit v branky. Až individuální průnik Černého a jeho zakončení z vápna, které s tečí hostujícího obránce prošlo až do branky 1:1. To byl i konečný výsledek prvního poločasu. Do druhé půle jsme šli s jasným cílem zlomit utkání na svoji stranu, což se nám vůbec nedařilo a místo toho měli hostující hráči několik slibných příležitostí, které naštěstí neproměnili. Pak přišla 70. minuta a Navrátil poslal kolmou přihrávku na Rejfka, který postupoval sám na brankáře a vstřelil branku na 2:1. Pak přišla další situace a samostatný postup Rejfka ze strany na brankáře, ten ale ještě nahrával na Krejčího, kterému překazil zakončení do prázdné branky hostující obránce. Poté přišlo zbytečné vyloučení hostujícího hráče, který hanlivě urážel pomezního rozhodčího, a tak dostal druhou žlutou kartu a následně červenou. Tím oslabil své mužstvo a nám už se v poklidu podařilo i díky tomu dohrát zápas v klidu a přidat branku na 3:1, když po kombinaci Rejfka s Navrátilem posledně jmenovaný zkušeně zakončil do protipohybu brankáře a dal výši konečnému skóre 3:1. Dnes to byly vybojované 3 body, které jsou pro nás velice důležité.
 
25.4. 2015 - Vyrovnané utkání se špatným koncem pro nás!!
 
Boharyně 3 : 1 Hořiněves 
 
branky - Kopecký
 
ŽK 0:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 80, rozhodčí Vlachý.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Runkas, Muller(70. Miffek), Kopecký, Navrátil - Rešl,Hořínek,Rejfek,Přiklopil - Kaplan, Krejčí
 

V hraném utkání v Boharyni, kdy domácí byli favoritem utkání, jsme nastoupili bez několika hráčů. Utkání bylo od prvních minut vyrovnané ale bez vážného ohrožení jedné z branek. Tak se pokračovalo v duchu celého prvního poločasu, kdy naše hra, ale i ta soupeřova, byla neurovnaná a bylo tam spoustu nepřesností. První poločas skončil 0:0. Do druhé půle jsme šli zkusit tento výsledek udržet, ne li ho zkusit strhnout ve svůj prospěch. Bohužel přišla 60. minuta, kdy jsme šli všichni do útoku a nastala ztráta míče a rychlý protiútok domácích, kteří ránou z velkého vápna vstřelili branku na 1:0. Pak jsme začali ještě více hrát a měli jsme mírnou převahu, která ale skončila po zpětné nahrávce Kopeckého na Šlesingra, kterého atakoval hráč domácích a sebral mu balon, který vystřelil do prázdné branky, kdy se ho ještě snažil zastavit náš hráč Muller, který si bohužel nejspíš přivodil těžké zranění kolene a letošní sezona pro něj asi skončila - bohužel ještě navíc se mu to nepovedlo a domácí vedli 2:0. Pak se nám vzápětí podařilo snížit, když si na centr Krejčího naběhl Kopecký a ranou k tyči snížil na 2:1. Nakonec mohl ještě vyrovnat Krejčí, který postupoval sám na branku, ale bohužel minul. Pak už jen domácí v poslední minutě ranou z dálky upravili skóre na 3:1. Bohužel v dnešním utkání nejenže jsme přišli o další důležité body do tabulky, ale i o dalšího hráče, kterému jako klub TJ Sokol Hořiněves přejeme brzké uzdravení. Další věc, když jsem psal po zápase s Cerekvicí, že by se někteří hráči měli nad sebou zamyslet, teď to platí dvojnásob. Nejen pro hráče ale i pro trenéry a realizační tým. Já osobně jsme v těchto dvou utkáních zahrál pod svoje možnosti a budu to chtít v důležitém dvojzápase, který nás nyní čeká, napravit. Doufám a pevně věřím, že to budou chtít i všichni moji spoluhráči. Je pěkné užívat si radost z výher a vstřelených branek, ale ještě lepší je, když se nedaří, tak zatnout zuby, jezdit po prdeli, táhnout za jeden provaz a udělat vše pro to, aby se ta špatná situace zlomila a mohli jsme si zase dělat radost fotbalem. Proto doufám, že ve čtvrtek Vás, fanoušky ,a všechny hráče, kterým zdravotní stav dovoluje nastoupit, uvidím bojovat za Hořiněves. Teď je potřeba hodit všechny křivdy a nechutě za hlavu a bojovat a bojovat!!!

 

18.4. 2015 - Hořkost,zklamání a zasloužená prohra!!
 
Hořiněves 1 : 3 Cerekvice 
 
branky : 65. Kaplan - 55. Kučera, 67.  Bělina M.,  75.Kučera
 
ŽK 4:1, ČK 1:0 (ČernýM.  za 2.  ŽK), PK  0:0, poločas  0:0, diváci:  80, rozhodčí Mottajček.
 
Sestava Hořiněvse : Runkas - Fejk,Kopecký,Muller,Navrátil - Kaplan,Černý,Hořínek,Satranský st. - Rejfek,Krejčí(55.Satranský ml.)
 
Dnes byl velice důležitý zápas pro naše mužstvo mužů - nejenže jsme potřebovali získat 3 body do tabulky, ale šlo o vesnické derby, které jsme chtěli i díky prestiži vyhrát. Do dnešního utkání jsme nastoupili bez našeho brankáře ale to nakonec nebylo ani znát, protože v naší bráně hráč z pole Runkas předvedl velice dobrý výkon.
 Od první minuty mělo hostující mužstvo mírnou převahu, z které si dokázalo vytěžit několik brankových příležitostí, které ale vždy výborně vychytal Runkas. My jsme se nemohli stále dostat do tempa z minulých utkání a tak pokračovala naše hra plná nepřesností. Bohužel jsme se nedostávali ani k náznakům nějakých brankových příležitostí. První poločas skončil remízou 0:0. Do druhé půle jsme šli s tím, že zlepšíme svůj výkon a strhneme výsledek na svou stranu. Bohužel i přes zlepšený výkon jsme inkasovali z protiútoku branku, když rychlonohý hostující útočník utekl našim obráncům a krásnou střelou k tyči překonal našeho brankáře 0:1. Nám se za necelých 5 minut povedlo vyrovnat a to po individuální akci Kaplana, který vyrovnal na 1:1. Bohužel než jsme se rozkoukali, hosté se vydali k dalšímu útoku na naši branku, u které jim asistoval pes na hřišti, který utekl přihlížejícím divákům, ale bohužel toho viděli všichni krom rozhodčího utkání a tak se domácí hráči zaměřili na psa a většina přestala hrát. Hostující útočníci pokračovali ve hře a vstřelili nám branku na 1:2. To byl zlom utkání - nám se pak už nic nedařilo a když se k tomu přidalo vyloučení Černého po druhé žluté kartě, bylo o utkání rozhodnuto. Bohužel poté ještě výborně hrající hostující útočník Kučera unikl znova domácí obraně a přehodil obloučkem našeho brankáře a zabil definitivní hřebíček do rakve domácích, 1:3. Dnes mi nezbude nic jiného než soupeři po gratulovat, protože po celé utkání byl nebezpečnější a dokázal z vytvořených šancí 3 proměnit a zvítězit. Bohužel my jsme byli po celé utkání neškodní a od některých hráčů to byl podaný výkon pod jejich možnosti. Věřím ale, že se z tohoto utkání ponaučíme a na hřišti favorizované Boharyně dokážeme předvést mnohem lepší výkon a získat ztracené 3 body z tohoto utkání zpět.
 
 
12.4. 2015 - Bohužel neproměňování šancí nás dnes stálo 2 body!!
 

Třebechovice B" 3:3 Hořiněves

branky : Kopecký, Rejfek, Kaplan

ŽK 0:1, ČK 0:0,  PK 0:0, poločas 1:2,diváci: 50, rozhodčí Vavřina (Pára a Podhajský)

Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Navrátil,Kopecký(87.Bačina),Muller,Runkas - Kaplan,Hořínek,Černý,Satranský st. - Krejčí(60.Miffek),Rejfek

V dnešním utkání jsme po čtrnáctidenní odmlce zajížděli na hřiště Třebechovic, kde jsme ještě nikdy nevyhráli ani nebodovali.
Od začátku utkání byla hra vyrovnaná a hned v úvodu nás mohl dostat do vedení Rejfek, který po narážečce s Hořínkem postupoval sám na brankáře, ale trestuhodně mířil jen do boční sítě domácí branky. Pak přišla chyba našeho obránce, kterému domácí útočník vypíchl balon a postupoval sám ze strany na našeho brankáře, ale místo střely zvolil ještě přihrávku na svého spoluhráče a ten vstřelil do prázdné branky gól na 1:0. My jsme ale stále pokračovali ve své hře a to se nám vyplatilo 5 minut před koncem prvního poločasu, kdy po centru Rejfka do vápna nejvýše vyskočil Kopecký a střelou hlavou nedal domácímu brankáři šanci 1:1. Za další tři minuty poslal Navrátil krásný balon do běhu Rejfkovi, který postupoval sám na brankáře a vstřelil branku na 1:2. To byl konečný výsledek prvního poločasu. Do druhé půle domácí vstoupili aktivně a měli více ze hry, ale branku jsme mohli vstřelit my, když domácí obránce zvolil přihrávku až na svého brankáře, kterou se snažil stihnout ještě Rejfek, ale domácí brankář stihl přihrát přímo Rejfkovi na nohu a ten v tváří v tvář brankáři místo vstřelení branky napálil balon brankáři do obličeje.Pak Hořínek výborným napadáním domácího obránce obral o míč a postupoval sám na brankáře,když svoji samostatnou akci korunoval krásnou přihrávku na Kaplana,který neměl problém uklidit balon do prázdné branky,1:3. Pak nastala 80. minuta a hostující záložník nešťastně tečoval balon našemu obránci do protipohybu, toho využil domácí útočník a postupoval sám na brankáře, poté vstřelil branku na 2:3. Bohužel to domácí nakoplo a uzavřeli nás na naši polovině a z jejich tlaku se jim podařilo po naší chybě, kdy naši obránci nedokázali odkopnout balon z našeho vápna, vyrovnat na 3:3. Mysleli jsme, že po tom nastane konec zápasu, ale pan rozhodčí nechal hru ještě pokračovat a my jsme se ještě dostali do vyložené šance, kdy Kaplan krásně poslal do samostatného úniku Rejfka, který potřetí v utkání svoji 100% šanci neproměnil a tak utkání skončilo 3:3.
Kdyby nám někdo před utkáním řekl, že si z Třebechovic odvezeme bod, byli bychom velice spokojeni, ale díky průběhu utkání, kdy jsme ještě 10 minut před koncem vedli 1:3, jsme ze ztráty 2 bodů velice zklamaní. V příštím utkání se na domácím hřišti utkáme v sousedském derby s Cerekvicema.

28.3. 2015 - Výborný vstup do jarní části sezony!!
 
Ohnišťany 1 : 2 Hořiněves 
 
branky - Krejčí, Kaplan
 
ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 80, rozhodčí Koza. 
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Navrátil, Muller, Kopecký,Fejk - Runkas(80.Satranský st.)Černý,Hořínek,Kaplan - Krejčí(65.Pudleiner),Rejfek(90.Miffek)
 
Do prvního jarního utkání jsme šli skoro bez žádné zimní přípravy a nevěděli jsme, co od toho utkání očekávat. Někteří naši hráči viděli balon po 5 měsících nic nedělání. V dnešním utkání nám chyběli dva hráči - Satranský ml. a Rešl. V našem kádru po podzimní sezoně na vlastní žádost ukončil působení Daniel Pekáč a vrátil se do svého mateřského klubu do týmu Nedělišt. Naopak jediná naše výrazná zimní posila je bývalý hráč našich mládežnických družstev Jaroslav Hořínek, který k nám přišel na půlroční hostování z Velichovek.
 K průběhu dnešního zápasu: do utkání jsme vstoupili aktivně a domácím jsme v prvních minutách nic vážného nedovolili. Naopak po krásné přihrávce Kaplana postupoval ze strany sám na brankáře Rejfek, který ale trestuhodně minul branku domácích. Po pár minutách poprvé výrazně zahrozili domácí,když domácí hráč střelou z dálky napálil balon do břevna naší branky. Pak už se nám povedlo vstřelit branku a to po individuální akci Krejčího, který prošel přes dva obránce domácích a čelem tváří v tvář překonal zkušeně k tyči domácího brankáře - vedeme 0:1. Na druhou branku v utkání jsme nečekali moc dlouho a po úniku Rejfka, kterého nedovoleně zastavil na velkém vápně domácí obránce, se ujal trestného kopu Kaplan a střelou přes zeď, kterou domácí brankář špatně odhadl a vrazil si tak balon do domácí branky, vedeme 0:2. První poločas utkání už nepřinesl žádnou výraznou brankovou příležitost ani na jedné straně a tak první poločas skončil výsledkem 0:2. Do druhé půle jsme šli s taktikou neinkasovat brzkou branku. Bohužel, jak už se nám to stává, úkol se nám nepovedlo splnit a po 5 minutách druhého poločasu po špatné rozehrávce Hořínka se dostal domácí útočník do samostatného úniku na našeho brankáře Šlesingra, kterého s přehledem překonal, 1:2. To domácí dostalo do varu a začali mít více ze hry a drželi balon více na kopačkách. Nám se nedařilo udržet balon delší čas na domácí polovině, a tak nás domácí drželi na naší polovině. Nám se díky tomu, že domácí vkládali více sil do útočení, dařilo podnikat rychlé protiútoky, které se nám ale nedařilo proměňovat. I přes tlak domácích v druhém poločase se nám podařilo udržet pro nás velice důležité vítězství 1:2.
 Za dnešní utkání si zaslouží všichni hráči velikou pochvalu za nasazení a bojovnost. V dalším utkání se představíme na domácím hřišti příští sobotu od 16:00 proti Novému Městu .
 
8.11. 2014 - Vítězná šnůra skončila!!
 
Hořiněves 2 : 4 Dobřenice
 
branky - Satranský ml.,Kaplan
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Jistebnický(35.Fejk),Navrátil,Muller,Satranský st. - Satranský ml.(75.Bačina),Kopecký,Krejčí,Kaplan - Pekáč,Runkas
 
video z utkání!!
 
1.11. 2014 - Šťastné a vydřené vítězství!!
 
Hořiněves 3 : 1 Malšova Lhota 
 
branky - Kopecký, Runkas, Kaplan
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Jistebnický, Muller,Kopecký,Satranský st. - Satranský ml.(90.Andrejsek),Krejčí,Kaplan,Přiklopil(75.Bačina) - Runkas,Pekáč
 
V dnešním utkání mužů jsme se na domácím hřišti utkali s mužstvem z Malšovy Lhoty. V tomhle utkání jsme z různých důvodů postrádali hned 6 hráčů (Navrátil,Rejfek,Černý,Fejk,Rešl,Pudleiner).

