Mladší dorost

10.11. 2018 - Vítězné rozloučení s podzimem!!
 
Hořiněves 1:0 Velká Jesenice 
 
Branky : Souček 
 
ŽK: Novák , Souček
 
 Sestava : Cudlín - Polák Daniel , Malík , Kolman , Polák Martin - Bačina , Souček , Koza , Ďurček - Novák , Frýda 
 
střídali - Černý Ondřej,Halama
 
V posledním zápase podzimní části jsme doma přivítali Velkou Jesenici . Chtěli jsme jim vrátit porážku 2:1 po penaltach . V prvním poločase jsme měli mírnou převahu nad svým soupeřem a v 19. minutě dal gól Ladislav Souček . V dalších minutách jsme měli dost příležitostí na zvýšení stavu . To se nepovedlo a první poločas skončil 1:0 pro nás . Ve druhém poločase jsme chtěli znovu přidat branky . Soupeř na nás vlétl , ale zodpovědně jsme všechny jejich útoky ubránili a tak v posledním zápase jsme na domácím hřišti zvítězili 1:0 . Teď nás čeká dlouhá pauza do 15. ledna . Doufám , že všichni naši zranění hráči se uzdraví a budeme spolu moci trénovat v plné síle .
 
4.11. 2018 - Bohužel jsme neudrželi vedení 0:2!!
 
Solnice 3 : 2 Hořiněves 
 
Branky : Souček , Koza 
 
ŽK :Souček , Koza 
 
Sestava : Cudlín - Bačina Dominik , Malík , Černý Ondřej , Polák - Frýda , Koza , Souček , Kolman - Ferdinand , Novák 
 
Střídali : Bačina David , Lipenský 
 
Dnes jsme odjížděli na zápas do Solnice , kde jsme chtěli vyhrát za každou cenu . V prvním poločase jsme byli ve všech směrech lepší než soupeř . A to se hned ukázalo ve 4. minutě kdy se po individuální akci prosadil Souček . Ještě do poločasu jsme dokázali dát gól z přímého kopu ( Koza ) . Do druhého poločasu jsme chtěli jít s tím , že přidáme nějaké góly a tím si to uděláme příjemnější . Bohužel jsme byli dost laxní a soupeř v 55. minutě snížil na 1:2 . Za 10 minut se situace opakovala a domácí nám dali gól na 2:2 . To nás psychicky dost poznamenalo a bylo to na nás dost vidět . Snažili jsme se co nejrychleji dost k bráně soupeře a vystřelit . Vůbec se nám to nedařilo . V 75. minutě nám po pravé straně utekl hostující útočník , který proběhl až do malého vápna a předložil míč pod sebe svému spoluhráči , který střelou k pravé tyči dal gól na 3:2 pro domácí . To je také konečný výsledek zápasu . Můžu říct , že jsem si v prvním poločase myslel , že soupeřům dáme 5 a více gólů , že to bude snadný zápas . Bohužel opak je pravdou . Příští zápas hrajeme doma proti Velké Jesenici , které máme co vracet .
 
27.10. 2018 - V devítí jsme nedokázali výbornému soupeři zdorovat!!
 
Jičín 11:0 Hořiněves 
 
Sestava : Cudlín - Černý Ondřej, Malík , Kolman , Bačina Dominik - Novák , Koza , Souček , Frýda , Bačina David - Jonáš 
 
Střídali : Halama 
 
Na tento zápas jsme odjížděli do Jičína , kde jsme popravdě moc šancí na úspěch neměli , ale chtěli jsme odehrát co nejlepší zápas . Někteří spoluhráči se ještě pár hodin před zápasem omlouvali že nebudou . V prvním poločase jsme chtěli být důrazní a zodpovědní . To se nám docela povedlo . Bohužel po 2 chybách jsme dostali dva góly a v poločase jsme šli do šaten za stavu 2:0 pro domácí . Ve druhém poločase se nám zranila opora týmu Martin Jonáš . Tím pádem nás bylo o 1 hráče méně a plus na hřišti kulhající Halama . To domácí hráči s přehledem využili . Nestačí mi nic jiného než pogratulovat domácím k výhře a předvedenému výkonu. Byli nezastavitelní. V dalším zápase pojedeme do Solnice , kterou jsme doma dokázali porazit 1:0 . Na závěr bych chtěl vyjádřit podporu a popřát brzké uzdravení Martinu Jonášovi .
 
20.10.2018 - Dobrá hra po vápno na body nestačila!!
 
Hořiněves 0:2 Červený Kostelec
 
 ŽK:Bačina - Frýba 
 
Sestava : Cudlín - Polák , Malík , Kolman , Bačina - Halama , Novák , Koza , Souček - Jonáš , Ferdinand 
 
Střídali : Frýda Lukáš , Bačina David 
 
V dnešním zápase jsme se střetli se soupeři z Červeného Kostelce , kterým jsme měli co vracet . Prvních 20 minut to na nás bylo vidět , že chceme tento zápas vyhrát a dát soupeři co nejvíce gólů . Bohužel jsme své šance nevyužili . První poločas tak skončil 0:0 . Druhý poločas jsme polevili a soupeř začal více hrát . Po pěti minutách hry ve druhém poločase po chybě obrany nám hostující útočník vstřelil gól . Soupeře jsme tlačili , vytvářeli si šance , ale bohužel žádný gól jsme opět nedali . Ke konci zápase přišlo nedorozumění mezi naším obráncem a brankářem , kdy po přihrávce našeho obránce brankářovi přeskočil balón nohu do prázdné branky . Nakonec to tedy pro nás znamenalo prohru 0:2 . Myslím si , že to herně špatný výkon nebyl , jen prostě když se nedávají šance , tak nepadají góly . V příštím zápase nás čeká hodně kvalitní tým z Jičína , kde hrajeme už v 9:30.
 
14.10. 2018 - Zbytečná ztráta bodů!!
 
Velká Jesenice 1:1 Hořiněves PK 5:3
 
Branky : Kocián- Jonáš 
 
Sestavy : Frýda - Polák Martin, Kolman , Polák Daniel , Bačina Dominik - Halama , Malík , Koza , Souček - Jonáš , Novák 
 
střídali : Bačina David , Černý Ondřej
 
Dnes jsme jeli na venkovní zápas do Velké Jesenice , kde jsme chtěli za každou cenu uspět . V prvním poločase jsme na soupeře vlétli a chtěli jsme co nejrychleji vstřelit nějaké góly . Šance jsme na to měli . Nejdřív jeden z našich útočníků vystřelil z velkého vápna , ale bohužel pro nás pouze do tyče , když chtěl náš druhý útočník dávat do odkryté brány , tak byl odpiskan ofsajd . První poločas tak skončil 0:0. Ve druhém poločasu nám zaspal střed zálohy a dostali jsme gól na 1:0 . To pro nás byla dost studená sprcha . Zápas jsme chtěli otočit a vyhrát . V 70. minutě se po pěkné akcí dostal k míči Martin Jonáš a střelou z dálky překonal brankáře . V poslední deseti minutách hry jsme chtěl přidat vítězný gól . To se bohužel nepovedlo a tak výsledek po normální hrací době skončil 1:1 . V penaltovém rozstřelu byli soupeři lepší a pro nás to znamenalo porážku 1:2 po penaltach. Tento zápas se nám moc nevydařil a opět jsme doplatili na špatnou koncovku . V dalším kole nás bude doma čekat Červený Kostelec. Máme jim co vracet , tak doufám , že se přijdete podívat a podpořit nás .
 
