Mladší dorost

8.4.  2018 - Nejlepší výkon sezony nestačil na body!!
 
Pardubičky 2 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:0, rozhodčí Zeman.
 
Sestava Hořiněvse - Polák Martin - Šmída, Malík,Novák,Urban - Halama,Koza,Souček,Ruml(60.Frýda) - Kolman,Ferdinand
 

V dnešním zápase v Pardubicích, jsme chtěli proti místnímu mužstvu Pardubičky zlepšit svůj týmový výkon a v utkání předvést lepší herní výkon a pokusit se o co nejlepší výsledek.

Do utkání jsme vstoupili špatně a domácí nás začali od první minuty přehrávat, ale zahazovali jednu brankovou příležitost za druhou, když bud nedokázali trefit branku anebo výbornýma zákroky nás zachránil náš brankář Martin Polák. Díky tomu jsme se pomalu dostávali do hry a začali být také aktivní i na polovině soupeře, ale zatím bez výrazných šancí. Pak bohužel přišla těsně před koncem prvního poločasu rána pod pás a to branka v naší síti, když domácí hráč vypálil z 20m a našemu brankáři prošel míč pod tělem a znamenalo to vedení domácích 1:0 po prvním poločase.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně a věřili jsme, že v našich silách je výsledek utkání otočit. Bohužel další rána přišla hned v úvodu druhého poločasu po hrubé chybě našeho stopera, který v rozhodující moment se netrefil do balonu a domácí hráč postupoval sám na brankáře a vstřelil branku na 2:0. Pak začala nejlepší pasáž letošní sezony, kdy jsme na soupeře sedli a začali být aktivnější a vytvářeli jsme si jednu 100% šanci za druhou, když jsme několikrát netrefili prázdnou branku anebo nás zastavil výborný zákrok domácího brankáře nebo branková konstrukce.

Za dnešní výkon se nemusíme vůbec stydět, a pokud budeme v takových výkonech pokračovat dále, tak věřím, že v brzké době i dokážeme zvítězit, což bych už téhle partě strašně moc přál, která přes obrovsky těžké období stále drží pospolu.

 
 
31.3. 2018 - Bohužel trápení pokračuje!!
 
Hořiněves 1 : 7 Vysoké Mýto 
 
branky - Novák 
 
ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, rozhodčí Pálka.
 
Sestava Hořiněvse - Frýda - Souček,Malik,Polák Martin, Polák Daniel(50.Jonáš) - Koza,Novák,Ruml(41.Černý Jaroslav),Kolman(60.Halama),Bačina Dominik - Cudlín
 

Dnes jsme chtěli ukázat zas nějaký posun v systému, co trénujeme o tréninkách a se kterým můžeme hrát v téhle soutěži alespoň nějakou důstojnou roli. Bohužel někteří hráči vždy chybí, a pokud nebudeme trénovat ve stejné sestavě, jako hrajeme mistrovské utkání, tak se tenhle systém nedokáže přenést z tréninku na 100% do zápasu, protože jak jeden hráč přestane plnit svoje pokyny a hlídat si svoje prostory anebo propadne individuálně, tak celý systém se rozpadne a dopadne to jako v dnešním utkání, kdy jsme zas utrpěli výsledkový, ale i herní debakl.

Je to strašně těžké na psychiku jak pro nás trenéry, tak se ukazuje i na hráčích velká frustrace, ale prostě musíme věřit, dřít, věřit a dřít a ono se to zlomí, nevím, jestli za týden, měsíc nebo rok, ale zlomí a všem co nad těmahle hráči zlomili hůl, tak budou koukat, co tyhle chlapci ještě dokážou, máme to jen my všichni ve svých rukách nikdo nám nepomůže z toho dna, padli jsme tam jako tým a jako tým se zas zvedneme.  

 
24.3. 2018 - Nesplnění daný taktiky znamenalo katastrofální první poločas!!
 
Hořiněves 0 : 8 Jičín 
 
ŽK 2:1, ČK 1:0 (Šmída), PK 0:0, rozhodčí Nožka.
 