Od první minuty byl hostující tým aktivnější a v držení balonu lepší. Domácí tým ze zajištěné obrany podnikal rychlé protiútoky na hostujícího brankáře a z jednoho protiútoku vznikl roh pro naše mužstvo. Po krásném centru od rohového praporku Krejčího zavěsil hlavou do protipohybu brankáře Kopecký a dostal naše mužstvo do vedení 1:0. Poté opět pokračovala mírná převaha hostujícího mužstva, ale bez žádné výrazné brankové příležitosti a tak udeřili podruhé domácí, když po střele Kaplana se dostal k odraženému balonu Runkas, s přehledem překonal brankáře hostí a vstřelil branku na 2:0. To bylo konečné skóre prvního poločasu. Do druhé půle naši hráči nastoupili zakřiknuti a hostující tým je zavřel na svoji polovině. Bohužel nápor hostujícího týmu naše obrana nevydržela a inkasovala branku po zahrávání trestného přímého kopu nejlepšího střelce III.třídy Lukáše Kekeláka. Ten přes zeď umístil přesně svou střelu k tyči branky a o brankovou konstrukci se balon odrazil do brány. Náš brankář Šlesingr neměl na tuhle střelu nárok ani zareagovat, 2:1. Pak hosté pokračovali ve svém náporu, ze kterého se domácí dostali do protiútoku. Vedení domácích mohl zvýšit Pekáč, ale jeho výbornou střelu vychytal hostující brankář. Pak hosté měli před naší brankou několik brankových závarů, ale jejich zakončení naštěstí končilo několik metrů nad domácí brankou. A tak přišel závěr zápasu. Po výborné spolupráci tria Satranský, Runkas a zkušeného zakončovatele Kaplana, jsme se dostali do vedení 3:1, a to byl poslední hřebíček do hostující rakve. Do konce zápasu se už nic zajímavého neudálo a dobře pískající sudí Kincl ukončil utkání za stavu 3:1 pro domácí.
Domácí se s dnešním utkáním, i přes početnou absenci hráčů, vypořádali parádně a díky velké bojovnosti a nasazení a trošku štěstíčka zaslouženě v dnešním utkání zvítězili. V příštím utkání náš čeká poslední podzimní domácí utkání proti 1. mužstvu III.třídy Dobřenicím.
 
 
 
25.10. 2014 - Vydřené a důležité body!!
 
Prasek 3 : 4 Hořiněves 
 
branky: Muller,Pekáč,Krejčí,Rejfek
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Fejk,Muller,Navrátil,Rešl - Kaplan,Černý(87.Bačina),Krejčí(70.Přiklopil),Pekáč - Runkas,Rejfek 
 
V utkání mužů jsme zajížděli na hřiště Prasku, předposledního týmu III.třídy. V tomhle utkání jsme chtěli za každou cenu zvítězit a to se nám povedlo, ale vůbec to nebylo jednoduché.
Od první minuty byla hra vcelku vyrovnaná a první vážnou šanci si vytvořili domácí, kteří po srážce našeho stopera Mullera a domácího hráče pokračovali ve hře a nastřelili tyčku naší branky. Pak se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale bez vážnějšího ohrožení branky. Až přišel dlouhý centr do vápna od Krejčího, na který si naběhl Müller a balon hlavou usměrnil do branky a dostal nás do vedení 0:1. Vzápětí Rejfek napadal domácí rozehrávku a sebral domácímu obránci balon a po narážečce s Pekáčem se řítil sám na branku, ale domácí obránce ho zastavil. Nicméně Pekáč vybojoval balon zpět a vstřelil branku na 0:2. To bylo konečné skóre prvního poločasu. Do druhé půle jsme šli s tím, že si chceme v klidu výsledek pohlídat. Bohužel přišla špatná rozehrávka Černého, kterou zachytil domácí hráč a ten doslova naši obranu vymíchal a vstřelil branku na 1:2. Bohužel neuběhlo ani 5 minut a po centru domácího krajního beka a náběhu domácích hráčů do vápna bylo vyrovnáno na 2:2. Naštěstí za dalších 10 minut jsme strhli vedení na svoji stranu. Stalo se tak po narážečce Černého a Krejčího, který zakončil podél brankáře a dostal nás do vedení 2:3. Další branku přidal Rejfek, který se po hlavičce Černého do vápna dostal před domácího stopera a ranou pod břevno zvýšil skóre na 2:4. Bohužel běžela 90.minuta a přišla největší a trpká černá kaňka utkání. Náš hráč Navrátil se ptá rozhodčího, kolik bude nastavovat ještě minut do konce utkání, ten mu odpovídá 3 minuty, a tak Navrátil křičí na naši střídačku, ať si pohlídají ty 3 minuty do konce utkání. To bohužel rozhodčí po celozápasové vzájemné provokaci neunáší a uděluje našemu hráči druhou žlutou kartu a vyloučí ho. Kapitán mužstva Rejfek přibíhá k rozhodčímu a podle pravidel má nárok vědět jako kapitán mužstva, z jakého důvodu byl vyloučen hráč jeho týmu, a tak slušně žádá vysvětlení, z jakého důvodu byl hráč Navrátil vyloučen. Rozhodčí Gernart se mu směje do obličeje a říká slova... (která sem dopíšu až po středeční disciplinární komisi). Na to Rejfek v návalu emocí reaguje jedním nevhodným slovem, které by si Rejfek neměl dovolit k rozhodčímu, a rozhodčí Gernart s vysmátým obličejem mu uděluje červenou kartu. Po téhle komedii domácí ještě snížili po výborném rozehrání trestného kopu na 3:4 a poté rozhodčí ukončil utkání. Naštěstí jsme tohle utkání vyhráli, ale půjdeme do příštího utkání na domácím hřišti proti Malšově Lhotě velice oslabeni. Nicméně doufám, že se chlapci poperou a dokážou zvítězit i tak a navázat na předešlá 3 vítězná utkání.
 
18.10. 2014 - I v desíti jsme zápas otočili!!
 
Lužec 1 : 2 Hořiněves
 
branky : Rejfek, Černý 
 
ŽK 2:4, ČK 0:1 (10.minutě Kopecký), PK 0:1, poločas 1:0, diváci: 50, rozhodčí Konhefr ml.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Fejk,Muller,Kopecký,Navrátil - Kaplan,Krejčí(70.Satranský st.),Černý,Rejfek(80.Přiklopil) - Runkas,Pekáč(46.Rešl) 
 
Od začátku utkání jsme byli aktivnější a měli jsme mírnou převahu, a to když jsme mohli vstřelit branku hned v úvodu, kdy Runkas postupoval sám na brankáře ze strany, ale předložil na malé vápno přihrávku Pekáčovi, který bohužel slabou střelou trefil brankáře. Další závratný moment nastal, když domácí obránce nakopl balon na svého útočníka, který postupoval sám na brankáře a náš kapitán Kopecký mu škobrtl o nohy a rozhodčí zapískal faul a našeho hráče v 10. minutě vyloučil. Hosté, i když měli převahu jednoho hráče, nás nedostávali pod tlak, ale naopak jsme drželi více balon na noze, ale nedařilo se nám dostávat do zakončení. Bohužel přišla poslední minuta prvního poločasu a náš obránce se srazil s domácím útočníkem. Rozhodčí nařídil přímý volný kop, který krásnou střelou do šibenice proměnil domácí hráč Pokorný a dostal domácí do vedení 1:0. Do druhé půle jsme šli s odhodláním, že alespoň chceme vyrovnat. Tak jsme do druhého poločasu vlétli a měli jsme mírnou převahu. Až penaltový zákrok na Rejfka a jeho proměnění pokutového kopu znamenalo vyrovnání na 1:1. Pak se hra přelévala z jedné strany hřiště na druhý, nicméně bez výrazných šancí. Až v 75. minutě, po krásné křižné přihrávce Kaplana, postupoval sám na brankáře Marek Černý a zkušeně samostatný nájezd proměnil a vstřelil naši vedoucí branku na 1:2. V závěru mohl pojistit naši výhru Přiklopil, ale jeho střela bohužel zasáhla jen břevno, a tak jsme se radovali ze zasloužené a vydřené výhry v důležitém utkání. Další zápas nás čeká v Prasku, kde bychom chtěli navázati na tyhle dvě vítězství.
 
11.10. 2014 - Konečně výhra!!
 
Hořiněves 2 - 0 Roudnice B"
 
branky : Rejfek,Kaplan
 
ŽK 3:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 60, rozhodčí Dostál
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Navrátil,Muller,Kopecký,Fejk - Rešl (70. Satranský st.),Černý,Runkas(46.Krejčí), Pekáč - Rejfek,Kaplan
 
V dnešním utkání mužstvo mužů přivítalo na svém hřišti B" mužstvo Roudnice, které přijelo v sestavě bez hráčů A" mužstva a tak, jak by správně mělo nastupovat ve III.třídě.

Po celé utkání jsme měli mírnou převahu, kterou jsme ale nedokázali brankově vyjádřit a tak jsme šli do vedení až po úniku Kaplana a jeho přesné střele k tyči 1:0. V dalších vyložených šancí vyhořel už po několikáté Rejfek a Pekáč, a tak jsme šli jen s jednobrankovým náskokem v utkání do kabin. Do druhé půle jsme chtěli vlétnout a hned dát druhý a uklidňující gól, který se nám podařil vstřelit. Když Kaplan výborně napadal hostujícího obránce, a ten chyboval, Kaplan mu sebral balon a předložil ho Rejfkovi, který tvrdou ránou k tyči nedal brankáři šanci a dostal domácí do vedení 2:0. Bohužel další šance Rejfek, Pekáč, Kaplan nevyužili, a tak nakonec soupeř může za dnešní mírný výsledek být rád. My jsme konečně zvítězili a snad trošku odhrnuli deku z našeho týmu, která na nás díky špatným výsledkům ležela. Jen teď tuhle výhru potvrdit ve třech utkáních, která nás čekají. Nejlépe hned v Lužci, kde nás čeká mladé běhavé mužstvo, které, pokud chceme se odlepit odspodu tabulky, musíme porazit.
 

6.10.2014 - Posílenému soupeři jsme vzdorovali jen první poločas!!

Vysoká B" 6:0 Hořiněves

ŽK  1:0, ČK  0:0, PK  1:0, poločas  2:0, diváci:  40, rozhodčí Krejska

Sestava Hořiněves: Šlezingr - Navrátil  (27.  Satranský),  Runkas,   Müller,  Krejčí  (60.  Bačina)- Kopecký, Pekáč, Černý, Kaplan - Rejfek,

Pudlejner (46. Přiklopil).

Vše jasně a pravdivě vystihuje komentář Vysoké B"!!!!! 

V 1. poločase  ještě drželi hosté s nabitou  sestavou domácích krok.Poté  se  už  projevila  kvalita  Vysoké,  a  tak se zrodilo zaslouženě jednoznačné vítězství.
27.9. 2014 - Nepovedený zápas!!

 
Hořiněves 0 : 4 Červeněves
 
ŽK 3:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 50, rozhodčí Grossman
 
 Sestava Hořiněve - Šlesingr - Müller, Runkas, Kopecký, Navrátil - Přiklopil (46. Satranský st.), Rejfek, Rešl, Satranský ml. - Kaplan, Pekáč
 
V dnešním utkání jsme chtěli za každou cenu bodovat a nejlépe vyhrát. Bohužel to, co jsme chtěli, jsme nepřenesli na hřiště a hostující tým nás od první minuty přehrával a díky svému tlaku vstřelil i vedoucí branku. Pak si vytvořil mírný tlak, ale bez vyložených šancí. Ale zničehonic jsme se dostali před branku hostujícího celku a mohli jsme vstřelit vyrovnávací gól, ale Pekáč před brankovou čárou těžký balon netrefil do brány a tak šel hostující tým po zásluze s vedením 0:1 do kabin po prvním poločase. Do druhého poločasu jsme vlétli jak vyměnění. Hostující mužstvo jsme zamkli na jeho polovině a měli jsme výraznou převahu. Bohužel jen do té doby, než náš obránce chtěl udělat napadajícímu hostujícímu hráči kličku, který našemu obránci balon vypíchl a postupoval sám na brankáře a vstřelil rozhodující branku zápasu na 0:2. Bohužel utkání pro naše hráče skončilo, a tak nám hosté dali dvě branky a my jsme si vypili kalich hořkosti až do dna. Bohužel stále se nedaří a hlavní příčinou je, že se nedávají branky. Další utkání se zajíždí do Vysoké, kde jsme ještě nikdy nevyhráli a nebodovali, tak tam můžeme jen překvapit a třeba to bude tam, kde se odrazíme z toho dna, na kterém se momentálně po všech stránkách nacházíme.
 
20.9. 2014 - Bohužel zas bez bodu!!
 
Kosičky B" 2 : 1 Hořiněves
 
branky - Muller 
 
ŽK 1:4, ČK 0:0, PK 0:0,poločas 2:1, diváci: 60, rozhodčí Dostál
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Satranský st, ,Kopecký,Muller,Runkas - Pekáč(70.Bačina),Krejčí,Černý,Přiklopil - Rejfek,Pudleiner
 
 
Dnes naše mužstvo odjíždělo s torzem týmu do Kosiček, kde nám proti domácímu B“ týmu chyběl Navrátil, Kaplan, Satranský ml., Fejk , Rešl a Koza. I přes tyto ztráty jsme chtěli alespoň bod přivézt. Utkání se pro naše mužstvo od první minuty vůbec nevyvíjelo špatně. Měli jsme mírnou územní převahu - mile nás překvapil svým výkonem Petr Krejčí, který rozdával na naše útočníky balony, jenže Rejfek a i Pudleiner se svými šancemi naložili žalostně a ukázalo se, proč máme na kontě vstřelených branek jen 4 branky. Naštěstí nás Muller ve 20.minutě po krásném rohovém kopu Krejčího dostal přesnou hlavičkou do vedení 0:1. Poté Rejfek postupoval sám na brankáře a vstřelil branku na 0:2, jenže pomezní rozhodčí zvedl praporek pro údajný ofsajd, který byl podle jeho slov milimetrový, ale byl. Poté domácí z protiútoku po zbytečné ztrátě na půlce našeho útočníka nastřelili břevno a z dorážky rozebrali naší obranu a vstřelili branku ve 33. minutě na 1:1. Bohužel hned po rozehrání nás domácí zavřeli na naší půlce a po faulu Černého na hranici vápna ve 35. minutě domácí hráč šikovně proměnil trestný kop a dostal domácí do vedení 2:1. Bohužel do poločasu jsme už nedokázali výsledek korigovat. Do druhé půle jsme šli s odhodláním vstřelit alespoň vyrovnávací branku, ale bohužel pokračovala hitparáda neproměněných šancí. Domácí zahazovali jednu brankovou příležitost za druhou a i my jsme jim zdárně sekundovali. Ani 5 minut před koncem utkání neproměnil svůj samostatný nájezd na brankáře Rejfek, který trefil tyčku. Domácí se radovali z vítězství 2:1. Dnes jsme se snažili ze všech sil, ale pokud budeme zahazovat šance tak jako dneska, bohužel asi jen tak lehce ty body do tabulky získávat nebudeme. Další věc je, že teď se nám nedaří - jsme na posledním místě tabulky a teď se teprve ukáže charakter našich hráčů, jací jsme bojovníci a jak to s tím fotbalem pro radost myslíme po dvou letech lepších výsledků vážně. Můj názor je takový, že do balonu umíme kopnout všichni, ale musíme dokázat prodat své dovednosti na hřišti a hlavně fungovat jako tým. Bojovat jeden za druhého. Ne když nám to nejde, tak nepřijít vůbec a nebo na to kašlat a radši se nechat vystřídat, prostě když mákneme, tak to podle mého názoru to zlomíme už v příštím utkání proti Červeněvsi.
 
13.9. 2014 - Bojovný soupeř zaslouženě dnes vyhrál!!
 
Hořiněves 1 : 3 Boharyně
 
branky : Kaplan
 
ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 1:2, diváci: 60, rozhodčí Gernat.
 