3.10. 2018 - Vybojovaný dva body!!
 
Vysoké Mýto 1:1 Hořiněves PK 3:4
 
Branky : Pechanec - Koza
 
Sestava : Michal Cudlín : Koza , Malík , Polák Martin , Bačina - Souček , Kolman ,Novák , Halama , Jonáš - Ferdinand 
 
střídali  - Frýda
 
Dnes nás čekal tým z Vysokého Mýta , kam jsme odjížděli na zápas . Měli jsme menší problémy a cesta byla trochu chaotická . Začátek zápasu jsme trošku zaspali a soupeř se dostával do šancí . Pak se hra vyrovnala a začali jsme hrát více s míčem na noze. První poločas skončil 0:0 . Do druhého zápasu jsme šli s tím , že chceme za každou cenu vyhrát . Bohužel ve 46. minutě přišla chyba našeho stopera a domácí útočník uklidil balon hlavou do brány . To nás nabudilo a začali jsme hrát více dravěji a snažili jsme se rychlými přihrávkami dostat k soupeřově brance . V 62. minutě fauloval domácí hráč a měli jsme volný přímý kop . Mič si postavil náš pravý obránce a krásnou střelou překonal brankáře . Ke konci zápasu domácí měli velikou šanci , když balón poskakoval na brankové čáře ,ale naši obránci včas odkopli do bezpečí. Výsledek po normální hrací době byl 1:1 a šlo se na penalty . Penalty jsme zvládli bravurně . Velkou pochvalu si zaslouží Michal Cudlín!!! Všichni jsme rádi , že se nám povedlo navázat na tento zápas předešlým výkonem . V dalším zápase chceme urvat další body do tabulky !
 
 
29.9. 2018 - Dobře rozehraný zápas zkazil špatně takticky zvládnutý druhý poločas!!
 
Hořiněves 2 : 4 Nový Hradec 
 
Branky : Ďurček , Jonáš - Veselka 2x , Bouška , Karel 
 
ŽK : 2:2 ČK 0 : 1 ( Polák Daniel ) 
 
Sestava Hořiněvse : Frýda - Polák Daniel , Malík , Kolman , Bačina - Koza , Novák , Jonáš , Halama , Ďurček - Ferdinand 
 
Dnes jsme se sešli proti týmu , který nás minulý rok drtil svojí hrou . Nechtěli jsme aby se to znovu opakovalo a vše jsme chtěli brát zodpovědně . To se nám v prvním poločase povedlo , když jsme soupeře nedostávali moc do hry . Asi po pěti minutách hry se dostal k míči Martin Jonáš a ten bez váhání napálil balón k levé tyči , který propadl brankáři pod tělem . Moc dlouho naše vedení netrvalo a soupeř srovnal ze standardní situace . Před poločasem se dostal do průniku náš záložník , který zatáhl balón k lajně a poslal do vápna centr , který skončil gólem . Poločas tak skončil 2:1 pro nás . Ve druhém poločase jsme udělali zbytečný faul po kterém jsme dostali vyrovnávající branku . Snažili jsme se tento výsledek alespoň ubránit , ale to se nám bohužel nepovedlo . V 53. minutě hostující útočník dal rozhodující gól . Poté přišel na půlce hřiště zbytečný faul našeho obránce , který dostal druhou žlutou kartu v zápase a musel odejít ze hřiště . Před koncem zápasu jsme dostali po další chybě branku na 2:4 a to byl i konečný výsledek zápasu . Je to obrovská škoda , ale sami jsme se přesvědčili , že se dá hrát proti každému týmu . Doufám , že navážeme na tento výkon v dalším zápase a popereme se o 3 body!
 

23.9. 2018 – Neurovnaný výkon, který ale znamenal 3 body!!

Slavie Hradec 1 : 3 Hořiněves

Branky – Souček 2, Jonáš

Sestava Hořiněvse – Cudlín – Bačina Dominik, Polák Martin, Kolman,Polák Daniel – Durček, Novák,Souček,Koza – Halama,Jonáš

Střídali - Nikolas Ferdinand, Frýda

V dnešním utkání jsme zavítali na hřiště posledního a to Slavie Hradec. V utkání jsme chtěli za každou cenu zvítězit a podat kvalitní výkon a vytěžit z každé šance branku.

Bohužel povedlo se nám z toho jediné a to zvítězit. Výkon od našich hráčů měl stav houpačky, kdy chvilkama jsme dokázali soupeře kombinací překonat a chvílemi jsme nedokázali si ani na m přihrát.

Jediný co nás teda krom vítězství v tomhle utkání může těšit, to je individuální akce Součka, který dokázal projít přes půl hřiště a vstřelit rozhodující branku na 1:3.

V dalším utkání nás čeká úplně jiný soupeř, který bude mít kvality na jiném levlu než dnešní soupeř, tak je potřeba se na něj dobře připravit.

 

15.9. 2018 – První výhra v sezoně!!

Hořiněves 3 : 1 Hořice

Branky – Jonáš 2, Novák

Sestava Hořiněvse – Cudlín – Polák Daniel,Kolman,Polák Martin,Bačina Dominik(40.Frýda) – Halama,Koza,Souček,Novák – Jonáš, Ferdinand

V dnešním utkání jsme chtěli po dvou úvodních porážkách konečně zvítězit. Soupeř přijel s několika staršíma žákama v sestavě a tak o to více jsme chtěli zvítězit. Od úvodních minut jsme se ujali herní iniciativy a od úvodních minut jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou, bohužel bez brankového efektu. Naštěstí se nám povedlo Jonášem prostřelit obraný val soupeře a vstřelit úvodní branku utkání, 1:0. Druhá branka přišla po rohovém kopu, kdy si na pěkný centr naskočil Jonáš a hlavou zvýšil vedení na 2:0, to byl konečný výsledek prvního poločasu. V druhém poločase se do naší hry dostávali nepřesnosti a zbytečná zbrklost a úplně se nám rozpadla mezi hra a držení balonu. To dokázali hosté využít a vstřelili branku na 2:1. Nám se podařilo vytvořit několik slibných šancí, ale ani jednu jsme neproměnili. Tak do svých rukou to vzal Novák, který z dálky prostřelil hostujícího brankáře a zvýšil naše vedení na 3:1. V dalším průběhu utkání už se skóre utkání neměnilo a tak se nám podařilo poprvé v sezoně vyhrát.

V dnešním zápase mě může těšit jen vítězství, kluci zas bohužel předvedli katastrofální koncovku a v druhém poločase totální antifotbal. Doufejme, že ve středu v dohrávce utkání se Solnicí bude náš výkon mnohem lepší a povede se nám zas zvítězit.

 

18.8. 2018 – Klobouk dolu před soupeřem, to co nám dnes ukázal to byla ukázka fotbalu!!

Hořiněves 0 : 9 Jičín

Sestava Hořiněvse – Cudlín – Bačina Dominik,Malik,Polák Martin, Polák Daniel – Halama,Koza,Bačina David,Mouček – Ferdinand,Jonáš

Střídali – Černý Ondřej, Černý Jaroslav,Frýda Lukáš

 

V dnešním utkání jsme přivítali mužstvo z Jičína, který v loňské sezoně se stejným mužstvem dokázal přehrávat a porážet soupeře o rok starší a vyhrát celou soutěž mladšího dorostu. To znamenalo, že nás nečekalo vůbec lehké utkání, kdy nám chybělo ještě několik důležitých hráčů, kteří museli nahradit naši starší žáci.