Sestava Hořiněvse - Cudlín - Polák Daniel,Malik,Ferdinand(41.Bačina David), Šmída - Novák,Koza,Souček,Ruml,Bačina Dominik(35.Halama) - Frýda 
 

Celý týden jsme se připravovali nějakým způsobem, jak budeme chtít hrát, bohužel naši hráči si to v prvním poločase do utkání vůbec nepřenesli a tak soupeř nám uštědřil za poločas 6 branek. V druhém poločase nás úplně zbytečnou červenou kartou poslal do desíti Šmída, ale díky tomu, že jsme začali alespoň lehce připomínat taktickou stránku, co jsme zkoušeli o tréninku jsme inkasovali 2x, když nám individuálně jednotlivec propadl.

Další debakl, který jsme utrpěli, ale naši hráči si musí uvědomit, že už v téhle kategorii nemůže hrát hurá fotbal na náhodu, ale začít plnit pokyny, které mají, protože pokud se naučíme v tomhle systému bránit, tak pak můžeme se naučit přecházet do útoku, ale k tomu všemu je potřebná kvalitní tréninková docházka a fyzická kondice.

 
17.3. 2018 - První poločas dobrý, druhý katastrofa!!
 
Chrudim 9 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 1:0, rozhodčí Nekvapil. 
 
Sestava  Hořiněvse - Frýda - Šmída, Malik,(55.Halama),Polák Martin, Polák Daniel - Koza, Souček,Novák(41.Jonáš),Ruml - Kolman,Bačina(41.Ferdinand)
 

Dnes jsme zahájili jarní část sezony, kdy jsme ve skromných podmínkách absolvovali zimní přípravu s tím, že jsme se chtěli zaměřit na sílu, rychlost a fyzickou kondici a to si myslím, že u 70% mužstva proběhlo parádně, zbytek zimní přípravu proflákal a to bohužel bylo vidět hned v prvním utkání.

Do utkání jsme vstupovali s cílem hrát v bloku a nedostat branky a uhrát přijatelný výsledek, proti velice kvalitnímu soupeři. To se nám dařilo v prvním poločase dobře, udělali jsme dvě individuální chyby, které takový soupeř bohužel uměl potrestat, ale jinak jsme soupeře nepouštěli do žádných vyložených šancí. Do druhé půle jsme prostřídali hráče, abychom ulehčili zátěž u hráčů ročníku 2003, které čekalo druhý den utkání a to se nám bohužel vymstilo. Protože naše hra se dostala do obrovského chaosu a soupeř nás naprosto přehrával a dostával se do jedné šance za druhou. Tak bohužel díky tomu se nám nepodařilo uhrát přijatelný výsledek a odjeli jsme s obrovským debaklem 9:0.

Já se snažím kluky podporovat v téhle těžkých chvílích, ale pokud nebudou plnit to co mají a nebudou se plně soustředit po celé utkání, tak se naše výkony a už vůbec né výsledky nezlepší. Náš kádr je velice úzký a musíme využít několik hráčů ročníku 2003, kteří by měli brát takovéhle zápasy k tomu, aby se individuálně posouvali dále a zlepšovali se, ale někteří to spíše berou jako za trest a to mě velice mrzí.

No je potřeba zas dát hlavy nahoru a bojovat dále a pokusit se v dalším zápase navázat na výkon z dnešního prvního poločasu a zkusit se odrazit k lepším časům v příštím utkání s Jičínem.

 
4.11. 2017 - Za nasazení a zlepšující herní projev si zaslouží borci velkou pochvalu!!
 
Vrchlabí 4 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:0, rozhodčí Petrů.
 
Sestava Hořiněvse - Kadlec - Bačina Dominik,Malik,Novák,Šmída - Koza,Polák Martin,Ferdinand,Frýda(50.Halama) - Kolman(56.Jonáš),Ruml
 

V posledním podzimním utkání jsme nastoupili v nádherném areálu na umělé trávě ve Vrchlabí.

Po zlepšujícím herním projevu v předešlých utkání jsme chtěli navázat na tenhle zlepšující proces i v tomhle utkání.