Sestava Hořiněvse - Runkas - Navrátil,Muller,Kopecký,Fejk - Satranský ml.(46. Satranský st.) Černý,Rejfek,Pekáč - Kaplan,Pudleiner
 
 
V dnešním utkání, které pro naše mužstvo bylo velice důležité, jsme nastoupili s odhodláním zvítězit. Do zápasu jsme vešli aktivně. Prvních deset minut jsme soupeře přehrávali. Pak soupeř jakoby zapnul na 100% a začal nás ve všem přehrávat - jak v důrazu, tak v rychlosti a díky těmto arbitrům si vytvářel šance a vstřelil nám dvě branky. Naštěstí se nám povedlo v poslední minutě prvního poločasu vstřelit kontaktní branku z přímého volného kopu Kaplanem, a tak se šlo do kabin po prvním poločase za stavu 1:2. Do druhé půle jsme šli s tím, že jsme chtěli alespoň vyrovnat. Tak jsme zase nastoupili aktivně do druhé půle a bojovali jsme, ale bohužel efekt to nemělo žádný a když nám soupeř zasadil třetí branku, tak bohužel nás to položilo a už jsme nedokázali nic udělat, i když jsme měli balon v držení více, tak nás hostující mužstvo nepustilo do výrazné brankové příležitosti. Z dnešního utkání, které se nám hrubě nepovedlo, si můžeme vzít možná ze soupeře příklad, i když nehýřil žádnou velkou fotbalovostí jako předešlí naši soupeři, ale vše nahradil svou neuvěřitelnou bojovností a nasazením, kterým nás naprosto odrovnal. Nám nezbývá nic jiného, než jít zápas po zápasu a dostat tu sebedůvěru zase zpátky do hlav a hlavně aby z nás někdo začal střílet branky, bez kterých nám jinak bodový počet nebude tak rychle narůstat, jak by bylo potřeba k odrazu ze dna tabulky III.třídy.
 
 
6.9. 2014 - Bez vstřelené branky nemůžeme bodovat!!
 
Cerekvice  1 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 2:5, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0,diváci: 80, rozhodčí Štancl.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr(46.Přiklopil) - Navrátil,Muller,Kopecký,Fejk - Satranský st.(60.Pudleiner),Runkas,Pekáč,Rešl - Rejfek,Kaplan
 
V dnešním zápase jsme zajížděli do vedlejší vesnice na vesnické derby. Tohle utkání mělo pro nás být odrazem ke stoupání k vrcholu tabulky. Bohužel od úvodních minut domácí byli více aktivnější a chtěli více než my. Díky jednomu závaru před naší brankou nám domácí tým vstřelil branku a ujal se vedení 1:0. Na naší ani na hostující straně se poté už nenaskytla nějaká branková příležitost, a tak se šlo do kabin po prvním poločase za stavu 1:0. V naší kabině proběhla v poločase velká domluva, že takhle to nejde a pokud chceme uhrát nějaký bod z utkání, musíme hodně přidat. To jsme si vzali k srdci a domácí tým zavřeli na celý druhý poločas na jejich půlce. Když ji domácí překročili, tak pouze na chvilku. Bohužel naše nemohoucnost se stupňuje, a i přes obrovský tlak jsme nedokázali domácím vstřelit branku, natož se dostat do vyložené brankové příležitosti. Dnes to pro nás byl jeden z nejslabších soupeřů s jakým jsme se utkali v letošní sezoně, ale na rozdíl od nás vstřelil branku, a tak zaslouženě zvítězil.V dalším utkání přivítáme na domácím hřišti mužstvo Boharyně a prostě budeme muset všichni jeden za jednoho jezdit po zadku a branku tam všemi silami kdokoliv dokopat a konečně zvítězit!!
 
30.8. 2014 - Další vydřený bod!!
 
Hořiněves 1 : 1 Třebechovice B"
 
branky - Rejfek
 
ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0,poločas 0:1, diváci: 60, rozhodčí
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Navrátil, Müller, Kopecký, Fejk (46. Satranský st.) - Rešl,Černý M., Pekáč, Runkas - Rejfek (79. Krejčí), Kaplan
 
V dnešním utkání nás čekal rozjetý soupeř z Třebechovic, který přijel posílen s několika hráči A" týmu a hlavně s vynikajícím hráčem ve středu hřiště Kolínkem. Od začátku utkání měli hosté mírnou převahu -jen díky pozornému brankáři a naší obraně se nedostali do nějaké vážnější šance. Bohužel po nedorozumění našeho stopera s brankářem hostující hráč zakončoval do prázdné branky 0:1. Jedinou naši šanci prvního poločasu měl Kaplan, který postupoval sám na brankáře, ale mířil až tak, že minul branku a tak první poločas skončil 0:1. Do druhé půle jsme vlétli jako vyměnění a hrozili jsme protiútoky Kaplanem a Rejfkem. Bohužel bez gólového efektu. Naštěstí Rejfek využil nedorozumění hostujících obránců, předběhl je, a v samostatném úniku na brankáře vstřelil branku na 1:1. Potom nás hosté zmáčkli na vlastní polovině a přes všechnu snahu se nám povedlo v nervozním začátku všemi silami ubránit cennou remízu. V dalším utkání zajíždíme do vedlejší vesnice, do Cerekvic, kde se opět po pár letech odehraje vesnické derby.
 
23.8. 2014 - Zasloužené dělení bodů!!
 
Nové Město 0 : 0 Hořiněves  
 
ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, diváci: 50, rozhodčí Liebisch
 
Sestava Hořiněve - Šlesingr - Navrátil,Kopecký,Muller,Fejk - Satranský st.(46.Satranský ml.)Rejfek,Pekáč,Rešl(70.Pudleiner) - Runkas,Kaplan
 
V dnešním utkání jsme nastoupili ve skoro optimánlní sestavě. Hráli jsme s Novým Městem nemastný a neslaný fotbal na velmi těžkém terénu, který připomínal místo fotbalového hřiště nějakou posekanou louku, ve kterém se bohužel ani nevyskytovaly moc velké šance na vstřelení branky. Tudíž si myslím, že utkání po zásluze skončilo remízou 0:0. V dalším utkání nás na domácím hřišti bude čekat hodně těžký soupeř, který má zatím ze 3 zápasů 3x výhru. Pokusíme se ho u nás překvapit a třeba konečně i zvítězit.
 
16.8. 2014 - Mužstvo bez několika hráčů se štěstím uhájilo remízu!!
 
Hořiněves  1 : 1 Ohnišťany
 
branky - Pekáč 
 
ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0,diváci: 50, rozhodčí Částka.
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Navrátil,Kopecký,Muller,Satranský st. - Rešl,Krejčí (10.Pudleiner),Rejfek,Fejk - Kaplan,Pekáč
 
V dnešním zápase už rozhodovaly chvilky před zápasem, kdy někteří hráči přijeli jen několik minut před zápasem, narychlo se převlíkli a šli rovnou hrát. Naše sestava byla zdecimovaná navíc okořeněná ještě zraněním v 10. minutě Krejčího, kterého vystřídal náš jediný náhradník. Pak přišla nešťastná srážka domácího hráče Pekáče s hostujícím hráčem a domácímu hráči okamžitě začalo po srážce natékat koleno, a tak přes sebeobětování pokulhával zbytek zápasu po hřišti. Do třetice všeho špatného nám v 60.minutě musel odjet do práce brankář a tak šel zraněný hráč Pekáč do branky. Hostující mužstvo nás po celé utkání přehrávalo a jen díky kupě štěstí a dobře postaveným tyčkám našich brankářů jsme neinkasovali obrovský příděl branek, ba naopak až neuvěřitelně jsme se dostali do vedení po střele Kaplana a následné dorážce Pekáče 1:0. Ale hosté během 10 minut zaslouženě vyrovnali po velkém závaru před naší brankou na 1:1. Pak pokračoval tlak hostujícího týmu, ale naštěstí se jim v koncovce vůbec nedařilo a naopak domácí tým po samostatném úniku Rejfka na hostujícího brankáře se mohl dostat opět do vedení, ale Rejfek trestuhodně zahodil svoji šanci a tak se do konce utkání skóre už neměnilo. Konečný výsledek utkání byl 1:1. V dnešním utkání má tenhle bod pro nás cenu zlata, protože hostující mužstvo nás po celé utkání přehrávalo a kdyby vyhrálo vyšším rozdílem, nikdo by se nemohl divit. Nám nezbývá nic jiného než vyhlížet naše hráče z dovolených, zranění a uvolnění z práce, protože v takovémto stavu bohužel ve III. třídě nebudeme hrát důstojnou roli.
 
9.8. 2014 - Bohužel dnes nám nepřálo štěstí!!
 
Dobřenice 1 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 1:5, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0,diváci: 60, rozhodčí Štancl.
 
Sestava Hořiněvse - Runkas - Navrátil,Muller,Kopecký,Satranský st. - Rešl,Pekáč,Rejfek,Vrabec(50.Přiklopil) - Pudleiner,Kaplan
 
V dnešním utkání jsme zajížděli do Dobřenic,od kterých jsme nevěděli co čekat po článku z Hradeckých novin o rozprodeji mužstva a nevíře, jestli složí vůbec 11 lidí na zápasy. Bohužel šlo jen mediální kachnou jak z českého bulvárního plátku Blesku.Domácí byli k tomuhle utkání připraveni se 14 hráči.My jsme bohužel díky dovoleným a pracovnímu vytížení byli bez 5 hráčů (Fejk,Polák,Šlesingr,Satranský ml,Černý),ale i tak jsme šli s odhodláním dosáhnout zde dobrého výsledku. Od prvních minut byla hra vyrovnaná bez nějakých výrazných šancí až do chvíle, kdy Rejfek unikl domácí obraně a zpětnou nahrávkou na malém vápně,kde se nacházel Pekáč a v jasné golové příležitosti, nastřelil domácímu hráči ruku a ten zabránil letu balonu do domácí sítě. Bohužel to rozhodčí prý neviděl a tak se skóre utkání neměnilo. Když jsme se nadechovali k většímu náporu přišla ve 35.minutě zbytečná ztráta v útočném přechodu a následný protiútok znamenal první střelu domácích na branku a první branku utkání 1:0. Do poločasu se skóre utkání už neměnilo. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a domácí drželi na jejich polovině, bohužel naše nemohoucnost v zakončení a v rozhodující fázi byla žalostná a tak největší šanci druhého poločasu měl po druhém úniku v zápase mužstvo Dobřenic, kdy ale domácí hráč neuvěřitelně překopl branku z malého vápna. Tak jak napsali Dobřenice, v dnešním utkání se přiklonilo štěstíčko na jejich stranu a díky tomu nás porazili 1:0. Pro nás to ale může být odrazový můstek, protože po bojovnosti a herní stránce to nebylo od nás vůbec špatné utkání. a když budou v příštích utkání i chybějící hráči, myslím si, že se výsledky můžou dostavit hned v dalším utkání na domácím hřišti s týmem Ohništan.
 
14.6. 2014 - Dnes jsme na posíleného sopueře neměli!!
 
Kobylice B" 4 : 1 Hořiněves 
 
branky - Pudleiner 
 
ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 50, rozhodčí Stránský. 
 
Sestava Hořiněvse - Runkas - Navrátil,Muller,Kopecký,Obst - Satranský st.,Koval,Rejfek,Vrabec - Pudleiner,Rešl
 
Mužstvo mužů odjíždělo bez 7 hráčů na poslední utkání v letošní sezoně do Kobylic. Mužstvo Kobylic díky problémům s počtem hráčů v B mužstvu postavilo proti nám 7 borců A mužstva, kteří po odehrání utkání s námi šli rovnou hrát svoje utkání za A" mužstvo. Po celé utkání měli domácí mírnou převahu a všechny branky nám vstřelili krásnými střelami z dálky, kdy byl náš jakoby golman Runkas bez šance. Já bych chtěl za celou sezonu poděkovat všem hráčům a realizačnímu týmu, protože úkol záchrana ve III.třídě byl splněn a díky tomu se můžeme těšit na začátek nového ročníku III.třídy, který odstartuje 9.srpna.
 
7.6. 2014 - Zasloužená výhra před parádní atmosférou!!
 
Hořiněves 0 : 2 Skřivany
 
ŽK 4:1, ČK 1:0 (Bačina z lavičky), PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 100, rozhodčí Krejska
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Navrátil,Muller,Kopecký,Fejk - Satranský st. (60.Pudleiner),Rešl,Koval,Satranský ml. - Runkas,Rejfek
 
V posledním domácím utkání v jarní části sezony jsme nastoupili proti soupeři ze Skřivan, který hraje stále o postup do Okresního přeboru. Od úvodních minut byl hostující celek aktivnější a více měl ze hry, ale nedokázal si vytvořit žádnou vyloženou šanci a tak první poločas skončil 0:0. V druhém poločase jsme chtěli přidat více na aktivitě, ale to se nám nedařilo a hosté se po krásné kombinaci dostali do vedení a tím nás srazili na kolena. Do konce zápasu si výsledek pohlídali a zaslouženě zvítězili. V dnešním utkání bych chtěl vyzdvihnout parádní kulisu, kterou vytvořili oba tábory fanoušků. Myslím si, že takovouhle atmosféru by nám záviděli i fanoušci ve vyšších soutěžích. Za tom jim patří od našeho klubu velké díky!!!
 
31.5. 2014 - Vydřený bod!!
 
Červeněves 1 : 1 HOŘINĚVES
 
branky - Rejfek
 
ŽK 3:3, ČK 1:1 (Vantura - Kaplan oba za 2. ŽK), PK 1:0, poločas 0:1, diváci: 50, rozhodčí Pára.
 
Sestava Hořiněvse - Runkas - Navrátil, Vrabec (89. Přiklopil),Müller, Fejk - Kopecký, Koval, Polák (52. Pudleiner), Kaplan - Rejfek,Rešl.
 
V nekompletní sestavě jsme odjížděli na půdu čtvrtého celku III.třídy Červeněvse, kde jsme chtěli minimálně získat bod. Ze začátku utkání na nás domácí vlétli až za hranici únosné agresivity, díky které měli mírnou převahu. Ale moc se jim nevyplatila v desáté minutě po faulu a zahrávání standardní situace Rejfkem, který vstřelil první branku utkání a dostal náš celek do vedení 0:1. V dalších momentech prvního poločasu to nebyla žádná sláva po herní stránce a první poločas skončil výsledkem 0:1. Do druhé půle vstoupili lépe domácí, kteří mohli vstřelit hned v úvodních minutách srovnávací branku. Bohužel utkání hrubě ovlivnilo vyloučení našeho hráče Kaplana, který dostal v 50.minutě druhou žlutou kartu a oslabil naše mužstvo. Od té chvíle převážně existovalo jen jedno mužstvo na hřišti a to bohužel domácích, kteří po sporné penaltě dokázali vyrovnat na 1:1. Nakonec jsme po průběhu zápasu rádi za bod do tabulky. V dalším utkání na domácím hřišti přivítáme tým Skřivan, který stále hraje o postup do Okresního přeboru, tak to bude jistě velice zajímavé utkání.
 
25.5. 2014 - Body pro Dobřenice!!
 
HOŘINĚVES 0 : 3 Dobřenice
 
ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:1,poločas 0:1, diváci: 60, rozhodčí Ludvík.
 
sestava Hořiněvse :Runkas- Navrátil, Müller, Kopecký, Satranský st. (20. Obst) - Fejk, Koval,Rejfek, Satranský ml. (65. Polák) - Kaplan, Vrabec (50. Pudlejner)
 
Dohrávka 22.kola se hrála po sobotních utkání 23.kola III.třídy a na našich fyzických silách to bylo postupem zápasu velice znát. Hosté měli od prvních minut mírnou převahu a více drželi balon, ale výraznou šanci si nevytvořili a my bohužel taky ne. Až ve 43. minutě se hostující útočník otočil okolo našich dvou stopperů a vstřelil vedoucí branku 0:1, a to bylo konečné skóre prvního poločasu. V druhém poločase jsme chtěli ještě zkorigovat utkání a měli jsme k tomu blízko po dvou střelách Kaplana, který mířili jen těsně vedle branky. Bohužel když jsme se nadechovali k většímu náporu, tak nám hosté zasadili branku na 0:2 a to nás nalomilo. Za dalších 10 minut rozhodčí pískl nesmyslnou penaltu a hostující hráč si s ní zkušeně poradil a vstřelil branku na 0:3 a bylo po zápase. Bohužel se utkání dohrávalo za stálého držení balonu hostů. V dnešní dohrávce zaslouženě zvítězili hosté, i když kdyby se nám za stavu 0:1 podařilo vstřelit branku, tak by utkání mělo třeba úplně jiný spád a výsledek.
 