Do utkání jsme vstoupili velice špatně, kdy na nás hostující mužstvo vlétlo, a během prvních 20 minut jsme prohrávali 0:4 a bylo o utkání výsledkově rozhodnuto. Soupeř nám ukazoval na svůj věk velice kvalitní fotbalové představení, kde nechyběli kombinace na jeden dotek, předvídání, zdravá agresivita, ale taky taková obrovská týmová spolupráce, kterou jsem neviděl ani ve vyšších dorostenecký soutěžích.

Absolutně jsme v ničem na soupeře nestačili, a i když nejde klukům vyčíst snaha, tak v tomhle utkání jsme byli od první minuty až do konce tím horším týmem.

Já jsem úplně nadšen z výkonu hostujícího mužstva a doufám, že naši kluci si z tohohle debaklu vemou nějaké poučení a začnou na sobě o to více makat, aby se alespoň v příštím utkání dokázali soupeři trošku vyrovnat.

 

18.8. 2018 – Herně dobrý vstup do nové sezony!!

Červený Kostelec 2 : 0 Hořiněves

PK 0:1(neproměnil Halama), ČK 0:1(Erik Novák)

Sestava Hořiněvse – Cudlín – Bačina Dominik,Malik,Polák Martin, Polák Daniel – Halama,Souček,Koza,Kolman – Frýda,Novák Erik

Střídali – Černý Ondřej, Černý Jaroslav

V prvním mistrovském utkání jsme se představili na krásně připraveném hřišti v Červeném Kostelci, kde jsme i bez několika hráčů chtěli vstoupit úspěšně do nové sezony.

Do utkání jsme vstoupili aktivně, a když jsme se dostali do první velké brankové příležitosti, tak jsme litovali její zahození, ale to jsme nevěděli, že to je začátek něčeho co jsem asi ještě ve fotbale jako trenér nezažil, kdy jsme v utkání hráli pěkný přímočarý fotbal, který nás posílal do jednoho samostatného nájezdu za druhým na brankáře Červeného Kostelce, ale bez vstřelené branky. Vrchol všeho za dnešním zápasem byla neproměněná naše penalta.

Domácí nám ukázali 100% efektivitu, kdy ze dvou vypracovaných brankových příležitostí nám vstřelili dvě branky a tak díky tomu zaslouženě v utkání zvítězili.

Já bych chtěl kluky pochválit za dnešní herní projev, to byl za poslední rok jeden z nejlepších výkonů, co předvedli, ale ohledně koncovky to bylo to nejhorší, co jsem u téhle kategorie kdy zažil.

 
30.5. 2018 - Těžká sezona je za náma!!
 
Vrchlabí 4 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, rozhodčí Janota.
 
Sestava Hořiněvse - Frýda - Polák Daniel,Kolman,Malík,Bačina Dominik - Halama(41.Jonáš),Koza,Šmída,Ruml - Ferdinand, Cudlín 
 

V posledním zápase sezony jsme zajížděli do krásného areálu ve Vrchlabí.

Chtěli jsme se po úvodním sezoně historicky prvního mladšího dorostu našeho klubu rozloučit se ctí, to se nám bohužel nepovedlo. Protože jsme v utkání vytvořili několik chyb, který domácí mužstvo dokázalo potvrdit a tak nás zaslouženě porazilo 4:0.

Já bych chtěl tuhle výsledkově nepovedenou sezonu, ale hodnotit kladně, protože kluci v tihle nelehkých časech drželi partu při sobě a i díky tomu vytvořenému jádru věřím, že v příští sezoně, to bude úplně o ničem jiném a jejich herní výkony se zvednou a díky tomu přijdou i výsledky na které se už musí v dorostu klást větší důraz.

Velké díky patří i starším žákům, který někdy museli absolvovat dva zápasy za den, protože nás mužstvo Dohalic od 3. kola nechalo úplně na holičkách. Soutěž jsme dohrávali jen s našimi hráči, já na jednu stranu chápu jejich postoj, že je lepší vyhrávat v okresním přeboru, kde nastupují proti klukům co se vší úctou k nim neumějí kopnout do balonu a nebo dokonce jezdí ani né v jedenácti lidech na utkání a dát jim pořádný ranec branek, než se rovnat klukům z vyšších soutěží a prohrávat, ale ono se tohle všechno ukáže pak v mužstvech mužů, pokud tam někteří hráči se svým přístupem k fotbalu dojdou a to teď myslím jak naše hráče, tak Dohalické.

 

26.5. 2018 – Další prohra v Pardubicích!!

Pardubičky 6 : 0 Hořiněves

ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, rozhodčí Barták.

Sestava Hořiněvse – Cudlín – Bačina Dominik, Malik, Polák Martin, Jonáš(41.Ferdinand) – Halama(41.Frýda),Souček,Koza,Šmída – Kolman,Ruml

V dnešním předposledním utkání sezony v Pardubicích, proti místnímu mužstvu FK Pardubičky, jsme odjížděli nabaženi z minulého utkání, které i přes prohru se nám vydařilo.

Bohužel už od první minuty bylo vidět na našich hráčích úplně jiný přístup než b předešlém utkání a domácí nás svoji aktivitou od první minuty přehrávali. Nám se v tomhle utkání nedařilo vůbec nic, byli jsme stále bez nějakého velkého pohybu, a když už jsme běhali, tak bez balonu, když domácí mezi námi kombinovali. Po zásluze jsme teda utrpěli debakl 6:0 a jen od většího přídělu nás zachránil dobře chytající brankář Cudlín.

 
15.5. 2018 - V poslední minutě utkání jsme inkasovali rozhodující branku!!
 
Hořiněves 1 : 2 Lázně Bělohrad 
 
branky - Ferdinand 
 
ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, rozhodčí Buchta.
 
Sestava Hořiněvse - Frýda - Bačina Dominik,Novák,Polák Martin(79.Ruml), Polák Daniel - Jonáš,Koza,Malik,Halama - Cudlín,Ferdinand 
 

V dnešním předehrávaném utkání jsme chtěli zvítězit a to jsem se snažil vložit do hlav co nejvíce všem našim hráčům. Oni si to vzali k srdci a v utkání jezdili od první minuty po zadku a díky tomu se hrál naprosto vyrovnaný zápas, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale v prvním poločase bez nějaké výrazné brankové příležitosti a tak poločas skončil 0:0. V druhé půlce jsme začali dobře a mohli strhnout utkání na svoji stranu, kdy po individuální akci Ferdinanada, který mířil jen těsně vedle hostující branky. Bohužel pak přišel nečekaný trest v podobě inkasované branky na 0:1, kdy po ztrátě balonu hostující útočník vystřelil zpoza vápna k tyči a náš brankář špatně zasáhl a vrazil si o tyčku balon do sítě. Ale to nás nezlomilo a dokázali jsme si vytvořit mírný tlak na soupeřově polovině a díky tomu jsme i dokázali vyrovnat, když Ferdinand postupoval sám na brankáře, kterého prostřelil 1:1. Utkání spělo do konce, když v poslední minutě utkání se hosté dostali na naši polovinu a naši hráči nechali  osamoeceny na velkém vápně dva hostující hráče, když jeden z nich z posledních sil vystřelil doprostřed naší branky a stalo se něco neuvěřitelného, střela našemu brankáři vypadla z ruky přímo do brány, 1:2. Bohužel už jsme nestačili nic krom rozehrávky a rozhodčí ukončil utkání.