V úvodních minutách bylo utkání vyrovnané a přelévalo se z jedné strany na druhou, když nám domácí mužstvo první branku vstřelilo po rychlém protiútoku, který výborným zákrokem na poprvé zastavil brankář Kadlec, ale díky tomu, že nám zaspala střední záloha, tak nám domácí hráč dorazil na po druhé už balon do branky, 1:0. Nám se povedlo vytvořit několik dobrých příležitostí, který jsme bud nedokázali dotáhnout do finálové fáze anebo jsme ztroskotali na domácím brankáři. V obrané fázi jsme pracovali dobře a díky tomu jsme zastavovali převážně individuální průniky domácích hráčů a tak konečný výsledek prvního poločasu byl 1:0. Do druhé půle jsme šli s tím, že tu chceme urvat další body do tabulky. Ta naděje žila do doby, než se nám zranil kapitán mužstva Petr Kolman a byl nucen střídat a chvíli po tom nám domácí vstřelili druhou branku na 2:0. Utkání dostala nový náboj, ale né bohužel fotbalový, ale plný soubojů a agresivity ze strany domácích, když rozhodčí tomu jen přihlížel a naše mužstvo, které je jak věkově, tak fyzicky menší dostala po téhle stránce vyloženě pořádně naloženo (i když se snažilo občas tenhle styl domácím vracet) a spousta našich hráčů po zápase mohla počítat podlitiny a krvavé šrámy na svém těle.

Nakonec utkání skončilo 4:0 pro domácí, ale já jsem s herním projevem spokojený, protože tohle byl dneska poslední zápas našeho mužstva, a když porovnám první utkání sezony a tohle, tak jsme udělali kus práce. Výsledky nejsou a v tabulce to vypadá hrůzostrašně, ale spousta kluků ročníku 2001 až 2002(krom loňského roku v krajské soutěži starších žáků) celý život nastupovala většinou na úrovni okresních mládežnických soutěží a ten rozdíl je obrovský. Já si myslím, že když to kluci zvládnou hlavně po psychické stránce (není jednoduchá stále prohrávat) tenhle ročník, tak tahle sezona bude pro ně obrovská škola a v příštím roce půjdeme 100% jak výkonama, tak výsledkama nahoru.

 
28.10. 2017 - Herně jsme nepropadli, ale výsledek je ostudný!!
 
Hořiněves 0 : 8 Nový Hradec 
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:3, rozhodčí Vopálka. 
 
Sestava Hořiněvse - Cudlín - Polák Martin, Ferdinand,Malík,Bačina Dominik - Ruml,Novák(55.Halama),Šmída,Jonáš(41.Kolman) - Frýda,Kadlec
 

V tomhle utkání jsme měli problém složit sestavu, protože nám chybělo z různých důvodů několik hráčů, který museli nahradit starší žáci, co měli už v nohách dopolední zápas za svoji kategorii.

Pro mě bylo velice překvapivé, že i když byl těžký terén pro obě dvě strany, tak Nový Hradec oproti prvnímu podzimnímu utkání nás herně nepřehrával, naopak hra se přelévala z jedné strany na druhou, když hostující mužstvo má ve svém středu 3 hráče, který nás absolutně rychlostí a fotbalovostí přesahovali a to taky utkání rozhodlo, když tyhle hráči svoji kombinací a smrtelně rychlím přechodem do útoku nám dokázali vstřelit několik branek, který pak bohužel udělali skóre utkání takové jaké je.

Já musím hlavně dnes starším žákům poděkovat za účast a jejich výkon. Je v téhle kategorii bohužel už pomalu a jistě směrodatný i výsledek utkání, ale já osobně můžu porovnat herní výkony z prvních utkání a aktuálních a můžu s jistotou říci, že jsme udělali za ty 3 měsíce pro mě velký herní posun, který samozřejmě není zatím vidět na výsledkách. Věřím ale, že pokud budeme pracovat nadále tak usilovně VŠICHNI hráči, tak přes zimu za těch několik měsíců volna uděláme zas velký kus práce a na jaře už se to bude projevovat i na výsledkách utkání. 

 
21.10. 2017 - 50 minut výborný výkon!!
 
Hořiněves 0 : 5 Lázně Bělohrad 
 
ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, rozhodčí Nymsa.
 
Sestava Hořiněvse - Cudlín - Polák Martin,Malík,Ferdinand,Polák Daniel - Frýda(41.Jonáš),Novák(60.Kadlec),Šmída,Koza - Ruml(41.Bačina Dominik),Kolman
 

Mladší dorost po zlepšených výkonech přivítal na domácím hřišti mužstvo z Lázní Bělohrad.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a vytvořili si několik brankových příležitostí, které jsme nedokázali proměnit, a hrál se z obou stran naprosto vyrovnaný zápas. Bohužel vše se zlomilo v 50. minutě, kdy domácí obránce špatně rozehrál balon a hostující útočník dokázal nabídnutou šanci s přehledem proměnit. Pak přišla bohužel naše obrovská psychická deka a hosté si z nás začali dělat trhací kalendář, naši hráči se z mohli jen na odkopávání balonu a hosté nás mačkali a dokázali vstřelit nám ještě 4 branky.