24.5. 2014 - Zasloužený bod!!
 
HOŘINĚVES 1 : 1 Třebeš B"
 
 ŽK 2:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 70, rozhodčí Grossman.
 
Sestava Hořiněvse : Runkas - Fejk,46.(Satranský st.),Muller,Kopecký,Navrátil - Polák(70.Obst),Koval,Rejfek,Satranský ml.(67.Pudleiner) - Kaplan,Rešl
 
Dnes jsme se utkali s lídrem tabulky III.třídy. Ten přijel na naše hřiště s velmi mladým mužstvem, které mělo ve svém týmu nejstaršího hráče ročníku 87. Po celé utkání se hrálo ve velkém nasazení, a i když hosté měli více balon v držení, my jsme si vytvářeli více brankových příležitostí, které jsme bohužel neproměňovali. Po chybě našich stopperů postupoval sám hostující útočník na našeho brankáře a s přehledem tuhle situaci zakončil a dostal hosty do vedení 0:1. Naštěstí se nám za pouhých 5 minut povedlo po rozehrání rohového kopu do branky trefit záda Kaplana a od nich se odrazil balon do branky a stav utkání byl 1:1 a tak skončilo i celé utkání. V tomhle utkání jsme jeden za druhého dřeli a díky tomu jsme dokázali zaskočit lídra soutěže. Když budeme v takovémhle nasazení pokračovat, věřím, že příští týden z Červeněvse nemusíme odjíždět s prázdnou.
 
10.5. 2014 - Zbytečně ztracené body!!
 
Nové Město 1 : 1 HOŘINĚVES
 
poločas 1:0
 
Sestava Hořiněvse - Runkas - Fejk,Muller,Kopecký,Navrátil - Satranský ml.,Rejfek,Koval,Polák - Kaplan,Rešl(75.Obst)
 
Ads by Keep NowAd Options
 
V dnešním utkání mužů jsme odjížděli na hřiště soupeře, který je jen o dvě místa před námi v tabulce, a tak jme čekali vyrovnané utkání. Bohužel jsme zaspali začátek a hosté nám hned po standardní situaci vstřelili v druhé minutě utkání branku na 1:0. Od té doby se nejspíše rozhodli, že tenhle stav budou bránit, a tak jejich hra byla založena na tom, kdo zakopne balon co nejdále do zámezí a nebo styl hurá fotbal nakopávaný směrem dopředu, kde to většinou sbíral náš brankář. Po celé utkání jsme byli aktivnější a bohužel jsme minimálně pět stoprocentních brankových příležitostí neproměnili a další 2 branky, které nám nebyly uznány podle signalizace domácího zatvrzelého fanouška na pomezní čáře. Nakonec jsme byli rádi alespoň za vyrovnávací branku na 1:1. Bohužel tahle ztráta dvou bodů nás asi na jaře mrzí nejvíce a už i proto, že nás v dalších 4 utkáních čekají první čtyři týmy tabulky, tak snad se nám povede alespoň jednoho z favoritů překvapit. 
 
3.5. 2014 - Remíza by slušela utkání více!!
 
Hořiněves 1 : 2 Boharyně
 
poločas 0 : 1
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr(20. Obst,85.Přiklopil) - Satranský st.,Muller,Kopecký,Vrabec - Satranský ml.,Rejfek,Koval,Rešl - Runkas,Kaplan
 
V dnešním důležitém utkání proti týmu z Boharyně jsme chtěli za každou cenu bodovat. Bohužel od úvodních minut měli hosté mírnou převahu, která vyústila po naší hrubé chybě obránce k inkasování branky a ještě ke ztrátě brankáře, který si ve snaze zachránit situaci poranil kotník. Tudíž jsme do dalších minut šli s výsledkem 0:1 a ještě k tomu bez brankáře. Ale byl to pro nás impuls a od té chvíle jsme hru vyrovnali a občas i měli mírnou převahu, ale v branku to nevyústilo. První poločas tedy skončil 0:1. Do druhého poločasu jsme šli s myšlenkou rychle vyrovnat a to se nám taky povedlo díky 1:1 Rešlovi, který uklidil s pomocí brankové konstrukce balon do sítě. V dalších minutách byla hra vyrovnaná ale bez vážných ohrožení branky na obou stranách. Až přišla poslední minuta utkání a další hrubá chyba našeho hráče, který poslal do protiútoku hostující tým a ten vstřelil rozhodující branku na 1:2 a rozhodčí pískl konec utkání.
Bohužel v remízovém utkání nakonec vyhráli hosté, a tak se pokusíme odčinit tuto ztrátu v příštím zápase v Novém Městě.
 
 
27.4. 2014 - Dnes na body nebylo!!
 
Třebechovice B" 4 : 0 Hořiněves 
 
poločas 1 : 0
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Koza,Kopecký,Muller,Satranský st. - Rešl(70.Obst),Koval,Rejfek(84.Bačina),Satranský ml. - Runkas,Kaplan
 
V dnešním zápase v Třebechovicích jsme si nedávali moc šancí na bodový úspěch a podle toho vypadala po celý zápas naše hra. Soupeř nás po celé utkání přehrával. Zajímavostí utkání bylo, že proti nám z podzimní části, kdy jsme se s týmem Třebechovic utkali na domácím hřišti, nastoupilo jen minimum hráčů z dnešních 16 hráčů uvedených v zápise. Jinak soupeři gratuluji k zaslouženému a výraznému vítězství.
 
 
19.4. 2014 - Zasloužená remíza!!
 
Hořiněves 1 - 1 Ohnišťany
 
Branky - Kaplan
 
poločas 1:1
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr(30.Bačina,70. Satranský ml.) - Koza,Muller,Kopecký,Vrabec - Satranský st.,Koval,Rejfek,Polák - Runkas,Kaplan
 
Ads by Keep NowAd Options
 
Moje vyjádření k dnešnímu zápasu bude následující - to, co se dělo před zápasem v naší kabině proti Ohnišťanům se už doufám opakovat nebude. Bohužel 20 minut před zápasem nás bylo 8 v šatně a to včetně zraněného brankáře Šlesingra, který zkusil hrát alespoň 30 minut i přes velkou bolest v koleni. K dnešnímu utkání se z různých aktivit nebo zranění omluvil (Obst, Rešl, Satranský ml. - přišel 30 minut před koncem zápasu, Přiklopil, Navrátil, Fejk a zraněný brankář Šlesingr). Kvůli tomu musel nastoupit ve 30. minutě Bačina, který je náš hospodský a trenér mládeže a za to, co odváděl po dobu 40 minut na hřišti, mu patří velký dík. Do tohoto rozepisování našich týmových událostí jsem se dal po přečtení článků o našem zápase na stránkách Ohnišťan, kde o nás píšou jako o nejslabším soupeři proti kterému nastoupili, viz https://www.tjohnistany.tode.cz/2014/04/horineves-ohnistany-11-11/
Ads by Keep NowAd Options
 
Ads by Keep NowAd Options
 
I když jsme nastoupili v takovém rozpoložení a s takovou sestavou, tak jsme v prvních minutách zápasu soupeře přehrávali, ale bez výrazné brankové příležitosti. To hosté, když se dostali na naší půlku, tam udělali závar jen díky tomu, že náš brankář nemohl naplno zasahovat kvůli zranění, a tak některé situace vypadaly hrůzostrašně z pohledu našeho bránění. Bohužel jsme museli brankáře Šlesingra střídat a do branky se postavil hráč z pole Runkas, který bohužel po rychlém úniku hostujícího útočníka hned inkasoval branku na 0:1. Naštěstí Kaplan během chvíle díky přesné střele k tyči vyrovnal na 1:1, a tak první poločas končil remízou. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně jako do prvního poločasu a hra byla vyrovnaná.Hosté začali až v poslední dvacetiminutovce být aktivnější a začali mít mírnou převahu poprvé v zápase, ale hrozili jen střelami z dálky, se kterými si Runkas výborně poradil. A tak si myslím, že hráči z Ohnišťan si zaslouženě odvezli bod proti našemu výrazně oslabenému mužstvu. Nicméně věřím, že pokud bychom nastoupili kompletní, tak takového soupeře, jako nám byly v dnešním zápase Ohnišťany, bychom porazili. Moje přání k dalšímu zápasu v Třebechovicích je takové, abychom čelily soupeři v kompletní sestavě.
 
12.4. 2014 - Zbytečná ztráta bodů!!
 
Lužec nad Cidlinou 3 - 1 Hořiněves
 
Branky - Rešl
 
poločas 0:1
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Navrátil(15.Satranský),Muller,,Koza,Runkas - Vrabec(60.Polák),Koval,Rejfek,Satranský st.(80.Obst) - Rešl,Kaplan
 
Ads by Keep NowAd Options
 
Ads by Keep NowAd Options
 
Ads by Keep NowAd Options
 
Ads by Keep NowAd Options
 
Od prvních minut jsme měli územní převahu a ta vyústila po krásném centru Kaplana a ještě lepším náběhu Rešla ve vedoucí branku na 0:1. Pak bohužel ještě Rešl zahodil minimálně dvě slibné gólové příležitosti a hosté hrozili jen z rychlých protiútoků taženými výborným hráčem Pokorným. Ale nakonec jsme šli po první půlce zaslouženě s vedením 0:1 do kabin. Bohužel chtěli jsem se vyvarovat dvou situací z předešlých zápasů a to vypuštění druhého poločasu a soustředit se na to nedostat hned ze začátku druhého poločasu branku. Bohužel přání opět nebylo vyslyšeno a domácí po 5 minutách druhého poločasu vyrovnali a vzápětí přidali vedoucí branku. My jsme měli šanci vyrovnat Kaplanem, ale ten po krásné samostatné akci nedokázal usměrnit balon do domácí branky. A tak hosté přidali 3. branku a bylo po zápase. Myslím si, že kdybychom pokračovali ve výkonu prvního poločasu, tak minimálně bod z dnešního utkání máme. Bohužel dnešní zápas nebyl jen o fyzické kondici, ale někteří hráči by si měli sáhnout do svědomí, s jakým přístupem nastoupili do druhého poločasu.
V dalším a důležitém zápase hostíme na domácím hřišti v Hořiněvsi Ohništany a musíme bodovat, abychom se nepropadli do bojů o záchranu ve III.třídě.
 
 
5.4. 2014 - Důležitá výhra!!
 
Hořiněves 2 - 1 Vysoká B"
 
Branky : Runkas, Rešl
 
ŽK 3:2, ČK 0:0, PK 0:0,poločas 0:0, diváci: 70, rozhodčí Tlustý
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Koza,Kopecký,Muller,Satranský st.  - Rešl(75. Obst),Rejfek,Koval,Polák(46.Satranský ml.) - Kaplan,Runkas(80.Přiklopil)
 
Ads by Keep NowAd Options
 
Ads by Keep NowAd Options
 
K dnešnímu důležitému zápasu jsme nastoupili skoro v kompletní sestavě (zraněný Navrátil,Vrabec) .Od prvních minut jsme hosty zatlačili na svou polovinu ale bohužel, až na šanci Poláka, bez výrazného brankového ohrožení. Hosté od prvních minut nikam nespěchali a bylo vidět, že si k nám přijeli minimálně pro bod. První půle tak skončila zaslouženě 0:0. V druhé půli jsme na hosty vlétli a díky brankám Runkase a po krásné akci Satranského ml. a zakončovatele Rešla jsme se dostali během deseti minut do vedení 2:0. Pak bohužel nastal útlum jako minulý týden v Malšově Lhotě a hosté nás zatlačili na naši polovinu a měli mírnou převahu. My jsme jen hrozili z protiútoků, které ve  vyložených pozicích zazdil 2x Rejfek a jednou Satranský, a tak přišel trest v podobě kontaktní branky Vysoké na 2:1. Naštěstí to bylo už v poslední minutě utkání a tak po rozehraní pan rozhodčí Tlustý ukončil utkání za stavu 2:1.
Myslím si, že jsme se v tomto utkání asi uspokojili po dvoubrankovém vedení a k tomu se přidala špatná fyzická kondice a díky tomu jsme málem pokazili v posledních 20 minutách dobrý dojem z celého utkání. V dalším utkání zajíždíme na hřiště Lužce - toto utkání bude z pohledu tabulky taky pro nás taktéž důležité.
 
29.3. 2014 - Zasloužená remíza!!
 
Malšova Lhota 3 : 3 Hořiněves
 
Branky : Satranský st., Satranský ml.,Kaplan
 
poločas 0:2,
 
Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Koza,Kopecký,Muller,Runkas - Satranský ml.(60.Navrátil),Koval,Rejfek,Satranský st. - Kaplan,Rešl
 
Ads by Keep NowAd Options
 
Ads by Keep NowAd Options
 
Ads by Keep NowAd Options
 
Ads by Keep NowAd Options
 
K prvnímu jarnímu utkání jsme odjížděli s oslabenou sestavou oproti podzimní části, ve které jsme nastupovali, ale i přes to jsme chtěli minimálně bod z Malšovy Lhoty odvézt.
Utkání jsme začali nadmíru dobře. Od prvních minut jsme hráli se soupeřem vyrovnaně a po brance Satranského st. na 0:1 se nám vlila ještě větší chuť do žil a během dalších 2 minut jsme vstřelili branku na 0:2. Poté jsme měli ještě pár příležitostí vstřelit branku, ale to se nám nepovedlo a tak domácí pomalu a jistě přebírali iniciativu na hřišti, ale bez výrazné šance a tak první poločas jsme odcházeli do šaten po prvním poločase s vedením 0:2. Do druhé půle jsme vstupovali s tím, že nesmíme hned inkasovat branku, což se nám nepovedlo a hned ve 47. minutě prošel domácí hráč přes půl hřiště a vstřelil branku na 1:2. Bohužel tahle branka dostala domácí do sedla a začali nás naprosto přehrávat a jejich tlak vyústil ve vyrovnávací branku. O pár minut i vedoucí branku. Bohužel nám došla šťáva a už to vypadalo, že domácí udrží svůj náskok ne li ho pojistí. Ale díky trestnému kopu Kaplana jsme dokázali vyrovnat na 3:3 a kdyby bylo více štěstí, tak jsme po dalekonosné střele Rejfka, která jen o kousek minula růžek branky, mohli i vyhrát, ale myslím si, že za průběh zápasu je remíza spravedlivá.
Bohužel dnešní zápas ukázal to, s čím se asi budeme vypořádávat ještě pár zápasů a to je fyzická kondice. Bohužel se nedá hrát fotbal jen 30 minut, ale musí se běhat ještě dalších 60 minut. V dalším utkání narazíme v důležitém zápase na domácím hřišti na tým Vysoké nad Labem B"
 
9.11. 2013 - Jasné vítězství!!

Hořiněves 5 : 2 Prasek

Branky Kaplan 2, Kopecký,Muller,Navrátil

Sestava Hořiněvse : Šlesingr - Navrátil(46.Satranský st.)Kopecký,Muller,Fejk(65.Satranský ml.) - Rejfek,Koval,Černý,Rešl(46.Polák) - Runkas(70.Obst),Kaplan 

Dnešní zápas jsme měli od první minuty pod kontrolou a soupeř mohl být rád,že jsme tenhle zápas odehráli na půl plynu a nenastříleli jsme mu 2x tolik branek.Podzimní část je ukončená,bohužel nám chybí 5 bodů ke spokojenosti,když jsme zbytečně ztratili body proti Třebechovicím B" a  Novému Městu.V jarní části bude hlavní úkol hrát v klidném středu tabulky a vyhnout se sestupovým starostem.

 

2.11. 2013 - Zasloužené vítězství!!