Za dnešní výkon si všichni hráči zaslouží obrovskou pochvalu, jak k utkání přistoupili a bojovali do posledních minut. Bohužel chyby se stávají a u brankářů jsou nejvíce vidět, ale Frýdas nás už ve spoustu utkání podržel a ubránil před velkým debaklem, tak si zaslouží za tenhle nepovedený zápas podržet a věřím, že nám to v příštím utkání zas svým výkonem vrátí.

 

12.5. 2018 – Zahájili jsme nadstavbu o konečné umístění!!

Červený Kostelec 2 : 0 Hořiněves

ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:0, rozhodčí Vítek.

Sestava Hořiněvse – Frýda – Bačina Dominik,Malik,Polák Martin,Polák Daniel – Urban(41.Cudlín),Souček(20.Novák),Koza,Šmída,Ruml – Kolman

V tomhle utkání jsme odjížděli na hřiště soupeře, se kterým jsme se letos už 2x utkali a v každém utkání jsme dokázali s tímhle soupeřem si vytvořit několik brankových příležitostí a sahat po nějakých bodech. V tomhle utkání se nám povedlo pohlídat začátek utkání a neinkasovat, což vypadalo jako základ k dobrému výsledku z dnešního utkání. Soupeř byl mírně aktivnější, ale bez nějaké výrazné brankové příležitosti. Bohužel jak už se nám stává, tak po našem výkopu brankáře jsme prohráli hlavičkový souboj a domácí obránce dokázal hlavou poslat balon až k našemu vápnu a po provedené kombinaci nám domácí vstřelili branku na 1:0. Nám se povedlo dostat do dvou samostatných úniků, kdy v jednom případě jsme dokonce šli dva úplně osamoceny na domácího brankáře, ale zakončení bylo naprosto žalostné. V druhém poločase jsme chtěli utkání strhnout na svoji stranu a hlavně jsme kladli důraz na proměňování brankových příležitostí. Bohužel už takové brankové příležitosti jako v prvním poločase jsme neměli, i z toho důvodu, že některé zárodky brankových příležitostí byli od některých hráčů individuálně řešeny velice špatně.  A tak nás soupeř dorazil v poslední minutě z penalty a díky tomu, že dokázal proměnit svoje brankové příležitosti, tak i zaslouženě zvítězil 2:0.

Velice mě těší zlepšující herní projev našeho mužstva, ale zároveň mě mrzí, že si vytváříme minimum brankových příležitostí, které ještě řešíme katastrofálně a to né jen v dnešním utkání.

 
1.5. 2018 - Organizační komplikace nás stáli lepší výsledek!!
 
Lázně Bělohrad 5 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 4:0, rozhodčí Vitvar.
 
Sestava Hořiněvse - Frýda - Bačina Dominik,Malik,Polák Martin,Polák Daniel(75.Černý) - Halama,Souček,Koza,Ruml(33.Jonáš) - Kolman,Novák
 

Bohužel v dnešním po čarodějnickém dnu, začalo naše utkání už před odjezdem na zápas, kdy naše logistické schopnosti dopadli špatně a po cestě na zápas jsme nechali 3 hráče doma a tak se pro ně muselo vracet.

Díky tomu naši hráči nastoupili do úvodních minut v počtu o dva hráče méně a než jsme dokázali zapomenuté hráče dostat na hřiště, tak jsme prohrávali 3:0 a utkání bylo rozhodnuté.

Kluci ale nic nevzdali a hlavně v druhém poločase dokázali hrát se soupeřem vyrovnanou partii a utkání odjezdili až do poslední minuty po zadku.

Teď budeme čekat na rozlosování naší skupiny o umístění, kdy nám budou přiděleni mužstva od sedmého až do jedenáctého místa a o víkendu 12. až 13. května tuhle část odstartujeme.

 
28.4. 2018 - V prvním poločase jsme dokázali se soupeřem držet krok a druhý poločas jednoznačný!!
 
Hořiněves 0 : 4 Rychnov nad Kněžnou
 
ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:2, rozhodčí Kincl.
 
Sestava Hořiněvse - Frýda - Polák Daniel(65.Ferdinand),Novák,Polák Martin,Šmída(41.Jonáš) - Urban,Souček,Koza,Bačina - Ruml(50.Halama),Kolman(41.Cudlín)
 

Dnes nás čekal v dalším domácím zápase velice nepříjemný soupeř z Rychnova. V utkání jsme chtěli navázat alespoň na výkony z minulých utkání a to se nám povedlo jen první poločas.

V prvním poločase jsme dokázali hrát se soupeřem vyrovnanou partii, i když více brankových příležitostí si vytvořil soupeř. V druhém poločase už nás hosté uzavřeli na svojí polovině a ve všech směrech nás přehrávali a jen díky skvělému výkonu brankáře Frýdy jsme nedostali ještě větší brankový příděl.

V dalším utkání zajíždíme na hřiště do Lázní Bělohrad.

 
21.4. 2018 - Bohužel se nám nepovedl začátek utkání!!
 
Červený Kostelec 3 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, rozhodčí Hampl.
 
Sestava Hořiněvse - Polák Martin - Šmída,Malík(41.Frýda),Novák,Urban - Polák Daniel(55.Jonáš),Souček,Koza,Ruml - Kolman,Cudlín
 

Do tohohle utkání jsme vkládali velké naděje po podzimním utkání, které jsme ztratili až v poslední minutě utkání.

Bohužel se nám nepovedl začátek, když jsme inkasovali nejspíše hned po 20 sekundách hry na 1:0.  Z tohohle šoku se nám nedařilo dlouho probudit a bohužel v brzké době jsme inkasovali druhou branku na 2:0. Pak teprve jsme začali hrozit taky, když svoje samostatné nájezdy neproměnil Cudlín 2x a ani Kolman, což byla obrovská škoda. Bohužel když vypadalo, že se nadechujeme k nějaké herní převaze, tak nám domácí vstřelili z dálky 3 branku a to byl konečný stav prvního poločasu. V druhém poločase bylo k vidění na obou stranách neproměnění několika 100% šancí a tak výsledek utkání se už neměnil a skončil konečným výsledkem 3:0.

Bohužel věřil jsem v tomhle utkání ve vítězství, které nám nejspíše zmařil špatný začátek. Ale výkony v posledních dvou zápasech našich hráčů mají stoupající tendenci, tak uvidíme jak se nám podaří na ně navázat v příštím domácím utkání proti Rychnovu nad Kněžnou.

 
8.4.  2018 - Nejlepší výkon sezony nestačil na body!!
 
Pardubičky 2 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:0, rozhodčí Zeman.
 
Sestava Hořiněvse - Polák Martin - Šmída, Malík,Novák,Urban - Halama,Koza,Souček,Ruml(60.Frýda) - Kolman,Ferdinand
 

V dnešním zápase v Pardubicích, jsme chtěli proti místnímu mužstvu Pardubičky zlepšit svůj týmový výkon a v utkání předvést lepší herní výkon a pokusit se o co nejlepší výsledek.