Dnešní utkání dokázalo zas, že dokážeme hrát vyrovnaně i s takovým soupeřem jako byl dnes Bělohrad, jen bohužel máme špatně nastavené hlavy, že když inkasujeme branku, tak naše hra vytratí zápal, bojovnost a fotbalovost a soupeř nás totálně přehraje.

Tak hlavní důvod toho, že se nám tolik nedaří, není fotbalovostí, ale zatím na to nemáme psychicky.

V sobotu nás čeká Nový Hradec, který nás už na podzim zesměšnil vysokou porážkou, tak uděláme vše proto, aby byl výsledek lepší. 

 
15.10. 2017 - Herní posun tam je!!
 
Rychnov nad Kněžnou 6 : 2 Hořiněves 
 
branky - Ruml, Kolman 
 
ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 3:1, rozhodčí Kudláček.
 
Sestava Hořiněvse - Frýda - Bačina Dominik,Malík,Šmída,Ferdinand - Polák Daniel(55.Novák),Polák Martin,Koza,Jonáš(41.Halama) - Ruml(60.Kadlec),Kolman
 

Mladší dorost po minulém týdnu, kdy udělal první bod v sezoně, zavítal do pěkného areálu Rychnova nad Kněžnou.

Soupeř na nás od začátku vlétnul a vytvořil si několik brankových příležitostí většinou ze standartních situací. Nám se dařilo tlaku odolávat a chodit do rychlých protiútoků, které ale nebyli správně dotaženy do konce. Pak bohužel nastala rozhodující 6 minutovka utkání, kdy nám domácí po 3 našich hrubých chybách vstřelili 3 branky a dostali se do velké pohody. Pak nás přehrávali a jen díky dobře postaveným brankovým konstrukcím jsme neinkasovali více branek. Naštěstí přišla naše snižující branka na 3:1 a ta nám trošku vlila do žil sílu, ale další branky ani na jedné straně nepadli do konce prvního poločasu.

V druhém poločasu jsme se trošku otrkali a už nebyla jen hra v režii domácích, ale už jsme si dokázali vytvářet brankové příležitosti také. Bohužel když jsme se dostávali do vyrovnané hry, tak jsme udělali další hrubou chybu a domácí nám zasadili další branku na 4:1. Ve zbylém průběhu utkání byli aktivnější domácí hráči a dokázali nám vstřelit ještě dvě branky, nám se povedlo snížit díky pěknému přelobování domácího brankáře Kolmanem.

Začínáme pomalu a jistě se v téhle soutěži rozkoukávat, ale srážejí nás hrubé chyby, které nás vždycky v utkání zlomí, když se vždycky nadechneme k nějaké hře, tak přijde další chyba a zas nás vrátí na začátek. Musíme nadále pracovat naplno, abychom nejlépe už na jaře dokázali alespoň více konkurovat všem mužstvům než tomu je teďka na podzim.

 
7.10. 2017 - První bod v sezoně!!
 
Hořiněves 1 : 1 Červený Kostelec  pk 2:4
 
branky - Urban Matěj
 
ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, rozhodčí Buchta.
 
Sestava Hořiněvse - Frýda - Ferdinand,Malík,Šmída,Bačina Dominik - Urban,Koza(77.Novák),Polák Martin,Jonáš - Kolman(65.Kadlec),Polák Daniel(Halama)
 

Mladší dorost měl dnes možnost díky postavení soupeře, konečně prolomit herní nepohodu a získat první letošní body do tabulky.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale postupem času začali mít více herní převahu hostující hráči, ale bez nějaké vyložené brankové příležitosti a tak jsme šli o poločase do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Do kluků jsme o poločase snažili dostat to, že tohle je jedinečná možnost se odrazit od dna, tak ať nechají na hřišti úplně všechno. Kluci bojovali a makali v druhém poločase, a i když herně to nebyla žádná paráda, tak se nám povedlo díky Urbanovi vstřelit branku na 1:0 a dostat se do vedení. To se nám dařilo držet i přes velký tlak hostů až do nastaveného času, kdy bohužel ze skrumáže dokázali hosté vyrovnat utkání na 1:1 a po té rozhodčí ukončil utkání.