Hořiněves 7 : 1 Kobylice B"

Branky : Kaplan 3, Runkas 2,Koval,Rejfek

Sestava Hořiněvse : Šlesingr - Navrátil(70.Obst),Muller,Kopecký,Fejk - Rešl,Koval,Rejfek(75.Bačina),Polák(46.Satranský st.) - Runkas,Kaplan

V dnešním důležitém zápase  jsme nastoupili na domácím hřišti proti týmu Kobylice B" ,kteří nemohli využít posílení hráčů z týmu A" mužstva a tak přijeli pouze z čistě B" mužstvem. My jsme od začátku zápasu měli mírnou převahu,ale bez vyložených šancí. Z čista jasna nás dostal do vedení Kaplan,který z vápna napálil balon přímo pod břevno hostující branky a dostal nás do vedení 1:0.Hned v zápětí vyvezl balon Rejfek a předložil ho na penaltu na osamoceného Runkase,ketrý zkušeně překonal brankáře a dostal nás do vedení 2:0. Bohužel hosté z ničeho nic snížili, to když skoro od postraní brankové čáry,se trefil šajtlí hostující útočník do naší branky ,2:1.Naštěstí jsme ještě do poločasu dokázali zvýšit brankový rozdíl a to díky krásné střele Kovala.Konečný poločasový výsledek byl 3:1. Do druhé půle jsme šli s tím,že chcem v poklidu dohrát tohle utkání a přidat ještě nějakou branku. To se nám všechno povedlo a to díky brankám Rejfka,který zvýšil skóre přímo z rohové kopu na 4:1 a pak už si vzalo otěže utkání do svých rukou naše duo hráčů Runkas,Kaplan a navýšili koenčný výsledek až na 7:1. První důležité utkání jsme zvládli a teď nás čeká druhé a zároveň poslední utkání v podzimní části sezony a to na domácím hřišti v sobotu od 14:00 s týmem z Prasku. 

26.10. 2013 - Další prohra!!

Skřivany 3 : 0 Hořiněves

Sestava Hořiněvse : Šlesingr - Rešl(80.Andrejsek),Navrátil,Kopecký,Runkas - Fejk,Černý,Koval,Rejfek(73.Bačina) - Obst,Kaplan

Bohužel v dnešním zápase se zas opakovala naše podzimní básnička o  tom,že ještě v den zápasu nevíme kdo přijde hrát  a kdo nepřijde. Zavítali jsme na hřiště lídra 3.třídy a chtěli jsme v tomhle utkání překvapit a vybojovat nějaký bod do tabulky.Bohužel domácí byli celý zápas aktivnější a díky šikovnému a hlavně rychlému útočníkovi,který nám vstřelil 3 branky,zaslouženě zvítězili.Ale určitě to dnes nebyl nejsilnější soupeř ve III.třídě na kterého jsme narazily a  s troškou štěstí se mohl i ten nějaký bod do tabulky vytěžit z dnešního utkání.V posledních dvou utkáních podzimní části sezony nás čekají důležité zápasy na domácím hřišti o potřebné body do tabulky. 

19.10. 2013 - Vydřená výhra!!

Hořiněves 2 : 1 Červeněves 

Branky : Rejfek 2

ŽK 3:3, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:0, diváci: 80, rozhodčí Krejska

Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Navrátil,Kopecký,Muller,Rešl - Rejfek,Koval(70.Satranský st.),Černý,Kaplan - Obst(46. Satranský ml. 80.Přiklopil)Runkas

V dnešním zápase jsme nastoupili proti třetímu týmu tabulky a favoritovi utkání. Do utkání jsem šli s tím, že by jsme chtěli soupeře rychlou brankou zaskočit a to se nám málem i povedlo, když Rejfek unikl ve druhé minutě po lajně hostujícím obráncům a předložil balon před prázdnou branku Runkasovi a ten bohužel minul prázdnou branku. Naštěstí v desáté minutě vyslal krásným balonem Kaplan do samostatného úniku Rejfka, který svoji šanci proměnil a dostal domácí do vedení 1:0. Hosté hrozily také, ale náš brankář Šlesingr byl v dnešním utkání jak neprůstřelná zeď a tak i díky němu skončil první poločas 1:0. Do druhé půle jsme vstoupili ospale a hosté nás zatlačily na vlastní polovinu a až únik Kaplana, který byl v pokutovém území nedovoleně zastaven. Následoval pokutový kop,který proměnil Rejfek na 2:0.Tahle branka nás trochu uklidnila a urovnala naši hru. Bohužel z trestného kopu hosté 10 minut před koncem snížili na 2:1 a ještě díky tomu byli do konce zápasu obrovské nervy a strachování o příznivý konečný výsledek. Naštěstí jsme si připsali důležité a vydřené body do tabulky a můžeme jet na příští zápas v sobotu do Skřivan s možností překvapit a třeba získat další bod do tabulky.

13.10. 2013 - Další prohra!!

Třebeš B" 5 : 1 Hořiněves

ŽK 3:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:1, diváci: 120, rozhodčí Kincl.

Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Koza,Muller,Kopecký,Satranský st., - Rešl,Rejfek,Černý,Obst(70.Bačina) - Kaplan,Runkas

Bohužel zas jsme nejeli k dnešnímu utkání kompletní a ještě nás čekal velice kvalitní soupeř z Třebše.Od první minuty domácí tým diktoval tempo hry,ale nedostával se do výrazných brankových příležitostí,až ve 13 minutě poslal domácí hráč míč po krásné střele z 20 m do šibenice a dostal domácí do vedení 1:0. My jsme dál makali a dřeli a nepouštěli domácí do šancí a bohužel 25 minuta a domácí hráč zas z 20 m napřáhl a trefil přesně dolní růžek branky 2:0. My jsme ale dokázali z protiútoku vstřelit díky Kaplanovi branku na 2:1 a  hned vzápětí postupoval sám na branku Rešl,který nedokázal prostřelit domácího brankáře.Bohužel se potvrdilo sportovní pravidlo "nedáš,dostaneš" a domácí nás úplně rozebrali a vstřelili branku na 3:1 do prázdné branky.To byl konečný výsledek prvního poločasu. Do druhé půle jsme šli s tím,že budem hrát ze zadu a bojovat a zkusit z nějakých protiútoků vstřelit branky.To se nám bohužel nepovedlo a domácí si vytvořili několik šancí a proměnili naštěstí jen dvě.Tak konečný výsledek zápasu byl 5:1.My jsme dnes všichni  dřeli na doraz,bohužel kvalita hráčů Třebše B" je úplně jinde než ta naše. My musíme dělat body do tabulky s jinými soupeři a myslím si, že hned budem mít takovou možnost na domácím hřišti příští týden v sobotu proti soupeři z Červeněvse. 

5.10. Krize stále trvá!!

Dobřenice 5 : 0 Hořiněves

ŽK  0:4, ČK  0:1 (Satranský  Jan ml.  za 2.  ŽK), PK 1:0,poločas 1:0, diváci: 50, rozhodčí Přikryl.

Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Jistebnický,Navrátil,Kopecký,Satranský st. - Obst,Rejfek,Kaplan,Satranský ml. - Medáček,Rešl(46.Přiklopil) 

K dnešnímu utkání jsme odjížděli s naprosto zdecimovaným kádrem bez několika hráčů (Polák,Muller,Černý,Runkas,Koza,Koval,Hrnčíř). Ještě dvě hodiny před zápasem nás bylo deset. Ještěže nám přišel vypomoct po dvou letech nehraní fotbalu Karel Medáček a poprvé hrající velký fotbal Přiklopil. Ale i přesto jsme chtěli uhrát přijatelný výsledek proti soupeři, který má ve svém středu výborné fotbalisty. V utkání jsme začali ze zatažené obrany a pozorně bránili, bohužel jedna chyba a hráč domácích Dvořáček poslal z vápna nechytatelnou střelu na naší branku a domácí vedli 1:0. My jsme poté začali hrát aktivně i dopředu a jen zázračnými zákroky domácího brankáře po střelách Satranského ml. a Kaplana jsme nedali branku. Konečné skóre prvního poločasu bylo 1:0. Do druhé půle jsme chtěli vlétnout s tím, že nechceme inkasovat hned ze začátku druhé půle. To se nám bohužel nepovedlo a během prvních 30 sekund druhého poločasu byla proti nám (asi právem) odpískána penalta, kterou domácí hráč zkušeně proměnil 2:0. To nás bohužel srazilo do kolen a domácí nás začali přehrávat. K tomu se přidalo zbytečné vyloučení po dvou žlutých kartách Satranského mladšího. Pak už to bylo bohužel otázka skóre a to domácí navýšili až na 5:0. Bohužel se nedaří a tahle porážka opět zbytečně rozvířila naši náladu v kabině. Musíme se semknout jako tým a parta a dostat se z téhle krize. Každý hráč by se měl nad sebou zamyslet, co jde udělat pro to, aby se vrátila jemu osobní pohoda a zároveň se opět probudil týmový duch. V dalším utkání v neděli od 16:00 nás čeká asi nejtěžší soupeř ve III.třídě, Třebeš B". 

28.9. - Zasloužená prohra!!

Hořiněves 1 : 3 Nové Město

Branky: Runkas

ČK 1:0 (Muller Hořiněves),poločas 1:2,diváci 120,rozhodčí Pára

Sestava Hořiněvse - Šlesingr - Navrátil,Muller,Kopecký,Satranský st. - Polák(46.Satranský ml.)Černý,Rejfek,Rešl(70.Obst) - Runkas,Kaplan

Tohle utkání se mi hodnotí špatně, protože to navázalo na druhý poločas v Boharyni, kde jsme herně, ale i jako tým a parta lidí zklamala. Podle toho se udávalo od první minuty utkání tempo a náš výkon. Hosté zaslouženě vyhráli, byla na nich vidět mnohem větší chuť v dnešním utkání vyhrát a hlavně jako kolektiv jeden za druhého makali, žádné míče nevypouštěli a hlavně si nenadávali za každou chybu! Bohužel k našemu hroznému výkonu se přidal ještě horší výkon pana rozhodčího Páry, o kterém jsem měl mínění, že je to bývalý výborný fotbalista a tím pádem bude mít cit a předpoklady k dobrému řízení fotbalového utkání. To, co předváděl 90 minut, tomu nikdo nevěřil z obou stran. I když skoro celé utkání Nové Město vedlo a mohlo hrát v klidu, tak tento PAN ROZHODČÍ by snad nenechal v klidu svým řízením utkání ani kdejakého laika, který by viděl fotbal poprvé v životě! Perličky utkání byly takové, když ukončil poločas dříve se slovy, že když na něj štěkáme, tak pískne poločas, nebo se snažil různým hráčům radit, jak mají chodit do soubojů, nahrávat a tak dále. Tímto výkonem pan rozhodčí přebil i náš hrůzný výkon, i když za naši prohru v utkání nemohl. My se hlavně musíme semknout opět jako parta a pak věřím, že v klidu fotbalově budeme na tuto soutěž mít a budeme hrát klidný prostředek tabulky. V sobotu od 16:00 je naším dalším soupeřem tým z Dobřenic, který má ve své týmu výborné fotbalisty, kteří ale i přesto utržili v posledním utkání na hřišti Třebše B" debakl 9:2.

21.9. 2013 - Vydřené 3 body!!

Boharyně 2 : 3 Hořiněves

branky : Kaplan 2,Rejfek

ŽK 1:3, ČK 0:0,PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 70, rozhodčí Vízek

Sestava Hořiněvse : Šlesingr - Navrátil,Kopecký,Muller,Jistebnický(76.Hrnčíř) - Rešl,Rejfek,Koza(70.Bačina),Satranský st.- Runkas,Kaplan

K dnešnímu zápasu jsme odjížděli, jak už v téhle sezoně bývá pravidlem, bez několika hráčů. Chtěli jsme v tomhle utkáním získat alespoň nějaký bod do tabulky. To se nám od začátku vedlo na výbornou. V 5. minutě poslal Rejfek do samostatného úniku Kaplana a ten s přehledem proměnil a dostal nás do vedení 0:1. V 10. minutě zahrával Rejfek rohový kop a dokázal překvapit brankáře domácích, zakroutit balon na první tyč a vstřelit branku na 0:2. V dalších šancích Kaplan ani Runkas neuspěli a domácí si první poločas nevytvořili výraznou šanci a náznaky šancí s přehledem chytal náš brankář Šlesingr. Konečný stav prvního poločasu byl pro nás 0:2. Do druhé půle jsme nastoupili ospale a domácí nás od první minuty přišpendlili na naši polovinu a snažili se o vyrovnání. My jsme jim dlouho odolávali až když v 70 minutě propadl balon na zadní tyč a tam osamocený hráč domácích snížil na 1:2. Naštěstí jsme během chvíle dokázali skórovat - po kombinaci Rejfka a Kaplana, kdy střelou z vápna posledně jmenovaný vstřelil branku na 1:3. Bohužel i tak pokračoval tlak domácích a nás zachraňoval výborně chytající Honza Šlesingr. Až v 90. minutě po zbytečné ztrátě balonu od našeho záložníka vstřelili domácí branku na 2:3. Díky tomu to byly nervy do posledního hvizdu rozhodčího. Nicméně nakonec se nám podařilo vydřít výhru 2:3. V dalším utkání v sobotu přivítáme na domácím hřišti tým z Nového Města a to od 16:30 .

 

14.9. 2013 - Bohužel asi zasloužená remíza!!

Hořiněves 0 : 0 Třebechovice B"

ČK 1:0 (Černý),PK 0:0,poločas 0:0,diváci 100

Sestava Hořiněvse : Šlesingr - Navrátil,Muller,Kopecký,Jistebnický - Rešl(80.Bačina),Černý,Rejfek,Satranský st.(65.Koza) - Runkas,Kaplan 

Před utkáním jsme neznali sílu soupeře, který nastupoval v minulých zápasech v jiné sestavě na venkovních hřištích a v jiné na domácím hřišti. Ale po prvních minutách hry jsme poznali, že s tímhle týmem se dá hrát a vybojovat 3 důležité body do tabulky. To se nám bohužel nakonec nepovedlo. V prvním poločase jsme zahazovali jednu šanci za druhou a mírná převaha naše nevedla k žádnému gólu v hostující síti v prvním poločase. Do druhého poločasu jsme vstoupili ospale a hostující tým měl bohužel balon více na svých kopačkách a vytvářel si nadějné pozice pro vstřelení branky. My jsme si vytvořili jedinou šanci, a to když Kaplan svou střelu namířil jen do břevna hostující branky. Bohužel v tomto utkání jsou pro nás další zbytečně ztracené 2 body do tabulky. Kdybychom pokračovali ve hře, co jsme předváděli první poločas, tak věřím, že bychom minimálně jeden gól vstřelili. Bohužel deset minut před koncem, po druhé žluté kartě, se nechal zbytečně vyloučit Marek Černý a nakonec jsem byli i rádi za ten bod. Další utkání se uskuteční v sobotu od 16:30 na hřišti v Boharyni.

7.9. 2013 - Zbytečně ztracené body!!