Do utkání jsme vstoupili špatně a domácí nás začali od první minuty přehrávat, ale zahazovali jednu brankovou příležitost za druhou, když bud nedokázali trefit branku anebo výbornýma zákroky nás zachránil náš brankář Martin Polák. Díky tomu jsme se pomalu dostávali do hry a začali být také aktivní i na polovině soupeře, ale zatím bez výrazných šancí. Pak bohužel přišla těsně před koncem prvního poločasu rána pod pás a to branka v naší síti, když domácí hráč vypálil z 20m a našemu brankáři prošel míč pod tělem a znamenalo to vedení domácích 1:0 po prvním poločase.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně a věřili jsme, že v našich silách je výsledek utkání otočit. Bohužel další rána přišla hned v úvodu druhého poločasu po hrubé chybě našeho stopera, který v rozhodující moment se netrefil do balonu a domácí hráč postupoval sám na brankáře a vstřelil branku na 2:0. Pak začala nejlepší pasáž letošní sezony, kdy jsme na soupeře sedli a začali být aktivnější a vytvářeli jsme si jednu 100% šanci za druhou, když jsme několikrát netrefili prázdnou branku anebo nás zastavil výborný zákrok domácího brankáře nebo branková konstrukce.

Za dnešní výkon se nemusíme vůbec stydět, a pokud budeme v takových výkonech pokračovat dále, tak věřím, že v brzké době i dokážeme zvítězit, což bych už téhle partě strašně moc přál, která přes obrovsky těžké období stále drží pospolu.

 
 
31.3. 2018 - Bohužel trápení pokračuje!!
 
Hořiněves 1 : 7 Vysoké Mýto 
 
branky - Novák 
 
ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, rozhodčí Pálka.
 
Sestava Hořiněvse - Frýda - Souček,Malik,Polák Martin, Polák Daniel(50.Jonáš) - Koza,Novák,Ruml(41.Černý Jaroslav),Kolman(60.Halama),Bačina Dominik - Cudlín
 

Dnes jsme chtěli ukázat zas nějaký posun v systému, co trénujeme o tréninkách a se kterým můžeme hrát v téhle soutěži alespoň nějakou důstojnou roli. Bohužel někteří hráči vždy chybí, a pokud nebudeme trénovat ve stejné sestavě, jako hrajeme mistrovské utkání, tak se tenhle systém nedokáže přenést z tréninku na 100% do zápasu, protože jak jeden hráč přestane plnit svoje pokyny a hlídat si svoje prostory anebo propadne individuálně, tak celý systém se rozpadne a dopadne to jako v dnešním utkání, kdy jsme zas utrpěli výsledkový, ale i herní debakl.

Je to strašně těžké na psychiku jak pro nás trenéry, tak se ukazuje i na hráčích velká frustrace, ale prostě musíme věřit, dřít, věřit a dřít a ono se to zlomí, nevím, jestli za týden, měsíc nebo rok, ale zlomí a všem co nad těmahle hráči zlomili hůl, tak budou koukat, co tyhle chlapci ještě dokážou, máme to jen my všichni ve svých rukách nikdo nám nepomůže z toho dna, padli jsme tam jako tým a jako tým se zas zvedneme.  

 
24.3. 2018 - Nesplnění daný taktiky znamenalo katastrofální první poločas!!
 
Hořiněves 0 : 8 Jičín 
 
ŽK 2:1, ČK 1:0 (Šmída), PK 0:0, rozhodčí Nožka.
 
Sestava Hořiněvse - Cudlín - Polák Daniel,Malik,Ferdinand(41.Bačina David), Šmída - Novák,Koza,Souček,Ruml,Bačina Dominik(35.Halama) - Frýda 
 

Celý týden jsme se připravovali nějakým způsobem, jak budeme chtít hrát, bohužel naši hráči si to v prvním poločase do utkání vůbec nepřenesli a tak soupeř nám uštědřil za poločas 6 branek. V druhém poločase nás úplně zbytečnou červenou kartou poslal do desíti Šmída, ale díky tomu, že jsme začali alespoň lehce připomínat taktickou stránku, co jsme zkoušeli o tréninku jsme inkasovali 2x, když nám individuálně jednotlivec propadl.

Další debakl, který jsme utrpěli, ale naši hráči si musí uvědomit, že už v téhle kategorii nemůže hrát hurá fotbal na náhodu, ale začít plnit pokyny, které mají, protože pokud se naučíme v tomhle systému bránit, tak pak můžeme se naučit přecházet do útoku, ale k tomu všemu je potřebná kvalitní tréninková docházka a fyzická kondice.

 
17.3. 2018 - První poločas dobrý, druhý katastrofa!!
 
Chrudim 9 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 1:0, rozhodčí Nekvapil. 
 
Sestava  Hořiněvse - Frýda - Šmída, Malik,(55.Halama),Polák Martin, Polák Daniel - Koza, Souček,Novák(41.Jonáš),Ruml - Kolman,Bačina(41.Ferdinand)
 

Dnes jsme zahájili jarní část sezony, kdy jsme ve skromných podmínkách absolvovali zimní přípravu s tím, že jsme se chtěli zaměřit na sílu, rychlost a fyzickou kondici a to si myslím, že u 70% mužstva proběhlo parádně, zbytek zimní přípravu proflákal a to bohužel bylo vidět hned v prvním utkání.

Do utkání jsme vstupovali s cílem hrát v bloku a nedostat branky a uhrát přijatelný výsledek, proti velice kvalitnímu soupeři. To se nám dařilo v prvním poločase dobře, udělali jsme dvě individuální chyby, které takový soupeř bohužel uměl potrestat, ale jinak jsme soupeře nepouštěli do žádných vyložených šancí. Do druhé půle jsme prostřídali hráče, abychom ulehčili zátěž u hráčů ročníku 2003, které čekalo druhý den utkání a to se nám bohužel vymstilo. Protože naše hra se dostala do obrovského chaosu a soupeř nás naprosto přehrával a dostával se do jedné šance za druhou. Tak bohužel díky tomu se nám nepodařilo uhrát přijatelný výsledek a odjeli jsme s obrovským debaklem 9:0.

Já se snažím kluky podporovat v téhle těžkých chvílích, ale pokud nebudou plnit to co mají a nebudou se plně soustředit po celé utkání, tak se naše výkony a už vůbec né výsledky nezlepší. Náš kádr je velice úzký a musíme využít několik hráčů ročníku 2003, kteří by měli brát takovéhle zápasy k tomu, aby se individuálně posouvali dále a zlepšovali se, ale někteří to spíše berou jako za trest a to mě velice mrzí.

No je potřeba zas dát hlavy nahoru a bojovat dále a pokusit se v dalším zápase navázat na výkon z dnešního prvního poločasu a zkusit se odrazit k lepším časům v příštím utkání s Jičínem.

 
4.11. 2017 - Za nasazení a zlepšující herní projev si zaslouží borci velkou pochvalu!!
 
Vrchlabí 4 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:0, rozhodčí Petrů.
 
Sestava Hořiněvse - Kadlec - Bačina Dominik,Malik,Novák,Šmída - Koza,Polák Martin,Ferdinand,Frýda(50.Halama) - Kolman(56.Jonáš),Ruml
 

V posledním podzimním utkání jsme nastoupili v nádherném areálu na umělé trávě ve Vrchlabí.