Pak nastali pokutové kopy, které naši první dva exekutoři nezvládli a tak hosté už si to dokázali pohlídat a přidali k jednomu jistému bodu ještě bonusový jeden.

No co k tomuhle utkání říci, snažíme se našim hráčům předávat né jen fotbalové dovednosti, ale v těhle těžkých chvílích i hodně psychických rad a pomoci, a když už utkání odřou a odkopou, tak dostat branku na 1:1 v posledních sekundách utkání, tak to moc tomu našemu stavu nepřidá.

Ale berme tenhle zápas zas jako obrovskou zkušenost a zároveň i to, že když budeme jezdit po zadku, tak nemusíme v každém utkání v téhle soutěži dělat soupeřům jen sparing partnera. 

 
 
23.9. 2017 - I přes prohru nejlepší výkon v sezoně!!
 
Hořiněves  1 : 5 Pardubičky
 
branky - Kolman
 
ŽK 0:0,ČK 0:0,PK 0:0, poločas 0:3, rozhodčí Liebisch.
 
Sestava Hořiněvse - Kadlec - Ruml,Štancl,Šmída,Bačina Dominik(50.Jonáš) - Koblížek,Polák Martin,Koza,Ferdinand(41.Novák) - Kolman,Frýda
 

Mladší dorost za stálého deště přivítal soupeře, kterému se v letošní sezoně zatím nedaří podobně jako nám.

V úvodních minutách jsme byli aktivnější, ale zas nám bohužel zarazila hrubá chyba, kdy jeden hráč prošel u lajny přes tři hráče a postupoval sám na Kadlece, kterého prostřelil. To hosté nakoplo a začali mít více balon na kopačkách a z toho pramenila naše další chyba a to brankáře Kadlece, kterému vypadla lehká střela na bránu z ruky za brankovou čáru, 0:2.Pak nás hosté ještě dorazili do poločasu další brankou a to, když tečovaná střela našim hráčem do protipohybu brankáře skončila v naší síti. V druhém poločase jsme 80% času trávili na hostující polovině, ale nedařilo se nám vytvořit vyložené brankové příležitosti a tak se hosté dostali do ojedinělého protiútoku, který zas proměnili, 0:4. Pak náš mírný tlak pokračoval a vyústil v branku na 1:4, což nám dalo spoustu sil a začali jsme být ještě aktivnější, ale bohužel jen do doby, kdy nám soupeř dal z dalšího protiútoku, kdy naši hráči nebyli schopni odkopnout balon do bezpečí branku na 1:5.

Co k tomu můžu říct, jen to, že to bylo první utkání, kdy jsme byli herně soupeři vyrovnaný né li chvilkami lepší, ale bohužel už se budu opakovat několikáté utkání za sebou, srážejí nás hrubé chyby našich hráčů, které nás pak stojí lepší výsledek v utkání.

 
17.9. 2017 - Boj v téhle soutěži pokračuje!!
 
Vysoké Mýto 5 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 4:0, rozhodčí Matoušek.
 
Sestava Hořiněvse - Frýda - Polák Daniel,Šmída,Štancl, Bačina Dominik - Ruml,Koza,Jonáš,Novák(41.Halama) - Kadlec,Urban
 

V dnešním utkání jsme zajížděli na krásný stadion do Vysokého Mýta, v tomhle utkání nás nečekalo vůbec nic lehkého.

Soupeř byl po celé utkání aktivnější a lepší, ale bohužel zas nás sráželi individuální chyby, které nejspíše pramení i tím, že naši hráči jsou pod velkým tlakem soupeře.

Hodnocení utkání se mě píše těžko, protože kdo vidí naše utkání, tak soupeř nás ve všech činnostech přehrává, ale naši hráči velice bojují a tak doufejme, že třeba v příštím zápase se jim povede díky velké bojovnosti překvapit zatím také né moc úspěšného v sezoně soupeře z Pardubiček.

 
9.9. 2017 - Srážejí nás vlastní chyby!!
 
Jičín 5 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 3:0, rozhodčí Styblík.
 