Ohnišťany  2 : 1 Hořiněves

branky : Runkas

ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 1:1, diváci: 150

Sestava Hořiněvse : Melichárek - Navrátil, Runkas, Müller, Obst - Rešl, Rejfek, Kopecký, Satranský ml. - Kaplan,Polák 

Na utkání do Ohnišťaň jsme odjížděli v kombinované sestavě a jen s jedenácti hráči. Od utkání po podívání na minulé výsledky zápasů a postavení v tabulce našeho soupeře jsme nastoupili s tím, že tady nechceme udělat výsledkovou ostudu. Utkání, které hned na začátku hrubě ovlivnil rozhodčí, ač mi to bohužel už příjde ohrané. Ten z 20 m posoudil, že není offside, i když mu pomezní mával, že to je offside a náš golman vykřikl na hlavního rozhodčího ''kurva mává ti to'' a on písknul nesportovní chování a nepřímý kop domácích z malého vápna, kteří z toho hned vytěžili branku. Po rozehraní domácí hráč napálil balon do nohy Rejfka a ten si dal vlastní gól. Bohužel během pár minut přišla zbytečná ztráta balonu od Satranského ml. a hostující pravý obránce z 20 m křižně prostřelil vše, co měl před sebou, a dostal domácí do vedení 2:0. Pak mohl postupovat sám na bránu Rejfek, ale jak diváci, tak hráči domácích, řvali offside a tak Rejfk bohužel přestal hrát, i když pomezní rozhodčí nesignalizoval offsidové postavení. Vzápětí se nám naštěstí povedlo snížit a to díky tomu,  že ze skrumáže po rohovém kopu vstřelil Runkas branku na 2:1 a to bylo i nakonec konečné skóre prvního poločasu. Do druhé půle jsme chtěli vlítnout aktivně a zkusit obrátit zápas jako minulý týden proti Lužci nad Cidlinou. Ale bohužel jsem se do vážných brankových příležitostí nedostali, tedy až na Rejfka, který místo zakončení do prázdné branky ještě nahrával Rešlovi, kterému sebral balon dobíhající domácí obránce. Bohužel dnes podle mého úsudku by remíza zápasu slušela lépe, protože to byl po Prasku zatím jeden z nejslabších soupeřů, se kterým jsme se utkali ve 3.třídě. Příští týden přivítáme Třebechovice B" a doufejme, že už se nám spousta zraněných a pracovně vytížených hráčů vrátí a budeme soupeři čelit v kompletní sestavě.     

1.9. 2013 - Hurááá!!Vydřené vítězství!

Hořiněves 3:2 Lužec nad Cidlinou

branky : 2x Rejfek, Kaplan 

ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:2, diváci: 100, rozhodčí Štancl.

Sestava Hořiněvse : Melichárek - Navrátil,Kopecký,Muller,Rešl - Satranský ml.,Černý,Rejfek(83. Polák),Obst(46.Jistebnický) - Runkas,Kaplan 

Do utkání jsme konečně nastoupili skoro kompletní a hned to bylo znát. Od první minuty byl zápas vyrovnaný z obou stran bez nějakého velké závaru před brankou, až hned z vážnější šance Rejfek zamířil zpoza vápna přesně k pravé tyči a dostal domácí do vedení 1:0. Bohužel pak místo toho, abychom šli do útočné šance, tak byla zbytečná ztráta balonu a hosté šli do protiútoku, kdy skvělý hráč hostů Shuitu prošel přes zbývající dva naše obránce a zakončil s klidem a přehledem a vyrovnal skóre na 1:1. Hned vzápětí byla naše další ztráta balonu a hostující stopper vyslal z 20 metrů střelu na naši bránu, kterou náš brankář Melichárek vyrazil před sebe, nicméně bohužel přesně na nohu hostujícího hráče a ten uklidil balon do prázdné branky 1:2. A tak jsme šli do kabin po prvním poločase s výsledkem 1:2 pro hosty. Do druhé půle jsme vlétli a chtěli jsme za každou cenu vyrovnat. To se nám příliš nedařilo, protože jsme výrazně neohrožovali hostující branku. Až jsme se dostali zčistajasna do protiútoku, po parádní kombinaci Runkase a Rejfka, který poslal do samostatného úniku Kaplana a ten si zkušeně poradil a vyrovnal skóre na 2:2. Už to vypadalo, že utkání skončí dělbou bodů, když deset minut před koncem dal Marek Černý do běhu parádní balon Rejfkovi a ten obloučkem přehodil vybíhajícího gólmana a dostal domácí do vedení 3:2. To jsme pak přes mírný tlak hostů ubránili a konečně jsme se radovali z první výhry ve 3.třídě. Děkujeme za parádní početné publikum a velké dík patří všem hráčům, že i přes nepříznivý vývoj bojovali až do posledních minut a byli jsme za to odměněni výhrou. K dalšímu zápasu odjíždíme příští sobotu na horkou půdu do Ohnišťan.

25.8. 2013 - Bohužel zasloužená výhra Vysoké B" !

Vysoká B" 5 - 1 Hořiněves

branky: Černý z pen.,

ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 2:1 (nedal domácí Feistel), poločas 2:0,diváci: 50

Sestava Hořiněvse - Runkas - Navrátil,Kopecký,Muller,Jistebnický - Polák(46.Fejk),Koza,Černý,Satranský st., - Rešl(60.Obst),Satranský ml.

K dnešnímu utkání do Vysoké jsme odjížděli v celku zdecimované sestavě. Bohužel stále po 3 týdnech hraní zápasů je stále nezvěstný (zraněný) náš gólman Melichárek, k němu se po minulém utkání přidal zraněný Koval a pro nevolnost (odpočinek od fotbalu) nejel Kaplan a stále v trestu po nesmyslném vyloučení je Rejfek. Ten ale díky středečnímu poháru, kde mu vyprší trest, bude moct hrát v příštím nedělním domácím utkání proti Lužci nad Cidlinou. K utkání jsme ale i tak přistoupili s nadějí, že bychom alespoň mohli uhrát ve Vysoké bod. Domácí začali aktivně a byli více u balonu, ale my jsme díky Satranskému mladšímu mohli jít do vedení, kdy po samostatném úniku na gólmana zbytečně volil razantní zakončení a přestřelil domácí branku. Domácí nás zas přimáčkli na vlastní polovinu a vytěžili z toho z mého pohledu přísnou penaltu, kdy domácí hráč místo do balonu kopl do našeho obránce (který má na lýtku modřinu z toho jak hrom) a s bolestivou grimasou spadl na zem. Rozhodčí nekompromisně nařídil penaltu, kterou domácí hráč s přehledem proměnil 1:0. Další branka po nezáživném průběhu prvního poločasu přišla ve 40. minutě, kdy náš gólman Runkas vyrazil balon na prostředek vápna a domácí hráč z první uklidil balon do naší sítě 2:0. To bylo konečné skóre prvního poločasu. My jsme se rozhodli pro změnu gólmana, kterého jsme vyslali do útoku a náš asistent trenéra mířil do branky. Bohužel místo toho abychom zkusili výsledek korigovat jsme inkasovali během prvních 5 minut druhého poločasu dvě branky 4:0. Pak domácí se štěstím ještě v 70. minutě zvýšili náskok na 5:0, kdy balon doslova doskákal jen tak tak do naší branky. Utkání se pak už jen dohrávalo a jediný závratný moment byl když domácí obránce fauloval ve vápně Runkase a náš hráč Marek Černý s přehledem uklidil balon do domácí sítě a dal podobu konečného výsledku na 5:1. Chtěl bych říct, že pokud se vítězí, nálada je asi v každém týmu parádní a všichni se plácáme po ramenou. Ale v takových situacích, kdy se zrovna nedaří, se ukáže, jaká je parta a jak dokážeme jezdit jeden za druhého po zadku. A já věřím, že si to všichni z našeho kolektivu uvědomí a v neděli na Lužec nad Cidlinou vlétneme ve stejné sestavě a euforii jako v minulém roce ve IV. třídě a zvítězíme a potěšíme tak své věrné diváky a vrátíme tu skvělou atmosféru v našem kolektivu.

 

 

17.8. 2013 - Kvalitní a štastnější hostující tým získal 3 body z našeho domácího hřiště!

Hořiněves 0 - 2 Malšova Lhota

ŽK 2:3, ČK  0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 90, rozhodčí Koza.
Sestava Hořiněvse - Runkas - Satranský st.,Kopecký,Muller,Navrátil(75. Fejk) - Polák(46.Koza),Koval(55.Obst)Černý - Kaplan,Rešl 

K dnešnímu prvnímu utkání na domácím hřišti ve III.třídě jsme nastoupili proti kvalitnímu soupeři z Malšovy Lhoty. Od úvodní minuty byla hra taková neurovnaná a žádný tým si nedokázal vytvořit brankovou příležitost a ani pořádně nevystřelil na jednu nebo druhou branku. Až hostující Jezdinský naváděl balon na střed vápna a náš hráč Černý ho nedovoleně zastavil, a tak hostující tým (konkrétně faulovaný Jezdinský) parádně kopl svůj trestný kop a nedal našemu univerzálnímu gólmanovi Runkasovi šanci, 0:1. Další šanci si vytvořili hosté, kdy zcela osamocený útočník hostů na málem vápně naštěstí namířil svoji střelu do našeho gólmana. Naše mužstvo až na nadějný únik Rešla, který zastavil nedovoleně na poslední chvíli obránce hostů, žádnou vyloženou brankovou příležitost nemělo, první poločas hostující mužstvo vyhrálo 0:1. Do druhé půle jsme šli s cílem minimálně vyrovnat. Hra se docela přelévala z jedné strany hřiště na druhou, ale stále byly bohužel nebezpečnější hosté ze svých útoků. Až po chybě hostujícího gólmana jsme mohli vstřelit branku, ale vzápětí výborným zákrokem gólman Kekelák svou chybu napravil. V posledních 15 minutách jsme našeho gólmana Runkase vyslali na hrot do útoku a do branky mířil náš asistent trenéra Fejk. Runkas ihned vlétl do vápna a hostující obránce ho nedovoleně zastavil, ale píšťalka rozhodčího i v překvapení hostujících hráčů zůstala němá. To už bylo něco na naše nervy a i když jme po zkušenosti z minulího týdne z Prasku s rozhodčím byli vyděšeni, co se to děje ve III.třídě, tak pan rozhodčí Koza nás vyděsil ještě více!! Co nás čeká dál za zkušenosti s pány s píšťalkou? Poslední gól hosté vstřelili když všichni naši hráči byli na poslední standardku ve vápně a Kaplanovi se nepovedl roh a trefil prvního hostujícího hráče, ten utíkal přes celé hřiště sám na gólmana a vstřelil branku na 0:2. Poté rozhodčí ukončil zápas. Hosté zaslouženě vyhráli, nicméně s troškou štěstí se body mohly dělit. Co nás mrzí ještě více než ztráta bodů je zranění Petra Kovala, který je nejspíše na delší dobu mimo hru. Rád bych poděkoval našim výborným fanouškům. A třeba příští týden v neděli od 18:00 dnešní zápas napravíme ve Vysoké.

 

10.8. 2013 - Bohužel přes jasnou převahu jsme utkání nedotáhli do vítězného konce!

Prasek 1 : 1 Hořiněves 

Branky :Rešl

ŽK 0:3, ČK 0:1 (Rejfek), PK 1:0 (nedal Soukup), poločas  0:0, diváci: 100, rozhodčí  Tlustý.
Sestava Hořiněves:  Runkas  -  Satranský  st.,  Jistebnický,  Müller,  Navrátil
- Kopecký, Satranský ml., Černý, Rešl (88. Obst) - Rejfek, Kaplan

Na utkání jsme odjížděli bohužel v nekompletní sestavě bez několika hráčů (dovolené, nezvěstný). Nevěděli jsme, co od utkání čekat, protože ohlasy na našeho soupeře byly z minulé sezony takové, že to byl jeden z nejslabších týmů ve 3.třídě, ale že do nové sezony vstupuje s novým trenérem a novými hráči v sestavě. Do utkání jsme vstoupili hned od začátku aktivně, ale zároveň opatrně a od první minuty jsme domácí tým naprosto přehrávali. Bohužel naše střely zpoza vápna skončily bud v rukavicích domácího gólmana nebo létaly všude možně jen ne na branku. První poločas skončil výsledkem 0:0. Domácí, kteří hráli důrazně, někdy až za hranicí únosnosti, v 50. minutě faulovali, konkrétně hráč domácích Hrubý. Ten asi podesáté za zápas fauloval Rejfka, ten bohužel neovládl své emoce a Hrubého srazil v přerušené hře k zemi a byl po právu rozhodčím Tlustým vyloučen. Od té doby se hra vyrovnala, ale naštěstí si naše mužstvo dál vytvářelo šance a jednu z nich parádně proměnil Marek Rešl na 0:1. Hra byla dále vyrovnaná, ale do žádných vyložených šancích se nikdo nedostával, až domácím rozhodčí Tlustý pískl spornou penaltu, kterou domácí hráč neproměnil, ale z dorážky Hrubý srovnal na 1:1. Pak jsme utkání mohli strhnout na svou stranu, ale krásná střela Satranského ml. minula o kousek branku domácích. Utkání se dohrávalo za velkých emocí z obou stran, ale bez žádného gólového efektu a konečný výsledek byl 1:1. Příští sobotu přivítáme na domácím hřišti od 17:00 velmi silný celek z Malšovy Lhoty. Touto cestou bych se rád osobně omluvil všem našim fanouškům za svůj emocionální zkrat a ještě jednou se omlouvám svým spoluhráčům, kteří kvůli mně nevyhráli jasně vyhrané utkání. Novinka: díky nejspíše mé několikazápasové absenci z důvodu disciplinárního trestu se rozhodl nám pomoci a oživit svou skončenou aktivní kariéru (naposled hrál za nás 22.6. 2013) Petr Koval, který mě dokáže nejen nahradit ale i předčit!

22.6. 2013 - Poslední utkání se nám vůbec nepovedlo!

Hořiněves 1 : 2 Neděliště

Branky: Kaplan 

ŽK 1:3, 100 diváků, rozhodčí Grossman.

Sestava Hořiněvse - Melichárek - Navrátil,Muller,Koza,Runkas - Rešl(46.Satranský st.),Kopecký,Koval(46.Satranský ml.),Černý(85.Hrnčíř) - Kaplan,Rejfek

Toto utkání se mi těžko hodnotí. Celý rok podáváte výborné výkony, na domácím hřišti vás nikdo neporazí, a pak přijde poslední zápas v sezoně a před zápasem ještě velmi důležitý zápas o postup do III.třídy a my se necháme naprosto přehrát od průměrného týmu IV.třídy, který nás v tomto utkání zaslouženě porazil. Díky odhlášení a zrušení fotbalu v obci Urbanice nahradíme jako 4. postupující ze IV.třídy tuto obec ve III.třídě. Nakonec se nám to po 9 letech povedlo - postoupit ze IV.třídy,díky tomu,že jsme udělali obrovský kus práce v této sezoně. Před 3 roky běžela některým funkcionářům i myšlenka o zrušení fotbalu v Hořiněvsi. Tato sezona byla, myslím si, pro ně odměnou za to, co pro hořiněvský fotbal dělají, a že měli trpělivost. Já doufám, že navážeme na dobré výsledky z této sezony i ve III.třídě a budeme tam všem týmům důstojným soupeřem. S fotbalem se rozloučila naše opora Petr Koval. I když stále tajně doufáme, že by si to mohl rozmyslet.Kdyby né, tak TI DĚKUJEME KOVY!!!

18.6. 2013 - Vydřené důležité 3 body!