Po zlepšujícím herním projevu v předešlých utkání jsme chtěli navázat na tenhle zlepšující proces i v tomhle utkání.

V úvodních minutách bylo utkání vyrovnané a přelévalo se z jedné strany na druhou, když nám domácí mužstvo první branku vstřelilo po rychlém protiútoku, který výborným zákrokem na poprvé zastavil brankář Kadlec, ale díky tomu, že nám zaspala střední záloha, tak nám domácí hráč dorazil na po druhé už balon do branky, 1:0. Nám se povedlo vytvořit několik dobrých příležitostí, který jsme bud nedokázali dotáhnout do finálové fáze anebo jsme ztroskotali na domácím brankáři. V obrané fázi jsme pracovali dobře a díky tomu jsme zastavovali převážně individuální průniky domácích hráčů a tak konečný výsledek prvního poločasu byl 1:0. Do druhé půle jsme šli s tím, že tu chceme urvat další body do tabulky. Ta naděje žila do doby, než se nám zranil kapitán mužstva Petr Kolman a byl nucen střídat a chvíli po tom nám domácí vstřelili druhou branku na 2:0. Utkání dostala nový náboj, ale né bohužel fotbalový, ale plný soubojů a agresivity ze strany domácích, když rozhodčí tomu jen přihlížel a naše mužstvo, které je jak věkově, tak fyzicky menší dostala po téhle stránce vyloženě pořádně naloženo (i když se snažilo občas tenhle styl domácím vracet) a spousta našich hráčů po zápase mohla počítat podlitiny a krvavé šrámy na svém těle.

Nakonec utkání skončilo 4:0 pro domácí, ale já jsem s herním projevem spokojený, protože tohle byl dneska poslední zápas našeho mužstva, a když porovnám první utkání sezony a tohle, tak jsme udělali kus práce. Výsledky nejsou a v tabulce to vypadá hrůzostrašně, ale spousta kluků ročníku 2001 až 2002(krom loňského roku v krajské soutěži starších žáků) celý život nastupovala většinou na úrovni okresních mládežnických soutěží a ten rozdíl je obrovský. Já si myslím, že když to kluci zvládnou hlavně po psychické stránce (není jednoduchá stále prohrávat) tenhle ročník, tak tahle sezona bude pro ně obrovská škola a v příštím roce půjdeme 100% jak výkonama, tak výsledkama nahoru.

 
28.10. 2017 - Herně jsme nepropadli, ale výsledek je ostudný!!
 
Hořiněves 0 : 8 Nový Hradec 
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:3, rozhodčí Vopálka. 
 
Sestava Hořiněvse - Cudlín - Polák Martin, Ferdinand,Malík,Bačina Dominik - Ruml,Novák(55.Halama),Šmída,Jonáš(41.Kolman) - Frýda,Kadlec
 

V tomhle utkání jsme měli problém složit sestavu, protože nám chybělo z různých důvodů několik hráčů, který museli nahradit starší žáci, co měli už v nohách dopolední zápas za svoji kategorii.

Pro mě bylo velice překvapivé, že i když byl těžký terén pro obě dvě strany, tak Nový Hradec oproti prvnímu podzimnímu utkání nás herně nepřehrával, naopak hra se přelévala z jedné strany na druhou, když hostující mužstvo má ve svém středu 3 hráče, který nás absolutně rychlostí a fotbalovostí přesahovali a to taky utkání rozhodlo, když tyhle hráči svoji kombinací a smrtelně rychlím přechodem do útoku nám dokázali vstřelit několik branek, který pak bohužel udělali skóre utkání takové jaké je.

Já musím hlavně dnes starším žákům poděkovat za účast a jejich výkon. Je v téhle kategorii bohužel už pomalu a jistě směrodatný i výsledek utkání, ale já osobně můžu porovnat herní výkony z prvních utkání a aktuálních a můžu s jistotou říci, že jsme udělali za ty 3 měsíce pro mě velký herní posun, který samozřejmě není zatím vidět na výsledkách. Věřím ale, že pokud budeme pracovat nadále tak usilovně VŠICHNI hráči, tak přes zimu za těch několik měsíců volna uděláme zas velký kus práce a na jaře už se to bude projevovat i na výsledkách utkání. 

 
21.10. 2017 - 50 minut výborný výkon!!
 
Hořiněves 0 : 5 Lázně Bělohrad 
 
ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, rozhodčí Nymsa.
 
Sestava Hořiněvse - Cudlín - Polák Martin,Malík,Ferdinand,Polák Daniel - Frýda(41.Jonáš),Novák(60.Kadlec),Šmída,Koza - Ruml(41.Bačina Dominik),Kolman
 

Mladší dorost po zlepšených výkonech přivítal na domácím hřišti mužstvo z Lázní Bělohrad.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a vytvořili si několik brankových příležitostí, které jsme nedokázali proměnit, a hrál se z obou stran naprosto vyrovnaný zápas. Bohužel vše se zlomilo v 50. minutě, kdy domácí obránce špatně rozehrál balon a hostující útočník dokázal nabídnutou šanci s přehledem proměnit. Pak přišla bohužel naše obrovská psychická deka a hosté si z nás začali dělat trhací kalendář, naši hráči se z mohli jen na odkopávání balonu a hosté nás mačkali a dokázali vstřelit nám ještě 4 branky.

Dnešní utkání dokázalo zas, že dokážeme hrát vyrovnaně i s takovým soupeřem jako byl dnes Bělohrad, jen bohužel máme špatně nastavené hlavy, že když inkasujeme branku, tak naše hra vytratí zápal, bojovnost a fotbalovost a soupeř nás totálně přehraje.

Tak hlavní důvod toho, že se nám tolik nedaří, není fotbalovostí, ale zatím na to nemáme psychicky.

V sobotu nás čeká Nový Hradec, který nás už na podzim zesměšnil vysokou porážkou, tak uděláme vše proto, aby byl výsledek lepší. 

 
15.10. 2017 - Herní posun tam je!!
 
Rychnov nad Kněžnou 6 : 2 Hořiněves 
 
branky - Ruml, Kolman 
 
ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 3:1, rozhodčí Kudláček.
 
Sestava Hořiněvse - Frýda - Bačina Dominik,Malík,Šmída,Ferdinand - Polák Daniel(55.Novák),Polák Martin,Koza,Jonáš(41.Halama) - Ruml(60.Kadlec),Kolman
 

Mladší dorost po minulém týdnu, kdy udělal první bod v sezoně, zavítal do pěkného areálu Rychnova nad Kněžnou.

Soupeř na nás od začátku vlétnul a vytvořil si několik brankových příležitostí většinou ze standartních situací. Nám se dařilo tlaku odolávat a chodit do rychlých protiútoků, které ale nebyli správně dotaženy do konce. Pak bohužel nastala rozhodující 6 minutovka utkání, kdy nám domácí po 3 našich hrubých chybách vstřelili 3 branky a dostali se do velké pohody. Pak nás přehrávali a jen díky dobře postaveným brankovým konstrukcím jsme neinkasovali více branek. Naštěstí přišla naše snižující branka na 3:1 a ta nám trošku vlila do žil sílu, ale další branky ani na jedné straně nepadli do konce prvního poločasu.