Sestava Hořiněvse - Frýda - Polák Daniel, Šmída,Štancl,Bačina Dominik - Ruml,Koza,Koblížek,Jonáš(40.Ferdinand) - Kolman,Kadlec(75. Bačina David)
 

Bohužel nás srážejí individuální chyby, které děláme, důkaz je takový, že Jičín i když měl herní převahu první poločas tak nedokázal vstřelit branku svojí zásluhou, ale přesto vedl 3:0 a to bohužel díky dvěma vlastním brankám našich hráčů a jedné nesmyslné nahrávce do běhu útočníka, který pokračoval sám n brankáře a tuhle šanci proměnil.

V druhém poločase pokračovali domácí v herní převaze, ale dokázali z toho vytěžit jen dvě branky.

Naše mužstvu nechybí snaha, ale zatím doopravdy naše výkony na tuhle úroveň nestačí, ale nevzdáváme se budeme makat, dřít a pracovat dále.

 
 
 
2.9. 2017 - Zbytečně prospaný první poločas utkání rozhodl!!
 
Hořiněves 0 : 8 Chrudim 
 
ŽK 1:1,ČK 0:0, PK 1:1(nedal ani jeden), poločas 0:7, rozhodčí Kánská.
 
Sestava Hořiněvse - Kadlec - Urban,Šmída,Novák,Bačina Dominik - Černý J.,Polák Martin,Koza,Halama - Kolman,Frýda
 

V dnešním utkání jsme přivítali mužstvo z Chrudimi, kteří byli všichni ročníku 2002, který v loňském roce nastupovali v první lize starších žáků. To už naznačovalo, co nás čeká v tomhle utkání.

Nám se povedlo v prvních minutách držet ze soupeřem krok, ale pak bohužel jedna smolná branka rozhodla utkání, protože naši hráči zas se dostali do psychického bloku a hosté nás začali demolovat jednou brankou za druhou a to se zastavilo na poločasovém výsledku 0:7.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem takovým, že pro nás utkání je 0:0 a chceme uhrát co nejlepší výsledek a nakonec se nám povedlo vytvořit několik brankových příležitostí, které jsme neproměnili, a hosté nám vstřelili branku po naší chybě na 0:8 a to byl konečný výsledek utkání.

Co k tomu říct. Naši hráči se utkávají s obrovskou kvalitou a možná nejlepšími hráči co tady v jejich věku ve východočeském kraji na krajské úrovni můžou potkat.

Víme, že výsledky a herní projev je strašidelný, ale já těmhle hráčům věřím, že když budou na 100% makat na každém tréninku a v každém utkání, tak se minimálně na jaře těmhle hráčům vyrovnáme nebo alespoň přiblížíme.

Tady mě krásně ukazuje v těhle časech charakter hráčů, protože vyhrávat umí každý, ale prohrávat a nevzdávat se a jít si za svým cílem umějí jen opravdický silný lidi. Vyhrávat v okresním přeboru proti klukům, který se vší skromností k nim do toho neumějí kopnout by dokázal každý trošku fotbalista.

Proto můžete se nám posmívat, můžete se na nás vykašlat ale jednou se tohle obrátí a věřte, že já a všichni kdo s námi tuhle fotbalovou válku vedou na to nezapomeneme, až nás budete zas plácat po ramenech, protože já tohle nezažívám poprvé v trenérské kariéře. Příklad je hráči ročníku 2003 a 2004, když prohrávali ve svých začátcích v mladší přípravce 10:0 a podobně(všichni nám říkali, že se na ně mám vykašlat a dát je na jiný sport) a o pár let na ně nikdo ve vyšších kategoriích okresních nebo tuhle sezonu v krajských soutěží nemá.

 
 
 
30.8. 2017 - Naprostá demolice!!
 
Nový Hradec 14 : 1 Hořiněves 
 
branky - Ornst 
 
ŽK 0:0,ČK 0:0, PK 0:0, poločas 7:0, rozhodčí Kánská.
 
Sestava Hořiněvse - Frýda(46.Kadlec) - Janďourek,Jonáš,Kolman,Šmída - Polák Martin,Koza(64.Halama),Ornst,Ferdinand - Štancl,Bačina Dominik
 

Na tohle utkání jsme přijeli přímo ze soustředění, kde jsme měli nějakou fyzickou přípravu, ale mysleli jsme si, že tohle zvládneme, ale bohužel absolutně jsme tohle utkání nezvládli a to jak po fotbalové stránce, tak hlavně po psychické, kdy nám domácí vstřelili hned v úvodu 3 branky, a bylo pro naše hráče po utkání, když nám domácí nastříleli rekordní prohru v novodobé mládežnické historii našeho klubu.