Lokomotiva Hradec B" 2 : 3 Hořiněves

Branky : Runkas,Satranský st.,Kaplan

ŽK 1:2,40 diváků,rozhodčí Slavíček 

Sestava Hořiněvse : Melichárek - Navrátil,Muller,Kopecký,Koza - Rešl(65.Polák),Koval,Rejfek,Satranský st.(60. Satranský ml.) - Kaplan(83. Obst),Runkas

Dnešní zápas za úmorného vedra, kdy se člověk potil už když seděl, jsme nastoupili v dohrávce důležitého utkání na hřišti Lokomotiva Hradec Králové. Utkání jsme začali velice dobře. Hned z první velké šance po krásné přihrávce Kovala za obranu na Runkase posledně jmenovaný s přehledem vstřelil branku na 0:1. O chvilku déle jsme mohli navýšit skóre po nahrávce Kaplana na osamoceného Rešla na penaltě, ale ten nedokázal prostřelit brankáře. Domácí od té chvíle začali mít balon více na kopačkách, kterým rozdával balony ex-divizní hráč Podlipný a nás stálo zase spoustu sil vybojování balonu. Bohužel domácí po kombinaci začínající zas u Podlipného vstřelili vyrovnávací branku na 1:1. Naštěstí se nám do poločasu povedlo vstřelit branku, kdy po centru Kovala před bránu předskočil domácího obránce Satranský st. a vstřelil branku na 1:2 a to bylo konečné skóre prvního poločasu. Druhý poločas na nás domácí vlétli a drželi nás na vlastní polovině, ze které do protiútoku vyrazil Kaplan s Runkasem a posledně jmenovaný tuhle akci zakončil střelou bodlem, kterou krásně chytil domácí brankář. Ale po téhle akci nás zas domácí mačkali a naštěstí se nám povedlo z dalšího protiútoku vstřelit branku, kdy z 20 metrů vystřelil Kaplan a jeho střela zapadla pod břevno domácí branky na 1:3. Domácí dokázali už jen korigovat skóre utkání po střele z trestného kopu na 2:3. Dnešní utkání bylo pro nás velice těžké.Opět, jak už bývá pravidlem ve IV.třídě u B" mužstev, tak za Lokomotivu, proti nám nastoupilo několik hráčů z A" mužstva, kteří měli proti nám díky tomu herní převahu. Domácí na to, že jim jakoby o nic nešlo, hráli na 100% a chtěli nás za každou cenu porazit. Podle mého úsudku nějací naši soupeři o postup asi domácí motivovali k takovým výkonům. Poslední utkání odehrajeme v sobotu od 17:00. Derby s Nedělištěma musíme vyhrát, abychom měli 100% účast ve III.třídě. Tím vyzývám všechny fanoušky z Hořiněvse a okolí, přijďte se podívat na poslední důležitý zápas této sezony.

16.6. 2013 - Každá série jednou končí a dnes bohužel skončila nám!

Třebechovice B" 2 : 0 Hořiněves

ŽK 1:0, 50 diváků, rozhodčí Přikryl.

Sestava Hořiněvse : Melichárek - Runkas,Koza,Muller,Navrátil - Rešl(60.Polák),Kopecký,Rejfek (83.Obst),Černý(70.Satranský st.),Koval - Kaplan

Dnešní zápas se odehrál na krásném pažitu Třebechovic ale za úmorného tepla. Domácí, posíleni mladými hráči 1.A třídy, hned od začátku ukazovali, kdo bude udávat tempo zápasu.Po nahrávce Rejfka mezi obránce postupoval sám na branku Kaplan ale nedokázal prostřelit domácího brankáře.Domácí hráli kombinačně a nás stálo spoustu sil odebrat jim balon. Když se nám to povedlo, tak síly chyběly v přechodu do útoku. Bohužel ve 30. minutě dal domácí záložník centrovaný balon do našeho vápna, kde chtěl Muller balon odvrátit před dotírajícími útočníky do zámezí, ale balon zapadl pod břevno naší branky, prohráváme 1:0. Ve 45. minutě už mohl být náskok domácích o dva góly, když domácí trefili od břevna brankovou čáru, nicméně vynikající zákrok Melichárkka nepustil balon do naší sítě. Konečné skóre prvního poločasu bylo 1:0 pro domácí. Do druhé půle jsme šli s tím, že zkusíme alespoň urvat bod. To se nám hned na začátku druhého poločasu mohlo povést, když Marek Rešl postupoval ze strany sám na gólmana a trefil ho do nohou, od kterých se odrazil balon ke Kaplanovi a ten měl celou prázdnou bránu,ale chtěl to dát ještě dobíhajícímu brankářovi do branky do protipohybu a trefil ho znovu do nohou. To byla asi jedna z našich posledních příležitostí. Po tom, co domácí dokázali po rychlém protiútoku vstřelit branku na 2:0, už se jen utkání dohrávalo.V dnešním utkání si domácí zasloužili 3 body, protože byli mnohem lepší než my. K dohadům o to, jestli pro nás bude postup do III. třídy lepší nebo je lepší kopat IV.třídu. Dnes jsme prohráli po 12 zápasech v řadě bez prohry, tak proč, když je taková možnost po nejúspěšnější sezoně po 9 letech, nepostoupit. Další otázka v čem bude lepší III.třída? V tom, že už nenarazíme na hráče 1.A tříd a nebo 1.B třídy, protože ve 4.třídě je z 12 mužstev 7 B mužstev. Ty by proti nám pravidelně stavěli hráče těchto soutěží a jak jsme dnes viděli, tak ti jsou bohužel úplně jinde než my. Postup bude znamenat to, že se už s těmito týmy nebudeme muset utkávat a budeme hrát jen proti B týmu Vysoké a B týmu Kobylic. Ostatní týmy to lepí a nebo mají stejnou hráčskou úroveň jako my (Urbanice, Prasek, Malšova Lhota, Skřivany atd.). Tak bych se semkl a za každou cenu III. třídy ukopal, ať můžeme v klidu hrát v té soutěži prostředek tabulky. Tým na to máme a pokud si někdo myslí, že ve vyšší soutěži by měly být lepší týmy než ve IV. třídě, tak věřte, že nebudou ani o polovinu lepší než dnes Třebechovice B", Malšovice B", Lokomotiva Hradec B". Tak hurá v úterý od 18:00 na Lokomotivu Hradec a ukopat tam výhrou postup do III. třídy.

1.6. 2013 - Vydřená výhra nad nepříjemným soupeřem z Jeníkovic!

Jeníkovice 2 : 3 Hořiněves 

Branky : Kaplan,Muller,Rejfek

ŽK 2:2, PK 0:1, 20 diváků, rozhodčí Merbs.

Sestava Hořiněvse : Melichárek - Jistebnický(75. Hrnčíř),Kopecký,Muller,Navrátil - Satranský st.(46.Rešl) ,Koval,Rejfek,Obst - Runkas,Kaplan

Dnešní zápas se odehrával na těžkém podmáčeném terénu a proti nepříjemnému a bojovnému soupeři z Jeníkovic. Do utkání jsme vstoupili vlažnějším tempem, ale postupem času jsme domácí přehrávali a zahazovali jednu šanci za druhou. Když domácí dokázali z protiútoku do naší otevřené obrany vstřelit branku na 1:0, to byl pro nás takový menší šok, ze kterého jsme se ale dokázali otřepat, nicméně jsme opět neproměňovali své šance. Například krásná akce po lajně od Kaplana, který předložil Rejfkovi balon před prázdnou branku, a ten bohužel trestuhodně ve skluzu přestřelil úplně prázdnou branku. Naštěstí po narážečce Kaplana a Rejfka byl posledně jmenovaný zastaven nedovoleně v pokutovém území a byl nařízen pokutový kop, který s přehledem proměnil Kaplan na 1:1. Další akce při které Runkas položil na zadek dva obránce Jeníkovic a nahrál na malé vápno Kaplanovi, který ale střelou přes celou bránu trefil jen vzdálenější tyčku domácí branky. Konečné skóre po prvním poločase bylo 1:1. Do druhé půle jsme vlítli s tím, že musíme proměňovat šance. To se nám povedlo po rohovém kopu, kdy byl obrovský závar před domácí brankou a balon se odrazil před osamoceného Mullera a ten zkušeně uklidil balon k tyči. Vedeme 1:2. Náš tlak pokračoval po kolmici Kopeckého do běhu Runkase, který nahrál Rejfkovi a ten tváří v tvář domácímu gólmanovi,kterého se štěstím prostřelil a upravil výsledke utkání na 1:3. Pak jako bychom už mysleli, že máme vítězství v kapse nás domácí začali tlačit a přehrávat a díky tomu snížili po rohovém kopu na 2:3. Naštěstí jsme to do konce zápasu ukopali a vydřeli důležité 3 body do tabulky. V dalším venkovním utkání nás čeká příští neděli nepříjemný soupeř Lokomotiva Hradec Králové B".

25.5. - Bohužel zasloužená remíza.

Hořiněves 2 : 2 Dohalice B"

Branky : Kaplan,Runkas

ŽK 1:2, 100 diváků, rozhodčí Koza.

Sestava Hořiněvse : Runkas - Koza(15.Jistebnický),Miller,Kopecký,Navrátil - Satranský st.,Černý,Koval,Obst(65.Fejk) - Kaplan,Rejfek

V dnešním zápase jsme opět byli bez brankáře a ještě k tomu nám chybě jeden z důležitých hráčů posledních zápasů Marek Rešl. I přesto jsme chtěli dnes vyhrát. Tým Dohalic, který hraje většinou s hráči A" mužstva, byl velice kvalitní soupeř a hned od prvních minut nám to dokazoval. Po rohovém kopu se dostal k odraženému míči hráč Dohalic, kterého nepokryl Rejfek a střelou na bránu dostal hosty do vedení. Naštěstí se domácím podařilo brzy srovnat a to přímo z rohového kopu zakroutil balon do brány Kaplan na 1:1. Ve 100% šanci byl Rejfek, kterého vyslal k samostatnému postupu na branku Kaplan, ale bohužel Rejfek opět nedal a tak konečné skóre prvního poločasu bylo 1:1. Do druhé půle vstoupili hosté aktivněji než domácí a měli po vápno územní převahu, ale postupně se domácí otrkávali a dostávali hru na svoji stranu. Ovšem když už to vypadalo ,že by domácí mohli zápas strhnout na svoji stranu, hosté se z rohového kopu a po dobrém náběhu hráče Dohalic dostali do vedení 1:2. To byl impuls k naší střídačce, že náš jakoby brankář v dnešním zápase Runkas, který je druhým nejlepším střelcem IV.třídy, musí jít do pole a vstřelit branku .Tento záměr vyšel dokonale, 15 minut před koncem zatáhl po straně balon Petr Koval a nacentroval balon pod sebe a Runkas zkušeně placírkou uklidil balon do brány na 2:2. Chtěli jsme za každou cenu vyhrát a tak jsme vrhli všechny síly do útoku. Bohužel se nám nepovedlo ani si vytvořit brankovou příležitost a tak jsme se nakonec rozešli smírně při skóre 2:2. Dnes jsme si ukázali díky týmu z Dohalic, že mezi IV.třídou a okresním přeborem není skoro vůbec žádný rozdíl a můžeme i s takovým soupeřem hrát vyrovnanou partii. I přes ztrátu bodů máme stále vše ve vlastních rukách, co se týče postupu do III.třídy.

19.5. - Zasloužené a vydřené vítězství.

Černilov B" 1 - 3 Hořiněves 

Branky : Rešl 2, Kaplan

ŽK 4:1, 50 diváků,rozhodčí Krejska.

Sestava Hořiněvse : Runkas - Satranský st.,Kopecký,Miller,Navrátil - Satranský ml.(70. Obst),Koza,Koval,Rešl - Kaplan,Rejfek(85. Fejk)

Za krásného slunečního počasí jsme zavítali na velice dobře připravené hřiště do Černilova, kde jsme se utkali s místním B" mužstvem.
Hned od začátku jsme se ujali iniciativy a udávali jsme tempo utkání. První velká šance skončila hned gólem. Po akci kterou začal Satranský st., který vyslal balon na Kaplana, ten poslal balon do běhu Rejfkovi, ten obešel hráče jeden na jednoho a poslal balon pod sebe, kde už čekal a zakončoval do prázdné branky Marek Rešl 0:1. Hned vzápětí jsme vstřelili druhý gól a to Kaplanem, který po trestném kopu obstřelil domácí zeď a dostal nás do vedení 0:2. Bohužel po zbytečné ztrátě v útoku se hosté hned vrhli do protiútoku, který pomocí tyček proměnili v snížení na 1:2. Naštěstí nás to nepoložilo a hráli jsme si dále svou hru, ze které vyústil samostatný nájezd Rejfka na gólmana, kterýho bohužel neobstřelil,ale balon se dostal od gólmana k Marku Rešlovi a ten netrefil prázdnou branku. Další obrovskou šanci měl Satranský ml., který byl sám před gólmanem a v rozhodující chvíli překopl branku. První poločas skončil 1:2 pro náš tým. Do druhé půle jsme chtěli hlavně přidat uklidňující branku. To se nám dlouho nedařilo až po přetaženém centrovaném balonu do vápna od Millera prostřelil z boku gólmana Marek Rešl a dostal nás do vedení 1:3. Pak jsme si už utkání hlídali a dohrávali ho v poklidu. Další důležité 3 body připsány. Velké poděkování patří našim fanouškům, kteří nás přijeli podpořit. V dalším utkání se na domácí půdě v sobotu od 17:00 utkáme s doposud na jaře neporaženým týmem z Dohalic.

11.5. 2013 - Vydřeli jsme na těžkém terénu důležité 3 body!

Hořiněves 2 : 1 Cerekvice

Branky : Rejfek,Navrátil pk.

ŽK 2:1, ČK 0:1 (brankář Tomášek), PK 2:0 (neproměnil Rejfek), 100 diváků, rozhodčí Dostál.

Sestava Hořiněvse : Runkas - Koza,Kopecký,Miller,Navrátil - Satranský st.(60.Satranský ml.),Koval,Černý,Rešl - Rejfek,Kaplan

připraveni: Hrnčíř,Obst

Za stálého deště jsme nastoupili na rozmáčeném domácím trávníku proti týmu z Cerekvic nad Bystřicí. V utkání jsme měli ze začátku mírnou převahu. Hned v prvních minutách proběhla krásná akce, kdy Kaplan přetáhl balon na druhou stranu na Satránského a ten hlavou z první přiťukl do běhu Rejfkovi a ten postupoval ze strany sám na gólmana a střelou k tyči ho překonal. Dostal tak Hořiněves do vedení 1:0. Bohužel domácí se moc dlouho z vedení neradovali, protože hostující hráč Erbs první střelou na bránu vstřelil vyrovnávací branku na 1:1. Další šance skončila ve vápně na ruce hostujícího hráče a byla nařízena penalta, ke které se postavil Rejfek. Bohužel gólman mu vystihl směr střely a vyrazil balon do bezpečí. Konečný výsledek prvního poločasu byl 1:1. Do druhého poločasu jsme vstoupili hůře a hostující tým si vytvořil mírnou převahu. Tu jsme utnuli až chybou hostujícího stopera, který nahrával zpět gólmanovi, ale balon se zastavil v kaluži a náš hráč Kaplan balon doběhl a udělal kličku gólmanovi a ten ho sestřelil. Následoval pokutový kop a červená karta pro hostujícího gólmana. Pokutový kop proměnil s ledovým klidem Navrátil a dostal nás do vedení 2:1. Hosté díky tomu vrhli všechny síly do útoku a tak nám domácím vznikaly protiútoky do otevřené obrany domácích, ale hostům hodně pomáhal terén, který byl ve vápně a jeho okolí strašný, se kterým domácí hodně bojovali. Díky tomu bylo nedotaženo nebo zkaženo několik brankových příležitostí. Nakonec skončilo utkání těsnou výhrou pro náš celek Hořiněvse. Chtěl bych vyzdvihnout obě dvě mužstva, jak se dokázala vyrovnat z opravdu těžkým terénem a bojovala do poslední minuty o co nejlepší výsledek. Dále VELKÉ DÍKY patří fanouškům, kteří přišli v hojném počtu a v deštivém počasí vytvořili neuvěřitelnou atmosféru, která se nevidí ani v mnohem vyšších soutěžích.

20.4. 2013 - Utrpěli jsme výhru na Probluzi!