V druhém poločasu jsme se trošku otrkali a už nebyla jen hra v režii domácích, ale už jsme si dokázali vytvářet brankové příležitosti také. Bohužel když jsme se dostávali do vyrovnané hry, tak jsme udělali další hrubou chybu a domácí nám zasadili další branku na 4:1. Ve zbylém průběhu utkání byli aktivnější domácí hráči a dokázali nám vstřelit ještě dvě branky, nám se povedlo snížit díky pěknému přelobování domácího brankáře Kolmanem.

Začínáme pomalu a jistě se v téhle soutěži rozkoukávat, ale srážejí nás hrubé chyby, které nás vždycky v utkání zlomí, když se vždycky nadechneme k nějaké hře, tak přijde další chyba a zas nás vrátí na začátek. Musíme nadále pracovat naplno, abychom nejlépe už na jaře dokázali alespoň více konkurovat všem mužstvům než tomu je teďka na podzim.

 
7.10. 2017 - První bod v sezoně!!
 
Hořiněves 1 : 1 Červený Kostelec  pk 2:4
 
branky - Urban Matěj
 
ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, rozhodčí Buchta.
 
Sestava Hořiněvse - Frýda - Ferdinand,Malík,Šmída,Bačina Dominik - Urban,Koza(77.Novák),Polák Martin,Jonáš - Kolman(65.Kadlec),Polák Daniel(Halama)
 

Mladší dorost měl dnes možnost díky postavení soupeře, konečně prolomit herní nepohodu a získat první letošní body do tabulky.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale postupem času začali mít více herní převahu hostující hráči, ale bez nějaké vyložené brankové příležitosti a tak jsme šli o poločase do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Do kluků jsme o poločase snažili dostat to, že tohle je jedinečná možnost se odrazit od dna, tak ať nechají na hřišti úplně všechno. Kluci bojovali a makali v druhém poločase, a i když herně to nebyla žádná paráda, tak se nám povedlo díky Urbanovi vstřelit branku na 1:0 a dostat se do vedení. To se nám dařilo držet i přes velký tlak hostů až do nastaveného času, kdy bohužel ze skrumáže dokázali hosté vyrovnat utkání na 1:1 a po té rozhodčí ukončil utkání.

Pak nastali pokutové kopy, které naši první dva exekutoři nezvládli a tak hosté už si to dokázali pohlídat a přidali k jednomu jistému bodu ještě bonusový jeden.

No co k tomuhle utkání říci, snažíme se našim hráčům předávat né jen fotbalové dovednosti, ale v těhle těžkých chvílích i hodně psychických rad a pomoci, a když už utkání odřou a odkopou, tak dostat branku na 1:1 v posledních sekundách utkání, tak to moc tomu našemu stavu nepřidá.

Ale berme tenhle zápas zas jako obrovskou zkušenost a zároveň i to, že když budeme jezdit po zadku, tak nemusíme v každém utkání v téhle soutěži dělat soupeřům jen sparing partnera. 

 
 
23.9. 2017 - I přes prohru nejlepší výkon v sezoně!!
 
Hořiněves  1 : 5 Pardubičky
 
branky - Kolman
 
ŽK 0:0,ČK 0:0,PK 0:0, poločas 0:3, rozhodčí Liebisch.
 
Sestava Hořiněvse - Kadlec - Ruml,Štancl,Šmída,Bačina Dominik(50.Jonáš) - Koblížek,Polák Martin,Koza,Ferdinand(41.Novák) - Kolman,Frýda
 

Mladší dorost za stálého deště přivítal soupeře, kterému se v letošní sezoně zatím nedaří podobně jako nám.

V úvodních minutách jsme byli aktivnější, ale zas nám bohužel zarazila hrubá chyba, kdy jeden hráč prošel u lajny přes tři hráče a postupoval sám na Kadlece, kterého prostřelil. To hosté nakoplo a začali mít více balon na kopačkách a z toho pramenila naše další chyba a to brankáře Kadlece, kterému vypadla lehká střela na bránu z ruky za brankovou čáru, 0:2.Pak nás hosté ještě dorazili do poločasu další brankou a to, když tečovaná střela našim hráčem do protipohybu brankáře skončila v naší síti. V druhém poločase jsme 80% času trávili na hostující polovině, ale nedařilo se nám vytvořit vyložené brankové příležitosti a tak se hosté dostali do ojedinělého protiútoku, který zas proměnili, 0:4. Pak náš mírný tlak pokračoval a vyústil v branku na 1:4, což nám dalo spoustu sil a začali jsme být ještě aktivnější, ale bohužel jen do doby, kdy nám soupeř dal z dalšího protiútoku, kdy naši hráči nebyli schopni odkopnout balon do bezpečí branku na 1:5.

Co k tomu můžu říct, jen to, že to bylo první utkání, kdy jsme byli herně soupeři vyrovnaný né li chvilkami lepší, ale bohužel už se budu opakovat několikáté utkání za sebou, srážejí nás hrubé chyby našich hráčů, které nás pak stojí lepší výsledek v utkání.

 
17.9. 2017 - Boj v téhle soutěži pokračuje!!
 
Vysoké Mýto 5 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 4:0, rozhodčí Matoušek.
 
Sestava Hořiněvse - Frýda - Polák Daniel,Šmída,Štancl, Bačina Dominik - Ruml,Koza,Jonáš,Novák(41.Halama) - Kadlec,Urban
 

V dnešním utkání jsme zajížděli na krásný stadion do Vysokého Mýta, v tomhle utkání nás nečekalo vůbec nic lehkého.

Soupeř byl po celé utkání aktivnější a lepší, ale bohužel zas nás sráželi individuální chyby, které nejspíše pramení i tím, že naši hráči jsou pod velkým tlakem soupeře.

Hodnocení utkání se mě píše těžko, protože kdo vidí naše utkání, tak soupeř nás ve všech činnostech přehrává, ale naši hráči velice bojují a tak doufejme, že třeba v příštím zápase se jim povede díky velké bojovnosti překvapit zatím také né moc úspěšného v sezoně soupeře z Pardubiček.

 
9.9. 2017 - Srážejí nás vlastní chyby!!
 
Jičín 5 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 3:0, rozhodčí Styblík.
 
Sestava Hořiněvse - Frýda - Polák Daniel, Šmída,Štancl,Bačina Dominik - Ruml,Koza,Koblížek,Jonáš(40.Ferdinand) - Kolman,Kadlec(75. Bačina David)
 

Bohužel nás srážejí individuální chyby, které děláme, důkaz je takový, že Jičín i když měl herní převahu první poločas tak nedokázal vstřelit branku svojí zásluhou, ale přesto vedl 3:0 a to bohužel díky dvěma vlastním brankám našich hráčů a jedné nesmyslné nahrávce do běhu útočníka, který pokračoval sám n brankáře a tuhle šanci proměnil.

V druhém poločase pokračovali domácí v herní převaze, ale dokázali z toho vytěžit jen dvě branky.

Naše mužstvu nechybí snaha, ale zatím doopravdy naše výkony na tuhle úroveň nestačí, ale nevzdáváme se budeme makat, dřít a pracovat dále.

 
 
 
2.9. 2017 - Zbytečně prospaný první poločas utkání rozhodl!!
 
Hořiněves 0 : 8 Chrudim 
 
ŽK 1:1,ČK 0:0, PK 1:1(nedal ani jeden), poločas 0:7, rozhodčí Kánská.
 