Za tohle utkání se obrovsky stydíme a musíme se všichni omluvit za velkou ostudu co jsme způsobili našemu klubu.

 
 
 
27.8. 2017 - Jaroměř nás vyučovala!!
 
Jaroměř 9 : 0 Hořiněves 
 
ŽK 1:0,ČK 0:0, PK 0:0, poločas 4:0, rozhodčí Škoda.
 
Sestava Hořiněvse - Kadlec - Štancl,Novák,Šmída,Bačina Dominik(60.Frýda) - Koza,Jonáš(46.Polák Daniel),Polák Martin,Urban(50.Ornst) - Kolman,Ferdinand
 

V druhém utkání během 5 dnů jsme se utkali s výborným mužstvem Jaroměře, který má ve svojim kádru většinu hráčů ročníku 2001 a ty nám ukázali svoji kvalitu v prvním utkání.

Bohužel nám se nepovedlo poučit z minulého utkání a domácí nás od první minuty přehrávali a díky tomu, že pod obrovským tlakem jsme dělali až hrůzostrašné chyby, tak nám domácí vstřelili 9 branek a zaslouženě v utkání zvítězili.

 
 
23.8. 2017 - Jaroměř nás naprosto ve všem přehrála!!
 
Hořiněves 0 : 6 Jaroměř 
 
ŽK 1:0,ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:3, rozhodčí Franěk.
 
Sestava Hořiněvse - Kadlec - Bačina Dominik,Jásenský,Novák,Ornst - Jonáš,Polák Martin,Polák Daniel(Bačina ,Koza - Frýda(46.Halama),Kolman 
 
V dnešním zápase Jaroměř nás naprosto přehrála a zaslouženě zvítězila. Bohužel, zatím na tuhle soutěž naše mužstvo nestačí, díky tomu, že nemáme skoro žádné hráče ročníku 2001, tak nám roční zkušenosti chybí v téhle soutěži. Zároveň nám to ukazuje, zas mnohem vyšší rychlostní stupeň oproti žákovským soutěžím a to hlavně jak v rychlosti a důrazu.Budeme na sobě muset hodně pracovat, abychom co nejdříve se takovým soupeřům jako Jaroměř minimálně vyrovnali.
 
19.8. 2017 - Vstup do nové soutěže pro nás nám zas otevřel oči!!
 
Hořiněves 1 : 4 Vrchlabí 
 
branky - Ornst
 
ŽK 1:1, ČK 0:0,PK 0:0, poločas 0:4, rozhodčí Janeček
 
Sestava Hořiněvse - Kadlec - Ornst,Polák Martin,Jásenský, Janďourek - Polák Daniel,Novák,Šmída,Koza - Koblížek,Kolman
 
střídali - Bačina Dominik,Ferdinand,Jonáš,Halama,Frýda
 

V prvním historickém zápase mužstva mladšího dorostu Hořiněvse/Dohalic jsme přivítali na našem hřišti soupeře z Vrchlabí. Díky tomu, že jsme neznali kvalitu soutěže ani soupeřů, tak nás čekal pěkný skok rovnýma nohama do vody.

To se také potvrdilo, když hostující mužstvo na nás vlétlo jak uragán a ukazovalo nám svoje kvality hned od úvodní minuty a já jsem zůstal se střídajícími hráči na střídačce stát jen s otevřenou pusou.

Soupeř nám ukázal, do jaké fotbalové úrovně jsme zas vstoupili, kde bude po nás požadováno obrovské nasazení po celý zápas, všechno v obrovské rychlosti a velikém důrazu.

Soupeř v dnešním utkání zvítězil zaslouženě, ale já se těším na tuhle soutěž, protože tady ta soutěž naše hráče a i Dohalic, může posunout fotbalově o kus dopředu, jen nám bude chvilku trvat, než si na tenhle styl hry zvykneme. Pro mě bude úkol přizpůsobit tomuhle tempu tréninky a věřím, že v klukách je obrovský potencionál, který když promění, tak se v téhle soutěži neztratí.

V dalším zápase nás čeká ve středu od 17:30 na domácím hřišti Jaroměř.