Probluz B" 0 : 1 Hořiněves

Branky : Kaplan

ŽK 2 : 1, 50 diváků, rozhodčí Papík

Sestava Hořiněvse : Melichárek - Fejk(46.Hrnčíř),Navrátil,Kopecký,Satranský st. - Satranský ml.,Koval,Miller(80.Obst) ,Rešl - Runkas,Kaplan

Na utkání do Probluzi jsme odjížděli bez pěti hráčů (Rejfek, Koza, Jistebnický, Polák a Černý). Ale i přes chybějící hráče jsme doufali a byli přesvědčeni, že Probluz porazíme. Tuto myšlenku nám hned vyvrátily první minuty utkání, kdy sice domácí nebyli nijak oslnivě dobří, ale my jsme na tom byli úplně stejně. Od prvních minut až prakticky do konce prvního poločasu domácí na našeho gólmana Melichárka nevystřelili a my vlastně pořádně na domácího gólmana také ne. Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím, že dáme rychle gól a uklidníme se. To se bohužel nestalo, a díky chaosu u našich hráčů byli domácí o trošku aktivnější. Nicméně díky úniku Kaplana, který deset minut před koncem prostřelil domácího gólmana, jsme podle mého názoru utrpěli výhru 0:1. Díky za ni, protože ztráta bodů v tomto utkání nám mohla třeba i zkazit dobře rozehranou celou sezónu.Ale i na tomto utkání bych našel plus, a to takové, že takový výkon jako v dnešním zápase už víckrát určitě nechcem opakovat. Teď máme 3 týdny do dalšího zápasu, tak si odpočineme a na Cerekvice vlítneme jako vyměnění.

 

13.4. 2013 - V utkání o snížení náskoku jsme zaslouženě vyhráli.

Hořiněves 4 : 0 Vysoká B"

Branky : Rejfek 2, Kaplan 2

PK 1:0, 80 diváků, rozhodčí Grossman.

Sestava Hořiněvse : Melichárek - Navrátil(46.Koza),Miller,Kopecký,Satranský(75.Hrnčíř) - Rešl(60.Obst),Koval,Černý,Rejfek - Kaplan,Runkas

Do utkání plného očekávání s Vysokou B", které jsme měli vracet spoustu debaklů, co jsme od ní za poslední roky utrpěli, jsme vstoupili zakřikle a hosté nás v prvních minutách přehrávali. Ale my jsme z tlaku udělali ojedinělý útok Kaplanem, a ten střelou z 20 metrů překonal hostujícího golmana. Od té chvíle jsme vedli  1 : 0. Poté jsme měli mírný tlak, který vyvrcholil po nádherné přihrávce mezi obranu Vysoké, kam si zaběhl Rejfek a přehodil vybíhajícího golmana na 2:0. Další branka padla po přihrávce Satranského do běhu na Rejfka, ten obešel hostujícího obránce a poslal do samostatného úniku Rešla, kterého zasadil ve vápně nedovoleným způsobem hostující golman. Následoval pokutový kop, který Rejfek umístil k levé tyči a domácí tak šli po prvním poločase do šatny s vedením 3:0. Druhý poločas měl začátek nemastné a neslané hry z obou stran, kterou jen trošku probudila akce po ose Černý Rejfek, který poslal do samostaného úniku Kaplana a ten s přehledem zakončil na 4:0. Chtěl bych vyzdvihnout výbornou atmosféru, kterou nám naši skvělí domácí diváci připravili a za dobře odehraný zápas všechny domácí hráče, kteří se zapojili do utkání. 

 

6.4. 2013 - Zasloužené a vydřené vítězství!

Dolany 0 : 2 HOŘINĚVES

Branky: Rešl, Koval

ŽK 3:2, 40 diváků, rozhodčí Kincl.

Sestava Hořiněvse : Melichárek - Satranský st.,Navrátil,Miller,Kopecký,Obst(46. Satranský ml.) - Rešl,Koval,Rejfek,Kaplan - Runkas

připraven Fejk a Petráček

K prvnímu utkání v jarní části sezony jsme zavítali na hřiště Dolan, bez 4 hráčů (Jistebnický,Polák,Koza,Černý). V utkání jsme od první minuty dominovali, hned od začátku jsme spalovali jednu šanci za druhou. Například ve 3. minutě postupovali Runkas s Rejfkem sami na brankáře a první jmenovaný vzal odpovědnost na sebe a trefil bohužel jen tyč hostující branky. Další šanci měl Kaplan, který postupoval ze strany sám na gólmana a ten skvělým zákrokem vyrazil balon před sebe, na který nedosáhl Rejfek. Aktivním napadáním domácí obrany vznikla další šance, kdy střelu Kovala gólman neudržel a Rejfek z následující dorážky do opuštěné brány trefil domácího hráče, který zaskakoval za gólmana. Dalších náznaků šancí bylo do konce poločasu spousta, ale bohužel skóre se neměnilo, a tak jsme šli do šaten po konci prvního poločasu za stavu 0:0. Do druhé půle jsme šli s tím, že už musíme prolomit střelecké trápení a vstřelit domácím branku. Ale domácí tým byl od začátku druhého poločasu aktivní a měl mírnou převahu, kterou jsme zlomili až vstřeleným golem po souhře alá Barcelona Rejfek a Kaplan, a rychlonohý zakončující Rešl 0:1. Jenže domácí tým se stále nevzdával. Po dlouhém pasu na Kaplana, který obešel v domácím vápně 3 hráče a předložil balon jak na zlatém podnosu našemu hráči Kovalovi, a ten do prázdné branky navýšil skóre na 0:2 pro Hořiněves. A to bylo i konečné skóre. Chtěl bych vyzdvihnout všechny hráče ,kteří od první minuty makali na 100% a tohle vítězství si doslova vydřeli a vytrpěli (protože hra domácích nechala skoro na všech našich hráčích spoustu menších šrámů na těle). V dalším utkání se střetneme na domácím hřišti o stažení bodového náskoku na první tým FK Vysoká nad Labem v přímém souboji.

16.3. 2013 - První přátelské utkání v Myštěvsi.

Myštěves 5 : 2 Hořiněves

Branky: Kaplan,Marek Černý

Sestava Hořiněves - Melichárek - Hrnčíř(46.Obst),Miller(46.Navrátil),Runkas,Satranský st. - Satranský ml.,Koval,M.Černý,Rešl - Kaplan,Rejfek

K prvnímu přátelskému utkání po 5 měsících jsme odjeli hrát do Myštěvse.V utkání nám chyběli kvůli zranění nebo jiným okolnostem(Fejk,Polák,Kopecký,Koza,Petráček,Jistebnický).

V utkání na podmáčeném hřišti to bylo ze začátku vyrovnané. Hořiněvský tým se ujal vedení po přihrávce Rejfka do běhu na Kaplana a ten prostřelil z velkého vápna domácího gólmana 0:1. To náš tým nakoplo a mohli jsme přidat i další branky. To se bohužel nepovedlo a deset minut před koncem prvního poločasu hostující hráč bodlem z velkého vápna prostřelil vše co mu stálo v cestě a to včetně našeho gólmana 1:1. Hned vzápětí měli hosté z 20 metrů trestný kop a domácí hráč Jelínek šajtlí trefil přímo šibenici 2:1 a to bylo konečné skóre prvního poločasu. Do druhé půle jsme prostřídali a domácí nás zatlačili ale my jsme z protiútoku mohli vstřelit gól, kdy Runkas postupoval sám na gólmana, ale nedokázal ho prostřelit. A tak jak se říká "nedáš, dostaneš", nám hosté vzápětí z útoku vstřelili branku na 3:1. To bylo pro naše mužstvo rozhodující a po tomto okamžiku nás už domácí naprosto přehrávali. Konečné skóre bylo 5:2. Na tomto utkání bylo vidět, že pokud nám stačí fyzický fond, tak se dá v klidu hrát i s hráči okresního přeboru, kteří bojují o postup do 1.B. třídy. Bohužel díky dlouhé pauze byla vidět jistá nerozehranost a zároveň bylo v utkání spoustu nepřesností a chyb. Ale já věřím, že v dalším přátelském utkání, které nás čeká příští sobotu na domácím hřišti od 15:30 proti Hlušicím, to bude zase o kus lepší výkon od našeho mužstva.

17.11. 2012 - Zasloužené vítězství!

Hořiněves 4 - 1 Lokomotiva Hradec Králové B"

Branky:  Runkas, Satranský, Koval,  Kaplan - Svatoň,  ŽK 0:2, 40 diváků, rozhodčí Koki.

Sestava Hořiněvse - Melichárek - Satranský st.,Kopecký,Koza,Obst - Rešl,Koval,Černý,Medáček(15.Vítek) - Runkas,Kaplan

Po žádosti Lokomotivy Hradec o změnu pořadatelství mistrovského zápasu Hořiněves nastoupila na domácím hřišti a na jaře bude zajíždět na soupeřovo hřiště. Hostě se hned na začátku ujali vedení a měli pak mírnou převahu, na kterou domácí odpověděli vyrovnávacím gólem. Od té doby jako by se utkání zlomilo a domácí byli po zbytek zápasu lepší. Přidali 3 branky a radovali se z vítězství 4:1. Tímto výkonem domácí zakončili výbornou část podzimní sezony, po které jsou na 2. místě. A to díky skvělé partě, která se v týmu mužů vytvořila. Pokud tato parta vydrží i na jarní zápasy, a možná i posílí, věřím, že můžeme potrápit i favorizovanou Vysokou v boji o postup do III.třídy.

 

10.11. 2012 - Další vydřené vítězství!

Hořiněves 2 - 1 Malšovice B"

Branky:  Runkas, Kaplan -  Pikola, ŽK 1:6,  40 diváků, rozhodčí Pára.

Sestava Hořiněvse - Petráček - Satranský st.,Koza,Kopecký,Rešl - Satranský ml.(60.Vítek),Koval,Černý,Obst(70. Fejk) - Kaplan,Runkas

Domácí začali lépe a od první minuty měli na hřišti mírnou převahu, která však nebyla gólově využita. Když hosté začínali strhávat převahu na svou stranu, po kolmici Kaplana na Runkase, hosté přestali hrát, protože pomezní mával offside ,ale hlavní rozhodčí, který stál v blízkosti situace, neodpískal a tak Runkas pokračoval sám na gólmana a dostal domácí do vedení 1:0. To bylo konečné skóré prvního poločasu. V druhém poločase měl hostující celek, který byl posílen o hráče A" mužstva, územní převahu, občas až obrovský tlak, a jen díky skvěle chytajícímu Petráčkovi domácí odolávali. Bohužel v 68. minutě hostující celek vyrovnal. Naštěstí domácí tým dokázal hned odpovědět brankou Kaplana, který šel důrazně za balonem, který gólman nedokázal zkrotit ve svých rukavicích a Kaplan tak vstřelil branku na 2:1. Díky obdržené brance hosté přidali ještě více na herní převaze, a díky doopravdy skvělým zákrokům Petráčka domácí udrželi vítězství 2:1 až do konce zápasu.

 

3.11. 2012 - Vybojované vítězství!

Hořiněves 3 - 1 Třebechovice B"

Branky:  Runkas  2,  Kaplan  -  Kubeček,  45  diváků,  rozhodčí Markvart.

Sestava Hořiněvse - Petráček - Obst,Koza(70. Vítek),Kopecký,Satranský st.(46. Rešl) - Satranský ml.,Koval,Černý,Polák - Runkas,Kaplan

Od první minuty utkání měl hostující tým převahu, kterou zúročil v branku dalekonosnou střelou Kubečka. Domácí předvedli krásnou kombinaci po ose Satranských otce se synem,kdy Honza Satranský mladší našel krásným centrem osamoceného Ondru Runkase a ten zkušeně uklidil balon z voleje do branky, a tak první poločas skončil 1:1. Do druhého poločasu nastoupili domácí jak vyměnění a ujali se hned od začátku hry a měli mírnou převahu,kterou zúročil z trestného kopu Runkas,který krásnou střelou kolem zdi trefil přesně dolní růžek branky. Třetí pojišťující branka přišla až v závěru po samostatném úniku Tondy Kaplana, který křižnou střelou do protipohybu golmana vstřelil branku, a tak upravil skóre na konečných 3:1.

 

20.10 2012 - Zasloužená výhra!!

Hořiněves 2 - 0 Jeníkovice

Branky:  Černý M., Runkas, ŽK  1:2, 50 diváků, rozhodčí Merbs.

Sestava Hořiněvse - Petráček - Satranský st.,Jistebnický(65. Pudleiner),Kopecký,Rešl - Satranský ml.(60. Medáček),Černý,Koval(80. Vítek),Polák - Kaplan,Runkas

Domácí v kompletní sestavě nastoupili na domácím hřišti za husté mlhy proti Jeníkovicím.Od začátku zápasu měli domácí mírnou převahu,kterou ale za první poločas nedokázali proměnit.V druhém poločase domácí přidali ještě více na aktivitě a utkání bylo skoro hrané na jednu bránu. Gol přišel až v 63. minutě po krásném rohovém kopu Jirky Poláka,na který si naběhl Marek Černý a dostal domácí mužstvo do vedení.Druhý gol vstřelil, po krásné kolmé přihrávce od Tondy Kaplan, Ondra Runkas, který postupoval sám na brankáře a zkušeně prostřelil hostujícího golmana a navýšil tak skoré na 2:0.Zbytek zápasu už domácí tým dohrával v klidu, a mohl se tak radovat ze zasloužené výhry 2:0.

 

13.10 2012 - Vyrovnané utkání,které skončilo zaslouženou remízou.

Dohalice B" 2:2 Hořiněves

Branky: Runkas, Medáček, ŽK 5:3, 60 diváků, rozhodčí Olah.

Sestava Hořiněvse - Petráček - Satranský st.,Jistebnický,Kopecký,Satranský ml. - Polák,Koval,Kaplan,Rešl(70.Vítek) - Runkas,Pudleiner(30. Medáček)

V tvrdě  hraném utkání se zrodila spravedlivá remíza.

 

6.10. 2012 - Vydřené 3 body nad rezervou z Černilova.

Hořiněves 2:0 Černilov B

Branky: Runkas, Polák, ŽK 1:2, 60 diváků, rozhodčí Kincl.

Sestava Hořiněvse - Petráček - Rešl(80. Vítek),Jistebnický,Kopecký,Satranský st. - Polák,Koval,Černý,Runkas - Pudleiner,Kaplan

 

Od začátku naznačoval průběh zápasu,že to bude vyrovnané a bojovné utkání. Domácí vstřelili gol po samostatné akci Runkase,který prošel přes dva hráče a bodlem vystřelil k tyči a dostal tak Hořiněves do vedení 1:0. První poločas skončil 1:0. Druhý poločas začali lépe hosté,kteří měli územní převahu, ale nedařilo se jim vyrovnat. Naopak domácí z protiútoků hrozili, ale stále se jim nedařilo navýšit skóre. Jedna velká šance byla po krásně kopnutém trestném kopu od Ondry Runkase,která se od břevna odrazila na brankovou čáru a bohužel ven z brány. Uklidňující gol na 2:0 přišel až 5 minut před koncem hrací doby. Po krásné kombinaci po ose Koval,Pudleiner a zakončující Jiří Polák, který vstřelil uklidnující druhou branku domácích. Do konce zápasu se skóre už neměnilo a tak domácí celek vyhrál 2:0.

 

29.9. 2012 - Výhra v derby v Cerekvicích nad B.

Cerekvice 0:1 Hořiněves

Branky: 30.  Kopecký,  ŽK  3:3,  50 diváků, rozhodčí Krejska.

Sestava Hořiněvse - Petráček - Obst (46.Medáček),Jistebnický,Kopecký,Satranský ml. - Rešl,Koval,Kaplan,Polák - Runkas,Pudleiner (75. Vítek)

Po výborném prvním poločase od týmu Hořiněvse,kdy hostující tým naprosto přehrávala a měla několik golových šancí, ze kterých vytěžila pouze jeden gol,který padl po krásném centru Poláka na který si naběhl Kopecký a hlavou vstřelil gol na 0:1 pro Hořiněves. Ve druhém poločase domací Cerekvice měly mírnou převahu a ze všech sil se snažily vyrovnat. Díky tomu Hořiněves mohla unikat do protiútoků, které (stejně jako v prvním poločase) neproměnila. A tak se nakonec Hořiněves radovala z velmi těsné výhry.