Sestava Hořiněvse - Kadlec - Urban,Šmída,Novák,Bačina Dominik - Černý J.,Polák Martin,Koza,Halama - Kolman,Frýda
 

V dnešním utkání jsme přivítali mužstvo z Chrudimi, kteří byli všichni ročníku 2002, který v loňském roce nastupovali v první lize starších žáků. To už naznačovalo, co nás čeká v tomhle utkání.

Nám se povedlo v prvních minutách držet ze soupeřem krok, ale pak bohužel jedna smolná branka rozhodla utkání, protože naši hráči zas se dostali do psychického bloku a hosté nás začali demolovat jednou brankou za druhou a to se zastavilo na poločasovém výsledku 0:7.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem takovým, že pro nás utkání je 0:0 a chceme uhrát co nejlepší výsledek a nakonec se nám povedlo vytvořit několik brankových příležitostí, které jsme neproměnili, a hosté nám vstřelili branku po naší chybě na 0:8 a to byl konečný výsledek utkání.

Co k tomu říct. Naši hráči se utkávají s obrovskou kvalitou a možná nejlepšími hráči co tady v jejich věku ve východočeském kraji na krajské úrovni můžou potkat.

Víme, že výsledky a herní projev je strašidelný, ale já těmhle hráčům věřím, že když budou na 100% makat na každém tréninku a v každém utkání, tak se minimálně na jaře těmhle hráčům vyrovnáme nebo alespoň přiblížíme.

Tady mě krásně ukazuje v těhle časech charakter hráčů, protože vyhrávat umí každý, ale prohrávat a nevzdávat se a jít si za svým cílem umějí jen opravdický silný lidi. Vyhrávat v okresním přeboru proti klukům, který se vší skromností k nim do toho neumějí kopnout by dokázal každý trošku fotbalista.

Proto můžete se nám posmívat, můžete se na nás vykašlat ale jednou se tohle obrátí a věřte, že já a všichni kdo s námi tuhle fotbalovou válku vedou na to nezapomeneme, až nás budete zas plácat po ramenech, protože já tohle nezažívám poprvé v trenérské kariéře. Příklad je hráči ročníku 2003 a 2004, když prohrávali ve svých začátcích v mladší přípravce 10:0 a podobně(všichni nám říkali, že se na ně mám vykašlat a dát je na jiný sport) a o pár let na ně nikdo ve vyšších kategoriích okresních nebo tuhle sezonu v krajských soutěží nemá.

 
 
 
30.8. 2017 - Naprostá demolice!!
 
Nový Hradec 14 : 1 Hořiněves 
 
branky - Ornst 
 
ŽK 0:0,ČK 0:0, PK 0:0, poločas 7:0, rozhodčí Kánská.
 
Sestava Hořiněvse - Frýda(46.Kadlec) - Janďourek,Jonáš,Kolman,Šmída - Polák Martin,Koza(64.Halama),Ornst,Ferdinand - Štancl,Bačina Dominik
 

Na tohle utkání jsme přijeli přímo ze soustředění, kde jsme měli nějakou fyzickou přípravu, ale mysleli jsme si, že tohle zvládneme, ale bohužel absolutně jsme tohle utkání nezvládli a to jak po fotbalové stránce, tak hlavně po psychické, kdy nám domácí vstřelili hned v úvodu 3 branky, a bylo pro naše hráče po utkání, když nám domácí nastříleli rekordní prohru v novodobé mládežnické historii našeho klubu.

Za tohle utkání se obrovsky stydíme a musíme se všichni omluvit za velkou ostudu co jsme způsobili našemu klubu.

 
 
 
27.8. 2017 - Jaroměř nás vyučovala!!
 
Jaroměř 9 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 1:0,ČK 0:0, PK 0:0, poločas 4:0, rozhodčí Škoda.
 
Sestava Hořiněvse - Kadlec - Štancl,Novák,Šmída,Bačina Dominik(60.Frýda) - Koza,Jonáš(46.Polák Daniel),Polák Martin,Urban(50.Ornst) - Kolman,Ferdinand
 

V druhém utkání během 5 dnů jsme se utkali s výborným mužstvem Jaroměře, který má ve svojim kádru většinu hráčů ročníku 2001 a ty nám ukázali svoji kvalitu v prvním utkání.

Bohužel nám se nepovedlo poučit z minulého utkání a domácí nás od první minuty přehrávali a díky tomu, že pod obrovským tlakem jsme dělali až hrůzostrašné chyby, tak nám domácí vstřelili 9 branek a zaslouženě v utkání zvítězili.

 
 
23.8. 2017 - Jaroměř nás naprosto ve všem přehrála!!
 
Hořiněves 0 : 6 Jaroměř 
 
ŽK 1:0,ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:3, rozhodčí Franěk.
 
Sestava Hořiněvse - Kadlec - Bačina Dominik,Jásenský,Novák,Ornst - Jonáš,Polák Martin,Polák Daniel(Bačina ,Koza - Frýda(46.Halama),Kolman 
 
V dnešním zápase Jaroměř nás naprosto přehrála a zaslouženě zvítězila. Bohužel, zatím na tuhle soutěž naše mužstvo nestačí, díky tomu, že nemáme skoro žádné hráče ročníku 2001, tak nám roční zkušenosti chybí v téhle soutěži. Zároveň nám to ukazuje, zas mnohem vyšší rychlostní stupeň oproti žákovským soutěžím a to hlavně jak v rychlosti a důrazu.Budeme na sobě muset hodně pracovat, abychom co nejdříve se takovým soupeřům jako Jaroměř minimálně vyrovnali.
 
19.8. 2017 - Vstup do nové soutěže pro nás nám zas otevřel oči!!
 
Hořiněves 1 : 4 Vrchlabí 
 
branky - Ornst
 
ŽK 1:1, ČK 0:0,PK 0:0, poločas 0:4, rozhodčí Janeček
 
Sestava Hořiněvse - Kadlec - Ornst,Polák Martin,Jásenský, Janďourek - Polák Daniel,Novák,Šmída,Koza - Koblížek,Kolman
 
střídali - Bačina Dominik,Ferdinand,Jonáš,Halama,Frýda
 

V prvním historickém zápase mužstva mladšího dorostu Hořiněvse/Dohalic jsme přivítali na našem hřišti soupeře z Vrchlabí. Díky tomu, že jsme neznali kvalitu soutěže ani soupeřů, tak nás čekal pěkný skok rovnýma nohama do vody.

To se také potvrdilo, když hostující mužstvo na nás vlétlo jak uragán a ukazovalo nám svoje kvality hned od úvodní minuty a já jsem zůstal se střídajícími hráči na střídačce stát jen s otevřenou pusou.

Soupeř nám ukázal, do jaké fotbalové úrovně jsme zas vstoupili, kde bude po nás požadováno obrovské nasazení po celý zápas, všechno v obrovské rychlosti a velikém důrazu.

Soupeř v dnešním utkání zvítězil zaslouženě, ale já se těším na tuhle soutěž, protože tady ta soutěž naše hráče a i Dohalic, může posunout fotbalově o kus dopředu, jen nám bude chvilku trvat, než si na tenhle styl hry zvykneme. Pro mě bude úkol přizpůsobit tomuhle tempu tréninky a věřím, že v klukách je obrovský potencionál, který když promění, tak se v téhle soutěži neztratí.

V dalším zápase nás čeká ve středu od 17:30 na domácím hřišti Jaroměř.